Gdańsk: wtorek, 19 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 70/114

10 listopada 2009, 13:40 / wtorek
odnośnik
do boju Lechia Gdańsk słuchajcie od 1:06
10 listopada 2009, 22:35 / wtorek
Podbijam !!! Pamiętajcie o piosenkach na poprzedniej stronie :) Ci co zamierzają pod zegar uderzyć jak możecie bądźcie ciut szybciej tak z 30-20 minut !!!!

Dzięki zzz wiedziałem że coś mi chodziło po głowię z tym kawałkiem :)

Jutro "Dawid"pokaże klasę :):)

Pozdrawiam
20 listopada 2009, 13:33 / piątek
A ja bym z chęcią napisał jakiś dobry tekst pod jakąś polską balladę, bo jak oglądam np filmik kibiców liverpoolu, gdy śpiewają "You'lll never walk alone"... to aż łzy się cisną na oczy. Przysięgam...

Mamy mnóstwo naprawdę utalentowanych wykonawców, jak np Seweryn Krajewski...
Co sądzicie?
20 listopada 2009, 14:14 / piątek
Mamy jedna taką zajebistą piosenke,a jej nie śpiewami: ,, Najwspanialszy! klub na świecie!,co kibiców mnóstwo ma,każdy kibic wie że przecież to jest Lechia! Kochana... i potem Rod stewart. Efekt jakby zaśpiewał to cały stadion,nie z tej ziemi.
20 listopada 2009, 14:18 / piątek
daj podklad muzyczny pod to,niekojarze tego
20 listopada 2009, 14:37 / piątek
odnośnik
od 50 sekundy
20 listopada 2009, 14:40 / piątek
Z utalentowanych wykonawców wolałbym Norbiego albo Stachurskiego, też mam łzy jak ich słucham;( Szymonem Wydrą również nie pogardzę, tylko niech ktoś tekst pod ich piosenki wymyśli. Chłopaki a może Roberta Janowskiego z "Jaka to melodia" zapytać o słowa? To byłoby coś!
Lubię też Michała Wiśniewskiego, ale to chyba byłaby przeginka, no nie wiem już sam, bo ostatnio Michał nawet zafarbował włosy na zielono:) Co o tym myślicie?
Bez bluzgów proszę;)

Aejaejao!!!
20 listopada 2009, 14:43 / piątek
Ja tam wolę wersję Roda :)
odnośnik

Z szalami w górze i jebnięciem. Ale co z tego napisać że mamy taką pieśń a kto to kurwa zna na stadionie może z 5-10% ?? Jaca dał temat do rozkminki na kolejne 50stron :)
20 listopada 2009, 14:46 / piątek
Nie no ja jestem za Ryskiem Peja, bez pedalstwa prosze panowie wyzej:) Szanujmy sie:D bo tak to nam jeszcze radzia majdana zapodadza, zeby w przerwie meczu zatanczyl kozaka z wyskokiem i przytupem! Chopaki! nie wskrzeszajmy krajewskich bo oni juz trzymaja wieko od trumny:) wskrzeszac go nie bedziemy, ale ten aksamitny glos zawsze w cenie:D pozdro dla kumatych:)
20 listopada 2009, 14:57 / piątek
Ja proponuję jednak tą pieśń !!

odnośnik

I nie ma podłoża rasistowskiego bo mewa jest biała !! U U U
20 listopada 2009, 14:59 / piątek
pelen szacun dla kolegi wyzej:D ale dales podklad dla falujacego radzia:D boje sie ze pomysl podlapie zelek, zeby urozmaicic przerwe i lagodzic obyczaje:D
20 listopada 2009, 15:05 / piątek
Hahaha faktycznie już widzę przerwę na T29 i falujący stadion z chorągiewkami w dłoniach !!! Co nie znaczy Małysz ze Rysiu przegrywa !!!
KONKURS TRWA !!
20 listopada 2009, 15:30 / piątek
To forum jest normalnie chore, ja z Louie na poważnie, a wy sobie jaja robicie!;(

