Gdańsk: niedziela, 17 grudnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 87/115

8 maja 2011, 22:22 / niedziela
HjeneKKK 100% poparcia!
8 maja 2011, 22:23 / niedziela
Wieczne fochy internetowych mądrali. Jak się wkurwią ci, którzy dają od siebie wszystko dla Lechii, to nie zostanie na tej Lechii nic.
Ale oni się nie wkurwią, bo to fanatycy Lechii, a nie panienki z rodzinnego...
9 maja 2011, 00:00 / poniedziałek
Uwielbiam wpisy :" Doping dzisiaj chujowy " tak był bo banda synka i reszty wiecznie nie zadowolonych malkontentów zamiast odtworzyć buzie woli opierdolić kiełbasę i na telefon nagrać sektor dopingowy.

Prowadzący doping mimo że wam się nie podoba internetowe anonimy nie będzie zmieniany bo jest bardzo dobry ,a problem to Wy bo zamiast śpiewać to wolicie komentować .

i chuj wam do tego kto prowadzi doping ,Wy nie jesteście od wybierania tych ludzi tylko od śpiewania.
Jak nie podoba się to zamknij paszcze i oglądaj mecz na innym sektorze
9 maja 2011, 00:12 / poniedziałek
Tym bardziej, że prowadzący się starał, zachęcał ludzi do dopingu, a większość zamiast śpiewać to się opierdalała.. inna sprawa, że nie wiem czemu nie było HSV, które można by śpiewać i dla Lechii i dla Wisły na przemian.

W Wolnym mieście Gdańsku wychodzi co raz lepiej. Na dwie strony jest petarda - więc tutaj + akurat.

Teraz taka mała uwaga. Na meczu z Legią po nieudanej akcji było spontaniczne "Lechia Gdańsk!" Dzisiaj natomiast zamiast tego, po którejś tam akcji, cały czas było to nudne i idiotyczne "Literka B.." Za to minus.

To my kibice z Gdańska jak zawsze wychodzi głośno i fajnie. Lechia Biało-Zieloni dobrze, ale za długo czasami. Jeśli chcemy coś śpiewać długo, to musimy mieć wykonawców, a obecnie cały mecz to śpiewa może z 200 osób, a reszta jak im się zachce. Tutaj dobre jest dla tych pikników, jak prowadzimy powiedzmy 2-0, to wtedy stadion ożywa i można ciągnąć jakąś przyśpiewkę dłużej..

"Więc wstań" bardzo dobrze wychodzi, więc tutaj nie mam uwag.

I na koniec. Przypomnijcie sobie mecz Lechia-Odra. "Lechia gol" przez dłuższy czas, cały stadion śpiewał. Nawet jak przegrywaliśmy to każdy potrafił śpiewać. Było mega głośno, super pierdolnięcie jakiego dawno na T29 nie było.

Zastanówcie się ludzie po co właściwie przychodzicie na stadion.. może nawet nie tyle na stadion, co do młyna. To jest Lechia, tu się śpiewa, a nie opierdala.

W perspektywie nowy stadion, wiadomo, że akustyka będzie lepsza i co oczywiste doping też.. Ale w obecnej naszej "formie" kibicowskiej czarno to widzę póki co..
12 maja 2011, 12:10 / czwartek
odnośnik
Skromne pytanko czemu tego nie śpiewamy na meczach? Było to sprawdzane na spotkaniu i jak widać bardzo dobrze wychodziło. Zaśpiewanie tej piosenki mogło by bardzo pomóc naszym np. po strzeleniu bramki poniosło by ich po następną a po straconej zmotywowało!
12 maja 2011, 14:25 / czwartek
Dobry pomysł więcej urozmaiconych przyśpiewek, wyjdzie nam na dobre, bo 20 minut śpiewanie wkółko tego samego, to ciężko przychodzi publice.

