Gdańsk: środa, 23 sierpnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 93/114

1 października 2011, 20:57 / sobota
Zamiast srać się i pierdolić bzdury na forach ,zapraszamy po meczu do młynarzy na dół sektora .
Osoby odpowiedzialne za doping są powszechnie znane ,nie gryzą .
1 października 2011, 21:23 / sobota
FCLG widac w tej kwestii sie nie dogadamy.

A co do tradycji to kiedys byla taka za na wyjazdach sie chlalo i robilo promocje.

Gdyby ją kontynuowac to teraz polowa ekipy by siedziala a druga by dostawala bicie na kazdym wyjeździe.

Jak juz pisalem, nie podoba sie cos w dopingu to mozna podejsc do odpowiednich osob i przedyskutowac to i owo bo nie są to przypadkowi ludzie.

A pisanie ze my kserujemy cos od amici to szczyt bezczelnosci.
1 października 2011, 21:31 / sobota
"Marsylianka" jest tak samo stworzona przez Donalda, jak jego tezy, że jest jednym z nas.
1 października 2011, 21:51 / sobota
Osobiście czekam na pozostałe wersy "W Wolnym Mieście Gdańsku...."
1 października 2011, 22:26 / sobota
jedzie pociąg mkną wagony do Bydgoszczy wiozą nas . . . . : )

było już w tym temacie,
jakieś 53724784 odcinków temu

acz faktycznie aż się prosi o dodanie czegoś nie szeleszczącego
2 października 2011, 00:05 / niedziela
To jest TRADYCJA:

W Wolnym Mieście Gdańsku - gdzie korona w herbie jest
Mamy swą drużynę - która zwie się BKS

Alleluja, alleluja - alleluja BKS

Nad Motławą pragnę marzyć - nad Motławą pragnę żyć
Gdańskiej Lechii kibicować - po wsze czasy przy niej być

Plus zwrotki zapodane dużo wcześniej przez verde.

Na amikowską nutę można sobie podśpiewywać w ten deseń:

Lechio, Lechio, Lechio - ukochany klubie nasz
Lechio Lechio, Lechio - najwierniejszych fanów masz

Lechio, Lechio, Lechio - tyś na zawsze w sercu mym
Lechio pokaż wszystkim - kto dziś w Polsce wiedzie prym

Lechio, Lechio , Lechio - tyś strzeliła bramek sto
Lechio proszę Ciebie - strzel dziś jeszcze jeden gol

Lechio, Lechio, Lechio - ukochany klubie nasz
Lechio pokaż światu - jak Ty pięknie w piłkę grasz

i tak w kółko, aż do znudzenia...

