Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 7/115

19 marca 2007, 20:39 / poniedziałek
nie chce mi się szukac w tym wątku, może bylo o tym, ale mi brakuje przyśpiewki bardzo popularnej od początku lat 90. (śpiewanej na derbach i na wyjazdach często) na melodię angielskiej pieśni kibiców: here we go.

prosta i stopniowo więcej ludzi może się włączać:

Lechia gol, Lechia gol, Lechia gol, Lechia gol,Lechia gol
i przerwa i znowu
Lechia gol, Lechia gol, Lechia gol, Lechia gol,Lechia gol
i tak bez końca.
20 marca 2007, 14:08 / wtorek
Nie wiem czy już była taka propozycja, ale ostatnio Jaga zaśpiewała u nas świetną piosenkę Milanu (oczywiście przerobioną pod siebie)! Oto link do niej w wersji oryginalnej: odnośnik

Szczerze mówiąc to nie wiedziałem, że ktoś w Polsce już ten pomysł wziął, ale wydaje mi się prosty i bardzo fajny.
20 marca 2007, 18:41 / wtorek
Dobrze, ze powstal taki temat. Niestety nasze przyspiewki stoja na marnym poziomie,wedlug mojej opinii duzo przydalo by sie zmienic. A ciagle powtarzanie "My wierzymy" czy "kto dzisiaj wygra jasne ze gdanska lechia" nie wypadaja oszalamiajaca.
20 marca 2007, 19:18 / wtorek
wedlug mnie nie potrzebne sa takie zalosne przyspiewki jak gola gola gola strzelcie....
.mozna to raz czy dwa zaspiewac ale nie co chwile...
a z drugiej strony wrzuty to nam najlepiej wychodza... ;p
20 marca 2007, 19:25 / wtorek
zupelnie nie na temat ale nie bede zakladal nowego tematu...

mam pytanie , ile kosztuje szalik pasiak w sklepie przy wejsciu na prostą?
20 marca 2007, 19:32 / wtorek
Karool_Gda mamy tyle zajebistys piosenek ktorych nie spiewamy wiec nie mam sensu wprowadzac nowych tym bardziej ze nawet starych nie spiewamy dobrze... fakt mamy uboki repertuar (4 piosenki) ale to nie powod zeby kopiowac pol polski i spiewac nowe piosenki... nauczmy sie najpierw dobrze spiewac te co znamy potem mozemy odswiezyc stare a na koncu mozemy wymyslac nowe !
20 marca 2007, 21:25 / wtorek
@LG_Adix

Masz rację :P Wrzuty wychodzą głośno, równo i dobrze ;D [wystarczy przypomnieć sobie słowa kierowane do Listkiewicza, pzpnu, czy chociażby to o czym wspomniales ] (;
20 marca 2007, 22:04 / wtorek
Nie ulega watpliwości, że doping na naszym stadionie wygląda bardzo kiepsko !!!
Moim zdaniem główną przyczyną tego stanu rzeczy jest brak kompetentnej osoby, która w sposób umiejętny umiała by pokierować tłumem chetnych do spiewania kibiców. Obecnie pan, który probuje być "młynarzem" jest po prostu do tej roli inteligentnie za słaby !!! Nie mam prywatnie nic do człowieka, ale jako "głównodowodzący" przypomina mi gościa raczej z innej planety niz typa, który wie o co biega w tej robocie !!! Dlatego nie dziwie sie większości młodych ludzi zasiadających pod zegarem, ze nie chce im sie wykonywać debilnych "rozkazów".
"Jaki pan taki kram"- to powiedzenie idealnie wpisuje się w krajobraz, jaki funduje nam dziś najgłosniejsza armada Lechii.
20 marca 2007, 22:05 / wtorek
jak uda nam sie dopracowac jakies dluzsze przyspiewki to moze potem to?

