Gdańsk: czwartek, 24 sierpnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 82/114

19 września 2010, 20:22 / niedziela
No nareszcie to jakoś wygląda i się kupy trzyma odnośnik fragment naszego piątkowego dopingu oby tak dalej...
19 września 2010, 21:04 / niedziela
za dużo też było przyspiewek z barwami w gorze . Moim skromnym zdaniem z barwami powinnismy spiewac tylko Hymn .
a głowną rzecza jaka musi sie stac na Lechii by doping był dobry jest to aby powstało kilka takich przyspiewek ktore mozemy spiewac przez przykładowo 10 minut np :
odnośnik
19 września 2010, 21:26 / niedziela
treore ta przyśpiewka Ruchu to nic innego jak u nas "W Wolnym Mieście Gdańsku" tylko w innym rytmie
19 września 2010, 21:49 / niedziela
Wszystko fajnie naprawdę dobrze,dobrze daliśmy.Podobała tez mi sie postawa grajków po meczu.Jedyne co mnie wk.... to pogłos jak spiewa wiekszosc stadionu.Tak jak bysmy nie dali rady spiewac rowno.Skrajne sektory spiewaja zupelnie w innym czasie.Moze to kwestia przeniesienia młynu jeszcze bardziej w kierunku prostej.
19 września 2010, 22:26 / niedziela
Greenfans , wlasnie o ten rytm chodzi ...My to spiewamy z szalami w gore i polowa tego nie łapie i wychodzi to cicho .

Beton . nie rowno dlatego ,że mlyniarz powinien miec mikrofon i naglosnienie a nie megafon .
19 września 2010, 23:21 / niedziela
Ja również się wypowiem, na temat dopingu na meczu z Cracovią. Żeby było ładnie i przyjemnie, zacznę od pozytywów:
- ważne że doping wrócił, nieważne jaki by on nie był, to jest lepsze niż cisza
- w końcu młyn jest liczny i w końcu jest duża grupa ludzi która śpiewa/będzie śpiewać razem ( wiadomo jeszcze dużo pracy żeby to skoordynować i poprowadzić, ale w końcu jest z czego budować). A liczebność było najlepiej widać przy śpiewaniu krótkich haseł: A My Swoje, To my kibice z Gdańska, Kto wygra mecz? czy w kombinacji. Naprawdę momentami była petarda
- zabawa po meczu, oby to się stała tradycja !!:)

Teraz złe strony:
- mimo wszystko nie poradziliśmy sobie z organizacją dopingu do końca w nowym młynie, piosenki się często rozjeżdżały (raz pół młyna śpiewało, raz druga połowa itd...) To wynikało chyba głównie z 2 czynników - po 1) info o przywróceniu dopingu przyszło 1 dzień wcześniej i niektórzy ludzie nawet sobie nie zdawało sprawę że usiadło w młynie:) po 2) Megafon przy takiej liczbie osób słabo się mimo wszystko sprawdza, ponieważ daje nagłośnienie tylko kierunkowo i oprócz najbliższego otoczenia gniazdowego dużo osób nie wiedziała co śpiewać (stąd to niezsynchronizowanie). Ale nagłośnienie by ten problem załatwiło i mam nadzieje że będzie zamontowane w najbliższym czasie.
- Nie udawało nam się pociągnąć przyśpiewek dłużej niż 1,5 minuty - to trzeba mimo wszystko poprawić
- Stadion mało się włączał (zwłaszcza łuk od krytej, który zawsze był dużo aktywniejszy)
- Kilku przyśpiewek mi również brakowało, ale to jest drobiazg który od razu można poprawić (wszystko zależy od gniazdowego)

Podsumowując, źle nie było, super też nie. Było wg mnie średnio (pasująca ocena to 3 w skali szkolnej). Ale należy pamiętać że to był 1 raz. Ludzie okrzepną że jest nowy młyn, będzie nagłośnienie i powinno być naprawdę dużo lepiej

Pozdrawiam
19 września 2010, 23:35 / niedziela
Zielen trawy oraz Biel....odnośnik w takim tempie ta przyśpiewka powinna byc śpiewana .
19 września 2010, 23:59 / niedziela
Ze zmiana nagłośnienia to rzeczywiscie dobry pomysł.Gniazdowy by miał większe pierdolniecie,zagaić oprucz młyna boki jak to JkSabre napisał.

