Gdańsk: poniedziałek, 21 sierpnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 75/114

29 marca 2010, 14:41 / poniedziałek
to chyba było na PE z arką
29 marca 2010, 22:41 / poniedziałek
Dokładnie tak. Sektor Z3 musi być zapełniony ludzie mobilizacja gniazdowi bębniarze działać nie wiem młyn nie może być ścięty! Musi być od płotu do płotu jakaś konkretna akcja ludzie by się na pewno zbiegli i zapełnili sektor wtedy by było pierdolnięcie. Młyn by rykną to i by prosta ryknęła ine sektory potrzebują konkretnego GŁOŚNEGO pytania ! GŁOŚNEGO!
29 marca 2010, 22:55 / poniedziałek
Pomyłka w poście wyżej chodziło o sektor Z2 !
29 marca 2010, 23:16 / poniedziałek
No to panowie robimy plakaty i obwieszamy co i gdzie się tylko da xD tytuł główny Wszyscy do młyna!!! szczególnie na meczu Pucharowym bo to teraz jest najważniejsze trzeba Jagiellonii pokazać kto tu jest prawdziwym BKS-em!!! mam nadzieję że na forum się ta akcja nie zakończy :):):) przydało by się zaangażować kogoś z Ultrasu żeby pomógł bo propozycje i chęci są teraz trzeba to wykonać a wiadomo że to aż takie łatwe nie jest niestety ;/ myślę żeby tez dodać żeby każdy zabrał ze sobą białą lub zieloną koszulkę jeżeli może ;p było kilka meczy w których były koszulki i efekt było widać tylko że mało ludzi było w młynie wtedy niestety:(
30 marca 2010, 19:02 / wtorek
Było mało ludzi w młynie bo była "selekcja" a ta selekcja jeżeli chodzi o jakość to dużo nie zmieniła jakość nadal słaba nie wspomnę o liczbie ludzi. Ludzie muszą zapełnić cały sektor młyn od płotu do płotu i dopiero wtedy prowadzić doping! Proponuję podczas meczu pucharowego jebnąć hasło "wszyscy do młyna o kurwa wszyscy do młyna" i tak do skutku aż ludzie zobaczą że naprawdę jest problem i potrzeba LUDZI! Liczba się teraz liczy żeby pociągnąć ten ryk po stadionie a jak by był cały sektor każdy każdego by motywował do śpiewu CHĘCI CHĘCI jeszcze raz CHĘCI co mecz jestem w młynie z moimi ziomkami a jest to ekipa około 15 osób i naprawdę dajemy z siebie DUŻO ale te DUŻO musi dawać więcej ludzi. I nie tyle co było na Legii tylko 4 razy tyle ludzie z łuku od prostej i krytej doszli by i od razu był by efekt jakiego ojjj nie było już bardzo dawno. Więc na meczu PP gniazdowi jebnąć konkretne hasło zwołać ludzi do skutku !
30 marca 2010, 19:26 / wtorek
GoStiNLG1945

Sadzac po "xD" ";p" itd masz 15 lat ..
30 marca 2010, 19:59 / wtorek
a moze spróbowac z drugim młynarzem na prostej ps.i bez szukania miejsca jak na bilecie zasada kto pierwszy to stoi gdzie chce bo gdy sie rozbija stała grupe to nie ma komu spiewać
30 marca 2010, 23:07 / wtorek
AdriaN000 muszę cię zmartwić nie mam 15 latu a więcej i nie pytaj ile bo i tak nie powiem a co do tego jak pisze moja sprawa widocznie tak lubię i nie o tym tu mowa kto jak pisze a o czym więc zajmij się tematem a nie pierdolisz o głupotach!!! Czemu do cholery ludzie tutaj czytając wpisy za miast pomóc każdy pomysł niszczą w zarodku i każdego od razu wyzywają od 15 lub 14 latków itd. sam się mądrzysz a ciekawe ile ty masz lat i ile próbujesz z siebie dać na meczach ciekawi mnie to!!! Ja do młyna chodzę od kiedy Lechia grała w 4 lidze więc wiem jak było wcześniej i wiem że było lepiej więc dobrze by było powrócić do takiego dopingu jaki był wczesniej
30 marca 2010, 23:35 / wtorek
"Jak by nam się tak udało zapełnić Z2 jak na tym pucharowym to stadion by nas nie przekrzyczał"

A zastanawiałeś się czemu stadion przekrzykuje młyn?
