Gdańsk: wtorek, 25 lipca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 73/114

4 stycznia 2010, 23:34 / poniedziałek
dziewczyno... tu problem jest z wykonaniem tego co mamy a Ty chcesz nowe wymyślać...
5 stycznia 2010, 00:08 / wtorek
to moze cza ogarnąć to wszystko wziaść śpiewnik i zacząć stare przyspiewki przywrócić na T29 .?
5 stycznia 2010, 00:13 / wtorek
widać, że mało sie orientujesz w tym co sie dzialo przez ostatnie sezony :)
5 stycznia 2010, 00:33 / wtorek
nierozumiem Ciebie za bardzo. poza tym nie tylko ja mam plan by powstało coś nowego.
przeczytaj sobie inne wpisy.
5 stycznia 2010, 00:42 / wtorek
i właśnie o to chodzi że większość osób co się tu wypowiada to sami teoretycy są, a tu potrzeba praktyki i przede wszystkim chęci bo w teorii to każdy mocny i wiele ma do powiedzenia. Zresztą przeczytaj cały ten wątek a zrozumiesz może o co chodzi. Tak czy inaczej dawanie nowych propozycji póki co uważam za bezcelowe.
5 stycznia 2010, 00:58 / wtorek
Wiem już co masz na myśli.
ale kazdy ma swoje zdanie co do tego tematu.
5 stycznia 2010, 01:30 / wtorek
Myślę, że nie ma co rozwodzić się nad tym co zostało w 100% trafnie opisane na stronie pana Romana Z. z Wrocławia. Jako, że praktycznie też w 100% odzwierciedla to nasze Gdańskie warunki i potrzeby proponuje, żeby każdy kibic Lechii to przeczytał i wyciągnął wnioski ,,użytkowe":
odnośnik .

Odnośnie owego wpisu ze strony Śląska, moim zdaniem prawda jest taka, że w najbliższej rundzie wszystko się okaże na wyjazdach, a szczególnie tych mega ważnych pod każdym względem tzn. Kielce oraz Lubin. Mecze odbędą się na zadaszonych stadionach z dobrą akustyką, oczywiście nie są to jedyne ani najważniejsze powody Naszej tam obecności. Zadaniem każdego przedstawiciela wszelkich grup kibiców Lechii jest tam być za wszelką cenę. Dziękuje, Dobranoc.
5 stycznia 2010, 06:58 / wtorek
tyle że Twoje zdanie i myślących podobnie rozbija się o realia jakie panują i tego nie przeskoczysz
11 stycznia 2010, 19:35 / poniedziałek
Dobra mówicie tu o nowych starych piosenkach i to że jest cicho to ja wam tu daje link do jednego z naszych treningów ta przyśpiewka zaśpiewana na cały stadion po prostu by gości w klatce zgniotła zresztą posłuchajcie sami tego jak to słychać a tam nie ma dużo osób odnośnik i niech mi ktoś powie że nie mamy dobrych głośnych i dobitnych piosenek!!!
Co do nowych jeżeli już jakieś nowe to przede wszystkim muszą być takie przy których wszyscy będą mogli skakać świetnie się bawić ale przede wszystkim byli bardzo dobrze słyszani przez gości!!!
11 stycznia 2010, 19:44 / poniedziałek
dajcie sobie spokoj juz.... macie 70stron tematu ktore nic nie zmienily. pierdoleniem nic nie zmienice, kto chce spiewac caly mecz to przychodzi do mlyna a kto nie siada gdzie indziej proste
11 stycznia 2010, 19:57 / poniedziałek
ja powiem jeszcze tylko tyle spójrzcie na hools jak to wygląda jak oni są zgrani i ilu ich jest coś takiego gdyby powstało ale jako ultras zebrać 200 osób które zawsze będą na meczach przynajmniej u siebie i będą ten doping ciągnąć 200 osób elity która będzie jako wzór do naśladowania przy 12 tysiącach 200 osób i tak mało ale nie bądźmy wybredni nawet te 200 osób to był by już sukces!!!
zobaczcie jak kiedyś było w Anglii elitarne grupy akurat hools ale przekładało się to też na ultras bo oni na stadionie śpiewali i byli rozpoznawani po nazwach jakie sobie dali u nas z tego co wiem to jest CHWM kto wie co to znaczy ten wie kto nie to jest problem ale jeszcze zebrać ultras i zrobić to samo i naprawdę doping mieli byśmy jeden z najlepszych w tym momencie a na Arenie już najlepszy i uwierzcie da się na młynie widać brak organizacji był pomysł z koszulkami było mało osób i to pokazało ilu jest naprawdę takich co chcą a ilu pikników ten pomysł powinien wrócić bo przychodzili by tylko ci co chcą!!!
11 stycznia 2010, 21:20 / poniedziałek
Po 1 nie bedziemy spiewac tego gdyz Ruch to spiewa i koniec kropka tyle w temacie tego.