Jeśli mogłabym wystosowac prośbe, do naszego wspaniałego "wodzireja trybun" to proszę o skandowanie nazwisk piłkarzy po np. strzelonym golu albo jak ktos faktycznie dobrze się spisuje, lub spisał się w poprzednim meczu, to miły akcent , który zarówno kibice jak i piłkarze docenią. Weźcie to pod uwagę. Dzięki z góry.

Pozdrawiam Was Biało- Zieloni, do zobaczenia w Sobote, na T29.
12 maja 2011, 14:36 / czwartek
odnośnik

W związku z nagonką zorganizowaną na kibiców wszystkich klubów podjęta została decyzja o zawieszeniu organizowania opraw meczowych, wyjazdów oraz dystrybucji biletów na mecze wyjazdowe Lecha Poznań, a także wieszania flag.

!!! W następnej kolejce odbędzie się protest ogólnopolski w ramach którego nie będzie prowadzony doping na stadionach w całej Polsce, nie pojawi się także oflagowanie. !!!

Uważamy, że piłkarzom w walce o europejskie puchary potrzebny jest doping, ale w zaistniałej sytuacji nadrzędne jest dobro kibiców i nim będziemy się kierować.
12 maja 2011, 14:47 / czwartek
Zdecydowanie popieram NAtiLG! Za mecz w Kielcach powinnismy podziekowac Nowakowi, Surmie, Kapsie. I Traore za całokształt.

Inna sprawa, że doping ostnio jest słaby, szczególnie na prostej. Przewaznie wygląda to tak, ze pare osób zaczyna spiewać, ale widzą że nikt się nie dołącza i milkną. Wydaje mi się, że o wiele lepiej by to wygladało, gdyby doping był prowadzony z 2 miejsc - oprócz młyna np. na końcu prostej. Gdyby stało tam z 20 zdeterminowanych kiboli odpowiadających na doping z młyna, dołączyła by cała prosta. Może się mylę ale warto to wypróbować. Zwłaszcza, że np. wygrana z Legią to jednak duża zasługa kibiców.
12 maja 2011, 19:17 / czwartek
odnośnik
Słowa i melodia refrenu banalnie proste.
Aż dziwne że jeszcze u nas nie funkcjonuje.
12 maja 2011, 19:45 / czwartek
to jest uwor ktory mozna fajnie przerobic(slowa) i moze wyjsc z tego fajna przyspiewka odnośnik moze ktos sie odwazy. ciekawy jestem co o tym sadzicie?
12 maja 2011, 19:48 / czwartek
refren jest tutaj moim zdaniem zajebisty na przerobke
12 maja 2011, 20:57 / czwartek
@mottlauspucke:

W mieście starym jak Świat,
dzisiaj Lechijka gra,
a my wierni kibice drużyny swej,
zaśpiewajmy refren ten:
Piłka jest okrągła, a brameczki dwie
Lechia dzisiaj wygra każdy o tym wie.

Niepokonana nasza ukochana,
niezwyciężony ten nasz gdański klub.
A my kibice śpiewajmy refren ten
Gdańska Lechia najlepsza jest!!!

źródło: Lechia.net
12 maja 2011, 21:01 / czwartek
Tylko jemu chodzi chyba o znikomy udział tej przyśpiewki w dopingu.
12 maja 2011, 21:10 / czwartek
Tzn chciałem dopisać, że ta przyśpiewka brzmi dokładnie tak, bo według nagrania jest mała przeróbka, tylko, że już puściłem posta, a nie chciałem jeden pod drugim pisać. Swoją drogą z młodych to pewnie mało kto ją zna jeśli chodzi o tekst, a melodie zna pewnie każdy, bo chyba każdy oglądał "Jak rozpętałem drugą wojnę światową".
12 maja 2011, 21:42 / czwartek
Witam Panowie, trochę mnie na tym forum nie było, a zostałem poproszony o zamieszczenie słów piosenki, którą napisałem na pożegnanie naszych kochanych sąsiadów z Ekstraklasą.

