Gdańsk: niedziela, 26 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 66/114

27 kwietnia 2009, 16:21 / poniedziałek
Ale olisadebe o co chodzi ?? Ja napisalem że nie robie opraw wiec nie pisz ze tlumaczenie ultrasów bo nikt sie z nich nie tlumaczy !! Napisalem tylko subiektynwe odczucie z bokujak to widze, i jak to się odbywalo nikt specjalnie nie narzeka oprocz Ciebie..... Zeto napisal Ci co jest grane a Czarny dal rade przepisz sobie ich posty i przeczytaj 30 razy bedzie dobrze :)Z jednym się z Tobą zgodzę TYLKO LECHIA ale TRÓJMIEŚCIE !!

A reszta bawimy się dalej w końcu jest z czego !
27 kwietnia 2009, 16:27 / poniedziałek
Nie było źle, ale zawsze mogło byc lepiej. Szczgólnie pod względem dopingu jakoś się ludziom na chciało głośno ryczec od początku, moim zdaniem przez pogode.

Transparent - zajebisty, chyba najlepszy jaki był na Lechii do tej pory. Tylko jak zwykle in minus położenie względem niego sektorówki tzn. była bardziej z lewej strony,a powinna byc ładnie na środeczku. No i jakieś flagi po bokach + race mogłyby byc, napewno by zwiększyły efekt.

Ale to co się stało w 75 minucie chyba wynagradza wszystkie niedociągnięcia. :)
27 kwietnia 2009, 17:57 / poniedziałek
olisadebe napisał:

"mówisz ze wiatr utrudnił im robotę? a pierwszy raz z czyms takim mamy do czynienia u nas na stadionie??? juz nie raz bylo mówione ze deszcz, wiatr trzęsienie ziemi czy inny chuj wam przeszkadza.. nie mozna tego bylo przewidziec wiec powinno sie ubezpieczyc na taki wypadek i zrobic to chocby dzień wcześniej."

Nie widzę problemu, następnym razem będziesz całą noc siedział na sektorze, aby przypilnować sektorówki :) Spróbuj także opanować siłę wiatru, tak by sektórówka, która będzie na lince się nie zerwała. Może zamontujesz wyższe trybuny, wtedy problem sam się rozwiąże i nie będzie trzeba kombinować jak to obejść:)

Same malowanie oprawy nie trwało dwa tygodnie, o ile się orientuje to tylko kilka dni, ale przygotowanie oprawy to nie tylko machanie wałkiem po materiale - oczywiście nie piszę,że wyszło idealnie, bo tak nie było, zawsze mogło być lepiej ale takie są możliwości na chwilę obecną i tyle - chcesz pomóc, nie ma problemu. Ile razy było pisane o tym, żeby przychodzić i pomagać i tak dalej ,a odzewu brak, więc nie wiem na co to pierdolenie o jakości opraw? Przyjdź i pomoż, zamiast krytykować.

Dla Ciebie ten mecz trwał 90 minut. Dla kilkunastu innych osób trwał kilka dni a nawet więcej - i nie piszę tutaj o sobie, bo akurat przy tej oprawie nie pomagałem zbyt dużo. Więc nawet z tego małego względu nie wylewaj swoich uwag na forum a najzwyczajniej w świecie podejdź na następnym meczu pod gniazdo, zaoferuj swoją pomoc przy kolejnej oprawie, niech zrobi tak kilkanaście osób więcej to i poziom opraw będzie lepszy! -ale nie oczekuj drugiej amici czy innej baby jagi bo jak napisał Limak mistrzami w "balonikach i sreberkach" to nigdy nie byliśmy.

Sto razy bardziej wolę to co zaprezentowaliśmy na trybunach na derbach, niż wyreżyserowany spektakl gdzie każdy skacze tak jak mu zagrają. Chcesz takiego teatru jak w ostatnią sobotę w klatce? jak to się dzieje na Bułgarskiej u kuchenek? Czy wolisz to, co działo się na stadionie po bramkach Wiśniewskiego i Buzały, gdy cały stadion żył tym co się dzieje na boisku?

