Gdańsk: wtorek, 25 lipca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 84/114

20 listopada 2010, 21:35 / sobota
Po dzisiejszym meczu mam tylko do powiedzenia ze mlyn ok , prosta same parasolki ( na krytej szkoda gadac byl daszek ) wiec mam pytanie wychodzi z tego ze wiekszosc chodzi ogladac mecz a nie dopingowac druzyne aby grala i zwyciezala ps ale jak trzeba dopier.........lic przeciwnikom to nawt kryta sie ozywia pozdro dla krzycacych
20 listopada 2010, 22:16 / sobota
Moim skromnym zdaniem Simek śpiewanie dwóch kolejnych zwrotek mija się z celem. U nas niema szans , żeby tak skomplikowany repertuar godnie zapodać. Mi szkoda innych, prostych piosenek jak np.:

1. Biało Zieloni , Biało zieloni
Heja hej Zieloni!!
Biało Zielonii , Biało zieloni
Heja hej Zieloni!!

lub:

2. Do boju Lechia Gdańsk!!
Do boju Lechia Gdańsk!!
Do boju biało - zieloni
Do boju biało zieloni!!
Do boju biało zieloniiiiiiiiiiiii!!!!!!!
Do boju Lechia Gdańsk!!!

W jednym i drugim przypadku tekst prosty do powtórzenia, orginalny i można śpiewać z klaskaniem i bez oraz śmiało można pociągnać dłuższy czas. Drugiej piosenki chyba z 5 lat już nie było... A szkoda.
20 listopada 2010, 22:55 / sobota
Doping na każdym meczu jest coraz lepszy. Widać progres i dzisiejszy mecz też to potwierdził. Jedyna rzecz, która czasami psuje klimat to za dużo "rzucanego mięsa" przez prowadzącego doping. Myślę, że mało jest świętoszków na Lechii, ale jak co chwilę mówi k...a to już przesada. Motywacja do dopingu jest nadrzędna , ale pamiętajcie: szyk i elegancja...
20 listopada 2010, 23:04 / sobota
A mnie denerwuja te "kurwy", "JEBAKI' czy "zydzew" itd Najlepiej dowalic gosciom, jak napisal kolega powyzej: SZYKIEM I ELEGANCJĄ :)
20 listopada 2010, 23:10 / sobota
Fakt trochę za dużo przeklinania i moim zdaniem zbyt ubogi jest nasz repertuar. Brakowało mi dzisiaj "Forza Lechia Gdańsk", "Hej na na na BKS 3 punkty ma :)" , "Przy kasach tłum..." ale ogólnie jest coraz głośniej, coraz więcej ludzi śpiewa i młyn jest coraz obszerniejszy :)
20 listopada 2010, 23:28 / sobota
Jakby D zapodał te pieśni, które wymieniłeś to połowa ludzi by stała i nie wiedziała co to jest..
20 listopada 2010, 23:38 / sobota
Tragedy masz racje. Tekst strasznie skomplikowany , żeby go zaśpiewać z marszu :). No to juz lepiej faktycznie śpiewajmy 2 następne zwrotki "W wolnym mieście Gdańsku..." ....
20 listopada 2010, 23:48 / sobota
A ja tam myślę że lepiej zaśpiewać kilka razy " Zielono biało zieloni , ten mecz .... " a potem jeszcze ciągnąć coś co umiera ciszą praktycznie przy drugim wersie : " W wolnym mieście Gdańsku ....."
Niestety na tym stadionie to nie przejdzie na dłuższy czas. Tu najlepiej wychodzą proste, nieskomplikowane teksty, a zwłaszcza spontan tego stadionu.
Pozdrawiam
21 listopada 2010, 00:44 / niedziela
Dario - dzięki, że posłuchałeś... II połowa kulturalna... oby tak zawsze...
21 listopada 2010, 10:11 / niedziela
Pierwsza połowa to tak jak ktoś napisał za dużo bluzgów, po pewnym czasie zauważyłem że powoduje to u ludzi irytację i raczej zniechęca. Mi to w sumie bez różnicy ale w drugiej połowie już o wiele lepiej to wyglądało :]
Odnośnie Prostej to taka mała uwaga. Większość ludzi na prostej nie orientuje się kiedy ma śpiewać z młynem a kiedy np z łukiem od krytej. Niech Dario też czasami "da instrukcje" prostej kiedy ma śpiewać sama a kiedy razem. Bo np połowa osób przy LECHIA GOL śpiewa z młynem a druga połowa z resztą stadionu.
21 listopada 2010, 17:18 / niedziela
Kto dzisiaj słyszał "Najwspanialszy..." w wykonaniu Wisełki to szczena mu zapewne opadła...