Aejaejao!!!
20 listopada 2009, 15:46 / piątek
Powaznie:) to sie kuca na Małysza w lesie:D
20 listopada 2009, 16:09 / piątek
jeden taki byl jak na groclin jechaliśmy :) już chyba więcej pieśni na jego temat napisać nie można było :)
20 listopada 2009, 17:33 / piątek
odnośnik ja chce takie coś podobne zobaczyć na pożegnanie T29 konkret
20 listopada 2009, 18:02 / piątek
odnośnik Lechijne "you never......" ciekawe kto to zaśpiewa?
20 listopada 2009, 18:10 / piątek
Biało-zielono w herbie się mieni
To kibice (Lechii są) x2
Ci kibice są niezwyciężeni
Boi się ich (cały świat)x2
Boją się nas kibice angielscy, OJ OJ
Boją się nas fani holenderscy, OJ OJ
Hej Lechijko, Lechijko, Lechijko
Ty najlepszych kibiców masz
Boi się nas cała Polska liga OJ OJ
Boją się nas też fani Górnika OJ OJ
Hej Lechijko, Lechijko, Lechijko
Ty najlepszych kibiców masz

Według mnie bardzo fajna przyśpiewka
20 listopada 2009, 18:15 / piątek
No pieśni to fajne mamy, tyle, że co z tego jak ludziom sie nie garnie je śpiewać... i to nie jest już nawet kwestia młyna, bo w głośnikach przy trybunach słychac co mowi Dario co bedzie spiewane...
20 listopada 2009, 18:37 / piątek
ZZZ to jest nawet w kit... :P
Ale tekst do wymiany... Zajeżdża trochę niewypałem...to tylko moja opinia...
20 listopada 2009, 19:47 / piątek
Lechia ma juz swoj hymn..nazywa sie "Pokolenia Lechii Gdansk".wedlug mnie ta piesn powinna leciec z glosnikow tuz przed wejsciem zawodnikow na boisko.dobra melodia i swietne slowa.....
odnośnik
20 listopada 2009, 21:40 / piątek
Co ty larsen hymn chcesz zmieniac ;] Nie przesadzaj
21 listopada 2009, 12:26 / sobota
odnośnik
Najwspanialszy klub na świecie co kibiców mnóstwo ma każdy kibic wierzy przecież to jest Lechia kocha nas.... CZEMU TEGO NIE MA?
21 listopada 2009, 12:44 / sobota
Chociażby dlatego że niestety wykazujemy się brakiem zdolności do trzymania rytmu/melodii danej piosenki. Wystarczy posłuchać jak w naszym wykonaniu wychodzi piosenka "Przy kasach tłum biletów brak..." która powinna być śpiewana na melodię utworu The Beatles "Yellow Submarine".
21 listopada 2009, 12:57 / sobota
Ale czego się spodziewasz skoro 90% ludzi w młynie nie zna tej piosenki. Ba sądze nawet , że nie znają tego zespołu.
21 listopada 2009, 13:35 / sobota
wystarczy w przerwie meczu posłuchać piosenek zapodawanych przez spikera. Nie wiem czy jeszcze puszcza Stewarda, jeśli nie to prośba by ponowił próbę poruszenia trybun.

Tak wiec jak w przerwie meczu będzie leciał "sayling" to jeden z drugim niech podpowie kumplowi że to podkład do "Najwspanialszy..." i tyle.
21 listopada 2009, 13:42 / sobota
bubu - nawet nie SĄDZĘ, ale mam PEWNOŚĆ, że 100% kibiców Lechii nie zna tego ZESPOŁU.

