Gdańsk: niedziela, 19 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 61/115

22 marca 2009, 20:16 / niedziela
Jestem dziewczyną ale popieram to żeby wypraszać z młyna takie laski jak dzisiejsza dziunia gdy było "My kibice z Gdańska..." wyciągnęła lusterko i poprawiała włosy. No kur... co to ma być???
Można by było na następnym meczu bardziej zmotywować prostą i krytą do dopingu, Dzisiaj garstka ludzi na młynie zdzierała gardła a reszta .....?
22 marca 2009, 20:18 / niedziela
A ten tekst zapodany z gniazda "W Trójmiescie nie istniejecie" żenua na maksa co Arka skwitowała hahahahaha.To może spiewać Arka do Bałtyku lub Zawisza do piłkarskiej Polonii Bydgoszcz.
Jaka gra taki doping (żenada).
AVE Lechia
22 marca 2009, 20:19 / niedziela
Powiem tak. Narazie kończe swoją działalność pod zegarem. Na Bełchatowie napewno nie chce uczestniczyć w takim żenującym spektaklu jak dziś. Raz to piłkarze nie zasługują na jakikolwiek doping !! Podkreślam to wszem i wobec !! Dwa wymagamy od piłkarzy to sami wymagajmy od siebie. Jeśli przy stanie 1-0 wszyscy rezygnujemy i miny są takie jakbysmy spadali z Ekstraklasy to dziękuje bardzo. Gdzie ta wola i determinacja co kiedyś?? W dupach sie poprzewracało ?? Gdzie ten doping uskrzydlający piłkarzy nie zależnie od wyniku ?? Jesteśmy kibicami sukcesu dopingujemy jak kibice gości są i dobry wynik ??

PS. LECHIA TO MY !! Nie zapominajmy o tym ale jak powiedziałem piłkarze nie zasługują na jakąkolwiek formę dopingu !!
22 marca 2009, 20:21 / niedziela
PS2. Wiktorq sam jesteś żenua !!! Dzisiejszy doping pokazał kto jest żenua !!
22 marca 2009, 20:22 / niedziela
Popieram, doping dzis byl denny!!!
22 marca 2009, 20:26 / niedziela
Limak no to powiedz sam czy ta przyśpiewka była dobra,fajna,z jajem bo nie podłapałem.
I poproszę bez osobistych wycieczek bo ja Cię nie obrażam personalnie.
Cały stadion dał dupy.
AVE Lechia
22 marca 2009, 20:29 / niedziela
OK przepraszam !! Cofam moje słowa o żenua !! Może i nie była no cóż ...... :( Zgodze się cały stadion dał dupy a mianowicie wszyscy kibice, piłkarze i "KOALA" !! Takie życie niech tylko pokażą ambicje i walkę to i doping będzie !!
22 marca 2009, 20:30 / niedziela
:]
22 marca 2009, 20:35 / niedziela
Czyli co będziesz Limaku jako Wodzirej na meczu z PGE?
22 marca 2009, 20:35 / niedziela
"Takie życie niech tylko pokażą ambicje i walkę to i doping będzie !!"
Tu się zgadzam z twoimi słowami.
Już tylko może być lepiej :) (Jak wyjebią misia a piłkarzyki zaczną grać dla kibiców,siebie a nie przeciwko trenerowi).
Biało-zielone pozdrowienia
AVE Lechia
22 marca 2009, 20:43 / niedziela
Moim skromnym zdaniem Limak źle robisz... nie tędy droga, jak jest słabo trzeba ten młyn dalej prowadzić, z jeszcze większą determinacją a nie umywać nagle od wszystkiego ręce... Są ludzie, którzy też się bardzo starają i według mnie młyn dzisiaj tylko momentami słabo dopingował, a tak to było ZNOŚNIE a niekiedy nawet dobrze ale np taki łuk dzisiaj się chyba obraził...
22 marca 2009, 20:43 / niedziela
Limak wielkie dzięki za to co robisz dla Lechii i Wielkie Dzięki także dla Daria,bębniarzy i paru osób z pod gniazda !! Staracie się jak tylko możecie mimo to że inni "kibice" mają w to zwyczajnie wyjebane !! Wiesz Może i dobrze że Cię Nie będzie na nastepnym meczu, nie chodzi mi tu że jesteś złym młynarzem tylko chodzi o to że wszyscy powinni się zastanowić czy jest sens wogule ten doping ciągnąc może lepiej jak usiądziemy sobie z kiełbaską w ręku i pooglądamy kolejne porażki naszych graczy bez dopingu.. Pozdrawiam
22 marca 2009, 20:52 / niedziela
szanuje was chlopaki mimo , ze z zegarem nie ma nic wspolnego, pomysl na porzadek mi sie podobal i nadal uwazam ze jest spoko ale potrzeba czasu, i jakosci aby sciagnac wiecej osob, boli mnie natomiast taka jedna z druga kurwa co stoja caly mecz pieeeerdolac ludzie w naszym HYMNIE jest MY WIERZYMY a nie CO ZA FRAJERZY CO ZA ZENADA CO ZA CIOTY CO ZA BEZNADZIEJA, jasne mozna sie wkurwic na jakosc gry, na to ze nie mieli sily, ale oczywistym jest ZE DOPING ma pomagac a nie mamy stac i pierdolic na pilkarzy bo to niczemu nie sluzy.