Łączenie naszej TRADYCJI z Amiką moim zdaniem jest niestosowne.
2 października 2011, 00:11 / niedziela
niestosowne?!
Swiat kurwa schodzi na psy !
2 października 2011, 10:33 / niedziela
Wróćmy do tradycyjnej wersji! Na meczu z Bełchatowem w pewnym momencie połowa "U" śpiewała "alleluja alleluja" na przekór. To chyba wystarczający dowód, że ludzie chcą starego "W Wolnym Mieście"!
2 października 2011, 11:05 / niedziela
Śpiewamy to co zapoda młynarz, a nie to co sobie prosta podśpiewuje. Inna sprawa, że na ostatnim meczu PROSTA się NIE POPISAŁA.
2 października 2011, 11:49 / niedziela
U to Zielona, a nie prosta. (Swoją drogą, nie możemy wymyślić jakiejś nazwy dla młyna?) Chodzi o to, że ludzie są wkurwieni nową wersją i jej nie akceptują.
2 października 2011, 12:37 / niedziela
Problem jest też taki, że ludzie nie znają tej nowej wersji.
Jak się stoi na młynie, ale w oddaleniu od gniazda (a właściwie miejsca gdzie stoi młynarz, bo gniazda jak wiemy nie zamontowano) to nie słyszy się niczego co zapodaje młynarz. Tej nowej wersji ludzie muszą się domyślać słuchając tego, co śpiewają sąsiedzi. A każdy na około spiewa co innego - "najwierniejszych fanów masz", "ty zwycięstwo zawsze masz", "dziś zwycięstwo pewne masz" i jeszcze kilka innych wersji. Wielu ludzi śpiewanie ostatniego wersu odpuszcza, bo nie wiedzą co mają śpiewać.
Zwykle stoję u góry młyna (w górnych rzędach dolnego sektora). Na meczu z Bełchatowem wyjątkowo stałem niżej - dzięki temu wreszcie dowiedziałem się jaki jest tekst.
Ale jak mają nowy tekst skumać osoby z górnego sektora młyna, czy z prostej... to nie wiem.
2 października 2011, 18:56 / niedziela
A co wtedy o tym myśleliście ? Pytanie do zwolenników modernistycznej wersji "W Wolnym Mieście Gdańsku"
odnośnik
2 października 2011, 20:00 / niedziela
Adrian21.Nie wiem czy dobrze słyszałem,ale on nie mówił "tym panienkom z prostej" tylko 'tym pizdeczkom".obym się mylił.
2 października 2011, 20:26 / niedziela
w wolnym miescie ....nowa wersja jest o wiele lepsza,a alelluja,zawsze wychodzilo bardzo bardzo slabo,jedyne co jest hujowe to spiewanie na okraglo lalalala gdanska lechia bo to zajezdza mi amica,ostatnio cwiczina przyspiewka mega zajebista,i niema co plakac ze melodia leszka,bo jak bedziemy patrzec na to co kto juz spiewa to bedziemy mieli najgorszy doping w polsce,i beda spiewac goscie ze u nas na trybunach jest komuna,cala polska ma podobne przyspiewki tylko swoje slowa wprowadza,ale jak ostatnio trenowalismy nowa piesn to krew mnie zalewala ze mlynarz po 4 powtorzeniu zwatpil,bo niema checi by ktos jej sie nauczyl,chcemy by nasz doping byl dobry to trzeba nowe przyspiewki wprowadzic,bo od kilku lat ciagle to samo,i to samo
10 października 2011, 04:28 / poniedziałek
Zapodaję jako ciekawostkę , w tym przypadku kibice czeskiego Motoru Budziejowice ( hokej ) proponują wzorowac się na amice :)
odnośnik
18 października 2011, 16:37 / wtorek
Mała prośba do Ultrasów. Skoro ustawili już w miare przyzwoicie nagłośnienie to przydałoby sie zrobic jedna rzecz. Odnośnie "nowego" W Wolnym Mieście Gdańsku...żeby powiedzieć jasno i wyraznie ze na końcu jest NAJWIERNIEJSZYCH FANÓW MASZ. Bo na górnych sektorach zielonych gdzie stoje to co drugi śpiewa inaczej a chyba żaden poprawnie.
18 października 2011, 18:31 / wtorek
Dokładnie ja już słyszałem oprócz prawidłowej wersji , ,,Dziś zwycięstwo czeka nas,, oraz ,, Dziś zwycięstwa nadszedł czas,, fakt , że obydwie wersje by pasowały, ale ,,Najwierniejszych fanów masz,, jest w przyśpiewce i nikt już tego raczej nie zmieni ;]

