Gdańsk: środa, 22 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 96/115

7 listopada 2011, 18:57 / poniedziałek
co do piosenki "w Gdańsku mieście mym" - proponuję cofnąć się w tym temacie do 2007 roku, gdzie zapodałem tę propozycję

odnośnik

Przyśpiewka poszła kilka razy na Traugutta - a że się nie przyjęła to inna kwestia.Było to długo przed tym, jak amikowcy zaczęli śpiewać swoją wersję. Więc gdzie tutaj jest jakiekolwiek ksero przyśpiewki pyr? Prędzej się zgodzę z tym, że piosenka wzorowana jest na Crvenie Zvezdzie (a za dobrze nie pamiętam, czy wpierw usłyszałem oryginalną melodię a potem to samo na trybunach w Belgradzie).
9 listopada 2011, 21:08 / środa
Czemu nagle nie ma śpiewki "Literka B...." ?
9 listopada 2011, 21:30 / środa
dobrze że, nie ma tej piosenki z literkami zawsze mi się jakoś z hanysami kojarzyła a w szczególności z Gks Tychy jak byli u nas na hokeju :)
natomiast szkoda że, nie śpiewamy: "przy kasach tłum,biletów brak..."
to jest nasza przyśpiewka i pasuje niezależnie od frekwencji :)
9 listopada 2011, 22:42 / środa
dzisiaj mój znajomy popełnił taki wpis na FB...100% poparcia...:

"Kilka dni temu byłem na meczu Bundesligi Werder Bremen v Fc Koln (3:2) miałem przyjemność posiadania biletu w sektorze 113 rzad 17 miejsce 1 .
Ten sektor znajdowal się nieopodal „klatki” gosci, choc i w moim sektorze nie brakowalo sympatykow FC Koln, którzy bez zadnych oporow okazywali radosc po zdobytej bramce, jak i smutek po straconej.
„klatka” obstawiona była przez policje uzbrojona po zeby w palki i karabiny (tak jak u nas). Po meczu, gdy wychodziłem z mojego sektora, z tlumem fanow WB, zauważyłem, ze wyjscia z sektorow gosci (klatki) tez sa otwarte!?
Wszyscy ci, którzy tam byli wychodzili tymi samymi wyjsciami, co pozostale 40 tys fanow WB, co bardzo i to bardzo dziwne!!, nie zauwazylem zadnych objawow agresji, krzykow, popychanek lub tez złośliwości z zadnej ze stron.
Bialo- zielone barwy WB mieszaly się z bialo- czerwonymi FC Koln! I to było takie normalne!!
Dlaczego tam można, a w Polsce nie?? Dlaczego my (kibice) mamy w sobie tyle nienawiści w sumie do takich samych jak my kibicow, tylko ze kibicujących innemu klubowi.
Czy tak samo jak my kochających pilke nozna.

Czy w czerwcu, jak przyjada kibice z calej Europy, czy tak samo będziemy ich nienawidzić?????. Czy może, akurat na Euro przestaniemy? Bo zdamy sobie na chwile sprawe, ze jest to sport, który nas laczyc powinien. ..ale już w sierpniu kedy zacznie się liga znow będziemy mogli spokojnie nienawidzic!!!! Tych którzy w sumie sa tacy jak my…………

To takie moje przemyślenia, po przyzwoitym meczu, na przyzwoitym poziomie z kibicami, jak na razie na poziomie, który dla nas jest nieosiągalny."
9 listopada 2011, 22:47 / środa
Ja P-I-E-R-D-O-L-E !!

Przecież Polski Kibic to Zwierze ,ma krew na butach i ogólnie chuligan :)

Masz kod do fify ?
9 listopada 2011, 22:51 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 listopada 2011, 22:56 / środa
Zastanawiałem się czy zapodać tobie bana na dzień dobry.
Przemyśl Adrian jak bardzo głupi jesteś ,zmień kolegów idź potrenuj żeby ciebie nikt nie bił .

Zwierzenia wasze nadają się na Gadki ,pozdrawiam
9 listopada 2011, 23:02 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 listopada 2011, 23:30 / środa
Marna prowokacja !
9 listopada 2011, 23:40 / środa
Przy poprzednim wpisie, zapomniałem wspomnieć o dopingu na ostatnim meczu. Bardzo podobała mi się postawa młynarza, potrafił zmobilizować ludzi. Z kolei podobało mi się też zaangażowanie większości osób z młyna - 30 minuta meczu, pikniki z prostej co chwile gwiżdżą, a im mocniej to robią tym głośniejszy doping u nas (i tak do końca meczu). Bardzo dobrze wyszła też nowa-stara przyśpiewka (forza BKS) i tu tez widzę dużą zasługę prowadzącego doping. Ogólnie też słychać poprawę, ludzie słuchają bębnów i starają się śpiewać do rytmu.

