Gdańsk: czwartek, 30 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 64/114

12 kwietnia 2009, 00:38 / niedziela
Fajny donośny doping był na początku, nienawidzę meczów o 11, 13 czy 14.15 ale mniejsza ilość spożytego przed meczem alkoholu pozytywnie wpływa na siłę gardeł... ;)
12 kwietnia 2009, 01:07 / niedziela
Zacznę od tego że po raz pierwszy wypowiadam się na tym forum mimo iż czytam je pd dłuższego czasu.

Kiedy dowiedziałem się że w młynie będą stali odpowiedni ludzie którzy będa pilnować,wypraszać,nakazywać itp to się ucieszyłem bo myslalem ze to cos da i nareszcie cos ruszy.A to gow** dało bo w młynie jak były dzieci tak i są do tej pory..ktos tam pisal ze nie chodzi na mlyn bo nie jest przedszkolanka i ma racje bo jak narazie to L i D bawią sie w przedszkolanki(co nie jest ich wina bo nie maja innego wyjscia).jeszcze w dodatku PINK wyczaily chyba ze nikt dzisiaj tego mlyn anie pilnowal i czmychnęly pod gniazdo..z sektora gosci te szma*y byly widziane a mimo to nikt ich nie wyprosil.ludziom na luku to normalnie sie gotowalo w glowie jak na to patrzyli co chwile ktos walil docinki na temat wygladu mlyna.tak tak i zaraz ktos napisze bo umiemy narzekać srata tata jak wreszcie się nie wypierdoli tych bachorów co piszczą nie spiewaja to nikt tam nie przyjdzie!!i będziemy czekali 5 lat aż dzieci wyrosną i przejdą szereg mutacji.i zadne zmienianie mlynowych bebna utworow nic kurwa nie da.jak sie na to patrzy jedynym rozwiazaniem jest wyprosic z calego sektora(od plotu do plotu) ludzi i zostawic go pustym bez dopingu i moze wtedy lduzie wreszcie zaczna schodzić czytajac ludzie mialem na mysli normalne osoby nie zadne patole dzieciarnia itp ale jesli to by sie udalo to trzeba to pilnowac zeby znowu te chwasty nie wyrosly bo my sami sobie pozwwolilismy rozwijac sie tym szczurom przez to ze nikt nie pilnowal jak zaczela sie tworzyc moda na Lechie.
AMEN
12 kwietnia 2009, 08:23 / niedziela
Forza_KM moim zdaniem nie było by najlepszym rozwiązaniem zostawić cały sektor pusty tak jak to mówisz . . . a najlepszym poparciem mojej opini jest fakt że najbliższy mecz to derby ^^ i mam nadzieje ze na derbach młyn będzie miał takie pierdolnięcie że zmiecie kolegów zza miedzy, nie mówiąc o reszcie stadionu :D
12 kwietnia 2009, 08:31 / niedziela
NO oczwiscie na Derbach to ludzie pójdą do młyna bardzo chętnie żeby powyzywać itp.a co potem?POzniej będzie to samo czyli 50 piszczących przedszkolaków i panienki.I uwierzcie mi że nikt do młyna nie wróci żeby nawet zachęcac niewiadomo jak to i ak nikt ze starych osob nie wroci(wiem po sobie),i jesli sie siedzi na lukach to mozna uslyszec ze niektore osoby chca byc w mlynie bo nie raz,nie dwa slyszalem ,,idziemy do mlyna''?-,,nie siedz tutaj bo tam dzieciarnia"!JA rozumiem ze takie podejscie kibicow mało da ale taka juz jest ich metalnosc i nic tego nie zmieni dopuki nie bedzie porządku.
12 kwietnia 2009, 08:35 / niedziela
Najelepiej by było zrobić tak jak na Wiśle, dać mikrofon na młyna i on mówi do całego stadionu a nie to kilku ludzi
12 kwietnia 2009, 10:00 / niedziela
No to mamy problem z dopingiem a derby bardzo blisko będzie porażka jak cały stadion przez cały mecz będzie wrzucał na arke ..... Jak na poprzednich derbach przydałby się mikrofon dla młynarza
12 kwietnia 2009, 10:16 / niedziela
ale to młyn powinien napdzac caly stadion a nie naglosnienie.wiem ze jest latwiej w ten sposob ale gdyby byli odpowiedni ludzie w mlynie to mlynarz nawet bez megafonu by sobie poradzil.bo w tym przypadku wlasnie ilosc ludzi tez sie liczy.jak by bylo od plotu do plotu ludzi to te naglosnienia byłyby zbędne bo to młyn powinien byc sercem dopingu dla stadionu,narzucać rytm i repertuar dla całej reszty a niekiedy jest odwrotnie!
12 kwietnia 2009, 11:16 / niedziela
na derbach nie wyobrazam sobie normalnego dopingu, bedzie tylko kurwienie, czyli antydoping...

