Gdańsk: sobota, 23 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 69/114

8 sierpnia 2009, 13:33 / sobota
Lechia gol gol gol

LECHIA GOL GOL GOL !!!

Lechia gol gol gol

LECHIA GOL GOL GOL !!!!
14 sierpnia 2009, 12:05 / piątek
Bo ja jestem zakochany w Lechii Gdańsk...
17 sierpnia 2009, 21:33 / poniedziałek
Filmik z meczu Lechia - Odra doping (żeby taki doping był częściej !!) ;D miłego oglądania !!

odnośnik
18 sierpnia 2009, 21:52 / wtorek
WRESZCIE naturalnie wytworzył się podział na część LEWĄ- łuk od prostej + prosta i PRAWĄ młyn+ łuk od krytej...wielki plus dla młynarzy za wykorzystanie sytuacji...

ps. kto był głośniejszy?
18 sierpnia 2009, 21:56 / wtorek
kryta i sektor gosci
18 sierpnia 2009, 22:04 / wtorek
Stałem na łuku od prostej i praktycznie każda osoba śpiewała. Ehhhh piękny widok. Oby więcej takich akcji.
19 sierpnia 2009, 10:57 / środa
i teraz trzeba sie trzymać tego podziału przy wszlkich śpiewach "na dwa głosy"
19 sierpnia 2009, 14:34 / środa
Trzeba, bo to jedyny słuszny podział, mniej więcej taka sama moc gardeł ;) jeszcze tylko krytą trzeba zmobilizować :)

A MY SWOJE !!!
19 sierpnia 2009, 14:44 / środa
Część krytej też śpiewała było bardzo dobrze , oby młynarze nie zapomnieli o tym i na meczach ze Śląskiem i Wisłą będzie jeszcze lepiej .
21 sierpnia 2009, 16:20 / piątek
Wiem ze piosenka juz mocno oklepana, jej melodie slychac juz prawie na kazdym stadionie jednak jesli byscie chcieli to mozna zrobic ja rowniez u nas. Nie lubie brac od innych pomyslow wole wlasne, ale w tym przypadku to mozna zrobic wyjatek :) mianowicie proponuje znane wszystkim slowa:
Kto najlepszy w Polsce jest
Oczywiscie BKS
Przyjacielem Wisla jest
i Wroclawski WKS
la la la...
odnośnik
Bez bicia :)
21 sierpnia 2009, 16:46 / piątek
to się za bardzo kojarzy z żydzewem
22 sierpnia 2009, 00:21 / sobota
Najman jak chcesz kopiować to w wiosce za miedzą... jak dzisiaj usłyszałem "O nasz" w wykonaniu sledziowych to sie przezegnalem 3 razy....
22 sierpnia 2009, 11:54 / sobota
Nie chce kopiowac tylko daje propozycje. To co oni robia to juz swoja droga prawdziwa kserodrukarka
6 września 2009, 23:25 / niedziela
wpis daria z 7 maja 2008 roku
"Z dniem dzisiejszym zakończyłem swoją "misje" jako gniazdowy.

Chcialbym podziękować wszystkim kibicom, a zwłaszcza tym zasiadającym w młynie ze nie tylko oddaja swe serca ale i głosy.
Samo nic sie nie zrobi, na niektórych meczach było świetnie, zważywszy ze dochodzilem do siebie po ciezkiej kontuzji - jednak niektore osoby nie potrafią tego uszanować (co do meczu z Kmitą)

Zycze szczescią w dalszym rozwoju "zegara" gdyż troche tam przesiedzieliśmy wspolnie

Ze Sportowym pozdrowieniem, Dario"

