Gdańsk: niedziela, 24 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 91/114

17 sierpnia 2011, 11:15 / środa
gdybyś dłużej chodził na Lechię wiedział byś z czym kojarzą się te bary.

Fajnie wygladało?? Tak, niech na Lechii bedzie fajnie. Ubieżmy się na różowo, bo dla niektórych to taki fajny kolor. Zaprzestańmy wrzut na donka bo przecież peło to taka fajna partia, glosujmy na sld, oni są jeszcze fajniejsi. A w ogóle najfajniej by było wydzielić specjalny sektor dla kochajacych inaczej.

Swoją ścieżką podziwiam kumatość gościa który zapodal te bary (z całym szacunkiem dla całego dopingu podczas meczu)
17 sierpnia 2011, 11:16 / środa
Mupet Show....vel "bary" to żenada. Proszę ogarniętych o zrobienie z tym porządku.
Sam pamiętam, jak na śledzi krzyczało się Mupet Show, jak robili różne "skakanki".
Lechia Style, to jest nasz styl i nie róbmy nic na siłe. Żywioł, spontaniczność to powinny być nasze wizytówki.
17 sierpnia 2011, 11:28 / środa
zzz kumatość gościa to jeszcze mały pikuś ale kumatość podrygiwaczy jest imponująca!Ciekawe jakby kazał im ściągnąć gacie i z gołymi dupami podrygiwać,to tez by załapali?Jak stado baranów.....
17 sierpnia 2011, 11:32 / środa
d.g połowa z nich to pewnie nowicjusze bądz poczatkujący. Ale koleś prowadzący doping w czasie meczu to chyba nieprzypadkowy jest.
17 sierpnia 2011, 11:49 / środa
Już kiedyś pisałem: "...śpiewać każdy może..." oraz "...stoję przy mikrofonie...". Nie wyciągnięto wniosków... Początek w wykonaniu K. był imponujący, mógł dalej sam ciągnąć.

Trochę ponosło i zapomniano o Lechia Style.
Dobrze, że nie było gości, bo pocisnęliby nas: "Tańczyć k... , tańczyć" - tak jak my to robimy w takich przypadkach. Każdy kij ma dwa końce.
17 sierpnia 2011, 11:55 / środa
Dobra juz dajcie spokoj, co bylo to bylo, kazdy popelnia bledy i najwazniejsze jest zeby wyciagnac z nich wnioski tak aby nie bylo wiecej Kermit style i tyle.
17 sierpnia 2011, 11:57 / środa
Żeby nie bylo,że sie tylko czepiam.Doping i ogarniecie takiej liczby kibicow, w tym wielu beniaminków bylo jak dla mnie imponujace.Jak pisał verde:jest moc i potencjał.
Wielu starszych kibicow bylo pod wrażeniem,tylko ten nieszczęsny muppet show....cóż wpadka się zdarza.
17 sierpnia 2011, 12:24 / środa
Fuji nie całkiem "co było to było" bo:

BksGowi
17 sierpnia 2011, 11:01 / środa
co wy gadacie , że bary do dupy .
Bardzo fajnie to wyglądało jak ktoś na nas patrzył z innej trybuny ., albo na zdjęciach .

