Gdańsk: sobota, 19 sierpnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 68/114

10 maja 2009, 12:44 / niedziela
Jedna/dwie osoby z krzykaczką na stałe na prostą (jak było na debrach), proste krótkie przyśpiewki, głośne i wpadające w ucho a nie kurwa jakieś popierdolone wymyślalane pieśni które mają po 4 zwrotki. I uczyć ludzi dopingować cały czas a nie jeden okrzyk "Lechia Gdańsk" raz na 15 minut...I z czasem jak większośc nauczy się dopingować przez cały mecz można zacząć wprowadzać coś bardziej skomplikowanego...
10 maja 2009, 13:21 / niedziela
Za pare lat jak mlynarze beda po 20stce to moze to zrozumieja :)
10 maja 2009, 15:03 / niedziela
I po co ta szydera?? Jak wam się nie podobają obecnie gniazdowi (ze względu na wiek) to czemu nie przyprowadzicie lepszych (starszych)??? To już było wałkowane wielokrotnie, ale nikt taki się nie znalazł od dłuższego czasu (bo się nie chce, bo się boi młodych w młynie czy coś innego). Nie mówię że nasi gniazdowi robią wszystko super i nie podlegają krytyce. Zawsze należy powiedzieć im co się nie podoba, co robią źle, ale nigdy nie należy krytykować dla samego krytykowania!!! Jak się krytykuje za coś, to trzeba to robić lepiej !!

Co do meczu, to doping naprawdę solidny i lepszy niż na niektórych meczach. Dlaczego?? Bo byli tylko Ci fanatyczni !! Tylko Ci co są z klubem zawsze !! I zawsze będą klub wspierać !!

Teraz inne pytanie. Dlaczego więc, do kur** nędzy nie potrafimy na normalnym meczu(bez zamkniętego stadionu) stanąć w tyle osób w jednym miejscu i pociągnąć doping?? Jak będą konkretni ludzie w odpowiedniej ilości, to doping będzie miazga. A po paru meczach, jak się wszyscy zgraliby to byłby kosmos!!
Dlaczego więc nie wychodzi??

A propo gniazdowych, to mam 1 uwagę (i nie chodzi o ostatni mecz ale o ogół). Ostatnio u nas za często pojawia się "szkocja". Przecież ona wycisza doping. To jest taki element dopingu, który powinien się pojawić gdzieś w środku meczu, kiedy ludzie już się trochę zmęczą. A nie na początku, gdzie jeszcze wszyscy śpiewają i ta "szkocja" ich wycisza!!

Ps: Fajnie było usłyszeć "Heja BKS" i "Każdy kibic wie, co to jest" :)
Pozdro
10 maja 2009, 17:28 / niedziela
Gniazdowi chujowi :) !!!
11 maja 2009, 01:08 / poniedziałek
Nie chujowi :) Mam wiele szacunku dla D. i L. i chylę przed wami czoła. Ale jak coś mi się nie do końca podoba to się wypowiem:)

Pozdro
11 maja 2009, 07:32 / poniedziałek
Mam tylko pytanie , od kiedy D.own chodzi na Lechie ?
11 maja 2009, 16:04 / poniedziałek
Propozycja moja: Glorii glorii alleluja LECHIA wygra nie ma chuja!!!
17 maja 2009, 22:19 / niedziela
Wymyśliłem przyśpiewkę opartą na piosence biesiadnej pt. "Pije Kuba do Jakuba".
( odnośnik ). Przyśpiewki na taką nutę nie ma nikt! :)

Wisła Kraków, gdańska Lechia i wrocławska Twierdza
Choć trzy miasta - jedna wiara, szczera przyjaźń w sercach
Załóż szal na szy-y-ję
Bęben w rytm już bi-i-je
Śpiewaj bracie, śpiewaj siostro
Niech nam zgoda żyje!

Dobre, co? :)
17 maja 2009, 22:22 / niedziela
zaje...fajne:)hehe
17 maja 2009, 22:31 / niedziela
mi się podoba... i slowa wyjatkowo pasuja do siebie, takie to wszystko zgrane :) gratuluje :)))
18 maja 2009, 13:46 / poniedziałek
zajebiste!!!!!
18 maja 2009, 14:10 / poniedziałek
Darujmy sobie takie 'pieśni' bo to nie wypali, naprawde. Może za pare lat jak Lechia pogra w OE i ludzie zaczną bardziej ogarniać bo narazie to NIE! Odsyłam do poprzedniego mojego posta...
18 maja 2009, 22:10 / poniedziałek
panowie kto z was pamieta stara kapele DR.Hackenbush?
jest utwor ktory sie nazywa miegwa
mozna by zaspiewac zamiasta miegwa arka bardzo fajne slowa o to link do przesluchaniaodnośnik
18 maja 2009, 22:44 / poniedziałek
masz rację Vid11 ale zapamiętać na przyszłość nie zaszkodzi.Zielony powinien dostać flachę za pomysłowość:)
18 maja 2009, 22:50 / poniedziałek
@zielonykrzem - zaśpiewałem sobie to przed chwilą i muszę przyznać, że jest to zajebiste :P
18 maja 2009, 23:56 / poniedziałek
zajebiste, czy nie zajebiste tu nie o to chodzi. bębniarzy wogóle nie słychać, to raz. dwa, moim zdaniem należałoby spróbować przenieść młyn tam gdzie jest najwięcej ludzi, czyli prosta...i przez pare meczów zobaczyć jak to będzie wychodziło..non stop dopingować i zachęcać ludzi do dopingu aby weszło im to w krew...wiem, że prosto se tak gadać ale trudniej zrobić ale...