Dzieje się to akurat w sytuacjach, kiedy młyn zapodaje jakąś bezsensowną w danym momencie przyśpiewkę zamiast zareagować na sytuację na boisku.
Niestety jest to u nas normą. Jeszcze nie słyszałem żeby z młyna zaintonowano np. "kulturalni kibice" (bardzo, bardzo rzadko zdarza się jedynie j...ć pzpn), albo "dobry Jezu a nasz panie", czy inne przyśpiewki/okrzyki komentujące to co się akurat dzieje na boisku. "Lechia gol" też było na młynie wielokrotnie "wymuszane" przez resztę stadionu. Nawet jak niedawno na łuku od prostej tuz przy młynie zrobił się mały dymek, to komentarz poleciał z prostej, a młyn jakoś nie zareagował. Nie chcę krytykować ludzi udzielających się na młynie, bo to nie o to chodzi - podziwiam, że mimo wszystko im się chce, ale marzy mi się by u nas było tak jak np. na Śląsku...

Ale sposób prowadzenia dopingu to tylko jedna kwestia, do tego nie da się zrobić tak, żeby doping odpowiadał każdemu w 100%, bo to rzecz gustu - zawsze znajdą się malkontenci.
Problem też nie w tym, że młyn jest za cichy, czy że za mało tam osób. CHodzi głównie o to, że młyn i gniazdowi nie mają za bardzo autorytetu - wystarczy posłuchać co na ten temat mówi się niekiedy na trybunach (np. komentarze, że "zobacz co za gówniarzeria, średnia wieku 12 lat", albo wyzwiska w kierunku gniazdowego "zamknij pysk" itp.). Szczerze mówiąc nie wiem, czy da się zmienić taki stan rzeczy...
1 kwietnia 2010, 11:20 / czwartek
Przydałoby się coś zrobić. np. te plakaty, tylko że ktoś musiałby porozmawiać z Ultrasami, bo ja osobiście żadnego nie znam. Chodzi po prostu żeby pokazać klasę w meczu pucharowym.
1 kwietnia 2010, 13:46 / czwartek
Chodzi głównie o to żeby po 1 pokazać całej Polsce ale tak samo Jagiellonii bo wiadomo że oni mają doping o tym musimy pamiętać a jak dostaną z 500 wejściówek to będą na pewno głośni i będzie trzeba im udowodnić kto jest lepszy! Po 2 po meczu z Legią dużo osób mówiło że w końcu był dobry doping ale te słowo brzmi tylko dobry a wiadomo że wszyscy dążą do tego żeby ten doping Był ZAJEBISTY na najwyższym poziomie i żebyśmy to my BYLI 1 W TABELI ULTRAS!!!
2 kwietnia 2010, 16:42 / piątek
2 kwietnia 2010, 17:46 / piątek
Chyba nie chcesz powiedzieć że to coś na meczu z Legią to była oprawa ? Bo tak patrząc na te wszystkie z odnosnika to jesteśmy na poziomie Groclinu ale tego z Warszawy. Jeśli tak maja wyglądać te nasze oprawy to darujcie sobie włożony trud, lepiej bedzie bez tego. Przykro mi to pisać ale większość nie jest tym zainteresowana u nas. Pozdrawiam tych którym się naprawde chce jeszcze robić jakiekolwiek oprawy na T 29.
2 kwietnia 2010, 19:03 / piątek
LGPG
*
Nigdy nie porównuj Lechii do disco polo czy to są oprawy czy to jest doping czy to jest smak kiełbasek... Mamy takie oprawy jakie mamy i jestem z tego dumny a ty nie powinieneś jako kibic krytykować i mówić STOP nie róbcie więcej opraw bo na to wychodzi że jest to marna prowokacja lub naprawdę brak szacunku w ciężko włożoną pracę... Pominę szerokim łukiem -->
" Pozdrawiam tych którym się naprawde chce* jeszcze robić jakiekolwiek oprawy na T 29."
Chce* się i będzie chciało* a jak się komuś nie podoba to może nie patrzeć na oprawy i nie pisać "przykrych" postów.
