Gdańsk: poniedziałek, 27 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 76/114

8 kwietnia 2010, 21:23 / czwartek
Nie wiem czy by to wypaliło ale można by było zrobić oprawę zrobić sektorówke z napisem : ,,Nie Ma Kibiców Nie Ma Dopingu Nie Ma Lechii" i jeszcze przed meczem na sektorze rozciągnąć może ludzie by w końcu ruszyli 4 litery i przyszli dopingować i Młyn świecił by dawnym blaskiem i znów zaczęli byśmy się liczyć w Polsce pod względem dopingu :):):) To jest do spełnienia potrzeba tylko chęci!!!!! nie mam pretensji do Ludzi z ULTRASU ani do ludzi z Gniazda bo oni robią co mogą i to co do nich należy!!! TYLKO ŻEBY JESZCZE LUDZIE CHCIELI!!!
8 kwietnia 2010, 21:54 / czwartek
Podziwiam Twoj zapal ale obawiam sie, ze wyjdzie jak zwykle. Zrobienie sektorowki to sa koszta a Lwy nie spia na pieniadzach. Pozostaje Ci przekonywanie ludzi by szli do mlyna.
8 kwietnia 2010, 21:55 / czwartek
O takiej oprawie na pewno możemy zapomnieć fundusze itd...
Ale kto broni zrobić zwykły prosty oczojebny transparent z jakimś sensownym przekazem.
Może naprawdę przydał by się jeden mecz na próbę całkowicie bez udziału młyna zobaczyli byśmy co by się działo który sektor by rozkręcał cały stadion zaczynał by przyśpiewki to by był zajebisty pomysł ludzie może by przejrzeli na oczy jak to jest bez młyna. Wtedy by wywiesiło się odpowiedni transparent z odpowiednim hasłem i zobaczyli byśmy reakcje " chętnych " na następnym meczu a na pewno by to coś zmieniło mam nadzieje że na lepsze !
8 kwietnia 2010, 22:02 / czwartek
Nic na siłę

Ludzie przyjdą do młyna wtedy kiedy dostaną za to kase, moze jakis fajny gadzet. Niestety takie mamy spoleczenstwo. Nastawione na kase,

Jedynym ewenementem w Polsce jest Lech. Ale tam na oprawe tez idzie sporo kasy.

Kiedys czytalem ze WL wydaje co mecz bodajze 40 tys.
8 kwietnia 2010, 22:08 / czwartek
"Ludzie przyjdą do młyna wtedy kiedy dostaną za to kase, moze jakis fajny gadzet. Niestety takie mamy spoleczenstwo. Nastawione na kase "

Tego jeszcze brakowało ludzi zachowujących się jak banda rozpieszczonych dzieciaków przychodzących do młyna za np. smycz czy koszulkę hahaha ja pierdole no co się dziwić takie czasy zero od serca tylko czekać na gratisy ahaha
8 kwietnia 2010, 22:16 / czwartek
odnośnik

To był doping niby tak niedawno zerknijcie jak wyglądał młyn szkoda że tylko podczas derbów.
8 kwietnia 2010, 22:24 / czwartek
Długi

Na derbach był doping bo był komplet takze pod zegarem

jedynym warunkiem aby wrocil doping to zapelnic sektor zegar, tak aby wszyscy stali obok siebie

doping jest zarazliwy, najgorzej wyglada to jak stoi mala grupka, a wokol niej pustka
8 kwietnia 2010, 22:37 / czwartek
Wiem przecież napisałem "szkoda że tylko podczas derbów."

