Gdańsk: poniedziałek, 24 kwietnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 77/114

25 kwietnia 2010, 00:19 / niedziela
Frajerze, co wrzucasz te zjebane linki. Wypierdalaj stad z ta zjebana gra. Grac sobie tez juz niebawem nie pograsz.
25 kwietnia 2010, 02:14 / niedziela
tutaj naprawdę jest szkoda mówić co kol wiek bo to nic nie zmieni ale jedno co możemy zrobić to wszyscy chętni nie przyjdą do młyna i dopingują ile mają sił i nie patrzmy na inne sektory młyn jest od tego żeby być zajebisty doping i jedno co jak młyn będzie miał zajebisty doping to stadion się sam podłączyć i kto wie co nie będzie tak że cały stadion będzie non stop śpiewał tylko do tego potrzebny jest młyn tak jak jest na derbach od płotu do płotu!!!!
25 kwietnia 2010, 22:36 / niedziela
Jak oceniacie dzisiejszy doping? Dla mnie dobry, ale do perfekcji jeszcze sporo brakuje.
25 kwietnia 2010, 22:48 / niedziela
rozjebało mnie dzisiaj " Gdańszczanie ", pomijając " rewelacyjne" proste do śpiewania krótkie słowo to może równie dobrze jeszcze zacznijmy śpiewać Sierakowiczanie , Malborżanie czy Tczewianie ....

oraz po raz kolejny n-ty raz - Szkocja , Lechia Gol! zainicjowane przez łuk od prostej chyba dało do myślenia , aby prowadzić doping trzeba czuć co i w jakim momencie należy inicjować ...?
25 kwietnia 2010, 22:52 / niedziela
Fakt, gdańszczanie - lekko dziwny pomysł. Ktoś jest z Sopotu czy Tczewa to już ma jedną przyśpiewkę mniej; -)

Choć tego dnia łuk od prostej wymyślał jeszcze dziwniejsze przyśpiewki :)) Nie były głośno śpiewane, jednak kto tam był wie o co chodzi :)
25 kwietnia 2010, 23:03 / niedziela
Największa bolączka naszego młynu to wodzirej. Bark mu wyczucia sytuacji.

D. od początku meczu trzeba było jechać "czy wygrywasz czy nie". A co tam. ! Lechia style!
26 kwietnia 2010, 00:10 / poniedziałek
Heh a dla mnie jako starszego luja brakowalo konkretnego pojechania gości !!! Brakuje mi trochę tego drugiego nie wiem jak on miał ale dwóch na podium jednak to bylo cos wg. mnie jak na te nowe czasy.... taki sobie doping z wodzirejem ehh a pamietam mecz z LKS pamiętny :P prowadzili we dwoje :)

Dobra nie wazne Zielono Bialo Zieloni :)
26 kwietnia 2010, 16:15 / poniedziałek
jak wiadomo u nas nie jest najlepiej z akustyką więc powinniśmy śpiewać głośne piosenki jak i te skoczne żeby ludzie się dobrze bawili mam tu na myśli HSV literkę czy tym podobne takie piosenki poruszą stadion a przy okazji nie trzeba dużo ludzi żeby to było głośne :)
26 kwietnia 2010, 20:40 / poniedziałek
Za dużo wrzutów za mało konkretów krótko i na temat. Do boju Lechia Gdańsk... powinniśmy se odpuścić na inne czasy bo po 6 sekundach pieśń wygasa ludziom się nie chce tego śpiewać być może nie umieją nie wiem o co chodzi ale tak jest nie brzmi to najlepiej no i nie wygląda po trzymaniu szalików przez 10 sekund w górze.