Na T29 bez zmian...
21 listopada 2010, 17:37 / niedziela
Jest jakis link na YouTube do tej pieśni wykonanej przez Wisłe ?
21 listopada 2010, 18:52 / niedziela
Progres w dopingu ?! To chyba byliscie na innym meczu ! stalem na zegarze i przez caly mecz to w sumie ja i pare osob tylko sie darlo... A tak to zenada ! i Tylko przy bramkach cos tam bylo ! Doping slaby !!!
22 listopada 2010, 01:39 / poniedziałek
Nie mów że to jest kradzież od Lecha bo pół polski śpiewa z tą melodią, która ostatecznie została zapożyczona z za granicy :) Tutaj przykład Wisły, tyle że w wersji biesiadnej :) Jak byśmy tak zaśpiewali + bęben , "W Wolnym mieście Gdańsku " zamiast śpiewać z szalami w górze jak hymn, gdzie połowa nie śpiewa a kto śpiewa to pod nosem, tak to by cały stadion spiewał i się bawił :)

odnośnik
22 listopada 2010, 02:12 / poniedziałek
Gdzie ja napisałem to, że to MY ukradliśmy od amici to? Przecież to Ty dałeś do zrozumienia, że to niby my to zajebaliśmy amice...Czy Ty umiesz w ogóle czytać ze zrozumieniem co ja napisałem w poprzednim poście do Ciebie??

Tak napisałeś:
"moim zdaniem moglibyśmy naprzykład zaśpiewać piosenkę " W Wolnym mieście ... "
na wzór np. Lecha " W grodzie Przemysława ... ""

Dla Twojej wiadomości to AMICA stworzyła kserówkę na wzór LECHII, zaskoczyłeś??

Ta pieśń przy Traugutta leciała już zanim ta dzieciarnia z młyna amici srała pod kątem prostym w pieluchę, a części z nich jeszcze w planach nie było, jak i zresztą sporej części obecnych bywalców T29, a po Twoim wpisie wnioskuje, że Ciebie tym bardziej...

Poza tym, zacznijmy od tego, czy Ty wiesz w ogóle wiesz dlaczego to jest śpiewane z szalami w górze, czy nawet się tym nie zainteresowałeś, tylko próbujesz ingerować w coś co jest dla Ciebie tylko wytworem czysto młodzieńczej fantazji?

Ja mam wrażenie, że niektórzy by chcieli taką atmosferę jak przed meczem czy przerwie na stadionie w Poznaniu - manieczki z głośników na pełną parę czy inne gówniane techniawki i jechana w czasie meczu, białe rękawiczki i gwizdek w gębie...

Niektóre pieśni czy przyśpiewki mają to do siebie, że to nie są kawałki do zabawy na stadionie... Jestem ciekawy czy np "Najwspanialszy klub na świecie..." też by co niektórzy chcieli przerabiać na skoczną piosnkę biesiadną...
22 listopada 2010, 12:56 / poniedziałek
O tym to ja wiem, tylko miałem na myśli o zmianę melodii na wzór m.in. Lecha, nie chodzi mi o wzorowanie się na nim bo pół polski śpiewa w tej melodii, a to był tylko przykład jednego z tych klubów ;)
22 listopada 2010, 13:16 / poniedziałek
Ole ole !
Ole Ola !
I Tylko Gdańska ,Gdańska Lechijka !
22 listopada 2010, 15:21 / poniedziałek
Naszym największym problemem jest to że połowa ludzi śpiewa a połowa nie nawet jak jest hymn to niektórzy szalików nie podnoszą i mówię tu o młynie i okolicach młyna
22 listopada 2010, 15:28 / poniedziałek
Macieju, jak to dobrze, że pojawiłeś się na naszym stadionie i tu na forum. Teraz już wiemy gdzie tkwi problem w jakości dopingu. Proponuję wywiesić w Lubinie transparent na cześć Macieja i wprowadzić przyśpiewkę:

Ojeju ojeju,
Co my byśmy bez ciebie zrobili Macieju?