w tym momencie chcial bym podziekowac i wyrazic najszczersze poparcie koledze z prostej ktory prawidlowo rozprawil sie z tym chujem co wykrakal samobója. takich jak ty kutasie wyzywajacych wlasna druzyne nie chcemy cytując za moim niedzielnym bohaterem "spierdalaj na żużel !!"

LECHIA !
22 marca 2009, 21:10 / niedziela
Jedynie co dzisiaj było porządnie to zaśpiewanie "dobry Jezu a nasz panie ... " ;/ ... a reszta to jeden wielki ch*j ;/ ... L i D, ja was doskonale rozumiem że nie dajecie piosenek typu "W wolnym mieście Gdańsku" bo się domyślacie co będzie dalej ale bez przesady żeby cały mecz jechać coś w kierunku gości albo 30 razy "A my swoje" ... po co ciągle to samo ?! ... Taka selekcja to jednak naprawdę nic nie zmienia, poprostu ktoś przyniesie sobie koszulke i już może być ale chęci nie przychodzą ... Życzę jak najlepiej !

Zróbmy coś z tym !!! Cała Lechia zawsze razem !!!
22 marca 2009, 21:15 / niedziela
Koszulki, koszulkami, ale w "młynie" dalej widać w pizdu hot13-15 (płci obojga...).
W drugiej połowie, w pewnym momencie, jak tylko "młyn" śpiewał, to uszy zaczęły napierdalać- taki pisk... NAJPIERW MUTACJA! POTEM młyn! Wpuszczajcie od tych 16 czy tam 18 lat, a nie kurwa katujecie uszy braci po szalu! DZIECI WON na rodzinny.
22 marca 2009, 21:18 / niedziela
Przestańcie jebać na forum bracia !!! Wszyscy dali dupy dzisiaj. Stałem na łuku to nikt nie przejawiał chęci śpiewania w 2 połowie już odjazd. Młyn wygląda tak jak wygląda a czyja to jest wina?? Do ludzi z gniazda w sumie szacun chłopaki że Wam sie chce bo czasem to ręce same opadają. Ale nie ma tego dobrego co by na dobre nie wyszło :) Pozdrowienia !!
22 marca 2009, 21:22 / niedziela
Moim zdaniem, jedynym wyjściem z tej sytuacji jest porządna próba dopingowa.
22 marca 2009, 22:23 / niedziela
co daje próba dopingowa? właściwie żadnej piosenki które zostały tam wprowadzone nie są wykorzystywane na meczu. Myśle że problemem jest brak porządnego nagłośnienia...
22 marca 2009, 22:27 / niedziela
Film prezentujący doping kibiców Lechii podczas meczu z Polonią Bytom.

odnośnik
22 marca 2009, 22:36 / niedziela
W dupe za przeproszeniem sobie wsadz to naglosnienie skoro osoby nawet bedace w poblizu gniazda nie spiewaja to po co im dodatkowe decybele?? Wiekszosc ludzi z mlyna co spiewaja musi krzyczec za tych leni 3 a nawet 4 krotnie glosniej, tak zeby cokolwiek bylo slychac chocby na luku!! I tu nawet widze po dzisiejszym meczu selekcja nie pomoze, bo jakby wywalic kazdego kto nie spiewa, to moze zostalo by z 20 - 30 osob.