Wychowywałem się na SAILING, kibicowsko wychowywałem się na NAJWPANIALSZYM. Jeżeli tą pieśń mamy kaleczyć, to wolę ją od czasu do czasu "skonsumować" w mniejszym, rozgarniętym gronie Lechistów...
21 listopada 2009, 13:58 / sobota
dawać do młyna dzisiaj narzekacze :) pokrzyczmy dziś głośniej!
21 listopada 2009, 13:59 / sobota
MarekM- zgadzam się w 100% z Tobą. Niestety niektóre osoby na forum tego nie rozumieją i co jakiś czas temat powraca. Czy ktoś się z tym zgadza czy nie ale dawne czasy nie powrócą.
21 listopada 2009, 14:04 / sobota
MarekM
nawet nie SĄDZĘ, ale mam PEWNOŚĆ, że 100% kibiców Lechii nie zna tego ZESPOŁU.

to w niezłym towarzychu sie musisz obracać hehe
21 listopada 2009, 21:46 / sobota
Jedna uwaga- wyjebac z dopingu mikrofon!!!!!!
21 listopada 2009, 22:07 / sobota
przeciez byl taki placz ze naglosnienie ma byc bo jest chujowy doping, a teraz znowu zle ze jest naglosnienie?? Wiesz ile trzeba sie narmachac zeby cale te zasrane naglosnienie rozstawic??

Wezcie sie okreslcie ludzie! bo widze ze tak zle i tak nie dobrze! Ja po dizsiejszym rozkladaniu naglosnienia mam rece do ziemi...
21 listopada 2009, 22:09 / sobota
W tej kwestii będę w opozycji do zzz - TAK dla mikrofonu...
Dzisiejsza I połowa była niezła (delikatne określenie, aby nie popadać w samozachwyt). Miło było słuchać jak cały stadion włączył się do dopingu. Moim zdaniem właśnie dzięki m.in. mikrofonowi. Inna sprawa, że Dario poprowadził go w bardzo spokojny i wyważony sposób, bez ciągnięcia w nieskończoność "umierających" kawałków. Oby tak dalej.
Druga połowa - wynik, wraz z upływającym czasem zrobił swoje - uszło z nas powietrze... a większości - chęci...
21 listopada 2009, 22:20 / sobota
Simek to musisz zaczac koksowac bo nosisz głosniki
21 listopada 2009, 22:23 / sobota
to mi pomoz, bo jak narazie to jedyne co robisz to koksujesz licznik logowań na forum.
21 listopada 2009, 22:53 / sobota
Simek ale nie wiem czy Ty sie chwalisz czy żalisz...

Chyba nikt Ci nie każe rozkładać tego nagłośnienia, robisz to z własnej woli (szacunek dla Ciebie) także nie wiem o co Twój lament.
21 listopada 2009, 23:22 / sobota
ani sie nie chwale ani sie nie zale, tylko sie wkurwiam ze ludzie najpierw placza ze nie wina za chujowy doping spada na brak naglosnienia a teraz zaczynaja marudzic ze im naglosnienie przeszkadza, no kurwa niektorym to jakkolwiek palec w dupie trzymac to i tak zle i tak nie dobrze, a my tego naglosnienia dla siebie nie rozkladamy i to 2 minuty nie zajmuje tez... i dziekuje za szacunek choc tego nie wymagam, bo nie robie tego dla siebie tylko dla Lechii.
21 listopada 2009, 23:53 / sobota
Dorosły człowiek wiele rzeczy robi z wyboru - nie oczekując poklasku...

Wychyliłeś się, zostałeś sprowadzony do parteru - nauczka na przyszłość...

Temat: kto?, dlaczego?, jakimi "kosztami"? - przepraszam za protekcjonalizm - uważam za zamknięty.

Co innego "swoista sonda" (wywołana przez zzz, a podchwycona przeze mnie) - ma być (nagłośnienie), czy nie ma być? - oto jest pytanie...

Jak wspomniałem w poprzednim wpisie - moim zdaniem - pomaga w ogarnięciu dopingu. Mówię o dopingu "sterowanym", a nie spontanie, który pojawił się dzisiaj w pierwszej połowie ze strony łuku. Była niezła zabawa.