2 kwietnia 2010, 20:18 / piątek
Jedno co nieważne jaka to była oprawa i w ogóle duża mała czy nie wiadomo jaka ważne było co na niej napisane ,, TRADYCJA NAS ZOBOWIĄZUJE" i to tu chodzi bo ludzie tylko pierdolą tutaj bzdury narzekają a jak jest jakaś inicjatywa ktoś coś zrobi to jeszcze bardziej pierdzielą zrób sam a nie narzekasz!!! co do hasła to powiem jedno wszyscy którzy tak narzekają i w ogóle powinni przyjść do młyna i się wykazać i wtedy niech narzekają a jak tam nie są i nie wkładają w to nic to niech się nie wypowiadają!!! Teraz na forum jest organizacja z tymi plakatami i w ogóle trzeba by to było dociągnąć żeby to faktycznie stało a nie tylko pisać!!! Mam taką prośbę jak ktoś umie składać fajne filmiki niech złoży jakieś jak kiedyś wyglądał młyn a jak teraz może gdy ludzie to zobaczą to się ruszą żeby to poprawić bo chęci są ale wykonania marne niestety :( Jak już wcześniej było powiedziane najlepszy przywódca nie zrobi nic jeżeli jego poddani nie będą chcieli!!!
2 kwietnia 2010, 20:35 / piątek
a ja pozdrawiam tych którym się nie chce robić żadnych opraw,
nie tylko tych miernych ale . . żadnych, bo i po co to komu ?

jak ktoś zrobi coś fatalnego w swoim mieszkaniu . . . niech mu tam, wolny kraj, przecież zrobił sobie jak chciał,
ale, T29 to nie jest tylko i wyłacznie Wasz dom . . . z jakiej takiej parady roicie sobie przywilej nie bycia ocenianym na NASZYM stadionie ?
róbcie, nikt Wam nie broni ale . . . zasłużcie sobie przynajmniej na brak krytyki,
a nie że Wy tego braku wymagacie niezależnie od efektów swej pracy

trud należy doceniać, ale nie jest on wartością samą w sobie, jesli nie przynosi pożądanych efektów to . . .
ile razy można strzelać sobie w stopę na konto tego: . . aleśmy się nad tym natrudzili, uh
no ile ? ? ?
2 kwietnia 2010, 21:28 / piątek
Nie rozumiem Cie gościu ani trochę, albo jesteś z Gdyni i robisz niepotrzebny chaos na forum, albo masz coś z deklem, po co robić oprawy??!! ha! co to za pytanie, a po co wgl chodzić na mecze lepiej w tv obejrzeć nie przynajmniej ciepło i piwko można wypić...
Widzę że jesteś jak niestety większość naszego kraju tylko narzekać, a jak cos samemu zrobić to nic. Tak jak jest ze stadionem na euro, wiele osób mówi na pewno nie zdarzą - hhaha na gówno prawda! dziś zamontowali pierwszy element dachu.- to był taki przykład.
Chciałbym żeby naprawdę doping wyszedł wspaniały we wtorek, bez względu na takich dziwnych ludzi.
2 kwietnia 2010, 21:47 / piątek
Kolego Długi i kolego GoStiNLG1945
Może i żle to ujołem ale czy Wy sami tego nie widzicie ? Czy jesteście sami tak zaślepieni w dorównaniu do nawet nie wiem kogo byle by tylko zrobić oprawe ?
Właśnie to hasło TRADYCJA NAS ZOBOWIĄZUJE !!!!
Lechia nigdy nie zjmowała się jakimiś pierdułkami na meczach tylko dopingowała. Jakoś w latach 80 i 90 nie pamętam żadnych opraw w naszym wykonaniu a akurat wtedy zaczynałem siedzieć w młynie i jedyne co pamiętam z tamtych czasów to doping, doping i jeszcze raz doping oraz to że ten stadion był zawsze wolnym kawałkiem Polski. Więc jesli będe miał ochote to wyraże swoją opinie że takimi oprawami to tylko ośmieszacie ten stadion. Jeśli chodziło Wam o hasło to trzeba było zrobić porządny trans z tym hasłem a nie na płocie powiesić Ultras Lechia a samemy trzymać nad sobą nawet nie wiem co. Mi Ultras Lechia kojarzy się tylko i wyłącznie z flagą którą to jako pierwszi w Polsce używając tego hasła pokazaliśmy w tym kraju.
Więc nie pouczajcie mnie bo właśnie takimi oprawami napewno nie zaskarbicie sobie ludzi którzy mogą Wam pomóc w oprawach.
Tak wiem wymagasz przyjdz i pomóż ale niestety nie wszyscy mają czas np tacy jak ja i Verde ( sorki W. ) którzy mają rodziny mase innych ważnych spraw na głowie. Od tego jest młodzież i tam szukajcie pomocy.