Piosenka na melodię Beaty Kozidrak z zespołem Bajm "Nie ma nie ma wody na pustyni":

odnośnik

1. Nie ma, nie ma śledzi w Ekstraklasie
teraz w pierwszej lidze trzeba grać
przy stoliczku nie ma "negocjacji"
w łapę nie ma komu teraz dać...

2. "Fryzjer" dawno siedzi za kratami
kasy mało na konkretny "dar"
dobre czasy śledzie już za wami
gdy wrócicie odeślemy was.
Teraz śledzie tylko już wspomnienia
Ekstraklasy pozostały wam
Derby gracie pewnie już z Bałtykiem
Cały wasz żółto-niebieski szajs...

Ref (zamiast la-la-lalala):

Le-chia-Le-chia-Gdańsk x4

Biało-Zieloni będą w Europie grać
A w Ekstraklasie będą w czołówce stać
I tylko was, was, was, nie ma nie ma już was
Jesteśmy tylko my - Husaria Lechii Gdańsk!!!

Le-chia-Le-chia-Gdańsk x4

Tyle.... Dopiszcie kolejne zwrotki, lub skorygujcie, albo przearanżujcie, a jak się nie podoba to do śmietnika...
Proszę o KONSTRUKTYWNĄ krytykę. Dzięki z góry.

AVE!
12 maja 2011, 21:57 / czwartek
dobry teskt na czasie :), nie myslałam ze do Bajmu da sie ułożyc piosenke ale fakt faktem, jest melodyczna da sie ją nucic, może byśmy spróbowali ?
12 maja 2011, 21:58 / czwartek
Sorry za dublowanie posta, ale jeszcze coś napisałem i nie chciałem robić misz-maszu... Coś bardzo melodyjnego i prostego - podobno w prostocie siła... W sumie melodię znacie...

Na melodię "Glory glory Leeds United" dla Lechii, Śląska i Wisły.

3 opcje dla 3 klubów + jedna dla wszystkich - fajnie byłoby zaśpiewać na meczach przyjaźni (i nietylko).
Więcej zwrotek nie pisałem, ale jak ktoś chce to proszę bardzo (albo niech poprawi moje) - melodia poniżej - niech Was barwy nie zrażą - Leeds Utd to jeden z najbardziej utytułowanych angielskich klubów, który pomału odradza się (po bankructwie) jak niegdyś Lechia... teraz grają w Championship ... a barwy... faktycznia mają chu*owe :D....

melodia: odnośnik

Dla Lechii:

Lechia, Śląsk i Wisła - Trzej Królowie Wielkich Miast,
Rządzi w Ekstraklasie zgoda stara tak jak świat.
Wszyscy wiedzą dobrze na co dzisiaj Lechię stać -
To nasz Wielki BKS!

Ref:
Wielka Lechia moich marzeń,
Gdańska Lechia BKS...

Dla Śląska:

Wszyscy wiedzą dobrze na co dziś Śląsk Wrocław stać -
To nasz Wielki WKS!

Ref:
Cała Polska w cieniu Śląska,
Śląska Wrocław WKS...

Dla Wisły:

Wszyscy wiedzą dobrze na co Wisłę Kraków stać -
Wielką Wisłę - nasz TS!

Ref:
Jazda, jazda Biała Gwiazda,
Wisła Kraków - nasz TS!

Dla wszystkich trzech klubów:

Wszyscy wiedzą dobrze na co dziś te kluby stać -
To jest wielki TKWM!

Ref:
Śląsk, Wisełka, gdańska Lechia,
Trzej Królowie Wielkich Miast...

albo sam refren bez zwrotki można w kółko pośpiewać...

Przearanżujcie jak coś nie pasuje, ale powinno grać... najlepiej śpiewać do 3 zwrotki melodii z youtube, bo dwie wcześniejsze nie są śpiewane dokładnie w harmonii...