Po 2 nie wiem czy zauwazyles ale na Letnicy trybuny nie beda plaskie i bedzie dach, czyli co za tym idzie, nie trzeba rewolucji teraz, bo przy obecnym dopingu efekt bedzie mimo wszystko niezly... parametry trybun + dach robią swoje
12 stycznia 2010, 07:42 / wtorek
Nie bedziemy tego spiewac bo simek tak powiedzial !
12 stycznia 2010, 09:31 / wtorek
nie będziemy bo czekamy aż w końcu podstawówkę skończysz
12 stycznia 2010, 10:24 / wtorek
Nie bedziemy bo u nas sie nie śpiewa i tyle, jak chcesz to zaintonowac to nie pisz o tym na necie tylko to zrób
12 stycznia 2010, 12:10 / wtorek
Piłkarze Chemika KK przepływają rzeczkę (!!) aby podziękowac kibicom za doping na wyjeździe, a nasi piłkarze czasem stroją fochy, jak mają o meczu podejść..

odnośnik
12 stycznia 2010, 12:21 / wtorek
Szacunek dla nich.
Swoją drogą przyśpiewka z tego filmiku 3.20 mogłaby być śpiewana u Nas. Wiem, że śpiewa ją Gieksa Katowice, ale chuj z tym. Ja kocham Lechię lalalalalala!
18 stycznia 2010, 12:51 / poniedziałek
odnośnik
i powiedz że nie można
nawet teraz powinien być mega doping w końcu mamy po 12 tys. kibiców co mecz i kurde nie możemy zmontować dobrego dopingu to jest po prostu śmieszne już i tu o to chodzi żeby ludzie zaczęli śpiewać i się bawić a nie tylko siedzieć i kiełbaski wpieprzać
18 stycznia 2010, 13:12 / poniedziałek
odnośnik
simek i powiedz że nie można
nawet teraz powinien być mega doping w końcu mamy po 12 tys. kibiców co mecz i kurde nie możemy zmontować dobrego dopingu to jest po prostu śmieszne już i tu o to chodzi żeby ludzie zaczęli śpiewać i się bawić a nie tylko siedzieć i kiełbaski wpieprzać
18 stycznia 2010, 13:16 / poniedziałek
niech moderator usunie przed ostatni wpis mój bo wyskoczył mi jakiś błąd i 2 się dodały przez przypadek
30 stycznia 2010, 19:10 / sobota
odnośnik

mozemy ta przyspiewke wyprobowac , zamiast nac nijmegen Lechia Gdansk ...
od taka moja propozycja

odnośnik

takze mozemy i to wyprobowac
ja mamy zmienic doping zacznijmy od najprostszych przyspiewek ..

pozdor dla kibicow Lechi !!
17 lutego 2010, 12:46 / środa
prosze o kontakt z osoba ktora moze mi udzielic info na temat wieszania flag na Lechii.moje gg 20361590 Z gory dzieki

TUCHOM Z LECHIA ooooooooo......!!!
20 lutego 2010, 06:22 / sobota
10 german bombers !!! :)
20 lutego 2010, 13:15 / sobota
Tuchom , ja Ci moge tutaj wszystko wyjasnić.

Ultrasi przed meczem biora flagi , wywieszaja na płocie ktory odgradza boisko od trybun a po meczu je chowają tam gdzie ich miejsce.

Pozdrawiam cieplutko.
20 lutego 2010, 21:00 / sobota
James , robiłeś to kiedyś ?
20 lutego 2010, 21:16 / sobota
20 lutego 2010, 21:31 / sobota
Włoska ciekawsza, a swoją drogą przyjemny komercyjny projekt Pumy
20 lutego 2010, 23:29 / sobota
odnośnik