Fajnie gdyby jednak proporcje 95% dopingu dla Lechii i 5% wrzut byly zachowane... jednak ludzie bluzgajacy sa chyba jeszcze w czasach wczesnego sredniowiecza i nie sa na tyle rozwinieci, aby do tego dojsc ze w takich meczach to kopacze nasi potrzebuja szczegolnego wsparcia, a nie pokazujace "zajebistosc" osob krzyczaczych wrzuty... ciekawe czy jakby te osoby stanely twarza w twarz ze sledziami gdzies w plenerze czy tez by byly takie mocne, a sadze ze 90% by spieprzala z podkulonym ogonem...

Wspomne tu tez o pewnym kolesiu ktory notorycznie przychodzi pod gniazdo przeszkadzac mlynarzom i bluzgac tylko na rywala... po meczu z brudnymi paznokciami probowalem mu wyperswadowac jego ograniczenie, ale szpan motorolka V3 mu nie pozwolil sie okielznac... Im wiecej takich debili tym gorzej dla dopingu!! W tym jest problem wlasnie!! Bo bluzgac to ma kto, a zeby dopingowac nasza ukochana Lechie to juz kurwa nie ma nikt, albo ledwo 50 osob na krzyz na mlynie...
12 kwietnia 2009, 14:16 / niedziela
A więc dochodzimy do tego samego wniosku od zawsze, że w mlynie za dużo dzieci. Powiedzmy sobie, że każdy to widzi i to mu przeszkadza.Więc bardzo proste pytanie czemu nikt z tym nic nie zrobi ?! Np na derbach wpuszczać do młyna ludzi powyżej 15 lat (a huj sprawdzać legitymacje i tyle). Jeżeli chcecie powrotu ludzi z łuków a chcemy tego wszscy to jest tylko jedno wyjście o którym wiemy wszyscy ale nikt tego nie zrobi i tu pytanie czemu ?! CHODZI OCZYWIŚCIE O WYPIEPSZENIE DZIECI Z MŁYNA
12 kwietnia 2009, 15:41 / niedziela
No a wiec widzicie zgadzam się z Forza KM. Powiem może jak to jest od drugiej strony. W czasie meczu przecież My z gniazda nie będziemy schodzić i wypraszać ludzi bo nie ma na to czasu osoby co miały to robić to nie wiem. Ja bym na dobrą sprawę wyjebał wszystkich dosłownie z tego sektora, bo uwierzcie mi co z tego jak ja lub D. zapoda "Najwspanialszy klub na świecie...." lub "BKS BKS BKS każdy kibic wie...." tak proszony przez Was jak nikt tam tekstu nie zna ?? Na meczu nie ma czasu również tego uczyć, bo potem są głosy co Oni śpiewają nasi przegrywają a Ci się piosenek uczą?? To jest pokłosie młodego wieku i stażu na Lechii. Druga sprawa właśnie wiek znam sporo osób co nie chodzi bo dzieci są i to jest prawda. Dlatego wiecie My się staramy, bębniarze mają odciski ale z grupą 200 młodzieży gdzie może z 50 osób nadawało by się tak naprawdę na młyn to co można zrobić?? Na derby to młyn musi być bo nie wypada ale co dalej ??
