Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 97/115

22 listopada 2011, 10:30 / wtorek
odnośnik

Mysle ze po takim dopingu nasi zaczęli by grać swoje tj. tak jak chcemy ;) Huj, że zamknęliby nam stadion na jakiś czas..
23 listopada 2011, 19:11 / środa
odnośnik

W środę 23 listopada na sektorze zielonym wreszcie zamontowane zostało długo wyczekiwane gniazdo.
(...)
Wraz z nową konstrukcją lepiej wszystkim będą mogli zaprezentować się bębniarze wraz z trzema nowymi bębnami, które każdy miał okazję usłyszeć już na meczu z Widzewem. Wraz z pokrowcami i pozostałym potrzebnym do nich asortymentem zostały zakupiony przez stowarzyszenie dzięki ofiarności dwóch kibiców, którzy przekazali nam środki specjalnie na ten cel. Jeszcze raz chcielibyśmy Wam bardzo podziękować!!!
~~~~

wszyscy na mecz~!
23 listopada 2011, 20:43 / środa
Małe i niskie jakieś to gniazdo raczej bębniarze w nim się nie zmieszczą będą musieli dalej na dole stac.

Beczka z T29 by się przydała.
26 listopada 2011, 12:42 / sobota
odnośnik

Dobrze by było przy naszej przyśpiewce lalalalalalala, gdańska Lechia zrobić taki.. chaos jak Besiktas i generalnie tureccy kibice. Nie chodzi mi o to by wychodzić na środek stadionu i machać łapami, ale o sam poziom decybeli:) Przy odrobinie zaangażowania jest to wykonalne, ale potrzeba trochę więcej ludzi:)
26 listopada 2011, 13:10 / sobota
odnośnik

i tak jak napisał 1945 jest to do zrobienia. Do tego dodałbym właśnie race na koronie stadionu i coś co zauważyłem w podanym powyżej filmiku. Po zainicjowaniu przez "młynarz" tej przyśpiewki, gdy schodził on z płyty boiska spojrzał zawodnikom Besiktasu w oczy i coś do nich powiedział. Ja to sobie wyobrażam, że w wykonaniu Naszego "młynarza" mogłoby to brzmieć coś w tym rodzaju: "Surma a tylko to spierdolcie".
28 listopada 2011, 21:39 / poniedziałek
Panowie to już prawie było to! Jedyny minusik według mnie to trochę za mało urozmaicenia ale nawet dzisiaj jakoś mi to szczególnie nie przeszkadzało.

Chciałem też pochwalić prostą bo większa jej część przez prawie cały mecz stała i śpiewała, jednakże patrząc na naszą frekwencję (10 tys. braci) to dam głowę, że wszyscy byli jeszcze z Traugutta.

No i na koniec "goście". Trochę mnie zawiedli. W poprzednich latach podczas mniej licznych wyjazdów darli mordę cały mecz a tu bardzo długie przestoje. Ale i tak trzeba im oddać uznanie za stawienie się w takiej liczbie w poniedziałek. Myślę, że największym dla nas wyzwaniem w tym sezonie jeżeli chodzi o doping (o stronę sportową zresztą też) będzie mecz Legią. W przedostatniej kolejce sezonu mecz w Gdańsku może decydować o mistrzostwie więc mogą być dodatkowo zmobilizowani.
28 listopada 2011, 22:53 / poniedziałek
Ja mam jedną wątpliwość odnośnie dopingu. Przy tej liczbie kibiców schemat, w którym raz śpiewa jedna połówka stadionu, raz druga chyba nie zdaje egzaminu. Niby może to wpływać mobilizująco, zachęcająco (na prostą), jednak już po 2-3 turach doping z prostej zaczyna strasznie słabnąć... Chyba w tej sytuacji lepiej zdają egzamin przyśpiewki dla całego stadionu.
29 listopada 2011, 20:33 / wtorek
Uwagi z gniazda odnośnie trzymania szalików prawidłowo jak najbardziej słuszne.
Gniazdowi proszeni o więcej uwag personalnych typu: "ty w czerwonych rajstopach czemu nie śpiewasz?"
Forza BKS bez klaskania.
29 listopada 2011, 21:06 / wtorek
A przyspiewka "Boja sie nas kibice angielscy" ktora zaintonowal wczoraj mlynarz powinna byc spiewana szybciej i z klaskaniem, a nie z podniesionymi barwami.
Do tego po co ja zmieniac ? Stara wersja byla ok.

