Gdańsk: środa, 26 kwietnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 8/114

23 marca 2007, 15:57 / piątek
Czy ktoś w końcu mi powie na jaką melodię jest ta piesń pytanie do starszych kibiców :)

Nad Motlawą pragnę marzyć
Nad Motlawą pragnę żyć
Gdańskiej Lechii kibicować
z Śląskiem Wrocław w zgodzie żyć!
23 marca 2007, 16:04 / piątek
No no Tulsik dajesz dobre pomysły. Jednak na mnie duże wrażenie robi owe "Broendby". Ale bodajże Jaga już ją śpiewa jednak fajnie jakbysmy może i ją spróbowali kiedyś tam w przyszłości :) Piosenka jest tak żywiołowa że łohoo :) A River cóż pokazuje swój latynoski temperament. Ale narazie dobrze jakbysmy to "Kto dzisiaj wygra ....." poprawili bo narazie to koszmarnie wychodzi !!!

Tulsik podbij na GG 7893809 :) !!!
23 marca 2007, 16:47 / piątek
Co z tego , że Jaga śpiewa te Broendy - pół Polski na swoją wersję PAO , nawet na żużlowym stadionie Falubazu mozna to usłyszeć.Więc nie widze problemu aby i nas "Broendy" było (:

Kolejna przyśpiewka , dzisiaj mam wenę [:

w Gdańsku mieście mym!
Lechia dzisiaj gra !
Jej dałem serce swe !
Bedę z nią zawsze !
Na dobre i na złe...
Naprzód Lechia Gdańśk ! Naprzód Lechia Gdańsk ! ( Opcjonalnie: "Tylko Lechijka" lub coś innego [: )
23 marca 2007, 16:55 / piątek
Oto melodia , zapomniałem dodać w ostatnim wpisie :

odnośnik
23 marca 2007, 18:13 / piątek
proponuję pociągnąć tę piosenkę z river z tekstem zaproponowanym przez Tulsika na następnym meczu (;

Im więcej pomysłów tym lepiej, jest z czego wybierać (;
23 marca 2007, 18:56 / piątek
Mojm zdaniem nie powinniśmy kopiować pisoenek ani PAO ani River ani Jagi. Raz że nie wyjdzie nam to lepiej niż im dwa że naśladownitwo zabija kreatywnosć. Uważam, że trzeba postawić na orginalność i stworzyć własne teksty na melodie których nikt jeszcze nie wykorzystał w dopingu. Lepiej sie wyróżniać niż robić to co wszyscy tylko gorzej w ten sposób sami skazujemy się na przeciętność w dopingu. Ciekawy był pomysł z przerobieniem piosenki "Mury". Od siebie moge rzucić taką propozycję: melodia z piosenki harcerskiej której refren był swego czasu śpiewany na wyjazdach i brzmi:

Gdzie jest ta ulica, gdzie jest ten dom
Gdzie jest ta dziewczyna co kocham ją
Znalazłem ulicę, znalazłem dom
Znalazłem dziewczynę, co kocham ją

Zmienic tekst żeby brzmiał np. :

Gdzie jest to miasto gdzie jest mój dom
Gdzie jest drużyna co kocham ją
Znalazłem swe miejsce znalazłem dom
Znalazłem drużynę co kocham ją
i na koniec pare razy głośne
LECHIA GDAŃSK!!!
23 marca 2007, 20:08 / piątek
Pomysł może bzdurny ale skoro jest juz przyspiewka ale nasze stare dobre disco ;D

I: mozna zrobic to tego odnośnik okrzyk : LECHIA ~

II. Do tego "odnośnik na refren z tekstem

Ciągle/zawsze w sercu mym na na na na
Lechijka kochana na na na na
Myślę o niej wciąż na na na na
Od samego rana na na na na //
Chcę by byla wciaz na na na na
nieeepokonanana na na na na

Brzmi fajnie zaspiewajcie sobie
23 marca 2007, 20:22 / piątek
Na melodie sos cagon - river plate, wiślacka zwroteczka:

Moja Wisełka
Moja kochana
w krakowskim grodzie
niepokonana
My w Białą Gwiazdę
100 lat wierzymy
to nasza wierność
i jej bronimy
Nasz TS, Nasz TS, Nasz TS, Nasz TS, Nasz TS, Nasz TS...