Przyjdziemy do was Biało-zieloni
Przyjdziemy do was gdy będzie świt
Żeby do walki was dopingować,
Żeby spełnily się nasze sny.

[refren:]
Bo mamy serca Biało-zielone,
Bo mamy w sercach zieleń i biel,
Które nam Roman Korynt zostawił,
Który pokazał czym Lechia jest.

Przyjdziemy do was Biało-zieloni,
Przyjdziemy do was w rozkwicie dnia.
Chociaż Ajaxem wy nie jesteście
Chociaż brakuje wam wielkich gwiazd.

Lecz mamy serca Biało-zielone...

Przyjdziemy do was w pogodny czas,
Ż eby zrozumieć, że tam na szczycie
Może już dzisiaj być Lechia Gdańsk!

Bo mamy serca Biało-zielone...

Przyjdziemy do was czy mróz czy wiatr,
By wam przywrócić potęgę dawną,
Aby przed Lechią znów zadrżał świat!

Bo mamy serca Biało-zielone...

:D chwilowo to duzo ponad nasze mozliwosci ale moze kiedys... rowno, powoli i z moca caly stadion :) echh, te marzenia... pzdr
21 marca 2007, 08:51 / środa
dokładnie, moim marzeniem jest zaśpiewanie "poprzez mrok, poprzez sztorm..."
myśle, że zajebiście by to wyszło...:)
21 marca 2007, 12:32 / środa
kiko7 tylko że to jest najlepszy człowiek jakiego mamy... Nikt lepiej nie umie prowadzić młynu niż on i taka jest prawda... Jeśli chodzisz do młynu powinieneś to zauważyć sam!!
21 marca 2007, 12:59 / środa
W 3. (4.?) lidze byl inny koles (młynarz). nazywał sie Sado chyba. prowadzenie dopingu bylo wtedy inne (moim zdaniem lepsze) ale tez kibice byli inni i bylo nas mniej. czy wie ktos dlaczego on juz nie prowadzi dopingu??
21 marca 2007, 13:29 / środa
chyba wyjechal...jesli sie myle niech ktos mnie poprawi
21 marca 2007, 13:55 / środa
Tak wyjechał bodajże do Szkocji :) Ale fakt faktem to był mistrz szczególnie od Szkocji, Hej nana i Gdańska Lechia ...... :) Ale było tez paru innych chyba pamiętamy Rzeźnika, Czarnego, Śrube i jeszcze paru innych :) Anonim myslę że jeszcze paru dobrze prowadzących młyn by się znalazło nawet oprócz tych wymienionych !!1
21 marca 2007, 16:21 / środa
Rzeznika dobrze pamietamy z czetgo innego a dokladnie z ciagnieca
"My wierzymy" przez 3/4 meczu :D chociarz lepsze to niz nic a wlasnie przeciez w 3, 4, 5 lidze bylo tyle ruznych krutkich ale mocnych przyspiewek (od tamtych czasow zaczolem przychodzic) gdzie one sie podzialy ??
21 marca 2007, 16:56 / środa
Swoją drogą jeśli mówimy o młynarzach Robert to nie jest odpowiednia osoba na tym miejscu. Ile mozna zapodawać Jagiellonia jest zboczona i 3 piosenki na krzyż ?? W takim razie młyn nigdy sie nnie nauczy !! Ja jestem stosunkowo młodym kibicem ale fajnie jakby powstał taki temat jak np. na forum Wisły Kraków Historia Prowadzących Doping na Lechii bo to tez ważne i charakterystyczne postacie !!! Ale to już starsi kibice musieliby tworzyć ten temat ale rpzynajmniej młodzi kibice by się czegos dowiedzieli !!
21 marca 2007, 17:10 / środa
A co Wy na t co zaproponował Adamus:

Do ataku Lechio Gdańsk.
Do ataku Lechio Gdańsk.
Bramkę zdobędziemy,
trzy punkty zgarniemy.
Do ataku Lechio Gdańsk.