AeeeAooo wygra Lechia! My wierzymy w to !
21 lutego 2010, 17:18 / niedziela
Sluchajcie Lechia Potrzebuje jak powietrza K******O DOBREJ PIOSENKI która by poderwała stadion wniosła nutkę nowoczesnosci. Tylko Potrzeba Osoby która potrafi sie wsłuchać w argumenty innych i umie zmotywowac jak największą ilość osob do projektu "NOWEJ PIOSENKI" Fajnie było by zorganizować gdzieś <<<<<Czat>>>>>> na Temat DOPINGU zeby kazdy mogl swobodnie sie wypowiedzieć!!! Dlatego Ktoś Odpowiedzialny Za doping powinien Skoordynować działania

ps. Jak ktoś Twierdzi ze Repertur jest Cudowny a Wykonanie zawsze idealnie To niech załozy nowy Post pod Tytulem "Najlepszy Doping na Świecie" i tam niech wstawia swoje Argumenty!!! A tu niech sie wypowiadają ludzie którzy mają wizje i pomysły na poprawe Dopingu
21 lutego 2010, 17:46 / niedziela
Pomyslow tysiace a do ich wykonania rak brak. Czat by cos pomogl? :D Jal wiekszosc ludzi na stadionie nie moze ogarnac tego co juz jest, niektore piosenki sa proste, wpadajace w ucho a mimo to z nimi bywa lipnie a ty chcesz wprowadzac nowy repertuar jakims czatem i myslisz, ze to cos da? Takich jak Ty byl niejeden i nic to nie zmienilo. Jak sie ogarnie bardziej doping to mozna wtedy probowac, teraz to chyba nie jest czas moim zdaniem.
21 lutego 2010, 17:48 / niedziela
PS. Nie, nie pisze, ze jest cudownie itd,. to tak zanim wyciagniesz to jako argument. I po co czat, skoro i tu masz mozliwosc wypowiedzenia sie, zawsze tez mozesz podbic z pomyslami do osob odpowiedzialnych.
21 lutego 2010, 17:54 / niedziela
Wolalbym,zeby Lechia potrzebowala k******o dobrych grajkow,albo obiecanej kasy,a Tobie kolego boordoo,radze ten watek ''przestudiowac'' od pierwszej strony-bedziesz wtedy w temacie.
21 lutego 2010, 18:23 / niedziela
Sluchajcie Mam Wielką Prośbę!!niech Klub wybierze i powoła jedną odpowiedzielną osobe Za Stwarzanie i Wprowadzanie nowych Piosenek jedną osobe!!!!!!!!!!! Wtedy Tej osobie Ludzie kreatywni pomogą stworzy się Grupe i bedziemy jechali Dalej z Tematem bo Teraz niewiadomo z kim rozmawiać i Dobre pomysły z tych 70 stron poszly na zamarnowanie!!!!!!!!!!!! jezeli taka osoba juz jest to niech sie ujawni!!!!

ps. TU NAJLEPSZY POMYSŁ NA NOWĄ PIOSENKĘ ZOSTANIE ZABITY PRZEZ NARZEKACZY dlatego trzeba to Zmienić i poszukać 1 osobe odpowiedzialną tylko za Stwarzanie nowych Piosenek!!!!!!!!!!
21 lutego 2010, 18:41 / niedziela
t-t czat po to zebysmy mogli skonfrontowac twoje Argumenty i moje Argumenty i Argumenty Wielu innych osob Ty jesteś za nie wprowadzaniem nowych Piosenek a ja Jestem ZA poza tym Nasz Repertuar wymaga Jakośći !! jak by sie Udało Stworzyć jakąś Ekstra Pioseneczke powtarzam Extra to powiedz mi czy tez byś był za jej niewprowadzaniem ??
21 lutego 2010, 18:45 / niedziela
weź się ogarnij chłopie... i naprawde przeczytaj wątek od początku... bo piszesz o czymś o czym nie masz nawet pojęcia...
21 lutego 2010, 18:48 / niedziela
Na chuj mu pojecie, mozna czata zrobic i bedzie git. Mysle, ze na BA mozna isc o krok dalej i powinnismy doping przez czata prowadzic.
21 lutego 2010, 19:00 / niedziela
I mecze na justin.tv oglądać...
21 lutego 2010, 19:09 / niedziela
Panowie mamy wspolny Cel którym jest wspaniały Doping!! nie dokuczajmy sobie nawzajem ok tylko prowadzmy merytoryczną dyskusje!!!a pytanie czy jest jedna osoba odpowiedzialna za Doping czy to jest grupa ludzi??? a czat co jakiś Czas były naprawde Dobry zdania nie Zmieniam !!!
21 lutego 2010, 19:10 / niedziela
A slyszales o spotkaniach celem potrenowania dopingu? Nie lepsze to niz czat. Szkoda gadac, ogarnij troche temat najpierw.
21 lutego 2010, 19:13 / niedziela
Wy tu sobie rozmawiajcie o planach i odpowiedzialnych osobach a m.in. ja jadę w piątek śpiewać na cały ryj: TYLKO ZWYCIĘSTWO LECHIJKO TYLKO ZWYCIĘSTWO. Może nie jestem odpowiedzialny, ale można do mnie podbijać z propozycjami i jak będą godne to jestem w stanie zaśpiewać podejrzewam, że nie sam.
21 lutego 2010, 19:27 / niedziela
Sluchaj T-T nie kazdy moze jechać na spotkania bo nie kazdy mieszka blisko stadionu ale kazdy moze sie podzielić dobrymi pomysłami w necie wiec jak by była osoba jedna za to odpowiedzialna to był by krok do przodu a jak byłby raz na jakiś czas organizowany czat to były by dwa kroki do przodu T-T