"W świecie BARANÓW wolimy być WILKAMI" - możesz podczepić sobie te hasło pod to co działo się na trybunach w sobotę - bez niemieckiego festynu, ale na pełnym spontanie.A na innych stadionach niech dalej brną w teatrzyk. I to jest właśnie to, co odróżnia nas od tych baranów - nasz własny, niepowtarzalny styl!

Tyle

pozdro
27 kwietnia 2009, 18:28 / poniedziałek
Do kolegi Tulsika.
Wszystko fajnie i pięknie tylko czy aby Ty i w innych postach także Limak nie obrażacie naszych braci z Wisełki za "sterowany doping,skakanie i takie tam sreberka i baloniki" :) ??
Zastanówcie się czasami jeden z drugim co piszecie bo jeżeli mowa o skakaniu,sreberkach,balonikach i innych jutubach wymieniacie najczęściej Lecha tudzież Jagę, a czym się różni od nich Wisełka (Oczywiście z największym szacunkiem do nich bo ich te sreberka, skakanie, trochę niemieckiego festynu mi się bardzo podoba)??

AVE Lechia
27 kwietnia 2009, 21:58 / poniedziałek
Może tym, że nie "lalujemy" jak kuchenkorz cały mecz, tylko śpiewamy piosenki które coś znaczą (oczywiście jest HSV, Valencia, Forza i jeszcze pare innych...), ale jest tych pieśni na tyle dużo, że w 90 minut się wszystkiego nie da zaśpiewać. Amica jedzie tylko lalalala, my prócz HSV, Eintrachtu czy Forzy, czyli piosenek przy których można się chwilę pobawić, poskakać, śpiewamy również "Do boju Wisełka", "Biała Gwiazda na niebie się mieni", "Wisła to jest potęga", "Gdzieś w starym mieście" i duuużo dużo innych... Więc myślę, że o to koledze wcześniej chodziło, że w Poznaniu śpiewają 3 piosenki na krzyż przez całe spotkanie... Mi osobiście się Wasz styl "spontanu" podoba, bo wiadome, że na spontanie zawsze najlepiej;)
A co do derbowej oprawy... Kont nachylenia trybun jest jaki jest, a to bardzo niestety ogranicza możliwości. Mimo to ja bym się nie przyczepiał do Waszej oprawy;) Wystarczy tylko popatrzeć na to co śledzie zaprezentowały...albo lepiej nie patrzeć.

I bez napinki Panowie:)
27 kwietnia 2009, 22:00 / poniedziałek
Olityzjebie niby dlaczego ten mecz był taki ważny?

Rywal przeciętny, gra totalną padakę.

Kibiców gości brak, bo nie jest tajemnicą że to żółte coś to zwykłe kurwy, złodzieje i konfidenci. Pierdolone przerzuty z damskiej koszykówki.

Pora meczu chujowa. Po co jupitery, skoro psy karzą grać w pełnym słońcu?

Na vipowskiej pełno jebsnych kutasów, którzy przyjechali zrobić sobie kilka fotek. Jednemu nawet na stronie głównej trafił się tekst.