Czy tylko mi się wydaję, że im mniej osób na nowym stadionie tym lepszy doping? Ewentualny wyjątek to mecz z amicą.
10 listopada 2011, 14:05 / czwartek
Może dlatego jest lepiej, że kibice siedzący na górze już nie śpiewają pieśni i nie wznoszą okrzyków, których treści nie słyszą. Nagłośnienia nie ma nadal u góry i ludzie już dali sobie spokój z wysilaniem się aby zrozumieć co młynarz teraz zapodaje. Dlatego doping w głównej mierze prowadzi tylko dół sektora dopingowego.
14 listopada 2011, 20:16 / poniedziałek
Dokładnie, jak ktoś mądrze napisał kilka postów wyżej - przydało by się "Przy kasach tłum,biletów brak..."

Podoba mi się też "Tańczymy Labada" w wykonaniu śląsku, ale nie wiem czy to przypadkiem nie jest zwalone z Żylety bo w Warszawie też to dają :)
16 listopada 2011, 23:45 / środa
Życzę powodzenia w nauce dopingu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moze kiedyś jakoś przypadkiem i na Lechii będzie doping na miare ekstraklasy,(ps. proszę nie komętowac mojego wpisu.)
17 listopada 2011, 10:36 / czwartek
Nie robić czego?
17 listopada 2011, 10:56 / czwartek
.....komętować.... Prawdopodobnie chodzi o popularną grę w komętkę......
17 listopada 2011, 12:26 / czwartek
ja jednak "skomętuję " : HAHAHAHA
17 listopada 2011, 15:16 / czwartek
komę.... dobre ;)
np. komę sawa
to forum uczy i bawi :)
17 listopada 2011, 21:15 / czwartek
Witam,
Mam propozycję na nowy hymn dla Lechii (wg mnie ten obecny jest kiepski) - "Przeżyj to sam" Lombardu. Dlaczego właśnie ona?
1. Piosenka jednoznacznie kojarząca się z obalaniem komuny, z niesamowitą atmosferą jedności Polaków w tamtych latach. To Gdańsk jest znany na całym świecie, jako miasto, które obaliło komunę, to na stadionie Lechii wieszano patriotyczne transparenty, to po meczach Lechii często zaczynały się zadymy z zomowcami. Szkoda zaprzepaścić taki dorobek i nie odwoływać się do niego. Szukałem też wśród piosenek o tematyce morskiej, ale nic fajnego nie znalazłem.
2. Ponadczasowe, mądre słowa - te słowa za sto lat też będą aktualne. Słowa, których nie trzeba przerabiać na siłę pod piłkę nożną. W sondzie internetowej wśród kibiców w Europie jako najlepszy hymn został wybrany „You’ll never walk alone” Liverpool, na drugim miejscu „Pretty bubles on the air” West Ham United. W obu tych piosenkach nie ma słowa piłce nożnej. Z kolei hymn Chelsea to melodia dla dzieci, a słowa dla debili.
3. Świetna w warstwie melodycznej, ani za dziecinna, ani za trudna, a moment kiedy się śpiewa „przeżyj to sam” powinien rozwalać stadion na kawałki.
4. Piosenka natychmiast rozpoznawalna, którą zna i lubi prawie cała Polska.
5. Wszystkie części łatwe do zaśpiewania – przećwiczone na setkach koncertów, śpiewane przez wielotysięczne tłumy. „Warszawski dzień” Czesława Niemena, śpiewany przez Legię ma za trudną melodię i słychać (przynamniej w TV), że w niektórych momentach nie dają rady.
Jedyny minus – w całości jest za długa i trzeba po dokładnym przesłuchaniu, zdecydować, które zwrotki śpiewać (tekst jest tak napisany, że można to zrobić bez problemu), np. refren 1 raz, potem pierwsza zwrotka i refren w wersji dłuższej, np. ten fragment z koncertów, gdzie zespół podkłada tylko rytm. Wg mnie zaśpiewanie całości nie może trwać dłużej niż 2 min. (to jest absolutne maximum – por. z długością hymnów śpiewanych np. w Anglii).
17 listopada 2011, 21:24 / czwartek
A według mnie to jest DEBILNY pomysł ! Sam się przeżyj !
Taką mam koncepcję. Dobranoc !
17 listopada 2011, 21:31 / czwartek
Pomysl nie jest zly calkiem fajny i dobra piosenka, lecz po co mamy sie znizac do poziomu innych klubow gdzie sa wykorzystywane Polskie piosenki do hymnu jak np. sledzie, czy korona. Hymn my juz mamy i niech tak zostanie nie ma co kombinowac.
17 listopada 2011, 21:43 / czwartek
Jarula czy jak ci tam, kurwa mać chłopie mam dziwne przeczucie, że więcej do powiedzenia masz w tym wątku: odnośnik
17 listopada 2011, 21:46 / czwartek
Proszę Cię człowieku ogarnij się, albo przynajmniej nie pisz już nic.
17 listopada 2011, 22:24 / czwartek
Zobaczcie sobie na youtoube jak wypada hymn Lechii, tak właśnie to wygląda z zewnątrz – jeśli nadal uważacie, że jest świetny, to gratuluję. Nie proponuję jakiejś tam pioseneczki (takie mają Arka i Korona – spróbuj to zaśpiewać), proponuję HYMN. Proponuję naśladować najlepszych, dlatego podałem jako przykłady Liverpool i West Ham. Jeśli zadacie sobie trochę trudu i wyszukacie na youtoube oryginał You’ll Never Walk Alone (nie pamiętam kto to śpiewa, ale brzmi to jak jakaś pioseneczka na dobranockę) i porównacie z tym, jak to wychodzi na stadionie (wygląda tak jak by to był zupełnie inny utwór), to będziecie mieli to, o co mi chodzi. Nie upieram się, że mam rację, ale jak już ktoś chce mi przysrać, to niech się trochę wysili i poda jakieś argumenty. Zawsze znajdą się tacy, którzy siedząc w czarnej dupie uważają, że są na fajnej imprezie, bo tak wygodnie się siedzi i po co się wysilać.
17 listopada 2011, 22:44 / czwartek
Pierdolnij się czymś ciężkim w swój zryty łeb i może w końcu otrzeźwiejesz. Chociaż właściwie, nie ma co się denerwować, dzieciak założył konto kilka dni temu, niech się wyszaleje na forum..
17 listopada 2011, 22:50 / czwartek
Czlowieku ogarnij sie!!! Dla mnie "My wierzymy..." jest najpiękniejszym hymnem i nie zamieniłbym go na żaden inny!
17 listopada 2011, 23:33 / czwartek
Dokładnie Mati :)
17 listopada 2011, 23:59 / czwartek
A Wy się znowu spinacie.Od wczoraj na tym forum jesteście ,że nie zdążyliście się już przyzwyczaić?Nowy stadion,nowe wynalazki ,olejcie ziomka ciepłym moczem i błagajcie pana żeby tego typu debile nie mieli nigdy nic wspólnego z podejmowaniem decyzji na Lechii!
18 listopada 2011, 01:53 / piątek
"Więc chodź, przyjebię Ci deską..."