Pozostaje krzyczeć co chwile "cały stadion śpiewa z nami.." bo młynek nie daje rady a jak cały stadion śpiewa wtedy dopiero jest doping, ale jeśli wynik jest słaby stadion się często usypia i wtedy jest kicha z dopingiem. I stwierdziliśmy w kilka osób póki na zegarze nie zbierze się 500 w miarę normalnych ludzi co nadają się do stania tam dopingu nie będzie... Pozdrawiam :)
12 kwietnia 2009, 16:47 / niedziela
Limak właśnie tez problem że nawet Cały Stadion Śpiewa Z Nami mało ludzi słyszy bo młyn to krzyczy cicho i nie do końca."W Wolnym Mieście Gdańsku"...lepiej Dzieci Śmieci zaśpiewały tą piosenkę
12 kwietnia 2009, 16:50 / niedziela
Mecz oglądaliśmy wraz z ziomkami znad transparentu MICHALSKI WON ! Zamiast dopingu w tym właśnie miejscu Prostej kilku BARANÓW darło się na chłopaków wieszających transparent by go zdjęli! Kilku darło się by nie zdejmowali .Gdy ,,Bliźniacy "( i nie tylko ) zwrócili im uwagę , by zajęli się lepiej dopingowaniem drużyny , a nie zdzieraniem gardła z powodu wywieszonego żądania kibiców , zaczęły się wzajemne wyzwiska .W tym miejscu chciałbym podkreślic ,że jeśli kibice są podzieleni to i doping również. Najlepiej jednak wychodzi tzw. spontan no i doping w euforii po zdobytej bramce (coraz rzadziej na T29 )Nie zmienia to jednak faktu , że na derbach doping powinien byc wyjątkowy , pomimo tego że bluzgi i tak będą , bo nie wierzę że się nikt nie da sprowokowac. Wiadomo co poleci w odpowiedzi na pierwszy okrzyk śledzi: mz , mzk , mzks......A my gromkie : KURWA!!!! Aż echo poniesie :))) Limak !! Wielki szacunek ,że pomimo licznej krytyki dalej robisz to co lubisz ( w zasadzie kochasz , bo tak chyba jest ) Ja wierzę , że na Lechii w najbliższej przyszłości bedzie wzorcowy doping !!Dlatego wierzę, bo cały czas nad tym pracujecie. Kiedyś nie było bębnów , no może jeden sporadycznie ( zresztą zajumany ze szkoły :))) a doping był !! Tego Wam i sobie życzę.Pozdrawiam
12 kwietnia 2009, 18:09 / niedziela
Ludzie ogarnijcie się troche... Piszecie, że są same dzieci to zbierzcie się wszyscy ekipą i grzecznie je wyproście, a następnie zapełnijmy ten sektor ludźmi odpowiednimi... Jak narazie to każdy sobie stoi i czeka, aż dzieci same pójdą. Powinniscie sami się zorganiozować i zrobić tam odpowiedni pożądek. Kurcze stoje w młynie i też mnie wkurwia przedszkole dookoła, ale nie uciekam od razu na inne sektory. Proponuje, aby ktoś porozmawiał ze starszymi bywalcami tego świętego miejsca i im to przedstawił. Na środku byli by starsi bo bokach młodzież ucząca się od nich. Tak to widze.
Totalnie bez sensu jest ciągłe lamentowanie na forum jak to jest źle i tragicznie, weźmy się wszyscy do roboty i niszczmy wszystkich dopingiem.

Wielki szacunek L. i D.