Mimo różnicy zdań życze Wam jak i Wszystkim Lechistom Zdrowych i Wesołych Biało - Zielonych Świąt.
2 kwietnia 2010, 22:09 / piątek
LGPG: w latach '80 nie było nawet zorganizowanego dopingu..tylko na derbach coś się kręciło 90 minut..bez napinki-sprostowanie..pozdro
2 kwietnia 2010, 23:29 / piątek
To, że kiedyś tam nie było czegoś nie znaczy, że nie może być teraz. :) Jeśli chodzi o oprawy na Lechii to faktycznie z tego co ogarniam ULG jest dopiero drugą poważną grupą zajmującą się tego typu rzeczami po Greengosach. I działa o wiele prężniej i efektowniej, a na pewno uczciwiej. ;)

Kiedy grupa Ultras Lechia (na meczu z Legią to "małe coś" było logiem grupy, sam przyznam że nie było to coś piorunującego i wbijającego w krzesełko kiełbasianych skrytożerców ;) ) przygotowała oprawy na mecze np. z Cracovią (Grudzień '71 i '80) lub wyjazdową na derbach w Gdyni (Poszukiwacze), a nawet z Cracovią podczas pierwszego meczu ekstraklasy (Powróciły tamte dni..) było słychać zachwyty. Szkoda, że kiedy grupa ma pewne problemy w tworzeniu tego co robi i kiedy chce pokazać, że jednak jest (gdyby nie było nic, odezwałyby się głosy czemu nic nie było na TAKIM meczu) mimo kłód pod nogami, chłopaki dostają teksty że są niepotrzebni. W sumie to normalne, gusta guściki każdy ma prawo myśleć jak chce. Ale każda poważna ekipa w Ekstraklasie pokazuje się w aspekcie ultras i tak też będzie w Gdańsku, bo to też promuje markę naszego klubu i kibiców. Prawda, że Lechia wyznaczała standardy i nigdy nie robiła tego, co wszyscy, bo Lechia jest Lechią i wszystko. Ale na pewno nie zostaniemy w tym aspekcie z tyłu.

Poza tym nie widziałem jeszcze, żeby ktoś z ULG narzekał, że ma się szanować co robią, bo się napracowali niewiadomo ile. To ich "pasja i sposób na życie". Raz jest lepiej raz gorzej, chcę im się i i tak będą to robić, a czasem trzeba zrobić krok w tył, żeby potem iść dwa naprzód. Jedni tą całą robotę szanują inni nie, chłopaki wiedzą że mają poparcie i jestem pewien że jeszcze nie raz zachwycą.

"Przykro mi to pisać ale większość nie jest tym zainteresowana u nas."
Zrób ankiete i się upewnij, bo myśle że mógłbyś się trochę zdziwić, może "większość" nie musi być w to zaangażowana i na to wyczekiwać, ale wątpie żeby chociażby wielu osobom to przeszkadzało - nie napisze nikomu, bo widać że zaliczasz się do takiej grupy - bez napinki. :)
AVE LECHIA.
3 kwietnia 2010, 00:36 / sobota
I widzisz Orzech tu jest ten pies pogrzebany.
Przecież ja nigdzie nie napisałem że mi oprawy przeszkadzają w jedzeniu kiełbasek, bo takowych na meczu nie zajadam, tylko dopinguje Lechię. Jak coś robią Ultrasi to niech robią to dobrze. Sam wspomniałeś o oprawach które to coś sobą reprezentowały, ale nie róbcie takich jak ta ostatnia. O to mi chodzi.
Przecież w tym odnośniku : odnośnik to aż żal na to patrzeć.
Skoro stać nas na jedną tylko oprawe na runde lub to zróbmy tylko jedną, ale żeby była porządna. Ja stojąc zawsze na łuku od strony prostej nawet się doczytać nie mogłem co tam jest napisane, więc nie wmawiaj mi że ona była czytelna. Niech to bedzie herb Ultrasów ale niech to ma swoją jakośc a nie jakiś skrawek materiału lub folii nie wiem co to było.
I nigdzie nie napisałem że mi i wielu osobom to przeszkadza, bo tak nie jest. Tylko jak mamy równać się z najlepszymi to nie takim czymś. Jesli to będzie coś porządnego to sam będe bił brawo jeśli nie będe w niej uczestniczył czynnie, co miałem okazje już pare razy robić.
