Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 88/115

11 lipca 2011, 12:02 / poniedziałek
Ty jesteś jebnięty? Idąc Twoim tokiem rozumowania, powinniśmy śpiewać jeszcze:

odnośnik
odnośnik
odnośnik
11 lipca 2011, 12:43 / poniedziałek
Besbuendny :-)

Zgadnij, co kibice Lechii śpiewają gdy maja podniesione barwy ponad głowę a piłkarze wyhodzą na murawę ?
11 lipca 2011, 12:47 / poniedziałek
Mam pytanie do osób decyzyjnych w sprawie dopingu czy przed nowym rozpoczęciem stadionu w naszym drugim domu na BA, będzie organizowane spotkanie w sprawie dopingu, bądź jakaś akcja związana z dopingiem?

Dobrze by było gdybyśmy zajebiście się przygotowali na to spotkanie, w końcu to będzie nasza inauguracja.

Bez ciśnienia Panowie i Panie, luźne pytanie, pozdrawiam.
11 lipca 2011, 12:55 / poniedziałek
mozliwe ze bedzie :)
11 lipca 2011, 13:43 / poniedziałek
bardzo dobra wiadomość, czekamy na więcej informacji !
11 lipca 2011, 13:51 / poniedziałek
Najpierw to BA musi być dopuszczone do użytkowania może będzie 18.07 a może nie...
11 lipca 2011, 13:54 / poniedziałek
będzie spokojnie.
11 lipca 2011, 15:06 / poniedziałek
Besbuendny

Napisze tylko jedno... Chcesz YWNWA??
odnośnik
11 lipca 2011, 19:22 / poniedziałek
okej, ale czy słyszałeś coś takiego kiedyś u nas na stadionie? A tak nawiasem mówiąc chodziło mi bardziej o oryginalną wersję po angielsku.
11 lipca 2011, 19:33 / poniedziałek
Ja nie słyszałem i nie chcę słyszeć. Jesteśmy w Anglii czy w Polsce?
11 lipca 2011, 19:42 / poniedziałek
Na tą chwilę na białorusi.
11 lipca 2011, 20:13 / poniedziałek
Patrząc na wydarzenia polityczne na pewno : )
11 lipca 2011, 20:25 / poniedziałek
W całej pilkarskiej europie zazdroszczą nam dopingu i atmosfery. A my mamy kserować ich?????????? Nigdy nie zostaniesz sam to hasło od lat głoszone przez...Nie napisze tej nazwy..... I mamy to śpiewać???? Boże chroń Lechię.
11 lipca 2011, 20:40 / poniedziałek
Fakt nie trzeba kopiować, dobrze ale musimy mieć jeszcze bardziej zacne piosenki, nasz śpiewnik jest oczywiście okazały ale brakuje według mnie takiej petardy.

Ja jestem zafascynowana Pieśnią naszych braci Wiślaków - Święte Barwy swe wznieś, ta melodia jest niesamowita, moglibyśmy coś podobnego stworzyć, czy też uważacie że w ogóle nie powinniśmy niczego kopiować? wtedy połowy piosenek nie powinniśmy mieć na stadionie w danej lini melodycznej.

Wzorowanie się na kimś nie zawsze jest złe.
11 lipca 2011, 20:48 / poniedziałek
Nati idź się może zajmij dopingiem na Atomie Treflu.
11 lipca 2011, 20:57 / poniedziałek
WKS czy ty zawsze musisz mieć do wszystkich problemy ? weź się wyluzuj. Chyba nam wszystkim zależy żeby zawsze lepiej zarówno w klubie jak i wśród kibiców. Po to jest ten wątek żeby gadać o dopingu więc nie kumam twoich ataków. To była opinia subiektywna jak ci się nie podoba nie bierz tego pod uwagę.
11 lipca 2011, 21:35 / poniedziałek
Mamy w śpiewniku piosenki autorskie, których nikt nie podjął się skopiować oraz na linię melodyjną na którą nikt nic obecnie raczej nie śpiewa... przykładowo nawiązując do filmu "Jak rozpętałem II wojnę światową", na melodię z tego filmu jest pieśń: "W mieście starym jak świat". Podobnie sprawa się ma choćby odnośnie "Murów" i paru innych nowszych/starszych, dłuższych/krótszych pieśni, jednak jak ludzie nie potrafią obecnie nawet zaśpiewać w parę tysięcy gardeł krótkiego "Biało-Zieloni, Biało-Zieloni, heeeja, hej Zieloni", a na każdym meczu śpiewa się praktycznie to samo, bo gdyby co innego zaśpiewać to poza młynem nikt inny się nie odezwie. Oczekujesz Natalio, że nagle cały stadion się poderwie przykładowo przy YWNWA i odśpiewa z marszu na pełne gardło pieśń na parę zwrotek (pomijam znajomość tekstu)?Z całym szacunkiem dla tego pomysłu i ludzi, którym chce się śpiewać na meczach, ale nie wydaje mi się, aby byłoby to na ten czas wykonalne...
11 lipca 2011, 21:53 / poniedziałek
W śpiewniku jest w chuj pieśni! Tyle razy było mówione, ale na meczach zawsze śpiewamy to samo.

