Gdańsk: sobota, 25 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 80/115

1 września 2010, 00:14 / środa
nic tylko próbować ... im więcej ciekawych pomysłów tym lepiej a nóż coś zostanie na dłużej... pozdro
1 września 2010, 12:45 / środa
Spalony co powiesz na twój tekst ale trochę inaczej zbudowany:
ooooo Forza Gdańska Lechio
Z Traugutta Wierni Fani, Przez Lechię Opętani, Już Na Zawszę Będziemy Z NIĄĄĄĄ!!!
1 września 2010, 12:54 / środa
odnośnik
to jest dobre wymyslec proste slowa i wprowadzic, zamiast znowu kurwa ktos nas wyprzedzi nam brakuje takiej pieśni która mozna troche pociągnac i zeby byla melodyczna. jak sie skonczy protest na luku wprowadzic az wejdzie i jechane !
1 września 2010, 13:00 / środa
Adzi jak byś nie zauważył to do tej właśnie piosenki już wymyślany jest tekst i poddawany pod opinię innych...
1 września 2010, 13:15 / środa
Jednocześnie taka moja mała sugestia, proponuje się skupić na tej jednej konkretnej pieśni. Nie wrzucajmy tu na razie zbyt wielu różnych, innych pomysłów. Musimy wprowadzać je powoli, a nie 4-5 naraz i potem po paru meczach wszystkie pójdą w niepamięć. Wprowadzimy jedną, po kilku meczach podłapie to cały stadion, przyjdzie czas na kolejne.

Fakt, brakuje nam takiej pieśni, którą można by ciągnąć przez dłuższy czas. Najważniejsze to dobrze się przy tym bawić, wymyślać coraz to różniejsze choreografie do tego.

U mnie z tekstem na razie słabo, ale liczę na Waszą pomysłowość i mam nadzieję, że pieśń ta zagości w naszym repertuarze już niedługo.
1 września 2010, 13:29 / środa
OOOOOO FORZAAAAA GDAŃSKA LECHIOOOOOO
Z TRAUGUTAAAA WIERNI FANI, TU WYCHOWANI, KOCHAMY CIEEEEEEEEEE!!!!
nie wiem jak wam ale mi się wydaje że pasuje do całości i tekst jest dosyć sensowny.
1 września 2010, 13:35 / środa
Tak sobie zanuciłem to, nieźle wygląda. Pewnie można dopracować, czekamy na opinie innych. I ewentualnie inne pomysły.
1 września 2010, 14:54 / środa
Oooooooo tylko Lechia Gdańsk!
Z Traugutta wierni fani, tu wychowani, kochamy Cie!
A może tak? ; )
1 września 2010, 15:11 / środa
GoStiNLG1945, wiem i dlatego przenioslem linka na nastepną strone by było wiadomo o co chodzi, umiem czytac ;)
1 września 2010, 15:38 / środa
Tak swoją drogą to też jest niezłe. Prowadzący doping napierdala w nich wodą i całymi wiadrami:)))

odnośnik
1 września 2010, 16:22 / środa
Chyba się temat zawiesił...
1 września 2010, 18:20 / środa
Ową wasza "greczynkę" czy jakos tak co wkleiliscie wyżej śpiewają śledziowaci......
Albo coś odkurzamy starego albo wymyslcie coś sami !!
1 września 2010, 19:08 / środa
ConCret_BKS
ja jakoś tego nie słyszałem w wykonaniu żadnego klubu w Polsce... a dużo filmików oglądam z dopingiem wszystkich. No ale może i śledzie to mają...
1 września 2010, 20:27 / środa
odnośnik
to na 100% spiewa arka
1 września 2010, 20:31 / środa
Dajcie już spokój z przeglądaniem tego "jutuba" ! Mamy swój wspaniały repertuar który wystarczy tylko odkurzyć i się przede wszystkim nauczyć. Zadajcie sobie pytanie, czemu na wyjazdach doping wygląda świetnie...?
Z nowych propozycji które pojawiły się "ostatnio"w tym wątku dostrzegam jedną jedyną i niepowtarzalną - NASZĄ perełkę !
Prośba: Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie jak by to wyglądało gdyby cały stadion to śpiewał...
Muzyka:
odnośnik
Słowa:

MarekM
13 grudnia 2008, 18:53 / sobota
Chcieliście?... to macie... po 20 stycznia 2009 sprawdzę jak Wam wychodzi...