Generalnie było bardzo dobrze, ale niektórzy chcieliby "bary" pociągnąć dalej
17 sierpnia 2011, 12:25 / środa
Jak chca to ciagnac to na vipowskiej jest sporo miejsca i tam moga trenowac dowolne uklady.
17 sierpnia 2011, 13:21 / środa
i jeszcze te okrzyki z górnej trybuny, "łapać sie kur** za bary!"
sam się łap pedale i skacz jak pajac
17 sierpnia 2011, 13:38 / środa
A propos "barów". Tak zwane tańce liniowe w bogatej tradycji 'rikudej am' mają swoje należne miejsce, a ze względu na wkład Chasydów w kulutrę polską należy się im odpowiedni szacunek. Celem tańca liniowego była zawsze integracja członków społeczności.
Ze zrozumiałych względów tańce w kręgach sa niemożliwe do wykonania na trybunie stadionu. Ewentualnie tańce w kręgach mogłyby się odbywać przed stadionem po meczu. W trakcie meczu w grę wchodza jedynie tance liniowe lub w parach. Swoją drogą myślę, że nik z kibiców na tańce w parach się nie zgodzi.
Jedna rzecz jest absurdalna w choreografii zaproponowanej przez naszych kibiców. Kibice stoją odwróceni od płyty boiska. Można powiedzieć, że koncentrują sie na tańcu, a nie na meczu. Trochę to niezrozumiałe.
17 sierpnia 2011, 13:53 / środa
jest gdzies nagranie z dopingu?....widzialem , ze wiele osob klaskalo nie w tempo...troche to nie przystoi
17 sierpnia 2011, 13:55 / środa
A gdzie jest cebulowa z grzanką?
Jestem oburzony,21 wiek, stadion na tyle ludzi,niech Operator ma świadomość,że wśród takiej masy znajdzie się amator cebulowej z grzanką.
Na meczu z ŁKS nie widzę innej możliwości,jak uzupełnienie menu o tę potrawę!
17 sierpnia 2011, 16:59 / środa
gosc łap:
odnośnik
21 sierpnia 2011, 10:56 / niedziela
a co powiecie na przerobienie Oppressed - Llanrumney Chorus
brzmi ciekawie, tu można posłuchać:
odnośnik
21 sierpnia 2011, 12:40 / niedziela
Jak będziemy spadać z ekstraklasy to zaśpiewamy:
"To były piękne dni, naprawdę piękne dni...", hihi.
21 sierpnia 2011, 16:19 / niedziela
A ja uważam marecki , że to by mogło nieźle wyjśc. Dlatego , że każdy jest w stanie to zanucic . Ten link , ktory zapodałeś to przecież pijacki bełkot , więc jak najbardziej . Tylko czy miałoby to się śpiewac na ,,la la la " czy też dorzucic jakieś nieskomplikowane słowa do tego ? Ave Lechia
21 sierpnia 2011, 16:45 / niedziela
MarekM...ja też tak śpiewam jak za dużo wypiję, więc jestem za:)
21 sierpnia 2011, 21:38 / niedziela
marcinecki oczywiście miało być . W Polsce nikt tego nie śpiewa , czyli Lechia Style :) Nowy stadion , nowa pieśń .
21 sierpnia 2011, 22:50 / niedziela
Marek, słyszałem ten kawałek w dość radykalnej wersji, ale początek był ten sam... :)

Może zostańmy przy tym: nowy stadion - stare pieśni?

"Przy kasach tłum, biletów brak!
Stadion Lechii pęka w szwach!
Jakiś kibic krzyknął: jest!
Dziś zwycięży BKS!
W górę serca, zwycięży Lechia Gdańsk!
Zwycięży Lechia Gdańsk"

"Moje serce bije dla Niej,
Tej Jedynej, mej Kochanej,
Co się w Biel i Zieleń stroi,
Cała Polska Jej się boi.
Imię Jej jest w Polsce znane,
Barwy wszędzie szanowane,
Sława Jej wszystkich przerasta,
Lechia Gdańsk, Duma Trójmiasta."

"mieście starym jak Świat,
dzisiaj Lechijka gra,
a my wierni kibice drużyny swej,
zaśpiewajmy refren ten:
Piłka jest okrągła, a brameczki dwie
Lechia dzisiaj wygra każdy o tym wie.
Niepokonana nasza ukochana,
niezwyciężony ten nasz gdański klub.
A my kibice śpiewajmy refren ten
Gdańska Lechia najlepsza jest!!!"

"Do boju Budowlani,
do boju Lechio Gdańsk,
Jesteśmy zawsze z Wami,
za Wami cały świat."

"O moja Lechijko nie zdradzę cię
Inni cię zdradzili, na ciebie bluźnili ale ja nie
Jeśli ktoś mi powie: Ty gdański psie!!
Ja mu skopa w ryja, zęby powybijam, odpierdol się!"

"e Wrocławiu i w Gdańsku jest wiara,
Która łączy kibiców obu miast,
We Wrocławiu Śląsk Lecha nap….dala,
A w Trójmieście Lechijka Arkę gna,
Hej Lechijko, Lechijko, Lechijko,
Ty najwspanialszych kibiców w Polsce masz,
Hej Lechijko, Lechijko, Lechijko,
Pokaż wszystkim jak pięknie w piłkę grasz."

"Kto tak gra, kto tak gra, jak my gramy?
Oczywiście BKS kochany.
Bramkę strzel, bramkę strzel BeKaeSie,
bo ta bramka zwycięstwo przyniesie.
Co za szał, co za szał, co za radość,
Ta drużyna z ................... to słabość!"