A jak się nie podoba to.... recycling :)

AHA!
jeszcze to:

Manchester United tę piosenkę skopiował z Leeds i śpiewa teraz "Glory glory Man United", zaś kibice Man City śpiewają tę piosenkę przekręconą: "Who the fuck is Man United?" - tłumaczyć chyba nikomu nie muszę :) i napisałem wersję derbową (nie bedziemy chyba jej używać przez jakiś czas, bo śledzie spadają, ale może kiedyś hipotetycznie się przydać, np. na meczu z Amicą)

Dla braci z Sopotu w sumie:

Zwrotka:
Pojechałem do Sopotu aby sprawdzić jedną rzecz:
Gdzie się tam znajduje sławny Arka FC
Wszyscy się dziwili jakbym tam z księżyca spadł
Po czym zaśpiewali tak:

Ref:
Kim jest, kur*a Arka Gdynia?
w Sopocie nigdy nie było ich.

AVE!
12 maja 2011, 22:05 / czwartek
Dajcie coś jeszcze dłuższego i więcej na Arkę,bo o to chodzi..My hymnu poprawnie nie śpiewamy ,a Wy tu jakieś pierdolone przeróbki walicie jedna po drugiej.
12 maja 2011, 22:09 / czwartek
OK. Przepraszam, że chciałem pomóc. Obiecuję że to się więcej nie powtórzy (na tym forum)... ;)
13 maja 2011, 07:58 / piątek
ty o co sie srasz? zajebiste to jest :)) caly czas to sobie nuce. tylko ze zwrotka sie nie uda ale sam refren wyjebany :) wpada w ucho. no przy strzelonej bramie dla na s idealne...pozdro
13 maja 2011, 08:10 / piątek
Emigrant - na Lechii jeszcze w latach 80-tych sie śpiewało :
glory glory alleluja Lechia wygra nie ma chują !
glory glory alleluja Lechia dziśiej wygra mecz !
Ale dziś to nie przejdzie bo wszyscy dostana zakaz od rudego chuja za niewłaściwe słowa ;)
13 maja 2011, 08:18 / piątek
haha. Wielka Lechia moich marzen by przeszlo. zakazu nie bedzie
13 maja 2011, 08:59 / piątek
Moim zdaniem jedynie co mogłoby przejść to refreny zarówno pieśni do melodii "Jak rozpętałem II Wojnę Światową" jak i to co napisał e-migrant na melodię "Glory, glory Leeds United" (na marginesie pierwszy tę przyśpiewkę miał chyba Tottenham).
Ale skoro u nas jest "glory, glory alleluja, Lechia wygra nie ma chuja!" to nie wiem czy poprawiać dobre, można by to od czasu do czasu to zaśpiewać. Co do piosenki e-migranta, na melodię "Nie ma nie ma wody na pustyni" Bajmu, to nie widzę powodów bym miał cokolwiek śpiewać o Arce, i w ogóle się nią zajmować podczas meczów innych niż derbowy.
Jak dobrze wiadomo wprowadzanie nowych rzeczy u nas nie przechodzi gładko, ba ciężko nawet z odświeżeniem starych pieśni.
13 maja 2011, 09:15 / piątek
glory glory alleluja jebac w dupe tuska chuja!
13 maja 2011, 09:25 / piątek
@bareja. Na pieszczoty to trzeba sobie zasłużyć :)
13 maja 2011, 12:13 / piątek
@mil - nie jestem na 100% pewien, ale na początku lat '80 tę pieśń śpiewali kibice Irlandii Północnej na meczech swojej reprezentacji: "We're not Brazil - we're Northern Ireland"... Potem Leeds i Tott'ham to przejęli, a po nich Man Utd (w roku 83)...

Ja myslę że "Wielka Lechia moich marzeń" może być dobrą pieśnią mobilizującą naszych zawodników w dobie gry w Europie... (o ile się uda).