;)
18 listopada 2011, 02:07 / piątek
Jarula czyżby sektor rodzinny się odezwał? Raczej tak...więc dalej wpierniczaj paróweczkę i siedź cicho a doping zostaw tym którzy mają cos w tej materii do powiedzenia...
18 listopada 2011, 07:46 / piątek
........ raz żółtą, a raz niebieską ;D
18 listopada 2011, 11:48 / piątek
Gdzie jest t-t?Coraz wiekszy bajzel sie robi.....
18 listopada 2011, 12:50 / piątek
Nic się nie dzieję, nie ma się już do czego przyczepić to się do Hymnu czepiasz? Jako nieliczni mamy prawdziwy Hymn i trzeba to uszanować !! Zgiń i przepadnij maszkaro...
18 listopada 2011, 13:06 / piątek
Jarula skoro brakuje tobie hitu z polskiej sceny muzycznej to może pojedź do Gdyni i tam pomaluj świat na ......
18 listopada 2011, 17:43 / piątek
Jak już jechać do gdyni to też ze starym hitem na ustach-
"Wsiąść do pociągu z Gdańska do gdyni , nie bać się arki nie bać się gliny,ściskając w ręku kamień brukowy(lub torowy do wyboru) będziemy śledziom rozbijać głowy" hej.
18 listopada 2011, 20:28 / piątek
A nie tak to leciało ;)
"Wsiąść do pociągu z Gdańska do gdyni, pójść na eids-monda dać im po dyni.
Ściskając w ręku kamień brukowy będziemy śledziom rozbijać głowy"
Tyle że to już nie aktualna bo na aids-monda tylko w tenisa można pograć z rysiem z klanu ;)
18 listopada 2011, 20:41 / piątek
Pamięć już zawodna... czy protoplastą tego hiciora nie było:
"Wsiąść do pociągu byle do Łodzi, wziąć z sobą kosę też nie zaszkodzi,
Ściskająć w ręku kamień brukowy, aby łodzianom rozbijać głowy.
Już Łódź Fabryczna, trzeba wysiadać..."
18 listopada 2011, 20:56 / piątek
Oj tam czepiacie się go. Nasz hymn jest jaki jest szału nie ma. Tu się z nim zgodzę. Ale ok. jest tradycja i część chce się jej trzymać. Skoro Lech może mieć nieskomplikowany w słowach hymn to my też. Pomysł na używanie hitów rodzimej piosenki do hymnu jest do d... . Bo jeszcze się okaże że zamiast śpiewać "przeżyj to sam" na koniec sezonu spadniemy klasę niżej i będzimy śpiewać hymn weselny pana młodego "znowu w życiu mi nie wyszło..."
18 listopada 2011, 21:13 / piątek
NASZ HYMN JEST NAJLEPSZY!!
NASZA DRUŻYNA JEST NAJLEPSZA!!
NASZ MŁYN JEST NAJLEPSZY!!
LECHIA GDAŃSK TO MY!! I O TYM NIE ZAPOMINAJMY!!
Jeśli masz olśnienie to zgłoś się do LP i tam zapodaj temat a nie żalisz się na forum!!
LECHIA PONAD WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18 listopada 2011, 21:36 / piątek
Ja tam i tak pamiętam po swojemu hehe.
pozdrawiam
18 listopada 2011, 21:37 / piątek
ehh rozumiem wymyslać nowe przyspiewki, ale kurwa proponować zmienić hymn? podczas ktorego w trakcie spiewania nie jednego z nas sciska za gardlo z dumy... zajebalo szprotką
18 listopada 2011, 22:38 / piątek
Jarula: "Przeżyj to sam" jest naprawdę dobrym kawałkiem i z tym się z Tobą zgadzam w 100%, reszty nie SKOMĘTUJĘ ;-)
18 listopada 2011, 23:37 / piątek
"Przeżyj to sam" spiewaliśmy juz dużo wcześniej ,choc zawsze zastanawiałem się co to znaczyło "póki jeszcze szalik masz"?
19 listopada 2011, 08:19 / sobota
Jak widać, nie ma akceptacji dla mojego pomysłu - nic na siłę. Dla mnie temat jest zamknięty. Pozdrawiam wszystkich komentujących.
19 listopada 2011, 17:01 / sobota
Również pozdrawiam :)
A dzisiaj Tyyylkoo Zwycięstwooo !!
19 listopada 2011, 23:07 / sobota
odnośnik