Pozdrawiam
3 kwietnia 2010, 02:22 / sobota
panowie gadkami o oprawach zajmiemy się kiedy indziej teraz zajmijmy się obecnym meczem pucharowym jak ściągnąć ludzi do młyna bo takimi kłótniami ich tylko zniechęcamy a o to nam nie chodzi przecież!!! Weźcie się w garść i zróbcie to co trzeba co do opraw to się do tego tematu wróci jak będziemy jechali do Bydgoszczy na finał PP a teraz we WTOREK wszyscy na młyn i jazda z tą jagą marną!! nie raz na meczu z jagą pokazaliśmy doping więc i teraz niech go nie zabraknie!!!
3 kwietnia 2010, 09:59 / sobota
Może trochę nie w temat, ale mam prośbę. Może ktoś przetoczyć co było napisane na transparencie na derbach w 2007 roku?

"Najpierw po broń sięgnęliście, flagę i tak straciliście potem na psy biegniecie, flag już nie odzyskacie..jedni kradną drudzy kupują tak frajerzy wizerunek budują" - Parę słów mi tu brakuje, z góry dzięki ;)

Biało- zieloni!
3 kwietnia 2010, 11:57 / sobota
Koniec kłótni sprzeczek trzeba DZIAŁAĆ!
3 kwietnia 2010, 14:10 / sobota
Święte słowa !
Była mowa o filmiku i plakatach, na plakatach się nie znam, ale filmik zrobiłem.
odnośnik
Mam nadzieje że przed meczem młyn zaśpiewa ,,wszyscy do młyna''.
Ave Lechia!
3 kwietnia 2010, 17:11 / sobota
Lechia_Shn Świetny filmik daje dużo do myślenia...
Więc Wszyscy do młyna Działamy !
3 kwietnia 2010, 19:15 / sobota
Lechia_Shn dzięki wielkie o czymś takim pisałem:):):):) teraz by się zdało 2 zdjęcia porównawcze z napisami Było tak a teraz jest tak!!! Trzeba to zmienić przyjdź do młyna i wspomóż Lechię i oblepić w okół stadionu to i na mieście może by w końcu się zmieniło
3 kwietnia 2010, 19:23 / sobota
Z tym oblepianiem po mieście to głupi pomysł... wystarczył by zajebiście duży transparent na przeciwko młyna na płocie
" WSZYSCY DO MŁYNA (...) CHODŹCIE ŚMIAŁO JEST NAS MAŁO " coś w tym stylu od razu ludziom rzuciło by się w oczy że mamy MAŁY problem...
3 kwietnia 2010, 19:37 / sobota
Długi no co do miasta może faktycznie tyle że chodziło mi o Oblepieniu komunikacji miejskiej którą dużo osób jeździ więc także by się rzucało w oczy!!! Można by przed mecze zrobić na kawałku materiału Wszyscy Do Młyna!!! Niech Powróci Blask Naszej Chwały!!! i umieścić to gdzieś przy kasach i na stadionie już może pomoże
5 kwietnia 2010, 17:38 / poniedziałek
Dobrze by było żeby jutro do młyna każdy przyszedł w czymś białym lub zielonym fajny efekt by to dało jak byśmy zapełnili sektor w barwach był by to najlepszy młyn od dawno pamiętanych meczy z niższych lig
5 kwietnia 2010, 17:53 / poniedziałek
No pewnie że tak ale nawet jak ktoś idzie bez np. koszulki, bluzy, to niech też wali do młyna śmiało i zmieciemy te owady aż miło będzie.
5 kwietnia 2010, 20:40 / poniedziałek
to dawajcie pokażemy im że każdy rywal co jest u nas czuje się jak w piekle!!! my do nich nie możemy więc im zróbmy piekło
5 kwietnia 2010, 21:44 / poniedziałek
Przyjeżdża niezła ekipa z Białegostoku ale mniejsza.. pokażmy jutro że potrafimy prowadzić solidny doping przez cały mecz. Noo bez bluzgów się nie obejdzie hehe norma. Ale nie o to chodzi kto pamięta mecz z Łks'em sprzed 2 lat młyn NAPRAWDĘ niewielki ale jaki był doping aż dziwne każdemu się chciało no nawet kryta pośpiewała byłem naprawdę w szoku. Młyn RYKNĄ a cały stadion za młynem wszystko było zgrane. To był mecz. Tak więc nie będę mówił " MOBILIZACJA " bo te słowo jest tak obcykane że szkoda gadać...
Po prostu dla Lechii
WSZYSCY DO MŁYNA !
