Gdańsk: wtorek, 30 maja 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 79/114

17 maja 2010, 20:27 / poniedziałek
młyn był jest i będzie pod zegarem i tak ma być na ostatnim meczu D. naprawdę się spisał z mobilizacją bo piosenki mimo nie wielkiej liczebności wychodziły dobrze i ludzie mieli ochotę się bawić chociaż by śpiewając Bajeczkę ci co chcieli byli dopingowali ci co nie byli ich strata nie ma potrzeby przenoszenia młyna tak jest dobrze w niższych ligach tam był młyn i było wszystko git tylko teraz się porobiła że większość wpierd.... kiełbaski na meczach za miast dopingować i taka prawda!!! jak by ludzie ludzie z boków zeszli do młyna to od schodów do schodów by za mało miejsca było ten sektor jak by się zbił w całość to całkiem spora ekipa by była a jak by doszli ludzie z łuków to już nie mówię i nie trzeba wiele żeby tak było bo D. ostatnio dobrze mobilizuje!!! Jedno że faktycznie jakieś bardziej skoczne piosenki i tak przy których sektor będzie mógł się bawić to ma być zabawa i przyjemność a nie męczenie wolnych pieśni!!!
17 maja 2010, 21:32 / poniedziałek
"w niższych ligach tam był młyn i było wszystko git"

już po raz enty czytam to stwierdzenie. Jutube to mało miarodajne źródło. Otóż, nie było git. Poza kilkoma okrzykami nic nie śpiewano, zawsze się narzekało, że jest (młyn) naszą piętą achillesową.

Żeby nie było, że mam o to żal (dla mnie młyn mógłby nie istnieć:)) Chodzi mi tylko o sprostowanie.
19 maja 2010, 23:13 / środa
W nawiązaniu do zapowiedzi transferowych...

Fiesta, fiesta, fiesta mamy afrykana,
na powitanie dostanie banana...
19 maja 2010, 23:23 / środa
jakby co to w hipermarkecie Carrefour promocja, 1.69zł za kg, ale chyba nie Chiquita.
29 maja 2010, 00:42 / sobota
Niestety... wiekszosci sie poprzewracalo w dupach ! Porownajcie z teraznoscia.
odnośnik
29 maja 2010, 01:50 / sobota
To były piękne czasy. Zajebisty doping, zabawa na maxa i oprawy na każdym meczu. Grajki cieszyły wraz z kibicami....

I pomysleć że minęły zaledwie 3 lata a ja tęsknie za tamtymi momentami, pięknymi czasami....

Mam nadzieje że wkrótce te czasy wrócą...

A tak na marginesie to ja wcale nie chcę się ruszać z T29. Wiadomo Baltic Arena będzie zajebista ale prawdziwy klimat T29 jest absolutnie wyjątkowy i nie powtarzalny...

AVE LECHIA
29 maja 2010, 02:18 / sobota
Jest Ekstraklasa i powinno byc lepiej na trybunach a jak jest? Gorzej ! To czyli jak bysmy byli w czolowce to moze by bylo inaczej :)
29 maja 2010, 10:30 / sobota
DziuchniLG - zgadzam sie w pelni z Toba, co juz nieraz tu pisalem. Chcialbym aby tak bylo trybunach teraz, w Ekstraklasie. A BA to bedzie multikino, obym sie mylil.
29 maja 2010, 10:59 / sobota
a ja uwazam ze atmosfere tworzą ludzie. I od nas samych zależy jaką atmosfere stworzymy na BA. Jesli młyn zwiekszy sie do 1000 osób(obecny młyn i łuk od prostej bedzie na jednej trybunie np. za bramką) to powinno byc dobrze.A jesli ludzie, którym chce sie pospiewac rozejdą sie po trybunach BA to bedziemy mieli Multikino, bo wiadomo jak sie spiewa solo wsród loży szyderców i narzekaczy.

TYLKO LECHIA!
29 maja 2010, 14:19 / sobota
"To były piękne czasy. Zajebisty doping, zabawa na maxa i oprawy na każdym meczu. Grajki cieszyły wraz z kibicami....

I pomysleć że minęły zaledwie 3 lata a ja tęsknie za tamtymi momentami, pięknymi czasami....