Przy Do boju Lechia... ludzie wygasają...
Repertuar musi być taki aby sektory się obudziły młyn pyta sektor odpowiada i tak dalej ma być jazda np Kto dzisiaj wygra ?? Jasne że Gdańska Lechia !! itd
Ludzie muszą się bawić bo jak na razie śpimy szczególnie kryta. Prosta śpiewa co innego co młyn tak jest zawsze a to młyn jest prowodyrem.
Dopóki będzie taki młyn jaki jest trzeba dawać rade
27 kwietnia 2010, 16:13 / wtorek
według mnie za miast Gdańszczanie mogło by być Lechiści!
co do piosenek to typu HSV itp. jak by cały stadion zaśpiewał całość bez podziało to by wymiatało!!! Można by też wprowadzić to co na tym treningu odnośnik zaśpiewane przez cały stadion coś pięknego :):):):)
27 kwietnia 2010, 17:03 / wtorek
Tak na marginesie. Może ktoś pamięta ( Stara Gwardia ) jak próbowano swoimi czasy wprowadzic na Lechii przyśpiewkę na nutę ,,Rasputina"?
odnośnik
Brzmiało to mniej więcej tak : od 0:21 min. Wszystko na la la la ( więc bardzo proste ) i na końcu : Lechia Gdańsk! Nie chodzi mi o to by tą przyśpiewkę promowac ( chociaż wpada w ucho a i Boney M jest nieśmiertelny ) tylko czy ktoś pamięta .
27 kwietnia 2010, 17:12 / wtorek
"według mnie za miast"
Jakich miast?
27 kwietnia 2010, 18:01 / wtorek
? ? ?
a nie tak: odnośnik

Lechia dziś mecz gra szala la lala,
i dwa punkty ma szala la lalala . . . .
27 kwietnia 2010, 18:14 / wtorek
chyba że pokreciłes nie tylko piosenkę ale nawet nazwę zespołu,
bo z opisu ewidentnie podpada mi inny zdarty hicior

odnośnik
to jest rzeczywiście nana na nana hey hey Lechia Gdańsk

a kto pamięta słowa do tego przeboju ? odnośnik ; )))))))))))))))))))))))))
27 kwietnia 2010, 18:19 / wtorek
podpowiadam nie jest to z dupy wyjete "jestesmy z wami . . . " ani żadne "gramy do końca. . . "
jeszcze tochę i w momencie bicia rożnych przez przeciwników zaczniecie skandować De-fence : )))))
więc . . . jak powinno być prawidłowo ? ? ?
27 kwietnia 2010, 18:43 / wtorek
Verde nie prowokuj z tą przyśpiewką bo częśc ludzi to pamięta ;) a jak wiadomo gówno wybiórcze nie śpi :))))))
cuanta namera jesteśmy ........................ ;)
Pozdrawiam
27 kwietnia 2010, 18:55 / wtorek
hyyy, no tak, to też : ) wygrał Pan zegarek : )

chodziło mi, piłem do "Lechia My z Wami, My za Was serca oddamy " - a teraz jakieś sciągnięte z hal siatkarskich ? "jesteśmy z Wami, no kurwa ni przypiął ni wypiął, prawie jak de-fence

aaa . . . i jeszcze nasz hymn pod to leciał " Lechia nie spadnie, ni chuja Lechia nie spadnie" ; ))))))))))))

wogóle to sporo tego było pod tą nutę jak tak pogrzebać w pamięci,
można by tego mnożyć pewnie na ze dwie strony tutaj