Tutaj jest moje pytanie . Czemu ten placzek dalej prowadzi doping ?heheheh
6 września 2009, 23:54 / niedziela
te , kulturysta to nie jest określenie dla typa którego mózg już dawno zamienił się w popcorn. Więc po wizycie u lekarza , uderz na T29 , idz do Dara i powiedz mu ze taki płaczek jak on nie powinien prowadzić dopingu :)

napewno jesteś takim twardzielem ze podejdziesz na Wiśle do gniazda co? proste że nie , jesteś zwykłym laczkiem który zaraz wlaczy sobie forum dla gejów i zacznie tarmosić swoją rozczochraną , jebany internetowy napinaczu.

szkoda że takie jak tY kibicują gdańskiej Lechii.
7 września 2009, 00:07 / poniedziałek
James , fistachu z mlyna czochraj bobra z darkiem razem , obaj sie zapewne nadajecie . Juz raz podszedlem do darka i spadl z mlyna szybciej niz na nie wlazl.Rozplakal sie gamon na forum jakich to on beckow nie dostal , po chuj wie jakich zabiegach to on nie jest , i dalej stoi i pali glupa . Uwierz mi jego kariera skonczy sie szybciej niz ten pizdus mysli . Pozdro , jebac glupkow
7 września 2009, 00:26 / poniedziałek
ty to jesteś
7 września 2009, 00:29 / poniedziałek
ty kulturysta, spierdalaj do mam talent
15 września 2009, 12:38 / wtorek
dario został wywołany do odpowiedzi,powinien teraz sam wypowiedziec sie w tej sprawie i tyle w temacie.Słaba psycha ?
15 września 2009, 15:48 / wtorek
posyp im głowy popiołem :)
20 września 2009, 22:09 / niedziela
nie zabardzo wiedzialem gdzie to wrzucic, znalazlem na necie i mnie zaciekawilo odnośnik
24 września 2009, 21:05 / czwartek
odnośnik Miazga
24 września 2009, 21:21 / czwartek
przecież to nasza pieśń- "Najwspanialszy...." To żółtki też kopiuja???;))
25 września 2009, 09:23 / piątek
A mógłbyś podac pełną nazwe ? Albo link, bo jakoś tego nie kojarzę.
26 września 2009, 10:30 / sobota
"Najwspanialszy klub na świecie..." na jutubie pewnie nie znajdziesz. Popytaj lepiej starszych kolegów. Jak myslisz czemu spiker zapodaje Roda Stewarta w czasie przerw??? orginał-odnośnik
26 września 2009, 21:34 / sobota
Kurwica mnie bierze oglądając pomeczowe zdjęcia DarioB.

Ilu pokemonów trzymających barwy Lechii do góry kołami trafia się na tych zdjęciach, to aż zatrważające. Zrozumiałbym jeszcze pikników, mogą nie za bardzo kojarzyć o co chodzi.

ALE LUDZI Z MŁYNA?

Zanim podniesiesz barwy w górę sprawdź jeden z drugim, czy przypadkowo nie dajesz dupy...
27 września 2009, 01:08 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 listopada 2009, 20:54 / czwartek
podbijam temat by istnial jeden ale konkretny o dopingu. Wczytajcie się jest tam kilka ciekawych propozycji.
5 listopada 2009, 21:30 / czwartek
Kurwa racja,nie raz nie dwa już zwracałem uwagę ludziom żeby patrzeli jak mają szal,bo połowa, chuja tam patrzy,byle by w górze...
5 listopada 2009, 21:49 / czwartek
Są szale jednostronne i pewnie o te chodzi, gamoń widzi przed oczyma że jest ok bo i przed oczyma ma dobrze, lecz po drugiej stronie szala ma odwrócone co widać na zdjęciach.