Zaznaczam, że to tylko taka prywatna incjatywa - tak to czasem bywa jak wena najdzie człowieka.
Trzy zwroteczki skompletowane brzmią zajebiście, można się nieźle wkrecić..

A jeszcze w temacie: osobiście odrobinę rozumiem kontrargumentacje osób, którą pragną oświeżenia jedynie strego repertuaru, ale z drugiej strony wyobraźmy sobie, jakby było gdyby ruch kibicowski zatrzymał się na latach 60-tych, bo ówcześni kibice nie chcieliby zmian - nie byłoby pewnie opraw, młyna, dopingu, nie byłoby niczego :)))
23 marca 2007, 20:28 / piątek
KibicLechia fajne propozycje. Rozumiem, że "Lechia" zamiast "techno" w 1 propozycji.
Disco polo też mogło by wyjść fajnie. Nigdy w życiu nie przypuszczałem że coś pozytywnego napiszę o disco polo :)))) muza beznadziejna ale na stadionie może wyjść:))

Jak wątek wskazuje stac Nas na kreatywność. Treba wszystkie propozycje usystematyzować i ... wprowadzic w życie :)
23 marca 2007, 22:27 / piątek
A teraz moja propozycja :):)

Forza Hej Lechio Ole
Forza Hej Lechio Ole
Forza Hej Lechio Lechio Leeechiooo Ole !!!!

Ewentualnie polskie

Naprzód Lechio Ole
Naprzód Lechio Ole
Naprzód Lechio Lechio Leeechiooo Ole !!

odnośnik

Jeszcze popracuje ewentualnie nad tekstem chodź zbytnio skomplikowac nawet tego się nie da ale podoba mi się samo słowo Forza po prostu musi być zawsze do boju itp. :) Ale zreszta walić słowa powiedzcie jak Wam się przyśpiewka podoba :)
23 marca 2007, 22:48 / piątek
Dla mnie River Plate jest do wzięcia. Dalej trzeba ćwiczyć Lens ale też "pracować" na River Plate. Może drobna sugestia ( mam nadzieje, że autor sie nie obrazi):

Tylko Lechia !
Biało- zielona!
Nasza Lechia!
Niezwyciężona!
Dla nas Lechia!
Jest całym światem !
Śląsk i Wisła!
Jest naszym bratem !
BKS! BKS! BKS! BKS! BKS! BKS BKS ...
- tak jest nieco mniej erotycznie - ukochana , jedyna - to zbyt intymne chyba.
23 marca 2007, 23:11 / piątek
odnośnik

piosenka River Plate w wykonaniu Hammarby ;]
23 marca 2007, 23:35 / piątek
Sos Cagon w wykonaniu Hammarby oczywiście nie to co orginał, ale i tak ok;]
A to taka moja mała propozycja:

odnośnik

Ole! Ole!
Ole! Ole!
B-K-S Ole!
B-K-S Ole!
B-K-S Ole!

i jeszcze jedno:

odnośnik

lala lala lala
lalala lala lala
lala lala lala
lalala lala la
Hej! Gdańska Lechia lala lala lalala
Hej! Gdańska Lechia lalala lala la

i tak w kółko ;)
24 marca 2007, 00:25 / sobota
moglibyśmy naprawdę spróbować river, i to w najbliższym czasie.

wszystkie 3 zwrotki brzmią imponująco. Mieliście wenę i z całym szacunkiem wyszło super.

W całości:

Tylko Lechia !
Ta jedyna !
Ukochana!
Ma drużyna!
Tylko Lechia!
Całym światem !
Śląsk i Wisła!
Naszym bratem !

W Twierdzy Wrocław!
Wychowany!
W WuKaeSie!
Zakochany!
Spojrz na te barwy!
Ich własnie bronie!
Czy na ulicy!
Czy na stadonie!
WKS! WKS! WKS ! WKS ! WKS !

Moja Wisełka
Moja kochana
w krakowskim grodzie
niepokonana
My w Białą Gwiazdę
100 lat wierzymy
to nasza wierność
i jej bronimy
Nasz TS, Nasz TS, Nasz TS, Nasz TS, Nasz TS, Nasz TS...

odnośnik

Wyobraźcie sobie mecz ze Śląskiem i tę przyśpiewkę... :) Ach.