Ona boginią w Gdańsku jest.
My jej dodamy pieśnią sił.
Tysiącem gardeł, wiernych serc,
Śpiewajmy hymny na jej cześć.

Weż Bracie święty sztandar jej,
Biało-zielony w górę wznieś
i śpiewaj Pany, Lechia Pany, Lechia ponad cały świat

Wkrótce na pamięć poznasz pieśń.
Poczujesz siłę, wiarę, sens.
Będziesz rycerzem Damy swej,
gdy z szalem w ręku służysz jej.

Weż Bracie święty sztandar jej,

I to jest nasze ! A nie ksero ksera które kseram pogania i czy przypadkiem ktoś w lidze już tego nie śpiewa.
Dla nieśledzących wątku pod rozwagę i głębokie zastanowienie. Dla ogarniętych - przypomnienie, bo nie można tego zmarnować !!!

Pozdrawiam
1 września 2010, 20:39 / środa
Naprawde zajebiste,ale jak to wprowadzić na T29,nie każdy ma dostęp do netu,może ktoś się podejmie wydrukowania 10000 kartek,moge się dołożyć.
1 września 2010, 20:43 / środa
Ostateczne wersja tego jest trochę inna po tym jak z Markiem ją przerobiliśmy na bardziej pasującą do melodii, łącznie z wyliczeniem sylab na wers ;)

Ona ostoją naszą jest, nas nie policzyłby nikt
Ona z A-klasy wzniosła się, my pomogliśmy jej w tym
Śpiew, tysiące natchnionych słów, znad głów, wznosił się krzyk,
Dla niej jedynej, w braterską więź, jedności łączymy się.

Weź więc bracie sztandar jej
I śpiewaj Pany, Lechia Pany
Lechia ponad cały świat
Lechia ponad cały świat.

Dziś o tradycji pamięta się, i o historii walk też
Lata komuny odeszły w cień, dzisiaj wolności jest dzień.
Już wkrótce zapamiętasz pieśń, poczujesz siłę i sens.
Gdy oni w święte imię jej, życie narażali swe.

Lechia ponad cały świat
Lechia ponad cały świat.
1 września 2010, 20:48 / środa
Jak coś to tu macie śpiewnik:

odnośnik

Pieśni jest tyle, że nie trzeba wymyślać nowych, tym bardziej, że aktualnie 3/4 z ludzi obecnych na meczach Lechii nie zna poza "O nasz..." i HSV, kombinacją czy Szkocją zupełnie nic co wymagałoby zaśpiewania czegokolwiek na melodie.

Pozdrawiam.
1 września 2010, 20:54 / środa
Simek z całym szacunkiem ale ta ulepszona wersja kompletnie nie pasuje do melodii "Murów".Chybe, że melodie też ulepszyliscie;-)oryginał jest piekny ta przeróbka trochę pretensjonalna jak dla mnie ale to rzecz gustu.
Popieram zeby chociaż spisac ten tekst, bo jest w nim zawarte wszystko,czym jest dla wielu z nas Lechia.Szkoda zeby poszedł w zapomnienie.
1 września 2010, 21:02 / środa
Jak dla mnie wszystko pasuje :) Nie śpiewa z marszu jak leci, tylko akcentując jak w oryginale właśnie, przez co też łatwiej to wykonać ;) Kwestia nauki wykonania tego, bo mi np nie pasuje kompletnie do melodii ta 1 wersja, a Markowi pewnie by pasowała, bo miał swoją koncepcję jej wykonywania :)

Ale akurat temu nie ma się co dziwić, człowiek jest taki, że jak czegoś nie usłyszy to pod melodie ciężko mu tekst podpasować.