Prawdziwe derby Trójmiasta, to mecze najstarszej w Trójmieście Gedanii i najpopularniejszej Lechii. Inne mecze, to zwykła ligowa kopanina o 3 pkt.
28 kwietnia 2009, 14:38 / wtorek
Mam taką proźbę do męskiej części publiczności niech nie dyskryminują kobiet które chodzą na mecze,bo nie chodzimy tak aby szukać sobie chłopaka czy na randkę bo już mamy naszą KOCHANĄ LECHIE.Nie jest również zbyt miłe jak jesteśmy obrażane przez niektórych kibiców,że co my tam wogóle robimy i wedłóg tych osób powinnyśmy siedzieć w domu i obiadki robić.Czy to takie dziwne,że kobiety również mogą kechać Lechie bo jak dla mnie to normalne.Chociaż ostatnio byłyśmy również dyskryminowane przez młym bo na meczu są również siostry nie tylko bracia.
Zaznaczam,że nie wszyscy są tacy i było by bardzo miło jak by zostało to sobie wzięte do serca,że panowie nie jesteście jedyni na trybunach bo płeć piękna również tam jest.
28 kwietnia 2009, 15:00 / wtorek
A wedłUg mnie to skończ najpierw gimnazjum ;)
28 kwietnia 2009, 15:14 / wtorek
Że niby kto ma pierw gimnazjum skończyć
28 kwietnia 2009, 15:33 / wtorek
A jeśli Tobie chodzi o mnie to gimnazjum mam już dawno skończone ładnych pare lat temu.A błędy ortograficzne każdemu się mogą zdażyć bez względu na wiek.
28 kwietnia 2009, 15:34 / wtorek
No dobra ale jeżeli dziewuszki przychodzą sobie do młyna po to by się malować to dziękuję im za taką miłość do Lechii. Ty może i taka nie jesteś(choć nie wiem), ale większość dziewczynek, które przychodzą do młyna tak. Jeżeli tak kochasz Lechię i widzisz jak inne dziewuchy się pindrzą, gadają zarywają facetów zamiast dopingować to pociśnij im. Dziękówa dla tych co podczas meczu chodzili po trybunie i zachęcali do dopingu!
28 kwietnia 2009, 16:00 / wtorek
Zwracałam uwagę paru to usłyszałam,że nie jestem ich matką.Ja z koleżankami nigdy nie chodziłam na mecz żeby kogoś wyrwać bo to o to nie chodzi.Z ludzmi można pogadać w trakcie przerwy albo po meczu a nie w czasie meczu bo to bez sens przynajmniej jak dla mnie.
Nie jestem taka a na mecze chodze praktycznie od kąd pamiętam i zawsze wsperałam duchowo Lechie bez względu na wszystko i zawsze tak będzie.
28 kwietnia 2009, 16:06 / wtorek
GreenAngel - wszystko fajnie tylko tak jak to podkreślił Dario - na spotkaniu dopingowym nie było widać, żadnej kobiety... mimo wszystko nie mam nic do przedstawicielek płci pięknej na stadionie czy też w młynie, byleby dawały z siebie wszystko...
Pozdrawiam
28 kwietnia 2009, 16:10 / wtorek
Chodza sluchy ze dario woli chlopcow
28 kwietnia 2009, 16:21 / wtorek
Ja akurat wtedy nie mogłam bo miałam egzamin a jak by go nie było to bym z wielką chęcią przyszła i zabrała bym ze sobą kumpele,może następnym razem się uda.A z dziewczynami bez względu na wszystko zawsze dajemy z siebie wszstko.
28 kwietnia 2009, 16:23 / wtorek
Olisazjebe następnym razem zainwestuj w uchwyty przynieś Ultrasom żeby przyczepili do sektorówki i nie bedzie problemów że wiatr ją unosi lub coś tam...
28 kwietnia 2009, 16:24 / wtorek
Kobiety, które dają z siebie wszystko! To jest to ;)
28 kwietnia 2009, 16:35 / wtorek
No oczywiście w granicach rozsądku:P dajemy z siebie wszystko:)
28 kwietnia 2009, 20:12 / wtorek
NA MECZU BYŁA NAJLEPSZA ATMOSFERA W CAŁYM SEZONIE!!!
STAŁEM POD GNIAZDEM, DOPING SUPER, OPRAWA-NIE BYŁA ZŁA, ULTRASI WŁOŻYLI W TO SPORO PRACY...
I JESZCZE JEDNO:
PEŁEN SZACUN DLA MŁYNARZY:
LIMAK, CAMEL, DARIO-ODWALACIE KAWAŁ DOBREJ ROBOTY I OBY TAK DALEJ!!!

JAK SIĘ MASZ areczko JAK SIĘ MASZ... POWIEDZ MI KIEDY ZNOWU cię WYRUCHAM...
TO CHYBA CAMEL WYMYŚLIŁ NA MIEJSCU CHOCIAŻ NIE WIEM, TYLKO TROCHĘ OSÓB NIE WIEDZIAŁO CO dać po tym wyrucham, czy ooo czy hej...
ALE OGÓLNIE PIOSENKA SUPER...