AVE LECHIA !
12 kwietnia 2009, 18:25 / niedziela
Chyba już tak w młynie jak widać dużo dzieci nie ma...

odnośnik
12 kwietnia 2009, 19:14 / niedziela
Ale niestety mało osób.
12 kwietnia 2009, 20:55 / niedziela
hę he ja tez jestem dzieckiem:)) kazdy jest :D no chyba ze
zbiezmy ekipe zbiezmy :)
12 kwietnia 2009, 22:16 / niedziela
Normalnie musiałem założyć konto bo aż się gotuję jak czytamy posty niektórych ludzi !

Że młyn wygląda jak wygląda to nie jest wina tylko dzieci. Ludzie kurwa potraficie pierdolić, że dzieciarnia, że pełno dzieci, że ja tam nie idę bo tam jest przedszkole.

Dość !!! po co piszecie to ??? każdy wie jak jest.

Sprawdzanie legitymacji, wypraszanie, itd. nie rozwiąże tego problemu !

Chcesz pomóc w dopingu to nie pierdol co jest źle tylko bierz kolegę co stoi na łuku albo prostej i staw się na następnym meczu pod gniazdem ! Im więcej ludzi tak zrobi to coś się ruszy. Zbijamy się w konkretną ekipę pod gniazdem i jest takie pierdolnięcie jakiego dawnego nie było.

Trudne to jest, no chyba raczej nie ? Zamiast klepać n-ty raz jak wygląda młyn, napisz do kolegi, że na następny mecz wpadacie na młyn i zdzieracie gardła. To od was zależy czy przyjdziecie dopingować, czy będziecie stać i płakać jak hujowo wygląda młyn.

Dla wszystkich malkontentów - Zdrowia

Dla Limaka i Dario - dzięki za wasze poświęcenie i że macie jeszcze siłę
12 kwietnia 2009, 23:23 / niedziela
Podpisuje sie pod postem wyżej, chociarz prawda jest taka, że i tak to nie przejdzie...
12 kwietnia 2009, 23:48 / niedziela
Forza KM- zgadzam sie z toba ze nie przychodza ludzie do mlyna bo widza kto tam przebywa.

D. i L.- staracie sie ale co tu pierd*** macie przed soba przedszkole i nikt normalny (starszy) nie bedzie sie tam pokazywac. Czy to wasza wina? tego to juz nie wiem pewnie gdyby nie wy to "mlyna" by nie bylo w tej chwili. No zesz kurwa ale ile mozna przeciez to wszystko kreci sie w kółko. Zastanów sie czy na tym Ci zalezy zeby do konca dni na T29 tak to wygladalo bo jak na razie mam wrazenie ze probojecie na sile zrobic cos z niczego. Bez napinki chłopaki.
12 kwietnia 2009, 23:49 / niedziela
Folmer przeczytaj 2 posty wyzej.
12 kwietnia 2009, 23:54 / niedziela
Simek86 i co uwazasz ze do kogos to przemowilo ze da to efekt na nastepnym meczu? Smiem twierdzić ze nie.
13 kwietnia 2009, 00:13 / poniedziałek
A ja smiem twierdzic ze napisales to samo co kolo 50 osob przed Toba i tez nie przyniesie to wiekszego efektu bo kazdy widzi jak jest, wiec Ameryki nie odkryles.
13 kwietnia 2009, 01:04 / poniedziałek
Dario czemu przy nicku masz 21 ? Liczba centymetrow po metrze w twoim wzroscie czy o co chodzi ? Pytam powaznie bez zadnej szydery
13 kwietnia 2009, 08:24 / poniedziałek
Folmer - każdy wie jak młyn wygląda. Mówisz, że to nie wypali.... Jeżeli ludzie będą mieć takie nastawienie jak Ty to nigdy się nie doczekamy prawdziwego młyna.
Niestety ale to smutna prawda.

To jest kwestia starszych czy wrócą, ale będzie ciężko, nikt nie chce pierwszy tego zrobić, a Dario i Limak nie są od tego oni naprawdę mają pełno roboty, żeby ogarnąć tych ludzi na młynie, przecież nie będą biegać po stadionie i za rączkę ludzi sprowadzać. To zależy od nas wszystkich.
Brać, kolegę z łuku czy z prostej, kolegę kolegi itp, niech się ludzie zejdą pod młyn i zbiją pod gniazdem to dzieciarnia pójdzie na bok.