ale, może przynajmniej . . . młodzież zarzuci to nieszczęsne "jesteśmy z Wami" na to co wyżej, może, oby
27 kwietnia 2010, 19:07 / wtorek
Niczego nie popierdoliłem :) Cóz możecie nie pamiętac. Kilka osób wtedy próbowało tym rozhuśtac młyn (ś.p. Wolf , Milionerek vel Czarny , Havana , Milan ) , a te inne ,,na na na na ..." to też faktycznie sie śpiewało.
27 kwietnia 2010, 19:09 / wtorek
verde a gdzie "Jazda z kur..." ?? :)
27 kwietnia 2010, 19:10 / wtorek
Limak , musiałeś ?
27 kwietnia 2010, 19:14 / wtorek
Również uważam, że 'Naprzód Gdańska Lechijko" powinno zostać wprowadzone. D. mógłbym początek zanucić przez mikrofon, potem młyn się podłączy i kto wie, może stadion się osłucha i podłączy do tego. W takim przypadku gdy sam młyn to krzyknie, jak to było jakiś czas temu, stadion znowu nie usłyszy nawet, że jest to coś nowego ;P
i mam pytanie co do 'Ave Lechia' które D. kiedyś wprowadził, coś nie ma tego od dłuższego czasu...
27 kwietnia 2010, 19:18 / wtorek
t-t wyłapałeś błąd dzięki :) przez przypadek musiałem spacje wcisnąć miało być zamiast!!! a co do przyśpiewek to mamy ich od groma tylko że dużo już dawno nie było śpiewane i tak jak tutaj piszecie jakieś gówna pościągane z hal śpiewamy.
Kiedyś śpiewaliśmy literka B literka K literka S jak BKS teraz tego nie ma, tak samo było Zielone Róże Są A Białe Bzy, itp. tego dziś brakuje i wydaje mi się że po prostu zmiana repertuaru jest powodem tak mało licznego młyna, mamy zajebiście głośne przyśpiewki których nie śpiewamy i to jest problem!!! Jak ktoś pamięta jak leciała ta piosenka z Motławą i napiszę to będę wdzięczny :) z Góry Dzięki
27 kwietnia 2010, 19:23 / wtorek
John sorry :)

"...Nad Motławą pragnę marzyć. Nad Motławą pragnę żyć gdańskiej Lechii kibicować z Śląskiem Wrocław w zgodzie żyć "
27 kwietnia 2010, 19:26 / wtorek
wygrałeś . . . ołówek : )

toż pisałem że można ze dwie strony wypisywać . . . i wszystko to było,

mi dokucza konkretnie to ze "Lechia My z Wami, My za Was serca oddamy"

zostało zastąpione jakimś siatkarsko-koszykarsko-reprezentacyjno piknikowym "jesteśmy z Wami "
albo takim samym "gramy do końca" które brzmi prawie jak de-fence

a i jeszcze jedno . . . jak już tu jestes Limak, pewnie będzies z wiedziła . . .jaka to melodię ćwiczono ostatnio na meczu z największym powodzeniem ? ?
serialnie prosze o pomoc,
27 kwietnia 2010, 19:31 / wtorek
Rozumiem o co Ci chodzi. Również np. "Nic się nie stało.." a Lechia traci bramkę to jak się nie stało ??

A z tym ćwiczeniem to nie mam pojęcia o co pytasz i dlaczego do mnie to pytanie :)
27 kwietnia 2010, 19:32 / wtorek
GoStiNLG1945 napisał: " . . . a co do przyśpiewek to mamy ich od groma tylko że dużo już dawno nie było śpiewane i tak jak tutaj piszecie jakieś gówna pościągane z hal śpiewamy.
Kiedyś śpiewaliśmy literka B literka K literka S jak BKS teraz tego nie ma. . . "

sęk w tym że My tego nie spiewaliśmy, NIGDY
ale się probiło,
Amica spiewa nasz orginał "w Wolnym Miescie Gdańsku"
my Bałtykowe literki S jak sikaes, czy jakies tam "nieba błękit sniegu biel" co na Lechii NIGDY ! ! ! nie przeszło przez gardła przed serie A
i jest . . . jak jest,
takie czasy, to co się dziwić ; )
27 kwietnia 2010, 19:34 / wtorek
no leciała starszawa melodia czesto gęsto na ostatnim meczu z powodzeniem, czesciej niż inne,
mnie tam słoń nadępnął na ucho, i już zapomniałem,
myslałem że bedziesz w stanie podpowiedzieć co zacz,
mhm, może ktoś inny ? ? ?
coś pod Carmen ale . . nie jestem pewien
27 kwietnia 2010, 19:40 / wtorek
Chętnie podpowiem piosenę którą lubię.

"Kto tak gra, kto tak gra jak my gramy..."