Na koniec można dodać 'lalala', ale nie wiem czy wszyscy zapamiętają.
22 listopada 2010, 16:13 / poniedziałek
Uważam że młyniarz za dużo klnie, nie da się tego słuchać, cały czas kur..., zapier.., nie wiem na wyjazdach jak zapodadzą to śpiewamy, nie trzeba cały czas sie drzeć. pozatym ciągłe wpieprzanie się w śpiewanie, powoduje niezrozumienie, czy dobrze, czy żle , czy już kończymy? jedni śpiewaja, drudzy przestają, potem się dołączają i robi się bałagan. Stoję na prostej i cały czas dopinguję, ale wielu ludzi reaguje nerwowo, na cały czas poganianie i kurw..enie i przestaje dopingować.

Wiem ze stadion to nie restauracja, panuje inny klimat, ale nie kazdy jest fanatykiem, podopinguje, pospiewa, ale już do piosenek o żydach się nie przyłoży, bo są po prostu słabe i powodują niesmak.

Co do przyspiewek- zajebista jest Lechio ma, Lechio ma, kto cię kocha całym sercem tak jak ja...

Jakby poleciało pare razy wpadło by w ucho i szło dalej- na bank.
22 listopada 2010, 17:02 / poniedziałek
podoba mi się propozycja msi :)
"Ole ole !
Ole Ola !
I Tylko Gdańska ,Gdańska Lechijka !"

do tej melodi moglibysmy śpiewać
odnośnik
"lalalalala
Gdańska Lechia ... "
22 listopada 2010, 17:10 / poniedziałek
Spkk, powaliło Cię??
22 listopada 2010, 17:19 / poniedziałek
z deka.
22 listopada 2010, 17:25 / poniedziałek
Przeglądając śpiewnik, można to poćwiczyć w Lubinie. Jest tam dobra akustyka, gospodarze prawdopodobnie będą mieć ten swój protest więc jest szansa, że po kilku próbach wyjdzie to super. I nie trzeba tworzyć czegoś nowego jak widać.

Kto tak gra, kto tak gra, jak my gramy?
To jest nasz B.K.S. ukochany
Bramkę strzel, bramkę strzel BeKaeSie,
bo ta bramka zwycięstwo przyniesie.
Co za szał, co za szał, co za radosc,
Ta drużyna z ................... to słabosć!

Lechia! Biało-zielony kwiat!
Lechia! slaska najlepszy brat!
Lechia! Tylko Lechia!
Hej B.K.S.
22 listopada 2010, 17:37 / poniedziałek
z 1 przyśpiewką pomysł bardzo dobry, ale ktoś musiałby przedstawić pomysł odpowiednim osobą
22 listopada 2010, 18:31 / poniedziałek
Spkk
a ja myślałem że znasz śledziowy hit...
la la la la arka gdynia....
no na 100% nie bedziemy tego śpiewać
22 listopada 2010, 22:37 / poniedziałek
Nie jestem za tym,żeby kopiować piesni,ale fajnie by to wyszło.Nie mnie decydowac czy mozna by to zaintonowac na Lechii.

Ole Ole !
Ole Ola !
I Tylko Gdańska,Gdańska Lechijka !
na wzór Legii odnośnik

Mogło by wyjsc wspaniale.Lech tez nie miał skrupułów jak podpierdalał nam ' My Wierzymy '

pozdro
22 listopada 2010, 22:42 / poniedziałek
A czy my musimy być jak inni? Co to za obsesja jakaś kserówki robić...