CO DO WPUSZCZANIA KOBIET, DZIEWCZYN NA MŁYN:
JA UWAŻAM, ŻE WOGÓLE NA MŁYNIE POWINNA BYĆ JAKAŚ SELEKCJA-NP. OD 16 LAT I MUTACJA...
DZIEWCZYNY NIECH CHODZA NA MŁYN, ALE PO TO ŻEBY DOPINGOWAĆ...

JESZCZE MNIE WKUR...ŁO TO, ŻE W PRZERWIE JAKIEŚ PANIENKI ZACZĘŁY WYZYWAĆ śledzi-NIE WIEM PO CO ONE TO ROBIŁY, śledzie i tak tego nie słyszały, a ONE TYLKO SIĘ OŚMIESZYŁY...

Pozdro
28 kwietnia 2009, 20:18 / wtorek
Te panienki to przykład osób które chodzą okolicznościowo raz czy dwa na sezon i próbują się popisać jakie to one fajne są bo bluzgają na rybie łby...

Co do selekcji to daj spokój....... miała być niby pilnowana selekcja a sam na probe poszedłem na derby w innym kolorze koszulki niz bialy czy zielony i nawet 1 raz nie zostałem o nią upomniany... chyba nie tak to mialo wygladac hm?
28 kwietnia 2009, 20:26 / wtorek
Papadopoulos
28 kwietnia 2009, 15:00 / wtorek
A wedłUg mnie to skończ najpierw gimnazjum ;)

zalecam Ci odrobinę pokory. Do soboty myślałem podobnie, ale to co zobaczyłem po meczu........kto jechał w kierunku Gdańska Głównego wie o czym mówię. Korek spowodowany pochodem gimnazjalistów. Na czele paradowały jakieś dziewczyny. Przy okazji gratulacje!!!!! Grupa 30-40 osobowa wstrzymała ruch uliczny. Każdemu Lechiście życze takiej postawy.
28 kwietnia 2009, 20:50 / wtorek
JAK SIĘ MASZ areczko JAK SIĘ MASZ... POWIEDZ MI KIEDY ZNOWU cię WYRUCHAM...
TO CHYBA CAMEL WYMYŚLIŁ NA MIEJSCU CHOCIAŻ NIE WIEM,

niestety nie kolego
to sie juz spiewało na derbach kilka latek wczesniej :)
28 kwietnia 2009, 20:53 / wtorek
Co do tej selekcji to właśnie miała być, niestety nie ma...
Taka selekcja na penwo poprawiła by jakość MŁYNA...
Na MŁYNIE nie powinno być słychać cieniutkich głosików dzieci.
Moim zdaniem:16 lat minimum i mutacja...
I żeby to wprowadzić w końcu bo miało być, a czemu nie ma...
Z tą koszulką to CAMEL na derbach mówił przez megafon, żeby zakupić albo wypier....ć i trochę osób wtedy zakupiło, ale ogólnie też zauważyłem, że tylko pierwsze rzędy od GNIAZDA na MŁYNIE mają koszulki, potem to już różnie.
Moim zdaniem wogóle powinno być tak, że jak MŁYNARZE zobaczą, że ktoś nie śpiewa podczas meczu to niech każą mu... wyjść...
Ogólnie to jest tak, że na MŁYN-zaraz pod GNIAZDEM-tam wszyscy elegancko śpiewają, ale potem im wyżej tym gorzej, a tam całkiem u góry to ludzie przychodza tylko po to, żeby sobie zdjęcie zrobić i na naszą-klasę wstawić...

