Gdańsk: środa, 29 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 72/114

8 grudnia 2009, 19:18 / wtorek
Zgadzam sie ze młyn tylko "zapodaje" piosenke a reszta stadiony ma ja podchwycić lecz, zdazaja sie takie sytuacje ze ja siedząc na łuku od prostej nie słysze albo ledwo co słysze to co młyn tam śpiewa... Oczywiscie chciałbym aby do młyna przychodziły tylko osoby które sa zainteresowanie dopingiem ale nie jakies gorące 13. ja nie rozumiem tego czemu nie powstanie jakas ekipa ktora bedzie takie panienki wypraszac z sektora, niech kilkunastu lub kilkudzieśieciu wiekszych gosci stanie na dole i robi "weryfikacje" osob wchodzących na młyn.
8 grudnia 2009, 19:20 / wtorek
Ekipa? zeby te panienki pozabijaly ich?! Czy Ty jestes powazny?! :)
9 grudnia 2009, 09:23 / środa
Tak jestem, napewno ich pozabijają;p;p najwyzej sie zfochuja i przestana chodzic na Lechie z korzyścia dla wszystkich;p;p teraz mozna tak powiedziec ze "galerianki" przestały chodzic po galeriach a zaczeły chodzić na Lechie i tyle w temacie!!!!
9 grudnia 2009, 15:28 / środa
Kibice Lechii Gdańsk zostali nominowani do nagrody Piłkarskie Oskary 2009 w kategorii "Publiczność Roku".
9 grudnia 2009, 21:43 / środa
Panowie! Ten wątek jak widac jest wątkiem wiecznym i na razie poza spontanami przeważnie po bramkach zdobytych przez naszych grajków prawie nic się w tej kwestii nie zmieniło. Do czego zmierzam ? Otóż nie tylko wg. mnie , najlepszy doping był na ostatnich derbach. Dlaczego by tego nie powtórzyc i pokazac pasiastym parówom kto tu naprawdę jest mocny. Zrodził sie pomysł , by ci którzy posiadają akcesoria Poszukiwaczy Zaginionej ( zwłaszcza czapki ).....czyli elita będąca na derbach , a zasiadający zazwyczaj na Prostej , w sobotę skupili sie przy płocie oddzielającym Prostą od Zegara . Wtedy wspólnie ,,w kupie"można zbudowac konkretną miazgę. I nie ma ch.... ( jak powiedział chłop wyciągając jaja z sieczkarni ) będzie doping , że hej! Taka mobilizacja jest wskazana chociażby z uwagi na to z kim gramy i kto ich dopingiem będzie wspierał !!! Podaj dalej ! Pozdro. Tego posta zamieściłem również w temacie meczu z sraxą , tutaj tez się nadaje.
10 grudnia 2009, 10:52 / czwartek
przepraszam a z kim gramy i kto ich będzie wspierał??? i co ważniejsze czemu mamy się przed tym kimś pokazywać???? Chyba powinno byc odwrotnie.

Też chcę by na T29 była zajebista atmosfera, różnię się od wielu tu piszących oczekiwaniami nt. czym jest owa zajebista atmosfera. Nie ma sensu się po raz enty rozwodzic w temacie.

Jonhy, szacunek dla Ciebie (za "bombersów" bodajże:)) ale irytuje mnie Twa argumentacja, motywacja typu "pokażmy komuś coś tam". To nie Lechia ma cokolwiek komukolwiek pokazywać, udowadniać!!!!
10 grudnia 2009, 11:00 / czwartek
JOHN 3-16 pomysł swietny, by ustawic się przy plocie na prostej obok zegara. Moze poszukiwaczom zaginionej arki uda sie zrobić niezłe pierdolniecie, porownywalne do tego z meczu derbowego w wiosce za Sopotem.
Zrobmy w tym, ostatnim meczu na T29 w tym roku zajebista atmosferę i udowodnijmy przede wszystkim samym sobie, że mamy na prawdę mocne pierdolnięcie i zajebsity potencjał który w nas nadal drzemie!
10 grudnia 2009, 14:37 / czwartek
Pisałem już nie raz, że chyba niektórzy mają jakieś kompleksy - osoby z zewnątrz, jak na przykład gracze drużyn przyjezdnych bardzo lubią grać na Traugutta, bo podkreślają niesamowitą atmosferę u nas panującą. Doceniono także nas w plebiscycie Canal+:

Publiczność roku:
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów
10 grudnia 2009, 15:19 / czwartek
JOHN 3-16 super pomysł osobiscie nie byłem na derbach w wiosce ale wiem ze jak wy zaczniecie doping to reszta łuku sie dołączy i bedzie mega mega pierdolniecie tak ze dziadką leśnym na krytej czapki z głów spadną;p;p sam siedze na łuku i wiem ze mamy potencja tylko potrzebny jest impuls!!!!
10 grudnia 2009, 17:13 / czwartek
Jestem Za a nawet przeciw ;] A tak na serio to niezły pomysł
11 grudnia 2009, 15:46 / piątek
NO w końcu się coś ruszyło ja wam powiem krótko zróbmy pierdolnięcie jak na meczu bez publiki z Jagą wtedy była miazga i teraz ma być 2 razy głośniej żeby im kurde szybki w kamerach popękały xD A MY SWOJEEEEEEEEEEEE
11 grudnia 2009, 17:50 / piątek
Te "xD" zostaw dla Siebie ...
11 grudnia 2009, 18:12 / piątek
Tak jest Pany,
podejrzewam, że jutro zrobimy poważny krok do przodu w dopingu na prostej bo to co się tam dzieje, szczególnie blisko płotu z zegarem, nie jest godne opisywania(kilka osób trzyma poziom) . Jednakże, myśle, że jest to najlepsze miejsce na zainstalowanie się Poszukiwaczy zaginionej arki i wszystkich osób siedzących na prostej a chcących tworzyć wspaniałą atmosferę na T29 na pohybel pzpnom, kd ekstraklasy, ustawodawcom i innym żydowskim, komunistycznym organizacją tupu cwele z iti, z gw. Kwestia ważna, ale nie realna na jutro żeby ktoś ogarnął jakąc lepszą szczekaczkę i z nią podszedł do płotu. Moja drobna sugestia, sporo dopingu na dwie strony trybun tzn. Prosta i tuż za płotem 1 strona, łuki z zegarem 2 strona, chociażby możnaby pojechać z: Leeechiiaa na dwie strony, można to pociągnąc kilka ładnych minut. Także jeszcze raz wszystkich zachęcam do podejścia w okolice płotu między prostą a zegarem, jeśli to wypali to tak powinno być zawsze i niech ktoś wyjedzie, że siedzimy na jego numerku. To grzecznie się wytłumaczy, że bardzo byśmy chcieli mu ustąpić, ale tu jest Lechia tzn. Bastion Anty Komuny i tu obowiązuje zasada: Wszyscy za jednego, jeden za wszystkich. Myśle również, że wśród Nas znajdzie się osoba kompetentna do orgaznizacji tego co w danej chwili zapodajemy, ja od siebie daje 150% zagażowania jak zawsze, Ci co byli w gliwicach w tym sezonie wiedzą o czym mówie i może średnio mi wychodziło ale serce zostawiłem : pozdro dla FC Sopot. Na koniec tylko dodam, że dobrze bybyło jak najmniej dluzgów na izreal, lepiej zaśpiewać jakąś konkretną pięśń Wisły, wyjątkiem powinno być fiesta, fiesta, fiesta americana .... zaśpiewana przez cały stadion coby płetwale i icki przed tv zrozumieli, ze wiemy co robią w wolnych chwilach.