Zielono bialo zielono sie mieni
To kibice Lechii sa (Lechii sa!!)
Ci kibice sa niezwyciezeni
Boi sie nas caly swiat (Caly swiat!!)
Boja sie nas kibice angielscy
Boja sie nas takze holenderscy
Boi sie nas cala polska liga
Boja sie nas kibice Gornika.
29 listopada 2011, 21:17 / wtorek
doping dobry jak prosta niechce spiewac to lepiej podzielic młyn na góre i dół . I czemu nie spiewamy juz na dwie strony TWierdza Wrocław Biała Gwiazda Gdańska LEchia Ksiestwo Słupskie zawsze wychodzilo to dobrze i mozna to troche pociagnąc
29 listopada 2011, 21:20 / wtorek
Na górę i dół? Przecież na górze praktycznie nikogo nie ma.
29 listopada 2011, 21:43 / wtorek
wielu osobom znane,z archiwum X:

do boju Lechia Gdańsk!
do boju Lechia Gdańsk!
do boju biało-zieloniiiii!
do boju Lechia Gdańsk!

i od nowa. na pełnej kurwie jest bardzo transowe. kto śpiewał ten wie ;)
29 listopada 2011, 21:44 / wtorek
to sektor na pół robisz róznice. a na górze chyba ktos był bo kogoś tam widziałem
29 listopada 2011, 21:49 / wtorek
Ktoś był, ale żeby od razu robić z nimi doping..to się mija z celem. Na takich meczach jak ten w piątek można poćwiczyć. Tylko tak myślę.. trochę mało ludzi jest mimo wszystko na młynie, by robić doping na dwie części.
29 listopada 2011, 22:20 / wtorek
Tak wgl to powinni zamknac gorne sektory i sprzedawac bilety na dolne, zeby chociaz je wypelnic.
29 listopada 2011, 22:31 / wtorek
dobrze by było zeby kazdy zwracał uwage koledze obok który nie spiewa ale w praktyce wiem jak kto jest i mało kto zwróci komuś uwage.
29 listopada 2011, 23:20 / wtorek
Akurat na meczu z Ruchem wokół mnie wszyscy się wzajemnie mobilizowali, nie wiem jak w innych miejscach sektora.. ale tam gdzie byłem, było mega.
30 listopada 2011, 15:00 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 listopada 2011, 15:18 / środa
Marek nie ułatwiajmy smutnym panom ich pracy :)
Na głupotę nic nie poradzisz .
30 listopada 2011, 16:30 / środa
Deadhead, "Do boju biało-zieloni" jest 3x. Myślę, że byłoby miło posłuchać tego kibicom starszej daty
30 listopada 2011, 16:42 / środa
Do boju Lechia Gdańsk,
Do boju Lechia Gdańsk,
Do boju biało-zieloni,
Do boju biało-zieloni,
Do boju biało-zielooniiiii,
Do boju Lechia Gdańsk !!!

Tak to szło w oryginale i było śpiewane przez lata. Warto odkurzyć...
30 listopada 2011, 17:38 / środa
dokładnie panie Marku,tak to właśnie leciało.
30 listopada 2011, 18:18 / środa
Fajnie, że śpiewamy Forza Lechia. Trochę pośpiewamy , reszta sie z czasem nauczy i bedzie "szlagier" . Drugim "szlagierem" byloby niewatpliwie "Do boju Lechia Gdańsk!!! Nie bez znaczenia pozostaje fakt , że jest to orginał w Polsce i melodia nie wykorzystywana chyba przez zadna ina ekipę. Czemu ta pieśń zanikła skoro śpiewaliśmy ja też już w czasach "nowej" Lechii?
30 listopada 2011, 18:21 / środa
*inna

bareja
20 listopada 2010, 22:16 / sobota
Moim skromnym zdaniem Simek śpiewanie dwóch kolejnych zwrotek mija się z celem. U nas niema szans , żeby tak skomplikowany repertuar godnie zapodać. Mi szkoda innych, prostych piosenek jak np.:

1. Biało Zieloni , Biało zieloni
Heja hej Zieloni!!
Biało Zielonii , Biało zieloni
Heja hej Zieloni!!

lub:

2. Do boju Lechia Gdańsk!!
Do boju Lechia Gdańsk!!
Do boju biało - zieloni
Do boju biało zieloni!!
Do boju biało zieloniiiiiiiiiiiii!!!!!!!
Do boju Lechia Gdańsk!!!