Tu macie nasz śpiewnik:

odnośnik

Zamiast kserować bezmyślnie nauczcie się najpierw tego co mamy...
22 listopada 2010, 22:51 / poniedziałek
I co z tym spiewnikiem mam zrobic ?
22 listopada 2010, 22:57 / poniedziałek
Z tegoż oto śpiewnika zapodałem dwie pieśni, które można poćwiczyć w Lubinie.
22 listopada 2010, 23:08 / poniedziałek
@msi, to co powinniście już dawno zrobić, czyli poznać NASZE pieśni a nie wymyślać bezsensowne kserówki...

Swoją drogą taka prośba do osób zajmujących się stroną Lechia.net czy nie można by przy tych pieśniach i przyśpiewkach przy okazji dopisek jakiś zrobić na jaką to melodie idzie? Myślę, że znacznie to ułatwiłoby chętnym poznanie naszych pieśni.

Mi brakuje na meczach takich pieśni jak choćby "W mieście starym jak świat" (na melodie z filmu "Jak rozpętałem II wojne światową" odnośnik czy "Przy kasach tłum" (na melodie Beatelsów "Yellow submarine" odnośnik

A jak nie wiesz co z tym śpiewnikiem nadal zrobić to znaczy, że pomyliłeś wątki...

Póki co to najwięcej człowiek się na wyjazdach w autokarze/pociągu uczy i widać, że w tej materii na zmiany się nie zapowiada...a szkoda, bo czas na wymyślanie bzdur macie, a moglibyście go spożytkować na coś bardziej pożytecznego...
22 listopada 2010, 23:13 / poniedziałek
Do msi:
lepiej bedzie (moim zdaniem):
"Ole,ole ;
ole ,ola i tylko Lechia bialo-zielona"
pozdr.
22 listopada 2010, 23:15 / poniedziałek
Potrzebujemy piosenki która ma walory hymny Panathinaikosu:
odnośnik

-fanatyczny tekst
-szybki agresywny rytm

Tlumaczenie po ang.

"It's a magic weed, give me a little bit to taste, to dream of my PAO and shout until God: My Panatha, I love you, like heroin, like a hard drug, like hashish, lsd, for you PAO the whole world is stoned, (or: PAO the whole world is high on you), the whole world. My Panatha, My Panatha, I love you, I love you, wherever you may play I will always follow you, I follow you, PAO here, PAO here, PAO there, PAO there, wherever you may play we will always be together, always together."
22 listopada 2010, 23:30 / poniedziałek
Wiesz co Simek.Ten temat nie jest po to by nasz doping ulepszyc.Tylko po to,by znaleźć przyczynę tego dlaczego ludzie nie chcą spiewać.Przyczyna jest prosta.Albo się ma Lechię w serce i pracuje na doping,który na pewno pomaga zawodnikom,a na trybunach stworzyc piekną atmosferę i swietowac dzień meczu,na który czekam cały tydzień.Albo się ma Lechię w dupie ,i oczekuje się barcelony na boisku.A spiew ok,pospiewam jak bedziemy lac wszystkich bo wtedy...bo wtedy to sie chce.Kurwa ma sie chciec jak idzie.Ma sie chciec jak nie idzie.Ma sie chciec jak przyjezdza Wisła,Legia,Lech kurwa Pelikan Łowicz Cheko Czermno.Ci którzy wchodzą na to forum i probują cos robic dla Lechii wiedzą o czym mówie.Miłosc trzeba wyznawac dopingiem , nie staniem z rękami w kieszeniach i fochem,że kurwa gra nie idzie.

pozdrawiam
22 listopada 2010, 23:36 / poniedziałek
odnośnik
Tyle że za długie aby wszyscy śpiewali, jak by to skrócić z deka, albo przerobić minimalnie aby stworzyć krótszą ale ciekawą piosenkę.
22 listopada 2010, 23:47 / poniedziałek
Simek
22 listopada 2010, 23:08 / poniedziałek
[...]
Swoją drogą taka prośba do osób zajmujących się stroną Lechia.net czy nie można by przy tych pieśniach i przyśpiewkach przy okazji dopisek jakiś zrobić na jaką to melodie idzie? Myślę, że znacznie to ułatwiłoby chętnym poznanie naszych pieśni [..]
Świetny pomysł i myślę, że na prawdę warto nad tym się pochylić jeśli chcemy żeby nasza tożsamość przetrwała !