"Wczoraj, obiecałaś mi na pewno,
że trzy punkty dzisiaj będą,
Więc wygraj Lechio mecz.
Nasza, nasza wiara niezachwiana,
W gdańskiej Lechii zakochana,
I my ufamy Ci.
Hej, Hej Lechijko,
Ukochana ma drużyno,
Wygrałabyś ten mecz,
Ten ważny mecz."

"Słuchaj Jezu jak Cię błaga lud,
Zrób z Lechijki mistrza Polski zrób,
My czekamy już sześćdziesiąt lat,
a w historii klubu mistrza Polski brak.
My czekamy już tak wiele lat,
A w historii klubu mistrza Polski brak."

"W Gdańsku mieście mym
Lechia dzisiaj gra
jej dałem serce swe
będę z nią zawsze
na dobre i na złe
Naprzód BKS
Naprzód BKS
Naprzód BKS, Naprzód BKS
Naprzód BKS"

"BKS, BKS, BKS,
Każdy kibic wie, co to jest."

Meczu nie starczy, by to wszystko pociągnąć po kilka minut wraz z przyśpiewkami, które poszły na ostatnim meczu a Wy chcecie coś nowego!!!!
21 sierpnia 2011, 22:55 / niedziela
Więc wygraj Lechio mecz.
Nasza, nasza wiara niezachwiana,
I my ufamy Ci.
Hej, Hej Lechijko,
Ukochana ma drużyno,
Wygrałabyś ten mecz,
Ten ważny mecz."

"Słuchaj Jezu jak Cię błaga lud,
Zrób z Lechijki mistrza Polski zrób,
My czekamy już sześćdziesiąt lat,
a w historii klubu mistrza Polski brak.
My czekamy już tak wiele lat,
A w historii klubu mistrza Polski brak."

Te dwa większość zna, również ci mniej doświadczeni, więc proponuję od nich zacząć wdrażanie starych-nowych przyśpiewek.
21 sierpnia 2011, 23:19 / niedziela
Takie małe sprostowanie - no chyba że mnie pamięć już zawodzi ale tyle lat śpiewania więc ktoś coś tu pokićkał. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

ŻE DZISIAJ WYGRASZ MECZ !
WIARA - nasza wiara niezachwiana,
I MY KOCHAMY CIĘ !
Hej, Hej Lechijko,
Ukochana ma drużyno,
Wygrałabyś ten mecz,
Ten ważny mecz."

"mieście starym jak Świat,
dzisiaj Lechijka gra,
a my wierni kibice drużyny swej,
zaśpiewajmy TĘ PIEŚŃ !
Piłka jest okrągła, a brameczki dwie
Lechia dzisiaj wygra każdy o tym wie.
Niepokonana nasza ukochana,
NIEPOKONANY ten nasz gdański klub.
A my kibice ZNAMY JEDNĄ PIEŚŃ
Gdańska Lechia najlepsza jest!!!"

O MÓJ BEKESIE NIE GNIEWAJ SIĘ !
O MÓJ BEKESIE NIE GNIEWAJ SIĘ !
INNI CIĘ ZDRADZILI NA CIEBIE BLUŹNILI A JA NIGDY NIE !
A JAK MI KTOŚ POWIE TY GDAŃSKI PSIE
A JAK MI KTOŚ POWIE TY GDAŃSKI PSIE
Ja mu skopa w ryja, zęby powybijam ZA BEKAES !