Trzeba coś zmienić. Najlepiej na spotkaniu dopingowym.
11 lipca 2011, 22:10 / poniedziałek
Simek dzięki za podjęcie w normalny sposób wątku.
Oczywiście że mamy wiele piosenek które są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju i dobrze. Masz rację co do tego że niektórzy kibice nie kumają tych mniej znanych piosenek a szkoda, uważam że powinniśmy próbować, ich czegoś nauczyć , może nie powinniśmy ich skreślać na samym wstępie. Wiem że z początku byłoby ciężko.

Simek nie oczekuje że mają śpiewać pieśni patetycznie długich i przewlekłych typu oda do radości zmieniona na pieśń Lechistów. Wiadomo że tak nie będzie. Tylko wszystkie propozycje dane tutaj przez chociażby przez ten rok (mówię o tych konkretnych dobrze przemyślanych) nie pojawiła się żadna na T29, bo śpiewamy ciągle tych samych 10 piosenek, które są znane są super ale czasami mogą się znudzić tym co wyznają zasadę "90 minut darcia ryja"

Przykład idealny pamiętam jak było śpiewane 30 minut "więc wstań do góry głowę wznieś". Uważam że przyśpiewka jest zajebista ale po 10 minutach to już rzygać się chciało.

Problem publiczności tej nie z młyna jest taki że podłączają się na dosłownie 15- 20 sek. podczas śpiewanych przyśpiewek. Ewentualnie jeśli zostanie strzelony gol dla nas, wtedy śpiewa się łatwiej i widać większą ochotę ludzi np. z prostej do śpiewania, no tak jest. Jednak są tacy którzy siedzą na prostej i drą ryja przez cały mecz ale nie zawsze ludzie podłapują.

Może na nowym stadionie kiedy młyn będzie 5 razy większy od poprzedniego to wtedy może zacznie się kooperacja młyna i innych trybun. Pomogą też względy akustyczne. Także nie mogę się doczekać aby usłyszeć potężne darcie ryja na BA
Nasz doping musi ewoluować, niemożna stać w miejscu. Taka chyba powinna by albo i jest zasada wszystkich dopingujących.

Ci którzy ogarniają doping naprawdę duże wyzwanie dla nich, ale podołamy i będzie równie dobrze albo może i jeszcze lepiej niż wcześniej.
11 lipca 2011, 23:24 / poniedziałek
@1945, spotkania były organizowane, przychodziło do 100 osób.

@Nati, pomysły tutaj są różne, a przez to, że w tym temacie ludziom się "dużo wydaje, że to wypali" oraz, że "jakby stadion to zaśpiewał, to byłaby miazga" nikt nie bierze tak naprawdę tego co tutaj się pojawia na poważnie. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł lub propozycję zaśpiewania czegokolwiek to powinien podejść z tym na meczu do osoby zajmującej się dopingiem. I nie piszę tego po to, żeby odbić temat dopingu, ale po to, żeby dać do zrozumienia, że w internecie w temacie dopingu mało co się zmieni.

"Problem publiczności tej nie z młyna jest taki że podłączają się na dosłownie 15- 20 sek. podczas śpiewanych przyśpiewek. Ewentualnie jeśli zostanie strzelony gol dla nas, wtedy śpiewa się łatwiej i widać większą ochotę ludzi np. z prostej do śpiewania, no tak jest. Jednak są tacy którzy siedzą na prostej i drą ryja przez cały mecz ale nie zawsze ludzie podłapują."

Natalio, uświadom sobie też, że na nowym stadionie tych osób "nie z młyna", którzy mówiąc wprost - mają wyjebane na doping - będzie więcej (przynajmniej na początku po otwarciu stadionu).