MarekM : Zrozumiałbym jeszcze pikników, mogą nie za bardzo kojarzyć o co chodzi.

to sprawa wyłącznie IQ : )
6 listopada 2009, 08:23 / piątek
Jak się nie orientują w tym, to niech kupują sobie pasiaki. Jego nie podniosą do góry kołami ;]
6 listopada 2009, 08:47 / piątek
Moim zdaniem powinna wrócić piosenka która już kiedyś była śpiewana a mianowicie:

W Gdańsku mieście mym
Lechia dzisiaj gra
Jej dałem serce swe
Będę z nią zawsze
Na dobre i na złe...
8 listopada 2009, 02:18 / niedziela
Co do dopingu to naprawdę to idzie w coraz gorszym kierunku. Nie mówię tu już o braku opraw meczowych ale słabym dopingu który jest cichy, a jak już jest to jest nie rytmiczny. Każdy śpiewa jak chce i wychodzi jak wychodzi. O jego donośności nie chcę pisać bo jak oczekiwać żeby głosy dzieciaków przed mutacją docierały dalej niż 2 osoby od nich.
8 listopada 2009, 08:13 / niedziela
prochu to Ty nie wymyśliłes...
8 listopada 2009, 16:09 / niedziela
???

według mnie jest, co najmniej, dobrze. Stoję na łuku od prostej (bo to chuba ma niebagatelne znaczenie jeśli chodzi o odbior, słyszalność)
8 listopada 2009, 16:14 / niedziela
drażni mnie znieksztalcanie Naszych okrzyków, wzorowane na zgodach. Czyli po "Lechia gol...." (na dwa głosy) czasami pojawia się "BKS, BKS.....". Niech sobie Wisełka śpiewa "Nasz TS...." ale My to nie Wisła.
9 listopada 2009, 22:31 / poniedziałek
Witam

Do meczu pozostało 2 dni i jak wiemy zagramy z Odrą. Powraca temat który jest tematem rzeka,a kiedy coś poprawiać jak nie na takim meczu. Teraz odezwą się krytycy wszelkiej maści ale post mój jest czysto informacyjny i nie obchodzi mnie zdanie kogoś kto..... no właśnie pewno najwięcej szczeka a .... robi ???Krytyka jest ważna i chętnie posłucham i czytam ludzi którzy mają tu do powiedzenia coś konkretnego w tej kwestii chociaż to co tu mówić ?? To jest "mizeria" i na pewno do młyna to tu daleka droga. Po prostu z dopingiem jest słabo !!!
Dlatego przyznam się nie konsultując tego z nikim na meczu z Odrą nie patrząc na liczbę tego "młynka" chciałbym nauczyć parę starych i nowszych kawałków. Wiecie czasem jest głośno jak cały stadion śpiewa naprawdę fajnie to wygląda ale ja myślę że nie musimy się ograniczać tym bardziej do dwóch słów "Lechia gol" co bądź co bądź wychodzi nam dobrze ale myślę że repertuarowo stoimy w miejscu. Zapraszam wszystkich chętnych pod zegar i mowa do tych którzy stoją w młynie zabierzcie tylko 1 osobę ze sobą a już będzie jakiś efekt. Do tych co i tak nie przyjdą nie przychodźcie nie musicie stadion jest duży macie swoje miejsca pomieścimy się wszyscy.Do tych co może i by przyszli ale dzieci, ale słabo, ale...... rozważcie to nie musicie przychodzić nie musicie śpiewać wszystkich kawałków stójcie na łuku czy na prostej ale też dopingujcie nie bądźcie bierni i co najważniejsze nie przeszkadzajcie !!! Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, pytania bądź jakieś pretensję przyjdźcie pod gniazdo jeśli ktoś czuje się lepszy może stanąć i na nim D. na pewno wpuści tego kogoś ja zejdę. Tylko po prostu wystarczy chcieć a nie pisać 63 strony i i tak jest to samo. Nie jesteśmy tą ekipą od "baloników" ale nie ważne czy nas będzie 50,100 czy 500 spróbujmy w środę !!!

Oto co spróbujemy w środę powtórzcie (ten kto chce oczywiście :) !!)

