Gdańsk: wtorek, 25 lipca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 63/114

29 marca 2009, 10:17 / niedziela
tą piosenkę juz wrzucali na forum i ją odrzucili
29 marca 2009, 20:02 / niedziela
Nie martw sie kolego Grzenio młynarze nie śpiewają takich gównianych piosenek. Ale kumam uszczypliwość
29 marca 2009, 20:16 / niedziela
A kto spiewal sledzi w dupie mamy ?
29 marca 2009, 20:34 / niedziela
Ja tego nie zapodałem !!! 63 strony na jaki chuj ??? Moze trzeba sie skontaktowac z Adminami żeby wogóle tego tematu nie było...
2 kwietnia 2009, 14:03 / czwartek
odnośnik

Wiem , że to pewnie było :P

Ale mam plan !

Wyjdzie ktoś na środek boiska :D

Jak jest u nich "raz dwa trzy" to u nas może być "B K S"

A potem <klask klask klask> Lechia Gdańsk
<klask klask klask> Lechia Gdańsk

I Lalalalalala eeeej Lechia goooool
Lalalalalala eeeej Lechia goooool
2 kwietnia 2009, 15:29 / czwartek
Ale zajebiste u nich to jest u nas pewnie by był nie wypał ale nikt i tak by tego nie wprowadził do śpiewniku bo Limak mówił koniec z jut jub
3 kwietnia 2009, 09:56 / piątek
To co Limak robi jego sprawa :)
on jest ,,sercem mlyna''
jego decyzje i tak ma byc
moze kiedys jak ktos bedzie inny
to cos zmieni ale narazie jest Limak i jest Zajebiscie;D
pozdroo:) hhe
3 kwietnia 2009, 11:01 / piątek
"Lalalalalalalaaa kolejorz gol", czy tam "Hej kolejorz" To samo ma Lech, tylko początek przy kserowaniu pominęli :) Dosyć jutubów panowie, ile można.. wszystko tam wychodzi ładnie a u nas i tak nie daje rady, no mentalność konkretnego stadionu, tudzież ilość głów które to śpiewają, poza tym sam wiek śpiewających (no i sam fakt "śpiewających", ale jak sie jest w tyle typa, to nie trzeba się drzeć, wystarczy śpiew), no obojętnie.. mamy bogaty repertuar, śpiewajmy to co mamy żeby dojść do perfekcji - jak będziemy wymyślać setki nowych (de facto kserowanych) melodii i tekstów to w niczym to nie pomoże :) katujmy to co mamy, a będzie lepiej..
3 kwietnia 2009, 11:29 / piątek
Amen
3 kwietnia 2009, 14:34 / piątek
3 kwietnia 2009, 18:47 / piątek
Kolego gogi troszke się pomyliłeś. Jest jeszcze D. oraz kilka osób organizujących doping i tam podejmujących jakieś tam decyzje jest grupa Ultras a poza tym nie ma czegoś takiego jak serce młyna to młyn jest sercem !! A wszyscy są jednością cały stadion.

Tylko zwycięstwo !!
5 kwietnia 2009, 11:37 / niedziela
A może wrócimy do tej przyśpiewki.
odnośnik
tekst: ooooooo Gdańska Lechio Tyś największą miłością mąąą
To jest Wolne Miasto to jest właśnie Gdański klub
Jemu serce oddaliśmy i śpiewamy mu
5 kwietnia 2009, 12:39 / niedziela
Gasior_LG my nawet tej piosenki nie śpiewaliśmy na żadnym meczu tylko na spotkaniach dopingowych ...
5 kwietnia 2009, 12:57 / niedziela
synki do ojcow po nauke. Lechia mlynu nie ma !
5 kwietnia 2009, 19:07 / niedziela
Opapi ja o tym wiem, że nie śpiewaliśmy ale ona była wrzucona na forum.... i chciałem ją odświeżyć
6 kwietnia 2009, 22:43 / poniedziałek
L i D napewno będą wiedzieli kiedy wprowadzić te świetne przyśpiewki, na których zdzieraliśmy gardło, na spotkaniach dopingowych :)))
Narazie musimy zebrać troche ludzi i oswoić się z nową sytuacją jaka panuje w młynie, i wtedy można spróbować, nie wszystko na raz...
Lecz z niecierpliwością czekam na te hity :))