@kibiclechia

Ciekawe pomysły, możnaby je wykorzystać, bo są oryginalne ;)
24 marca 2007, 00:49 / sobota
Na melodie hymnu Barcy

Kooooocham cie< beben>
Tyyyyyylko cie <beben>

Leeeeeeeechio bialo zielooooony klubie nasz !!!
Lechiooooooo tys ma kochana druzynoooo !!!!
Co grod gdanski cie wychowal
piekne barwy podarowal

Kochalem kocham i bede kochac cie !!!
najwspanialszy moj klubie !!!
Leeeeeeeeechiooo !!!!....
24 marca 2007, 22:23 / sobota
Macie świetne pomysły, naprawdę jestem pod wrażeniem. :) Chciałbym, żeby udało się je wprowadzić do młynu już na najbliższym meczu z Polkowicami, ale czy to możliwe, żeby do całego młynu dotarło to do niedzieli?
24 marca 2007, 23:13 / sobota
@Esitor

Możliwe możliwym, na pewno są tu osoby 'wyższej rangi' w sensie 'odpowiadające za' ;) I te osoby powinny zabrać głos w tej sprawie (;

No chyba, że ta grupka forumowiczów, która tu pisze zbierze się i zacznie śpiewać żeby młyn podłapał. W sumie nie znam się więc nie zabieram głosu ;)

Żeby chociaż jedną wprowadzić, proponuję na początek tę z river... Byłoby pięknie.
25 marca 2007, 00:23 / niedziela
ja osobiście chcialbym zobaczyc jak caly stadion LECHII skacze i dlatego bysmy mogli cos zaspiewac np. kto nie skacze ten z policji hej hej!!
albo : kto nie skacze ten jest z gdyni hej hej
albo to: kto nie skacze ten arkowiec hej hej!!!
tu macie link jak lks to robi:
odnośnik
odnośnik
25 marca 2007, 00:50 / niedziela
Ja mam lepszy pomysl moze pĺrzyjdziem na mecz w zolto niebieskich albo w czerwonych barwach albo jeszcze lepiej kazdy kupuje mundur policyjny !! i sobie tak pospiewamy ??
25 marca 2007, 05:18 / niedziela
No nie LG-HS dalej obrażajmy się na wszystkie nowości dalalej nic nie zmieniajmy i dalej śpiewajmy nasze stare pieśni. Trzy na krzyż . Może i fajne tylko wszyscy idą do przodu a my stoimy , bo nie będziemy powielać pomysłów bo tacy jesteśmy orginalni bo "biało zielona solidarność" (fajna książka - sam przeczytałem) , tylko czas płynie a my stoimy prze takich jak Ty mitomanów.
25 marca 2007, 05:31 / niedziela
River Plate i wszyscy!!!
Tylko Lechia!
Biało zielona!
Nasza Lechia
Niezwyciężona!
Dla nas Lechia!
Jest całym światem!
Ślask i Wisła są naszym bratem
BKS! BKS! BKS! BKS! BKS! BKS BKS! BKS!
25 marca 2007, 11:28 / niedziela
Tomku, szczerze mówiąc ten

Tylko Lechia !
Ta jedyna !
Ukochana!
Ma drużyna!
Tylko Lechia!
Całym światem !
Śląsk i Wisła!
Naszym bratem !

tekst wychodzi bardziej melodyjnie ;D
25 marca 2007, 11:42 / niedziela
podobala mi sie taka jedna stara już dosyć pieśń... Nadejdzie Wiosna I Lepsze Czasy... zna ktoś ze starszych całość ?:)
25 marca 2007, 12:12 / niedziela
A co wy na to:

odnośnik

Żywa, skoczna piosenka, podkreślająca portowy charakter naszego miasta. Jedyne czego brakuje to tekst, a ja nie mam żadnych pomysłów. Może ktoś z was?
25 marca 2007, 13:12 / niedziela
Dla mnie z wszystkich narazie propozycji najbardziej podobaja sie 3:
River Plate z tekstem Tulsika
Mury
i te "morskie opowiesci" pod ktorych narazie nie ma tekstu.
25 marca 2007, 13:23 / niedziela
"morskie opowieści" to chyba "w Gdańsku się urodziłem" jesli nie to mnie popraw.
Z pozostałą częścią wpisu zgadzam się w 100%.
25 marca 2007, 13:27 / niedziela
hehe dopiero po Twoim wpisie zwrocilem na to uwage:) Racja przeciez jest juz piosenka, tylko chyba troszke mniej rytmicznie spiewana:) dlatego nie zauwazylem roznicy:)