Ave LG
Jaki doping, taka gra!!!
Cybuch
12 grudnia 2009, 18:24 / sobota
Z Cracovia był według mnie fatalny doping!!! Co z nagłośnieniem !!!
12 grudnia 2009, 19:22 / sobota
Doping zaczął się po zdobyciu bramki a wcześniej totalna pada dziś młyn był liczny nawet bardzo tyle ze połowa nie śpiewała ;/ i dlatego było jak było!!! Było widać różnice jak śpiewali wszyscy a jak tylko połowa niebo a ziemia dosłownie!!! Dario dziś zrobił dobra robotę ale jeszcze jedna uwaga musicie z gniazda bardziej pilnować żeby ludzie śpiewali a najlepiej przed meczem powiedzieć krótko zwięźle i na temat kto nie ma zamiaru śpiewać i przyszedł tu tylko postać to niech od razu z tond wypierdala bo po co nam dużo ludzi jak jakość marna???
12 grudnia 2009, 19:34 / sobota
Według mnie nie ma żadnej konsekwencji.Młyn to mlyn i kto tam stoi ma śpiewac na 100%.Chodze zawsze na młyn i kurwa połowa dzisiaj nie spiewała,zauwazyłem ze tylko ruszali ustami.Jak młynarz zobaczy takie cos powinien upomnieć go albo wyrzucic
12 grudnia 2009, 19:41 / sobota
";/" no co Ty nie powiesz
12 grudnia 2009, 23:58 / sobota
z tond mnie zniszczyles
30 grudnia 2009, 22:16 / środa
odnośnik
Może to będzie postanowieniem noworocznym co dla niektórych zobaczcie jak wyglądał młyn w II lidze a jak wygląda teraz szkoda gadać ... Wszyscy śpiewali nikt się nie opier*dalał multum ludzi chcących dopingować grajków to były czasy , no i nie można zapomnieć o fali : ) Niech ta fala zapier*dala
Szczęśliwego Biało Zielonego 2010
31 grudnia 2009, 09:37 / czwartek
ta ludzi moze bylo wiecej ale doping byl slabszy i to duzo niz teraz.... wtedy Radomiak byl w 100 osob i jedna pisoenka byli glosniejsi od nas
31 grudnia 2009, 13:27 / czwartek
"Ole ole Radomiak!" :)
31 grudnia 2009, 14:20 / czwartek
31 grudnia 2009, 15:24 / czwartek
pamietam to... szajby mozna było dostac o.0
1 stycznia 2010, 10:05 / piątek
jeszcze przez kilka dni mi to brzęczało w uszach:))

Radomiak w sile na pewno ponad 100 głów (Pan kierownik) prawie przez cały mecz był słyszany w każdym zakądku stadionu. Wychodzac odlać się w czasie przerwy wielu Lechistów nuciło tę przyśpiewkę niby szyderczo, ale po części chyba na wkurwie, że przyjechała niezbyt liczna ekipa i nas zakrzyczała. Taki wtedy był na T29 młyn. Wynikiem tej "głośności" młyna była późniejsza selekcja i redukcja.

Tak to jest jak ktoś czerpie informacje z yutube. Proponuję młodszym, zanim coś napiszą niech skonsultują informacje ze starszymi kolegami albo przewertują wątek.
2 stycznia 2010, 22:51 / sobota
Nie wiem gdzie to wrzucić, więc napisze tutaj.