??
21 marca 2007, 19:03 / środa
nie wiem czy wina za slaby doping nalezy obarczac mlynarza czy raczej ludzi stojacych na mlynie. sami wiece ze nie przkladamy sie tak jak powinnismy. co mlynarz moze poradzic na to ze niektorzy nie chca spiewac. kiedy ja krzycze z calych sil az glos zawsze trace inni ledwo buzie otwieraja, to mnie wkurza na maksa. jak juz jestes na mlynie do dawaj z siebie wszystko, bo jak nie dopingujesz to lepiej idz do innego sektora. zmienianie dopingu zacznijmy od siebie a pozniej miejmy pretensje do mlynarza.
21 marca 2007, 20:48 / środa
Zdecydowanie za często śpiewamy "My wierzymyyy..." Powinno się śpiewać 2,3 razy przed meczem jak wychodzą zawodnicy i pod koniec meczu
21 marca 2007, 20:48 / środa
Oto kilka moich uwag dotyczących meczu z Jagą:

1. pełen szac za hasło Konona "niczego nie będzie....", dla mnie rewelaja i poziom orange ekstraklasa!!! więcej takich pomysłów i działań. To dobrze świadczy o naszym intelekcie!

2. wydaje mi się że powinniśmy ciągnąć tą piosenke Lens "kto dzisiaj wygra? jasne że...", brakuje nam nowych pieśni,nie wszystkie stare są śpiewane,ale jak ktoś wcześniej zauważył, nie wszystkie starsze pieśni pasują. Jeżeli udałoby się wykonać podobnie jak w oryginale byłoby super,a moim zdaniem warto, chodzi o dalszą część "lalalala...itd" co najlepiej widać w oryginale kibiców francuskich. Ważna jest jeszcze większa aktywność łuku, dlatego kto może powinien oglądnąć oryginał z naszym textem, chodzi mi o sprzężenie zwrotne młynu z łukiem (link jest na wcześniejszych stronach)
Mecz z Górnikiem Polkowice będzie świetną okazją do trningu tej pieśni!

3. wg mnie Młynarz powinien bardziej celebrować "Kto dzisiaj wygra?!", po pierwszym i kolejnym zapytaniu podkręcić "co tak cicho, wszyscy, nie słysze itd", zrobić subtelną przerwą i wtedy wiara powinna ryknąć ze zdwojoną energią. Na Jadze wyszło za szybko,jakbyśmy się gdzieś śpieszyli i chcieli mieć ten okrzyk za sobą,
przy początku "my wierzymy..." również powinna mieć miejsce krótka celebracja
oraz dłuższe śpiewanie,w przypadku innych pieśni też wskazane dłuższe ciągnięcie, szczególnie "ole Super lechia Gdańsk",a nie 2 zwrotki i cisza

4. duży plus za równocześnie odpalone race w młynie,a i te pozostałe mam nadzieje ;), nie wypaliły gorzej i w odpowiednich momentach sie pojawiły

5. przy naszym poziomie dopingu, konieczne jest nagłośnienie, momentami młyn swoje,łuk swoje a prosta jeszcze co innego. Również bęben(y) by się przydał(y)

6. okrzyk w strone Jagi "co was tak mało?" żenada i no comment, następnym razem pomyślmy zanim coś krzykniemy

7. ogólnie jednak uważam że jest postęp i nadzieja na jeszcze lepszy doping w naszym wykonaniu,choć do czołówki krajowej trochę nam brakuje, to mecz z Jagą bardzo pozytywnie oceniam, większość stadionu na stojąco i aktywnie, oby tak dalej,ale błagam słuchajmy co wychodzi z młynu i koordynujmy doping, a nie pijacki bełkot!