Szkoda tylko ze nasi często graja jak graja to to zaśpiewać ni chu... :)
27 kwietnia 2010, 19:46 / wtorek
dzięki Limak o to mi chodziło
taka przyśpiewka jak literka była ale już nie ma a skoro jest to od jakiegoś Bałtyku czy kogoś to w dupie z nią ale są piosenki zapomniane i warto było by je przywrócić, może jak wrócą te piosenki z 4 ligi to i wrócą kibice? Warto spróbować
27 kwietnia 2010, 20:33 / wtorek
verde, nie tylko ważne jest co się śpiewa, ale jak się śpiewa. Amica tak przerobiła " W Wolnym Mieście Gdańsku", że jest to w praktyce inna pieśń. Zmodyfikowali ją na zajebistą nutę, która po prostu brzmi super przy naszym "oryginalnym" bełkocie.
Dopóki za doping nie weźmie się jakaś kumata kreatywna młodzież (15 - 25 lat), która sama będzie potrafiła coś wymyślić, nie będzie sugerowała się tym, że coś tam kiedyś coś zaśpiewał, tylko konstruktywnie ( nie bezmyślnie) czerpała od najlepszych dopóty u nas zawsze będzie chujnia i tyle.
27 kwietnia 2010, 20:48 / wtorek
oczywiście, masz rację
tylko to sa dwie różne rzeczy

jedną sprawą jest śpiewanie czegoś co z nami za duzo wspólnego nie ma,

a drugą zaadoptowanie tego co nasze, a nawet NOWE do takiej formy/przearanżowania pieśni która ciągnięta będzie powodowała to że ludzie w trzeciej, szóstej, dziewiątej minucie jej spiewania będą się nią nakręcali, będą w stanie odnajdywać w niej tętno, puls, powtarzające się momenty w których się podkręcają

to oczywiste że odklepanie kilku pierwszych słów na odwal się,
na zasadzie bo tak kiedyś było nie wystarcza,
skończyć się musi tak jak się kończy,
po kilku wersach wszystko zdycha,
nie ma rytmu, nie ma pulsu, nabicia, momentów podkrętki, takich w których az się samo chce chcieć że tak niezgrabnie napiszę,

nie ma tu między nami różnicy zdań
ja zwróciłem uwagę na literki es jak sikaesy czy nieba błękit śniegu biel, albojestesmy z wami czego ja osobiście nie zaspiewam nigdy

Ty . . być może na rzecz wazniejszą, nie ważne co ale jak, z głową, z pomysłem który wykracza ponad zaintonowanie
zanim jeszcze zaspiewajło zdąży intonować pieśń już zdycha,
i pewnie na tym co Ty zwracasz uwagę nalezałoby się skupić a nie na wyszukiwaniu wkoło wojtek wciąż nowego-starego, na zasadzie od płota do płota
27 kwietnia 2010, 20:50 / wtorek
miało być rzecz jasna
zanim jeszcze zaśpiewajło zdąży skończyć intonowanie pieśni ona już zdycha
27 kwietnia 2010, 20:51 / wtorek
"Amica spiewa nasz orginał "w Wolnym Miescie Gdańsku"
my Bałtykowe literki S jak sikaes, czy jakies tam "nieba błękit sniegu biel" co na Lechii NIGDY ! ! !"

Swego czas uuslyszalem hitowa wersje tejze piosenki: "Zielen Lechii oraz biel - to sa barwy Lechii mej" a spiewajacy byl tak z siebie zadowolony, ze na delikatne zwrocenie uwagi przez jednego goscia odpowiedzial mu czulym "odpierdol sie facet".
27 kwietnia 2010, 21:53 / wtorek
Uczmy się od najlepszych. W kraju i zagranicą. Podglądajmy podsłuchujmy, dodawajmy coś od siebie i wcielajmy w życie. Jesteśmy w takim marazmie, że fochy możemy sobie wsadzić głęboko w d... PORUSZMY W KOŃCU TE TRYBUNY !!!