ps. Chłopaki przedstawicie jakieś pomysły ze dwa na poprawe Dopingu zwlaszcza prosze t-t i Simek86
__________________________________________________ __________________________
jesli moje przeczucie mnie nie myli to napiszaecie ze wszystko jest ok i nie trzeba nic zmieniać
21 lutego 2010, 19:29 / niedziela
Wszystko jest OK i nic nie trzeba zmieniać przez internet a nawet nie wolno!
21 lutego 2010, 19:38 / niedziela
jak chcesz moich pomysłów to przejrzyj porzpednie strony... nie mam zamiaru sie powtarzać po raz n-ty... jakbys sie zapoznal z tematem od poczatku to bys zauwazyl ze tych pomyslow bylo od groma i jest jak jest, prochu juz nikt nie ywmysli ...
21 lutego 2010, 19:56 / niedziela
Do puki nie ma odpowiedzialnej jednej osoby za Nowy Repertuar i wyławianie dobrych pomysłów do tego czasu Bedzie sie marnowało bardzo wiele pomysłów
__________________________________________________ _____________________
ps tylko nie mówcie mi ze tu sie Dobre pomysły nie marnują!!!!!!
21 lutego 2010, 19:59 / niedziela
cóż, zawsze możesz na meczu u nas podejść na gniazdo :))
21 lutego 2010, 20:43 / niedziela
Mianuj sie zatem osoba odpowiedzialna za nowy repertuar i wdrazaj go w zycie. Zycze powodzenia :) Szczerze, bo sie przyda :)
21 lutego 2010, 21:37 / niedziela
I znów n stron o dopingu ludzie a może KUR*A RUSZYĆ DUPĘ DO MŁYNA STAĆ TAM I DRZEĆ RYJA NA MAXA!!! Co to za problem... pewnie będą głosy te co zawsze dzieciarnia itp. ja przyjdą Ci co pitolą + Ci "starsi" to będzie miazga, bo dopóki nie zmieni sie podejście wielu z Was to przyśpiewki ipt. nic nie zmienią(patrz. ilość stron w tym temacie)
21 lutego 2010, 23:45 / niedziela
marcin_starowka nam Tu potrzeba Ludzki kreatywnych z pomysłami którzy znajdą sposob na to żeby tym 10tysiecom Kibiców Chciało sie spiewać a Takim krytykowaniem To zabijasz w ludziach Entuzjazm wiec zaprzestan Krytyki tylko normalnie Rozmawiaj to sie tu z każdym dogadasz bo Cel mamy ten sam
21 lutego 2010, 23:59 / niedziela
no to rozmowa trwa juz 73 strony... fajnie nie?
22 lutego 2010, 00:17 / poniedziałek
Simek ludziom z dobrymi pomysłami jest bardzo ciezko sie przebić bo raz ze trzeba sie narazić na fale uderzeniową ze strony ludzi wiecznie niezadowolonych którzy krytykują dla zasady a Dwa nie ma jednej osoby kompetentnej odpowiedzialnej z którą mozna by było rozmawiac i jej zglosić Dobre pomysły, a musi Byc jedna osoba odpowiedzialna Która bedzie miała poparcie Kibiców i Pierdolnie w stół i powie Jestem odpowiedzialny za Repertuar i nowe przyspiewki Kolezanki koledzy Dobre Teksty Dobre Melodie macie zglaszajcie Albo powie Teraz szukamy Tekstu pod tą melodie dawajcie propozycje Simek Tu Trzeba połonczyć siły bo kazdy działa Sam Bo dobre pomysły pouciekają A juz za duzo dobrych pomysłów uciekło!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.292