1.Przy kasach tłum,biletów brak!
Stadion Lechii pęka w szwach!
Jakiś kibic krzyknął: jest!
Dziś zwycięży BKS!
W górę serca, zwycięży BKS! Zwycięży BKS !x2

melodia: odnośnik

2. W mieście starym jak świat
dzisiaj Lechijka gra
a my wierni kibice drużyny swej
zaśpiewajmy jej tą pieśń:

Piłka jest okrągła, a brameczki dwie,
Lechia dzisiaj wygra, każdy o tym wie.
Niepokonana nasza ukochana,
niezwyciężony ten nasz gdański klub.
A my kibice znamy jedną pieśń
Gdańska Lechia najlepsza jest!!!

3. Kto tak gra, kto tak gra, jak my gramy?
Oczywiście BKS kochany.
Bramkę strzel, bramkę strzel BeKaeSie,
bo ta bramka zwycięstwo przyniesie.
Co za szał, co za szał, co za radość,
Ta drużyna z ................... to słabość! ( tu rzecz jasna wstawiamy drużynę gości bądź .... :) )

4. Najwspanialszy klub na świecie
co kibiców mnóstwo ma.
Każdy kibic wie, że przecież
to jest Lechia kochana.

Strzelisz bramkę. by mecz wygrać,
Aby punkty zdobyć trzy.
Żeby Mistrza Polski miała.
Nasza Lechia kochana,
(tutaj na Pucharze będzie zmiana może tak to będzie wyglądało)
Aby awans dzisiaj mieć.
Żeby Puchar Polski miała.
Nasza Lechia kochana,

zobaczymy na meczu

4. Do boju Lechia Gdańsk! [x2]
Do boju bialo-zieloni! [x3]
Do boju Lechia Gdańsk!

melodia: odnośnik ... re=related
Widac że Wisła też się uczyła daję tylko przykład jak to leci w ogóle :)

5. lalalalaalalalala lalalallalalaaaaaala
Forza Lechia Gdańsk
Forza Lechia Gdańsk
Forza Lechia Forza Lechia Gdańsk

melodia: odnośnik bądź tutaj odnośnik chociaż zmieniona końcóweczka dla wszystkich klimat angielski fajny najlepiej jakby to szło lalala po angielsku a od Forzy jak Wisła ( to nie jest kopia Wisły !!!)

6. Hej Lechia gol gol gol Hej Lechia Hej Lechia gola Hej Lechia gola
Tutaj melodii nie mam niestety

7. Wczoraj obiecałaś mi na pewno,
ze trzy punkty dzisiaj będą.
Więc wygraj Lechio mecz.
Ten ważny mecz
Wiara, nasza wiara niezachwiana,
W gdańskiej Lechii zakochana,
I my ufamy Ci.
Hej, Hej Lechijko,
Ukochana ma drużyno,
Wygrałabyś ten mecz,
Ten ważny mecz.

8. "Glory Alleluja"

Glory, glory alleluja
Lechia wygra nie ma chuja,
Glory, glory alleluja
Lechia wygra dzisiaj mecz. x2

melodia : odnośnik

9. "Bombersi" coś nowszego

Bo ja jestem zakochany w Lechii Gdańsk,
Bo ja jestem zakochany w Lechii Gdańsk!
Bo zostałem tak stworzony - Biały i Zielony,
Jestem zakochany w Lechii Gdańsk!!

Trochę tego jest ale co to dla Nas
Trochę Wisełki dałem ale to dlatego, żeby pokazać tylko melodię i nie myślcie sobie że kopiujemy Wisłę starsi kibice na pewno pamiętają melodie. Ci co chcą powtórzcie sobie.
9 listopada 2009, 22:44 / poniedziałek
pozycja nr 7. trochę nie pasuje na środowy mecz :)

tak swoją drogą, dlaczego nie śpiewamy tego:

aeaeaeo, naprzód gdańska lechijko..

