Gdańsk: sobota, 25 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 65/115

18 kwietnia 2009, 22:53 / sobota
19 kwietnia 2009, 18:36 / niedziela
hehe :) :D
20 kwietnia 2009, 09:41 / poniedziałek
O ile Wam Ultrasi to nie rozwali koncepcji, spróbujcie już w sobotę na jakiś czas, tak w ramach eksperymentu, przysłać bębniarza na prostą, bo tam potencjał jest, tylko naród cholernie leniwy. Tak fajnie dźwięk się odbija od krytej... Propozycja mocno luźna.
20 kwietnia 2009, 10:41 / poniedziałek
lgrumiafc01: w tym co mowisz, jest sens...:)
20 kwietnia 2009, 15:39 / poniedziałek
ja również popieram
20 kwietnia 2009, 18:06 / poniedziałek
No i ja również
20 kwietnia 2009, 20:29 / poniedziałek
Także warto by słowa przerodzić w czyny.
20 kwietnia 2009, 20:42 / poniedziałek
A długo chodźicie na Lechię?

Jakbyście chodzili chociażby 2 sezony temu to wiedzielibyście, że była taka próba i dała jedno wielkie gówno ;)
20 kwietnia 2009, 21:28 / poniedziałek
Wciągnijmy do śpiewania cały stadion, wkurwia mnie jak ktoś obok mnie nie śpiewa, przyjdę na młyn jak będzie lepiej. Pierdolcie tak dalej może dojdziemy do 100 stron tego wątku.
20 kwietnia 2009, 22:16 / poniedziałek
:):) :> taaak
23 kwietnia 2009, 01:37 / czwartek
odnośnik

TYLKO LECHIA !!
23 kwietnia 2009, 08:09 / czwartek
Zajebisty pomysł z tym treningiem,a jak sie patrzy na red star to już w ogóle zamyka ryło:)!

DUPY DAĆ, LODA BRAĆ, ARKA LUBI LUBI LUBI!!!

Aejaejao!!!
25 kwietnia 2009, 00:08 / sobota
Spotkanie dopingowe przed Derbami Trójmiasta.

Doping kibiców Lechii, na treningu piłkarzy poprzedzający derby (odświeżenie starych piosenek)

odnośnik

odnośnik
25 kwietnia 2009, 11:15 / sobota
"Lechia, Lechia ponad wszystko"

oto poprawna melodia:
odnośnik

Wczoraj na spotkaniu dopingowym dobrze zaśpiewana była tylko połowa. Ludzie przesłuchajcie to sobie, melodia jest przecież prosta.
25 kwietnia 2009, 11:56 / sobota
stary teraz z hymnem niemieckim to pojechaleś po bandzie.czyżbyś mial jakieś kompleksy, przemyśl to proszę tylko bez napinki , bo chyba wiesz jakie jest ogólne nastawienie do niemiaszków.
pzdr
25 kwietnia 2009, 12:10 / sobota
było kurwa ruszyć dupe na spotkanie to byś wiedział o co chodzi !! A nie kurwa se na Mode na Sukces oglądałeś!
25 kwietnia 2009, 12:47 / sobota
A tak apropo ten maly mlynarz on jest jakis uposledzony?
25 kwietnia 2009, 12:49 / sobota
trzeba bylo podejsc i go spytac
25 kwietnia 2009, 13:01 / sobota
Balem sie ze to zarazliwe ..
25 kwietnia 2009, 20:15 / sobota
"Lechia, Lechia ponad wszystko" będzie próbowana w sezonie ogórkowym na spotkaniach dopingowych, ale na melodię "Ody do radości" IX symfonii Ludwika van Beethovena, czyli prościej mówiąc Hymnu Unii Europejskiej.
Co z tego wyjdzie - zobaczymy...
25 kwietnia 2009, 20:18 / sobota
Marek pilnuj przedłużaczy
25 kwietnia 2009, 21:19 / sobota
Czary mary...pod koniec meczu mogl sobie mlynarz odpuscic jednak...
25 kwietnia 2009, 21:35 / sobota
To nie jego inicjatywa...
25 kwietnia 2009, 22:55 / sobota
doping przez większość meczu siadał... trzeba coś z tym zrobić, nie wiem więcej spotkań dopingowych? Skuteczniejsza selekcja?