Jak dotąd wszystkie te strony to żalenie się co jest źle co można by zrobić i na tym koniec, bo autorzy takich postów kończą swój wkład a i tak nie pójdą do młyna.
13 kwietnia 2009, 10:11 / poniedziałek
zgadzam sie z kolegą powyżej...

Wszyscy potrafimy pierdolić i ubolewać jaki to młyn jest do dupy. Ale czy sytuacja się zmieni od naszego gadania ? NIE !
Najpierw popatrzmy na siebie a później oceniajmy innych... te przedszkole o którym każdy pierdoli kiedyś już przedszkolem nie będzie - niech się młodzi uczą - zgoda nie koniecznie w młynie ale chociaż gdzieś po bokach... bo za pare lat to oni będą rozkręcać cały doping Lechii. Sam mam dopiero 15 lat i od roku przychodzę pod gniazdo. Mam nadzieje że na arke to będzie miazga jakiej dawno nie było.
13 kwietnia 2009, 10:45 / poniedziałek
Spalony wkleiłeś linka który rzeczywiście przedstawia ,,lepszy''obraz młyna ale nie zauważyłeś co znajduje się na samym srodku na górze sektora? trzy INSEKTY-różowe.w dodatku autor zdjęcia chyba celowo nie zrobił zdjęcia całemu sktorowi bo po lewej stronie prawie na samym dole młyna stały 4 LASENCJE gotowe na wszystko i z każdym.więc mówie po raz kolejny jeśli sie nie zrobi tego sektora pustego i odpuści sobie 1-2 mecze dopingu w tym miejscu to ludzie przyjdą jestem przekonany!!Ktos napisal o zebraniu ludzi z luków i wyproszeniu niepotrzebnych osob-nie iwem jak TY sobie to wyobraziles.Co pojdziesz do ludzi i powiesz ,,chodzcie ze mna idziemy ich wyprosic,,?No już widzę jak całe 2 luki leca.CHyba naprawde bez zrobienia tego sektora zamkniętym dla nie proszonych gości się nie obejdzie bo nawet jesli przyjdzie duzo ludzi to w tlum wmieszaja sie te parchate smierdziele i znowu powoli ludzie zacznął się wykruszać.
13 kwietnia 2009, 11:54 / poniedziałek
odnośnik

Na końcu Lechia Gdańsk
Weźmy sie za coś ludzie !
13 kwietnia 2009, 12:44 / poniedziałek
Forza KM, daleko sięgać pamięcią nie trzeba, żeby stwierdzić, iż obecny "młyn" można wyprosić z sektora w około 7 sekund ;-)

Wracając do meritum, wyjebać ten temat w pizdu. 64 strony wypocin, które do jakości dopingu nie wniosły zupełnie nic. Nic się nie zmieniło na lepsze, popadamy w coraz większy marazm, tracimy wyrazistość i co najgorsze zaraza ta powoli ogarnia coraz większą część stadionu.

-"Konkursy" czy głośniej, równiej i melodyjniej odpowie łuk od krytej czy od prostej.
-Coraz to "lepsze" przyśpiewki jak chociażby HSV(?).
-Wszyscy równo, jak na gwizdek, "trzy-czte- ry" - KLASK KLASK.
-No i obowiązkowo "młyn" w jednolitych koszulkach. Żeby absolutnie nikt się nie wyrózniał.

I PO CO TO WSZYSTKO? Zadajmy sobie pytanie czy to jest w ogóle doping? Postaw się na moment na boisku w roli grajka i pomyśl czy by Ci to pomogło, zmotywowało, zmusiło do wykrzesania z siebie ostatnich resztek sił? W moim mniemaniu nie. Więc spytam jeszcze raz, po co to? A no po to, że cała Polska tak kibicuje, więc i my musimy, koniec końców musimy równać do amiki, oni już stracili klimat na stadionie, osiągneli szczyt szarości, a nam jeszcze trochę brakuje, jesteśmy dopiero gdzieś w środuku szarych mas, ale powoli doganiamy "najlepszych". Niedawno ktoś podsumował spotakania amiki jako "niemiecki festyn" i niestety nam również do tego coraz bliżej.

