Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 62/115

25 marca 2009, 20:12 / środa
Weź już wypierdalaj do siebie pacanie jebany. Na chuj tu liczysz? Ciężkie dzieciństwo, tata kochał tylko w nocy? Przyjaciół szukasz? Wypierdalaj ślimaku ojebany rybim śluzem na swoje forum, won!
25 marca 2009, 20:13 / środa
odnośnik

fenomenalny doping!!
25 marca 2009, 20:24 / środa
Wróce jeszcze do meczu z Polonia Bytom. Byłem na Lechii pierwszy raz w ekstraklasie, wczesniej tez tylko dwa razy w starej drugiej lidze. Nie znam kompletnie zadnych przyspiewek bo nie bede przeciez w internecie czytal i sie na pamiec ich uczyl, pochodze to zapamietam. I wtedy jak bede chcial to sie bede darl. Ale przechodzac do sedna sprawy. Jakis jeden zul i drugi mlody koles z oczami idioty-szalenca wyzywal mnie zmuszajac do dopingu. Zreszta nie tylko mnie. To jakies chore, kupuje bilet i moge robic co chce, nawet stac na glowie plecami do stadionu. Oczywiscie nie mam takiego zamiaru ale czy na Lechii jest jakis obowiazek darcia japy bo jak nie to wpier...? Chce kibicowac ale nie niech sie ode mnie i od innych odpier... tacy pojebańcy, sfrustrowane cioty. Ja przychodzę OGLADAC mecz, mam do tego prawo i moge to robic w takiej formie jak mi sie podoba. Nie mogę sie pogodzic z tym ze dalej czesc kolesi przychodzi szukajac pretekstu do NAPIER... innych i mówi wszystkim dookola co maja robic. Nie musze być fanatykiem Lechii zeby jej kibicować, jestem fanatykiem piłki noznej. Reszta przychodzi z czasem, naturalnie. Ale takie typy tego nie rozumieja i zamiast 15 000 ludzi przychodzi 10 000 bo normalni ludzie maja dosyc imbecyli na codzien, poza stadionem. Po co sie do nich pchac i jeszcze za to płacic.
25 marca 2009, 20:37 / środa
Brak nam jakiegokolwiek zgrania trzeba zebrać się do kupy i pierd*olnąc na pełnej kur*wie
Górnik Łęczna ma pierdol*nięcie wieksze od nas...
odnośnik
odnośnik
tu nie trzeba filozofować tu trzeba po prostu CHCIEĆ!
Ale jak większość stoi i ma wyjeb*ane to jest tak jak jest
sorry za łacinę
25 marca 2009, 20:50 / środa
butastita - jak sam przyznajesz jesteś świeży, więc posłuchaj starego.

Nie znasz repertuaru to nie pchaj się na zegar czy prostą. Przycupnij sobie na rodzinnym albo krytej. Tam szlifuj przyśpiewki, oczywiście po cichu, aby nie straszyć dzieci lub emerytów.
A 15000 kibiców przyjdzie jak rozbudują stadion. Obecnie udostepniony jest dla 12430.
Na początek jednak zapoznaj się z historią Lechii, jej kibiców, naucz się na pamięć Pokoleń (ze zrozumieniem).
Aha, na wszelki wypadek poćwicz sztuki walki - przydadzą się, jak już dorośniesz do tego, aby zostać kibicem Lechii Gdańsk.
25 marca 2009, 20:51 / środa
@butastita

Jesli byles w mlynie to masz obowiazek darcia japy bo jak nie to wpier...