co do czary mary to wiocha po całości :/ śledzie uszanowali pamięć Andrzeja Salacha... mogliśmy to już sobie odpuścić...
Pozdrawiam
26 kwietnia 2009, 10:16 / niedziela
"doping przez większość meczu siadał... trzeba coś z tym zrobić, nie wiem więcej spotkań dopingowych? Skuteczniejsza selekcja?"

wczorajszy mecz ponownie wykazał, że do dobrego dopingu potrzebna jest chemia z boiska i żadne spotkania dopingowe (przynajmniej w takiej liczbie w jakiej się odbywają) nie pomogą. Nie róbmy w Gdańsku kopii Amici!!!!
26 kwietnia 2009, 10:35 / niedziela
doping słaby i tyle wśród nocnej ciszy, to my kibice z Gdanska, i kilka jeszcze pioseneczek to był dobre.Oprawa słaba jak na derby ale bardzo dobry i czytelny transparent na płot:W świecie baranów wolimy być wilkami.Nasza wina i wina wiatru że na zdjęciach nie widać całej sektorówki.Widziałem kilku techników co w kartonie nieśli pirotechnikę ale chyba jej nie wykorzystali.Mimo że były oprawy wczoraj to chciałbym aby pojaiwły się jeszcze 2 na meczu z Jagą i Wisłą...

PS.Tam Arce się sektorówka nie porwałą tylko tam miał być herb Lechii do góry kołami ale ochrona im nie pozwoliła
26 kwietnia 2009, 11:10 / niedziela
DERBY TRÓJMIASTA

1. odnośnik

2. odnośnik

3. odnośnik

4. odnośnik
26 kwietnia 2009, 11:57 / niedziela
Derby pokazały, że potrafimy się zmobilizować.

Wszyscy mają ciśnienie na śledzi, więc nie zdziwiła mnie nawet obecność w młynie sporej grupy spod znaku „Czarnej Flagi”. Fakt ten spowodował trochę zamieszania w okolicach gniazda, dlatego doping w I połowie meczu był rwany, niespójny, czasami chaotyczny. Uspokoiło się w II połowie, zwłaszcza po pierwszej bramce, kiedy ciśnienie na wynik trochę opadło. Ostatnie 15 minut, to już absolutna miazga. Wprawdzie ograniczono się do wrzut, ale plusem jest zaangażowanie całego stadionu, a to u nas ewenement.
Tego typu meczy w sezonie jest niewiele. Na następnych nie należy spodziewać się takiej mobilizacji, więc cały doping znowu spadnie na młyn. Do tego dojdzie ewentualne odśpiewanie z resztą stadionu kilku znanych i lubianych przez wszystkich kawałków.

No chyba, że... podywagujmy sobie trochę...

Pomimo początkowego zamieszania, obecność „Czarnej Flagi” wpłynęła mobilizująco na młodzież. I to nie ze strachu, tylko wparcia, jakie otrzymała od starszych (o Kmicie już wszyscy zapomnieli... rozeszło się po kościach). Skoro Ci Panowie pofatygowali się na młyn w celu jego wsparcia, to dlaczego nie potrafią tego zrobić inni „Starzy”? Może warto zweryfikować swoje stanowisko i odwiedzić czasami młyn, porzucając wygodne krzesełka na prostej? Nie mówię, że na stałe, ale chociaż raz na jakiś czas... ot tak dla odmiany. Zwłaszcza w meczach „bezciśnieniowych” Wasza obecność wzmocniłaby młyn, dałaby młodzieży dodatkowego „kopa” do większego zaangażowania (choć i tak jest duże).

