Gdańsk: sobota, 19 sierpnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 83/114

5 października 2010, 22:20 / wtorek
vertigo a jeśli stałeś 10m ode mnie to słyszałeś może jak ludzie zapierdalają z każdą piosenką?? Dobrze to widać kiedy jest np HSV a ludzie zapierdalaja z klaskaniem jakby muchy odganiali. Nie słyszałeś że cięzko było wgl coś ogarnąć jak dół śpiewał często w innym tempie a góra jeszcze innym a megafon słabo było słychać.Jasne że wszyscy powinni jechać raczej z bębnem a było na odwrót ale nie jesteśmy jakąś nie wiadomo jaką ekipą więc doping i tak był bardzo dobry i brawa dla wszystkich !!
A następnym razem może Ty mniej pij jak tego nie widziałeś. Pozdro
5 października 2010, 22:25 / wtorek
ja rowież myślalem ostatnio o tej przyspiewce "Biało Zieloni" w takim wykonaniu.
5 października 2010, 22:44 / wtorek
Zgadam się z Limakiem kilka razy wykorzystaliśmy "przerwy" Legionistów i śpiewaliśmy, naprawdę głośno, poza tym każdy z nas z 1400 osób wyszedł z tego meczu z naprawdę zdartym gardłem. Więc Ja oceniam doping za naprawdę dobry jedynie ten cholerny mankament, że nie było słychać "szczekaczki" z dołu jak była jeszcze u góry to się odwracałam i patrzyłam do góry ( gdyż byłam na sektorze dolnym przy murawie), co tam się tworzy:) i jakoś wychodziło potem jak na dole Panowie postanowili zejść i połączyć organizację dopingu z bębnem to nie wszyscy ogarniali od początku, ale później wkomponowali się w resztę grupy, która stała w bliższej odległości od organizujących doping. To szło tak falami a jak się zgraliśmy to zajebisty jeden pełny mocny okrzyk wychodził  Naprawdę doping Legionistów mógł nas lekko przytłoczyć bo ich było 13 razy więcej ale uważam że my daliśmy radę i Nasi Piłkarze odczuli naszą pomoc .
5 października 2010, 23:07 / wtorek
odnośnik w momencie zmiany..
6 października 2010, 13:50 / środa
No tutaj muszę się z Tobą, Limak zgodzić, że pieśni śpiewane są w tempie jednostajnie przyśpieszonym i rzeczywiście to mogło stanowić problem... Ale mimo wszystko tak jak napisałem uważam, że nasz doping był bardzo dobry i potrafiliśmy wykorzystać przerwy w dopingu Legii, a nawet był taki moment, że to oni podchwycili melodię piosenki przez nas śpiewanej zamieniając oczywiście treść ;) Pozdrawiam, i myślę, że będzie coraz lepiej.
6 października 2010, 17:18 / środa
Proponuje wszystkim którzy mówią ze na Lechii śpiewane są ciągle te same nuty wejsc na strone lechia.net potem w spiewnik bo jest tam kilka pieśni ktore mogły by wrocic lub dopiero pojawic sie na T29. Chcialbym jeszcze dodac ze ostatnio na ległej zajebiście wyszło Lechia Biało Zieloni mozna by to ciagnąć jak najdluzej na caly ryj tak jak robi to np. legła. ze śpiewnika polecam numery: 3 wcałości,6,10,11,12 w całości,15,20,21,22 dwie pierwsze zwrotki,26,38,39,42 w szybszym tepie na melodie nanana nanana hejhej nanana bo ostatnimi czasy jak sie pojawiala to tepo bylo pogrzebowe,48 no i oczywiscie Lechio Ma bo jak narazie pojawia sie tylko na wyjazdach. POZDRO do zobaczenia(usłyszenia) na derbach!!!!
6 października 2010, 17:50 / środa
6 października 2010, 19:26 / środa
MarekM
1 września 2010, 23:43 / środa
Bombersi - ale w takim wykonaniu:
odnośnik

