Gdańsk: czwartek, 20 lipca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 86/114

8 kwietnia 2011, 13:33 / piątek
"zaraz bedzie PGE Arena i jak tam chcemy zaangażować w darcie gardeł 44 tysi ludzi?"

jestes pewien ze przyjdzie 44 tysiace? jak teraz chodzi po 6-7 tys. jak dla mnie nie ma szans na komplet chyba ze bilety beda za darmo jak na Warcie, KIBIC = PRZESTEPCA, BANDYTA itp

zamiast promowac nowe obiekty pokazuje sie tylko jakies smieszne cele dla chuliganow pod stadionem w tv i ja tu ma przyjsc nowy przecietny Kowalski co mysli ze straci zycie jak znajdzie w obrebie stadionu w dniu meczu
8 kwietnia 2011, 13:50 / piątek
Pierwszy raz się z Tobą zgadzam Mendo :) Właśnie coś w ten deseń miałem skreślić.
17 kwietnia 2011, 10:12 / niedziela
odnośnik jeden z lepszych dopingow jakie mielismy na dwie strony, LECHIA GOOOL :):)
25 kwietnia 2011, 23:05 / poniedziałek
Czlowiek jak za duzo sie "naoglada" i nie pomysli to zaczyna czasami zazdroscic ze to Legia ma zajebisty doping a to Amica ma najwyzsza frekwencje i niezly doping i tak przed ostatnim meczem przeczytałem słowa Jana Urbana
"Na Legii gra się bardzo przyjemnie. Nie ma takiej presji, jakby ktoś sobie wyobrażał. Jest jedna różnica, jeśli chodzi o doping w naszym kraju a tym na Zachodzie. Tam kibice żyją akcją, która akurat dzieje się w meczu. Jest aplauz, kiedy jest udana akcja. Są natomiast gwizdy niezadowolenia, gdy przy piłce jest przeciwnik. Gra się wtedy bardzo nieprzyjemnie. Natomiast w Polsce jest doping ogólny. Kibice śpiewają, bawią się i nie ma takiej presji na drużynie gości jak na Zachodzie"
i jak w sobote przed druga bramka byla niezla akcja Lechii i chyba caly stadion spontanicznie zaczal krzyczec Lechia Gdańsk i padl drugi gol to bylo to "cos", to było niesamowite bylismy prawdziwym 12 zawodnikem przeciez ta akcja 5 podan z klepy na pelnym ryju Lechia Gdańsk i gol to ... to byl prawdziwy doping !!!
Naprawde nie ma co sie przejmowac u nas my naprawde jestesmy 12-tym zawodnikiem i oby wiecej takich chwil .
BTW
w pewnym momencie udalo sie na dwa glosy tj mlyn z reszta stadionu odspiewac "W Wolnym Miescie Gdańsku.." i to wypada chyba najlepiej wiec moze niech ktos z osob decydujacych o dopingu potwierdzi ze to spiewamy w ten wlasnie sposob
25 kwietnia 2011, 23:20 / poniedziałek
Witam wszystkich
Zeby publiczność była 12 zawodnikiem gospodarzy musi byc spełnione kilka warunków : Wybrac jakiegos zawodnika gosci słabszego psychicznie łapiacego duzo kartek i jechać mu wrzuty co jakiś czas z trybun albo gwizdy jak jest przy piłce.Jesli gracz ma cos charakterystycznego mozna to wykorzystać np:Lysy ch..j,rudy ch...j itp.