Alealealeao! naprzód Gdańska Lechijko!
6 kwietnia 2009, 22:58 / poniedziałek
tylko jestem ciekaw czy te osoby co byly na Slasku, Ruchu, Bytomiu na mlynie znowu sobie przeprowadza system rotacji czy w koncu sie okresla w stalym skladzie na mlynie, bo jak narazie to co mecz to inni ludzie na mlynie, a w ten sposob tym bardziej niczego sie nie osiagnie
7 kwietnia 2009, 20:45 / wtorek
odnośnik *

Może to będzie motywacją do dopingu przed derbami ( i nie tylko ) dla WIĘKSZOŚCI ludzi bo narazie u nas cięko wygląda z dopingiem niestety kurw....
Trzeba wziąć się za siebie bo kurwy z wioski rybackiej szaleją

Co do wpisu mam tylko dobre ''intencje'' nie chce nikogo wkurwić bądz obrazic pzdro
ŚWL!
7 kwietnia 2009, 21:05 / wtorek
Tak tylko popatrz ile jest śpiewających na Paraolimpijskiej....A u nas jest tak mała garstka ludzi śpiewających (chodzi o młyn) Trzeba wziąć się w garść i motywować stadion do dopingu bo bez reszty stadiony młyna nie słychać ;[
7 kwietnia 2009, 21:13 / wtorek
Gasior_LG tak, tyle że spójrz jak są zbliżenia na twarze jakie to są osoby.
7 kwietnia 2009, 21:14 / wtorek
Zjebane.
7 kwietnia 2009, 21:22 / wtorek
Emeryt udezyl w samo sedno :) wkoncu nikt normalny bez przymusu tam nie pojdzie :) no chyba ze ekipa gosci ale to zrozumiale :D
7 kwietnia 2009, 21:24 / wtorek
Gasior_LG o to mi chodzi

Były plakaty z komunistami ok ale powinny być plakaty zachęcające ludzi do DOPINGU!!!
7 kwietnia 2009, 21:27 / wtorek
odnośnik

Znowu nazywają nas Lechitami :/
7 kwietnia 2009, 21:28 / wtorek
No fakt...nie są to osoby o starszym wieku, ale u nas też są takie osoby. No nic.... trzeba na Bełchatowie pokazać z jakiej gliny jesteśmy ulepienie ;] Nie liczy ilość, tylko Jakość.
Pozdro
7 kwietnia 2009, 21:32 / wtorek
myślę że mecz z PGE pokaże w jakim punkcie jesteśmy( sezonowcy nie przyjdą bo pomyślą że słąby rywal w sprawach ultrasowskich i chuligańskich)i wtedy się zobaczy czy jest źle czy fatalnie czy dobrze...taka kartkówka przed derbami TRZEBA SIĘ W KOŃCU OBUDZIC I POKAZAC NA CO NAS STAC A NIE W CHU** WALIC...
7 kwietnia 2009, 21:34 / wtorek
Wiadomo że jakość tylko większości się nie chce dopingować '' z serducha '' Mam takie wrażenie że po 1 połowie większosc jest zniechęcona...
NIECH POWRÓCI DOPING Z MECZU Z ŁKS'em!!!
7 kwietnia 2009, 21:36 / wtorek
Temat do kasacji.
Hur i poznanskie slowiki na dzien dzisiejszy i kolejne nieprzydatne.
Ponad dwa lata pierdolenia,xserowania , szukanie wzorcow itp
Zlikwidowac,wyjebac w kosmos....na kiego to na Lechii?
Co zapodaje gniazdowy sobie krzyczec, jak nie to wynocha i bez mlyna lechia bedzie istniec
Ten co chce nauczy sie tych paru piosenek na czterech meczach,reszta gamoni wypierdalc.
Spiewakow nam teraz nie trzeba,sa wazniejsze sprawy.
Wypierdalc do "idola" lub "mam talent" i tam realizowac swoje zyciowe projekty.
Waska specjalizacja .... lubia se podyskutowac jak spiewac no ja zesz pierdole.
7 kwietnia 2009, 21:42 / wtorek
Pilsner - naćpałeś się czy co Ci jest?
7 kwietnia 2009, 21:51 / wtorek
Powiedziawszy delikatnie jestem zdenerwowany, mysle ze nie ja jeden.
Kurwa dosc trendow i pogoni za innymi we wszystkim.
W wielu aspektach stajemy sie szara masa we wszystkim.
Albo beda zmiany ,albo giniemy i juz nigdy niebedziemy soba .....stracimy swoja osobowosc.
Wysokie liczby wyjazdowe,spiew przez 90 minut to dla wielu istota zycia kibicowskiego.
Kurwa dosc tego.
7 kwietnia 2009, 22:06 / wtorek
Zeby zmotywowc do dlszego pisania tu, dodam ze temat moim zdaniem dla przyslowiowych pedalow.
Powodzenia w wymyslaniu idotyzmow.
Ahoj
9 kwietnia 2009, 21:08 / czwartek
odnośnik