Ruch nam podjebał przyśpiewkę to już jej nie śpiewamy? Po co było to ćwiczone na spotkaniu dopingowym?!
9 listopada 2009, 22:46 / poniedziałek
w tym temacie to ja sie raczej nie wypowiadam, bo muzykalnie to jestem głuchy jak pień :) ale na najbliższy mecz to bym proponował pociągnąc piosenkę nr 4 i nr 8.
Z młodych lat to akurat je dobrze kojarzę, i sądzę ,że Prosta je też dobrze pamięta i pomoże zaśpiewać!!!
9 listopada 2009, 23:04 / poniedziałek
@1945

Ruch przed nami to śpiewał już.

A tak ogólnie to jest to przeróbka Crveny Zvezdy Belgrad. Choc mimo tego to juz tez to proponowalem kiedys, bo pamietam to na tym turnieju to jechalismy i naprawde super bylo :)

Ja proponuje te pieśń zamiast Forza Lechia ktora po chwili brzmi jak marsz pogrzebowy:

W Gdańsku mieście mym!
Lechia dzisiaj gra!
Jej dałem serce swe!
Będę z nią zawsze!
NA DOBRE I NA ZŁE!

Naprzód BKS...
9 listopada 2009, 23:09 / poniedziałek
a ja myśle ze zmiany piosenek nic nie dadza.. a wiec my potrzebujemy na gniezdzie kogoś kto potrafi zachęcić ludzi do przyjścia na młyn i kto będzie nim jakoś zarządzał, bo narazie to jest dno. Moim zdaniem powinien być to ktoś starszy i doświadczony.
AMEN.
9 listopada 2009, 23:16 / poniedziałek
idź do młynowego i mu to powiedz, on chętnie Cie wysłucha, a nie lamentujesz na forum.
9 listopada 2009, 23:22 / poniedziałek
i co mu powiem zejdz z młyna niech zastąpi Cie ktoś starszy? Najpierw trzeba mieć tego kogoś doświadczonego który by się zgodził do tego gniazda wejść. ;)
9 listopada 2009, 23:29 / poniedziałek
Simek,

okej, ale dziwiło mnie to, śpiewaliśmy to na spotkaniu dopingowym czy na turnieju, a potem słuch o tej przyśpiewce zaginął.. szkoda, bo super jest;

chcecie lepszy doping? wypierdolcie grzecznie dzieciarnie przed mutacją głosową z młyna i od razu będzie poprawa jakościowa (choć na meczu PP może być inaczej, nie wiadomo czy każdy z tych dzieciaków przyjdzie na taki mecz)

Przypomnijcie sobie mecz pucharu ekstraklasy z bezdomnymi w zeszłym sezonie, zrobiliśmy taki młyn jakiego dawno na T29 nie było; fakt, w drugiej połowie gówno z tego wyszło, ale to co było pod koniec pierwszej połowy było super

nie chce w żadnym wypadku niczego sugerować, wiem, że ten temat był wałkowany już xxx razy, ale naprawdę można się załamać (stojąc na łuku od prostej) te piski z "młyna" - nie mówię tu broń boże o wszystkich, ale niedopuszczalna jest taka sytuacja, że kibice gości nas przekrzykują na własnym stadionie, oni coś krzyczą, a my zamiast zagłuszyć ich dopingiem.. gwizdamy; ja osobiście nie chodzę do młyna, tylko dlatego, że jest tam strasznie dużo małolatów + pink ladies z komórkami w łapie, by zaistnieć na naszej-klasie (całe szczęście, że są nieletni i rodzice ich nie puszczają na wyjazdy:))) aha, dobrze, że nie doszło jeszcze do tego, żeby ktoś mi z wyższego rzędu powiedział "usiądź kurwa, jem kiełbasę i nie widzę co się dzieje na boisku.."