Bo ja jestem zakochany w Lechii Gdańsk,
Bo zostałem tak stworzony - Biały i Zielony !!!
Jestem zakochany w Lechii Gdańsk.
Myślę że tą piosenkę powinniśmy przywrócić, bo nawet we wcześniejszym wykonaniu była dobra ta przyśpiewka
6 października 2010, 19:41 / środa
Wiejus dokładnie ta przyśpiewka (Lechia Biało Zieloni) plus flagi które były na legii i będzie mega oprawa.Dodałbym jeszcze koszulkę z nr 12 i Miazga.
6 października 2010, 19:47 / środa
mi tez sie podobalo ta 10 minutowa jazda :)
choc nie ukrywam ze chyba lepiej i glosniej byloby spiewac to wolniej(zauwazcie ze inne druzyny tez to spiewaja wolniej i duzo lepiej im to wychodzi) jak my to spiewamy to mam wrazenie jakby kazdy chcial to jak najszybciej odspiewac i miec spokoj. a wiadomo ze jak cos sie spiewa szybko to nie mozna porzadnie i glosno ryknac!! nawet my kilka lat wczesniej spiewalismy wszystko (lacznie z min. "trojmiasto jest nasze..." itp)
6 października 2010, 20:01 / środa
Johny my z każdą przyśpiewką mamy ten problem.. Ludzie niepotrzebnie zaczynają zapierdalać przyśpiewkę jakby chcieli być szybsi od reszty i zamiast wolnego i głośnego pierdolnięcia mamy przyśpiewki szybsze, ale cichsze
8 października 2010, 19:47 / piątek
Fajnie jak by łuk od krytej był bardziej włączony w doping bo ostatnio od powrotu dopingu on po prostu śpi a naprawdę pierdolnięcie mieli godne i wielka szkoda że nie uczestniczą w dopingu bo dużo na tym tracimy wiedz jazda panowie panie pokażmy że Lechia To MY! Jedziemy na 1945%!

Ave Lechia!
11 października 2010, 14:37 / poniedziałek
Jestem ciekawy jak by na derbach wyszło "Najwspanialszy ...". Myślę, że można zacząć ją wdrażać w nasz śpiewnik na dłuższe lata :)
15 października 2010, 13:58 / piątek
Hej lechia gdańsk to my gdański klub sportowy wiecznie będzie trwać białozielona brać to mogłoby być zaśpiewane przydało by się parę nowych i głośnych przyśpiewek
15 października 2010, 16:22 / piątek
Człowiecze!LECHIA GDAŃSK lub co najmniej Lechia Gdańsk.Widzisz różnicę?
20 października 2010, 15:51 / środa
BRAWO! BRAWO! BRAWO!

odnośnik
20 października 2010, 16:36 / środa
Nieźle. Przez myśl mi nie przeszło, że można z UE dostać kasę na oprawę.
20 października 2010, 18:27 / środa
Pytanie do znawców tematu, od kolegi który na Lechii był raptem kilka razy, ale nie potrafiłem mu odpowiedzieć....: po zo traci się energię na śpiewanie pierwszego wersu "fiesta fiesta fiesta..." jak można się skoncentrować od razu tylko na drugim? :)
20 października 2010, 18:28 / środa
odnośnik
takiej piosenki jak fiesta od 0:46 nam brakuje żeby co mecz była
a z tym dofinansowaniem z UE strzał w 10!!!
20 października 2010, 18:40 / środa
Fiesta fiesta fiesta, amerciana korona to kurwa w dupę jebana ; ) I tak lecimy z wrogami naszych Krakowskich braci!
20 października 2010, 20:01 / środa
Mecenas daje złoto, mecenas wymaga.
21 października 2010, 22:17 / czwartek
odnośnik
i to jest prawdziwy kibic:)
21 października 2010, 23:46 / czwartek
To jest szacunek dla tego kibica.
Nie powiem o naszych kibicach.
Nie chodzi o tolerancje(rasizm), czy jakiej inne rzeczy których w tym momencie nie moge przytoczyc z powodu braku pamieci.
Nie rozumiem jak ktoś może krytykować rasizm.
22 października 2010, 01:19 / piątek
Moje spostrzezenia co do meczu ze szpara...!Przy końcu prostej jak bardzo bym nie chciał nie słyszałem nikogo z młyna...!W necie widze ze młyn zył,ale na prostej(na końcu prawie go nie było słychac!!!)Słyszalem ze jestśmy kibicami sukcesu bo nie siadamy i niejedziemy z dopingiem ale...My nawet tego nie słyszelismy!!!!!!!Dajcie lepsze nagłosnienie a i prosta zacznie żyć...Kibic nie sukcesu tylko Gdańskie Lechijki!!Uczmy sie na błedach...
22 października 2010, 01:31 / piątek
Sam musisz zdecydować, czy przychodzisz na T29 dopingować drużynę, czy oglądać mecz.
Jak już znajdziesz odpowiedź, zdecydujesz na której stronie prostej pojawisz się na następnym meczu.
Nagłośnienie Twojego dylematu nie rozwiąże.
22 października 2010, 09:52 / piątek
JoJoGd: to, że nie było słychać młyna w waszym sektorze jest tylko i wyłącznie winą fizyki (rozchodzenie się fal dźwiękowych). Nie ma co się ciśnieniować i tak doping nie jest zły czyt. bywało gorzej.
Gdyby wszystkie pieśni wychodziły tak jak "kolęda" na derbach... ech rozmarzyłem się. Pozdrawiam wszystkich śpiewających i nieśpiewających Lechistów.