Pozdrawiam;]
25 marca 2007, 13:39 / niedziela
poza tym pod tę samą melodię
"chodz opowiem ci bajeczkę, o dalekiej ukrainie, wyjebało elektrownię, białystok nie żyje, z miasta ludzie się zjechali, nie wiedzieli co sie dzieje, jagielonia rozjebana, Lechijka szaleje"
ale ta wersja chyba Nas nie interesuje :))
25 marca 2007, 13:58 / niedziela
Pod "Morskie opowieści" jest też:
Choćby tu Ajax przybył,
choćby Benfica grała,
wiara kibiców Lechii
zawsze przy niej stała.
25 marca 2007, 14:06 / niedziela
Rzeczywiście, macie racje ;] Nie zauważyłem tego, może dlatego że śpiewamy to niezgodnie z melodią. "W Gdańsku się urodziłem" (morskie opowieści), i "Przy kasach tłum" (yellow submarine) to piękne pieśni, ale niestety śpiewane zupełnie niezgodnie z melodią. Warto nad tym popracować, i wprowadzić Mury, oraz River, ale w tym widzę mały problem.
Otóż w tej piosence co jakiś czas są przerwy między wersami, i nasz tekst jakby miał być w 100% zgodny z melodią latynosów brzmiał by tak:

Tylko Lechia !
Ta jedyna !
Ukochana!
Ma drużyna!
Tylko Lechia!
<przerwa>
Całym światem !
Śląsk i Wisła!
<przerwa>
Naszym bratem !

Nie wiem czy wszyscy wiedzą o co mi chodzi, mianowicie miałem na myśli że wychodzi to tak:
Całym światem - Śląsk i Wisła
Naszym bratem - BKS! BKS...

Dlatego proponuje lekką zmiane tekstu:

Tylko Lechia!
Ta jedyna!
Ukochana!
Ma drużyna!
Tylko Lechia!
Naszym bratem!
Śląsk i Wisła!
Całym światem!

odnośnik
posłuchajcie wszyscy jeszcze raz, podśpiewując sobie raz jeden tekst, raz drugi, i zdecydujcie co jest lepsze...
25 marca 2007, 14:27 / niedziela
Piter : Nie wchodzi mi ta Twoja wersja jakoś (: ja osobiście żadnych przerw tam nie widzę , pierwotny tekst wydaje mi się ,że będzie najodpowiedniejszy. jedyne przerwy to trzy uderzenia bębnęm po każdym wersie.

po drugie tekst jakoś mi sie nie klei , śpiewając "Tylko Lechia" i kończąć "naszym bratem" ->wychodząc z założenia ,że każdy drugi wers jest odpowiedzią na pierwszy.

PS.jeżeli byliby chętni , którzy na meczu z Polkowicami na prostej chcieliby poćwiczyć river plate to ja jestem chętny (:

PS2.W piątek probowaliśmy z grupą znajomych "W Gdańśku mieście mym" pod melodię Crveny Zvezdy z( lub jak kto woli :Mietek ciągle chlal... (; ) i szczerze powiedziawszy to super to wychodziło .

W Gdańsku miescie mym...
Lechia dzisiaj gra !
Jej dałem serce swe !
Bedę z nią zawsze !
Na dobre i na złe....

Ref: Naprzód BKS ! Naprzód BKS ! Naprzód BKS !

mel: odnośnik ( trochę nie wyraźnie , aczkolwiek da się wyłapać melodię )
25 marca 2007, 15:05 / niedziela
Tulsik, ja miałem 5 z muzyki, co wcale nie znaczy że jestem jakos uzdolniony. Wręcz przeciwnie, kompletnie nie mam słuchu, i dlatego nie będę się upierał. A co do Zvezdy, to tu jest oryginalna melodia:
odnośnik
od 1:05
25 marca 2007, 21:19 / niedziela
hm... Może to:)