A co do tej pustki pod zegarem to piszemy już ładne kilkanaście postów tylko nikt
" od tego " się tym nie interesuję trudno jak chcecie? tak macie?
8 kwietnia 2010, 22:52 / czwartek
wiecie co ja myślę tak zamknijmy ten temat w ogóle!! Niech ktoś kto może niech się porozumie z zarządem Lechii i niech na głównej stronie walną Newsa jakiegoś Przyjdź na Z2 dopinguj naszych oni potrzebują twojego dopingu bez ciebie jest to nie możliwe myślę że wtedy by się coś ruszyło bo tak nie mamy siły przebicia i o kant dupy to rozbić wszystko musimy jakiś konkretny pomysł łatwy do zrealizowania walnąć żeby ludzie to ujrzeli i przyszli na ten sektor!!!
8 kwietnia 2010, 22:58 / czwartek
albo zrobić coś w stylu plakatu i poprosić portale powiązane z Lechią żeby to gdzieś umieściły w newsie jakimś na głównej czy coś może by i wtedy coś ruszyło
8 kwietnia 2010, 23:05 / czwartek
Chuj z okrzykami! Delektujmy się kiełbaskami!
8 kwietnia 2010, 23:09 / czwartek
Bigos, popcorn, coca cola i dopingowanie kibice pierdola.
8 kwietnia 2010, 23:17 / czwartek
ani pepsi ani cola nie zastapi ci jabola...
9 kwietnia 2010, 00:07 / piątek
Kochasz Lechię i szanujesz, z Nią się smucisz i radujesz
A gdy gra Twa drużyna, nie bądź chuj , idz do młyna !!!
9 kwietnia 2010, 00:40 / piątek
@GoStiNLG1945..

Fakt, nie ma szacunku dla gniazda jak jest tam Limak..moze z racji wieku..nie wiem dlaczego zupelnie ale najwiekszy sprzeciw widzialem we wtorek od ludzi ktorzy kurwa nie znali NIC kompletnie nic i kurwa jak w kosciele otwierali usta ale nie plynal nawet szept!..CO DO CHUJA?! Spoko..przerwa..Limak uczy "bajeczki"..po 30 powtorzeniach 3/4 robi wielkie oczy bo trudno spamietac..KURWA!!..inaczej wyglada to jak jest tam D...jest szacun ale nie ma gazu..nie ma ognia..bo wpadla bramka..albo trza zapierdalac po kielbache! a jak jest to kurwa ciagle jest tak ze tak powiem "po polsku" mnie to nie dotyczy ja sam nic nie zmienie..KURWA MAC!..ja idac na mecz, na stadion, na Traugutta 29 oprocz wiary i nadziei ze wygramy mam w srodku to zeby wydrzec ryja po kres mozliwosci..jebac aktualny wynik, jebac przeciwnika, czy sa goscie czy nie ma..kurwa..po co my tam przychodzimy??!! a pierdolenie typu ze nie da sie meczu ogladac jest juz ponizej krytyki! odwolalbym sie do slow kogos Wielkiego dla tego Klubu..ale czy wypada?..Czy Wielka Lechia Naszych Marzen to tylko aspekt pilkarski?! Czy to tak wiele wstac z lukow i przyjsc do mlyna i raz..raz w sezonie zrobic miazge bez podzialow?! W koncu Lechia TO MY!!!!!!!!

Sorry za bluzgi..ale ile mozna..
9 kwietnia 2010, 13:09 / piątek
My nic innego nie mamy do roboty na meczu
My musimy po prostu prowadzić doping
Po to przychodzimy na T29
Tego od nas oczekują piłkarze
To powinno być naszą pasją
A to co u nas się dzieje to porażka !
9 kwietnia 2010, 13:13 / piątek
Moim zdaniem mozna by na jeden mecz zaprosic do mlyna cale stowarzyszenie kibicow, fc i inne grupy kibicow. Zrobic jakies odgurne polecenie. Troche by sie Nas wtedy tam zebralo i pokazalibysmy innym ze jednak mozna przyjsc do mlyna i dopingowac. Dziwny pomysl, no ale niestety niewiem juz co moze nam pomoc.
9 kwietnia 2010, 14:01 / piątek
odnośnik to co tutaj kibice robią na tym filmiku to jest magiczne ja w ogóle nie wierze w to że oni to robią to się wydaje tak nie realne normalnie :/ ale jedno co to tam ludzie tego naprawdę chcą a u nas tego brak i nawet ze zwykłym dopingiem mamy wielki problem :(:(:(:(
9 kwietnia 2010, 14:31 / piątek
jest D. jest szacun haaahaaa
9 kwietnia 2010, 15:24 / piątek
@Nostradamus..