I fakt, że w obecnej formie dopingu napotykamy tak duży opór, brakuje tej iskry, która rozpaliłaby cały stadion, w moim odczuciu jest znakiem, że nie tędy droga. Dajmy se może spokój z tym młynem. Żyjmy meczem, każdą piłką, reagujmy na każde zagranie, poprzeszkadzajmy troche piłkarzom przeciwnika, niech czują na sobie presje przy każdym zagaraniu, zróbmy im piekło. Czyli to wszystko, czym nie tak dawno zachywycaliśmy się po meczu kadry w Belfaście. Ot, taki stary angielski klimat.

Podsumowując,
Ultrasi! Greengosi!, Młynarze! Nie idźcie tą drogą !! ;-)
13 kwietnia 2009, 13:35 / poniedziałek
Wyłuszczyłeś, czego nie powinno być w młynie, a dokładniej, że wogóle nie powinno być młynu.
Rozumiem, że konkluzją Twojej wypowiedzi jest spontan.
OK, Dario nie wchodzi na gniazdo, Limak, Camel, czy Ziuek nie walą w bębny.
Wszyscy czekamy na to co się wydarzy...

Można zacząc już od meczu ze śledziami...
13 kwietnia 2009, 15:19 / poniedziałek
Witam!

Chciałbym nadmienić, że ostatnio bardzo fajnie młyn zaczął na meczu z Bełchatowem "Czy wygrywasz, czy nie...", co pasuje do sytuacji Lechii. Dobrze wychodzi "Kto wygra mecz?" oraz kilka kombinacji klaskanych. Warto by było aby młyn wciąż pobudzał stadion bo, jak ktoś to wspomniał, większość ludzi zamula gdy Lechia przegyrwa, a zrywa się dopiero po bramce dla nas. Ja, z kumplem, staramy się zawsze dopingować na prostej i też ubolewamy, że wokół ciężko ludzi namówić na doping.

Reasumując, nie dajcie się marazmowi i walczcie do końca Limak, Dario itp.! Nie jest to łatwe, choćby z tego względu, że ludzie mający karnety na prosta, nie zostaną wpuszczeni pod zegar a i nie chce im się dopingowac z dzieciarnią. Sytuacja nie jest prosta, ale poddanie się jest najgorszą z możliwych opcji.

Na derby proponuję obowiązkowo "kolędę" i "zielone jabłuszko". ;) I spróbujcie "Najwspanialszy klub na świecie" jakoś nagłośnić, tak aby starszy kibice podchwycili.

Wierzę w Was młynarze! ;-)
13 kwietnia 2009, 18:47 / poniedziałek
skrytożerca napisał: ". . . . Żyjmy meczem, każdą piłką, reagujmy na każde zagranie, poprzeszkadzajmy troche piłkarzom przeciwnika, niech czują na sobie presje przy każdym zagaraniu, zróbmy im piekło. Czyli to wszystko, czym nie tak dawno zachywycaliśmy się po meczu kadry w Belfaście. Ot, taki stary angielski klimat. . . . "

MarekM: " . . . OK, Dario nie wchodzi na gniazdo, Limak, Camel, czy Ziuek nie walą w bębny.
Wszyscy czekamy na to co się wydarzy..."