Poza tym moze nie wszyscy slyszeli jak nam Bytom pocisnal dzisiaj jak mlyn sie odezwal...

"Co to za piski, o kurwa co to za piski" - to chyba wystarczy za komentarz...
22 marca 2009, 22:41 / niedziela
Doping dno ale niech mi ktoś powie czemu,gdy ja zdzierałem gardł z kilkoma osobami na łuku(może było nas 10 łącznie) reszta stała i albo flirtowała z jakimiś dziewczynami albo miała wyjebane w doping i jeszcze marudziła jak im zwróciłem uwage że jak mi się nie podoba to do młyna:/ no kurwa!!!pierdoleni małysze,kubice,szczypiorniaki i inni fani FC Barcelony won z Lechii!!!
23 marca 2009, 00:03 / poniedziałek
O dopingu wszystko już zostało powiedziane. Tu nie pomoże ani selekcja, bo co z tego ze gdyby nawet wywalić wszystkie nie śpiewające osoby to zostanie 30 osób. I jak ta 30 ma pociągnąć doping? Słyszałem też głosy, że gdyby ta wspomniana przeze mnie 30 pociągnęła konkretnie doping raz, to by zaczęli się schodzić pod zegar inne śpiewające osoby. Ja jednak myślę że tak by nie było, i nic by się nie zmieniło!!( na co wskazują efekty selekcji, nie tylko tej ale też i poprzedniej co była przez jakiś czas prowadzona jak graliśmy w 2 lidze). Niektórzy mówią że to brak nagłośnienia. to też nie prawda, bo jak ktoś nie chce śpiewać to po prostu nie będzie. Nagłośnienie to tylko udogodnienie!!To nie zastąpi ludzi!! Jeszcze inni czepiają się gniazdowych. I tu również się nie zgadzam bo mamy dobrych gniazdowych, a nawet drobne pomyłki sie zdarzają się każdemu. A gdyby nie zaangażowanie pana L i D to w ogóle była by jeszcze większa chujnia!!

Tak naprawdę przyczyną tego że doping wygląda tak a nie inaczej jest brak zaangażowania i jakiegokolwiek wkładu przez wielu ludzi. A brak tego zaangażowania jest efektem że tak naprawdę na Lechii jest mało prawdziwych fanatyków!!!(nie mówię że ich nie ma, ale jest ich stosunkowo mało)!!Jest tylko moda na Lechię!!Dużo ludzi przychodzi bo chodzą znajomi, bo mogą pokazać jacy to są kozaki!! Kiedyś bardzo ciekawie to poruszył znany i stary Lechista: Przez to że Lechia grała w tak niskich ligach ruch kibicowski osłabł , a po awansach(szybko osiągniętych, za co chwała Lechii!!) liczba osób przychodzących na stadion bardzo szybko rosła ale Ci ludzie póki co nie są jeszcze fanatykami(nie znają pieśni chociażby, i w doping się nie angażują jak fanatycy). Oczywiście jest grupa ludzi spora którzy są z Lechią na dobre i na złe i oni odbudowali ten klub i dla nich Mam i każdy powinien mieć Wielki szacunek. Ale jest ich po prostu wg mnie mało w stosunku do reszty!!