Co do "Zieleń trawy...". Czy to ważne że Bałtyk, Igloopol Debica, czy może nawet Real Madryt to śpiewali ??? Jeśli jest fajnie obrobione i cieszy tłumy, to o co chodzi ??? Sam z 70 stron wcześniej pisałem, żeby zamiast "Bałtykowego" leeeeeeooo, dać LEECHIOOOOO. Zamiast leo leo leo le wystarczy dać LECHIO, LECHIO BKS. Do tego pozdrowienia dla zgód jak jest obecnie i moim zdaniem jest całkiem w pydę"
przyśpiewka.
27 kwietnia 2010, 22:17 / wtorek
Może wstawić do gniazda jakby sam chciał ten jak część Go nazywacie "Grubas?" I by może ruszył trybuny bo na meczu z Ruchem jak przechodził obok mnie(łuk od prostej przy tym płocie oddzielającym łuk od młyna) to krzyczał aby śpiewać bo szaliki pozabiera:) i ludzie się ogarneli. Może to jest sposób aby był równy głośny śpiew a nie bełkot...
Filmik niebieskich ale wart zobaczenia odnośnik bo z ostatniego meczu i chyba ukazuje dobrze stan naszego dopingu na czas obecny...
28 kwietnia 2010, 01:08 / środa
Temat odżył, więc wrzucę moją małą propozycję, którą wymyśliłem jakiś czas temu

melodia to refren piosenki - Hermes House Band - I will survive ( oryginał był chyba kogoś innego, ale taki link znalazłem)

odnośnik
(chodzi o fragment od 2:09 minuty)

A słowa są następujące: (jak w tekście jest kilka samogłosek, to znaczy że tu wg mnie należy przeciągać słowo)

Wznieeeś swój szal i śpieeewaj razem z nami,
Boooo jesteśmy w Lechii Zakochani!!
W naaaszych sercach tylko Gdaaański BKS!!
Hej BeKaeS!!!!

la lalala itd.....

Co o tym myślicie??
Wg mnie można to ciągnąć zarówno z 1 sektora, jak i na 2 strony.

Natomiast jeżeli chodzi o piosenkę na melodię Na na na na...., to słowa przypomnę:

Moje serce, Bije dla Niej
Tej Jedynej, Ukochanej!!
Co się w Biel i Zieleń stroi,
Cała Polska Jej się boi.
Imię Jej jest wszędzie znane.
Barwy wszędzie szanowane!
Sława jej Wszystkich przerasta!
Lechia Gdańsk, Duma Trójmiasta!!

i ref:
Na na na na..... itd..
Osobiście to moja ulubiona piosenka o Lechii.

Biało-Zielone Pozdrowienia
28 kwietnia 2010, 02:02 / środa
A może pojedziemy klasycznie i spiker zapuści,przed samym wyjściem piłkarzy na murawę, "Sailing" Roda Stewarta w wersji acapella a stadion ryknie "Najwspanialszy klub na świecie...".Dawno już tej przyśpiewki nie słyszałem.Podobnie jak "Go West!!" :)
K.D.V.
28 kwietnia 2010, 08:38 / środa
"Uczmy się od najlepszych. W kraju i zagranicą"

niby retorycznie, ale całkiem poważnie- kto jest najlepszy???? Po (niezbyt nawet głębokim) namysle stwierdzisz, że to rzecz gustu, preferencji. Więc od kogo się uczyć??? I, przede wszystkim, po co (kibicowanie ma nas bawić i nie powinno być czymś narzucanym)????

"fochy możemy sobie wsadzić głęboko w d... "

Jakie fochy?? Przyczyna- (znów) gusta, guściki.

"PORUSZMY W KOŃCU TE TRYBUNY !!!"

nic na siłę, jeśli coś ma się poruszyć to i tak się poruszy. Z resztą wcale nie uważam, że nasze trybuny są nieporuszone:)) I tu znowu powrót do preferencji

Mirafiori. Pieśń piekna, acz nie pasująca do wspólczesnego futbolu. Obecnie gra się o wiele szybciej, częściej zmienia się sytuacja na murawie by ciagnąc takie pieśni. Przed meczem owszem.