To tak z postu Tulsika na szybko Wielkimi literami co kiedyś się śpiewało.
21 sierpnia 2011, 23:29 / niedziela
Wkleiłem z Lechia.net, bez przeglądania treści - chodziło o sam fakt, że mamy tyle przyśpiewek, że nie starczy 90 minut na wszystko a na siłę próbujemy wprowadzać coś nowego.
21 sierpnia 2011, 23:38 / niedziela
Ale ja nie mam do Ciebie pretensji tylko tak luźno napisałem że mnie uczono inaczej, ale to dawno było. Pewnie że mamy masę swoich fajnych pieśni, tyle że jakoś młodzi nie ogarniają takich śpiewów jak były kiedyś, a szkoda. Teraz liczy się równo, składnie, rytmicznie i jeszcze jedni drugich kopiują. Poklaskać - co zagłusza śpiew w pewnych pieśniach. Ot czasy się zmieniają, a szkoda czasem.
22 sierpnia 2011, 00:02 / poniedziałek
Przy takim koncercie życzeń młynarz będzie zmuszony do zrobienia rozpiski na kartce.
22 sierpnia 2011, 08:37 / poniedziałek
Najważniejsze to śpiewać w jednym tempie a nie gonić chuj wie gdzie i za kim ;)
No chyba że dostosowujemy się do gry naszych kopaczy, ale to bardziej do marsza żałobnego pasuje ;) Pozdro i jedziemy dziś konkretnie bo przypadkowych ludzi mało będzie i nikt nie pomota .
22 sierpnia 2011, 18:18 / poniedziałek
Dlaczego kurwa przed rozpoczęciem meczu nie ma dopingu?? Nie rozumiem tego. Piłkarze mają rozgrzewkę więc powinni poczuć konkretne pierdolnięcie, że przyszliśmy na ten mecz i oczekujemy zwycięstwa!! Oni mają swoją rozgrzewkę to dlaczego my nie możemy mieć i swojej rozgrzewki w dopingu żeby zachęcić resztę stadionu do śpiewania...
22 sierpnia 2011, 21:58 / poniedziałek
Może dlatego, ze nam idzie 100 razy lepiej niż im ...
22 sierpnia 2011, 22:48 / poniedziałek
Doping dziś bardzo dobry , choć w drugiej połowie trochę się zjebał z tego względu że w ogóle młynarza nie było słychać po bokach młyna i strasznie nierówno wychodziły niektóre kawałki
22 sierpnia 2011, 23:03 / poniedziałek
Więc wstań do góry ...
każdy który był na "młynie" głowa do góry!
szacunek dla Was, zajebiście było, patrzyłem/słuchałem z boku tj sektor 19 i naprawdę było na co !
umiemy dopingować
34 lata, 23 na Lechii
dobrze było
23 sierpnia 2011, 14:31 / wtorek
wczorajszy doping byl na wysokim poziomie co musze przyznac ze pierwsza polowe bylem wgapiony w mlyn. Fajnie ze w koncu sa wprowadzane nowe przyspiewki i nawet jak slabo wychodza sa trenowane szkoda ze tak krotki jest czas w ktorym mozna sie czegos nauczyc ale co mecz jedna, dwie nowe przyspiewki powinny byc wprowadzane. dobra robota oby tak dalej.
23 sierpnia 2011, 15:15 / wtorek
siedziałem na sektorze W tu nad wejsciem i tylko czasami bylo cos slychac ze strony mlynarza,tak to lipa kompletna,musza miec naglosnienie lepsze wtedy doping bedzie jeszcze lepszy,bo po prostu na sektorach U i po przeciwnej stronie kompletnie nic nie slychac nie mowiac juz o tych na pietrze...
23 sierpnia 2011, 15:21 / wtorek
odnośnik

Cały mecz na takim poziomie i jest pieknie, najlepsze jest to że na tym filmiku słychać co mówił młynarz, a na "W" dźwięk się rozchodził i nie można było zrozumieć co on tam gada.
23 sierpnia 2011, 15:24 / wtorek
Na Zielona 22 młynarza słychać nie było wcale, trzeba się było domyślać co intonuje. Doping na duży plus, przy lepszym nagłośnieniu może być jeszcze dużo lepiej.
23 sierpnia 2011, 16:50 / wtorek
W porównaniu z pierwszym meczem, sporo ludzi na prostej spiewało i klaskało, fajnie byłoby utrzymać frekwencję na poziomie 20tys i doczekac zwycieskiego meczu w pieknym stylu, ale bylaby wtedy zabawa :-)
23 sierpnia 2011, 17:05 / wtorek
Po jaka cholerę znowu muppet show był robiony ? I drugie zastrzeżenie, wyskoczenie z Lechia to jest potęga, Lechia najlepsza jest ... to była już totalna żenada :)

Tak poza tym to doping konkretny ! Oby tak dalej i jeszcze lepiej :)
23 sierpnia 2011, 17:19 / wtorek
Marcin serdeczne dzięki za POKOLENIA przed wejściem piłkarzy.
Sporo kibiców (nawet młodszych, co mnie cieszy) nuciło pod nosem...
23 sierpnia 2011, 18:31 / wtorek
Dobrze, że nie kazali się odwracać plecami do murawy przynajmniej.. wszystko idzie w dobrym kierunku. Co do "Lechia to jest potęga".. ja tego nie śpiewałem, nawet szalika nie podniosłem. Sporo osób też tak zrobiło. Jednoznacznie kojarzy się to z Legią. Nie śpiewajmy tego co wszyscy.
23 sierpnia 2011, 18:34 / wtorek
Dawiddo: na potwierdzenie tego, że była to żenada z przytoczoną przyśpiewką, było to że z młyna była ledwo słyszalna, a cała prosta (a na pewno duża większość bo specjalnie obserwowałem) która miała wstać i śpiewać razem z młynem tylko wstała by na koniec usiąść... :-)
23 sierpnia 2011, 19:44 / wtorek
Dobry doping był. Brawo młynarz, brawo kibice.
Moim zdaniem najfajniejsze było HSV na dwa baty.