8. duży minus dla nas za brak flag na prostej i niestety to już kolejny mecz bez konkretnego oflagowania naszego stadionu

9. szacunek dla Jagi za liczbę,flagowisko i śpiewy, czyli za całokształt

Chciałbym jeszcze dodać że jak to się mówi jestem starszym kibicem,szanuje stare pieśni,ale trzeba iść z duchem czasu,nie można tkwić w tym samym latami.Mamy okazje rozwinąć piłkarsko Nasz Klub, to samo należy uczynić ze stroną kibicowską i całą pozostałą. Zatem do dzieła BIAŁO-ZIELONA BRAĆ, HEJ LECHIA GOL!!!
21 marca 2007, 20:51 / środa
aaa ten pierwszy doping mnie rozwalił... oni cały czas daja. Przecież jak my byśmy tak dawali, było by cudnie! hm... wina w czym moze być po prostu odzywaja sie braki z tego, ze w niskiej lize gralismy... Ale teraz mamy szanse na 1 LIGE wiec trzeba Ścisnąć zęby i śpiewać z całego SERCA. Do młyniarza nie mam zastrzeźen.
W młynie mi sie nie podoba, ze sama młodsza młodzieź siedzi. Nie ma zbyd wielu ludzi powyżej 18 roku życia. Wiec wydaje mi sie, ze trzeba zacząć od wymieszania młynu. Czyli dzieciaki które chce sie wykrzyczeć ale nie mają doświadczenia i starszych co już wiedza O CO KAMAN. I przy okazji podnoszą morale młodszych co ich mobilizyje do większego wysiłku. Mój wujek co chodzi Na Lechie od 14 roku życia w tej chwili ma 34 lat. Co była ta nowa przyśpiewka
KTODZISIAJ WYGRA?? JASNE, ŻE GDAŃSKA LECHIA! narzekał na to iż z młyna wychodził taki bełkot, że ludzie nie wiedzieli co mają śpiewać.

Co zauważyłem jak pierwszy raz z Unia poszła właśnie ta przyśpiewka to jakoś chyba ludzie wstydzili sie śpiewać. JA wydzierałem sie w niebogłosy! starczyło by powtórzyli kilka razy spytałem sie kogoś obok co on słyszy i jechaliśmy. Jakoś moi znajomi nie kwapili sie do noweej przyśpiewki.

Reasumują. Ludzie nie wstydzcie sie dopingować swojej drużyny. NOwe przyśpiewki tylko wzbogacaja Lechie Gdańsk.

I jeszcze małe pytanie co zrobimy z młynem czy może powinien sie powiększyć na cały sektor i przedewszystki powinni wpadać starsi. Apeluje by na następny mecz poszło wiecej starszych. A nie tylko 20 lat ale nawet i 40 i lepiej. Doświadczenie pomoże mlynowi wstanąć na PRAWDZIWY POZIOM Ligi mistszów:) już za rok lub dwa lata puchar będzie nasz:) do tego czasu trzeba nauczyć sie dopingować. Będzie nas tylko kilka tysiecy i trzeba będzie przekrzyczeć drugą drużyne.

LECHIA!