Trzeba się wspólnie zastanowić co dalej, bo nie może być tak jak jest teraz. Mam nadzieję, że w środę poprawimy choć w jakimś stopniu nasz kiepski ogółem doping.
9 listopada 2009, 23:47 / poniedziałek
1945 - o to mi własnie chodzi! To ma byś młyn a nie randki!
9 listopada 2009, 23:54 / poniedziałek
"Przypomnijcie sobie mecz pucharu ekstraklasy z bezdomnymi w zeszłym sezonie, zrobiliśmy taki młyn jakiego dawno na T29 nie było..."

W tej wypowiedzi leży rozwiązanie problemu i nawet nie trzeba dzieciarni wyrzucać wtedy :) Chodzi właśnie o to, żeby ludzie starsi przysli do młyna. Nie mowie tu o 40, 50 itd, bo ich to mozna usprawiedliwic, gdyz swoje juz sie naspiewali, a mam na mysli ludzi tak przedzial 20 - 40 lat.
Obecnie te dzieciaki sa na etapie nauki dopingu właściwie... i to przecież oczywistym jest ze potrzebują czasu żeby im jaja urosły (co niektórym cycki :) ) aby mogły śpiewać z powerem i w większym wymiarze czasowym. Nie odrazu Rzym zbudowano i nie odrazu stał sie Imperium na pol Europy. Oni potrzebują czasu i tez odrobinę wyrozumiałości, ze nie sa w stanie napierdalać 90 minut na "pełnej kurwie" dopingu. I to też jest tu rola młynarza by tak ulożyć repertuar by te dzieciaki po 15 minutach dopingu nie były zajechane (tak jak robił to R., 15 minut krzyków i doping kaput, a potem podrygiwania lekkie).
D. można się czepiać za to, że ciągnie nie raz na siłe pieśni/przyśpiewki, które po prostu już "zdechły" i brzmią jak na pogrzebie, zamiast odrazu zmienić repertuar i jechać coś innego. Wiem, że ani L. ani D. się takimi opiniami nie przejmują, ale czasami warto wziąć je do serca i sobie parę spraw przemyśleć.
A w sumie to chwila! Przecież mamy nagłośnienie na stadionie i D. mówi co mamy śpiewać, także proszę też wszystkiego nie zrzucać na młyn! Bo przecież na łuku słychać co D. mówi i wiadomo jaki repertuar poleci. Na meczu z Wisłą byłem na łuku tak mniej więcej po środku miedzy górą a dołem sektora i nie było problemów ze słyszalnością, wiec to tez nie jest argument ze ktoś powie ze były źle ustawione, głośniki z tego co wiem sa tak samo ustawione zawsze bo nie da sie ich regulować pod katem nachylenia, jedynie można je obracać lewo prawo. Wszystko zależy od nas samych, wiec zamiast zrzucać winę na młodych, którzy potrzebują zbierać doświadczenie w dopingu wypadałoby raczej samemu się zorganizować i przyjść na młyn i pojechać z dopingiem tak żeby w końcu byłby zauważalny progres w tej kwestii, bo jak narazie to ten sezon jak dla mnie to jest cofanie się w tył...i tak sądzę, że gdyby ludzie sami zauważyli, że jest coraz lepiej to już nikt by wtedy nie jęczał i nie marudził na forum, że dzieciaki w młynie, tylko byłoby w nim coraz więcej osób starszych i siła jakościowa młynu byłaby nieporównywalnie większa :)

To w sumie tyle jak ja to widzę :)

Pozdrawiam Biało - Zielono :)
10 listopada 2009, 00:10 / wtorek
a tak swoją drogą to wydaje mi się, ze jak już robić przypomnienie piosenek to na meczach ale ligowych... nie mowie wszystkich naraz tylko tak po 1 na mecz dajmy na to, zeby ludzie przyswoili, a na takich meczach to jednak chyba jak juz sie uczyc czegos to powazniejsze kwestie...

Ona ostoją naszą jest, nas nie policzyłby nikt
Ona z A-klasy wzniosła się, my pomogliśmy jej w tym
Śpiew, tysiące natchnionych słów, znad głów, wznosił się krzyk,
Dla tej jedynej, w braterską więź, jedności łączył się.