Trzeba walczyć o prostą. Bp młyn zawsze będzie śpiewał, a prosta może pójść albo w doping, albo w zgnuśnienie.
Ciekawostką jest to, że o jakości dopingu na prostej w dużej mierze decyduje przypadek. Wystarczy mała grupka, nazwijmy to, odważnych, którzy głośno drą mordy, a już po chwili dołącza do nich reszta. Z drugiej strony, jeśli w pobliżu takiej grupki nie ma, to ludzie się zaraz płoszą i nici ze śpiewów.
23 sierpnia 2011, 23:51 / wtorek
Coś mi się widzi, że na prostej będzie słabo z dopingiem... Zrywy są, ale jak trzeba było pociągnąć to siadali... Inaczej mówiąc dawna prosta strasznie się rozproszyła... Coś z tym trzeba zrobić.

ps. młyn na na łkaesie zajebisty.
31 sierpnia 2011, 16:19 / środa
odnośnik

Moim zdaniem świetne, można by było zaadaptować. A Wisełka przecież by się nie obraziła. ; )
1 września 2011, 18:24 / czwartek
odnośnik
Można by było znowu to zaśpiewać na 2 strony w młynie teraz jest dużo osób więc śmiało można go podzielić na 2 części.
1 września 2011, 18:34 / czwartek
odnośnik
tego też nie śpiewamy a szkoda bo można by to było pociągnąć...
14 września 2011, 17:33 / środa
kazdy narzeka na naszego mlynarza. i znalazlem cos ciekawego w necie.. niewiem czy to fenomen czy poprostu wielka milosc do klubu ... odnośnik
14 września 2011, 18:09 / środa
Każdy narzeka na młynarza hmm ciekawe bo ja nie spotkałem się z tym, a to że jakieś pikniki napiszą tu na forum że za dużo było przekleństw to woła o pomstę do nieba.Bo na meczu do niego nie podejdą to na forum płaczą.Nie ma powodów aby na niego narzekać.
14 września 2011, 19:14 / środa
w sumie racja .MLynarz jest ok!!!! tylko wiecej luzu mu dac i jakas melodie ktora posniesie nas!!!!
14 września 2011, 19:39 / środa
Greenfans - rób zapisy na rozmowe z młynarzem, jak bedzie każdy tak podchodził i dzielił sie spostrzeżeniami to czasu mu zabraknie na prowadzenie dopingu. Młynarz czytać chyba umie, wiec moze sobie poczytać to forum. Od tego jest właśnie to jest. A jak ktoś nie umie dyskutować to wyzywa od pedałów albo tekst " to podbij do niego..."

Jak ochłoniesz to zauważysz ze doping na taką liczbę ludzi nie jest zadowalający, a spiewanie co chwilę "kurwy pokonamy" na pewno nie pociągnie za sobą prostej.
Dla mnie bluzgi to nic nowego, za długo chodze na Lechię, ale nie płaczcie potem ze prosta śpi , ze co trzeci spiewa , ze zielona pustoszeje. Moze nalezy sobie zadać pytanie czym zachecić ludzi do dopingu, a nie pierdolic ze pikniki płaczą....
Jesli tego nikt nie pojmie to nie długo młyn bedzie wyglądał jak na T29 jakies 2 lata temu, czyli jak grupka trędowatych odseparowana od reszty.

Czemu nie spiewamy Literka B..., czemu nie ma W Gdansku sie urodziłem...?

Pozdrawiam i życzę obiektywnego podejscia do sprawy.
Epitety mozna sobie darować gdyż na mnie to nie działa.

TYLKO LECHIA!
14 września 2011, 20:03 / środa
Cygnus x-1 o ile mnie pamięć nie myli piszę to już chyba któryś raz pod Twoim postem : 100% POPARCIA!
14 września 2011, 20:04 / środa
mi brakuje "alleluja". nowa wersja zdecydowanie mnie nie przekonuje :/ po co zmieniac cos, co dawalo rade?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.294