MarkuM czyżbyś sugerował że . . . wtedy nie bedzie już nic ? ? ?

młyn mnie ani grzeje ani ziębi, per saldo jest nawet pożyteczny,
ale takiego sobie skromnego mnie do żywiołowej reakcji, do ryku szybciej porwie pierwsze z brzegu ambitniejsze zagranie, czy ostrzejsze starcie boiskowe, a na te wbrew pozorom wcale nie trzeba nazbyt długo czekać aż się wydarzą jak wydaje się sugerujesz
otóż powyzsze szybciej niż dziesiątki apeli młyna która to niby częśc stadionu kiedy i co ma odpowiadać/deklamować, czy w jaki to rytm teraz a teraz trzeba klaskać,

róbcie swoje, najszczersze powodzenia,
ale też nie obrażajcie sie na rzeczywistość, sztucznie emocji nie wygenerujecie,

ps. swego czasu młyn podążął za stroną atakowaną po to by być bliżej wydarzeń, by reagując możliwie blisko, bezpośrednio żywo podkręcać temperaturę wydarzeń boiskowych, dodawać naszym skrzydeł w ofensywie,
teraz, od tych wydarzeń wydaje się nazbyt oderwany na korzyść przekrzykiwanek się z róznymi stronami łuków czy porostych, lub rozmaitych aranżacji klaskająco-bębniących
13 kwietnia 2009, 21:12 / poniedziałek
Oj, Verde, musiałeś przypominać piękne czasy przemieszczania się po koronie stadionu. Szkoda, że to se ne wrati.

A co do młynu, poważnie, sam jestem trochę zdegustowany próbami jego budowy, przebudowy, reaktywacji, aktywizacji (niepotrzebne skreślić), że skłonny byłbym odpuścić jeden mecz, aby przekonać się co z tego wyjdzie.
13 kwietnia 2009, 21:24 / poniedziałek
Marku od ilu lat chodzisz na Lechie stary pryku ?
13 kwietnia 2009, 21:36 / poniedziałek
Ja to już dawno mówiłem, żeby dać sobie spokój na jakiś czas z czyms takim jak młyn. U Nas czegoś takiego nie ma jak młyn. Moja wizja to przynajmniej co mecz 500 osób gotowych zerwać gardło, a na lepszych meczach, atrakcyjniejszych nawet 700 głów i więcej. ale to są marzenia z kosmosu. I wtedy poza standardowym kto wygra mecz nie było by wogóle pytania do stadionu jakigoś przekrzykiwania łuk od tej łuk od tej. Młyn miałby wtedy taką moc, że stadion by wybrał albo się przyłączyć albo nie albo jedzie sam młyn ale ma taką moc że słychać dokładnie każde słowo z drugiej strony na Smolucha. Czegoś takiego śmiem wątpić że się doczekamy na Traugutta. Jeszcze wrócę do selekcji która widać nie daje nic bo było 300-400 ludzi teraz jest 150 może osób i mija się z celem kiedy na prostej już nie słychać co jest śpiewane. Owe koszulki nie służą do ładnego wyglądania, tylko wyodrębnienia tych osób którym zależy, którzy chcą. Sam mnie wkurwia amika jednolicie ubrana skacząca jak w cyrku.

Ale słuchajcie 64 strony i co?? I gówno !! może faktycznie tak będzie lepiej jak pisze verde lub ktoś tam jeszcze. 64 strony pisania jakiegoś ruszenia nie widać i można tu pisać jeszcze 10,20,30 stron i co zmiana będzie?? Zjawi się w młynie 3 razy więcej osób normalnych niz teraz ??? Śmiem wątpić. Jednak następny mecz to są derby i co dalej ??
13 kwietnia 2009, 21:38 / poniedziałek
Poszukaj na lechia.gda.pl, a na pewno znajdziesz odpowiedź. Miłej lektury.
13 kwietnia 2009, 22:08 / poniedziałek
Aj Marku Marku ty stary wyjadaczu HIHIHIHIIHIHIHIIHHIHIh
13 kwietnia 2009, 22:22 / poniedziałek
no dalej to Górnik Wisła Jaga Piast.A na serio to myślę że tak samo będzie na derbach lub troszeczkę lepiej jak na meczu z PGE...
16 kwietnia 2009, 14:09 / czwartek
sory ze nie ten temat ale od ktorego poniedziałku bedą bilety na derby od tego po meczu z Polonią W.? Czy już?
16 kwietnia 2009, 14:21 / czwartek
Od poniedziałku 27 kwietnia.
16 kwietnia 2009, 14:57 / czwartek
Też mi się zdaje że opcja opuszczenia młynu przez jeden mecz to dobry motyw niech poprostu nikt się tam niepojawi a nawet myśle żeby dotarło to do ludzi którzy niemają zamiaru dopingować naszej Lechii napisać transparent "Tak Jest Lepiej" może pomysł głupi ale może by trafił do co niektórych oczywiście niema mowy żeby tak sie stało na nastepnym meczu (derby) bo wiadomo że..a raczej wydaje mi się ze cały stadion bedzie młynem ;).