Mam nadzieje że wkrótce te czasy wrócą..."

Na internecie można sobie tworzyć cuda (filmiki na jutubie). Fajnie powspominać przeszłość ale.......jaki ma to związek z prawdą (odnośnie cytatu powyżej)???

Bo skoro było tak pięknie to skąd obecność w młynie panów "motywatorów" (z postury na pewno nieprzypominających Małysza) "napominających" mniej aktywnych w dopingu????
Skąd wieczne narzekania na landrynki i lanserów w młynie???
Skąd w końcu okrojony kształt młyna w wyniku akcji "idzmy na jakość"???
Poszukajcie na tym forum a znajdziecie wiele dowodów (ja nie mam czasu:))
Piszę o okresie, króry tak zachwala kolega z powyższego cytatu.

Prawda jest taka, że od lat 80 nie mieliśmy (nie licząc okazjonalnych wydarzeń np. derbów) porządnego, na miarę sławy kibiców, młynu
15 lipca 2010, 23:35 / czwartek
ma ktoś jakiś filmik z dopingu naszych w Wilnie???
26 lipca 2010, 16:06 / poniedziałek
odnośnik
może tak sie zabawić na otwarcie areny
26 lipca 2010, 16:28 / poniedziałek
Zamknięty stadion i zakazy stadionowe
26 lipca 2010, 16:40 / poniedziałek
A tu wizja zabawy na Nowej Lechii oczami nam przeciwnych, na zdjeciu wszyscy na pelnej kurwie podczas zdobycia bramki przez Lechie:

odnośnik

Zrodlo: Wisla parioduje kibicow Tamtego-chama
26 lipca 2010, 16:41 / poniedziałek
dodaj do tego wyjątkowe łatwe podłożenie się zarządowi - zakazy klubowe dla Fanatyków = problem z głowy .
29 lipca 2010, 15:36 / czwartek
Może by tak spróbować coś w ten rytm śpiewać?
odnośnik

Chociaż nie wiem czy pod tą melodią żydzew nie śpiewa już?
29 lipca 2010, 15:44 / czwartek
WKSbiały - nie wiecz, czy pod tą melodię już z pół Polski nie próbowało (a i tak to nawet swoją drogą...)

ad prawda - zamknięty stadion? jeśli otwarciem miałby być jakiś mecz z Juwentusami i takimi tam, towarzyski organizowany przez klub/operatora/kogokolwiek to... kto tak właściwie miałby zamknąć stadion, pzpn? :) (no, chyba że to jakieś zawikłane meandry ustawy ds. bezpieki i premanentnej kontroli, to inna sprawa)

szalom
29 lipca 2010, 16:05 / czwartek
No właśnie mi się tylko żydzewiaki z tym kojarzą, dalej to nie wiem kto jeszcze śpiewa, czy też próbował śpiewać : )
30 lipca 2010, 02:21 / piątek
odnośnik
a co myślicie na temat podobnej pieśni u nas ??? nie słyszałem jakoś u nikogo w Polsce tego
30 lipca 2010, 03:54 / piątek
jak caly stadion da rade zaspiewac lalala to bierzemy ten motyw
30 lipca 2010, 09:19 / piątek
Nie da rady... motywem przewodnim jest rasistowskie... UUUUUUUUUUU...
Chyba, że jak zauważył grucha, skoncentrujemy się tylko na refrenie...
30 lipca 2010, 11:15 / piątek
Motyw, który podał Gostin to przyśpiewka madryckiego Realu, wiodąca z trybuny, na której zasiada Ultras Sur. Przyśpiewka zajebista, jednak kiedy śpiewa ją cały stadion.
30 lipca 2010, 12:55 / piątek
Jak by młyn to zapodał na całej piździe na meczu sparingowym w Sobotę to i stadion by się przyłączył, tak jak jest ze wszystkim co młyn daje na pełnej!!!
30 lipca 2010, 13:20 / piątek
Wierzysz w to co piszesz? :)
30 lipca 2010, 13:53 / piątek
do wpisu gostlinga chcialem dodac, ze mlyn zapodaje lalala w momencie kiedy Lechia wychodzi na prowadzenie, miazdzymy ich dopingiem, strzelamy 4 gole a potem zabijamy smiechem
2 sierpnia 2010, 13:29 / poniedziałek
no i h.j że na północy to śpiewają:)))

oooooooo Lechia najlepszy zarząd w Polsce ma,
Mamy Błażeja Jenka, Maćka Turnosia
Andrzeja Kucharaaaaaa.