A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI
BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI!!!
28 kwietnia 2009, 20:53 / wtorek
Można by się pobawić w HSV czy np. Twierdzę Wrocław, Gdańską Lechię czy inne nazwijmy to dwudzielne kawałki na zasadzie, że Zegar zaczyna a Prosta odpowiada. Wtedy jest czas na złapanie oddechu a tak czy inaczej Nasza część trybun jest słyszalna lepiej ( i bez przerw ) niż ewentualnych gości.
Ten patent mamy przećwiczony we Wrocławiu - fakt, że jest u nas nieco inna konstrukcja stadionu ale nie zmienia to istoty rzeczy. Na T29 warunki naturalne sprawiają, że nie musi być koniecznie wymiany tekstów pomiędzy Prostą a Krytą (bo Kryta w Gdańsku jest tak samo aktywna jak we Wrocławiu część krytej od strony Grabiszyńskiej). Spokojnie można działać jak wspomniałem wyżej.
Co do meczu z kurvami-świniami:
1. Repertuar na 4 z dużym plusem (kolęda - miazga!) a może i 5!
2. Ciszę, która momentami zapadała usprawiedliwiam wagą i doniosłością meczu - chyba byliśmy nieco za bardzo spięci (podobnie było we Wrocławiu kiedy graliśmy z "władkami po-pól-nocy"). Kiedy już się rozpięliśmy - pełna miazga do końca i dłużej!
3. Jeśli chodzi o patologię - kibice.net albo chj wie co za kreatury, które wrzeszczały do Młyna, że przecież tu nie gra Śląsk ani Wisła więc dlaczego Młynarz zapodaje Wisełkę i Śląska (plus komentarz: "Brakuje jeszcze tylko, żeby zaczęli śpiewać Twierdza Wrocław"!!!). Ten jeden moment mnie po prostu rozjebał w drobiazgi i wywalił w kosmos...
TRÓJMIASTO JEST NASZE-TRÓJMIASTO DO NAS NALEŻY!!!
NIE DAMY NIKOMU,NIKOMU NIE DAMY-TRÓJMIASTO DO L E C H I I N A L E Ż Y!!!
Z podziękowaniami dla Wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że i meczyk i atmosfera była zajebista!!!
Pozdrowienia z Twierdzy Wrocław!!!
28 kwietnia 2009, 20:56 / wtorek
KKK-nie wiedziałem, jestem dosyć młodym kibicem, to musiało być ładnych KILKA lat, bo nie pamiętam, myślałem, że CAMEL na miejscu wymyślił...
Tylko, że pół MŁYNA się śmiało jak to usłyszało na początku, ogólnie kiepsko ze znajomością piosenek na MŁYNIE...
ZIELONE JABŁUSZKO-wyszło fatalnie, potem już MŁYNARZE tego nie powtarzali bo widzieli, że nie ma sensu...
Na spotkania dopingowe więcej osób powinno chodzić...

ARKA, PASY
DWA KUT..Y!!!
28 kwietnia 2009, 21:01 / wtorek
heh powim tak kiedys nie było podsmiewajek z prowadzącego doping, chciałes dopingowac trzeba było znać repertuar , a poznawało sie go chodzac słuchając co starsi koledzy śpiewają, kiedys młyn inna baja
dzis inne czasy......
28 kwietnia 2009, 21:04 / wtorek
KKK i właśnie trafiłeś w jeden z powodów słabego dopingu :)