Klub nie dąży do "produkowania" fanatyków i ludzi oddanych ideałom, którzy będą 90 minut wspierać kopaczy, tak jak to próbują robić nasze Stowarzyszenia, choćby przez organizację różnych kibicowskich turniejów. Klub produkuje,a przynajmniej stara się produkować kibiców-skarbonki, które przyjdą na mecz, wciągną kiełbaskę, kupią szaliczek, koszulkę do samochodu pod lusterko, co by gruby Maciuś mógł stwierdzić ilu kibiców obecnie mamy i że jest progres... dlatego też ja nie widzę takiej możliwości póki co, aby uruchomić cały stadion na parę minut, żeby wszyscy jechali tę samą pieśni/przyśpiewkę, czy nauczyć ich dłuższego tekstu, a niestety, ale tych osób, które tworzyły i znają tamte pieśni, że tak się wyrażę od deski do deski, będzie na Lechii z roku na rok coraz mniej, nie tylko dlatego, ze powiększą Biało-Zieloną rodzinę w niebie, ale choćby dlatego, że takie, a nie inne działanie klubu, jakie można zaobserwować choćby przez klubowy marketing, mocno odpycha obecnych kibiców od klubu, a nawet część z tych osób, którzy walnie przyczynili się do tego, że obecnie Lechia jest w Ekstraklasie. Przejawiać to się będzie w różny sposób, między innymi przez niekupowanie karnetów, a o tym słyszałem już od paru osób, które na Lechii mają dosyć pokaźny staż kibicowski, czy też po prostu bojkot klubowego i tak marnej jakości marketingu.

Na takim fundamencie nie zbudujesz niczego. Jeśli klub nie zacznie szanować swoich, kibiców, a raczej nie oszukujmy się takie czasy, ze kibica trzeba nazwać po prostu klientem, to choćby w aspekcie polepszenia się jakościowo dopingu bym nie liczył, bo w tej chwili to choćby znajomość tekstu, czy linii melodyjnej według mnie schodzi na dalszy plan i możesz się z tym zgodzić lub nie, ale dla mnie tak to obecnie wygląda.
11 lipca 2011, 23:32 / poniedziałek
Wiem, że były - i tu jest problem. Na forum pierdolenie, że doping słaby, do dupy i generalnie chujnia, a jak przyjdzie co do czego to przychodzi grupka ludzi na krytą i ćwiczy.. równie dobrze mogliby się udać wszyscy do jakiegoś pubu, a i tak nic by to nie wniosło w kwestii dopingu.

Nie wiem, może nowy stadion jakoś podziała na młodych lub tych, którzy nie do końca przykładali się do kibicowania na T29. Generalnie mam to w dupie, przyjdzie na młyn 4 tysiące osób plus kilka na pozostałe sektory.. przynajmniej będzie fajne echo:)
11 lipca 2011, 23:37 / poniedziałek
Bardzo rzeczowa odpowiedź. Przykre jest to o czym mówisz że kibice z długim stażem przez różne wydarzenia i działania nie chcą chodzić już na Lechię. Fakt marketing klubu jest niepoważny, uważam że mają za mało ludzi a za dużo roboty ze wszystkim, powinni coś z tym zrobić jak najszybciej. Czy jest problem żeby postawić jednego człowieka typu asystent rzecznika prasowego żeby robił relacje ze sparingów odpowiadał np. na fan page'u Lechii na pytania od kibiców - typu kiedy będą karnety, jakie będą stroje, kiedy to kiedy tamto, . Niby takie proste a takie trudne. Klub musi być otwarty dla kibiców. Nie chcę by mecze Lechii były takim słabym koncertem muzycznym po którym ludzie się rozchodzą i mają wyjebane.