7 kwietnia 2010, 20:30 / środa
Ciągle jest gadka o grze piłkarzy w PP a co sądzicie o dopingu jaki był na meczu ?
7 kwietnia 2010, 20:43 / środa
Długi jeżeli mam być szczery to powiem tak ta nie liczna grupa wyjazdowa była głośniejsza od nas a tekstem Idźcie do domu my nie powiemy nikomu nas skompromitowali dobrze że transmisji nie prowadziło Orange Sport bo był by wstyd na całą Polskę szacunek dla Limaka że chciało mu się prowadzić taki młyn szkoda że ludzie nie chcieli brać udziału w dopingu prowadzonym przez niego ja powiem tak jeżeli na Polonii nie zbierze się młyn od płotu do płotu to lepiej zaprzestać dopingu bo nie tak nas pamiętają, pamiętają nas jako konkretną ekipę a teraz tego nie pokazujemy i do puki nie będą chętni ludzie żeby się zebrać i zrobić konkretny doping to nie ma to najmniejszego sensu taka jest boląca prawda bo chociaż by nie wiadomo kto stał na gnieździe to doping się nie zmieni bo ludzie tego nie chcą!!! Martwi mnie najbliższy ligowiec bo jeżeli Polonia dostanie bilety to za pewne przyjadą z nimi śledzie i jeżeli nie zmobilizujemy młyna a stadion się nie przyłączy to będą głośniejsi od nas!!! Mówię to z żalem w sercu ale taki jest obecny stan naszego dopingu :( Teraz na pucharze byłem w młynie krzyczałem ile weszło razem z kumplami ale co z tego jak cały młyn liczył mniej niż tych co przyjechali z jagi no tak być nie może!!!
8 kwietnia 2010, 07:23 / czwartek
Kto nas skompromitował ? Przy prowadzeniu 1-0 usłyszałem wszyscy do bydgoszczy oraz idzcie do domu.. I co? To ma być kompromitacja? w 6 minucie meczu?! Ogarnij się chłopie i nie pierdol tyle. Niestety, ale doping u nas jest zależny od wyniku i jak si,ę dostaje na początku 0-1 to połowie nie chce się śpiewać, jednak sporo osób śpiewało.
8 kwietnia 2010, 15:36 / czwartek
chyba verde dal pomysł aby na jakimś meczu nie było młyna może to jest ten czas aby na Polonii przyjść na mecz i zobaczyć co będzie. Aby zaśpiewać hymn czy Trójmiasto.. niema żadnej filozofii czy nawet Lechia Gol... Jakby coś to zawsze w drugiej połowie można "otworzyć" młyn.
Proszę nie wyzywać bo to tylko propozycja!!!
8 kwietnia 2010, 15:51 / czwartek
1945_ słuchaj sam chodzę do młyna i chce żeby na Lechii był zajebisty doping ale jak w młynie stoi z 50 osób to przepraszam bardzo ale na 4 lidze więcej jest w nie których klubach no to o czym tu gadać??? Jeżeli mamy mieć doping to pokażmy kur....... że to jest LECHIA NASZ KLUB W NASZYM MIEŚCIE i godnie go prezentujmy a nie że przyjeżdża do nas garstka jakiś pajaców i są głośniejsi od nas a na dodatek krzyczą nam tekst idźcie do domu i przekrzykują tą przyśpiewką nasz cały doping!!! Taka jest moja opinie ja na meczach daje z siebie wszystko ale nie każdy to robi i efekt jest to nie młyn a młynek się zrobił :(:(:(:( TRZEBA coś z tym zrobić i ULTRAS musi coś wymyślić żeby ściągnąć ludzi do młyna na początku meczu poleciała przyśpiewka Wszyscy do młyna i dupa nikt się kur.... nie ruszył więc wiesz każdy ma swoją opinie i według mnie lepiej niech nie ma być dopingu niż ma śpiewać 50 osób i ekipa która przyjedzie będzie z 10 razy głośniejsza od nas no przykro mi bardzo ale taka jest okrutna prawda serce z tego powodu boli ale do póki ludzie nie będą chcieli i nie zaczną kibicować bez względu na wynik na boisku to tak zostanie!!! teraz jak wiadomo przyjedzie to coś z Polonia wspomagana przez śledzi i będzie na pewno głośna więc zróbmy wszystko żeby w lidze ten młyn był od płotu do płotu pełny i jak rykniemy to ich w te kraty wgniecie kiedyś żadna ekipa co przyjechała nie była w stanie nawet w połowie nam dorównać teraz są głośniejsi!!! po za tym 1945 szkoda tutaj pisać na tym forum bo tutaj można pisać o niebiosach a ludzie jak w dupie mieli tak i mają i ich to nie obchodzi
8 kwietnia 2010, 17:06 / czwartek
@marcin_starowka

sądzisz, że jak polonia pozdrowii jedną ze swych zgód to reszta puści to bez słowa? :D akurat mecz z brudasami mało się ku temu nadaje ;)
8 kwietnia 2010, 17:28 / czwartek
Ja mysle ze problem z dopingiem nie tkwi w calym sektorze tzw zegarowce, natomiast uwazam ze dopingowac powinno sie z prostej ktora z meczu na mecz wypelnia sie coraz bardziej szczelnie. Prosta powinna ciagnac doping tak ja np jest we wroclawiu, dziwice sie ze nie ma dopingu bo nikt nie idzie na zegar bo tam slabo widac(nie da sie ogladac meczu) a prosta to co innego pomyslcie moze nad dopingiem z prostej przeniescie wodzireja tam i zobaczycie ze bedzie o niebo lepiej!!!!!! AVE lechia!