Ref: Weź więc bracie sztandar jej
Biało-zielony w górę wznieś
I śpiewaj Pany, Lechia Pany
Lechia ponad cały świat
Więc weź bracie sztandar jej
Lechia ponad cały świat

Dziś o tradycji pamięta się, i o historii walk też
Lata komuny odeszły w cień, dzisiaj wolności jest dzień.
Już wkrótce zapamiętasz piesń, poczujesz siłę i sens.
Gdy oni w imię święte jej, oddali życie swe

Ref: Weź więc bracie sztandar jej
Lechia ponad cały świat
Więc weź bracie sztandar jej
Lechia ponad cały świat

lub (moja mała propozycja - tekst własny, melodii chyba nie musze podawać)

Historia to miasta, miasta jedynego,
Wychowało Gdańsczan, na pana wielkiego!

Niech żyje wolność, wolność i swoboda
Nas dziś nie zatrzyma, lewacka trzoda

Jak nas wychowało, do walki zmuszało
W ryj czerwone świnie, bić ich należało

Jak Arke ganiali, górke zdobywali
Lechiści się śmiali, historie pisali

Oj wy ludzie ludzie, co wy tu robicie,
Oddajemy Lechii cale nasze zycie

Historia to miasta, miasta jedynego,
Wychowało Gdańszczan, na pana wielkiego!

Niech żyje wolność, wolności i swoboda

Jednak są to tylko propozycje, które prędko na Lechie nie zawitają z tego względu, że ludzie nie chcą przyjść na młyn...
10 listopada 2009, 00:13 / wtorek
nie pierdolnie że dno bo z koroną gniazdowy ogarniał, i momentami naprawde był konkretny doping...poprostu jak sie zapełni miejsce gdzie stoi młyn a nie jak to czesto gęsto bywa ludzie odsuwają się od młyna jak od trendowatych i powstaje dziura 5-cio metrowa i wygląda to conajmniej śmiesznie, dotego wszyscy w młynie zamiast wysyłać koledze "pierdzące mmsy" czy jak to się tam nazywa a zajmie się dopingiem to ten temat będzie zbedny bo będziemy mieli miażdzący doping...
10 listopada 2009, 00:19 / wtorek
Temat o poprawie/zmianach dopingu zawsze będzie aktualny chocbyśmy mieli najmocniejsze pierdolnięcie w lidze, czy najbardziej melodyjne przyśpiewki w europie. Kto się nie rozwija ten się cofa
10 listopada 2009, 10:23 / wtorek
Mati LG rozumie sam bym widział ze 2,3 osoby w sensie kandydatów których nie zdradzę ale niestety na pewno tam nie staną. Jak napisałem w poście zawsze mogę się usunąć :) A i 1945 cenna uwaga, bo "Wczoraj obiecałaś mi na pewno, że 3 pkt dzisiaj będą...." :) Ale warte powtórzenia.....

Z rozpędu zapomniałem dodać melodii:

Najwspanialszy klub na świecie
co kibiców mnóstwo ma.
Każdy kibic wie, że przecież
to jest Lechia kochana.

Aby punkty zdobyć trzy.
Żeby Mistrza Polski miała.
Nasza Lechia kochana,
(tutaj na Pucharze będzie zmiana może tak to będzie wyglądało)
Aby awans dzisiaj mieć.
Żeby Puchar Polski miała.
Nasza Lechia kochana,

melodia: oczywiście :) odnośnik

i właśnie w co chris wierzy i ja również. Jedna z pioseneczek która została przypomniana przez Z..... tu zagadka :) na T29 po wygranych derbach z rybimi

Do boju Lechia Gdańsk! [x2]
Do boju bialo-zieloni! [x3]
Do boju Lechia Gdańsk!

Więc podbijam i Pozdrawiam !!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019