Poza tym przychodzi 10tys bo wiecej nie moze ... i czemu tak piszesz o tych ludziach tutaj a nie powiedziales im tego samego wtedy w oczy hm? Zreszta do kogos jak przychodzisz 1 raz to tez opierdalasz wszystko co sie rusza, bo Ci nie pasuje?
25 marca 2009, 20:52 / środa
butastita , cwaniaku jebany. Na drugi raz jak Ci coś nie będzie pasowało to mów to w twarz a nie na forum płaczesz idioto.
25 marca 2009, 20:52 / środa
Do butastita:

Wolę kurwa 6 tyś fanatyków i ludzi kibicujących niż 15 tyś pikników! Chcesz pooglądać mecz to może warto zainwestować w Canal+ albo zacznij chodzić na siatkówkę! Albo wyjedź do Anglii.
25 marca 2009, 20:54 / środa
proponuję chociaż raz, na jednym meczu wprowadzić taką selekcję, że wyprowadzany z młyna jest każdy kto nie śpiewa ! no proste leci jakaś ważna przyśpiewka, młynarz patrzy a gość sobie stoi i nic nie robi to kolega zostaje wyprowadzony... niech zostanie 20 osób i z nich się zrobi rdzeń od czegoś trzeba zacząć ... koszulki - tak ale nie, żeby kłaść na nie większy nacisk niż na zaangażowanie...
25 marca 2009, 20:56 / środa
MNIEJ PIWKA PANOWIE PRZED MECZEM A ZGRANIE Z MŁYNEM SAMO PRZYJDZIE.
POZATYM PROPONUJE JAKIEGOŚ WIRTUOZA NA KRYTĄ KTÓRY RÓWNIEŻ POKIERUJE STARA GWARDIĄ BO TA TAM SIEDZI I SE SZYBKO PRZYPOMNI CO I JAK.
25 marca 2009, 21:13 / środa
dlugi ma racje na sektorze gosci trudno bylo zrozumiec slowa waszych przyspiewek
25 marca 2009, 21:13 / środa
Taaa koszulki są mniej istotne.....ważne żeby ludzie śpiewali i słuchali co młynarz ma do powiedzenia. Na meczu z Polonią to co widziałem w młynie w 1 połowie to była masakra.... Ja ciągnę z kumplem piosenkę i słyszymy tylko siebie rozglądam się po bokach a ludzi kręcą bk stoją i dłubią w nosie.....Ludzie sobie kupią koszulkę i co z tego że ją będzie miał jak nie będzie śpiewał i nikt go nie wyrzuci bo będzie sobie mruczał pod nosem a nie śpiewał..... Potrzeba więcej motywacji żeby cały stadion też śpiewał bo sami taką małą liczbą śpiewających w młynie nic nie zdziałamy
25 marca 2009, 21:16 / środa
Gasior liczebność przyjdzie z czasem... najpierw trzeba zacząć od jakości...
25 marca 2009, 21:17 / środa
do Simek86:
Wiem ile osób może wejść na stadion. Jak byś dokładnie przeczytał to co napisałem to byś skumał, że przez takich jak ty nie wchodzi więcej na stadion chociaz fizycznie by mogło.
25 marca 2009, 21:26 / środa
"15 000 ludzi przychodzi 10 000 bo normalni ludzie maja dosyc imbecyli na codzien, poza stadionem. "

"Wiem ile osób może wejść na stadion. Jak byś dokładnie przeczytał to co napisałem to byś skumał, że przez takich jak ty nie wchodzi więcej na stadion chociaz fizycznie by mogło."

Tym wpisem udowodniles zapewne nie tylko mnie ze za przeproszeniem gowno wiesz czemu przychodzi 10 a nie 15, a jak Ci sie nie podoba ze przychodzi 10 a nie 15 to pisz zazalenie na KMP Gdańsk, może Cie wysluchaja...