Niemniej dopingu "sterowanego" ciężko będzie uniknąć. Ktoś musi nadawać ton wydarzeniom na trybunach (młyn). Spróbować pobudzić do dopingu.
Z jakim skutkiem dla ogólnego odbioru i oceny przez resztę, to już inna sprawa. Najważniejsze (dla mnie), aby nie było słychać na T29 - CISZY. I aby nasi kopacze tej ciszy również nie słyszeli. Po to m.in. przychodzimy na stadion, aby im pomóc... w formie jedynie możliwej przez nas do okazania - dopingiem.

A po meczu podziękować oklaskami za ich zaangażowanie... lub opierdolić, jak będzie taka potrzeba (bez względu na wynik).
22 listopada 2009, 14:33 / niedziela
może i sam mikrofon nie jest zły, trzeba go tylko umiejętnie użyć. Wczorajszą konfenansjerkę gniazdowego można okreslić krótko "panowie, za mało kurwa". Wielość kurw nikogo nie mobilizowały wręcz przeciwnie wywaływały salwy śmiechu na trybunach. Marku, być może z młyna wyglada to inaczej, ale uwierz- żałosnie to wczoraj wyglądało (brzmiało).

Wczoraj po raz pierwszy poczułem niechęc do młynka. Zawsze uważałem, że to jedna z niewielu grup na tym stadionie której się coś chce. Jednakże ustawiczne częstowanie moich uszu kocią muzyką małolatów z głośników stawało się powoli wkurwiajace. Swoją drogą ciekawi mnie czy ktoś zapomniał wyłaczyc mikrofon czy to zamierzony efekt??
Zawsze broniłem młyna, uważajac, że skoro ktoś chce sobie pokrzyczeć przez 90 minut to jestdoskonałe miejsce. Tymczasem wczoraj czułem zajebiste osaczenie. Jakas grupka małolatów ma swa wizję i stara się ja przeforsowac i reszcie stadionu narzucać co ma MUSIEC a co nie. Przecież nie od dziś wiadomo, że nic Gdańszczan bardziej nie wkurwia niż MUSZENIE czegokolwiek!!!!

Marek, chcesz by coś było słychać na boisku??? Prosze bardzo podbij do spikera, niech puszcza doping z płytki bedzie jeszcze lepiej, przynajmniej czyściej. Ogólnie sam pomysł puszczanie dopingu młyna przez głośniki żenujący. To jest stadion pilkarski czy meczet jakiś???

Generalnie wczorajszy gniazdowy swymi wstawkami, repertuarem przy pomocy mikrofonu "uśmiercił" (na szczęście nie do konca) życie trybun. Było kilka fajych chwil w dopingu i (na szczęście) nie wynikały ze sterowanego dopingu z mikrofonu (ktory wrecz momentami przeszkadzał) a spontonicznej reacji.

I na koniec- gniazdowi, wyluzujcie, nie przejmujcie się się tak swą rolą bo bez Was doping też bedzie. Nie wiem nawet czy nie lepszy sadzac po efektach waszej pracy.