@LGPG - znam pieść "Glory glory alleluja...", dlatego na tę melodię postanowiłem wymyśleć nowy refren, bo poprzedni jest nieco niecenzuralny- szczególnie teraz, w dobie zamykanych stadionów... poza tym z tego co mi wiadomo jesteśmy Polakami i nie będziemy chyba naszych dopingować po angielsku, a Glory to z angielskiego "chwała"...

Możemy ewentualnie to przerobić na "Chwała, chwała gdańskiej Lechii...", ale mnie bardziej podoba się jak napisałem powyżej, tym bardziej że jesteśmy cały czas na drodze realizacji marzeń o Wielkiej Lechii Gdańsk...
14 maja 2011, 12:15 / sobota
14 maja 2011, 12:23 / sobota
Oswidczenie LP BRAWO BRAWO BRAWO !!!!!
Donald ? Co? Ty kurw. !
18 maja 2011, 17:37 / środa
Kilka słów do e-migranta. Wielki szacunek dla Twojej ( syzyfowej ) pracy . Z autopsji wiem i nie tylko ja to wiem , że większości ,, słoń na ucho nadepnął " i jesli marzą się Tobie na Lechii przyspiewki w stylu ,,england chants" to raczej nic z tego nie wyjdzie . Jakiś czas temu próbowalismy tzw. ,,bombersów " czyli Ten German Bombers. Niby prosta , banalna przyśpiewka i nie wyszło . Wiem , że nie tylko mnie podobała się skoczna , wesoła i frywolna nuta i sądzę , że na 20 osób po paru próbach ( które były - spotkania dopingowe ) w stopniu zadowalającym wykonałoby ją może 5-8 osób. Nie pomogło nawet wydrukowanie tekstu i podrzucenie ,, Pod Zegar ". A przydługawe teksty , takie powyżej trzech zwrotek nie mają żadnych szans ( np. ,,Mury" ) Ubolewam trochę nad tym . Jednak próbuj , bo masz niewątpliwie talent. Pozdrawiam tak stworzony ! Biały i Zielony !
18 maja 2011, 20:50 / środa
moze cos w tym stylu na otwarcie PGE Areny:

odnośnik
18 maja 2011, 22:08 / środa
Świetna przyśpiewka naszych Wiślackich Braci , aż miło było słuchać :) znacie wszystkie słowa do tej przyśpiewki ? odnośnik od 3: 19,
18 maja 2011, 22:23 / środa
@NatiLg tu link: odnośnik i tekst
Święte Barwy Swe Wznieś

i Zaśpiewaj Tę Pieśń,

Niech Patrzy Cały Świat,

Jak Nasza Wisła Gra.

Więc, Naprzód w Bój,

Kochany Klubie Mój,

Przy Tobie Nasza Brać,

Na Wieki Będzie Trwać.
18 maja 2011, 22:28 / środa
naprawdę urzekła mnie ta przyśpiewka, dzięki za tekst, brawo Wisełka, u Nas tez by dobrze wyszło!
18 maja 2011, 22:51 / środa
Marzy mi się żeby zaśpiewać to na cały ryj! Nie ważne czy w naszym wykonaniu czy w Wisełki ale to jest na serio zajebiste!
18 maja 2011, 23:36 / środa
Pewnie byśmy z tym wyszli na nowym stadionie, naprawdę jakby nasz młynarz wziął to pod uwagę to by było zajebiście, a myślę że bracia z Wisełki by się nie obrazili :) T odo boju, może zrobić spotkanie dopingowe i zobaczyć czy wychodzi. oczywiście dopiero kiedy protest się skończy.
19 maja 2011, 10:00 / czwartek
Ile było prób wprowadzenia czegoś nowego, ile spotkań dopingowych... :)) Proponuję skupić się na tym, co jest w śpiewniku, a nie na siłę kserowanie przyśpiewek, które inne wykonują inne kluby.

odnośnik
19 maja 2011, 10:46 / czwartek
Ile razy już pisałem na tym forum teksty przyśpiewek pochodzące z naszego śpiewnika, na forum oczywiście wielki entuzjazm, a przychodzi do meczu i młynowy jak zwykle jedzie jedno i to samo.