z wisłą powinien być fajny doping, ciekawe jak to będzie, już się doczekać nie moge :)
19 maja 2009, 00:03 / wtorek
vid11, chcesz aby ludzie na prostej dostali arytmii serca i gięta staneła im w poprzek w gardle? :)

już tam pare lat temu był młyn i popytaj sie ludzi czemu już go tam nie ma...
19 maja 2009, 00:40 / wtorek
nie musze pytać ;) ale teraz troche inna sytuacja, prawda? no nie wiem, ale wg. mnie zawsze warto próbować jeżeli chce się coś zmienić...
20 maja 2009, 12:17 / środa
20 maja 2009, 12:36 / środa
zupelnie "nierealne" wyniki 29 kolejki:)a moze trafie?:)
polonia-jaga 1 (jadze punkty sa juz niepotrzebne-polonii sie przydadza)
groclin-amica 2 (polonia z grembockim to porazka,nie walczy juz o nic)
ruch-lks X (mysle ze jeden punkt zadowoli obie druzyny)
odra-piast x (niech zyje slaska solidarnosc)
belchatow-arka 2 (belchatow puscil juz mecz craxie,to czemu nie ma puscic szparce?ida wakacje,przyda sie kasa dodatkowa na wycieczke zagraniczna)
20 maja 2009, 12:40 / środa
sorki,to mialo isc do ekstraklasa 2008/2009:)pomylka,jeszcze raz sorki
24 maja 2009, 19:10 / niedziela
"Myyyyy wierzymyyyyyy..." jest za czesto spiewane. Spiewanie tego cztery razy podczas meczu w sytuacjach z dupy wyjetych spowoduje, ze z Naszego Hymnu stanie sie jedna z wielu.

W 86 minucie mlyn mogl zapodac "Wypierdalac !" tudziez "Gdzie wy idziecie..." - oczywiscie do malyszy, ktorzy szturmem rzucili sie do bram wyjsciowych (ŻENADA)...jednym plusem tego spontanicznego ataku na komunikacje miejska lub samochody marki tico w celu jak najszybszego umieszczenia swoich spoconych stop w kapciuchach byl taki, ze nie slyszalem ich "pierdolenia" nad glowa...
25 maja 2009, 19:46 / poniedziałek
Przedstawiamy Państwu filmy prezentujące doping i oprawy z meczu zgodowego pomiędzy Lechią Gdańsk a Wisłą Kraków.

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik
25 maja 2009, 20:57 / poniedziałek
Andreew pełna racja z tym Hymnem. Na początek i na koniec a nie po 5 razy w meczu, to paranoja.

Simek napisał :
już tam pare lat temu był młyn i popytaj sie ludzi czemu już go tam nie ma...

czemu go nie ma tam ? : )
25 maja 2009, 21:32 / poniedziałek
Castorpowi przeszkadzał...
25 maja 2009, 23:24 / poniedziałek
wszystkie te strony pisaniny to o dupę roztłuc,
skoro doprowadzacie do tego ze piłkarze LECHII w meczu o wszystko czują się na "swoim" stadionie potrzebni jak dziura w moście, niepotrzebny kwiatek do kożucha,

ta wszystk produkcja z tego tematu, ile razy to i tamto, w jakim tempie i w jakiej melodii nie ma najmniejszego sensu jak ktoś nie rozróżnia tego co kiedy można Lechiście,
nie ogarnia rzeczy wydawałoby się najbardziej elementarnych

ps. nie zamierzam się tu przekomażać, powodzenia, over
25 maja 2009, 23:28 / poniedziałek
verde - znow sie napiles? w temacie masz racje... wiele osob pewnie podziela Twoje zdanie, wiele osob pewnie jest przeciw, ale... wpisami na forum tylko karmisz tych wszystkich, dla ktorych kibicowanie jest moda, a pewne rzeczy i postawy sa im obce. Tobie to nie przystoi... masz wystarczajaco duzo osob pod reka z ktorymi mozesz o tym pogadac nie obnazajac sie na necie.
25 maja 2009, 23:37 / poniedziałek
materiał video - odnośnik
26 maja 2009, 10:09 / wtorek
wszystkie te strony pisaniny to o dupę roztłuc,
skoro doprowadzacie do tego ze piłkarze LECHII w meczu o wszystko czują się na "swoim" stadionie potrzebni jak dziura w moście, niepotrzebny kwiatek do kożucha,