A MY SWOJE !!!!!!
18 października 2011, 18:54 / wtorek
A ja i kilkunastu moich znajomych nie będziemy śpiewać nowej wersji "W Wolnym Mieście", bo śmierdzi Amicą. Było, jest i będzie w refrenie "Alleluja BKS". Napiszę raz jeszcze, przerobienie tej piosenki to wstyd i hańba. Zero szacunku do tradycji. Trzeba było jej w ogóle nie ruszać, jest przynajmniej kilkanaście innych piosenek, do których można wrócić, a nie zmieniać wersję akurat "W Wolnym Mieście".
Poza tym doping powinien być bardziej spontaniczny, jest akcja, to pierdolnięcie z dopingiem, a nie jakieś klaskania i zero reakcji na to co się dzieje na boisku, co to jest - tetrzyk "Zielona Gęś"?
18 października 2011, 19:02 / wtorek
Również podbijam kolege wyżej,tez nie spiewam tego gówna przerobionego i smierdzacego pyrami... nie potraficie wymysleć czegoś oryginalnego?
18 października 2011, 19:12 / wtorek
eFCLG - RACJA!
18 października 2011, 19:53 / wtorek
dokładnie, wróćmy do oryginału.
18 października 2011, 20:27 / wtorek
alleluja kompletnie sie nie rymuje i nie da się tego śpiewać za długo .

No to faktycznie protest ,że ho ho ho - Ty i kilkunastu Twoich kolegów nie będzie spiewało tego
18 października 2011, 20:56 / wtorek
Bunt kurwa. Macie śpiewać to co zapoda osoba prowadząca doping, a nie to co się wam podoba.
18 października 2011, 21:06 / wtorek
To ze zapoda to nie znaczy ze ludzie beda to spiewac,zreszta widzac reakcje osob w mlynie kazdy kreci nosem,za bardzo jebie ta piosenka tymi cwelami z pyrlandi a po drugie od kiedy to sie zmienia stara piosenke co spiewali ja nasi dziadkowie ? kurwa nie dopuszczalne takie cos jest....
18 października 2011, 21:17 / wtorek
Czemu ludzie tacy odważni nie są na wyjazdach, albo podczas meczów u nas.. wystarczy podejść na dół sektora i powiedzieć parę słów..
18 października 2011, 21:44 / wtorek
Ale po to jest ten wątek aby pisać co złe i dobre, a to mi również wali pyrami i tyle. Brak tego naszego Lechia style:)
19 października 2011, 08:06 / środa
O tym co mam śpiewać, a czego nie, będę sam decydował. Na pewno nie będę śpiewał śmierdzącej kartoflem wersji. Na tej piosence się wychowałem i nie pozwolę jej hańbić. I przestańcie powtarzać jak mantrę, aby porozmawiać z tymi z dołu sektora. Te osoby doskonale znają ten problem i jak dotychczas nie dały sie przekonać, że to błąd. Jeżeli normalna wersja się "rozjeżdza", to jej nie śpiewajcie, albo śpiewajmy ją z "rozjeżdzaniem" w końcu w dopingu na Lechii zawsze obowiązywał "Lechia style", a nie jakieś sztuczne, wreżyserowane, nie przystające do aktualnych wydarzeń a boisku widowisko...
19 października 2011, 13:04 / środa
No tak bo kurwa wy sobie bedzieci ustalać kto co i jak spiewa! Na rany Chrystusa koniec swiata !myslisz jeden debil z drugim ze nasi dziadkowie sie smucą z tego powodu?najważniejsze ze pamietamy o tej pieśni a to ze zostala delikatnie zmodyfikowana to tylko i wyłącznie potrzeba kibicowania..zebys chuj wie jak sie staral alleluja wychodzi dramatycnzie i nie wychodzi spiewanie !

HSV hymnu i kilku innych tez nie spiewajcie..sie kurwa obrażają.
19 października 2011, 13:07 / środa
aż mi się składnia poprzestawiała gdzieniegdzie :)
19 października 2011, 13:46 / środa
Debila to szukaj może u siebie w rodzinie, jeżeli nie masz nic konstruktywnego do napisania, to zamilcz. Uwierz, że akurat ja mam prawo wyrazić swoje zdanie. Nowa wersja nie podoba się wielu osobom i wszyscy doskonale o tym wiedzą.
19 października 2011, 13:54 / środa
to pyry sciagnely nasza przyspiewke a nie odwrotnie. mi sie osobiscie podoba nowa wersja, a tak w ogole to hymn naszego kraju tez byl przerabiany i co? :) a nasz hymn pyry tez zgapily i co przejmuja sie? pozdro
19 października 2011, 13:54 / środa
To nie śpiewaj, ja pierdolę. Kogo to obchodzi? Tylko potem nie narzekaj na forum, że doping słaby.
19 października 2011, 13:56 / środa
ZAPOWIEDŹ MECZU; odnośnik
19 października 2011, 14:29 / środa
Ja proponuję refren:

Lechio Lechio Lechio ukochany klubie nasz
Lechio Lechio Lechio najlepszego couch'a masz

albo

Lechio Lechio Lechio ukochany klubie nasz
Lechio Lechio Lechio najwspanialszy zarząd masz
19 października 2011, 16:53 / środa
moim zdaniem nie ważne jest czy przyśpiewka jest "przerobiona" czy nie. Spiewasz dla Lechii czy dlatego ze ktoś Ci każe? Jesli ktoś zmieni tekst a dalej będzie wychwalał nasz klub to nie bedziesz śpiewał bo kiedyś był inaczej? kiedyś stałeś kilka godzin w kolejce do sklepu po mięso. Czasy się zmieniają, trzeba to zaakceptowac.
19 października 2011, 16:57 / środa
gieral 92 na ch... to wszędzie wklejasz ? Żeby to jeszcze było kozackie to ok ale jest to słabiutkie.
Pozdrawiam
20 października 2011, 16:43 / czwartek
eFCLG
ok
21 października 2011, 14:18 / piątek
Do prowadzącego doping :) odnośnik moze to naszego lalalalalalalaaa Gdańskaaaa LEchiaaaa cos takiego :)
21 października 2011, 14:22 / piątek
coś takiego przed meczem mógłby robic na przyklad Gałek :D
21 października 2011, 15:12 / piątek
odnośnik

po bramkach na Traugutta zawsze było Lechio.. Lechio... nie zmieniajmy tego ;)) jutro będzie kilka okazji żeby to zaśpiewać ; )
21 października 2011, 15:24 / piątek
Kolego obejrzyj wpierw fimik, gdzie Ty widzisz tam że jest to doping po bramce? to jest na sekundy przed rozpoczęciem meczu
21 października 2011, 15:29 / piątek
praktycznie po każdej bramce było to śpiewane ;) również na tym filmiku, więc nie wiem o co Ci chodzi ; )
21 października 2011, 15:56 / piątek
Ja pierdole, ja mówie o moim filmiku chłopie wytrzeźwiej..
21 października 2011, 16:15 / piątek
Wyobrażacie sobie gdy Gałek robi takie same ruchy jak ten koleś na środku boiska a my w tym czasie
B-K-S! lalalalalala gdańska Lechiaaaaa, lallalalalalla gdańska Lechiaaaaaaaa.....

hahaha no może nie Gałek ale nasz młynarz by się do tego nadał, było by na pewno ciekawie!
21 października 2011, 16:36 / piątek
a po czym wywnioskowałeś, że do Twojego filmiku się odnosiłem Koleżko ; )
21 października 2011, 19:55 / piątek
ta i polowa pikoli zadławiłaby się popcornem nie wiedząc co jest grane...
23 października 2011, 07:24 / niedziela
Kilka spostrzeżeń na gorąco po meczu :

1. Dlaczego popadamy ze skrajności w skrajność? Najpierw śpiewaliśmy 1/3 meczu W Wolnym Mieście, a teraz Lalalala Gdańska Lechia... Nie możemy urozmaicić dopingu?

2. Oleole Oleola i tylko Lechia biało zielona. Według mnie bardzo dobry pomysł z tą przyśpiewką, ale wątpię czy się przyjmie bo kojarzy się głównie z Legią.

3. Jestem pozytywnie zaskoczony postawą prostej. Naprawdę było parę momentów gdzie prawie wszyscy wstali i śpiewali. Miejmy nadzieję, że "nowym" spodoba się ta atmosfera.