Szacun w takim sensie ze nie slyszy sie tyle wrzut smiechow i zartow co w przypadku prowadzenia dopingu przez Limaka..przynajmniej ja czuje taka roznice i mniej slysze w kolo siebie glupiego pierdolenia i smiechow czy kurwa mac spiewania 801-802-803..nie mowie o klanianiu sie w pas bo przyszedl D., a z reszta nadzieja ze jutro cos sie zmieni choc nie chce mi sie wierzyc..a z wypowiedzi Kafara ze "rehabilitacja dla kibicow w 2giej kolejnosci" wcale do tego nie zacheca..:/
9 kwietnia 2010, 16:11 / piątek
jest wsród was kilka osob z którymi sie zgadzam, na przykład to ze ta "oprawa" jest smiechu warta, tez jestem zdania ze jak juz robimy jakąs oprawe to kurwa pożadnie a nie takie cos, nie kumam czemu nawet taka odra potrafi zrobic fajna oprawe patrz. ostatni mecz, a My prezentujemy cos takiego, kupuje od jakiegos roku gazete To My Kibice i jak widze oprawy z 3 ligach to mi opada kopara nie są oczywiscie tak szczegołowe jak lech czy Wisełka ale sa proste wykonane precyzyjnie a przedewszystkim sa duze. a teraz jesli chodzi o doping, według mnie umiejscowienie młyna to porazka!!!! Dlaczego? juz wyjasniam, ja chodze na mecze z 2 powodów: 1. zeby zobaczyc na zywo mój kochany zespoł, 2. zeby dopingowac, tam gdzie siedze obecnie czyli. luk od prostej mam te 2 rzeczy, a na młynie inaczej setkorze Z2, widoczosc jest raczej słaba zeby nie powiedziec fatalna. 2 sprawa dla mnie wiek osob na młynia jest załosny,sorki ale głos 15 latka jest słaby w porównaniu z 25-30 latkiem, których pełno na "moim setkorze" ze tak sie wyraze. Czemu kurwa nie spróbowac na jeden mecz przenisc młyn na luk od prostej jak sie nie sprawdzi to huj wróci na z2 ale kto wiem, kto nie ryzykuje ten nie ma!! Ale z nadzieją patrze na stadion w Letnicy i juz nie moge sie doczekac wierze ze tak sie odrodzimy i pokazemy całej Polskiej scenie kibicowskiej to KURWA RZADZI W POLSCE!!!
aha korzystają z okazji chciałbym takze powiedziec kilka słow o ostatnim meczu z jaga u Siebie, mecz ogólnie stał na słabym poziomie lecz niestety jaga nas całkowicie zdominowała, w 1 połowie srodek pola u nas nie istniał po przerwie zreszta wcale nie lepiej, ja oczywiscie wierze w Lechie ze bedą potrafili jeszcze powalczyc!!! Dziwi mnie bardzo postawa Trenera, kurwa wkoncu PP to zajebista przepustka to ligi europejskiej szczególnie w obecnej sytuacji gdzie najgrozniejsi rywale odpadli został tylko ruch, dla mnie na pewno wina lezy po stronie Kafara, słaba taktyka na mecz, zupełnie nie rafiony skład i słaby wynik.

do zobaczenia na T29 w sobote
tylko zwyciestwo Lechijko tylko zwyciestwo!!!
9 kwietnia 2010, 16:48 / piątek
hmmm ciekawe jak by to wyszło jak osoba stojąca na gnieździe by poprowadziła cały stadion i ciągle mówił by przez mikrofon i nie mówił by tylko do garstki a do całego stadionu może wtedy ci co zazwyczaj wpierdalają kiełbaski by zaczęli dopingować jeden mecz na sprawdzenie żeby poprowadzić cały stadion!!!
9 kwietnia 2010, 17:02 / piątek
powiem tak powinniśmy brać przykład sami od siebie co do dopingu bo kiedyś byliśmy POTĘGĄ w tym i nie patrzmy na innych bo oni kiedyś byli słabsi od nas!!! U nas jest chujowe myślenie wygrywamy śpiewamy i się ciszymy przegrywamy po co mam pajaców dopingować jak oni grać nie umieją przegrywają i w ogóle zaraz wszyscy są obwiniani ale jak wygrywają to zaraz jest cisza i każdy się cieszy!!! Jedno jest naprawdę wkurwiające ludzie od piłkarzy wymagają żeby walczyli aż padną ale z siebie gówno dają to coś tu jest nie tak!!! Kibice przychodzą dla piłkarzy a piłkarze grają dla kibiców więc dodajmy im otuchy i zacznijmy ich naprawdę dopingować!!! Za pewne słaba gra naszych u nas spowodowana jest słabym dopingiem!!! Na wyjazdach tak grają bo tam są kibice przeciwni i uprzykrzają naszym życie gwizdami i w ogóle a nasi im robią na złość i tak samo robią nam bo jak nie ma dopingu to jak by nie było i kibiców i nie ma dla kogo grać!!!
9 kwietnia 2010, 17:30 / piątek
"Fakt, nie ma szacunku dla gniazda jak jest tam Limak..moze z racji wieku.."