8 kwietnia 2010, 17:32 / czwartek
ehe ? to nie ja : )
młyn jest potrzebny,
i to bardzo : )
8 kwietnia 2010, 17:32 / czwartek
Była w 2 lidze próba na prostej, to nie wypaliła bo na samym środku prostej jest hitlerowski balkonik i jak sie siedziało na zegarze to nic nie było słychać i w taki sposób cały zegar siedział cicho. Kiedyś młyn siedział na dzisiejszym łuku od przyjezdnych i cześciowo na prostej.
8 kwietnia 2010, 17:39 / czwartek
...może między zegarem a prostą?
8 kwietnia 2010, 17:56 / czwartek
Z tego co pamietam mialo tak byc na meczu z żydami w Grudniu.
8 kwietnia 2010, 18:03 / czwartek
To nie jest problem umiejscowienia mlyna..to jest problem ludzi tam przychodzacych i celu dla ktorego tam sie pojawiaja..chodze do mlyna ladne pare latek ale wczesniej dosc dlugo chodzilem na prosta bo co tu duzo mowic mialem wielki szacunek dla mlyna i ludzi tam siedzacych nie znalem jeszcze przyspiewek i nie czulem sie jakos na 90min dopingu (DOPINGU!)..ktoryms razem poszedlem do mlyna i tam jestem do dzisiaj..tylko jak pomysle kto tam byl i jak dopingowal wtedy a jak jest teraz..(i tu chodzi o tak ilosc jak i jakosc dopingu..)..to plakac sie chce..Limak mowi we wtorek ze nie przejmowac sie ze mowia ze nas malo ze mlodzi ludzie w mlynie ( w ogole nie wiem po co to tlumaczenie sie bylo)..ale jak sie odwrocic to stoja ludki faktycznie mlode (to nic..mozna glosno dopingowac bedac mlodym)..dziewczyny ktorych glownym zajeciem jest smiech i malowanie paznokci (sic!) i ludzie bedacy tam przypadkiem chyba bo nie znajacy repertuaru nawet najprostszego..a jeszcze drzesz tego ryja ile fabryka a oni cie palcami wytykaja i sie smieja..no kurwa..i to jest problem!..
8 kwietnia 2010, 19:05 / czwartek
@Simek86
wiadomo że by było kurowanie:) ale są ludzie ogarnięci którzy nie są w młynie to by to ogarneli czy zamiast prostackich jak na mój gust zbędnych słów k. i ch. czasami są potrzebne bo inaczej się nie da(patrz arka) ale na ich głupie zaczepki lepiej krzyknąć Trójmiasto czy kto rządzi w Krk. w tedy im gul skoczy a oto chyba chodzi niż rąbankę na kurowanie.