Razaka_moim zdaniem to za duzo za szybko.Oprucz młyna zaden sektor nie nadąży,by sie zrobił totalny rozpizdziel.
20 września 2010, 10:04 / poniedziałek
od następnego meczu będą głośniki i bezprzewodowy mikrofon.
20 września 2010, 10:49 / poniedziałek
wreszcie się cos ruszylo wiec moze pomyslmy chociaz o jednej przyspiewce ktorej nie mamy ktora bedziemy troche ciagnac moja propozycja taka odnośnik
słowa chyba nie będa problemem "Lechia ole .. "
20 września 2010, 11:12 / poniedziałek
Coś ruszyło moja ocena 3+ za doping i 6+za podejście piłkarzy i okrzyki.
Taka moja uwaga jak jest HSV to żeby śpiewały to łuk od prostej i prosta bo jak było na meczu z pejsami to wyszło tragicznie.
A co z bombersami?
20 września 2010, 12:13 / poniedziałek
a co byście powiedzieli na to
Lechia OLEEEE Lechia OLEEE
Kochamy Cie
Śpiewamy Ci
Do ostatnich dni
Lechia OLEEE
Kochamy Cie x2
Śpiewamy Ci x2
Do ostatnich dni x2
Z tym że tu gdzie x2 to by stadion śpiewał tworząc jakby echo
Adzi22 propozycja już dawno była :) Tekst za pewne można lepszy wymyślić ale jako pierwowzór może to być:)
Ale ogółem to wolał bym śpiewać BOMBERSÓW pod rytm z linku który podał MarekM
20 września 2010, 12:17 / poniedziałek
odnośnik
od 1:57 pod tą melodie by było warto coś ułożyć, to jest melodia którą można ciągnąć przez 10 min bez problemu i dobrze się przy tym bawić:)
20 września 2010, 18:48 / poniedziałek
Ja marzę o pełnej wersji naszej przyśpiewki W Wolnym Mieście Gdańsku

W Wolnym Mieście Gdańsku,
gdzie korona w herbie jest,
mamy swą drużynę,
która zwie się B.K.S!
Alleluja, alleluja, alleluja B.K.S!!! (x2)

Nad Motławą pragnę marzyć,
Nad Motławą pragnę żyć,
Gdańskiej Lechii kibicować,
z Śląskiem Wrocław w zgodzie żyć!
Alleluja, alleluja, alleluja B.K.S!!! (x2)

Tysiącletnie miasto moje
na południu zgodę ma
w podwawelskim grodzie Kraka
Biała Gwiazda Wisła gra.
Alleluja, alleluja, alleluja B.K.S!!!(x2)
20 września 2010, 18:58 / poniedziałek
@Chudy LG

Zdecydowanie jestem na NIE. Nic nowego nie napisze, ale... proste i słyszalne powinno to być a "alleluja" to już nawet piłkarze nie słyszą. Najpierw trzeba ludzi uczyć żeby cały czas dopingowali, bo 3/4 (albo i więcej) siedzi cicho cały mecz i dlatego jest taki słaby doping teraz.
20 września 2010, 19:07 / poniedziałek
Być może :). Ale jak wyżej napisałem.. MARZY mi się :)
20 września 2010, 19:27 / poniedziałek
ja za to sie nie zgodze z videm, jestem jak najbardziej na tak. zeby bylo slyszalne ludzie musza sie postarac ;] ostatnio niby doping byl a momentami czulem sie jakbym to ja prowadzil doping bo po protescie duzo ludzi mialo sil na 5 min ;]
20 września 2010, 20:01 / poniedziałek
zadko sie tu wypowiadam ale musze dodac cos od siebie...