"..inaczej wyglada to jak jest tam D...jest szacun ale nie ma gazu..nie ma ognia.."

_________

rzeczywiście, Limak i Dario różnią się AŻ tak datą urodzenia, że ten pierwszy nie ma nawet po co startować do gniazda, bo nie będzie SZACUNU

o kurwa, to żeś problem wymyślił :-)

PS. Limak, nie masz "szacunu i respektu" na gnieździe, to co dopiero na dzielnicy? :O ,

nie bierz tego na poważnie oczywiście, bo ten post ma taki charakter jak i cały ten temat ;-)
9 kwietnia 2010, 20:47 / piątek
Taką forumową gadką zajdziemy do następnych 76 stron. Trzeba działać poza siecią bo tak można pisać do E 2012 a z takim dopingiem nie ma po co wchodzić na PGE Arene
9 kwietnia 2010, 21:55 / piątek
Tulsik no tak rzeczywiscie kto tu jest młodszy a kto starszy... :)

A tak na poważnie to dajcie już spokój bo kolejne 76 stron. Na necie problem się nie rozwiąże żadne bannery, filmiki i inne chyba że będzie pospolite ruszenie........
9 kwietnia 2010, 22:09 / piątek
Kibice w młynie muszą byc wynagradzani. Tak jak piłkarze i trener maja premie od punktow, tak samo powinni miec kibice. Musi byc dodatkowa motywacja.

Wszak czemu kibice maja nie otrzymac premii jesli sa 12-tym zawodnikiem

Proponuje zatem aby przy wygranych meczach pilkarze opodatkowali sie na rzecz mlyna.

Wtedy obu stronom bedzie zalezec na punktach

Tylko kwestia na co przeznaczyc te pieniadze:
- nowe flagi
- na alk po meczu
- na cel szczytny
9 kwietnia 2010, 22:18 / piątek
nie to żebym im hujom zazdrościł ale oglądam właśnie amikę ze śledziami i taki doping żeby był u nas.tam doping ciągnie ze 2000 chłopa
9 kwietnia 2010, 22:35 / piątek
duzo u nich robi trybuna kryta i dobra akustyka.

U nas niestety idzie to w las

Nic nie da zmiana mlynarza, jesli nie przyciagniemy ludzi do mlyna
10 kwietnia 2010, 00:57 / sobota
@Tulsik..

Ja tylko pisze co widze i slysze bedac na mlynie..dla mnie nie ma kompletnie zadnej roznicy kto akurat stoi na gniezdzie i kto ile ma lat..przychodze tam zeby dopingowac i tyle..i nigdzie nie napisalem ani slowa o zadnej zmianie mlynarza bo to faktycznie nic nie da..fakt jest nas tam cholernie malo wiec pewnie nie ma mowy o wyrzucaniu stamtad dodatkowo nie spiewajacych i tylko komentujacych..i caly tamten post sluzyl tylko i wylacznie temu zeby ludzie trzymajacy tam doping mieli jakies wskazowki co poprawic..no ale dopoki nie bedzie konkretnej liczby ludzi chcacych zdzierac gardla to pozostanie ciagle tylko kosmetyka..smutne ale prawdziwe..do jutra..
13 kwietnia 2010, 15:42 / wtorek
Zobaczcie na ta fotke z polonia warszawa i młyn nie wygląda tak źle

odnośnik
13 kwietnia 2010, 15:47 / wtorek
Sektor rodzinny w meczu z Legią pajacu.
13 kwietnia 2010, 16:11 / wtorek
To zobacz sobie na dół "pajacu"
23 kwietnia 2010, 19:28 / piątek
Może "rozruszam" temat po spadł na 3 stronę... dobra do rzeczy

Tradycyjnie w niedzielę wszyscy dopingujemy Lechia nas potrzebuję szykuję się ciężki mecz młyn wygasa a potrzebujemy mocy więc ludzie DOPING nic innego nie możemy dać piłkarzom!