odnośnik
21 marca 2007, 20:57 / środa
Forum to forum,każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat dopingu.A ten nie wyłącznie winą młynarza,stoi tam kilkaset osób i najłatwiej problem zwalić na tą najbardziej widoczną.Kto komu broni wdrażać w życie własne pomysły?Panowie,jeśli któryś z was ma np.tekst piosenki niech podda ją pod głosowanie i sprawa załatwiona.Karteczka z tekstem,do młynarza podajesz rytm itp. i po sprawie.A nie jak wyjdzie cienizna,młynarz zawinił.Lechię tworzy każdy z nas z osobna,nie jest to kwestia jednej osoby.Ile osób tyle pomysłów,zatem do dzieła.Chcemy lepszy młyn,zacznijmy coś tworzyć.Moim skromnym zdaniem doping tylko wtedy będzie miał pierdolnięcie jak znajdzie się na młynie miejsce na bęben,chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.Pozdrawiam...Tylko LECHIA
21 marca 2007, 21:15 / środa
Skład młyna też jest niezaciekawy... Jak widze np. z 4-5 dziewczyn stojących albo ekipe 4-5 osób w wieku jakiś 12 lat to nie chciał bym nikogo obrażać i nikomu wrzucać ale to nie jest chyba zbyt odpowiednie miejsce dla takich osób... Jest grupa która bardzo chce i daje z siebie wszystko, ale niestety czasem to nie wychodzi choć się daje z siebie wszystko!! Według mnie selekcja jeste jednym ze sposobów na to żeby był świetny doping, kolejnym sposobem może być przeniesienie całkowite młynu... w jakiś sektor np: na prostej ludzie by się starali żeby kupić bilety do młynu a nie by przychodził tylko i wyłącznie każdy kto kupił taki bilet bo był najtańszy a do młynu akurat łatwo się wcisnąć...
21 marca 2007, 23:22 / środa
odnośnik na tym filmiku możemy zaobserwować jak wiele błędów popełniamy w naszym dopingu.
Główną bolączkom jest szybkość z jaką śpiewane są nasze pieśni ludzie zwolnijcie trochę !!!!! I tu prośba do młynarza żeby zwolnił zapędy co poniektórych.Tak szczerze mówiąc nie dziwie się że Jaga nas nie słyszała :(
22 marca 2007, 00:35 / czwartek
Podpisuję się pod wszystkim co napisał JACARACA (5 wpisów wyżej).
Rzeczowa i trzeźwa analiza. Tak na pewno myśli WIELU z nas.
TYLKO LECHIA! POZDRÓWKA
22 marca 2007, 08:24 / czwartek
@jacaraca

B. dobrze napisane, ale dodam jeszcze iż mnie urzekło nasze 'Witamy w Polsce' ;D

@surojak

Na meczu z Janikowem odniosłam identyczne wrażenie. Tekst przecież nie jest trudny i łatwo go załapac, a niektórzy się tak jakby peszyli... Poza tym do innych przyśpiewek przyłącza się większa część stadionu, a nowych się ludzie 'boją' ;D I na to trzeba coś wymyśleć, żeby się zmieniło...
22 marca 2007, 14:19 / czwartek
@Davor - Masz racje za szybko jest. Co jeszcze zauważyłem z tego odnośnika w sile i tonie dopingu najlepiej to słychać w minucie 5:11 do 5:22Chaos tak trzeba to nazwać inny sektor w innym tępie i tak to wychodzi... Teraz trzeba zwrócić uwage ne TON i ten BAS jak to brzmi wszystko. Słychać, ze w młynie Młodsza młodzież siedzi;) Minuta 5:23 do 6:06 jak słysze "reszte" stadiony to aż mnie ciarki przechodzą. Takie groźne i wyraźne w Młynie słychać takie "syczenie" a jak śpiewa reszta stadionu to tam słuchać takie BUM szczególnie słychać ja jest ten tekst - WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY( i tutaj strasznie nie wyraźnie słychać co Młyn śpiewa a kamerzysta bardzo blisko jest) Za to tutaj słychać tak mi sie wydaje MAX jakim w tej chwili dysponuje Młyn - KÓRWY POKONAMY i zaraz potem "reszta" no i jest różnica jak dlamnie bardzo oczywista.