Trochę zboczyłam z wątku, ale mimo wszystko mam nadzieje że ten nasz drugi dom, troszkę nowszy da nam więcej możliwości i więcej siły. Może i się łudzę, ale to z miłości do Biało-Zielonych.
24 lipca 2011, 00:41 / niedziela
odnośnik
może by tak na nowym stadionie :)))
24 lipca 2011, 01:47 / niedziela
odnośnik
Turcy nie to że barwy mają podobne to i przyśpiewki jakby się uprzeć też w klimacie
pozdro
25 lipca 2011, 23:08 / poniedziałek
A ja mam prośbę, żeby czegoś nie śpiewać ... konkretnie :"Lechiaaaa biało-zieloni", przecie to kurde na melodię pedalskiego "Go West" Village People.
27 lipca 2011, 21:09 / środa
witam.tak przegladalem dopingi innych druzyn i poprostu jestem zaskoczony ..nigdy nie widzialem tak naprawde kibicow zaglebia kghm .trafilem na ciekawy doping i przyznam ze jesli chodzi o ta forme kibicowania to szacunek im sie nalezy ... jesli kogos zaciekawi to niech obejrzy od 3 minuty ...odnośnik czy kiedykolwiek powstanie u nas na PGE taka melodia ktora poniesie tlumy...oby..do zobaczenia 12.08 .odliczamy powoli
27 lipca 2011, 21:18 / środa
tak przy pustym stadionie i calkowicie wylaczonej jednej trybunie (cala prosta) Nieczecza lepiej by pocisnela
27 lipca 2011, 22:14 / środa
esprimo
27 lipca 2011, 21:09 / środa
witam.tak przegladalem dopingi innych druzyn i poprostu jestem zaskoczony ..nigdy nie widzialem tak naprawde kibicow zaglebia kghm .trafilem na ciekawy doping i przyznam ze jesli chodzi o ta forme kibicowania to szacunek im sie nalezy ... jesli kogos zaciekawi to niech obejrzy od 3 minuty ...odnośnik czy kiedykolwiek powstanie u nas na PGE taka melodia ktora poniesie tlumy...oby..do zobaczenia 12.08 .odliczamy powoli

To bardzo ciekawe co napisałeś..., ja też przeglądałem i też natrafiłem na ciekawy doping, a właściwie zjawiskowy, bo mało którzy kibice potrafią zagłuszyć komentatora ogólnokrajowej telewizji.
odnośnik
Ale jakoś nie jestem zaskoczony..., tylko trochę mi żal, że znów ktoś pokazuje mi innych kibiców nie znając własnej wartości ! Jak przysłowie mówi - "cudze chwalicie a swego nie znacie" - przemyśl esprimo, przemyśl...
27 lipca 2011, 22:58 / środa
Raginis - odpuść sobie, szkoda słów.
Polemizujesz z gostkiem umawiającym się z nami na 12.08.
Tamtego meczu zapewne nie pamięta...
28 lipca 2011, 15:54 / czwartek
do MarekM - oj kolego mylisz sie bo dokladnie pamietam..ale popatrz na seon 2010/2011 w Gdańsku bywało roznie z dopingiem..a ja podalem poprostu to co mnie zaciekawilo ..wiem ze Lechia ma sile dopingowa ale warunek jeden granie i zaangarzowanie.......
29 lipca 2011, 09:17 / piątek
Pan Marek jest fanatykiem z krwi i kości dlatego trudno mu być obiektywnym;]

Aejaejao!!!
29 lipca 2011, 13:13 / piątek
Według pismaków z Wybiórczej, z Wrocławia, im wszystko kojarzy się z faszyzmem i Hitlerem. Patrząc sobie na kolejną stronę tegoż wątku czyli nr 88, to wszyscy co tu się wpisują są fanatykami faszyzmu. Tak więc , kto niechce być na stronie 88 , niech prosi MODA o usnięcie jego posta.
Uwaga!Wybiórcza czuwa.
29 lipca 2011, 13:15 / piątek
Nie zebym chcial byc na tej stronie, ale co do dopingu to mysle, ze dawno nie spiewalismy:

Quanta la mera jestesmy z miasta... :)
29 lipca 2011, 13:18 / piątek
Albo to bylo Gauantanamera.