Takie luzne przemyslenia po ostatnim meczu... najgorsze co sie dzieje to jak jakis koles stara sie prowadzic doping w swoim najblizszym otoczeniu na sktorze... Kurw... od tego jest osoba prowadzaca doping zeby sluchac co krzyczy i zeby wszyscy rowno jechali a nie z lewej ludzi spiewaja Lechia Gdańsk z prawej Jebać żydów a po srodku Kto dzisiaj wygra...

Kurwa ludzie ogarnijcie sie... od proawdznia dopingu jest odpowiednia osoba...
A kazdy z nas jak widzi kolo siebie takich wywyzszajacych sie to powinien mu grzcznie zwrocic uwage...

Nie jest wazne zeby blysnac przed kolegami ze caly stadion raz czy dwa krzyknal to co zaintonowalem...

Wazne jest to zeby caly mecz jechac z glosnym i rownym dopingim a nie ze kazdy sektor swoje i wyjebane....

odrazu zaznaczam, z to tylko moje przemyslenia i nie bede wdawal sie w dyskusje...

TYLKO LECHIA !!!!
20 września 2010, 21:14 / poniedziałek
Maciek 1945 % poparcia .
20 września 2010, 22:37 / poniedziałek
A moim zdaniem jeśli Dario dalej się będzie brał za prowadzenie dopingu to do końca rundy dobijemy do poziomu młyna z przed protestu
20 września 2010, 22:47 / poniedziałek
on nie ma siły przebicia , chociaż stara sie nie jest odpowiednią osobą na młynarza. Do tego trzeba mieć to PIERDOLNIĘC*e!
mimo tego , ze mam takie zdanie jakie mam to nie , nie pojde i nie wezme sie za "młynarke" jakby ktoś chciał zaraz coś takiego napisac.
20 września 2010, 23:01 / poniedziałek
A ladna chociaz ta "mlynarka"?

A tak powaznie to do Darka mam lekkie pretensje. Nie podoba mi sie to ze ma oklepany repertuar. Ale co zrobic takie zycie i tak widzialem postep choc luk od prostej S L A B O wspolpracowal.
20 września 2010, 23:58 / poniedziałek
łuk od prostej ? a tam przypadkiem młyna nie było ?

albo jest juz za pozno i zle widze albo Ci sie cos pojebalo.
21 września 2010, 00:12 / wtorek
Jeżeli Klimek ma rację i od następnego meczu będzie nagłośnienie, tu od razu powinno się przynajmniej trochę poprawić.

A co do tego, że każdy śpiewa po swojemu to tez jest nasz duży problem, ale ludzi trzeba uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć zorganizowanego dopingu i z czasem powinno być coraz lepiej. Ważne że teraz młyn jest liczny i jest kogo uczyć, bo poprzednie młyn (pod zegarem) rozpadał się z meczu na mecz od kilku ładnych lat (oprócz meczów hitowych) i tam już nie było kogo uczyć.

Co do nowych pomysłów przyśpiewek, to pojawiło się kilka bardzo ciekawych pomysłów w tym temacie. Zawsze też można wymyślić coś jeszcze nowszego, ale najpierw ludzie muszą chcieć i dopingować razem. I ogarnąć nasze stare pieśni, piękne pieśni!!

Pozdrawiam
21 września 2010, 07:06 / wtorek
Ta luk od krytej mialo byc!!!
22 września 2010, 16:32 / środa
Coś ciekawego znalazłem na necie ... :) Nie wiem czy to było, Ale watro wrzucić ;)