Patrząc teraz na śpiewnik na lechia.net przynajmniej kilka propozycji..

Kto tak gra, kto tak gra, jak my gramy?
Oczywiście BKS kochany.
Bramkę strzel, bramkę strzel BeKaeSie,
bo ta bramka zwycięstwo przyniesie.
Co za szał, co za szał, co za radość,
Ta drużyna z ................... to słabość!

Wczoraj, obiecałaś mi na pewno,
że trzy punkty dzisiaj będą,
Więc wygraj Lechio mecz.
Nasza, nasza wiara niezachwiana,
W gdańskiej Lechii zakochana,
I my ufamy Ci.
Hej, Hej Lechijko,
Ukochana ma drużyno,
Wygrałabyś ten mecz,
Ten ważny mecz.

W Gdańsku mieście mym

W Gdańsku mieście mym
Lechia dzisiaj gra
jej dałem serce swe
będę z nią zawsze
na dobre i na złe

Naprzód BKS
Naprzód BKS
Naprzód BKS, Naprzód BKS
Naprzód BKS

Jesteśmy dumą...

Jesteśmy dumą tego miasta,
a w naszych sercach Lechia Gdańska,
i nawet jeśli będzie źle,
my nigdy nie poddamy się!

Jesteśmy dumą tego miasta,
Władcy Północy - Lechia Gdańska,
naszymi braćmi w Polsce są:
Wisełka Kraków, Gryf i Śląsk.

MAŁO KURWA!?????!
19 maja 2011, 12:52 / czwartek
Nie mało, Oczywiście Lechia ma dużo przyśpiewek, , tylko należało by to wcielić w życie i zgadzam się że młynowy , za mało urozmaicenia wprowadza, trzeba by było pomyśleć, nawet jak ktoś nie zna danej przyspiewki to się nauczy przez młyniarza , po to są mecze żeby się uczyć!
19 maja 2011, 14:28 / czwartek
@1945, dodałbym do tego jeszcze "W mieście starym jak świat" :)))
19 maja 2011, 18:53 / czwartek
Na mel. kolędy "Dzisiaj w Betlejem", słowa: Waldemar Mroczek

Dzisiaj we Wrzeszczu, dzisiaj we Wrzeszczu
Wesoła nowina,
Że podejmuje, że podejmuje
Lechia Karmazyna.
Worek z bramkami już się otwiera,
Lechia prowadzi jeden do zera.
Kibice śpiewają, wszystkich pozdrawiają,
Lechię Mistrzem - ogłaszają.

Już Roman Korynt, już Roman Korynt
Rywala blokuje.
I Zdzisiu Puszkarz i Zdzisiu Puszkarz
Ze skrzydła centruje.
Jurek Kruszczyński oklaski zbiera,
Lechia prowadzi cztery do zera.
Rywale padają, przed Lechią klękają
Lechię Mistrzem - ogłaszają.

I na trybunach, i na trybunach
Robi się gorąco.
Jurek z Hamburga, Leser z Dortmundu,
i Marek z Toronto.
Wszyscy do Gdańska dzisiaj zjechali'
Będą dla Lechii pieśni śpiewali
Piętnasta minuta - rzekł Hugo do Gluta:
Mamy Mistrza na Traugutta.

I wszyscy zmarli, i wszyscy zmarli
Z mogił powstawali.
Będą dla Lechii, będą dla Lechii
Grali i śpiewali.
Zagrał Żemojtel do Gronowskiego,
Lechia prowadzi sześć do jednego.
Choć przemija życie Lechia jest na szczycie.
Jeszcze o niej usłyszycie!

Choć dziś w A klasie, choć dziś w A klasie
Lechia pozostaje.
Po pewnym czasie, po pewnym czasie
Przyjedzie tu Bayern.
Spełnią się czary, będą puchary,
Będą wygrane z AC Milanem,
A my zaśpiewamy razem z gdańszczanami
Lechia Mistrzem nad Mistrzami!