Jackowski - oprócz błękitnego nieba

Oprócz Biało- Zielonego nieba,(przerwa będny) Nic mi dzisiaj nie potrzeba
No i coś jeszcze można by było dodać ale nie mam dalej pomysłu. Każdy zna te piosenke. Wiec nie powinno być problemu biorąc pod pod uwage, że pierwsze słowa to Oprócz- Biało-zielonego Nieba Nic mi dzisiaj nie potrzeba.
25 marca 2007, 21:43 / niedziela
Sorry surojak ale tekst ktory zaproponowales nijak ma sie do melodii
25 marca 2007, 22:18 / niedziela
odnośnik

Moim zdaniem szlifujmy ta pisenke.
Wyjdzie ZajeFanie
26 marca 2007, 13:40 / poniedziałek
Powiem wam ze jestem nowym zainspirowanym kibicem Lechi . Byłem na meczch zaledwie 4 razy i jeżeli chodzi o doping to stoi on w miejscu . W tym celu trzeba dzialac, ponieważ do pierwszej ligi trzeba wprowadzic cos nowego móglbym żec niepowtrzalnego .
26 marca 2007, 13:55 / poniedziałek
A mnie brakuje na stadionie starych spiewek z dawnych czasow. Takich jak

"W Wolnym Mieście Gdańsku (...)"
albo
"Hej BKS-ie klubie kochany, strzelisz dwie bramy a my pochlamy :)"
albo
"Zielono Bialo Zieloni, ten mecz musimy wygrac (...)"

Moze i sie te zaspiewy zdazaja ale slabo je slychac :)
No i zaryczal bym z calym stadionem "Wsrod nocnej ciszy " (ale z tym trzeba chyba na derby poczekac :)"
26 marca 2007, 15:36 / poniedziałek
River Plate jest po kozaku !! spiewam ja i spiewam i nie moge przestac !! wlasnie takiej piesni nam brakowalo tzn skocznej latwo wpadajacej w ucho. powinnismy ja przeslac komu sie da zeby na mecz z polkowicami spora czesc ludzi wiedziala juz o co chodzi(jakie sa slowa zwrotek i melodia) a mysle ze damy czadu. pozdro dla wszytskich pracujacych nad nowymi tekstami
26 marca 2007, 16:06 / poniedziałek
@adi7raul

"kto nie skacze ten jest gdyni" - ja jestem z gdyni jezdze na Lechie 17 lat i jakos w bielsku chyba cie nie widzialem z propozycja tej przyspiewki?

Nie mowiac ze przyspiewka jest debilna i kibice zawieszonego klubu z gdyni spiewaja ja na kazdym meczu.
26 marca 2007, 16:10 / poniedziałek
@Fanatyk LG
25 marca 2007, 11:42 / niedziela
podobala mi sie taka jedna stara już dosyć pieśń... Nadejdzie Wiosna I Lepsze Czasy... zna ktoś ze starszych całość ?:)

Nadejdzie Wiosna I Lepsze Czasy
Powroci Nasza Lechija w szeregi ekstraklasy
I przyszla wiosna I lepsze czasy
I powrocila Lechija w szeregi ekstraklasy.

Faktycznie dosyc stare i dawno nie spiewane, nucilismy ja w naszym wesolym busie w czasie wyjazdu do brukseli ostatnio. Nie pamietam niestety czy to calosc.
26 marca 2007, 16:15 / poniedziałek
Skoro już zdecydowaliśmy się naśladować inne kluby zamiast płodzić własne pieśni i wiersze, to przecież mamy gotowy kawałek na "Pokoleniach...". Słowa są proste i zajebiste, a każdy szanujący się kibic zna melodię na jaką kibice Liverpool śpiewają "You'll never walk alone"

Poprzez mrok, poprzez sztorm
I przez morza toń
Nie czas na strach
Bo tam czeka nas

Piękny dzień, znana pieśń
I zwycięstwa smak
Więc idź poprzez wiatr
nie będiesz sam

O Nasz!, klubie Nasz!
Lechio!, Lechio!
Jesteś dumą Miasta Gdańsk
i chlubą

Lechio, Lechio |
Mu Tu, zawsze Tu |
Tyś nadzieją naszych serc w koronie |
Nie rzucim Cię Lechio! | x 2

Po życia Kres
Lechio!, Lechio!