Pozdrawiam.
1 września 2010, 21:06 / środa
Simek jasne;-)
pozdrawiam
1 września 2010, 21:16 / środa
Tuchom bez urazy ale to co śpiewają śledzie to po za oooo nie przypomina tego co jest w linku tu odnośnik
jak te słowa się podpasuje co oni mają to fakt ale oni to śpiewają jak cioty bez melodii... no ale fakt że to już jest... aż by się powiedziało pewne słowo ze złości...
a to co MarekM wymyślił ciekawe ale nie wierzę że to by było zaśpiewane u nas za długie i większość się tego nie nauczy... To mógł by być nasz hymn nawet:)
1 września 2010, 21:18 / środa
Ta wersja Marka M bardziej pasuje do melodii.Simek ta ulepszona wersja ma niektóre wersy przydługie i myślę że nie bardzo by to wyszło.Ale ten orginał Marka robi wrażenie.Moim zdaniem gdyby wypaliło to śmiało ta pieśń moła by by hymnem LECHII.Kilka tysięcy gardeł jak to zaśpiewa to ciary po plecach.
1 września 2010, 21:19 / środa
Simek, masz rację ! Zapomniałem o poprawionej wersji... Więc żeby nie robić zamieszania zapominamy o wersji któą wkleiłem i uczymy się wersji Simka ;)
A jak to wprowadzić na T29...? Proste ! Wystarczy znać słowa...!
Pozdrawiam
1 września 2010, 21:22 / środa
damianoss
1 września 2010, 21:18 / środa
Ta wersja Marka M bardziej pasuje do melodii.Simek ta ulepszona wersja ma niektóre wersy przydługie i myślę że nie bardzo by to wyszło.Ale ten orginał Marka robi wrażenie.Moim zdaniem gdyby wypaliło to śmiało ta pieśń moła by by hymnem LECHII.Kilka tysięcy gardeł jak to zaśpiewa to ciary po plecach.

Ta nowa nie jest Simka tylko (jak napisał) poprawiona razem z Markiem. I faktycznie lepiej pasuje .

MarekM
6 stycznia 2009, 00:20 / wtorek
Na prośbę Braci po szalu - Simek i MarekM przedstawiają:

Ona ostoją naszą jest, nas nie policzyłby nikt
Ona z A-klasy wzniosła się, my pomogliśmy jej w tym
Śpiew, tysiące natchnionych słów, znad głów, wynosił się krzyk,
Dla tej jedynej, w braterską więź, jedności łączył się.

Więc weź bracie sztandar jej
Lechia ponad cały świat
Lechia ponad cały świat

Dziś o tradycji pamięta się, i o historii walk też
Lata komuny odeszły w cień, dzisiaj wolności jest dzień.
Już wkrótce zapamiętasz piesń, poczujesz siłę i sens.
Gdy oni w imię święte jej, oddali życie swe

Lechia ponad cały świat
Lechia ponad cały świat
1 września 2010, 21:37 / środa
Raginis, d.g. - pierwszą wersję pisałem "na leniucha" bez podkładu muzycznego... rzec można "na kolanie". Wyszło jak wyszło, sam byłem skonfudowany, gdy - po uwadze Simka - odpaliłem Kaczmarskiego. Zmiany były nieuniknione, aby dopasować do melodii.

Czasami sobie ją śpiewam... tak samo jak "Najwspanialszy klub na świecie"... na nim się wychowałem - dla mnie number one w repertuarze Lechii... odczuwam jego brak na T29...

ps. jeszcze oczywiście "Pokolenia"... ale, to już inna historia...
1 września 2010, 21:39 / środa
Reginis ja napisałem że ta pierwsza wersja Marka M bardziej pasuje.Pozdro
1 września 2010, 21:47 / środa
Piosenek w naszym śpiewniku jest wiele warto by było co nie które przywrócić ale też przyda się coś nowego co by rozruszało stadion coś takiego co pociągnie stadion co wpada w ucho i przy czym się można dobrze bawić. Kibice Śląska jak u nas byli i śpiewali swoje piosenki to fajnie się je śpiewało i przy nich bawiło. U nas brakuje dobrych piosenek. Potrzebna jest nie pieśń przy której wszyscy będą stali i prawie spali jak ją będą śpiewać tylko z powerem jakaś!!!
1 września 2010, 22:00 / środa
Raginis - ostateczna wersja jest podana przez Simka:
1 września 2010, 20:43 / środa

W tej podanej przeze mnie, a przez Ciebie wklejonej:
6 stycznia 2009, 00:20 / wtorek

w późniejszym czasie nastąpiły kosmetyczne zmiany - porównaj... 3 i 4 wers I zwrotki, 1 wers refrenu, 4 wers II zwrotki.