Skoro nie ma starych na młynie to od kogo młodzi się mają uczyć? :)
28 kwietnia 2009, 21:06 / wtorek
WŁAŚCIE SZKODA...
KIEDYŚ MŁYN TO BYŁA ELITA, TAM NIE MÓGŁ IŚĆ BYLE KTO, A TERAZ BEZ KOMENTARZA...
TA SELEKCJA NAPRAWDĘ BY SIĘ PRZYDAŁA...
ALE NIE TYLKO MŁODZI NIE KIBICUJĄ...
BO POD GNIAZDEM OBOK MNIE STAŁ CHŁOPA-OKOŁO 16 LAT, I DOPINGOWAŁ SUPER, CAŁY MECZ BEZ PRZERWY WIELU INNYCH MOGŁOBY SIĘ OD NIEGO UCZYĆ, A Z DRUGIEJ STRONY MOJEJ 30 LETNI GOŚĆ, KTÓRY CIĄGLE MIAŁ JAKIEŚ UWAGI DO MŁYNARZY, AŻ KTOŚ MU W KOŃCU POWIEDZIAŁ ZAMKNIJ SIĘ...
WOGÓLE STARSI TEŻ PRZYCHODZĄ NA MŁYN, A NIE DAJĄ Z SIEBIE WSZYSTKIEGO, MŁODZI SĄ ZDETERMINOWANI KRZYCZĄ Z WSZYSTKICH SIŁ, A NIEKTÓRYM STARSZYM SIĘ NIE CHCE, ALE TA GRANICA 16 LAT POWINNA BYĆ
POZDRO
28 kwietnia 2009, 21:07 / wtorek
Przepraszam, starszych miało być.
28 kwietnia 2009, 21:09 / wtorek
ALE TEŻ RACJA, ŻE STARCI POWINNI PRZYCHODZIĆ ŻEBY MŁODSI MIELO SIĘ OD KOGO UCZYĆ I ŻEBY MOTYWOWALI MŁODSZYCH TO JESZCZE GŁOŚNIEJSZEGO DOPINGU...
OGÓLNIE MOIM ZDANIEM SELEKCJA TO JEST TO CZEGO MŁYN W TEJ CHWILI NAJBARDZIEJ POTRZEBUJE...
JAK BĘDZIE SELEKCJA, BĘDZIE DYSCYPLINA NA MŁYNIE TO BĘDZIE DUŻO LEPIEJ...
POWTARZAM SIĘ ALE NAPISZE JESZCZE RAZ:16 LAT I MUTACJA I CAŁY MŁYN BĘDZIE JAK KIEDYŚ...
Z Biało-Zielonymi Pozdrowieniami
28 kwietnia 2009, 21:10 / wtorek
tu masz racje , lecz na derbach sporo "starszyzny "(żeby sie koledzy nie poobrażali) w młynie lub okolicach mozna było ujrzeć:)
ale własnie brakuje na innych meczach.
28 kwietnia 2009, 21:12 / wtorek
Tak i oni zmotywowali młodszych to lepszego dopingu...
I to dużo dało...
Tak powinno być na każdym meczu plus ta selekcja i jakby wszyscy znali dobrze śpiewnik...
To byłby doping...
Wogóle o informacje o spotkaniach dopingowych rozgłośnić, bo mało kto chodzi...
28 kwietnia 2009, 21:17 / wtorek
Śpiewniki, spotkania, selekcja...
Panowie - NIE TĘDY DROGA!!!
28 kwietnia 2009, 21:23 / wtorek
no na derbach owszem, szkoda, że na większości meczów tak nie jest i to w pokaźniejszej ilości... może jakby małolaty zobaczyły jak się powinno dopingować to by im gul skoczył i by się podkręcili :) chociaż sam osobiście nie oczekuje dopingu non stop 90 minut, bo znam realia naszego dopingu, a Lechia to nie teatrzyk zeby musiec sie pokazac, tak jak przedstawiciele AGD.

Na daną chwilę sam się zastanawiam co by mogło pomóc w polepszeniu jakości dopingu, bo już sporo było tych pomysłów i jak narazie żaden nie wypalił...