Ja tam np w ogóle nie kumam piosenki River Plate...
26 marca 2007, 17:52 / poniedziałek
To wprowadzamy przyśpiewkę z river na nast. meczu czy nie? :D

Moim zdaniem warto, do tego doszlifowac 'Kto dzisiaj wygra' i wrocic do jakiegos ze starszych kawalkow ;)
26 marca 2007, 19:06 / poniedziałek
Panowie a to ? odnośnik

Nanananana, Gdanska Lechijka, Lechijka, Gdanska Lechijkaaaaa

to mozna ciagnac w miare dlugo i nie jest trudne, a spiewane w rytm kibicow s'pton moze byc niezle
26 marca 2007, 20:08 / poniedziałek
Roody:Piszesz , że zamiast "płodzić własne pieśni i wiersze" naśladujemy inne kluby. Co w tym złego że chcemy się dobrze bawić przy nowych przyśpiewkach , które wpadają w ucho ?

Przykład: Kolejorz - > Porto , Chorwackie i super zabawa czy to na wyjazdach czy u siebie na meczach.

u nas? trzy przyśpiewki na krzyż , starych przyśpiewek nikt się nie kwapi , aby odświeżyć- a jest szansa , żeby jakieś nowe wprowadzić , wystarczy przejrzeć temat , ile fajnych propozycji (:

a nowe przyśpiewki , czy to na melodię innych klubów wraz ze starymi to byłaby petarda !

a podając przykład "Poprzez mrok , poprzez sztorm" zaprzeczasz samemu sobie , bo melodia sciągnięta już od Liverpoolu.

Nie widze nic złego w tym ze sciągamy melodię od innych.Gdyby tak nie robiono , to nie wiem czy w ogole rozwinałby sie jakiś ruch kibicowski w Polsce ( wymień mi ekipe , która nie śpiewa na meczu przyśpiewek na melodię: "W Wolnym Mieście Gdańsku" czy "To my , kibice z Gdańśka")

musimy iśc do przodu , żeby dogonić najlepszych ! Bo gadanie ,żeby odświeżyć stare przyśpiewki ,to słychać już bardzo długi okres czasu i nic z tego wynika , ba , nawet odnoszę wrażenie , że nie dośc że wszystko stoi w miejscu , to śpiewamy coraz mniej przyśpiewek i doping nie jest urozmaicony !

Wprowadzajmy nowe , a na stare także przyjdzie czas ( Okazja na odświeżenie starych przyśpiewek będzie na meczu z Ruchem Chorzów :)

pozdrawiam

PS.ponawiam pytanie , czy byliby chętni na rozkręcenie River na meczu z Polkowicami na prostej (:
26 marca 2007, 20:23 / poniedziałek
Tomek LG dobre chociaż tyle :) chciałbym ją usłyszeć na Traugutta :) Pzdr...
26 marca 2007, 21:13 / poniedziałek
tak jak Keype mówi. Musimy dalej ciągnąć Lens i spróbować River bo jest przekozak! Tulsik podaj ostateczną wersje tekstu i przekażcie dalej gdzie trzeba!
26 marca 2007, 21:17 / poniedziałek
Nie wiem czy ktokolwiek uzywa tej melodii w polsce (no na pewno nikt za granica)to taka moja mala propozycja, wszelkie uwagi mile widziane , wszyscy to znaja bo bylo jakis czas temu walkowane w radiu non top

odnośnik komercja, no ale polska :)

tekst mniej wiecej taki:

Krzyczmy Lechia Gdansk, krzyczmy Lechia az uslysza nas
Bo do boju rusza Lechia Gdansk, Lechia ukochany klubie nasz

To dla ciebie Lechio klubie nasz, to dla ciebie spiewa caly Gdansk

Pokochalem barwy twe, za nie Lechio oddam zycie swe

trzecia zwrotka jest spiewana wyzej tak jak w oryginale i tak w kolko :)
pozdrawiam

ps. ja sie pisze panie Tulsik na River Plate
26 marca 2007, 21:23 / poniedziałek
... może poprosić Rubika aby cóś skomponował ? Na topie jest i nie bedzie xero...

Dajta spokój, śpiewajmy to co jest, głośno, równo i róznorodnie. Nie tam żadne riverplejty i inne cudaki, dajta spokój.
26 marca 2007, 21:31 / poniedziałek
A może zorganizować jakieś spotkanie niedaleko stadionu i poćwiczyć troche te nowe jak i stare piosenki?? :D
26 marca 2007, 21:40 / poniedziałek
odnośnik

marzy mi sie cos takiego :):)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011