Dla wiadomosci Sz.P redaktora pejsatora moj drugi wpis na tym specyficznym numerze strony pojawia sie tylko dlatego, ze nie ma edycji postow ;)
3 sierpnia 2011, 16:02 / środa
8 sierpnia 2011, 22:43 / poniedziałek
odnośnik Oleole Olala Lechijka kochana ?
10 sierpnia 2011, 22:25 / środa
moze by tak rozbudowac piesn "Nie dla nas jest porazki smak" chodzi mi o to ze brakuje drugiej zwrotki. Jest to przyspiewka ktora mozna naprawde dlugo ciagnac przy dobrym i zlym wyniku co pokazal np Slask z Dunde. Szkoda tej przyspiewki dlatego apeluje zebys ktos wymyslil slowa do niej i zacznijmy ja spiewac. Oczywiscie zeby nie bylo komentarzy ze taka przyspiewka juz jest i ma 2 zwrotki to nikt nie musi mi mowic bo wiem jak sie zaczyna tylko spiewajac ja w domu zaczynamy od wyzej wymienionych slow i pozniej brakuje slow ktore mozna ulozyc. Kolejna moja propozycja moze juz mniej ciekawa to ulozyc tekst pod melodie piosenki "moj jest ten kawalek podlogi" czas wprowadzic jakies nowosci, ktore da sie ciagnac bez przerwy przez pare minut.
11 sierpnia 2011, 00:47 / czwartek
Clock, jak dla mnie to jest do dupy przyśpiewka to po pierwsze. A po drugie, nie kserujmy wszystkiego od Wisły.
12 sierpnia 2011, 17:58 / piątek
już mnie rozpierdala ciśnienie nie mogę się doczekać meczu!! Nie mogę się skupić przy robieniu pracy dyplomowej. Mam pytanie czy będzie paru młynarzy? lepiej by było żeby parę osób się zaangażowało w prowadzeniu dopingu. Wszyscy zdzieramy gardło ile sił w płucach!!
12 sierpnia 2011, 18:00 / piątek
Najman widzę, ze sporo czasu chodzisz i znasz piosenki. Druga zwrotka piosenki, którą przytoczyłeś brzmi..Gdziekolwiek Lechia będzie grać blisko czy daleko....

co do dopingu. Jak ktoś pisal w innym wątku, w tej chwili nie ma gniazda i nie nie ma nagłośnienia.
12 sierpnia 2011, 19:13 / piątek
wydaje mi się, że będzie słaby doping. Na sektorach na których ma być młyn jest jeszcze dużo wolnych miejsc...
12 sierpnia 2011, 19:16 / piątek
A w czym lezy problem: brak gniazda i naglosnienia??? LP rozjasnisz temat
12 sierpnia 2011, 19:24 / piątek
Na tak wielkim sektorze uważam, że jest to ogromny problem
12 sierpnia 2011, 19:28 / piątek
A kto lub co stoi na przeszkodzie, żeby było gniazdo i nagłośnienie?
12 sierpnia 2011, 19:29 / piątek
Najman

Gdziekolwiek Lechia będzie grać,
Blisko czy daleko stąd,
Tam zawsze będzie gdańska Brać,
Aby dopingować ją,

Nie dla nas jest porażki smak,
Nie dla nas forma zła,
Bo my kibice Lechii Gdańsk,
Nigdy nie poddamy się

Drugą, a nawet trzecią zwrotkę ma również pieśń "W Wolnym Mieście Gdańsku"

W Wolnym Mieście Gdańsku,
gdzie korona w herbie jest,
mamy swą drużynę,
która zwie się B.K.S!
Alleluja, alleluja, alleluja B.K.S!!! (x2)

Nad Motławą pragnę marzyć,
Nad Motławą pragnę żyć,
Gdańskiej Lechii kibicować,
z Śląskiem Wrocław w zgodzie żyć!
Alleluja, alleluja, alleluja B.K.S!!! (x2)

Tysiącletnie miasto moje
na południu zgodę ma
w podwawelskim grodzie Kraka
Biała Gwiazda Wisła gra.
Alleluja, alleluja, alleluja B.K.S!!!(x2)

To, dlaczego te piękne pieśni nie są śpiewane w pełnej krasie smuci i zastanawia mnie bardzo.
12 sierpnia 2011, 19:31 / piątek
ciekawe jak radzili sobie Lechiści gdy nie było rusztowania dla młynarza (tak młodzieży młynarza a nie jakiegoś gniazdowego, młyn więc i logiczne młynarz) i nagłośnienia + dopingu z "taśmy"

tak droga młodzieży doping był że aż miło bo się siedziało i dopingowało a nie stało i doping z nagłośnienia.
12 sierpnia 2011, 19:31 / piątek
LP ... Chodzilo mi wlasnie o to dlaczego nie ma gniazda???
12 sierpnia 2011, 19:42 / piątek
przecież gniazdo miało być montowane ?
12 sierpnia 2011, 19:58 / piątek
beczke z Traugutta postawić :D
12 sierpnia 2011, 20:01 / piątek
Moja odpowiedź odnośnie braku gniazda........................................... .................................................. .................................................. .... Domyślcie się proszę:)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.073