"Podobno" przyjeżdża 400 sztuk więc może co niektórych mało zaangażowanych nakręci to do dopingu.

pozdro

Ave Lechia
23 kwietnia 2010, 20:24 / piątek
Trzeba się zmobilizować i konkretnie zmobilizować!! Co do meczu z Polonią.B to rzeczywiscie młyn nie wyglądał aż tak źle jak np. prosta ale zadziwiająco doping był słaby mimo że wokół było sporo ludu. Ludzie przychodzą na młyn a nie spiewają, dla mnie to trochę nie poważne. W każdym razie mam nadzieje że się w niedziele pokażemy z dobrej strony i pokażemy głupim i zarozumiałym slązakom gdzie ich miejsce w szeregu.

AVE LECHIA
23 kwietnia 2010, 21:10 / piątek
Sorki Panowie i Panie,
a gdzie sektorówka...?
a gdzie flagi na kijach...?
a gdzie oprawa np. rolki
ja tylko wrzucam do puszek na goszczenie zgód, wali mnie to... ja chcę wrzucić na oprawę i taką chcę widzieć (uzbierajmy np. na koszulki do młyna, może np. na gorzką czekoladę) może jak jeden z drugim dostanie koszulkę to przyjdzie ryja drzeć.
Na mecze zgód jeżdzę i browara rowniez wypiję. Ale czy browar, czy tłusta zwyczajna z grila jest wazniejsz niż oprawa i darcie ryja. Z całym szacunkiem zgoda świeta rzecz, ale f-ma sie sypie w pierwszej kolejności ja ratuje. Za dwie kolejki w młynie zostaną tylko nieliczni, bo wiekszość kibiców LECHII nie interpretuje się z młynem, a wrecz sie wstydzą tej garstki WIERNYCH KIBICÓW, a ich musimy uszanować.
Kibice NASZEJ LECHII są szczodrzy, kibice umieja zebrać kasę, ale stanie na dojściówkach, gdzie każdy sie spieszy na sektor jest dobry, ale nie dość dobry, przypomnijmy sobie jaka kasę kibice wrzucili jak zbiórka prowadzona była na sektorach....!!! Nie lepiej...?, nie wiecej kasy było..?
Łatwo może mi pisać, bo sam nie ucestniczę w zbiórkach, ale wrzucam...!
Napewno moje słowa nie każdemu przypadną do gustu, ale może dyskusja będzie bardziej rzeczowa, niż hasła np. wszyscy do młyna (bo z młynem trzeba sie interpretować).
bez napinki!!!!
23 kwietnia 2010, 21:27 / piątek
Szpila - podzielam twoje zdanie.
Doceniam ludzi z młyna, którzy drą sie 90 minut (mi wysiada głos dość szybko-moze wiek robi swoje), jednak suchym hasłem nic sie nie zdziała.
Co do opraw to też 100% racji - jest dobra oprawa jest dobry doping, ludzi pobudza to do śpiewu.