Dobra rozpisałem się, ale teraz przechodzę do sedna. Aby poprawić doping należy przede wszystkim zacząć od porządnego prowadzenia dopingu na wyjazdach( jedna osoba prowadzi doping, a reszta śpiewa). Wyjazd to już jest naturalna selekcja i tam już są ludzie nie przypadkowi, z którymi można odświeżyć stare przyśpiewki i zgrać wszystkich ze sobą. Natomiast kolejnym krokiem powinno być umiejscowienie Elity z wyjazdów w jednym miejscu na stadionie,m żeby oni stworzyli prawdziwy młyn. A inni będą się od nich uczyć!!
23 marca 2009, 05:02 / poniedziałek
Uważam że kibice zasiadający w nowo powstałym młynie nie powinni rezygnować z dopingu a szczególnie kolega Limak(mam nadzieje że ochłoniesz i zmienisz zdanie ) jak dobrze wiemy wszyscy dużo zależy od Ciebie i reszty osób przebywających na gnieździe. Niestety nie mogłem być na dzisiejszym meczu i pewnie dlatego nie jestem tak zły na dzisiejszą atmosferę i grę naszych piłkarzy ale uważam że nie można się poddawać, i trzeba robić dalej to co sie zaplanowało bo jest to dobra droga która może w końcu coś ruszyć w sprawie dopingu na Lechii a chyba wszyscy chcemy żeby atmosfera na stadionie była choć w połowie taka jak za dawnych czasów!!! Więc postarajmy się o jeszcze większą mobilizacje nie patrząc na grę i wyniki naszych piłkarzy to My powinniśmy dawać przykład reszcie stadionu!! Pozdrowienia z prawej części sektora pod zegarem. TYLKO LECHIA !!!
23 marca 2009, 07:20 / poniedziałek
Ja mam tylko jedno pytanie do prowadzacego wczoraj doping... Limak ?
Masz sledzia w dupie ? ...
23 marca 2009, 09:56 / poniedziałek
Najważniejsza rzecz to wypier..lić kiełbasy ze stadionu. Koleś, który przyszedł dziś o 14.44 już w 12 minucie meczu był głodny, więc wszystkich po drodze ( mial piękne miejsce siedzące bo mu ktoś zajął godzinę przed meczem) upier..lił musztardą. Inny jegomość w pęknym cylindrze, oczywiście fan kiełbasy, który przybył na mecz dużo wcześniej bo o 14.42 pół meczu wyzywał Lechistów od pajaców. Naszczęście w tym przypadku wszystko dobrze się skończyło i kiełbasiarz dostał kilka strzałów na ryj, do końca meczu chyba nie wiedział gdzie jest.
PS. Zieliński wyjdź z budy gamoniu, chłopaki muszą wiedzieć, że mają trenera. Przy dobrym trenerze ten skład powinien mieć spokojnie 8 miejsce.
23 marca 2009, 11:37 / poniedziałek
Mi osobiscie brakowalo Twierdza Wrocław. Ani razu nie ryknelismy. .To nam zajebiscie wychodzi spiewa caly stadion i budzi do dopingu no i nie jest takie meczace . . Tak samo jak np. kombinacja. uwazam ze przynajmnie raz w ciagu jednej połowy powinismy to spiwac ale to tylko moje zdanie. Za to to my kibice z Gdańska jechalismy z 10 razy. Repertuar trzeba jakos rozloyc zeby nie spiewac caly czas tego samego a zeby wlaczal sie caly stadion. No i co do wyjazdow to od zawsze mowie ze potrzebny nam ktos kto bedzie tam prowadzil doping.Limak ty byles wybrancem ludu ale robisz to raczej sporadycznie zeby nie powiedziec zadko.