Poza tym ja nie naleze do osob od selekcji wiec zejdz dziecko ze mnie...
25 marca 2009, 21:34 / środa
Ladys & Gentelman dosyć pierdolenia fan z Leźna ma pare słów wam do powiedzenia.Sytuacja wygląda następująco: osoby które są poza młynem ciągle się śmieją,i smęcą że ten młyn to porażka,co to za młyn itp Musimy raz krzyknąć z młyna do tych wszystkich osób coś takiego tu cytat ,,śmiejcie się śmiejcie!! a sami nic nie śpiewacie!!" albo ,,chodźcie do młyna,pokażemy co to rodzina"!!! Panowie tylko bez napinki jeśli to zły pomysł,ale myślę że po takim okrzyku by ruszyło ich serducho,i by nam pomogli.
25 marca 2009, 21:34 / środa
Sam do nich napisz zazalenie. Koniecznie zaznacz, że twoim zdaniem powinno się dusic tych którzy nie kibicuja tak jak ci sie wydaje za stosowne, wtedy bedzie moglo przychodzic nawet 20 000.
25 marca 2009, 21:37 / środa
Zamknij dupe frajerze. On kurwa przynajmniej cos proboje, zeby polepszyc doping. A ty kurwa mac tylko narzekasz. BEZ ODBIORU.
25 marca 2009, 21:45 / środa
Lezno z Lechia napisal jako pierwszy cos konstruktywnego idioto, myslalem ze sie juz nigdy nie doczekam kogos kto ogarnie o co mi chodzi.
25 marca 2009, 21:50 / środa
Te wasze napinki:> dobry mlyn:> ciekawa sprawa:) przyjdzcie pod mlyn :) zobaczycie Jak limak daje z siebei wszystko a nie pierd... z prostej lub z innych miejsc ze huj...o pzdr dla Mlyna:)
25 marca 2009, 21:53 / środa
Leźno z LECHIĄ masz racje ja proponuje jakis oczojebny transparent sugerując sytuacje jaka jest na młynie '' BRAK KIBICÓW BRAK DOPINGU '' CHODŹCIE ŚMIAŁO JEST NAS MAŁO" Przez 1 połowe młyn byłby pusty zobaczylibyśmy jaki byłby efekt i zaangażowanie ludków w 2 połowie
coś w tym stylu żeby ludzie z łuku od prostej i krytej sie ruszyli
25 marca 2009, 21:57 / środa
butastita - czy jesteś masochistą?

Lubisz być jebany przez wszystkich dookoła?
Zalogowałeś się, aby podzielić się swoimi spotrzeżeniami z meczu. Napisałeś co napisałeś.
OK, ja to rozumiem. Byłeś pierwszy raz na meczu, nie znasz zwyczajów, klimatu, obowiązków.
I na tym Twoje uwagi powinny się skończyć.
Najpierw przemyśl mój poprzedni wpis skierowany do Ciebie. Zrealizuj go. A jak już dojrzejesz, aby być kibicem, a nie oglądaczem, przyjdź pod zegar to pogadamy.
25 marca 2009, 22:00 / środa
dobre marek, hehe:)
25 marca 2009, 22:04 / środa
no ten koles nie powinien sie tak spinac jezeli jest swierzak.ja chodze ze 2 lata i dopiero teraz zabieram glos.a moze na prostej tez powinien stac koles albo ze dwoch i nakrecac pozostalych?moze to by pomoglo?
25 marca 2009, 22:14 / środa
Na prostej był niezły koleś :).
25 marca 2009, 22:17 / środa
Ale zasłaniał castropowi. ; )
25 marca 2009, 22:23 / środa
Dobrze, ze on sie juz nie udziela tutaj :)
25 marca 2009, 22:25 / środa
Na ostatnim meczu to mialem wrazenie ze stadion lekko mial wbite w doping. Coś pokrzyczeli pośpiewali, ale tak naprawde to było to może z 10% całego potencjału jaki drzemie w trybunach T29. Ludzie chyba zobaczyli ze ta selekcja nie byla taka straszna jak sie mowilo i juz nie byli tak spieci i skoncentrowani na dopingu jak na meczu z Ruchem.

Moze to wplyw pogody, ale chyba raczej napewno spowodowane to bylo jak to ujal nasz Miś Koala "ambitna walka na boisku" do czego oczywiscie przyczynil sie tez wynik.