Jeszcze jedno na plus- w końcu zaczeto w miare poprawnie spiewać "przy kasach szum":))
22 listopada 2009, 14:46 / niedziela
Wpędziłeś się trochę w kozi róg zzz :) Ja to tam sobie śpiewam co mi się podoba bo wychodzę z idei że jak nie stoję w młynie to nie muszę śpiewać proste jak sam piszesz nic nie musimy :) Lecz bez tego tam kogoś z mikrofonem hmm pewno doping by był ale jaki??Tzn. nie chodzi mi tu oto że coś poleci sobie przez mikrofon i cały stadion będzie piał z siedmiu boleści aż drzewa spadną. Było by myślę z jednego łuku kocia muzyka z drugiego kocia :) I dlaczego piszę że się wpędziłeś ?? :) Jak stoisz załóżmy na łuku to ktoś i tak musi zacząć czy jest najebany trzeźwy czy nie jest to raz jedna, druga trzecia osoba ale po części również jakby wciela się w rolę takiego gniazdowego.. Czy jak to sobie wyobrażasz że 100 osób na łuku np zaśpiewa coś w tym samym momencie myśląc o tej samej pieśni , przyśpiewce balladzie czy jak tam sobie nazwiemy w tym samym momencie że będzie to miało jakiś wydźwięk na stadionie ??:) Czytamy sobie w myślach ?? :)
Normalnie to powinno być jak kiedyś ze jest sobie młynek no kiedyś to był z Frankiem, Glutem i resztą ale.... mówię normalnie :) Śpiewają coś a reszta stadionu się przyłącza albo nie ot co !! Dla mnie tak to wygląda to nie muszenie chyba...... Ale lubię polemikę i kolejne 70 stron w tym temaciku :)
22 listopada 2009, 14:51 / niedziela
Oczywiście, że dopóki na Lechii nie będzie młyna od płotu do płotu to nagłośnienie jest potrzebne ale trzeba umiejętnie z niego korzystać. Inna sprawa, że trzeba dobierać piosenki do sytuacji na boisku ale też na TRYBUNACH !!! (Tu taka mała uwaga do Daria). Jeśli widać, że stadion się nie włącza to po co cały czas krzyczeć przez mikrofon używając przy tym "kurwy" w każdym zdaniu ?
22 listopada 2009, 14:55 / niedziela
"Lecz bez tego tam kogoś z mikrofonem hmm pewno doping by był ale jaki??"

Czysty spontan. Może tak dla przykładu zorganizować mecz bez młyna na meczu z Cracovią? Ciekawe jaka będzie co niektórych reakcja na to jak stadion przez większość czasu będzie milczeć.
22 listopada 2009, 14:58 / niedziela
w zasadzie Cracovia to zly mecz na takie akcje... bo przeciez ludzie beda sobie cisze wypelniac bluzgajac 90 minut bo czesc nic poza tym nie potrafi...
22 listopada 2009, 15:04 / niedziela
Simek może nie milczeć :) Nasza żywiołowość, spontaniczność i sytuacja na boisku nie pozwalają na ciszę. Tylko mówię o tej synchronizacji właśnie ot tego że przy takiej ilości ludzi będzie nie równy bełkot ktoś z prostej z łuku jednego drugiego i będa trzy głosy, trzy pieśni, trzech zaśpiewajłów, 5 melodii :) W ogóle chyba z tego co pamiętam cały stadion nie śpiewał a młyn był większy i to on śpiewał na tyle na tyle było słychac go i przy jakiejś iskrze na boisku lub dopingu młyna stadion się porywał. Teraz to ustawiliśmy mikrofony i ktoś daje ton a cały stadion ma jęczeć z zachwytu. To nie wyjdzie !!! :) Stoję na łuku i sobie to obserwuję i sporo osób lubi sobie pośpiewać ale nie ciągle przez 90 minut. Stadion to nie jest jeden wielki młyn a siedzą na nim ludzie różnej maści. I tak jak Jordanik napisał póki młyn nie będzie od płotu do płotu albo coś koło tak doping będzie przez pierwsze 10 minut meczu albo po wynikach 2,3-0.

I zgadzam się za dużo kurwa !!! Fajnie chłopak czasem mówi ale za dużo tego k.... tym się nie porwie.
22 listopada 2009, 15:13 / niedziela
Każdy pomysł na poprawę/zmianę jest dobry. Ten Simka również. Bo w końcu musi się coś ruszyć.
ps; Jordan nie Jordanik :))
22 listopada 2009, 15:17 / niedziela
co do " Najwspanialszy klub.." cześć chodząca na łuk od prostej zna tą pieśń , widać i słychać było to na meczu z Koroną ( i to nie same " dziadki " ale też młodsi..) , w innych sektorach pewnie znalazłoby się sporo tez pamiętajacych słowa
ps.
co do " O nasz" - powinna być max 2 razy ( raz podczas prezentacji i 2gi raz w 90 min) inaczej straci na znaczeniu .
22 listopada 2009, 15:32 / niedziela
Concret, wszystko co było najlepsze we wczorajszym dopingu to moim zdaniem:
1. Hymn, który (nie czarujmy się) bez młyna i tak by poleciał
2. "Lechia gol" zainicjowana przez łuk od prostej
3. "czy wygrywasz czy nie" (na koniec meczu) również zainicjowana przez łuk od prostej.