odnośnik
22 września 2010, 17:18 / środa
Tu nie chodzi nawet o to kto prowadzi doping tylko jak go prowadzi. I to jakie piosenki po kolei zaczyna. Według mnie to gniazdowy powinien pomyśleć jakie piosenki po kolei rozpoczynać żeby te które się śpiewa i skacze nie były jedna po drugiej. Na przemian powinny być. I powinny być takie piosenki które wszyscy znają dobrze się bawią i z chęcią śpiewają bo inaczej się nie zmieni nic. Najlepsze by było zrobienie ankiety w śród kibiców jakie piosenki chcieli by śpiewać. I wtedy gniazdowy wiedział by co chcą ludzie i co będą śpiewać. Tak ja to wszystko widzę. Bo patrząc na ostatni mecz śpiewaliśmy prawie non stop to samo (ok.5 piosenek i na tym koniec). Nie było np Każdy Kibic Wie Co To Jest BKS!!! a jak by nie patrzeć to jedna z lepiej wychodzących nam przyśpiewek.
22 września 2010, 17:24 / środa
Gniazdowy już tyle razy prowadził doping i na pewno wie jakie piosenki ludzie śpiewają z chęcia a jakie nie. Ja zauważyłem że ludzie nie lubią śpiewać "W Wolnym mieście gdańsku" więc można by było zmienić rytm tej przyśpiewki np na taki

odnośnik
22 września 2010, 17:28 / środa
Może i lubią, ale nie w takim rytmie. U nas to brzmi jak na pogrzebie.
22 września 2010, 17:54 / środa
I tu mamy problem skoro gniazdowy wie że coś nie wychodzi to albo trzeba zrobić treningi żeby to wychodziło lepiej albo śpiewać co innego, śpiewnik jest długi ma po nad 50 pieśni więc spokojnie można coś dobrać.
22 września 2010, 22:12 / środa
Ale jednej rzeczy nie uwzględniacie: Największym naszym problemem jest to że wielu ludziom się zwyczajnie w świecie nie chce śpiewać (a przynajmniej nie 90min), a nie problemem są przyśpiewki. Taki przykład:

- przypomnijcie sobie jak nam wychodziło "HSV" 2 lata temu (przyśpiewka prosta jak konstrukcja cepa):
odnośnik
A na ostatnim meczu jak to wyszło?? Przecież nagle wszyscy nie zapomnieli jak to się śpiewa ani też nie obrazili się na tą przyśpiewkę. Po prostu wtedy, na euforii naszego awansu do ekstraklasy, na jakiś czas (pierwsze pół roku) doping u nas odżył, potem znów wrócił do swojej szarości z wyjątkami (np. derby).

Dlatego Najważniejsze jest stopniowa nauka ludzi dopingu, dopiero dalej jest repertuar (a moim zdaniem mamy dobry). Oczywiście zawsze jakąś nową fajną przyśpiewkę można wprowadzić, ale to jest sprawa drugorzędna. To nie jest przyczyna słabego dopingu.

Przeniesienie młyna to 1 krok do jego poprawy. Nagłośnienie będzie kolejnym. A potem należy po prostu ludzi uczyć dopingować (ważne że teraz są ludzie do nauki w młynie).

PS: Osobiście tez uważam że pieśń w Wolnym Mieście Gdańsku i Do Boju Marsz, powinniśmy śpiewać bez szali w górze, bo wtedy głośniej się śpiewa, ale to już tylko takie ps

Pozdrawiam
25 września 2010, 19:38 / sobota
Osobiście wielki szacunek dla wszystkich sektorów piękny doping oby tak dalej idziemy "dużymi" krokami do przodu żabole nie istniały a te pierdolnięcia na pytania Gałka kto strzelił bramkę to kurw..a w śledziowie słyszeli i w gaciach mieli pełno na pewno ahaha dajemy rade co najważniejsze zauważyliście że jak Lechia "ciśneła" kibice byli nakręceni jak zegarki czułem się jak co najmniej na derbach o to chodzi my musimy pokazywać klasę walić napinę śpiewki ala każdy sektor co innego musimy równo i na cały ryj śpiewać to co "gniazdowi" każą.
Aha i osobiście nie jestem za ciągłym podnoszeniem barw bo słabo to wygląda jak podnosi 1/4 stadionu bo ludziom się defakto nie chce można spróbować Budowlanych itp spróbować bez barw i zobaczyć jak to będzie wyglądało bo efekt wizualny na pewno jest niezadowalający.