Marzy mi sie powtorka dopingu z takich meczow jak z ŁKSem czy z Odrą w poprzedniej rundzie, zwłaszcza mecz z eŁKSą był uważam jednym z najlepszych w ostatnich latach pod wzgledem jakosci dopingu u nas na stadionie.
25 marca 2009, 22:32 / środa
No z Łks'em to było cos kryta sie udzielała cała prosta łuk aż huczał i zachęcał do dopingu gdzie są ci ludzie!!!!
25 marca 2009, 22:32 / środa
beka,beką ale coś trzeba zrobić z naszym dopingiem.mamy tak dobrze usytuowany stadion że ten doping się świetnie rozchodzi ale tylko jak nasi kopacze wygrywają.chuj się robi jak zaczynają przegrywać.szkoda.
25 marca 2009, 22:34 / środa
ale ile było ludu na meczu.z 6 tysia?chyba nawet mniej,ale było zajebiście:)
25 marca 2009, 22:38 / środa
Tylko no, to właśnie są sprawy o których w zasadzie od dawna wiemy, ale nie mamy na to recepty jak zaradzić temu problemowi. Wczoraj siedziałem godzine na YT i probowalem analizowac wlasnie doping z meczu z ŁKSem. W zasadzie byłbym skłonny stwierdzić, że chodziło głównie o włączenie krytej przez co poszła beka bo wiadomo, że dopingowo jest to najmniej zaangazowany sektor i vipy tam siedza itd, dlatego ludzie sie tak angazowali, ale jednak na ostatnim meczu byla proba wlaczenia krytej do dopingu i mimo ze bylo 0-0 nie przegrywalismy jeszcze wtedy, to doping stadionu byl mizerny, więc nie wiem nadal jak to wytłumaczyć.
25 marca 2009, 22:55 / środa
Jak pod zegarem zbierze się co najmniej 500 osób - będzie doping i to o niebo lepszy niż na jakiejś amice kserokopiarce.

dziesiątki stron tego tematu można streścić w kilku zdaniach:

Jeżeli pod zegar przyjdzie wystarczająca ilość osób i jeżeli będzie widać u nich zaangażowanie to doping będzie przekonkretny.

Nie ma ludzi,a u tej garstki co jest pod zegarem czasem brak zaangażowania - i nie dziwcie się, że bytomscy razem ze złodziejami zza miedzy śmieją się "co to za piski"

Selekcje, koszulki, nagłośnienie - nic nie pomogą, jeżeli pod zegarem nie zbierze się większa liczba osób niż zwykle !

Damy radę zebrać się na meczu z Bełchatowem, żeby zapełnić CAŁY sektor?

Apel do ludzi z łuków - przyjdzie na następnym meczu pod gniazdo, zaśpiewajmy "to my kibice z Gdańska" jak jedna wielka brać. Mamy taki potencjał, że górniki i inne polonie nam do pięt nie dorastają. Trzeba go tyko wykorzystać.

Wiem, że dla niektórych łuk to miejsce, w którym zawsze stoją i dopingują Lechię, gdy ta gra ważny mecz. Może dla niektórych to miejsce, skąd lepiej oglądać mecz, a może niektórzy po prostu nigdy nie byli pod zegarem. Zbierzmy się chociaż raz, w młynie i zaintonujmy kilka przyśpiewek z takim pierdolnięciem, że szczena opadnie bełchatowianom !

Innego wyjścia nie widzę w poprawie dopingu - bo dalsza polemika na forum i wdrażanie kolejnym pomysłów, które okazały się niewypałem (lub też okażą się) mijają się raczej z celem.

Damy radę ?
25 marca 2009, 23:43 / środa
Tuls 1945% racji.

Mój wywód ze strony wcześniejszej w sumie tego samego dotyczył (żeby pod zegar trafiła duża liczba ludzi chcących dopingować!!!!). Co prawda ja podałem pomysł aby ta grupa się zgrała na wyjazdach, a potem zaczęła razem siadać w młynie na naszym T29. Ale nie widzę przeciwwskazań, a nawet marzę o tym aby taka grupa stworzyła się już od następnego meczu, bez zgrywania na wyjazdach!!!

Tylko właśnie czy damy radę?? Mam nadzieję że tak!!!
26 marca 2009, 00:02 / czwartek
JkSabre - szczerze to od dłuższego czasu nie śledziłem wątku, zatrzymałem się gdzieś koło 50tej strony :-)

Jeżeli pisałeś o wyjazdach, to nie widzę innej możliwości jak doping w Wodzisławiu, który pomoże Lechii w tym arcyważnym meczu.