pierwsza linijka do przeróbki, za dużo sylab:)))
2 sierpnia 2010, 13:45 / poniedziałek
Czy tylko ja mam wrażenie, że GoStiNLG1945 ma 12 lat albo żyję utopijną wersją dopingu na Traugutta? :)
2 sierpnia 2010, 14:57 / poniedziałek
Tak by to wyglądało na Baltic Arenie :))))

odnośnik

Okej, pomarzyć można.
2 sierpnia 2010, 15:20 / poniedziałek
Doping na Besiktasie jest zajebisty. Miałem okazje być na derbach z Galatą w 2006 roku i było mega kozacko. Trzy tysiące lat pracy przed nami, żeby coś takiego osiągnąć
2 sierpnia 2010, 17:13 / poniedziałek
2 sierpnia 2010, 20:46 / poniedziałek
też bym tak chciał,tylko czy my POLACY mamy taki temperament jak Turcy?z BIAŁO-ZIELONYMI POZDROWIENIAMI
3 sierpnia 2010, 13:38 / wtorek
MusiLG1945 nie wiem skąd twoje podejrzenie ale 12 lat nie mam...
Tyle że u nas jakoś nie zbyt z dopingiem a nasze pieśni jakoś stadionu nie porywają...
3 sierpnia 2010, 16:55 / wtorek
Przez około 60 stron tak było, i Twoje posty naprawdę niczego nie zmienią, uwierz ;)
3 sierpnia 2010, 22:02 / wtorek
odnośnik

6:13 i 6:33
6 sierpnia 2010, 06:50 / piątek
A moze sprobowac cos wymyslec jakas przyspiewke w rytmie tetrisu?? Uwazam ze nawet fajnie by to wyszlo, skoro jest juz Monlight shadow to czemu nie mozna wymyslec tetrisu, nie widzialem zadnego kibicowskiego filmiku z ta muzyczka wiec moglibysmy byc pierwszymi ultrasami ktorzy na to wpadli :)
18 sierpnia 2010, 11:29 / środa
odnośnik
Można by to było zaśpiewać na stadionie dla zarządu :)
18 sierpnia 2010, 18:10 / środa
na meczu z ruchem wyjasniło sie gdzie powinien byc młyn i rozwiązał sie problem który był wałkowany przez tyle stron na forum i jak dla mnie niezrozumialym bedzie jesli pozniej bedzie on pod zegarem.sektor na łuku zawsze miał potencjał i przy słabym dopingu z pod zegara to właśnie tam zawsze coś sie rozkręciło.mam nadzieje że ktos to ogarnie i stanie z megafonem na tym sektorze i zobaczycie jaki bedzie doping.jeśli młyn dalej będzie pod zegarem to ja tu czegoś nie rozumiem......

Z pozdrowieniami z Biało-Zielonego Tuchomia :)
18 sierpnia 2010, 19:39 / środa
popieram a w niedziele mysle ze doping bedzie miazga jak w piatek sie dogadamy AVE LECHIA
18 sierpnia 2010, 20:58 / środa
Wtedy luk z młynem zamienia sie miejscami i dalej bedzie kaszana :D hehe ale potencjał na łuku jest olbrzymi i akustycznie to miejsce jest lepsze niz pod zegarem.
19 sierpnia 2010, 21:11 / czwartek
jesli ktoś nie zauważył różnicy pomiedzy dopingiem z pod zegara a tym z łuku i jesli temat nie pójdzie dalej w tym kierunku to ja juz wtedy nic z tego nie bede rozumiał...myślę że nawet jak nikt nie pokieruje dopingiem w niedziele na tym sektorze to i tak sie sam rozkręci bo wszyscy wiedza jak było na ruchu....tak jak nie było u nas od bardzo,bardzo dawna w kwestii zorganizowanego dopingu z jednego sektora.nie spieprzmy okazji....oczywiscie nie zapominajac o protescie :-P