Lechista17 powiedz mi jak Ty chcesz realizowac selekcje wedlug wieku? Bedziesz stac przed mlynem i kazdemu legitymacje sprawdzac? Powodzenia ...
28 kwietnia 2009, 21:23 / wtorek
Właśnie, że tędy droga...
SELEKCJA NA PRAWDĘ BY SIĘ PRZYDAŁA BO MŁYN TO POWINNA BYĆ WIZYTÓWKA LECHII, A TYMCZASEM JAK TAM WCHODZĘ TO SPORO DZIECIAKÓW I WYPINDRZONYCH PANIENEK.
TACY 16,17 LAT TO DUŻO DAJĄ-KIBICUJĄ CZĘSTO LEPIEJ NIŻ STARSI, ALE TAKIE DZIECI 15 LAT I MNIEJ, BEZ MUTACJI I TAKIE PANIENKI, KTÓRE PRZYCHODZA CHŁOPAKÓW SZUKAĆ TO WSTYD PRZYNOSZĄ...
CHCIAŁBYM ABY MŁYN ZNÓW BYŁ MŁYNEM...
NIE ROZUMIEM JESZCZE PRETENSJI DO MŁYNARZY-ONI NAPRAWDĘ ODWALAJĄ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY I JA W PEŁNI DOCENIAM ICH PRACE I IM SIĘ WIELKIE BRAWA NALEŻĄ ZA TO CO ROBIĄ, TAK SAMO ULTRASI...
28 kwietnia 2009, 21:27 / wtorek
Simek-nie każdemu tylko jakby ktoś wyglądał tak, że ma poniżej, a mówiłby, że ma 16 to tylko legitymacja PATRZYSZ NA ROCZNIK I ZAŁATWIONE...
No doping non stop to być nie musi, odpoczynki krótkie też są potrzebne, a do amici czy innych klubów nia mamy się upodabniać.
wogóle w amice jak widziałem doping to patologia, pada gol a oni dalej śpiewają jak gdyby nigdy nic...
Pozdro
28 kwietnia 2009, 21:29 / wtorek
Uważam, że problem jest w tym:
a)młodzi są i to bardzo dobrze bo za parę lat Ci młodzi będą starsi i wtedy będzie elita.
b)młodzi kibicują lepiej niż starsi, ale mają znacznie słabsze głosy.
c)na młyn nie przyjdzie starszy skoro widzi jak sie zachowuje dzisiejsza młodzież, chodzi tu o kozaczenie sie bo jest obok niego grupa 5 osobowa.

Uważam selekcja młynu 16+, mutacja on.
28 kwietnia 2009, 21:34 / wtorek
Jeszcze jedno co do panienek. Wkurwiaja mnie te panienki co mają mniej niz 16 lat a sie pindrzą jakby były ładne a są obrzydliwe, i zamiast dopingowac sie smieja albo przeklinaja i zarywaja do chlopakow. TO NIE JEST MIEJSCE NA TAKIE RZECZY.

A MY SWOJE!
28 kwietnia 2009, 21:35 / wtorek
LECHISTA17 - nie zgadzam się.
często (zwłaszcza na samej górze) można zauważyć właśnie 16-17 latków, którzy w chuja sobie lecą i tylko kozaczą... moim zdaniem to nie kwestia wieku a zaangażowania...
Czy kiedyś potrzebne były selekcje?
Bardzo chciałbym, żeby kiedyś znowu na środku młyna stali starsi, bardziej doświadczeni kibice. A po bokach młodzież, która powinna się OD NICH uczyć...
Pozdrawiam
28 kwietnia 2009, 21:43 / wtorek
Śpiewniki... Osobiście uważam to za nieco chybiony pomysł bo zajebiście się piosenki wymyśla i śpiewa w 20, w 50 czy w 1000. Trudno natomiast wymagać od 10000-12000 typa, żeby uczyli się wierszyków i piosenek jak w szkole.
Jedna pieśń, dwie - coś na zasadzie hymnu klubowego - a i owszem! To zdaje się mieć sens bo tego nawet pikniki i debile się nauczą i rykną na pełnej piździe całym stadionem, np. na początku meczu.

Selekcja...
Załóżmy, że ma te swoje 16 latek i piskliwy głosik - ale serce pełne zapału. Moim zdaniem liczy się każdy głos!
Jeśli pokombinujesz dalej to dojdziesz do wniosku, że w Trójmieście taki wyrzucony ze stadionu czy młyna małolat ma więcej alternatyw niż np. w moim rodzinnym Wrocławiu. Szkoda potencjalnych Fanatyków!

Spotkania...
Spróbuj tak dograć terminy, żeby ściągnąć np. 5000 ludzi na spotkania treningu dopingu... albo chociaż 2000 albo choć 1000. Nie te czasy...