Zobaczymy jak to wyjdzie :-)

pozdro !
26 marca 2009, 07:58 / czwartek
Tuls wiesz dobrze ludzi z lukow bedzie ciezko ruszycz pod zegar! Rozmawialem z paroma ludzmi i stwierdzili ze zadna sila nie jest w stanie zmusisc ich do tego zeby stali w mlynie! I nic tego nie zmieni!!
26 marca 2009, 09:00 / czwartek
ja właśnie wiem o tym co mówisz Deadman dlatego sądzę że na zaciag ilościowy z łuku raczej nie ma co liczyć choć no wiadomo że gdyby przyszli to byłoby to z wielką korzyścią dla młyna.

Tuls ,jak sam wiesz to łatwo mówić trudniej wykonać. Już nie raz padały takie hasła typu "wszyscy do młyna" itp a efekt był mizerny. Nie mówię że nie byłoby super gdyby jednak ludzie się ruszyli. Jednak chyba nic nam nie pozostaje jak iść na razie przy założeniach selekcji i ośpiewaniu młodych którzy co mecz przychodzą śpiewać. Może z czasem wyklarują się jakieś nowe pomysły i wizje zmian.
26 marca 2009, 20:08 / czwartek
Limak zapodajcie w końcu NAJWSPANIALSZY KLUB NA ŚWIECIE . Do chuja wacława to najkonkretniejszy kawałek na świecie.
26 marca 2009, 21:21 / czwartek
BETON LG... tego, że pieśń ta jest konkretna nie musisz nikomu mówić. Pozostaje jeden "drobny" szczegół... taką pieśń musi ktoś śpiewać, więc ciężko byłoby z tak liczebnym młynem :)
26 marca 2009, 21:46 / czwartek
BETON LG - ile osób z obecnego młyna potrafi tę pieśń poprawnie zaśpiewać?

Nie wiesz?
To Ci odpowiem - około 10 (słownie: dziesięć).
Teraz już wiesz dlaczego nie jest śpiewana.
26 marca 2009, 21:47 / czwartek
A w naszym wykonaniu wychodzi to jak marsz pogrzebowy bo po "Najwspanialsszy klub na swiecie co kibicow mnostwo ma..." zaczyna sie murmuranto bo polowa osob nie zna kilku slow ... co wedlug mnie jest bardzo dziwne bo chyba nie jest problemem zapamietanie i zaspiewanie "...kazdy kibice wie ze przeciez to nasza Lechia kochana", choc dla niektorych problem jest az nadto widoczny...
27 marca 2009, 15:26 / piątek
z tego co pamiętam to na jednym ze spotkań dopingowych próbowaliśmy tego i jako tako wyszło... jeśli chcemy coś zdziałać to potrzebujemy w pierwszej kolejności zaangażowania a nie dużej ilości ! Trzeba zacząć od małej liczby osób ale konkretnych... organizujmy więcej spotkań dopingowych i na młyn niech będą wpuszczane tylko osoby, które przychodzą na takie spotkania i się starają...
Pozdrawiam
27 marca 2009, 15:35 / piątek
No stress to Ty wiesz ile osób będzie liczyć młyn jeśliby wprowadzić Twoja koncepcję? W 50 osób to zapomnij o czymkolwiek, aby tworzyć. Tu akurat trzeba konkretnej liczby do tego żeby stadion ruszyć, ale prócz liczby to i chęci i znajomości tego co ma być śpiewane.