Biało-Zielony Tuchom
27 sierpnia 2010, 17:30 / piątek
byłem w środę na Camp-Nou na meczu Barca-Milan. Pomijając aspekt sportowy meczu i drużyn, to młyn Barcelony liczył około 100 osób z Boixos Noiz (czy jakoś tak). Darli japę cały mecz ale to wszystko ginęło w ogromie stadionu. Reszta publiki (dokładnie 96126 ludzi) żarła pop corn i piła piwo (3,20 ojro za 0,33). Zrywali się tylko na gole, jak schodził Ronaldinho i wchodził Messi. I wtedy czułem się jakby mi odrzutowiec koło ucha odpalił.

Generalnie doping na naszych stadionach jest bardziej urozmaicony - tam śpiewali tylko jeb... Espanyol i jeb... Madrid i takie tam. Na Lechii zorganizowany doping jest głośniejszy (poza wspomnianymi przypadkami, ale to wynika z ilości widzów i wielkości obiektu). Nie ma podnoszenia barw, wywijania szalami nad głową itd. Jest za to cała masa trąbek. No i orkiestra dęta na łuku. To tyle.

Aha, bardzo podobnie jest w sewilli i w alicante (Hercules grał z Realem sparing).
31 sierpnia 2010, 14:12 / wtorek
odnośnik

Można by spróbować słowa do tego ułożyć

coś jak;

Ooooo.. naprzód Gdańska Lechiooo
...

i kolejne dwie linijki można by wymyśleć
31 sierpnia 2010, 22:57 / wtorek
1945 CIEKAWE

słowa ułożyc jakieś niekoniecznie mega trudne i wpadajace w ucho i koniecznie aby bardziej nawiazywaly do kibicowskiej braci niz Naprzód Lechio itd . Lechia Style jest ok :D ale taka nawa nuta na trybunie mile widziana , to ma szanse powodzenia bo jest w miare wolne i rytm nie powinien zginąć pomiedzy sektorami :) tak jak to ma miejsce z wiekszoscia naszych przyspiewek... sorki za literowki
31 sierpnia 2010, 23:28 / wtorek
No to jest zajebiste.
OOOOO TO MY LECHII FANI
W GDAŃSKU WYCHOWANI
W LECHII ZAKOCHANI
co mi się zrymowało jak ktoś ma lepsze pomysły to pisać :) Całkiem fajnie było by mieć to mieć w naszym śpiewniku.
31 sierpnia 2010, 23:30 / wtorek
za krotkie
31 sierpnia 2010, 23:33 / wtorek
To takie na szybko ale jak pomyślę to może coś lepszego wpadnie do głowy :)
31 sierpnia 2010, 23:33 / wtorek
wypiję jeszcze 2 piwka i będzie piosenka na tę chwilę mam coś w stylu co zaczął i "zapodał " nutę "1945"..:)

...oOoOo Forza Gdańska Lechioooo
Z Trauguuuuttaaa wierni Fani , do końca życia będziemy z NIĄĄĄĄĄ

choć T29 od przyszłego sezonu odejdzie troche na dalszy plan to myślę, że nie tylko dla mnie pozostanie miejscem magicznym na zawsze . A jednocześnie podkreśla nasze korzenie ...

poddaję to Waszej ocenie , odbiór .... hej Zieniuuu Goooolllll :D:D:D
31 sierpnia 2010, 23:45 / wtorek
Spalony skąd masz ten towar daj namiary:) Wena twórcza po tym dobra jest :) Jak dla mnie to trzeba by było spróbować to na stadionie:)
31 sierpnia 2010, 23:56 / wtorek
wbrew powszechnej opinii w/w towar jest szeroko dostępny :))

mi na tę nutę te słowa odpowiadają, i chyba nikt nie miałby większych trudności z odśpiewaniem ich a za parę lat miazga i zarazem wspomnienie z T29 tyle ... ja po cichu liczę że po zakończeniu protestu odbudujemy sie jako ultrasi... pozdro dla chcących....\
1 września 2010, 00:01 / środa
Spalony podłączam się do Ciebie z tym że liczę na odbudowę nas pod tym względem :) Jak pokazałem to bracią po szalu to również mówią że zaśpiewali by to na meczu:)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.360