Lechia nigdy nie miała 90-minutowego zorganizowanego dopingu ze strony kibiców.
Jak pisał Verde, istniały (istnieją) „ogniska zapalne” reagujące na wydarzenia na boisku. Też w tym brałem udział i przez długi czas uważałem, że jest to jakaś metoda na doping, a może... z przyzwyczajenia, sam już nie wiem. Z biegiem czasu zweryfikowałem swoje stanowisko.
Może warto to zmienić i dać szansę młodzieży w kreowaniu pozytywnego 90-minutowego dopingu. Jednak młodzież potrzebuje wsparcia. Nie tylko tego namacalnego, w postaci „męskich” głosów na młynie. Przede wszystkim w doborze repertuaru, tonowania ich „bałkańskich” zapędów – choć w tej kwestii są już widoczne zmiany.
Dlatego każdy głos (nie tylko przy dopingu) „Starych” jest ważny.
Weźcie to pod rozwagę...

CZYŚ EMERYT, CZYŚ MAŁOLAT, ŚPIEWAJ Z NAMI LECHIA GOLA !!!

A od dzisiaj wszyscy Lechiści ustawiają się grzecznie w kolejce po bilety do Zabrza.
26 kwietnia 2009, 17:04 / niedziela
Marku ty stary stadionowy wyjadaczu mowiac malolaci masz na mysli mlynarzy ??
26 kwietnia 2009, 18:51 / niedziela
Jak chcemy to potrafimy się zmobilizować. Doping też zależy od gry naszych piłkarzy, jest dobra gra jest dobry doping. Oby nagłośnienie zostało na stałe.
26 kwietnia 2009, 19:03 / niedziela
No bardzo dużyym plusem jest lub było nagłośnienie i było wiadac braki nagłośnienia
26 kwietnia 2009, 19:19 / niedziela
JAK RYKNĄŁ CAŁY STADION WŚRÓD NOCNEJ CISZY, TO PODEJRZEWAM ZE ŚLEDZIE MOGLI POMYLIĆ DROGĘ POWROTNA ; MIELI TOTALNE KO
26 kwietnia 2009, 19:19 / niedziela
Nagłośnienie pozostaje na stałe, jest w użytkowaniu Lwów Północy.
26 kwietnia 2009, 19:45 / niedziela
MAREKM
ja jestem na prostej i tak czytam Twoje wywody i myślę że może na następną rundę kupię 3karnety,będę chodził i nawoływał do śpiewania tych pod zegarem i na krytej,również tych na prostej a czasem zajrzę do tych za płotem,chyba że załatwisz mi swobodne bieganie po koronie to będę wdzięczny.
Po Twoim referacie wnoszę że lepszy z Ciebie obserwator niż kibic.
I\a na koniec-nie stanę w kolejce po bilet do Zabrza(choć bym bardzo chciał)-ze względów "prawnych",weż to pod rozwagę!!!
26 kwietnia 2009, 21:11 / niedziela
Artii - swobodnego biegania po koronie nie załatwi się, ale przejście z prostej na zegar w jedną stronę, przy zgodzie osób decyzyjnych, byłoby do załatwienia. Może nie przez cały mecz, ale w pierwszych np. 5-10 minutach... kto wie...

ps. nie wiem czy jest lepszym obserwatorem, czy kibicem, nie mnie to oceniać. Uważam, że można być jednocześnie jednym i drugim.

Pozdrawiam
26 kwietnia 2009, 21:35 / niedziela
jeżeli to co zrobiliście na derbach nazywacie oprawą to jest mi po prostu przykro i zal dupe sciska jak widze ze przez pol sezonu albo i dluzej nie ma opraw, przychodzi najwazniejszy mecz w sezonie (bynajmniej dla mnie bo dla co niektorych chyba nie)
i odstawiacie takie kurwa mac gowno.. W 2 lidze bylo kilka duzo lepszych opraw od tej na derbach, a jezeli chcecie mi wmówic ze nie ma pieniedzy bo zbieracie na goscine Wisły to tak mi gul skacze, ze ja pierdole.. czemu w ogóle nie było nagłaśnianej sprawy derbów, jakiś głośnych zbiórek (NAWET KURWA KURSKI BY COS DORZUCIL GDYBY COS WIEDZIAL) jedyny + tych derbów to wynik meczu i to, ze LECHIA DALEJ RZĄDZI W TRÓJMIEŚCIE!
26 kwietnia 2009, 21:46 / niedziela
olisadebee ma racje ale jesli chcesz robic oprawy to Lwy Północy członków powinni przyjmowac.Masz też rację że oprawa byłą zdymana i na 2 lidze też widziałem lepsze w naszym wykonaniu.Powinno byc cos fajnego i oryginalnego.