msi, Marienweder - mamy jeden z najlepszych śpiewników w Polsce, tylko trzeba się do tego przyłożyć, zacznijmy wymyślać nowe ole coś tam, jak już opanujemy nasz repertuar który stworzyli prawdziwi kibice, których dziś tylko ze świeą szukać !

msi
22 listopada 2010, 23:15 / poniedziałek
Potrzebujemy piosenki która ma walory hymny Panathinaikosu:
odnośnik

-fanatyczny tekst
-szybki agresywny rytm

Chcesz fanatycznego tekstu i w dodatku związanego z regionem..? Cofnij się kilka, kilkanaście stron do "Murów" MarkaM i Simka.
Zrozumcie wreszcie, że nie jesteśmy jakąś Amicą ! Mamy swoją historię i zobaczysz, że jeśli zaczniemy śpiewać stare pieśni to Ty jeden z drugim będziesz tym jednym nie powtarzalnym i cała polska scena kibicowska będzie próbowała Cię kserować !
P.S. do kolegów "autorów proszę uzupełnić tekst:
1 Zielone róże, róże są (.............................)
2. Zielone jabłuszko przekrojone na krzyż (...................................)

Proszę o w miarę szybką odpowiedź. Wiem, że źle nie chcecie ale są pewne zasady, a przede wszystkim kolejność !
Pozdrawiam
22 listopada 2010, 23:52 / poniedziałek
Msi chłopie wyluzuj trochę.Ten link co podałeś już kilka razy był w tym temacie nic odkrywczego nie znalazłeś(nasz hymn jest jedyny w swoim rodzaju).Może zamiast wymyślać jakieś bzdury z internetu nauczysz się kilku przyśpiewek ze śpiewnika który został podany wyżej.Po co nam jakieś ksero od innych zespołów kiedy nie wykorzystujemy większości swoich przyśpiewek i to w dodatku śmiem twierdzić o wiele lepszych niż ta którą zapodałeś w linku.Według mnie to co się dzieje w tym temacie niema sensu każdy wrzuci coś z neta napisze jakie to fajne(tylko co z tego ??) i mówi że doping mamy do dupy przez przyśpiewki.Tak naprawdę przyśpiewki mamy zajebiste tylko ta mentalność ludzi jest do dupy(chociaż ostatnio trochę się poprawiło oby na dłużej).
22 listopada 2010, 23:57 / poniedziałek
Wiesz czemu nie śpiewają? Bo mają wyjebane w większości! Jakbyś tak na meczu posłuchał co jeden z drugim mówią to byś wiedział, czemu idzie tak a nie inaczej... 10 razy w 1 połowie idzie "O nasz", 2-3 razy szkocja itp itd, lecą non stop te same przyśpiewki, więc dziwisz się, że ludziom się nie chce? Monotonnia niszczy klimat! I raczej wątpię, żeby ludzie zaczęli śpiewać coś czego nie zna NIKT na stadionie, a w czasie meczu nie ma praktycznie czasu na naukę... tym bardziej jak teraz mamy mecze z ekipami gości, a nie tak jak było swego czasu w 1 lidze. Tam był czas na naukę, czas który został całkowicie olany! Problemem jest również "dziura pokoleniowa", przez kilka dobrych lat, na Lechię i za Lechią jeździli tylko i wyłącznie fanatycy, którzy odbudowywali Lechię od A-klasy. Później przyszły wyższe ligi, nastukało na stadion tłumy pikników i nikt się nie zatroszczył o to, aby ich nauczyć pieśni i przyśpiewek, które mamy w swoim śpiewniku, stąd ludzie nie raz nawet jakby chcieli zaśpiewać to nie znają słów... bo melodie jak ktoś podrzuci na stadionie to nie jest problem załapać, ale jak słów nie znasz to nie zaśpiewasz. Dlatego właśnie dałem link do śpiewnika! Rozumiesz już? Dlatego też nie ma sensu wymyślać nie wiadomo czego, bo widząc jak jest zapał ludzi to śpiewania to jestem pewny, że to nie przejdzie na meczu...