Ave Lechia!
25 września 2010, 20:21 / sobota
Wkurwiła mnie dzisiaj jedna rzecz a mianowicie chodzi o łuk od krytej. Co to kurwa ma być? Nieformalny sektor dla pikników którym się nie chce stać na meczu? A może oni protestują dalej?
25 września 2010, 20:25 / sobota
Protest im się spodobał i protestują dalej...
25 września 2010, 20:43 / sobota
Niestety zawsze będą tacy, którym ciężko jest nawet szalik podnieść w góre, a co dopiero mówić o dopingu. Ja na przykład dziś widziałem czterech młodych, z wielkimi zadatkami na kolejne pokolenie zasilające lożę szyderców. Szalik na szyi, "gadżetami" Lechii każdy z nich obwieszony zapewne dla lansu, bo do śpiewów, okrzyków, wspierania drużyny to ich nie było. Za to cole i hot-dogi wpierdalali, aż im się uszy trzęsły :) No uaktywnili się po piątej bramce, nawet klaskać zaczęli, bo wcześniej to a to na Buzałę bluzga puścili między sobą, a to na Bajica, potem im pewnie miny zrzedły :)
Tyle, że co? No są takie osoby, były i będą, trzeba je olewac i robić swoje :)

Swoją drogą jeśli można małą uwagę to jeśli się jakiś znajdzie to przydałby się jeszcze jeden głośnik trochę bliżej środka boiska na prostej. Bo słabo słychać młynarza, jedynie bębny się przebijają, przez co prosta reaguje z opóźnieniem, przynajmniej tak to mi wyglądało.

Teraz czas na podbój Warszawy!
25 września 2010, 21:30 / sobota
Dokładnie podbijam 2 kwestie które panowie u góry wymienili a mianowicie to co dziś i na meczu z pejsami robił łuk od krytej to po prostu żenada inaczej tego nazwać nie można kompletnie wyłączony sektor nie wiem co się tam dzieję bo nie zasiadam na tym sektorze może ktoś wyjaśni? Zawsze łuk się udzielał i to z konkretnym pierdolnięciem! Druga sprawa to kompletna racja żeby jeden głośnik całkowicie skierowany był w stronę prostej dostali by od razu sygnał co i jak a drugi głośnik w stronę łuku od prostej i krytej. Chłopaki mieli małe problemy z głośnikami ale dali radę. No i oczywiście wszyscy do Wa-wy nie ma innej opcji

Ave Lechia
25 września 2010, 23:50 / sobota
Dzisiaj usiadłem przy łuku od krytej (jeszcze "stary młyn") ponieważ spóźniłem się na mecz i wszedłem dopiero przed połową. To co zobaczyłem po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę mną wstrząsnęło. Otóż, wszyscy barwy w góre, hymn na stojąco i nagle koniec, szaliki w dół i wszyscy usiedli.. Nie mam pojęcia dlaczego.. Dopiero przy 4 bramce się obudzili
26 września 2010, 10:46 / niedziela
Ja zasiadam na meczach Lechii w sektorze gdzie obecnie znajduje sie młyn.Po meczu z cracovia gdy zapytałem mojego kumpla który siedział na prostej o słyszalnosc naszego dopingu powiedzial "a ktos wogóle cos śpiewał?Ta garstke ludzi na starym młynie lepiej było słychać" wiec sprawa jest prosta bo najwiekszym naszym problemem jest akustyka naszego stadionu i zdecydowanie potrzebnych jest wiecej głośników.Szczególnie na prostej bo tam nasz doping(najbardziej za balkonem)nie dochodzi.ZDECYDOWANIE WIECEJ GŁOŚNIKÓW A BEDZIE DOBRZE!!!