Pozdrawiam
1 września 2010, 22:04 / środa
Pieśń jest naprawdę znakomita, ale znając zaangażowanie w doping i chęci do nauki większości osób to jest to raczej misja niemożliwa, aby stadion to u nas przerobił.
1 września 2010, 22:07 / środa
Ups..., nie zauważyłem...
Wobec powyższego (żeby nie wprowadzać zamieszania) proszę moderatora o skasowanie moich powyższych wpisów.
"Mury" muszą trafić na T29 i zostać przeniesione na ten "ładny stadion" bo bardziej pasującej do nas pieśni dłuuuugo nie będzie !
1 września 2010, 22:09 / środa
Zgadzam się że to co napisał MarekM oraz Simek powinniśmy śpiewać ale po za tą pieśnią powinniśmy dodać jakąś skoczną pieśń z tym że po kolei pierw spróbujmy tą żeby nie robić zamieszania.
1 września 2010, 22:10 / środa
trochę z innej beczki:
"
Wuwuzele zakazane podczas rozgrywek UEFA
środa, 01.09.2010
Podczas meczów eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy, a także Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej kibice nie będą mogli używać wuwuzeli, czyli niezwykle popularnych w trakcie mundialu w RPA trąbek. Taką decyzję podjęła UEFA.

Zakazania wuwuzeli domagano się już podczas południowoafrykańskiego turnieju. Wtedy jednak, mimo monotonnego i trudnego do zniesienia dzwięku jaki za ich pomocą wytwarzali kibice, na ten krok się nie zdecydowano argumentując, że są one elementem lokalnej kultury.

Teraz UEFA z analogicznych względów postanowiła zabronić ich używania.

- Wuwuzele zakłócałyby typową dla Europy atmosferę meczów piłkarskich. Na Starym Kontynencie wspieranie piłkarzy ma zupełnie inną formę i chcemy jej bronić - poinformowała UEFA w oświadczeniu.

Wcześniej używania wuwuzeli podczas mistrzostw świata w Turcji zabroniła Międzynarodowa Federacja Koszykówki.

PAP
źródło: odnośnik

Rasiści ! Rasiści ! Rasiści !
1 września 2010, 22:40 / środa
odnośnik
a co byście powiedzieli na to
Lechia OLEEEE Lechia OLEEE
Kochamy Cie
Śpiewamy Ci
Do ostatnich dni
Lechia OLEEE
Kochamy Cie x2
Śpiewamy Ci x2
Do ostatnich dni x2
Z tym że tu gdzie x2 to by stadion śpiewał tworząc jakby echo
1 września 2010, 23:03 / środa
Mury same w sobie są zajebiste z 2ch powodów pasują przechuj pod nas Lechia-Solidarność a drugi trochę naciągany :) ale jest Betony !!

powklejaliście tego tyle ,że nie idzie ogarnąć ktory dokładnie tekst choć oba wymiatają ... można by powiedzieć ,że u nas to za długie i nie przejdzie itd ale od narzekania nic się nie poprawi a i puszczanie tej pieśni na kilka tysięcy ludu też będzie samobójem..
Znam 2 kolesi z bardziej żydowskiej części Łodzi i tam kilkunastu wariatów o mocnych gardłach nagrywa mp3 i puszcza ją w obieg . u nich to się sprawdziło wiele razy.
w naszym przypadku to było by raczej wskazane bo ludzie mają podane na talerzu cały obrobiony materiał nie muszą z YT sciagac melodii i czytac ze spiewnika a w dodatku to nie wyobrazam sobie zaspiewac tej piesni/piosenki u nas na Lechii w dokladnie tej melodii bo miejscami wrecz prosi sie o przyspieszenie i pierdolniecie mocniejsze niz w oryginale .
Jakkolwiek pomysł mega i podpisuje sie swoimi rękami pod tym i jedną nogą sazankowa ... pozdro
1 września 2010, 23:15 / środa
zapomnialem dodać w poście wyżej

spiewająć "Ona z A-klasy wzniosła się....." dla przeciętnego kowalskiego odcinamy się/przekreślamy/ odsyłamy w niepamięć : niepotrzebne skreślic od czasów sprzed OSP ... nie podważam tylko poddaję obiektywnej ocenie , podkreślam to by była miazga u nas i jestem 3xna tak
1 września 2010, 23:22 / środa
spalony przeszedłeś do następnego etapu 3x tak:) a tak na poważnie to trzeba to spróbować tylko pozostaje jak to rozpowszechnić i w jakiej formie, najlepsza była by tak jak mówisz żeby parę osób to odśpiewało nagrało i wrzuciło. No i pozostaje jeszcze kwestia tego czy ludzie prowadzący doping to uznają...
1 września 2010, 23:43 / środa
Bombersi - ale w takim wykonaniu:
odnośnik