Co do nowych pieśni- cofnijcie się wstecz w temacie. Przypomnę na szybko- "Mury", "Bombersi" (wiem, wiem są śpiewani tylko rozdzwięk między tym jak jest a mogłoby być jest miażdzący)
28 kwietnia 2010, 12:52 / środa
Co do "Najwspanialszy klub na swiecie ...." to juz nie raz widzialem jak grupki osob w wieku ok 40 lat same zaczynaly to spiewac na luku od krytej. Tez chcialbym zeby polecialo to z gniazda. Ale jesli juz to trzeba by czekac na jakis dobry wynik, prowadzenie przynajmniej dwoma bramkami czy cos w tym stylu bo to malo zywiolowa przyspiewka i w momencie drzenai o wynik przy naporze przeciwnika nic by z tego pewnie nie wyszlo.
28 kwietnia 2010, 15:15 / środa
Oczywiście,że przed samym meczem.Tak jak wygląda to na Anfield Road czy Celtic Park.Piłkarze się rozgrzewają,na stadionie full ludzi,puszczają z głośników "You'll never walk alone " i nagle kilkanaście tysięcy gardeł podłapuje pieśń.Zawsze robi to na mnie wrażenie jak mozna zaaangażowac do dopingu kilkadziesiąt tysięcy kibiców :)
K.D.V.
28 kwietnia 2010, 15:42 / środa
u nas to nie wiem co by trzeba było zrobić żeby nagle wszyscy się tak poruszyli obojętnie fakt na początku jak wychodzą piłkarze to cały stadion śpiewa hymn ale potem prosta śpi kryta to samo i śpiewają same łuki!!! I najważniejszy problem z Z2 się zrobiło gówno nie młyn bo kiedyś widać wcinających kiełbaskę na Z2 pod czas trwania meczu było nie do zobaczenie coś takiego nie miało miejsca!!! w przerwie oczywiście a teraz to jeden kij czy jest przerwa czy nie wpierdalają na około te kiełbasy za miast śpiewać!!! Ostatnio ma meczu z Ruchem Tuż Obok Młyna mam na myśli ludzi stojących od schodów do schodów którzy śpiewali przez po nad 90 stała grupa która jedyne piosenki jakie śpiewała i jakie inicjowała to były wrzuty na ruch tylko ja się o jedno pytam po co to kiedy trzeba to trzeba im wrzucić ale bez przesady żeby śpiewać na jakieś pierdolone chorzowskie psy niż dopingować naszą drużynę w tym tkwi problem jak trzeba wrzucić na kogoś to zaraz wszyscy jak dopingować naszych to nieliczni tylko TU JEST NAJWIĘKSZY PROBLEM!!! a co do Z2 to cały ten sektor powinien być młyn i miło by było żeby cały sektor był wypełniony po brzegi i śpiewał to by było coś cudnego znowu to ujrzeć jak mamy 1 z najlepszych dopingów w Polsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28 kwietnia 2010, 15:50 / środa
odnośnik co do tej piosenki to faktycznie od 2:11 można by to śpiewać i na pewno by to miało zajebisty efekt szczególnie jak jest później te klaskanie powolne na pewno by to się przyjęło i było by śpiewane a jak by to zaśpiewał cały stadion zrobiło by ogromne wrażenie na każdych przyjezdnych!!! przykładem że może coś takiego fajnie wyglądać są zabolę odnośnik
28 kwietnia 2010, 16:50 / środa
odnośnik u nas ta piosenka się prezentuje trochę marnie :(:(:( mogli byśmy to szybciej śpiewać dało by to lepszy efekt tak jak na filmiku :)
30 kwietnia 2010, 13:08 / piątek
odnośnik

Natomiast ten tekst odnośnik pokazuje jak nie należy robić z kibicami.