Biało-Zielone Pozdrowienia.
16 kwietnia 2009, 16:36 / czwartek
odnośnik

Na pełnej kurwie to zaśpiewajmy a będzie super efekt.
16 kwietnia 2009, 16:44 / czwartek
nie zaspiewasz tego:)
16 kwietnia 2009, 16:53 / czwartek
bo? na turnieju sylwestrowym bardzo fajnie wyszlo :) zreszta reszta stadionu poza mlynem ma wyjebane w doping wiec nawet jak mlyn to zaspiewa to reszta i tak nie ruszy dupy bo sie kielbaskami zapcha.
16 kwietnia 2009, 19:34 / czwartek
Limak chciałbym kolejny raz zwrócić tobie uwagę ,że jak masz pod gniazdem garstkę osób to kurwa mać nie można ciągnąć dopingu na niezłym poziomie przez 90 minut.Czy nie daje ci do myślenia jak wydrzesz się kilka razy konkretnie i nie słychać cię nawet przez megafon.Po chuj piejemy przez 90 minut, czy nie moglibyśmy śpiewać trochę mniej ale tak żeby było nas słychać,a póżniej japy drzecie że każdy ma wyjebane. Doping słabnie , jebnij pauzę a nie na siłę to ciągniesz, efekt będzie murowany. Kurwa zróbmy to porządnie,w końcu.
16 kwietnia 2009, 20:08 / czwartek
Śpiewajmy rzadziej ale z mocniejszym uderzeniem :) bo nikt nie wytrzyma 90 minut ciągłego darcia się. A z resztą sami widzicie jak to wygląda.
16 kwietnia 2009, 21:57 / czwartek
wytrzymać 90 minut da radę, po prostu za mało ludzi daje coś z siebie ! i to nie chodzi o to czy dzieciak czy staruch tylko o to, że ludzie przychodzą pod zegar i nic nie robią ! Dlatego po raz kolejny mówię - selekcja taka, że jak ktoś po raz kolejny z rzędu sobie odpoczynek urządza to do widzenia...
16 kwietnia 2009, 22:50 / czwartek
1945_
Jak dla mnie zajebiście, fajnei to brzmi i można z tym jechać na pełnej...
17 kwietnia 2009, 14:15 / piątek
Jak dla mnie to fajnie jakbyście chociaż poznali tekst tych piosenek które się kiedyś uczyliśmy !!

odnośnik

Tam parę rzeczy zmienione, troszkę zmienione aranżacje. Poza tym to były nauki. Pewnie starsi kibice rozpoznają te kawałki.
17 kwietnia 2009, 16:48 / piątek
Fajnie to by było gdybyśmy spróbowali chociaż raz za śpiewać te piosenki...
17 kwietnia 2009, 17:15 / piątek
Limak tyle ze Forza byla juz probowana przez nas na meczu i jak sam mowiles po chwili wychodzi z tego nędza bo ludzie spiewaja "ForSa" zamiast "Forza" (czyt. Forca) i po jakims czasie wychodzi z tego marsz pogrzebowy tak jak z "Najwspanialszy".

Co do "Przy kasach tłum..." to pol stadionu nie zalapie bo zna stara aranzacje.

Ale "Wczoraj obiecalas mi napewno powinno wyjsc" :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.356