"Fani na Camp Nou w geście dezaprobaty dla arbitra pomachali mu białymi chusteczkami. " - to odnośnie meczu barcelony.
Parodia jakas ci hiszpanscy kibice..
Błagam Cie Boże by na Lechii nigdy tak nie było, by te czasy nei nastały, a wróciły piękne lata 90
2 stycznia 2010, 23:01 / sobota
Eh ta słynna katalońska fantazja... Wczoraj oglądałem derby(!) Mediolanu aż smutno mi się zrobiło gdy starałem się w słuchac w trybuny. Było przeraźliwie cicho, cicho i smutno. Jeśli taka jest przyszłośc również polskiej piłki to ja się wypisuje
3 stycznia 2010, 00:47 / niedziela
Wszyscy się czepiają dopingu. A moim zdaniem po wszystkich zmianach takich jak przypisanie do miejsca oraz przejście na stadion w Letnicy spowoduje, że to w Gdańsku będzie najlepszy doping w Polsce. A to ze względu na spontaniczność, która go cechuje.
Ostatnio byłem na meczu Aston Villa - Liverpool i mała grupa fanów inicjowała przyśpiewki a po chwili grzmiał cały stadion. Inne klubu opierające doping tylko o młyn będę miały problem.
Ważniejsze aby kibice identyfikowali się z klubem, np poprzez szaliki. Efekt odśpiewania hymnu z uniesionymi szalikami przez 12tys kibiców na T29 pioronujący, efekty przy 42tys na Letnicy "bezcenny"
3 stycznia 2010, 16:05 / niedziela
tak nawiasem. Obstawiałem ten mecz "na żywo", że padnie bramka w ostatnich 10 minutach:))) Komu kibicowałeś??
3 stycznia 2010, 16:16 / niedziela
co do dopingu dla sędziego. Ostatnimi czasy w całym kraju złyszy się "pzpn..." przy potknieciach arbitra. Skoro mamy być choc trochę skuteczni w wyzwiskach na sedziego lepiej by chyba było rozgoryczenie skierować bezpośrednio ku osobie "w czerni". Kiedyś śpiewało się "sędzia weź sznur......." ale to chyba za długie. Myślę że konkretne "sędzia h..." podziałałoby skuteczniej niż wspomniana przyśpiewka o pzpnie, która w najlepszym wypadku dotyka sędziego tylko pośrednio. Często w ogóle nie oddziaływuje bo przecież każde dziecko w Polsce wie, że pzpn jest zły wiec czym tu się przejmować.
3 stycznia 2010, 16:21 / niedziela
Mam pytanie jak wygląda kwestia kserowania przyśpiewek a konkretnie chodzi mi o nasz hymn czyli O nasz O nasz
amika poznań skserowała go od nas prawda?
2 W wolnym mieście oni też walneli ksero coś o koziołkach ?
3 To mnie rozwaliło najbardziej jak w sobote oglądałem turniej w hamburgu i usłyszałem jak śledzie spiewają o nasz o nasz,
chodzi mi o wykorzystanie tych faktów w przyszłości np do opraw meczowych
Co o tym sądzicie ?
Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
3 stycznia 2010, 16:29 / niedziela
a jak chcesz dowieśc czy w latach 70 pierwsi śpiewaliśmy to my, Legia czy Lech. Jeden ze starszych na Legii, z którym miałem kiedyś okazję rozmawiac twierdził że żyleta przejęła to od nas a koziołki od nich. Ile w tym prawdy nie mam pojęcia. W każdym bądź razie odnośnik wsłuchaj się co jest w tle śpiewane, żadnego innego materiału z tamtego czasu nie moge znaleźc z tą przyśpiewką, a szukałem długo
3 stycznia 2010, 16:45 / niedziela
temat Hymnu był już wielokrotnie wałkowany. Najsłynniejsza jego kopia to YNWA Liverpoolu:)))

A poważnie. By definitywnie roztrzygnąć problem głos musiałby zabrać ktoś kto świadomie uczestniczył w życiu kibicowskim w latach 70.

Dawno, dawno temu na pewno śpiewała to Legia.......

Moja pamieć sięga dopiero 83 roku i nie słysałem by ktokolwiek w owych czasach poza Nami śpiewał "My wierzymy".

Co do Amiki podchwycili pieśń przy okazji 3 ligowego meczu Lech II-Lechia kilka lat temu. Ichne wykonanie to raczej krzyk a nie spiew. (Pięknie pojechał z nimi Feyenord w Roterdamie w ub. roku. Odśpiewał im orginał i róznica była miażdząca) Ale może śpiewali ją również na przełomie lat 70,80???

Co do genezy sam ciekaw jestem opinii kogoś wiarygodniejszego.
3 stycznia 2010, 17:26 / niedziela
Byłem za Aston Villą zdecydowanie bardziej przypomina mi Lechię dobra obrona, niezła pomoc i problemy w ataku :-).
Mnie nie chodziło o sam hymn, tylko o efekt na stadionie podczas śpiewania, gdy wszyscy unoszą szaliki i stadion staje się całkowicie Biało-Zielony.
Podczas owego meczu na stadionie zasiadło 42tys kibiców z czego ok 3tys to byli kibice Liverpoolu, natomiast szalików było jak na lekarstwo.
3 stycznia 2010, 20:39 / niedziela
sledzie spiewaja O NASZ????czy ja dobrze widze co napisałes?
3 stycznia 2010, 21:25 / niedziela
tak śledzie śpiewali o nasz o nasz my wierzymy itd itd
przez to poruszyłem ten temat bo sam nie mogłem uwierzyć w to co słysze
4 stycznia 2010, 00:09 / poniedziałek
A tam bylo "..tylko w BKS" czy moze "tylko w KKS"? Bo moze swinskie grypy zza miedzy spiewali hymn pyrusow
4 stycznia 2010, 00:45 / poniedziałek
hmm..