panowie uczcie się tego rytmu. Na sobote jest przygotowana w rytm refrenu piosenka o Michalskim
10 kwietnia 2009, 21:28 / piątek
odnośnik
TA PRZYŚPIEWKA BYŁA NASZA I CO ? I GÓWNO

Dlaczego nie jechaliśmy z nią dalej aż cały stadion by sie nauczył.
Powiem jedno wszyscy idą do przodu a MY stoimy w miejscu niestety.
10 kwietnia 2009, 21:34 / piątek
olee39 Trzeba chcieć
10 kwietnia 2009, 22:44 / piątek
Jebać te ich kserówki po raz n-ty Ci powtarzam. Jak nie rozumiesz to nie. To że Amica jebie kibiców prądem,żeby ci skakali równo jak małpy w cyrku i śpiewali 80 % jutubowych pieśni nie znaczy, ze u Nas ma tak być !! Wymyślajcie pieśni, ale na podstawie innych melodii lub sami wymyślcie !!

TYLKO ZWYCIĘSTWO !!
11 kwietnia 2009, 00:00 / sobota
prosty przykład Widzewa Łódź.Codzienność w telewizji lecą Flinstonowie i rytm wzięli własnie od tej bajki ...fajne piosenki mozna uslyszec wszędzie ...
11 kwietnia 2009, 08:00 / sobota
Dla mnie niech kserują, napierdalają prądem itp. Chodzi o to że ona była, była JEST nasza i powinniśmy dalej z nią jechać znaleść jakąś melodie i być orginalni piosenki Lecha śpiwa cała polska liga, dobrze że my nic od tych kurew nie bierzemy. Wymyślmy coś własnego i stwórzmy nasz orginalny doping że jak ludzie usłyszą pewną melodie odrazu wiedzą że to jest WIELKA LECHIA GDAŃSK!
11 kwietnia 2009, 08:42 / sobota
to ta przyśpiewka należy do Crveny Zvezdy...niech sobie kserują.Mam ich w dupie i niech śpiewają co chcą
11 kwietnia 2009, 10:00 / sobota
Opapi pomiescisz ich w tej swojej ciasnej dupie ?
11 kwietnia 2009, 10:15 / sobota
a pytanie czy dziś młyn bedzie znowu pośmiewiskiem na całą Polske ? Bo chodze do niego od początku rundy z nadzieją że ta selekcja coś da a widze w nim tyle samo dzieci co wcześniej. Więc moge się dziś spodziewać że będzie lepiej czy kicha ?
11 kwietnia 2009, 10:33 / sobota
Pogratulować wytrwałości... co będzie w młynie to zobaczysz jak przyjdziesz, proste :)
11 kwietnia 2009, 11:12 / sobota
Fan pomysl - szczerze mówiąc to nie liczyłbym na zmianę na lepsze. No bo sorry kurwa, ale jeśli główną akcją tej selekcji było pozbycie sie dzieci z młyna, to dlaczego do chuja nie ma ograniczenia wiekowego?