Pozdro i teraz akcja Wodzislaw! Mysle ze bedzie sporo osob wiec fajnie zeby ktos tam poprowadzil doping.
23 marca 2009, 11:47 / poniedziałek
Doping był słaby. Sam byłem na młynie, który w drugiej połowie ledwo wychodził poza szerokość gniazda. W takiej liczebności nic nie zdziałamy. Pozostali stali sobie pod płotem patrząc na młyniarzy jak na idiotów. TO ICH POWINNA DOTYCZYĆ SELEKCJA. Wyraźnie na kartkach, w necie i przed meczem było mówione, że osoby nie śpiewające robią wylot. I co ? I nico, stali sobie w najlepsze krzywiąc się na piłakrzy zamiast ich wspomóc dopingiem mimo, że kopacze na niego nie zasłurzyli. Ale to jest właśnie kibicowanie, a nie przy wyniku 3-0 dla Lechii. Wtedy nawet kryta coś krzyknie. Apel do ludzi śpiewających na łukach. Przyjdzcie do nas i zróbmy to razem - PORZĄDNIE!
23 marca 2009, 11:54 / poniedziałek
Pomysł Jk Sabre warty wprowadzenia i tyle . Zbyt wiele pomysłów robi tylko
zamieszanie !!!
Pozdrawiam
23 marca 2009, 12:27 / poniedziałek
Może to nie za 'fajne' co napisze ale...Jak do cholery przy takiej frekwencji jaką mamy, doping może być taki jaki jest...Jak te kilka haseł narzuconych przez młyn typu "Lechia Gdańsk" itp wychodzi naprawde głosno, tak pozostały doping jest nie do przyjęcia przy takiej frekwencji. Tak może być na Cracovii czy na innych stadionach gdzie przychodzi po 2.000-3000 ale nie do cholerzy jak jest 10.000 i więcej. Momentami jest ciekawie ale generalnie to nie za ciekawie. Siedze zawsze na prostej i jak śpiewam to kiedy patrze w około to nikt oprócz mnie nikt śpiewa (poza pojedynczymi przypadkami jak jakiś stary, najebany żur krzyknie 2 razy Lechia Gdańsk). Normlanie tego nie jestem w stanie pojąc już od paru miesięcy próbuje to pojąc ale nie moge niestety. I to jak w pewnej chwili skwitowała nasz doping polonia mnie wcale nie zdziwiło ("co to za piski, o kurwa co to za piski"). Sam młyn mimo, że mały dopinguje konkretnie ale reszta niestety nie przychodzi na stadion dopingować tylko po coś innego...
23 marca 2009, 14:56 / poniedziałek
Najlepiej by było gdybyśmy spadli do 1 ligi(co nie życzę nikomu).Frekwencja by była na mecz 5.000 tyś.
ale myślę że Ci Wierni by zostali i można by było wzytsko od nowa zacząć a doping powinien by był się poprawiać i byśmy po prostu się uczyli od podstaw.
23 marca 2009, 15:31 / poniedziałek
To się kurwa zdecyduj czy nikomu nie życzysz? czy najlepiej by było!
Ten wątek jest tak żałosny jak nasz młyn.
23 marca 2009, 16:31 / poniedziałek
Kolego marynara a jak śpiewasz "jebać żydów" np. to znaczy że ich posuwasz miękką fajką?? Mylisz kolego pojęcia bo nie tylko ja prowadzę doping. Dwa cienio ma rację to jest żałosne i tyle. Mówicie o repertuar jak To My kibice z Gdańska z 3-4 razy było a kombinacja tyle samo!! A ponoć nie było jej to jak mecz oglądasz?
Selekcja nic nie da jeśli naprawdę ludzie nie będą przychodzić.Teraz razem z D. widzieliśmy 50 % nowych twarzy niż na Ruchu gdzie już coś tam się rodziło. Gdzie Ci ludzie są??