Limak co z "Paokara" i "naprzód Gdańska Lechijko"? Na turnieju to drugie całkiem nieźle wyszło, a w sumie tekstu uczyć się nie trzeba bo 3 słowa i alealeooo a melodia chwytliwa.
27 marca 2009, 17:33 / piątek
Simek ale koncepcję "na ilość" już próbowaliśmy i widać jaki jest tego skutek... wstęp do młyna praktycznie wolny a ludzie, którzy CHCĄ śpiewać i tak nie przychodzą... nie wiem czy zauważyłeś ale ciągle pod zegarem jest dużo młodzieży, która ma wyjebane, albo robi bardzo mało...
27 marca 2009, 17:43 / piątek
raczej ta mlodziez ma za male jaja aby wieksza skale glosu wycisnac ;)
27 marca 2009, 19:13 / piątek
prawda jest taka że wiele osób pieprzy jakimi to oni są wielkimi kibicami gada o wierności i takich sprawach ale jak Lechia przegrywa traci bramki czy idzie jej źle to siedzą cicho, ręce w kieszeni i ani myślą się odezwać na meczu ! ja z kumplem od jakiegos czasu chodzimy na młyn i jak każdego kibica boli nas że Nasza Lechia przegrywa... ale to nie musi oznaczać że od razu łapiemy focha i stoimy jak te zjeby gapiąc się na murawę ! na meczu z polonią śpiewała część młyna.. reszta pod koniec miała ręce w kieszeni i wyjebany we wszystko...
NIKT NAM DO CHUJA NIE MÓWIŁ ŻE LECHIA BĘDZIE WSZYSTKO WYGRYWAĆ i trzeba się nauczyć goryczy porażki
27 marca 2009, 19:15 / piątek
Marek Ja ją znam anie ejstem taki stary :) (18) ;d ale wiesz :)) polowa osob przychodzi po to zeby poderwac jakaś dupe:)
albo o0 pokazac -- on był na mlynie
on etraz kozak bo zna ,,MY WIERZYMY ''A RESZTE
Tak jak ostanio slyszalem na mecz z ruchem
Limak zapodal Pie--ole cie pie--ole cie pie--ole cie chorzowski psie
a typiary i koleś wygladajacy jak zyd :) spiewali Pie--le cie pie--ole cie pie--ole cie poznanski. psie i powiedzcie mi tu po co ci ludzie przychodza jak nawet jak ktos wyraznie mowi to oni tak swoje.. to byl tylko przyklad
o
27 marca 2009, 21:21 / piątek
a moze wartoby porozstawiac po łukach i prostej osoby które wspolnie z młynarzem kontrolowały by to co ludzie spiewaja i jakos to synchronizowaly? bo zawsze mam wrazenie ze im dalej od mlyna tym bardziej niewyraznie bo kazdy spiewa tak jak mu sie podoba i w rezultacie spiew wychodzi nierówno... poza tym mysle ze gdyby byly takie osoby w pozostalych sektorach to doping bylby mocniejszy bo w pewien sposob motywowaly by kibicow do darcia japy:)

kolejna sprawa to sposób w jaki spiewamy "MY WIERZYMY"... nie wiem jakie Wy odnosicie wrazenie, gdy slyszycie te piesn, ale mnie sie wydaje ze za malo powera w nia wkladamy i wychodzi nam ona jak jakies gorzkie zale... pierwsza piosenka moim zdaniem powinna podrywac chlopakow do walki a nie ich usypiac na poczatku meczu. Wiec albo zaspiewajmy ja glosniej i mocniej albo moze zmienmy na "TROJMIASTO JEST NASZE" albo jakas inna?
29 marca 2009, 00:02 / niedziela
a ja mam taką propozycję :)

odnośnik

Lechia! Lechia!

lolololololo lolololooo lolloololloo

W mojim sercu jeden klub jest , w trójmieście zwią się panami! jedna wiara w nasz wspaniały klub ! Dziś zwycięstwo tylko liczy się!

LECHIA ! LECHIA !

W trójmeiscie tylko biało-zieloni dla nas liczą się ! Puchar już zdobyliśm! na tym nie przestaniemy ! Wygraj dziś dla nas ten ważny mecz ! 3 punkty należą nam się!

Lechia ! Lechia !

oczywiście do wyszlifowania :) nie jestem dobrym pismakiem ale ktoś na pewno coś wymyśli :P mam taką nadzieję
29 marca 2009, 00:36 / niedziela
Juz widze te 5 osób wliczając młynarzy które śiewają to pod zegarem
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.057