Jedyne co zostało w ostatnich latach wymyślone i jest godne uwagi to Bombersi i Mury. "Bombersi" o ile pamiętam zostali wprowadzeni bodajże na tym turnieju sylwestrowym (?), a później parę razy było to zaśpiewane na meczach i zostali całkowicie olani, a początkowo wychodziło to bardzo przyzwoicie, a ludzie to o dziwo szybko załapali. Macie śpiewnik, jeśli nie znacie melodii do którejś z tych pieśni to raczej nie ma problemu w tym temacie się o to zapytać. Ja, czy ktoś inny poszuka wam tego i pomoże znaleźć daną melodie, ale to i tak nic nie zmieni jeśli chęci do nauki będzie miało pare osób... bo na mecz przychodzą różni kibice. Niektórzy, żeby wciągnąć kiełbasę i obejrzeć mecz, a inni po to, żeby dopingować.

Poza tym na te przyśpiewkę PAO, swoją ma Widzew i z tej racji to już odpada na starcie... My nie jesteśmy amica, czy rybie łby, żeby iść na łatwiznę i kserować do bólu, my mamy swoją historię, tradycję i utożsamiajmy się z nią, bo jak teraz o to nie zadbamy to później już nikt o to nie zadba i ten cały nasz "dobytek" przepadnie w niepamięć...Dbajmy o naszą tożsamość,
23 listopada 2010, 00:04 / wtorek
Może trochę za mocno napisałem, że czas w 1 lidze został olany, bardziej chodziło mi o to, że możliwość do nadrobienia braków znajomości śpiewnika została zaniedbana, choć nie powiem, wtedy jakoś i tak leciało więcej starych pieśni jak choćby wspomniane wcześniej "Przy kasach tłum", czy nawet 2 zwrotka "W Wolnym Mieście Gdańsku".

Tak się zastanawiam, czy to może brak osoby z autorytetem na gnieździe nie zaprowadził takiej mentalności do dopingu jaka obecnie panuje. Może jakby tak był młynarz, który by potrafił treściwie zjebać młodziana, żeby się razem ze swoimi JP kolegami skulił, czy pink lejdis puder z dupy spłynął to możeby to wyglądało zupełnie inaczej... a tak, jest jak jest...choć, widać, że przeniesienie jednak młyna na łuk wyszło mocno in plus ;)
23 listopada 2010, 00:07 / wtorek
Reginis.Z całym szacunkiem,ale z konia spadłes ? chcesz sprawdzic moją znajomosc piesni ? Obie byly spiewane w II lidze.Jabłuszko czesciej.Chcesz sprawdzic mnie ? po co? Ty nie rozumiesz ,że nam WSZYSTKIM na tym forum chodzi o to samo.Dlatego ten temat jest to pierdolenia do siebie.Prowadzenie go miałoby sens gdyby każdy przychodzący na T29 je czytał.Jeszcze lepiej był aktywny.Jezeli chodzi o mury to byłem pod wrazeniem.Nie próbuj mnie zagiac bo pare lat czytam forum.
23 listopada 2010, 00:13 / wtorek
Wiesz dobrze kto był taką osobą. Parasol jest jedynym i idealnym kandydatem.Ale jego czas minął.On miał swój czas i robił to dobrze.Niedawno na chwile sie zjawił na młynie jeszcze pod zegarem.Taki czlowiek jak on byłby zbawieniem.Próżno szukać.
23 listopada 2010, 00:14 / wtorek
Tak chcę sprawdzić, bo właśnie spadłem z konia...

P.S. Lubię pokera ;))
23 listopada 2010, 00:21 / wtorek
Pokerek mówisz?

W ręku 3 króle, są i 2 damy, a my za Lechię swe serce oddamy!

:)

I tym sympatycznym akcentem stwierdzam, że dalsze, wymyślanie kserówek nie ma sensu, tylko trzeba się wziąć za to co jest gotowe i z czym powinniśmy się utożsamiać.