Zobaczymy jak piłkarze zagrają w Wodzisławiu!! Jak "przejdą" koło meczu to moje gardło będzie milczało.
23 marca 2009, 17:18 / poniedziałek
Limak!!! Kurwa przestawcie gniazdo na łuk od prostej!!!Wogóle myślę ,że selekcja osób do młyna zjebała doping. Co z tego , że ładnie w białych , albo zielonych koszulkach ? W młynie było mniej ludzi niż śledzi razem z brudnymi paznokciami!!!Ja osobiście wierzę , że metodą prób i błędów osiągnie się sukces , ale na razie........jest się od czego odbic.
23 marca 2009, 17:32 / poniedziałek
sama selekcja jest dobra. I nie chodzi o wygląd (koszulki). Największą zaletą jest zmiana sposobu myślenia, postrzegania młyna- wchodzą tam TYLKO śpiewający.

Pytanie tylko ile z tych osób zostanie po roku dwóch latach i jeśli odejdą (zmienia sektor) to dlaczego????
23 marca 2009, 17:46 / poniedziałek
TYLKO ŚPIEWAJACY :) Nikomu nie uwłaczając ! Słyszałem w wykonaniu tych TYLKO ŚPIEWAJĄCYCH ,, W Wolnym Mieście Gdańsku" wczoraj . Uwierz mi , że ledwo słyszałem. Dwie takie próby były i nie wiem doprawdy czy wszyscy w młynie już nie mieli siły ? ( 150-200 osób nie przekrzyczy 300 w dodatku podpartych prowadzeniem swojej drużyny ) ja wiem ,że jak się przegrywa to na nic nie ma ochoty , a już wogóle na bojowe pieśni!! Nie chcę nikogo krzywdzic swą wypowiedzią , bo wszyscy przyszli wspomóc zespół . I na następny mecz też przyjdą , i o to właśnie chodzi! Ale gniazdo i tak trzeba przestawic na łuk od prostej :))
23 marca 2009, 18:09 / poniedziałek
JOHN - temat zamknięty.
Propozycja przestawienia gniazda w to miejsce niektórym się nie spodobała.
A szkoda, bo ta opcja była optymalna.
23 marca 2009, 18:37 / poniedziałek
John, jak wyszło słyszałem. I wcale nie uważam by było źle. Najważniejsze by każdy kto się tam pojawi dawał z siebie maxa, by ludzie mieli świadomośc do czego zobowiązuje obecnośc w młynie. Dlatego, z punktu widzenia zaangażowania patrząc, selekcja ma sens.
23 marca 2009, 20:26 / poniedziałek
"Kolego marynara a jak śpiewasz "jebać żydów" np. to znaczy że ich posuwasz " Jezeli nie widzisz roznicy miedzy "sledziem w dupie" a "jebaniem zydow" to cos tu jest nie tak :)
24 marca 2009, 08:54 / wtorek
Dario tez ma sledzia w dupie ?
24 marca 2009, 11:56 / wtorek
heheh Nostradamus niech napinka trwa ;D
24 marca 2009, 13:56 / wtorek
''...sadze ze powinismy wproewadzic kilka nnowych 'wizytowek'. lech ma np swoje ''ooooooooooooooo kolejowy herb to nasz znak oooooooooooooooo duma ....................'' nie jest to dlugie ale rytmiczne a to najw. wpada w ucho i wyst 4zdania a napierdalac to mozna przez 15min. a nie jak na Lechii ole super Lechia Gdansk gdy juz po 20sek napierdalaja lapy od machania szalikiem i ogolnie nie sprawza sie to. sadze iz powinnismy wykorzystac horto magiko panathinakosu odnośnik
szparka niby sa to pajace i nic nie maja ale jedna ich przyspiewka mi sie naprawde podoba odnośnik zerzneli to z olympiakopsu ale jest git i my tez moglibysmy sie z czyms postarac bo wg mnie nie mamy za duzo takich ciek pios do spiewnia...
osobiscie b mi sie podoba 'lalalalala' forza BKS 'lalalala' - nie znam nazwy ale wiem iz jest to przyspiewka z lat '80 i jest zajebista. moja ulubiona jest 'w Gdansku sie urodzilem w miescie mym kochanym ......... ' "

glory glory alleluja Lechia wygra nie ma chuja:D
24 marca 2009, 15:37 / wtorek
Problem jest to że komu che co chwila sie drzec A my Swoje lub kto Dzisiaj Wygra albo My chcemy gola
Mamy piosenki te nowe co były na spotkaniach dopingowych.Można spróbować nie wiem czemu młynarze tego nie robią.Możliwe że młynarze myślą ze nam nie wyjdzie ale sprobowac mozna.
24 marca 2009, 20:31 / wtorek
Szkoda, że nie można blokować tematu na kilka dni....
24 marca 2009, 21:58 / wtorek
A czemu beben juz tak nie dziala ? :)

odnośnik

Lechia - Gornik
24 marca 2009, 23:36 / wtorek
Bo membrana była ze skóry antylopy oryks i się zużyła , antylopa jest pod ochroną, a w sklepie muzycznym nie dostaniesz :)
25 marca 2009, 12:31 / środa
Mi osobiscie podobał się pomysł z siadaniem i wstawaniem podczas "To My..."
To był jedyny pozytywny i najgłośniejszy aspekt naszego dopingowania reszte zostawiam bez komentarza. Limak przemyśl... Pozdrawiam
25 marca 2009, 13:56 / środa
Dla mnie ten pomysl z siadaniem byl bezsensu
25 marca 2009, 19:07 / środa
uczcie sie od najlepszych..odnośnik
25 marca 2009, 19:15 / środa
fretko kurewko wypierd... do swego śmierdzącego śledziami i twoją cipką forum klubiku bez stadionu....i idź zrób laskę rysiowi to może się jeszcze do was wróci ...
25 marca 2009, 20:07 / środa
jozin kolejny kumaty kibic lechii heh
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032