Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 67/115

28 kwietnia 2009, 23:45 / wtorek
olisadebe:

Rozgranicz doping oraz oprawy meczowe. To po pierwsze. Potem spróbuj ogarnąć, do czego miało tyczyć się stwierdzenie "własny styl".

Po drugie, napisałem, że oprawa wyszła jak wyszła, bo inaczej wyjść nie mogła przy takiej a nie innej ilości osób w grupie. Może jakby co poniektórzy przestali wiecznie pisać na forum jak to jest źle, a najzwyczajniej w świecie coś podziałali na różnych płaszczyznach i zobaczyli, że nic nie przychodzi łatwo to inaczej podchodziłbyś do kwestii między innymi opraw. Jak dla mnie to żalem jest wypisywanie non stop tych samych rzeczy, krytyka wszystkiego naokoło w momencie, gdy na wszystko patrzy się z boku.

Po trzecie, znajdziesz ultrasów w pociągu do Zabrza czy też na meczu z Jagiellonią - przyjdź, zaproponuj swoją pomoc przy kolejnych oprawach, może wpadniesz na jakiś innowacyjny pomysł, może dzięki Twojej parze rąk uda się nam zrobić coś konkretniejszego.

Na dzień dzisiejszy jest tak a nie inaczej :-) a poziom ultrasowania na naszym stadionie nie będzie wzrastał bez pomocy ludzi, nie "ruszymy z kopyta" bez tego czynnika. Pomijając kilka innych, mniej lub bardziej ważnych elementów.

Odnosząc się do postu Wiktorg - Jeżyk mniej więcej opisał to tak, jakbym ja sam przedstawił. W żadnym wypadku nie chciałem obrazić Braci z Grodu Kraka :-) na Reymonta jest trochę inaczej, niż na Bułgarskiej, gdzie wygląda to tak, że amica się zacięła i 30 minut dudni te same dwa słowa, niezależnie od tego, co się dzieje na boisku.

pzdr
29 kwietnia 2009, 00:48 / środa
no i na chuj napinasz?
29 kwietnia 2009, 01:25 / środa
Tulsik spoko spoko :) Nie patrzmy się na Lecha,Widzew,Jagę...Niech sobie śpiewają co im się podoba i ile im się podoba (nawet jedna piosenkę przez cały mecz,co nam do tego). Róbmy swoje.
Spontan jest ok a to co było przez ostatnie 20 minut na Arce to mega miazga!
.Żeby nie było najlepsza atmosfera w Polsce jak dla mnie na Traugutta ;)
AVE Lechia
29 kwietnia 2009, 13:15 / środa
Wiecie doping jest efektowny u tych drużyn co wymienił Wiktorq i na każdym z tych stadionów innym, ale np. to co Amica robi to ja bym nie chciał tak nigdy u Nas a dla rozluźnienia podoba mi się cytat z forum Pomezanii :)

"To,że Lech obwiązał swój sektor pastuchem i jebie kibiców prądem,żeby ci skakali równo jak małpy w cyrku nie znaczy,że i w Gdańsku powinno tak być."

Jeszcze nie raz będą mecze słabe z dopingiem i zajebiste tak jak to jest w życiu !!
A oprawy mam nadzieję, że będą lepsze i chłopaki się oto postarają lecz oczywiście więcej rąk do pomocy nie zaszkodzi. Pozdrawiam
29 kwietnia 2009, 15:01 / środa
"To,że Lech obwiązał swój sektor pastuchem i jebie kibiców prądem,żeby ci skakali równo jak małpy w cyrku nie znaczy,że i w Gdańsku powinno tak być."

Lech (kibice) tak ma.
Kibice z Wejherowa (arkowcy) byli na jakimś meczu UEFA jako zgoda - czyli miał być "żółty ul". Kiedy wkroczyli na sektor w swoich czapeczkach Gryf Wejherowo, to wpierdol od poznaniaków było bardzo blisko. Tam ordnung musi być.

Info od znajomego śledzia (był w tej grupie) z pracy.
30 kwietnia 2009, 16:55 / czwartek
Amica ma sztuczny doping, ale czego się spodziewać bo bandzie pedałów...
Silver-masz 15 lat, więc nie chcesz zmian, ale ja jestem za tym, żeby takich jak Ty nie wpuszczać na młyn.
Moim zdaniem jesteście za młodzi, granica wiekowa powinna być od 16 lat(w tym wieku mutacja każdy już raczej przeszedł).
Gdyby tę selekcje wprowadzić to MŁYN byłby dużo lepszy.
Pozdro
30 kwietnia 2009, 17:07 / czwartek
LECHISTA17, a Ty ile masz lat? bo jeżeli 17, tak wnioskuję z Twojego nicka, może się mylę, ale gwarantuję Ci, że znajdę wielu 17-latków z damskim głosem ;) jesteś pewien, że po 16 roku życia każdy przeszedł mutację? tu bym się kłócił... nie problem mutacji jest najważniejszy ;) takie jest moje skromne zdanie
pozdrawiam
30 kwietnia 2009, 18:30 / czwartek
sin ja mam 18...
Możliwe, ale tacy wtedy niech nie przychodzą na MŁYN...
NA MŁYN-16 lat i mutacja...
A to jest główny problem, że każdy sobie może przyjść na MŁYN, a tak być nie powinno...
30 kwietnia 2009, 21:06 / czwartek
Lechista17 a jak ktos przyjdzie na mecz majac 1 dzien do 17? To juz moze byc wpuszczony czy jeszcze nie? Jak dla mnie najbardziej awykonalny pomysl jaki moze byc... nie sprawdzisz wszystkich ludzi ktorzy wchodza na mlyn chocbys sie zesral, a nawet to wiesz ile osob liczylby ten mlyn? Jak 20 - 30 by wyszlo to by bylo niezle.... zreszta nie raz jest tak ze 15 latek ma glos jak starszy a 17 lat w zwyz jakby mu jaja plastikowym nozem ucieli...
30 kwietnia 2009, 21:37 / czwartek
Lechista17:

,,zreszta nie raz jest tak ze 15 latek ma glos jak starszy a 17 lat w zwyz jakby mu jaja plastikowym nozem ucieli'' A jeżeli masz jakies wątpliwości to zpraszam za gniazdo...
30 kwietnia 2009, 21:38 / czwartek
co do Silvera to wystarczy przesluchac kawalek na wrzucie :)
30 kwietnia 2009, 21:40 / czwartek
;)
1 maja 2009, 14:05 / piątek
Panowie, ale o czym my tu gadamy? W tym momencie nie ma opcji, aby z młyna usunąć młodą ekipę. Jest ich tam najwięcej (na każdym meczu!), ich doping (fonetycznie oczywiście) nie jest taki zły, większość wkłada dużo serca w doping (a tę mniejszość co tego nie czyni odpowiednie osoby mogłyby rzeczywiście wygnać). Nie przekonują mnie komenatarze ludzi, którzy mówią 'nie chodzę na młyn, bo za dużo dzieci'. Przyjdź wspomórz i wtedy powinno być dobrze!
1 maja 2009, 15:28 / piątek
hahahahahahah Precz Precz:)
1 maja 2009, 19:56 / piątek
Dokładnie tak jak napisał NPLG :)
1 maja 2009, 21:32 / piątek
Nie 'precz, precz' tylko za łeb i za sektor :) ewentualnie można dodać alivederci roma i tyle.
2 maja 2009, 11:22 / sobota
bye ye :D:D nie no kocham pisk z tylu:) oczywiscie dziewczat ;)
3 maja 2009, 14:17 / niedziela
Szkoda ,ze na wyjazdach nie dopingujemy praktycznie wogole ;(

Może warto by nad tym popracować ale to by musiał jeździć dario albo limak żeby ten doping ciągnąc!

Szacun dla kolesia chyba z Wisły który próbował ciągnąc doping a wygladał na takiego którego raczej doping nie interesuje ;)
3 maja 2009, 14:37 / niedziela
A mi to on wyglądał na takiego z Lechii..
3 maja 2009, 17:32 / niedziela
A mnie przypominał pracownika Centrum Handlowego Wielki Młyn, widzianego w młynie... tym pod zegarem, na ostatnim meczu ze śledziami...
3 maja 2009, 18:05 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 maja 2009, 14:45 / czwartek
Warto by podczas najbliższego meczu z Jagą wyrazić nasze wsparcie dla naszych graczy. A także nasze zdanie na temat PZPN i jego decyzji ;)

WSZYSCY NA LEŚNĄ !!!
7 maja 2009, 17:09 / czwartek
Tylko pizza, browary, kiełbaski i grill przynosi każdy we własnym zakresie.

A tak na poważnie. Wydaje mi się, że będzie jutro głośniej, niż na nie jednym meczu w tym sezonie.
7 maja 2009, 18:08 / czwartek
KURWA PANOWIE JA WAM POWIEM ŻE WSZYSCY PIERDOLICIE...:) NA LEŚNYM WSZYSCY RAZEM ,,LUDZIE Z NAD MORZA PIERDOLĄ lato grzegorza!!!!!!!!!!!!!!!!! TO MUSI BYĆ TAKIE PIERDOLNIĘCIE ŻE LIŚCIE NA LEŚNYM POSPADAJĄ!!!!!!
7 maja 2009, 18:33 / czwartek
Mam pytanie po co Jeb.ać tych komuchów z Pzpn-u teraz ,kiedy prawdopodobnie wszystko co będzie słyszane w Kamerach będzie wyciszane , teraz lepiej pomóżmy LECHII w wygraniu meczu i musi być ostry doping, a powrzucać na Kurwy z Pzpn-u można na Innym meczu z Wisłą np. WSZYSCY NA LEŚNĄ
7 maja 2009, 19:03 / czwartek
Nie popierajcie Obiektywnego,bo trzeba znaleźć jakąś chwilę na ,,wiec poparcia dla pzpn-u"
7 maja 2009, 19:13 / czwartek
oczywiście, ze nie może zabraknąć "poparcia" dla pzpn'u, czy tam dla komisji ligi, pies ich trącał :) musimy przeciez jakoś to odreagować :)
7 maja 2009, 20:07 / czwartek
Dobrze zgadzam się , że trzeba pojechać kilka razy po Komuchach ale więcej dopingu dla LECHII to najważniejszy mecz!!!
7 maja 2009, 22:17 / czwartek
mysle ze paru naszych piłkarzy sie niezle jutro zdziwi jak drzewa im zaczna dopingowac :)
np Peter Cvirik czy Arek Mysona oni nie pamietaja jak to było u nas za czasów listka ale teraz zobacza ze za laty moze byc podobnie albo i jeszcze lepiej !!
jutro na maxa wszyscy doping do 95 minuty meczu !!!!
7 maja 2009, 22:34 / czwartek
jutro jestem w lesie. batony jusz kupione. wymysliłem tak:

LATO

CO

TY SZMATO
7 maja 2009, 23:03 / czwartek
Szkoda tylko,ze nie bedzie spikera na swoim miejscu-bylby mlynarzem ''lesnej'':(
7 maja 2009, 23:19 / czwartek
Spiker akurat musi pracować, hehe. To chyba najmądrzejsze co wymyslono w tym całym PZPN-ie. Mam nadzieję że w lesie słychac będzie dobrze!
7 maja 2009, 23:28 / czwartek
haha nie ma kibiców ale musi być spiker ;)
8 maja 2009, 10:34 / piątek
Ha ha, dobre... Tylko ja bym proponował: "WSZYSCY Z POMORZA!!! PIER DOLA lATE gRZEGORZA" Będzie większy zasięg:)

Tak więc po hamburgery, snickersy i piwo, i wszyscy na leśną, jak za dawnych czasów
8 maja 2009, 10:54 / piątek
byłeś legendą, zostałeś sprzedajną mendą
8 maja 2009, 23:07 / piątek
Doping Widzewa :
odnośnik
9 maja 2009, 01:54 / sobota
Nie no ale się uśmiałem! Filmik maxxx :)
9 maja 2009, 07:50 / sobota
Wypas !!! :) Swoja drogą fajnie sie bujali :)
9 maja 2009, 08:26 / sobota
ten film mnie zmiażdżył!!!! :))) gratuluje autorowi :)))
9 maja 2009, 09:27 / sobota
Bezapelacyjnie chyba już teraz można ogłosić to produkcją roku 2009, ZAJEBISTE!
9 maja 2009, 09:51 / sobota
filmik wypas :)
9 maja 2009, 10:05 / sobota
heh teraz już wiadomo, skąd się wzięło za bary :D
9 maja 2009, 11:14 / sobota
Hahaha nie mogę :) zajebiste
Za bary to w Krakowie nie zapomne była miazga
9 maja 2009, 11:28 / sobota
Tego dziadka ( skacze na środku sali ) pamietam jeszcze z czasów zgody z Widzewem ( trenerem był wtedy chyba Orest Leńczyk ) dziadek ma najwięcej wyjazdów na koncie ( Liverpool , Turyn ,Bruksela , Wiedeń ) Wsławił się tym ,że w Liverpoolu dwóch angoli zarzucilo mu łańcuch na szyję . Jeden ciągnął z jednej strony , drugi z drugiej . I ten łańcuch pękł.......:)
9 maja 2009, 11:48 / sobota
nasz stadion wczoraj pokazał co to znaczy połozenia tego stadiony - dzieki temu nasi mieli super doping !!!

czy druzyna moze miec dwa stadiony na ktorych mecz rozgrywa ??

bo jesli ( czego mam nadzieje nie bedzie ) spotkała by nas taka kara juz na naszym nowym stadione w Letnicy to mozna by mecz bez publicznosci zorganizowac na T29 !! bo mniejsze koszty przeciez obiektu itp !!! ??
czy jest to mozliwe ??
9 maja 2009, 16:15 / sobota
Najpierw niech zbuduja stadion w letnicy :)
10 maja 2009, 01:31 / niedziela
Prezentujemy Państwu doping kibiców w spotkaniu z Jagiellonią Białystok.

1. odnośnik

2. odnośnik

3. odnośnik
10 maja 2009, 03:26 / niedziela
Po ostanim meczyku sie zastanawia po ki chuj ja kupiłem karnet ??? WIdocznosc lepsza niż z prostej!! Doping lepszy niż z prostej!!! Tylko jedna wada jak jakiś kolega sie za mocno wycieszył i zaczął machać konarem drzewa w moje plecy ! ale ogólnie niezłe trzy młyny wyszły!!!
10 maja 2009, 03:39 / niedziela
Teraz zoabaczyłem filmiki kolegi wczesniej i od strony sztuczengo boiska to nie było tyak fajnie słychać! Ale to normalne na T29 ze akustyka sie niesie po przekątnej stadionu!
10 maja 2009, 03:43 / niedziela
A i oczywsiscie dalej mam beke z filmiku Zydzewa! Ogladam go po raz nasty i po raz nasy mam beke !
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.173