Bo ja jestem zakochany w Lechii Gdańsk,
Bo ja jestem zakochany w Lechii Gdańsk,
Bo zostałem tak stworzony - Biały i Zielony !!!
Jestem zakochany w Lechii Gdańsk.
1 września 2010, 23:58 / środa
hehe 3x ale dla tego projektu bo myślę że będzie warto i jest poza zasięgiem innych codziennych piosenek coś a'la hymn , co do wczorajszych "oględzin" jednej piosenki to też warta uwagi i to że mają coś na tę nutę inni i śledzie to akurat nieistotne na tyle aby sobie odpuścić bo taki jest ruch kibicowski i tworzy się pieśni które porywają całe tłumy itd. np ruch skopiował wydawać by się mogło zaklepany dla lecha repertuar itd itp . też jestem za odkurzeniem starych niektórych naprawdę fajnych piosenek ( szkoda tylko że mogą byc odśpiewane ze znajomymi w wąskim gronie z racji ich nieznajomości :) trzeba jednak spojrzeć na to z tej strony że jak napisałeś dziś młodzi są głównie aktywni w młynie i nie wyobrażam sobie że żelki i landrynki zaśpiewają "Słuchaj Jezu jak Cię błaga lud...."

I to się nie zmieni dopóki ludzie z prostej o niezłym stażu kibicowskim i wielką chęcią do darcia gardła nie zmienią zdania nt sektora zegar.... wiesz o co mi chodzi czy mam rozwinąć myśl ?? :))) pozdro
2 września 2010, 08:58 / czwartek
niezmiernie cieszy, że przywołaliście "Mury". Ale skoro na nowo o texcie to może przypomnę pierwotną wersję:

Green LG
18 lutego 2007, 20:15 / niedziela
Inspired by Jacek Kaczmarski "Mury" (trochę wolniej niż refren) lub coś podobnego tylko musiałby ktoś z weną literacką wspomóc kompletnego laika;-)))

Oni bogowie z Gdańska są ;
My Im dodajmy pieśnią sił ;
Tysiącem gardeł, setkami rac ;
Śpiewajmy razem wszyscy tak....

Wstań Bracie, uderz pieścią w mur ;
I wyrwij z gardła okrzyk nasz ;
A Lechia Pany, Lechia Pany, Lechia Pany ponad świat (cały refren x2)

Wkrótce na pamięć poznasz tę pieśń ;
Poczujesz siłę, wiarę i sens ;
Sam się przekonasz jak wielu nas jest ;
Pamiętaj kto nasz największy wróg...

Wstań Bracie, uderz pieścią w mur ;
I wyrwij z gardła okrzyk nasz ;
A Lechia górą, Lechia górą, Lechia górą ponad świat (cały refren x2)
==========================

W wersji Marka więcej o najnowszej historii (i dobrze) ale jak ktoś zauważył odcinamy sie od tradycji sprzed Lechia-olimpia. Dlatego ma propozycja by nawiązanie do A-klasy ująć w 2 zwrotce, a drugą (zmodyfikowaną jako 3) Poza tym refren Greena pasuje mi bardziej, jest bardziej bojowy, ma w sobie więcej dynamiki co o wiele bardziej odpowiada charakterowi pieśni.