Poza tym "doping bez mikrofonu" traktuj bardziej jako prowokację do dyskusji. Gdybyś uwazniej czytał zauważyłbys, ze napisałem, iż trzeba mikrofonu rozsądnie używać.

Wrzask gniazdowego tudzież miałczenie młyna dochodzące z głosników poza salwą smiechu, nieprzyjemnymi wrażeniami estetycznymi oraz dezorganizuje, zagłusza spontan trybun.

Czy dalej twierdzisz, ze się zapędziłem??:))
22 listopada 2009, 15:35 / niedziela
powinno być

Wrzask gniazdowego tudzież miałczenie młyna dochodzące z głosników poza salwą smiechu, nieprzyjemnymi wrażeniami estetycznymi dezorganizuje, zagłusza spontan trybun.
22 listopada 2009, 15:42 / niedziela
Tak :) Przeczytaj mój post wyżej albo najlepiej dwa nie piszę że bez mikrofonu to ni chuja tylko chodzi mi o tego nieszczęsnego młynowego. Nie wiem czy by było bez niego lepiej czy nie tylko tak rozmyślam że czasy się zmieniły bo kiedyś nie było takiego w sumie prowadzącego ale zawsze ktoś tam coś jeden czy drugi zapodał :) jedna z moich mysli:

"I dlaczego piszę że się wpędziłeś ?? :) Jak stoisz załóżmy na łuku to ktoś i tak musi zacząć czy jest najebany trzeźwy czy nie jest to raz jedna, druga trzecia osoba ale po części również jakby wciela się w rolę takiego gniazdowego.. Czy jak to sobie wyobrażasz że 100 osób na łuku np zaśpiewa coś w tym samym momencie myśląc o tej samej pieśni , przyśpiewce balladzie czy jak tam sobie nazwiemy w tym samym momencie że będzie to miało jakiś wydźwięk na stadionie ??:) Czytamy sobie w myślach ?? :)"

PS. Jordan sorry :)
22 listopada 2009, 15:44 / niedziela
Tak w ogóle w piesnie "Przy kasach tłum..." , gdy jest śpiewany refren to tam nie jest "zwycięża BKS" tylko "zwyciężY BKS".

I przypominam, nie ma opcji przeniesienia mlyna na prostą, łuk. Musi chcąc nie chcąc zostać tam gdzie jest. A jak dla mnie to D. za mało "kurwa kurwa" używa, może jakby tak z jajem do tego "kurwa kurwa" podszedł to by sie kindery i te rozowe trzepaki ogarnely, bo tak to jak on ich prosi "kurwa" o doping to jest smiech i turlanie sie, Ci co byli na meczu z dyskopolo to pamietaja jak po przerwie wygladalo ogarniecie materialu ludzkiego w klatce: "kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa" i juz i doping prezentowal sie jak na wyjazd swietnie, rzekłbym, że nawet lepiej niz u nas na meczu, a gdyby tak ta ekipa wyjazdowa przychodzila na mlyn to efekt bylby zajebisty. Tylko chodzi o to ze nie chca, bo to bo tamto, bo dzieci i trudniej jest krytkowac mlyn w ktorym samemu sie bylo i najlepiej klanpnąć sobie na luku badz prostej i miec pelne pole do popisu w lamentowaniu na forum nic nie wnoszac do poprawy jakosci dopingu. Oceniaczy to jest wiele, ale zeby te lamenty zlikwidowac to juz wyjebane...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010