Moim zdaniem w dziedzinie ULTRAS w oby dwóch meczach w derbach o wiele lepiej wypadła Arka...
27 kwietnia 2009, 13:04 / poniedziałek
A dla mnie pierdolicie od rzeczy i stanę w obronie jako tako Ultrasów. Oczywiście nie robię opraw ale powiem tak. Nigdy nie byliśmy mistrzami w balonikach, sreberkach i tego typu rzeczach lecz mistrzu olisadebe !!! Chłopaki mieli takie trudności z tą oprawą że masakra. Nie dość że byli na stadionie od rańca to jeszcze utrudnił im wiatr i nie mogli zawiesić jej. Skrócili sektorówe np a przez to że nasze trybuny są tak chujowe i było jak było. Nie usprawiedliwiam nikogo lecz wkurwia mnie takie totalne gardzenie tym co ludzie mowia i patrząc z boku i widząc ich prace i ile czasu spędzają próbując zrobić coś z niczego. Jasne oprawy jak to oprawy zawsze może być lepiej, ale co z tego mi się podobał każdy aspekt dnia sobotniego.

Co do dopingu Marek opisał po części, ale to co po 1 bramce działo sie na trybunach to to przechodzi ludzkie pojecie :) Było cudownie a Trójmiasto jest nasze i po raz 2 na kolanach śledziowi :)
27 kwietnia 2009, 13:13 / poniedziałek
olisadebe, murzynie o zjebanym nicku, jeśli chcesz komentować coś, o czym nie masz pojęcia, to zamknij dupę!!!!!!

jaki najważniejszy mecz sezonu?? bo to raz przyszedłeś?? bo Bełchatów czy Bytom były mniej ważne??

Każdy mecz w którym gra Lechia jest tak samo ważny. A czy gramy z hanysami, śledziami czy jakimkolwiek innym ścierwem nie ma żadnego znaczenia.

A co do oprawy?? Potrafisz lepiej?? Chłopacy przy tym zapierdalali dwa tygodnie. Zrobili tak, na ile pozwalał im talent. Skoro jesteś lepszy, masz lepsze pomysły przyjdź i pomóż. Nie wiesz gdzie przyjść?? Zapytaj na meczu w młynie. Na 1945% dostaniesz odpowiedź.
27 kwietnia 2009, 14:05 / poniedziałek
Limak i Zeto, zgadzam się z Wami ale Zeto nie pisz, że chłopaki przygotowywali to 2 tygodnie bo im robisz przypał, ogólnie mam nadzieję, że u Nas nigdy nie będzie takiego" tańca z gwazdami jak u złodzieji", bo jest dobrze jak jest.
27 kwietnia 2009, 14:35 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
27 kwietnia 2009, 14:45 / poniedziałek
To coś co wygladało jak ul to dla was wzór do naśladowania???? Było zajebiscie i tyle w temacie.

Boże chroń Nas od amicopodobnych wynalazków !!!!!!!!
27 kwietnia 2009, 15:03 / poniedziałek
nosz kurwa mać

ad opapi - przeczytaj to coś co napisałeś, przemyśl dokładnie, i na przyszłość nie pierdol głupot...

co do oprawy - jasne, że mogła być lepsza - ale mnie tam zabrakło rac i jakichś 'machajek' i już by się godnie prezentowało (bo akurat choćby transparent jak dla mnie profeska), a wy czego oczekiwaliście? baloników i pasów materiału z krytej na prostą czy ki chuj?