Dla wszystkich, którzy twierdzą, że niby "OO NAAASZ..." wypada słabo.
Przecież to ma niesamowite pierdolnięcie!
20 listopada 2011, 11:48 / niedziela
odnośnik

kiedyś było śpiewane duuuużo wolniej, piękniej...
20 listopada 2011, 22:27 / niedziela
I ty przejście na jednym wydechu "MyyyyWieeerzyymy"

:)
21 listopada 2011, 13:26 / poniedziałek
brak slow... odnośnik
21 listopada 2011, 14:45 / poniedziałek
Już to pisałem.. Moja prośba do młynarza aby przed w trakcie meczu powiedział aby śpiewać wolniej przyśpiewki (świadczy o tym powyższa rozmowa i filmiki z hymnem) bo to daje efekt lepszy niż pędzenie do przodu i sektory się prześcigają kto szybciej..
I taka luźna propozycja aby na trzy ostatnie mecze u siebie na płocie wisiały patryjotyczne flagi i przekreślona mordka cze fujary(wiem że wisi ale zawsze warto pokazać jakie wartości mają kibice Lechii)
21 listopada 2011, 20:47 / poniedziałek
Ze względu na szerzącą sie lewackość i popcornowe klimaty, a także prawdopodobiestwo pojawienia się kurew w lożach, proponuje tuż po hymnie Lechii, lub nawet PRZED zaśpiewać hymn narodowy.

Jeśli weszłoby to w krew, oj ale byłoby pięknie patrzec jak lewackie kurwy krew zalewa!

Do przemyslenia.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018