4. Rok temu jak Lechia przyjechała na kurnik w Poznaniu (a też ledwo co otworzyli stadion a do tego mieli wyniki w pucharach co nabijało frekwencję) to ich było tylko 18.5 tys. plus goście. Jak na kompletny chaos organizacyjny (6 kas otwartych na 20 przed meczem) i sportowy frekwencję uważam za rewelacyjną.

5. Prawie wzruszyłem się jak młynarz dzielnie walczył z chrypką a i tak dawał radę :).

6. Kuchenkorze dali dupy po całości. Spodziewałem się po nich o wiele więcej - dopingu na pełnej kurwie przez cały mecz, a było tylko kilka zrywów. ZNACZNIE lepsze ekipy wyjazdowe mają Legia i Ruch.
23 października 2011, 13:38 / niedziela
Dawno nic nie pisałem.

W temacie dopingu: na nowym stadionie, przy jego akustyce doping dla Lechii jest, w porównaniu z poprzednimi dwoma sezonami (pamiętam - protest itp.) REWELACYJNY!!! Gratulacje Panie i Panowie, bo... momentami aż ciarki przechodzą. Naprawdę dobrze się tego słucha i dobrze to wygląda.

Co do pkt 2 wpisu mojego poprzednika - pełna zgoda. Powiało legijnym klimatem. Akurat to wg mnie na "-".

Lech - sobota, pełen sektor i... zaistniał (piszę z mojego punktu widzenia/siedzenia/słyszalności) między 40 a 43 min. meczu oraz 2 razy krótko (30 sek. do minuty) w drugiej połowie. Razem około 5 minut. Poza tym goście (znam całe tabuny ludzi zachwyconych ich dopingiem słyszanym z perspektywy transmisji telewizyjnych) słabi. Oceniając realnie z samej góry stadionu, gdzie nikt i nic nie zakłóca mi tego co na stadionie akurat słychać: dopingowo Lechia wczoraj zdecydowanie lepsza od gości.
Niemniej nie popadajcie Panie i Panowie w samozachwyt - po prostu tak trzymać, a nawet lepiej. Przy takim dopingu nikt z krajowych ekip nie powinien się tu przebić.

PS. Wiem, że wiele osób z tym sie nie zgodzi, ale... transparent o Lechii i Kafarze - wg mnie szkoda pracy i kasy akurat na takie płótno. Wolałbym sektorówkę przygotowaną konkretnie na ten mecz. Ale cóż... moje zdanie, zrozumiem, że wiele osób sie z tym nie zgodzi. Ich prawo.

Reasumując - dopingowo jest o niebo lepiej niż bywało chociażby wiosną.
23 października 2011, 13:45 / niedziela
Zauważcie, że przy lalalalalalala gdańska Lechia.. ludzie się bawią, jest super atmosfera.. nie warto przerywać coś, co wychodzi w danym momencie kapitalnie.. pamiętacie Lechia gol z Odrą Wodzisław? To było coś podobnego..

Jedno małe spostrzeżenie.. na meczu z Bełchatowem śpiewamy W Gdańsku mieście mym, Lechia dzisiaj gra.. wczoraj śpiewaliśmy nie wiedzieć czemu Ole, Ola.. gdzie tu logika? Pomijam już fakt, że pół sektora nie śpiewało tego, bo jednoznacznie kojarzy się z Legią..

Jeśli będziemy to wprowadzać na stałe.. Ok, ale warto uprzedzić przed meczem, że wprowadzimy coś nowego, a nie tak nagle, z zaskoczenia.
23 października 2011, 13:47 / niedziela
7. Wiem, że przychodząc na mecz Lechii (cytując jednego klasyka z forum) "dopinguje się Lechię a nie piłkarzy", ale czyż Wojtek Pawłowski nie zasłużył swoją postawą w ostatnich meczach by młyn skandował jego nazwisko? O ile mnie pamięć nie myli ostatni takiego zaszczytu dostąpił... Dawid 2 sezony (!) temu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.276