@Anonim - Co do Selekcji nie moge sie zgodzić. Nie wolno jakiś granic robić. O że ty masz 12lat a ty dziewczyna jesteś to wejść nie możesz. Dlatego wydaje mi sie, że MŁYN powinien być na cały sektor. Nie mówie tutaj o całym łuku. Jak wiem łuk jest też bardzo ważny bo to jest jakby pomost miedzy Młynem a Prostą.
W młynie powinni właśnie wymieszać sie towarzystwo. Jeśli ktoś naprawde chce dopingować druzeyne z całej siły to niech tam idzie. Wydaje mi sie, ze Młodsza młodzież tam idzie bo na zdjęciach będe w internecie. Tak też może być.
Co do dopingu trzeba powiedzieć tak. Jak nie ma gości to niech wchodza młodsi. Ale jak są goścue to już muszą być doświadczeni ludzie. I to młodych trzeba nauczyć by sami w pewnym sęsie" ustępowali miejsca" Bo tutaj musimy sie pokazać z jaknajlepszej strony. A tak to niech ćwicza. Muszą sami stwierdzić czy są gotowi czy nie. Ja mam 21Lat i jeszcze nie jestem pewien czy nadaje sie do młynu. Ale z czasem trzeba będzie tam sie wybrac jakąś wiekszą ekipą która chce zedrzeć gardło i przy okazji zmieść i zdmuchnąć:) dopingiem 2-gą drużyne.

@K...Co trzeba zrobić, żeby sie to zmeiniło. Młyn musi meć te moc. Sam po sobie właśnie to widze. Jak młyn ledwo ledwo ciągnie lub im to nie wyszło to mi też sie nie zabardzo chce krzyczeć skoro młyn dak dogolewa. Wiec trzeba będzie odwiedzić młyn "pobasować" troszke by to wyraźniej brzmiało i tyle. Najłatwiej jest właśnie zrzuci wine na młyniarza i na młodzież. NO ale nie tylko oni dopingują i nie tylko oni tworzą LECHIE. Ludzie w młynie, na prostej, krytej no wszyscy tworzą niepowtarzalny klimat. Wiec Wszyscy muszą sie sprężyć musimy byc jedną wielką rodziną!

RODZINA, WIARA, SIŁA, LECHIA GDAŃSK! i tym dla mnie jest LECHIA uwielbiam ten klimat. Ja młodym kibicem jestem na Lechie od 2 lat chodze. I tego pierwszego razu nigdy nie zapomnie. Ide z wujkiem, pełno naszych barwa i ten krzyk, doping ludzi. Ide i słysze LECHIA GDAŃSK! NO cudnie po prostu.

Wiec Apeluje. Przypomnijmy sobie jaki był ten pierwszy raz jak to było i zawsze choćmy na mecz jak by był to TEN PIERWSZY RAZ. Jak tak chodze i zawsze będe tak chodził.

Na zawsze LECHIA GDAŃSK
22 marca 2007, 16:20 / czwartek
A ktoś wie może na jaką melodię jest ta piosenka ??

Nad Motlawą pragnę marzyć
Nad Motlawą pragnę żyć
Gdańskiej Lechii kibicować
z Śląskiem Wrocław w zgodzie żyć!
22 marca 2007, 18:45 / czwartek
Tylko Lechia !
Ta jedyna !
Ukochana!
Ma drużyna!
Tylko Lechia!
Całym światem !
Śląsk i Wisła!
Naszym bratem !
BKS! BKS! BKS! BKS! BKS! BKS BKS ...

Na melodię River Plate : odnośnik

Zapewniam , iż na żywo w kilka osób brzmi to bardzo fajnie , co dopiero na stadionie ;)