:)
19 maja 2011, 19:17 / czwartek
tulsik ; spiewnik to 19 jest mega az dziw ze jej nikt nie spiewa
24 maja 2011, 07:48 / wtorek
24 maja 2011, 08:56 / wtorek
Ave .... W niedzielę każdy ubiera zielono białe koszulki ( z tyłu białe ) i jedziemy jak skośnookie ... Ale nam na bank lepiej wyjdzie....Taki Lechia Style....
24 maja 2011, 18:02 / wtorek
To się kiedyś śpiewało na Lechii !!! Hej ! Lechia gool ! Hej ! Lechia gool!
odnośnik
Prawda ,że żenująco proste ? A jak się fajnie niosło po stadionie , prawie jak ,,judasz" :)
Kto pamięta ?
24 maja 2011, 18:09 / wtorek
Lechista UK - to jest mega piosnka!!!
Fajno, że Czarny zrealizował to na płycie.
Pozdro aus Oliva ;)
24 maja 2011, 20:41 / wtorek
1945 - "Wczoraj, obiecałaś mi na pewno,
że trzy punkty dzisiaj będą,
Więc wygraj Lechio mecz.
Nasza, nasza wiara niezachwiana,
W gdańskiej Lechii zakochana,
I my ufamy Ci.
Hej, Hej Lechijko,
Ukochana ma drużyno,
Wygrałabyś ten mecz,
Ten ważny mecz."

wypas...
24 maja 2011, 21:39 / wtorek
Jak dla mnie powinien być zaśpiewany refren piosenki ,"Pokolenia Lechii Gdańsk" czyli:

NA NIEKTÓRYCH ŚMIERĆ
NA NIEKTÓRYCH CZAS
TAK JAK KRUK NA GAŁĘZI SIADŁ
LECZ NIE SKRYJE KURZ NIE ROZWIEJE WIATR
TYCH POKOLEŃ LECHII

Następna moja propozycja,to bardzo dobrze każdemu znana piosenka "ale to już było"

ALE TO JUŻ BYŁO(UDERZENIA W BĘBEN),ZNIKŁO GDZIEŚ ZA NAMI(BĘBEN),I CHOĆ TYLE SIĘ ZDARZYŁO,TO ZA LECHIĘ ODDAM ZAWSZĘ SWOJE SERCE.
24 maja 2011, 22:52 / wtorek
emigrant1945
Według mnie dobre propozycje ;)
29 maja 2011, 11:03 / niedziela
Mam nadzieje że usłyszymy dzisiaj na T29:

- Kto dzisiaj wygra ? Jasne że Gdańska Lechia... kiedy ostatnio to było ?

Marzy mi się zaśpiewanie całości

W Wolnym Mieście Gdańsku,
gdzie korona w herbie jest,
mamy swą drużynę,
która zwie się B.K.S!
Alleluja, alleluja, alleluja B.K.S!!! (x2)

Nad Motławą pragnę marzyć,
Nad Motławą pragnę żyć,
Gdańskiej Lechii kibicować,
z Śląskiem Wrocław w zgodzie żyć!
Alleluja, alleluja, alleluja B.K.S!!! (x2)

Tysiącletnie miasto moje
na południu zgodę ma
w podwawelskim grodzie Kraka
Biała Gwiazda Wisła gra.
Alleluja, alleluja, alleluja B.K.S!!!(x2)

Zielone róże, róże są,
A białe, białe bzy,
BKS wygra mecz,
A my będziemy pić.
Hej nana! Hej nanana!
BKS trzy punkty ma,
BKS wygra mecz,
A my śpiewamy tak:
Zielone róże, róże są ...
11 lipca 2011, 11:47 / poniedziałek
odnośnik
Śpiewał Liverpool, CEltic , BVB i wiele wiele innych. może my?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030