-Druga sprawa to gwizdy jak goscie wyprowadzaja akcje a nasi sa w defensywie,i własnie do tego oklaski,owacja głosna,i doping po naszej udanej akcji.A nie zadne literka b,literka k.......i tak nikt tego nie śpiewa,do tego tworzy to usypiajacy klimat.Pilkarze czuja sie jak na pikniku.
25 kwietnia 2011, 23:33 / poniedziałek
Ty to się walnij mocno, ale to bardzo mocno w łeb.
25 kwietnia 2011, 23:37 / poniedziałek
Heh pisze o dopingu efektywnie wpływajacym na dekoncentracje przeciwnika,life is brutal panie kolego.Albo sie bawimy na trybunach i spiewamy jedna piosenke przez 90 minut albo jestesmy 12 zawodnikiem Lechii.
25 kwietnia 2011, 23:40 / poniedziałek
Co do dopingu to od kilku meczy brakuje "A na drzewach...". Poza tym jest coraz lepiej :)
26 kwietnia 2011, 01:04 / wtorek
Młody ja Ci nie radzę mocno walnąć głową a wręcz przypierdolić
26 kwietnia 2011, 01:36 / wtorek
LP:Może napisałem ostro ale tak to widze,zamiast monotonnego dopingu,glosne gwizdy przy ataku pozycyjnym rywala nie tylko ich dekoncentruja ale również przeszkadzaja IM w komunikacji,wiec to jest skuteczniejszy sposób dopingowania(czyli ANTYDOPING).Tak samo owacje i glosne rykniecie po udanej akcji lepiej zmobilizuja naszych grajków niż monotonny doping(Obcokrajowcy i tak nic nie rozumieja heh)Wyraziłem tylko swoje zdanie dlaczego mam walic głową w ściane ?
Pozdrawiam
26 kwietnia 2011, 01:46 / wtorek
Moze przesadzilem z tym,zeby jechać wrzuty na słabszych psychicznie pilkarzy gosci(MOZLIWE KARY DLA LECHII)ale można by wybrać jakiegos nerwusa paralityka z zespołu gości i glosno gwizdac przy kazdym jego kontakcie z piłką.Jeśli ma słaba psyche to bedzie popełniał błędy z korzyscia dla naszego zespołu
26 kwietnia 2011, 07:37 / wtorek
Moim zdaniem trzeba jeszcze jak gramy na T29 zorganizować 3-4 ziomków którzy by zmotywowali inne sektory do dopingu bo to że są tam głośniki to za mało.
26 kwietnia 2011, 12:57 / wtorek
Młody.To odrażające,złe,be co koledzy napisali o Twojej głowie.Ja bym Ci za te wpisy go kuźwa skręcił!!!
26 kwietnia 2011, 12:59 / wtorek
No bo już nie mogłem ździerżyć.
28 kwietnia 2011, 23:41 / czwartek
odnośnik obszerny skrót meczu Lechia- Legia.
Po zajebistym strzale nożycami, A. Traore. swietnie zaśpiewaliśmy literka B literka K literka S jak BKS! aż chciało się skakac i zdzierac gardło :) pięknie !
29 kwietnia 2011, 12:22 / piątek
Co do "literka B ..." to proponowałbym zaśpiewać to jako "litera B, litera K. itd.". Nie zmienia to w żaden sposób treści ani melodyjności. Osobiście nie lubię zdrobnień, które uważam za infantylne, jednak moja propozycja jedynie pod rozwagę, bo sama pieśń sprawdza się rewelacyjnie.
29 kwietnia 2011, 17:17 / piątek
Może rzeczywiście jakby było twarde "litera" zamiast literka, to dałoby lepszy efekt, zwłaszcza, że przy śpiewie tłumu i tak tej głoski nie słychać.

Ja natomiast mam nieco inną uwagę dot. tej pieśni, bardziej taką techniczno-logiczną. Chodzi o kolejność wymieniania liter. Dotychczas śpiewa się: literka K, literka B, literka S jak BKS. moim zdaniem pasowałoby lepiej w kolejności ...S ...K ...B lub ...K ....S....B. Chodzi o to, żeby jako ostatnią wykrzykiwać B. Na zasadzie: M jak miłość ,czy D jak Dorota, B- jak BKS. Bo dotychczas jest w sumie S- jak BKS. i to zawsze mi trochę nie grało. Właściwie to może i pierdoły i detale, ale może wśród naszej braci znajdzie się więcej aptekarzy;)
29 kwietnia 2011, 23:57 / piątek
Ja zauważyłem na ostatnim meczu drobny szczegół, a mianowicie czym głośniej było słychać bębny tym głośniej ludzie darli japy! Nie wiem czy im zapala się kontrolka jak im ten bęben w uszy przydzwoni czy jak ale naprawdę słychać różnicę. Może dało było radę ustawić po 2 osoby do bębna i niech bębnią na zmianę?
30 kwietnia 2011, 00:02 / sobota
Ja natomiast zauważyłem to, że ludzie mają wyjebane w te bębny i część śpiewa do bębnów, a część wg własnej linii melodycznej i wg własnego rytmu. Co do "Literki" to nie wiem na którym meczu leciało inaczej jak "Literka B, Literka K, Literka S jak BKS"... z tego co ja kojarze tak było zawsze śpiewane i jest do tej pory, a przynajmniej tak było śpiewane na ostatnim meczu z Legią, a jak Cobretti nie wierzysz to obejrzyj filmik z nozyc Traore i przy powtórce wyraźnie słychać jak to jest śpiewane i że jest dokładnie tak jak mówie...
30 kwietnia 2011, 00:27 / sobota
Simek ale mi chodziło o bębny przy piosenkach jak np. W Wolnym Mieście Gdańsku... Literka B... itd. a nie o śpiewanie Lechia z Bębnami bo to fakt że większość nie trzyma tępa bębna i wychodzą cuda... Mam jeszcze jeden szczegół kiedyś gniazdowy pokazał jak ludzie mają machać rękoma przy HSV, a na dzień dzisiejszy każdy przy tym macha jak by muchy odganiał... Niech ktoś raz pokaże ludziom na sektorze jak to się robi to chociaż jakiś efekt tego będzie:)
30 kwietnia 2011, 00:47 / sobota
Panowie nie ta akustyka stadionu, jak pamiętam to zawsze doping T29 się "rozłaził", teraz to i tak jest nieźle bo są bębenki, głośniczki i jakoś to w miarę się zgrywa, i tak jak są emocje na boisku to cały stadion żyje, lepsze to niż patrz doping dla leggłej obojętnie co grają piach (tak jak dzisiaj) monotonny jednostajny, a że mają w miarę dobrą akustykę stadionu i mikrofony skierowane w żyletę to ich słychać w tv tak jak dzisiaj np
7 maja 2011, 23:36 / sobota
Ogladam wlasnie Sevilla-Real - jest 1:6 w 76' i caly czas jest doping dla gospodarzy... Oby tak u nas :)
7 maja 2011, 23:42 / sobota
no ja nie chce 1:6 jutro ;-)
7 maja 2011, 23:54 / sobota
ale już 6:1 mogło by być ;)
8 maja 2011, 12:54 / niedziela
odnośnik