AMEN
27 maja 2009, 21:52 / środa
Amen
2 czerwca 2009, 22:09 / wtorek
38 lat temu odnośnik
4 czerwca 2009, 12:09 / czwartek
wczoraj około północy leciał film o włoskich kibicach

nasuwa się podobieństwo Atalanty Bergamo i Juventusu Turyn
do Gdańska i gdyni
Ludzie z Curva Nord (Ultras bergamo) pierdolą cały juve jako klub bez zasad, moralmości i kultury osobistej, po uszy zanużony w guwnie korupcji
odnośnik
4 czerwca 2009, 12:32 / czwartek
i pewnie nie zdziwi nikogo że Juve to żydowski klub :)) "judentus". Widać że w tych kręgach pejsow zachowania wobec innych są takie same i to niezależnie od ligi czy poziomu sportowego :)
4 czerwca 2009, 13:21 / czwartek
Panowie zapraszamy na półfinał rugby Lechia - Budowlani Łódź. Niedziela, 14 czerwiec, godzina 13.00 - WASZ super doping bardzo się przyda!!!!!!!!

PS
Gratuluję wygranej! i pozostanie w najwyższej lidze!

TYLKO LECHIA GDAŃSK
4 czerwca 2009, 16:41 / czwartek
Skoro Zegar poruszył wątek sportowo-kibicowski w filmach, wczoraj na TV Kultura był emitowany film "Jutro Meksyk". Podczas jednej ze scen w tle rozmawiajacych bohaterów widniał proporczyk arki z data powstania... 1952 :)
18 czerwca 2009, 13:04 / czwartek
Skoro wątek przycichł, to pozwolę sobie przypomnieć nasz dawny hit. Chodzi o pieśń "Moje serce bije dla niej". Wrzucam słowa oraz filmik z melodią (bo niestety nie każdy to wie...):

odnośnik

oraz fakt że łaczy się z footballem:

odnośnik

A oto słowa:
Moje serce bije dla Niej,
Tej Jedynej, mej Kochanej,
Co się w Biel i Zieleń stroi,
Cała Polska Jej się boi.
Imię Jej jest w Polsce znane,
Barwy wszędzie szanowane,
Sława Jej wszystkich przerasta,
Lechia Gdańsk, Duma Trójmiasta.

a refren:
Na Na Na Na, Na Na Na Na, Hej Hej Hej Lechia Gdańsk !!
lub:
Na Na Na Na, Na Na Na Na, Gdańska Lechia, Ukochana !!

Warto nad tym pomyśleć, czy nie przywrócić do repertuaru. Melodia znana, słowa proste a robi wrażenie. I co najważniejsze Nasza Przyśpiewka !!
30 czerwca 2009, 22:07 / wtorek
Ej mam pytanie do dawnych GreenGos czy na derby jest już jakiś projekt oprawy ?
Wgl sorry ale jestem nowy na forum - liczę na wyrozumiałość ^ ^
11 lipca 2009, 12:54 / sobota
odnośnik

Nie wiedziałem gdzie to zamieścić, Turcy witają Vassella.
11 lipca 2009, 15:26 / sobota
Fanatyczni sa... Dzikusy
11 lipca 2009, 15:52 / sobota
dzikusami sa fanatycy ;]
25 lipca 2009, 23:12 / sobota
odnośnik

LECHIA GOL GOL GOL
26 lipca 2009, 00:24 / niedziela
26 lipca 2009, 06:54 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
26 lipca 2009, 15:36 / niedziela
W nowym sezonie będzie wprowadzone to co było na spotkaniu dopingowym ?

Aejaejao!!!
30 lipca 2009, 03:23 / czwartek
ponawiam prośbę, żeby podczas derbów kolęda wyglądała jak na derbach w 2 lidze a nie jak pół roku temu. Czyli żeby wcześniej wszyscy usiedli i na "wstańcie Lechiści" wszyscy wstają, to efektowniej wygląda. A na koniec jak mam nadzije będziemy wygrywac to można zaśpiewac "ooooo Arka najlepszy skład w Polsce ma ...."
30 lipca 2009, 11:00 / czwartek
Doping na derbach MIAZGA! Wrzyscy do młyna tego nie trzeba mówić! Udzielać się śpiewać! Bawić się!
Ludzie Derby pokażmy naszym nowym i starym grajkom pierdolnięcie na co NAS STAĆ !
arka !!! co??? 2-0!!!
Lechia Gdańsk!
30 lipca 2009, 22:47 / czwartek
Nie widziałem gdzie to umieśćić, a nie chciałem nowego wątku zakładac...

Nie znam się na piro, a znalazłem taka strone odnośnik co z tego jest najczęściej spotykane na stadionach, co mógłbym na mecze zabierać ?
30 lipca 2009, 23:47 / czwartek
tak a'propos
"[wg. ust. o bim] Za wnoszenie materiałów pirotechnicznych i innych niebezpiecznych przedmiotów, grozić będzie grzywna, ograniczenie wolności albo od 3 miesięcy do 5 lat więzienia"

szalom
31 lipca 2009, 03:58 / piątek
wnos co dasz rade
8 sierpnia 2009, 13:09 / sobota
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012