do tego dodać piosenki , które dawno u nas nie gosciły ( "w kasach tłum na dobrą melodię" , "wczoraj obiecałas mi na pewno" itd ) i kwestia dopingu pójdzie do przodu , już zacznie się coś dziać !
22 marca 2007, 19:54 / czwartek
Tekst pod śpiewkę River Plate SUPER pasuje! ZANUĆCIE SE POD MELODIĘ !!! REWELACJA! ŁATWE, WPADA W UCHO I MOŻNA TO CIĄGNĄĆ NON STOP. PETARDA!
22 marca 2007, 20:14 / czwartek
wlasnie sobie zanucilem i mysle ze jest naprawde swietne,pozdrawiam
22 marca 2007, 20:26 / czwartek
a moim skromnym zdaniem uwazam ze powinnismy spróbowac hsv to co Wisła spiewa łatwe i przyjemne dla ucha i to mogłoby sie przyjac!!
22 marca 2007, 21:06 / czwartek
a przyspiewka z river niby trudna??? jak ktos bedzie mial ochote pospiewac to na prostej na nastepnym meczu to ja sie pisze :) a wracajac do tematu naszego mlyniarza to jak sie cos zaczyna to sie konczy a nie zalapal focha i poszedl sobie, pozdrowka
22 marca 2007, 21:17 / czwartek
Nie wiem zupelnie po jaka cholere taka ilosc bluzgow na przyjezdnych...rozumiem raz albo dwa,ale co chwile to przesyt...pozatym po co ryczycie...KURWY POKONAMY!!!? ,chyba nic sie nie stanie jak byscie zapodali JA-NI-KO-WO,KMI-TE,alboJA-GE pokonamy troche kultury by sie w mlynie przydalo...a jak chcemy do OE to z takim czyms to tylko obciach bedzie...bez urazy

pozdro z DO
22 marca 2007, 21:39 / czwartek
zajebiscie pasuje ta przyspiewka river do tego tekstu!! proste i zajebiscie melodyjne
22 marca 2007, 21:54 / czwartek
tylko konieczny bylby beben...
22 marca 2007, 22:10 / czwartek
bęben byłby bardzo wskzazany ale i tak warto spróbować tej piosnki riverplate, na pewno o wiele fajniejsza niż ta z Lens która wychodzi kiepsko
22 marca 2007, 22:59 / czwartek
Come on Wroclaw come on !!!! <be-ben> Cooooome on wroclaw coooomee on <be-ben> Mistrz tej piosenki Sado niestety go nie ma to wychodzi mega zajebiscie przy dobrej rytmice wspomagane bebnem COOOOOOME ON WROCLAW !!!
22 marca 2007, 23:45 / czwartek
Ta piosenka z river mogłaby wyjść zabójczo bo tekst pasuje idealnie...(;
23 marca 2007, 00:15 / piątek
tulsik : takie cos mozna pociagnac, nowa + 2 klasyczne konkrety i jesli damy rade w tej rundzie to dopracowac to w OE bedzie miodzio. pzdr
23 marca 2007, 00:53 / piątek
ArekLG- nie widzę problemu , aby na prostej na następnym meczu pociagnąc naszą wersję sos cagon (:

a to wersja Wrocławska , mój kumpel z Wrocławia to wymyślil , wydaje mi się , że się nie obrazi jezeli to tutaj umieszczę , nie wiem dokładnie jak brzmiało to akurat w jego zamysle , aczkolwiek jezeli coś nie pamiętalem , to improwizuje;) :

W Twierdzy Wrocław!
Wychowany!
W WuKaeSie!
Zakochany!
Spojrz na te barwy!
Ich własnie bronie!
Czy na ulicy!
Czy na stadonie!
WKS! WKS! WKS ! WKS ! WKS !

Myślę nad słowami , pasującymi do Wiślackiej wersji (;

Grucha : river+ plus dwa konkrety , wydaje mi się , że "Wczoraj obiecałaś mi na pewno " będzie jednym z takich konkretów!

pozdrawiam Kibiców Lechii !
23 marca 2007, 01:11 / piątek
Tulsik ....... normalnie zryłeś mi beret tym tekstem.Jest zajebisty,prosty,super melodia na River.Myślę,że i małolaty załapią o co kaman :)
Trzeba nauczyć go Robercika jak najszybciej chyba,że sam staniesz na gnieździe i to podklepiesz :)

Wersja wrocławska też dobrze wypasiona!
Wymyśl jeszcze wiślacką :)