Nie ma złotych recept ale liczy się to, że próbujecie znaleźć najlepsze rozwiązanie!!!
Może porozstawiać Młynarzy z nagłośnieniem co mniej więcej 50 metrów i skoordynować Ich działania?
Może poćwiczyć prostszy repertuar - taki, który sam wpada w ucho i do głowy i nuci się go wychodząc ze stadionu?
Nie mam pojęcia - ale z całego serca życzę sukcesów i tego, żeby Na Lechii było kiedyś jak w Barcelonie albo innym Madrycie
28 kwietnia 2009, 21:50 / wtorek
Nagłośnienie to jest wielki problem. Przez megafon gówno słychać...
28 kwietnia 2009, 21:53 / wtorek
Nie moge z całym szacunkiem rozkminić tego co wy tu piszecie ...
Nic nowego nie powiedzieliście, wnieśliście do tego forum.
Zobaczcie sobie Wisłe czy inne kluby prawie każdy młyn ma takie wady dziewczyny,kozaki,dzieci itp.
TYLKO ŻE TAM NIKT NIE PATRZY KTO STOI OBOK NICH POPROSTU DOPINGUJĄ!

Więc przestańcie już wypisywać jak powino być, co jest najlepsze, co zrobić, poprostu przyjdźcie na mecz dopingujcie swoją ukochaną drużyne i nie oglądajcie się za siebie PROSTE.
28 kwietnia 2009, 21:59 / wtorek
przecież nagłośnienie było na derbach więc jaki problem?
28 kwietnia 2009, 22:01 / wtorek
DO ZETO:

1/ nie nazywaj mnie zjebem bo sobie tego nie zycze myslisz ze jestes przekumatym typem ? chyba raczej cos Ci sie pomylilo.
Gadasz ze jedyne derby to z Gedania, jezeli to wedlug ciebie jedyne sluszne derby to spoko kazdy ma swoj punkt widzenia.

Do Tulsa

Sam gadales ze oprawa nie wyszła najlepiej a teraz cukrujesz wszystkim, wyluzuj chlopie troche i wiecej obiektywnego spojrzenia bo chyba tego brakuje.

U nas juz sie tak przyjelo ze zawsze sie usprawiedliwia Ultrasow,na poczatku rundy mowiliscoie ze chcecie ruszyc "z kopyta"z orpawami i wogole a teraz tlumaczenie ze mamy swoj sytl. Okreslcie sie bo robi sie to troche zalosne :)

Poiwnnnismy miec swoj wlasny styl taki jaki mamy czyli spontan i wszystko OK bo tak bylo od zawsze , ale chodzi o to żebyscie nie mydlili co niektorym oczu jesli chodzi o oprawy. Lepiej powiedziec ze mamy swoj styl i to bedziemy kontunuowac a nie caly czas cos kręcic.
28 kwietnia 2009, 22:05 / wtorek
zzz; kurwa zaluje ze nie bylo mnie w tym pochodzie :/ szacun gimnazjalisci!!!
Jestescie hardkorami!!!
28 kwietnia 2009, 22:08 / wtorek
olityzjebie, masz murzyński nick, więc jesteś zjebem, czy sobie tego życzysz czy nie

podkreślając że ten mecz był jakiś wyjątkowy, tym bardziej dowodzisz że jesteś zjeb. Lechia gra co tydzień ważny mecz. Dużo ważniejszy dla przykładu mecz gramy w sobotę w Zabrzu??
Jedziesz?? Czy jesteś zdegustowany postawą ultrasów i sobie odpuszczasz??
28 kwietnia 2009, 22:10 / wtorek
Daj już spokój Zeto, niektórym odjebało na punkcie szparki, wypierdalac!
28 kwietnia 2009, 22:11 / wtorek
Własny styl - własnym stylem...
Może tak w ramach poszukiwań odwiedzić np. Wrocław (gdzie doping mamy obiektywnie nie najgorszy) albo Kraków (gdzie jest pełna miazga!).
Wydaje mi się, że nie ma nic złego w podglądaniu jak robią to Inni ;P - szczególnie, że w tym przypadku mowa jest o zaprzyjaźnionych Innych.
Życzę Sukcesów - Pozdro!
28 kwietnia 2009, 22:20 / wtorek
akurat do Zabrza nie pojade, z przyczyn niezależnych ode mnie i nie będe się kurwa tobie tłumaczył dlaczego nie jade. Ty za to napewno na forum bedziesz w tym czasie siał ferment i napinał dalej. powodzenia!
28 kwietnia 2009, 22:51 / wtorek
No tak, w sobotę bliżej na Olimpijską...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.276