Co do wykonania na T29 proponuję zacząć od samego refrenu.
2 września 2010, 09:05 / czwartek
warto też by KAŻDY kto zabiera się za Bombersów wysłuchał orginału (podany przez Marka) bo nasze wykonanie to parodia i jak każda (parodia) brzmi żenująco
2 września 2010, 09:25 / czwartek
Bez mp3, mp4 itp, nawet nie ma sensu próbować wcielać tego w życie. Piski dziewczyn, chłopaczków przed mutacją czy bełkot najebanych mord tylko mogą zaszkodzić wdrożeniu tak zacnych pieśni. Musi zebrać się grupa konkretnych osób, bez problemów ze słuchem i zrobić coś na wzór tego : odnośnik czy tego odnośnik Tylko tak można zachęcić i nauczyć ludzi śpiewać.
2 września 2010, 11:32 / czwartek
Zwykłe mp3 by wystarczyło ale ludzie z weną którzy by to zaśpiewali!!!
2 września 2010, 11:52 / czwartek
wszystko niby fajnie, ale moim zdaniem ten wers "ponad cały świat" kategorycznie kłoci się nie tylko z Lechią ale i z Polską w ogóle. Przecież to jest typowe nazistowskie zawołanie żywcem wzięte z hymnu Rzeszy, Pieśni Niemców, której część, choc nie ta, jest do dziś hymnem RFNu: "Deutschland, Deutschland über alles,
über alles in der Welt...". Ja tego nie kupuje. To jest zniewaga dla "Murów" i dla polskiej historii. ogólny tekst jest dobry, ale ten werset to jest dla mnie niesmaczny.
2 września 2010, 11:57 / czwartek
i takie mp3 w odpowiednim gronie coś w stylu "karaoke" w Maxie zapodać skorzystać z ich TV i zapoznać z oryginałem J.K. a potem "naszą" wersję tak by młodsi mogli zapoznać się z melodią . warto by się było zabrać za ten projekt tylko ustalmy wersję ostateczną o A-klasie , o wrogach , itd ten podany przez zzz nie koniecznie do mnie trafia choć wiem ,że wkleił go tylko po to by pokazać jak wyglądał w pierwotnej wersji.

:) na dzień "jutrzejszy" proponuję
"Przy kasach tłum, protestu brak, stadion Lechii pęka w szwach....:P
2 września 2010, 12:09 / czwartek
spalonyŻywcem, zzz - niekoniecznie zrywamy czy odcinamy się od przeszłości...

Wers dotyczy pewnego wycinka z historii (najnowszej) naszego klubu... Ona z A-klasy WZNIOSŁA się, my pomoglismy jej w tym... Nie POWSTAŁA, nie ZOSTAŁA ZBUDOWANA, tylko ODRODZIŁA (wskrzeszona przez kibiców)... tak to interpretuję.

Zresztą, każdy będzie "rozumował" po swojemu i każdy będzie miał swoje racje.

zzz - jasne, że opierałem się na pierwowzorze Green LG... część sformuowań z tamtego tekstu pozostawiłem, trudno tego nie zauważyć, zwłaszcza w pierwszej wersji. Później przerobiłem tekst - z pomocą Simka - dostosowując go już stricte do naszej historii. Ot... cała geneza powstania pieśni.
2 września 2010, 13:50 / czwartek
Weźmy się w końcu za konkrety takie jak:
1.Pod jaką melodię będziemy to śpiewać
2.Który tekst
3.Jak to rozpowszechnić
4.Kto by się podjął nagrania tego na mp3
bo na razie to tylko podajemy wersję i wszystko się ciągnie i ciągnie a zero ruchu w przód inaczej mówiąc bijemy głową w mur...
2 września 2010, 13:58 / czwartek
Według mnie potrzebna jest nam nowa, świeża pieśń, którą załapie cały stadion. Wydaje mi się, że za każdym razem, gdy próbujemy zaśpiewać coś powiedzmy starego, reszta stadionu ma w to wyjebane. Oczywiście jest to moja opinia i nie musicie się z nią zgadzać. Lecz można zrobić ewentualnie coś takiego jak wprowadzenie dwóch pieśni, w tym jedna będzie powiedzmy ze starego repertuaru, a druga całkowicie nowa, jak np. coś na ten wzór odnośnik Nie wiem, tyle postów już zostało napisanych w tym temacie, a z dopingiem w dalszym ciągu jesteśmy daleko w dupie. Repertuar mamy bardzo bogaty, a na meczu śpiewamy cały czas to samo po kilka razy, na co składa się z 10-15 "utworów".
2 września 2010, 14:26 / czwartek
jak jest dobra melodia, ktora zna caly mlyn to spiewaja to wszyscy z mlyna i kartki podrukowac z tekstem dla calego stadionu, ciagniemy piesn wszyscy. o ile jest dluga, bo krótka kazdy szybko zapamieta.
2 września 2010, 15:02 / czwartek
odnośnik

link do piesni o ktorej mowa wczesniej .
przepraszam za kopie lecz nic lepszego nie wymyslilem , wrzucielm tutaj poniewaz nie wiem gdzie indziej moglbym wrzucic aby kazdy mogl sciagnac wiec jesli ktos wie niech napisze
Biało-Zielone pozdrowiena!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.140