Możemy dalej pierdolić, że jak oni nie przyjdą na młyn to nikt nie przyjdzie, i nic nie robić, tylko później nie płaczmy jak młyn zamiast śpiewać bedzię piszczał.

Albo możemy zrobić jeszcze jedną rzecz: Mianowicie, jak już będzie w młynie te 50 osób w wieku od 8 do 13 lat, to podzielmy ich na PÓŁ jak na ostatnim meczu i śpiewajmy na dwie strony po ok. 25 osób. Kurwa wtedy to jest dopiero pierdolnięcie!!!

Zaraz odezwą się głosy: "przyjdź na młyn i śpiewaj a nie tylko narzekasz" itp. Więc od razu odpowiadam, że przez bardzo długi czas chodziłem do młyna. Teraz siedzę na łuku i naprawdę na każdym meczu daję z siebie wszystko. Przepraszam Was bardzo, ale nie jestem jebaną przedszkolanką, szanujmy się. Takie dzieciaki są za młode, żeby śpiewać w chórku kościelnym a co dopiero na meczach Lechii!
11 kwietnia 2009, 11:18 / sobota
Chlopaki czy dzis bedzie gromkie jazda z kurwami ?
11 kwietnia 2009, 11:36 / sobota
Raczej NIE.
Tego typu przyśpiewki zarezerwowane są dla wiadomych ekip, Bełchatów do nich raczej nie należy.
Nie próbujmy dzisiaj "na siłę" mobilizować naszych kopaczy, bo tylko wioska z tego wyjdzie. Zostawmy to na Jagę i śledzi. Gdybyśmy grali dzisiaj z Wisełką, też w imię poprawnej mobilizacji kopaczy byśmy to skandowali?
Trochę rozsądku.

A MY SWOJE!!!
11 kwietnia 2009, 11:42 / sobota
Dzieki Marku stary stadionowy wyjadaczy.HIHIHI
11 kwietnia 2009, 18:15 / sobota
i dobrze że bez bluzgów, bo wiocha zajeżdża tak się spinać.

W pierwszej połowie dobry doping, brawo D. ogarniał, i szacunek za poglady polityczne jak i rowniez za Wodzisław (90minut dopingu) i brawo dla bebniarza blondyna, nie znam pseuda, bardzo emocjonalnie do tego podchodzi.
L. slabiutko, nie ogarniasz - lepiej wal w beben. (choć plus za Nie dla nas jest porazki smak)

nie wychodzi tak jak powinna tylko gdańska Lechia BKS, popracujcie panowie nad tym, tyle z mojej strony, moze Bombersi? na luku od 80 minuty zamula, szkoda wyniku.

Szkoda w Gdansku miescie mym - teraz to pyry spiewaja a my od tego odeszlismy.
Co z AleAleOO naprzód Gdańska Lechijko?
Pozdrawiam
11 kwietnia 2009, 18:28 / sobota
Mysle ze gdyby brudario chodzil w 3 - 4 i zobaczyl jak to kiedys sie prowadzilo doping to by moglo byc lepiej . Ale tak jest jak mlynarz ma 18 lat z czego 2 chodzi na Lechie
11 kwietnia 2009, 18:30 / sobota
od tej rundy ;-)
11 kwietnia 2009, 19:26 / sobota
Spalony okej mogę nie ogarniać, ale nie nawidzę jak ktoś krytykuje jak jest słabo na boisku.
Chłopaki dwaj u góry nie ważne !! LECHIA NIGDY NIE SPADNIE I TEGO SIĘ TRZYMAJMY nie ważne jaki będzie doping jaka frekwencja !!
11 kwietnia 2009, 22:43 / sobota
Filmy prezentujące doping kibiców Lechii, podczas meczu z GKS Bełchatów.

odnośnik

odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010