Dzisiaj ma być 3x lepiej !
8 maja 2011, 20:51 / niedziela
Ocena za dzisiejszy doping 0!!!!!!!!!!!!!!(zero),tak zresztą jak w całym sezonie,taka jest niestety prawda!!!!!!!
8 maja 2011, 20:55 / niedziela
ale krezusy dopingu siedzą cicho bo chleją z Wiślakami i cieszą się razem z nimi. dobrze, super a my prostacy sobie popłaczemy. 0-3 i jest się z czego cieszyć.
8 maja 2011, 21:01 / niedziela
Nasz doping to zawsze wielkie 00000 ZERO ( jeszcze się nie przyzwyczaiłeś??? )
8 maja 2011, 21:28 / niedziela
Skończcie płakać i weźcie się za śpiewanie zamiast jęczeć na forum...
8 maja 2011, 21:35 / niedziela
Krezusy dopingu z "prostej" siedzą cicho cały mecz (bojkotują doping?), a potem wylewają żale na forum. Dzisiaj doping rzeczywiście był słaby, ale doping to nie płyta z taśmy - jest lepszy jak więcej osób śpiewa na cały ryj. To oczywiste, ale chyba nie dla wszystkich. Gdyby wszyscy dawali z siebie tyle co młyn, to by był dobry. Im więcej niedzielnych tym lepszy doping dla... Wisły.