BIAŁO-ZIELONY TUCHOM!!!
26 września 2010, 15:51 / niedziela
Te głośniki były trochę źle rozmieszczone bo stojąc po środku Z1 praktycznie nie było słychać tego co było mówione, i przez to połowa sektora stała i nie wiedziała o co chodzi. Prowadzący rzucił hasło a połowa sektora nie wiedziała o co chodzi... A tak po za tym to doping mega szczególnie po bramkach. Miłe dla zawodników było na pewno krzyknięcie jego nazwiska po zdobyciu bramki, bo naprawdę wszyscy walili to z serducha i efekt był zaje...
28 września 2010, 22:13 / wtorek
Doping jest taki i inny nie bedzie ..dopóki kibice nie beda tego traktowac powaznie
Najlepiej wszystkim wychodzi jazdaz kurw... lub inne tego typu przyspiewy
Glosniki.? taka kolumna kosztuje 2,5tysiaca przydalo by sie wiecej?? (jak ktos tam napisal) to moze niech ludzie z forum Lechia.gda.pl oraz Wy zakupia takie kolumny a nie piszecie i ciagle narzekacie . inaczej nie beda rozstawione bo niema innej opcji a jesli chcecie sie udzielac w tej sprawie zapraszam na spotkanie kibicow ze stowarzyszeniem ...
29 września 2010, 01:46 / środa
gogi ale chodzi o to że połowa ludzi w młynie w ogóle nie wiedziała do ma śpiewać D. coś zapodał powiedział 3,4 połowa śpiewała a 2 połowa stała i słuchała co śpiewają ci obok żeby się podłączyć i dlatego to tak kijowo wychodziło... Wiem bo obok mnie ludzie stali i się na wzajem pytali o co chodzi, co mamy śpiewać...
29 września 2010, 13:35 / środa
30 września 2010, 00:30 / czwartek
podstawa jest zeby ludzie zaczeli !!KRZYCZEC!! podczas przyspiewek( nie mowie to o krotkich okrzykach), co spojrze w kolo to kazdy poprostu !!MOWI A NIE KRZYCZY!!ryknij 1 z 2 w czasie spiewania jakiejs piesni i powinno byc lepiej, a po 2 nie widze sensu skakania w czasie spiewow( w chwili obecnej jeszcze mowienia), chyba logiczne ze jak sie skacze to nie bedzie sie mialo sily jednoczesnie porzadnie krzyknac! Pozdrawiam!
4 października 2010, 09:11 / poniedziałek
Na początek powiem, że doping w Warszawie bardzo dobry, ale... kurwa nie mogę zrozumieć czemu bębniarz wybija wszystkich z rytmu... może niech następnym razem mniej wypije, albo zrzućmy się na zajęcia z rytmiki moze cos pomogą. Wiem , wiem zaraz wszyscy powiedzą, że chłopak się stara ale ja stałem 10 m od niego i jak tylko zaczynał grać wszystko się rozlatywało..
4 października 2010, 09:50 / poniedziałek
vertigo - następnym razem sam weź bęben i wybijaj rytm, albo lepiej weź tą pałkę od bębna i jebnij się w łeb
4 października 2010, 19:16 / poniedziałek
no wedlug mnie to wlasnie beben wybija rytm i tepo wiec powinnismy sie do niego dostosowac!
4 października 2010, 19:45 / poniedziałek
z tymi głośnikami - to powiedźcie mi w jaki sposób był prowadzony doping w latach 80 tych - głośników przecież nie było :)
5 października 2010, 20:26 / wtorek
odnośnik

4:54 mogłoby fajnie wyjść ?
5 października 2010, 21:26 / wtorek
szkoda, że teraz "w Wolnym Mieśće Gdńsku" nie ma takiej melodii jak tam ...
5 października 2010, 21:43 / wtorek
Podłąnczam sie do wpisu Cobera.Od dawna chodzi mi to po głowie.Nie skomplikowane,wpada w ucho.Mozna pociagnac przez dłuzszy czas.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023