TYLKO LECHIA!
24 kwietnia 2010, 11:41 / sobota
co racja to racja kiedyś było po kilka opraw na mecz przy hymnie były np. biało zielone kartki, później biało zielone flagi, a na końcu jakieś sektorów-ki i było bardzo dużo osób od płotu do płotu bo ludzie chcieli tam przychodzić jak widać na zdjęciach z ligi 4 czy 3 i faktycznie hasła wszyscy do młyna nic nie da trzeba zrobić to od podstaw zbudować po pierwsze zrobić żeby na młynie każdy był w koszulce białej lub zielonej po 2 zrobić lepsza organizacje i dać przede wszystkim szanse tym co chcą działać!! i co najważniejsze nie wyśmiewać od razu nowych pomysłów i nie krytykować tylko spróbujmy je zrealizować zobaczcie nawet takie PGE Bełchatów jest lepsze w organizacji bo tam praktycznie nowe pomysły są od razu realizowane a u nas się je wyśmiewa krytykuje i błądzi po starych ideałach a teraz czas na coś nowego jakieś przyśpiewki które będą miały dobre jebnięcie jak np. HSV jak jest lalalalalalala to jest to zajebiście słychać dlatego takie typu piosenki powinny być śpiewane ale ja już w tym temacie daje sobie spokój bo pisanie tutaj i tak efektów nie daje więc szkoda pisać lepiej zacząć działać więc pokażmy tym Chorzowskim psom gdzie ich miejsce!!! Niech młyn znów zapełni się w pełni zbierzmy konkretną ekipę i pokażmy że potrafimy i że naprawdę jesteśmy Najlepsi tak jak KIEDYŚ!!!!!!!!
24 kwietnia 2010, 12:05 / sobota
GoStiNLG1945 napisał: " . . . co racja to racja kiedyś było po kilka opraw na mecz przy hymnie były np. biało zielone kartki, później biało zielone flagi, a na końcu jakieś sektorów-ki i było bardzo dużo osób od płotu do płotu ....... a u nas się ....... błądzi ........czas na coś nowego jakieś przyśpiewki ........jak jest lalalalalalala to jest to zajebiście .................Niech młyn znów zapełni się w pełni zbierzmy konkretną ekipę i pokażmy tym Chorzowskim psom gdzie ich miejsce!!!!!!!!!!!"

pokazywacz : )
teraz wobec postawy trenera i jego wybrańców, polityki klubu, własciwie to zrobił się z tego łańcuszek przyczyn,
jest coraz mniej kibiców sukcesu więc powinno byc już tylko coraz lepiej, idzie na lepsze,
pech że najwięcej ich ubyło akurat z młyna . .cóż, może faktycznie biało-zielone kartki i lalalalala to jest dobry pomysł, spowoduje że powrócą w to miejsce najwierniejsi,
24 kwietnia 2010, 14:19 / sobota
Jak pisałem wcześniej, zwykli ludzie mają dosyć wzucania kasy na jakieś goszczenie zgód, mają to gdzieś, ale na oprawę (oczywiście widoczną) nie pożałują, flagi , sektorówka.... to nic nie kosztuje. a może 2 dodatkowe bębny, kibic da...!
24 kwietnia 2010, 15:40 / sobota
Rozumiem do czego Szpila zmierzasz ale zrobienie flag jak i sektorowki wbrew pozorom kosztuje. A 2 nowe bebny to chyba zbyteczny wydatek :)
24 kwietnia 2010, 15:44 / sobota
Szpila
23 kwietnia 2010, 21:10 / piątek
ja tylko wrzucam do puszek na goszczenie zgód, wali mnie to... ja chcę wrzucić na oprawę i taką chcę widzieć (uzbierajmy np. na koszulki do młyna, może np. na gorzką czekoladę) może jak jeden z drugim dostanie koszulkę to przyjdzie ryja drzeć.

mamy dawać na czekolade ? hahaha lub koszulki hehe dobre, dobre
a fronda najlepiej podsumował : )
24 kwietnia 2010, 16:02 / sobota
fronda masz racje teraz powinni pokazać się najwierniejsi fani ale tych jest jak na lekarstwo bo na meczu z Polonią we wtorek było nas w młynie ok. 100 osób ale te około 100 osób i tak było głośne więc miejmy nadzieje że termin będzie odpowiadał i że przyjdzie nas porządna liczba bo to co jest teraz to nawet 3 ligowcy mają głośniejszy doping przepraszam ale prawda jest bolesna i trzeba to szybko zmienić bo tak mała liczba w młynie to może u śledzi być a nie u nas klubie z taką TRADYCJĄ!!!!
24 kwietnia 2010, 16:51 / sobota
Spoko. Bedziemy robili jak kibice Besiktasu. Jak bedzie nowy stadion to ktos moze wychodzic na srodek i dyrygowac przez chwile. Potem wroci na miejsce i reszta zalezy od stadionu :D
24 kwietnia 2010, 16:53 / sobota
Ja proponuję zaśpiewać ze 4 razy hymn w trakcie jednej połowy!!To jest paranoja z tak pieknej pieśni robic ,,jedną z wielu''!!