Doping w tej rundzie jest o niebo lepszy niż w poprzednich (oprócz dzisiejszego meczu) więc pisanie, że "doping Lechii to zero" to porażka. Zerem jest ten kto ma o sobie takie mniemanie. Niech leci na Eidsmonda.
8 maja 2011, 21:43 / niedziela
lis-Na Aidsmonda chyba:) o Dopingu też mam swoje zdanie,ale jak je napisałem to zaraz zaczeliscie na mnie cisnąć
8 maja 2011, 21:51 / niedziela
@mlody_Mourinho, Boldi weź zamilcz lepiej ...
8 maja 2011, 21:52 / niedziela
W Wolnym Miescie Gdansku wychodzi juz calkiem niezle, pytanko do naszych Ultrasow: moze by tak ludzi nauczyc drugiej zwrotki tej zacnej piesni? Publicznosc chlonna jest na wszelkie urozmaicenia, sporo osob elegancko wykonuje "czarowanie" (no dobra, tu by trzeba byc opozionym umyslowo by tego nie potrafic), no i "wiec wstan..." rowniez sie elegancko przyjelo, podobnie jak nowy sposob spiewania z bebnem "W wolnym Miescie..."
8 maja 2011, 21:55 / niedziela
Simek jak będe milczał to wina będzie leżała także po mojej stronie.Niech milczą lasy i skały
8 maja 2011, 21:56 / niedziela
to co dzisiaj opierdolił młynarz w końcówce meczu, to woła o pomstę do nieba.... Czy my byliśmy w Krk żeby cieszyć się z kolejnej bramki dla Wisły i do końca meczu dopingować Wisłę??? Dziękuję za taki doping... Nigdy więcej!!! Od razu uprzedzę komentarze "życzliwych" - mam na Was wyjebane
8 maja 2011, 21:58 / niedziela
literka B literka K literka S jak ja pierdole wnerwia mnie to i całą połowe leci:)
8 maja 2011, 22:00 / niedziela
George z "Nigdy więcej".
8 maja 2011, 22:01 / niedziela
a tam gadasz:) dobra przyśpiewka wszyscy się przy niej bawią, czasem trzeba poświecic twoją indywidualnośc dla ogółu :)
8 maja 2011, 22:04 / niedziela
troll tez to pisałem ostatnio,ta zjebana przyspiewka jest dobra dla dzieciarni.Najlepsze jebniecie zawsze było przy krótkich okrzykach.Np. młynarz zapodaje kto dzisiaj wygra mecz ?? i wtedy jest pierdolniecie LECHIAAAAA !!
To jest doping który sie sprawdza i uskrzydla pilkarzy a ty czujesz,że jestes na meczu a nie jakies usypiajace literka B literka K .....
8 maja 2011, 22:08 / niedziela
Tyle kibiców, tyle teorii jaki doping lepszy. Naprawdę to wystarczy dobrze drzeć ryj przez cały mecz, to wyjdzie i "literka" i "o nasz" i każda inna.
8 maja 2011, 22:10 / niedziela
mlody murinho zjebaną dzieciarnią to ty jesteś. i wkurwiasz strsznie na tym forum.
nie wiem czy jesteś tak głupi czy po prostu zza Sopotu tu się wjebałeś żeby ludzi prowokować.
cytując t-t 'wypier....'
8 maja 2011, 22:10 / niedziela
trzy uwagi: bzdurne przyśpiewki w rodzaju "literka b.."-totalne przedszkole!
pajacowanie z "układami choreograficznymi"-machamy rączką, obrót, przysiad-to nie balet do kurwy nędzy!!
..i trzecia najwazniejsza-"W WOLNYM MIESCIE GDAŃSKU.." TO HYMN!!
NA RÓWNI Z "MY WIERZYMY TYLKO W BKS"!!! HYMNY ŚPIEWA SIĘ, KURWA, NA ZWROTKI, RAZ JA A RAZ TY??!!! WYPIERDALAC Z TYM MUPPETSHOW DO CHUJA!!!!
8 maja 2011, 22:11 / niedziela
zgodze się dzisiaj za dużo było Lechia Biało Zieloni chyba z 20 minut i Lechia gol chyba też, tym bardziej że wychodzil to słabo więc nie rozumiem dlaczego non stop było ciągnięte. Jak krzykneliśmy to My kibice z Gdańska to odrazu stadion się ożywił, lub więc wstań do góry głowe wznieś... itd Za malo pojedyńczych okrzyków LECHIA GDAŃSK , które pobudzają nie tylko nas ale naszych chłopaków do większego wysiłku. także powiem Wam szczerze że atmosfera trochę jak na majówkę przystało, zasnąc można było na słoneczku, ale to przez słabą grę bardziej niż przez nasz doping .
8 maja 2011, 22:15 / niedziela
WKSbiały skoro tekst o dzieciarni cie zdenerwował,to odrazu wiadomo kim jestes.Spakuj kredki do plecaka bo jutro do szkoły idziesz smarku.Dac takim jak ty prowadzic doping na Lechii to bysmy mieli repertuar rodem z domowego przedszkola.
8 maja 2011, 22:16 / niedziela
Doping jest zjebany nie od dziś,ale to się nie liczy bo ja nie mam na to wpływu(swego czasu była akcja że tylko ogarnięci w młynie):) TYLKO LECHIA i prosze już bez literek B i tym podobnych:)
8 maja 2011, 22:16 / niedziela
Potrzebny oddzielny sektor dla Boldiego i innych twardzieli, na ktorym nie bedzie dziecinnych przyspiewek, 90 minut bedzie "LECHIA!", "BKS!" i od czasu do czasu dla urozmaicenia odpowiedz na pytanie "Kto wygra mecz?" bedzie brzmiala "MY!!!" aby nie bylo monotonnie. Oczywiscie mlynowym w tym sektorze bedzie prawdziwy twardziel, nie jakis dzieciak od dziecinnych przyspiewek.
8 maja 2011, 22:17 / niedziela
żenujące prowadzenie dopingu - wyzywanie nie o raz pierwszy na pewno nie zachęca a wręcz zniechęca. Argumenty w stylu " nie przyszliśmy tutaj dla wyniku" -no coments . Zero haryzmy , poziom adekwatny do dopingu
8 maja 2011, 22:17 / niedziela
Skoro doping, który prowadzi K jest dla Ciebie dziecinny to proszę podejdź do niego podczas meczu i mu to powiedz. Powiedz mu, że prowadzi dziecinny i zjebany doping.
A potem wypierdalaj na ejsmonda kretynie.
8 maja 2011, 22:19 / niedziela
Prowadzący doping pizdusiom się nie podoba.

Kto nie śpiewa powinien w pysk wyłapac tak jak to było na niższych ligach i odrazu byłoby lepiej.
8 maja 2011, 22:20 / niedziela
WKS biały ja Ci nei będe przypominał kto Wisłe porównywał do żydów z kałuży...generalnie nie pucuj się bo Ty jesteś chyba koleżko z Lublina bardziej niż z Wrocławia
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.269