Pozdrawiam!
23 marca 2007, 09:17 / piątek
wyobrazcie sobie jakby chociaz pol stadionu spiewalo to na River melodie, kurwa no baja!!! a proste jest na maxa po 1 razie jak sobie spiewalem to zapamietalem.
23 marca 2007, 10:32 / piątek
tulsik : wlasnie o te dwie, ktore wymieniles wczesniej mi chodzilo. tylko trzeba siac, siac a potem zbierac jak mowi szef radia z ryjem ;]
23 marca 2007, 10:58 / piątek
Piekarz79: hehe , wydaje mi się , że Robert będzie bardziej kompetentną osobą , aby podklepać to na gnieździe (: .Jeżeli "zryłem Ci beret ;) " ( z czego się osobiście cieszę ,że komuś się to podoba i sobie to podśpiewuje :) ) tą przyśpiewką , to co powiesz na tą:

Przyśpiewka będzie wprowadzona na żużlu , juz w tą sobotę ( zapraszam wszystkich na stadion żużlowy przy okazji , sobota godz. 15 ;) ) , wydaje mi się jednak , że Gdańsk to jedna wielka rodzina , i nic nie stoi na przeszkodzie , żeby zarówno kibica Wybrzeża , tak jak i kibice Lechii bawili się przy tej przyśpiewce, zwarzywszy jeszcze ( zważywszy (?) :D ) na fakt , że wielu z nas odwiedza stadion piłkarski jak i żużlowy.Po drugie sam słowa są wymyślone przeze mnie , więc jako tako jakieś prawa autorskie mam i mogę sobie robić z przyśpiewką co zechce - żart oczywiście (: .

Lechia !!!!!
Lechia !!!!!
BKS to nasz klub !!!!!
BKS naszym życiem !!!!!
BKS aż po gróóóóób !!!!!

melodia: odnośnik

Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć ta przyśpiewkę w wersji żużlowej , zapraszam na forum Wybrzeża (:

i tak w kołko , na pełnej petardzie.Zaznaczam , ze zarowno River i nazwijmy umownie tą druga przyśpiewkę " Kopenehaga " muszą być ŚPIEWANE , żeby to jakoś wyszło- bo np czasem słuchając "Kto dzisiaj wygra" ,dochodze do wniosku ,że tracimy całkowicie melodię , tak samo sprawa ma się " w kasach tłum , biletów brak ! " -> przyśpiewka jest na melodię Beatlesów Yellow Submarine , nie wiem czemu śpiewamy to na inną melodię....

pozdrawiam !
23 marca 2007, 11:26 / piątek
Przeglądając youtube , wpadłem na pomysł kolejnej przyśpiewki.Tym razem melodia Banik Ostrava , słowa same sie nasuwają , ale je tutaj napisze:

Lechijko my zawsze z Tobą!
Nie opuścimy Cie !
Nigdy Cie nie zdradzimy!
bo mi Ci wierzymy !

Melodia : odnośnik ( sam początek do około 00:26 )

pozdrawiam ponownie !
23 marca 2007, 11:37 / piątek
@Tulsik

Naprawde dobre podajesz pomysly. Tak dalej.

Pozdro.
23 marca 2007, 13:22 / piątek
Oczywiście tam powinno być : bo my Ci wierzymy , zamiast mi (:
23 marca 2007, 14:10 / piątek
Myśle , że jeżeli juz to raczej; my w Ciebie wierzymy. Ale i tak najbardziej podoba mi sie wersja River Plate . Pełen wypas.
23 marca 2007, 15:40 / piątek
Rzeczywiście River jest wypasem,ale wg mnie lens też trzeba ciągnąć, jak uda się całą, razem z "nanananana..." to też zrobi wrażenie.Nie możemy odpuszczać!!! Tylko żeby przez to że 2 nowe pieśni jednocześnie ćwiczymy nie wyszła kiszka z obu. Postarajmy się poćwiczyć na Polkowicach, każdy od serca, bez ściemy, niezależnie czyś emeryt czyś małolat ;) aejaejao !!!
TylkoBKS!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 1.169