Pierdolić sobie tutaj możemy do usranej śmierci.Jak się tym nie zajmą ludzie z autorytetem wsród nas szarych kibiców to możemy pierdolnąć się w czoło i chuj to da.Jak nikt ze starszych wyjadaczy nie przyjdzie to młyn dalej będzie posmiewiskiem wsrod reszty stadionu.Chuj nam da ze wprowadzimy nowe piesni,koszulki majtki czy kurwa sweterki jak to bedzie tylko na chwile!Po 2-3 meczach znowu wszystko wroci do normy i ludzie spierdolą na łuki.Od 3 meczów namawiam znajomych żeby poszli ze mna i nikt nie chce..zdazyli sie juz tak uprzedzic do mlyna ze odpycha ich od mlyna to co tam sie dzieje.Zmobilizujemy sie na Arkę,Amice i parę inych a potem znowu wielki chuj!
24 kwietnia 2010, 18:23 / sobota
to tkwi w mentalności kibiców w niczym innym obojętnie kto by nie stał na gnieździe to będzie to samo do póki ludzie sami nie zechcą na siłę gówno się zrobi ja proponuje zrobić jedno dać jedno hasło albo zapełnimy sektor i robimy konkretny doping albo niech zostanie pusty i tyle bo co to jest za sens jak młyn ma być od schodów do schodów albo to jest młyn albo młynek!!! całe Z2 to młyn więc niech cały ten sektor śpiewa!!
24 kwietnia 2010, 18:31 / sobota
Zbiórka fanów "Niebieskich" odbędzie się dokładnie o północy na dworcu PKP w Chorzowie Batorym. Odjazd o godz. 00:15. Na niedzielne spotkanie otrzymaliśmy 400 biletów. Początek meczu z Lechią o godz. 17:00. (Niebiescy.pl)
powiem jedno oni dostali tylko 400 biletów ale ile ich rzeczywiście przyjedzie nie wiadomo (2007 rok 1500 kibiców na wiosnę) ile by ich nie przyjechało to i tak będą głośni bo cicho w tej klatce na pewno siedzieć nie będą!! Więc musimy się zmobilizować bo tej ekipy przedstawiać nie trzeba!!!
24 kwietnia 2010, 21:24 / sobota
Na 2 lidze był 100 razy lepszy doping niż teraz. I tylko sektor zrzuca winę na inny sektor. Jak każdy, czuję zażenowanie na meczu.... co się kuźwa dzieje. Klnąć tylko potraficie. śpiewać kurde leserzy!!!!

Czy ktoś w ogóle zapoznaje się z "głosem ludu"???
Czy to forum dla wylania żalu ?

jeszcze ta polityka klubu...żenada....niepełny stadion, a w dniu meczu podnoszą ceny biletu. Kto to wymyślił? przecież to anty promocja.
24 kwietnia 2010, 22:53 / sobota
Jak przyjdzie ich więcej niż 400 osób i będą chcieli wtrynić się bez biletów na chama to będzie avanti z ochroną i psiarnią bo za ch*ja ich nie wpuszczą do klatki w takiej liczbie.

Ekipa konkret pod względem dopingu i jeszcze paru kwestii.

A co do tematu to nie wiem ile ja tu postów natłukłem "kilkaset" dopóki ludzie którzy tak naprawdę się tym zajmują NIC nie ruszy... od nich to wszystko zależy nie WEZMĄ się do "roboty" to nasz sektor "młyn" będzie tak wyglądał zawsze może tylko się powiększy przy derbach ale to norma frekwencja i w czasie derbów jakoś wszyscy są WIERNYMI DOPINGUJĄCYMI KIBICAMI ! O dziwo

Co do jutrzejszego dnia panowie panie nie ważne jak liczny będzie "młyn" dajemy wszystko na co nas stać i liczymy na wsparcie innych sektorów !

Bo Lechia to MY !
Do kur*wy nędzy !
24 kwietnia 2010, 23:12 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.326