Czemu chcecie kopiować innych tak jak śledzie skopiowali od Bośni
Ciekawa jestem czy Bośniacy wiedzą wiedzą co śledzie z ich przyśpiewką zrobili.

odnośnik

Moim zdaniem [ Kobieta ma czasem racje. ;p ]
zorganizujmy spotkanie.
najlepiej w Max'ie.
usiądziemy przy piwie
pomyśli nad tekstem i muzyka.
w taki sposób szybciutko przejdziemy do ładu składu i coś stworzymy wspolnie
a nie ,że każdy ma halo na forum .

przepraszam za błędy ale nie z polski jestem .;p.

Ave Lechia.!.
4 stycznia 2010, 01:16 / poniedziałek
hmm mogę zapytac o czym pani pisze ?
4 stycznia 2010, 09:39 / poniedziałek
Crnadevojka zabrać gitarę?
4 stycznia 2010, 09:41 / poniedziałek
o dopingowaniu. przecież o tym zaczął się temat na forum .

poza tym zaczeliście od poczatku nawiazywać do tego by wymyśleć nową przyśpiewkę.
4 stycznia 2010, 09:47 / poniedziałek
po co gitara głos kibiców wystarczy.
4 stycznia 2010, 10:16 / poniedziałek
bo liczę ze chłopak z gitarą byłby dla ciebie parą ...
4 stycznia 2010, 10:19 / poniedziałek
ja mam tamburyn , mogę zabrać?
4 stycznia 2010, 10:24 / poniedziałek
crnadevojka a kiedy te spotkanie ma byc w Maxie? bardzo ciekawa inicjatywa dziewczyny , bardzo mnie intryguje ta nowa piosenka, przyśpiewka.Może narodzi się jakiś nowy hit na T29????
4 stycznia 2010, 10:31 / poniedziałek
a czy karnet na rundę wiosenną obowiązuje na spotkanie w maxie i czy jak się spóźnię to nikt nie zajmie mojego miejsca przypisanego do karnetu??
4 stycznia 2010, 10:37 / poniedziałek
wszystkie instrumenty mogą sie przydać, także każdy kto co ma ,to przynosi.
Nie ma żadnych preferencji,kto pierwszy w Maxie, ten sie na pewno załapie na takie spotkanie.
4 stycznia 2010, 10:41 / poniedziałek
może zróbmy selekcje, kto był przynajmniej na 2 wyjazdach to może przyjść na ognisko muzyczne do Maxa ;)
4 stycznia 2010, 15:12 / poniedziałek
O kurwa,jakie pomysły:) Kapela będzie jak U2...
4 stycznia 2010, 23:00 / poniedziałek
ale co zły pomysł z tym .?
nie..

moim zdaniem wspólnie wymyślimy ciekawą przyśpiewke.

można by było jesszcze przed rundą sie spotkać i coś wymyślic. ;].
a im wiecej osób przydzie tym weselej i wgl wiecej główek będzie do myślenia.

nawet nie musimy kopiowac od kogość podkładu muzycznego lecz samemu wymyśliec w jaki rytm [ czy jak to tam sie mówi po polsku ]
przyśpiewywać. ;].

a jeśli już zalezy wam na podkladzie
mam wtyki od siebie z kraju i jakaś muzyczke bym wykombinowała.

przykladowo pokaże na klubie z mojego państwa
Serbi
Partizan Beograd

odnośnik
[ z tego można by było coś wymyślic dodać bębny do tego. ]

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik
[ ich tekst mozna by było przerobić troszku na nasz klub i inny podkład zrobić. ;]. ]
4 stycznia 2010, 23:25 / poniedziałek
oj link przed ostatni miał być na końcu z tekstem .;p.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.048