PS. Co z przyśpiewką "Lechio ma"?? Zadebiutuje na stadionie??
25 października 2010, 14:55 / poniedziałek
To jest to!!
MarekM
1 września 2010, 23:43 / środa
Bombersi - ale w takim wykonaniu:
odnośnik

Bo zostałem tak stworzony - Biały i Zielony !!!
Jestem zakochany w Lechii Gdańsk.

Specjalnie przyjeżdżam na meczyk z koroną a mam ponad 300km i marzy mi się aby wszyscy spiewali tą pieśń. Do soboty panowie :)
PS. Pozdrowienia z Mazur :)
25 października 2010, 19:35 / poniedziałek
mazurowiec6 zapisuj się na mecz w długi weekend 13XI ! jakieś nowe FC?

ja mam nadzieję, że te wyspiarskie kluchy przyjadą do Letnicy 22 czerwca 2012 o godz. 20:45 i rozjebiemy ich w pył.
26 października 2010, 15:17 / wtorek
nie, najbliższy fc jest w piszu (ok. 50km), ale tam nie mam kontaktów żadnych. jeżdżę z bratem pociągiem a w gdańsku przechowuje nas ciotka :)
27 października 2010, 20:27 / środa
Dziś przeglądając stronę fanslask.pl, znalazłem taki oto artykuł. Myślę że również bardzo dobrze wpisuje się on i w naszą rzeczywistość.

odnośnik

Pozdrawiam
27 października 2010, 22:14 / środa
Szacunek dla Ciebie i brata mazurowiec6. Oby było Was coraz więcej! :)
31 października 2010, 11:51 / niedziela
A piosenka w stylu partizana bardzo fajna jest odnośnik

Oooooo Gdanska Lechia !

Ukochana !

Jest najlepsza !

MY ja kochamy bo gra i wygrywa , od kolyski az po grob

BeKaeS !!

Oooo ...
31 października 2010, 15:14 / niedziela
mazurowiec-odezwij się do mnie na gg:6622746 pomogę Ci w sprawie Pisza :)
10 listopada 2010, 23:16 / środa
odnośnik

Około 15 000 kibiców Schalke idzie główną ulicą Dortmundu na mecz z BvB (jestem tam gdzieś w środku)

Szkoda, że w Polsce nie ma takiej mozzliwości...
Wyobrazcie sobie (nawet w porównaniu do filmu) 3 tys biało-zielonych idących główną ulicą Gdyni na mecz z Arką....
11 listopada 2010, 17:43 / czwartek
Kostinho a moze tak Oooo Gdanska Lechia ma wspaniala. Jest najlepsza i kochana. My ja wielbimy u sialalala. Bo gra i wygrywa nasza Lechia wspaniala.
11 listopada 2010, 18:19 / czwartek
Lechia04, ale takie czasy już były, jak kilka tysięcy Lechistów maszerowało na Ejsmonda.
Z nadejściem "nowej ery" się skończyły niestety.
11 listopada 2010, 18:34 / czwartek
nazwa - tylko ze to przejsciem mozna bylo nazwac tylko jak przez Sopot szlismy (Monciak wygladal imponujaco jak patrzac z gory z placu przy kosciele nie bylo widac konca na dole). W Gdyni to juz raczej bylo przejscie tornado :).
14 listopada 2010, 12:42 / niedziela
Nie wiem czy jest taka przyśpiewka czy nie ma ale mogło by być coś takie :
W wolnym mieście Gdańsk ( bęben)
W wolnym mieście Gdańsk ( bęben)
W wolnym mieście
W wolnym mieście Gdańsk (Bęben)
lalalalalaal...
NA rytm tego od 4:04 : odnośnik
14 listopada 2010, 12:45 / niedziela
A i po lalalalala
Nasza Lechia Kochana !
16 listopada 2010, 17:29 / wtorek
Drugi oryginalny film z dopingiem (Lech-Lechia): do pobrania

odnośnik
17 listopada 2010, 00:07 / środa
Szkoda że nie mamy żadnych przyśpiewek przy których można się bawić,
moim zdaniem moglibyśmy naprzykład zaśpiewać piosenkę " W Wolnym mieście ... "
na wzór np. Lecha " W grodzie Przemysława ... "
lecz zamiast Alleluje Alleluja BKS... to przykładowo:

BeKaeSie BeKaeSie ukochany klubie nasz,
BeKaeSie BeKaeSie dziś zwycięstwo pewne masz,

przyśpiewka tego typu to byłby hit, każdy by dopingował :)
19 listopada 2010, 17:10 / piątek
19 listopada 2010, 19:31 / piątek
Spkk - oczywiście że ta przyśpiewka na stadionie by była świetna ale niewiem czy to przejdzie. Organizujący doping powinni się tutaj wypowiedziec:) .
19 listopada 2010, 19:46 / piątek
spkk napisał:

" W Wolnym mieście ... "na wzór np. Lecha " W grodzie Przemysława ... "

O ile się nie myle to "W Wolnym mieście Gdańsku" jest spoooooooooro bardziej wiekowe, niż kserówka amici, więc jak wersja amici ma być wzorem dla naszej?
19 listopada 2010, 19:57 / piątek
simek 1945% racji
19 listopada 2010, 21:10 / piątek
Nie wiem, czy była już tu taka propozycja (jeżeli tak to przepraszam) - ale czy nie sądzicie, że fajną przyśpiewką byłoby gdybyśmy śpiewali do melodii kartofli z Amiki Poznań "Poznań, Poznań hej kolejooorz" , na nasze "LECHIA, LECHIA HEJ BKS!"? U nich całkiem efektownie to brzmi, więc u nas jak sądzę byłoby jeszcze lepiej.
19 listopada 2010, 21:29 / piątek
Ja zaproponuję przedłużenie "W Wolnym mieście..."

W Wolnym mieście Gdańsku
gdzie korona w herbie jest
mamy swą drużynę
która zwie się BKS.

Lechio Lechio Lechio
ukochany klubie nasz
pokaż dzisiaj wszystkim
jak Ty pięknie w piłkę grasz.

Lalalala...

I tak w kółko :)

Brakuje nam przyśpiewki z pierdolnięciem, którą można pociągnąć przez dłuższy okres.

Pozdrawiam biało-zielono
19 listopada 2010, 22:23 / piątek
Ogólnie to jak ktoś chce przerabiać przyśpiewki innych to proponuje przeprowadzkę za Sopot... tam mają tylko i wyłącznie kserówki... my mamy bodajżę ponad 40 pieśni i przyśpiewek z czego śpiewamy zaledwie kilka(naście??), a wam się chce przerabiać jakieś inne i to jeszcze marnych wzorców kibicowskich! Bo jakim to wzorcem ma być ekipa, która na swoim stadionie w liczbie 18 tysięcy zostaje na kilka dobrych minut przekrzyczana przez 2 tys ludzi??? Byście się już nie ośmieszali z samymi propozycjami przerabiania czegokolwiek, o przyśpiewkach amici już nie wspominając!!!

Rozumiem jeszcze jak ktoś chce coś zmieniać w aktualnie istniejących, coś dodać coś odjąć albo dodać zupełnie nową przyśpiewkę, ale to jak dla mnie też tak niezbyt jest... myślę, że z 80% na stadionie nie zna 1/4 naszych pieśni, więc o czym my rozmawiamy w kontekście dodawania nowych???
20 listopada 2010, 00:22 / sobota
Jeszcze jedna sprawa "W Wolnym Mieście Gdańsku" ma 2 i 3 zwrotkę w oryginale...

2. Nad Motławą pragnę marzyć,
Nad Motławą pragnę żyć,
Gdańskiej Lechii kibicować,
z Śląskiem Wrocław w zgodzie żyć!
Alleluja, alleluja, alleluja B.K.S!!! (x2)

3. Tysiącletnie miasto moje
na południu zgodę ma
w podwawelskim grodzie Kraka
Biała Gwiazda Wisła gra.
Alleluja, alleluja, alleluja B.K.S!!!

Po 2. Mamy bardzo fajną swoją przyśpiewkę, akurat na mecze u siebie, która dobrze wykonana tzn całym stadionem i bez wyciszania na refren jak to u nas jest w zwyczaju mogłaby być sukcesywnie odkurzona. A chodzi mi oczywiście o "W Gdańsku mieście mym...", choć pewnie części z was o wy tytuł nic nie mówi...
20 listopada 2010, 08:55 / sobota
A co z tymi "Bombersami"? Czy to już temat zamknięty?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022