"W ostatnich latach pojawiły się jednak głosy, że na angielskich stadionach zniszczono także wspaniałą atmosferę. Na trybuny nie wolno wnosić flag na kijach, nie wolno wstawać w trakcie meczu."

Nie można wstawać podczas meczu :)) Dobre..
Nie można machać flagami.. zajebiste..

Istny raj dla kibiców. I właśnie nawiązując do powyższego artykułu nie wyobrażam sobie żeby takie coś było w Polsce. U nas atmosfera jest specyficzna, ale taka już jest, była i będzie. Nie można "zabić" ruchu kibicowskiego.

Natomiast..

JUTRO WSZYSCY NA MECZ I GŁOŚNO DOPINGUJEMY LECHIĘ!
30 kwietnia 2010, 13:54 / piątek
1945__ przyznaje racje.

Puki co odpuszczamy sobie nowe piosenki i zasady po prostu jutro przychodzimy na mecz i dopingujemy jak najlepiej potrafimy pokażmy klasę ! Bo jak wejdą takie zasady jak wyżej wymienionym poście to za przeproszeniem nasze bojkoty NIC nie dadzą bo przecież wiecie jaką moc mają panowie w krawatach z nimi można dyskutować do osranej śmierci i się nic nie zdziała tak to niestety jest...

Dlatego puki co cieszmy się tym co jest i DZIAŁAJMY jak najlepiej na naszą korzyść. Korzyść kibiców !

Jutro doping panowie panie BO LECHIA TO MY !
30 kwietnia 2010, 16:23 / piątek
obojętnie ilu nas jutro nie będzie w młynie POKAŻMY SIĘ bo nie musi być nie wiadomo ilu nas jeżeli wszyscy będą śpiewali ciągle na maxa :) aby tylko dobre piosenki śpiewać głośne i będzie dobrze :) i mała zmiana by się przydała żeby HSV robił cały stadion równocześnie obie wersje pierw piąchy potem klaskanie i będzie naprawdę git :) cały stadion jak by to równo pojechał to efekt marzenie :)
1 maja 2010, 10:49 / sobota
Panie panowie Dzisiaj 14.45 pobudka DOPINGUJEMY !

Lechia GOL !
1 maja 2010, 21:10 / sobota
To co się dzisiaj działo na stadionie po prostu ŻENADA młyn... tego młynem nazwać nie można po prostu się ośmieszyliśmy ludzie nie chcieli się udzielać widać nie było chęci na pewno to było spowodowane sytuacją na boisku ale mniejsza... Po co co 5 min podnosić szaliki i śpiewać jakieś hymny jak i tak inne sektory nie podnoszą tych szalików wygląda to żenująco ( Piast nas roz*jebał dopingiem )
A jak ludzie słyszą na łuku po prostej " Marsz marsz, marsz, do boju marsz... " to po prostu rzygają i mówią " kur*wa znowu te smuty ja p*ierdole "

Dzisiaj można tylko było zaśpiewać Lechia grać ku*wa mac.

Może i Lechia odpuściła Piastowi może i nie mogli się dogadać może i oszczędzali siły na puchar ( marzenia ) może i poważniejsze sprawy wagi zarządu tak naprawdę ch*uj wie...

Ave Lechia

_____ . . . . . o o o o o
__|[_]|__ ___________ _______ ____ o
|[] [] []| [] [] [] [] [_____(__ ][]]_n_n__][.
_|________|_[_________]_[________]_|__|________)<
oo oo 'oo oo ' oo oo 'oo 0000---oo\_
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
hahaha ciuch ciuch
1 maja 2010, 22:58 / sobota
To co się dzisiaj działo na młynie to porażka.Doping na poziomie 3 ligi,o frekwencji na młynie nie wspomnę nie wiem dlaczego ludzie unikają tak tego sektoru.
2 maja 2010, 00:59 / niedziela
LECHIA BEZ MŁYNA !!!
na chuj to? odpuscmy sobie jak to ma tak wygladac
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.270