Pozdrawiam
23 listopada 2010, 00:23 / wtorek
Amen
23 listopada 2010, 00:48 / wtorek
Wcześniej czy później będziecie mieli dostęp do śpiewnika w formie AUDIO... a może i VIDEO.

To rozwiąże Wasze problemy z... NAUKĄ REPERTUARU...
23 listopada 2010, 07:34 / wtorek
Simek, szkoda klawiszy. Za Sopot jest niedaleko, chcą pośpiewać to, co jest 'trendy' - droga wolna. Jak tu dyskutować z kimś, kto używa argumentów typu "Lech nie miał skrupułów, żeby skserować 'O nasz...' to i my kserujmy"?

Co do "Ole ole, ola ola", zdaje się, że już kiedyś było to próbowane na Traugutta i na całe szczęście zostało olane. Przyśpiewek, które można ciągnąć długi czas i w dodatku są 'nasze' jest cała masa, choćby 'Lechia, biało-zieloni' czy 'Gdańska Lechia, aejaejao' ale nawet to ciężko niekiedy wychodzi, a jeden z drugim tu wyjeżdża z jakimiś 'Ole ole', bo to na pewno się za*ebiście przyjmie, no ludzie.

Co do wprowadzania nowych-starych pieśni, to ja jestem za drugą i trzecią zwrotką "W Wolnym Mieście Gdańsku".

Simek
22 listopada 2010, 22:42/23:08 / poniedziałek
"(...)Zamiast kserować bezmyślnie nauczcie się najpierw tego co mamy..."
"(...)czas na wymyślanie bzdur macie, a moglibyście go spożytkować na coś bardziej pożytecznego..."

I wszystko w temacie "twórców".
23 listopada 2010, 09:32 / wtorek
Kwestie są dwie piszecie nauczcie się . Ok 1/20 może, załóżmy lub jakiś odsetek sobie zajrzy czasami, czasami ale?? Ten odsetek będzie znał i ta reszta która to zna. Ale większość i tak nie zrobi tego. Jednak nic nie zastąpi praktyki na żywo lecz praktyki na żywo raczej odpadają bo na meczu trzeba jechać same ch..e i ku...wy lub to co już znamy w miarę żeby był jakiś tam doping. Najlepsze do nauki są mecze i wyjazd !! Zawsze byłem za odkurzeniem pieśni jak wejdzie 1,2 to i tak będzie sukces. Co z tego czy Amika sobie skserowała " W Wolnym Mięście Gdańsku..." czy odkurzyła pewnie kiedyś tam sobie śpiewali przypomnieli dodali coś tam i się cała Polska zajarała. Fajnie ale My możemy to zrobić lepiej, bo potencjał jest a co śpiewać też.

PS. I jak już coś wymyślamy do unikatowe, godne Lechii a nie jakieś jutuby !!
23 listopada 2010, 14:14 / wtorek
A ja mam nadzieję, że w końcu powróci nasza stara, unikatowa pieśń!

Wczoraj, obiecałaś mi na pewno,
że trzy punku dzisiaj będą.
Więc wygraj Lechio mecz!
Wiara, wiara nasza niezachwiana,
w gdańskiej Lechii zakochana i My ufamy Ci!
(...)Hej, hej Lechijko!
Ukochana ma drużyno,
Ty musisz wygrać mecz,
ten ważny mecz. (x2)
23 listopada 2010, 15:09 / wtorek
Kto tak gra, kto tak gra, jak my gramy?
To jest nasz B.K.S. ukochany
Bramkę strzel, bramkę strzel BeKaeSie,
bo ta bramka zwycięstwo przyniesie.
Co za szał, co za szał, co za radosc,
Ta drużyna z ................... to słabosć!

Lechia! Biało-zielony kwiat!
Lechia! Sląska najlepszy brat!
Lechia! Tylko Lechia!
Hej B.K.S.

Przypominać ile wlezie.
23 listopada 2010, 15:25 / wtorek
LITERKA B!
LITERKA K!
LITERKA S JAK BEKAEEES LALALALALALALALALA LALALALALA LA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.297