8 kwietnia 2010, 19:07 / czwartek
BuDeX_LG zgodzę się bo ten śmiech jest nie na miejscu ludzie na stadionie się śmieją nie raz z tego co stoi na gnieździe i tu jest główny problem a najgorszy to taki że ta osoba się tak tylko śmieje ale sam tam cwaniak nie stanie niestety szczerze mówiąc to zależy od ludzie dla mnie powinno być tak że każdy kto chce przyjść i kibicować powinien mieć Bluzę Kurtkę Koszulkę obojętnie co by nie miał to powinno być w Kolorze Białym Lub Zielonym ewentualnie Pasiak i wtedy zebrać młyn bo ci ludzie którzy przyjdą tak ubrani to znaczy że są tu bo chcą!!! Jaga do nas przyjechała i większość miała pasiaki na sobie całkiem fajnie to wyglądało! powiem jedno DO MŁYNA NIE CHODZĄ CI CO NAPRAWDĘ CHCĄ DOPINGOWAĆ NIE IDĄ ŻEBY POSTAĆ ZAPALIĆ FAJKĘ SIĘ POŚMIAĆ LUB COŚ INNEGO TAKICH NAM NIE TRZEBA!!! OD TEGO JEST TEN SEKTOR ŻEBY TAM BYŁ DOPING odnośnik macie tutaj link do filmiku który zrobił Lechia_Shn i porównajcie jak było a jak jest to co teraz to nie przypomina tamtego w 1/4 niestety prawda jest okrutna że jest u nas mega wielki problem z tym i musimy coś z tym zrobić!!! Przepraszam tych których uraziło to co napisałem wyżej w komentarzu ale takie jest moje odczucie i takie jest moje zdanie mimo że serce się kroi z tego powodu to prawdę trzeba umieć powiedzieć i się przyznać do problemu a nie od niego uciekać!!!
8 kwietnia 2010, 20:13 / czwartek
Problem mamy i to duży nie da się tego ukryć nasz doping jest strasznie nie konkretny !

Mała analiza :
Kryta przez cały mecz siedzi na zadzie i nawet nie mruknie zjedzą kiełbaskę obejrzą widowisko sportowe i pójdą do domu...
Z prostą też jest problem gdyż jak jest prowadzony na niej doping (Dość Dobry) nie trwa on długo...
Najbardziej zaangażowanymi sektorami są łuk od krytej i prostej te 2 sektory powinny się zmobilizować do obecnego sektora Z 2 .
Dlaczego na meczach Wisły , Widzewa kiedyś Legii są zapełnione sektory nad młynem dlaczego ludzie chcą dopingować ?
Bo to ich rajcuje daje im to satysfakcje że na meczach jest wyjebiste pierdolnięcie jest siła a u nas tej siły nie ma i nie będzie jak nie będziemy działać MY kibice.
Ludzie my przychodzimy na mecz nie tylko na widowisko sportowe czy żeby broń boże bawić się w pikników my jesteśmy od DOPINGU przychodzimy tylko i wyłącznie żeby pomóc grajkom wesprzeć ich w trudnych sytuacjach na boisku dać kopa OBUDZIĆ INNE SEKTORY ze stanu apatii który jest obecny ludzie powinni się obudzić co najważniejsze dojść do sektora Z 2 . Aby nasza siła pierdolnięcie się poprawiło bo jak rykniemy do łuku od prostej to i oni odpowiedzą na jebnięciu a jak oni odpowiedzą to obudzi się prosta i na odwrót... No i może kryta się obudzi
(mecz z Łks'em hehe)
Wystarczy pooglądać odpowiednie filmiki na YouTube z dopingiem i sobie porównać w czym problem u nas ludziom chyba doping nie daje satysfakcji sam już nie wiem...
MY przychodzimy na mecz po to aby dopingować od nas wszystko zależy człowiek człowieka powinien motywować do dopingu zaangażowanie którego u nas nie widać.
8 kwietnia 2010, 20:32 / czwartek
Np doping Legii odnośnik

Czy widać przerwę pomiędzy młynem a inną częścią sektora NIE czy widać ludzi stojących bezczynnie niedopingujących NIE
Widać zaangażowanie chęć dopingu pasje i co najważniejsze liczebność pierdolnięcie
*Od razu mówię że Legia podana jest na przykład nie darze ją żadną sympatią...
8 kwietnia 2010, 21:19 / czwartek
odnośnik tutaj podam przykład jak Wisła Kibicuje Zobaczcie jaka jest LICZEBNOŚĆ to rzecz 1 Po 2 U nas młyn jest od schodów do schodów każdy się zbije od schodów do schodów a reszta sektora świeci pustkami to jest nie do pomyślenia
odnośnik to zdjęcie kiedy było że w młynie tylko w koszulkach było nas mało ale pierdolnięcie było bo wszyscy śpiewali ale i tak było słabo porównujący z tym co było gdy młyn wyglądał tak:
odnośnik ten sektor jest wypełniony a nie jak teraz 1/3 tego co tu widać
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.327