LECHIA STAJL
i tyle :)))
27 kwietnia 2009, 15:11 / poniedziałek
Ta Lechia stajl heh :) Po prostu zajebiście było patrzeć na ich klatke po 2 bramce jak cały stadion był w szale takim że to żadne amiki i inne nie przeżyły :) a oni trochę w bezradności..... W tym momencie tylko to się liczyło 2 raz wygrana Fiesta Americana..... :)
27 kwietnia 2009, 15:17 / poniedziałek
po pierwsze jeżeli nie był to dla Ciebie najważniejszy mecz w sezonie pod względem kibicowskim to mamy rozne poglady i sie nie dogadamy, mówisz ze wiatr utrudnił im robotę? a pierwszy raz z czyms takim mamy do czynienia u nas na stadionie??? juz nie raz bylo mówione ze deszcz, wiatr trzęsienie ziemi czy inny chuj wam przeszkadza.. nie mozna tego bylo przewidziec wiec powinno sie ubezpieczyc na taki wypadek i zrobic to chocby dzień wcześniej. Nie chce tego zeby ktokolwiek szedl w slady Lecha i robił na trybunach teatrzyk, ale mam prawo oczekiwac czegos więcej w meczu z Arką niż sektorówka, po 2tygodniach roboty i całym sezonie bez opraw.. tym bardziej, że sam do tego się dokładam.
A tak dopierdalac to możesz sledziom zapuszkowanym w sektorze gości a nie mi, zreszta chyba dałeś doskonały przykład jak to sie robi podczas meczu.
27 kwietnia 2009, 15:21 / poniedziałek
w siódmym rzędzie od dołu na prostej siedział klient w białej czapce i w przerwie meczu wpierdalał snickersa-jestem za tym by zajebac piknika,co Wy na to?????

do kolegów malkontentów,ogarnijcie się,cieszcie się wygraną i spontanicznymi reakcjami naszej bialo zielonej braci bo pierdolicie jak barany w szybkiej pilce,jak ktos oczekuje mapet show to wie gdzie go szukac-nie daleko od szosy olimpjskiej
27 kwietnia 2009, 15:28 / poniedziałek
Koles,z takim tekstem,ze powinni sie ubezpieczyc itd-ze masz prawo,bo sie dokladasz.....------------tylko sie osmieszasz !
Moze chlopaki mieli sie ubezpieczyc od anomalii pogodowych w PZU ?!
Mogliby sie wtedy domagac odszkodowania i twoja kasa nie poszlaby na marne,co ?!
Chcesz,to Ci zwroce kase ?!
Powiedz tylko kiedy i gdzie?
Wiecej juz na tym forum nie pisz takich glupot,bo to Lechiscie nie wypada !
27 kwietnia 2009, 15:40 / poniedziałek
Nigdzie nie napisałem, że żal mi pieniędzy dorzuconych na oprawy. Napisałem tylko, że po takim meczu spodziewałem się dużo dużo więcej, a tłumaczenie ultrasów zawsze jest takie same czyli pogoda.

KONIEC TEMATU, TYLKO LECHIA!
27 kwietnia 2009, 16:07 / poniedziałek
Najlepiej byc małpą, siedzieć na drzewie i narzekać... Spodziwałes sie lepszego, a co zrobiłeś w tej sprawie? Przeproś teraz ultrasów
27 kwietnia 2009, 16:11 / poniedziałek
olibebe-a Ty nie w Koreii???
zmien nick i nastawienie,a jak oczekujesz czegos więcej to napisz konkretnie czego-może jakies konfetti,albo czapeczek a'la czarnoksięznik,chłopie-chodzisz na mecz Lechii czy na zabawę karnawałową????
Jeszcze napisz że ta żółta pasieka się Tobie podobała.
Może jak któryś z naszych wypierdoli się w powietrze to dla Ciebie będzie efektowne,podrzuć jakiś pomysł a morze zostaną spełnione Twoje oczekiwania
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037