W jednym i drugim przypadku tekst prosty do powtórzenia, orginalny i można śpiewać z klaskaniem i bez oraz śmiało można pociągnać dłuższy czas. Drugiej piosenki chyba z 5 lat już nie było... A szkoda.
2 grudnia 2011, 23:08 / piątek
Doping dzisiaj na podobnym poziomie co z Ruchem, dobrze było. Brawa dla sektora dzieciaków, może im gniazdo zbudować? :-)
2 grudnia 2011, 23:52 / piątek
Dzieciaki były często głośniejsze niż Polonia (poważnie!!!) - dla mnie absolutna rewelacja i pełen szacunek dla opiekuna, który fajnie ich nakręcał. Miło patrzeć jak rosną nowe pokolenia Lechistów.

Nie byłem na Ruchu (niestety poniedziałek i praca), ale z tego co słyszałem w TV, brzmiało wszystko wtedy zdecydowanie głośniej (no i ta oprawa!). Inna sprawa, że dzisiaj często doping był lekko treningowy i był to chyba dobry mecz na takie ćwiczenia.
2 grudnia 2011, 23:59 / piątek
dzieciaki były niezłe ,a biorac pod uwage ze od 14 min przygrywalismy 2 bramkami to i starzy dali rade ;-)
3 grudnia 2011, 00:18 / sobota
A ja znowu muszę pochwalić gniazdowych. Odwaliły chłopaki kawał dobrej roboty - wszystkie okoliczności nie sprzyjały dobremu dopingowi, a oni mimo to potrafili ludzi zmobilizować. Do tego robili to w sposób, który mi się bardzo podobał.
Dzięki!
3 grudnia 2011, 00:59 / sobota
Wielkie brawa dla dzieciaków i Fanklubu z Tczewa, który te dzieciaki na mecz zabrał!

Nowa przyśpiewka, bardzo fajna :)
3 grudnia 2011, 02:22 / sobota
doping dziś zajebisty, młynarze stanęli na wysokości zadania, doping odwrotnie proporcjonalnie do gry i frekwencji z każdym meczem coraz lepszy, jedno tylko mnie wkurwia, po meczu wkłady trzeba było porządnie opierdolić a nie kurwa młynarz zajebiście wykonujący robotę przez cały mecz na koniec strzela babola w postaci "chodźcie do nas"
3 grudnia 2011, 04:23 / sobota
Podstawy: Szacunek dla młynarzy, dla tych którzy śpiewali i zostali 90 min (na moje oko [a stałem na trybunie zielonej] dużo bylo ludzi wychodzących od wyniku 1:3... Ale nie lubię kłamstw, był (jedyny jaki dostrzegłem) moment, gdy Groclin nas przekrzyczał - mianowicie śpiewali (równo z nami) : "La La La La La La polonia Gol ", ale w równoczesnym momencie młynarz (chyba) opierd**** nie śpiewających z trybuny zielonej. I Jeszcze jedno - szacunek dla kolesia, który wyjaśnił "kibicowi" nie chcącemu usiąść przy jednej z naszej przyśpiewek, ktoś w końcu wziął sprawy w swoje ręce, mam nadzieje, że nie poniesie (koleś, który wyjaśniał ) żadnych konsekwencji :).
3 grudnia 2011, 07:43 / sobota
Szacun dla dzieciaków i ich opiekuna, serce rośnie!
3 grudnia 2011, 10:07 / sobota
Kolego Marlboro, nie wiem co paliłeś na meczu, ale nikt nas tam nie przekrzyczał. Widocznie akurat zmienialiśmy pieśń i było ich przez sekundę czy dwie słychać, tyle.. Nie istnieli cały mecz, ponapinali się przed meczem i właściwie ze strony kibicowskiej dla nich ten mecz skończył się z pierwszym gwizdkiem.
3 grudnia 2011, 10:43 / sobota
Kibicowsko nie ma co o Polonii w ogóle gadać, bo nie istnieli. Przekrzyczeni to oni zostali parę razy przez dzieciaki, więc dla mnie ten ich wyjazd to żart.
3 grudnia 2011, 12:20 / sobota
Czy mógłby ktoś napisać słowa przyśpiewki z szalami i pokazywaniem palcem?
Swoją wersję śpiewałem, ale nie jestem pewien, czy czegoś nie przekręciłem.
3 grudnia 2011, 12:29 / sobota
Lechio, kochany klubie nasz, pokonasz k...., k....,k...., pokonasz!!!!
3 grudnia 2011, 18:11 / sobota
Lechio Ukochany...i dalej jak kolega wyżej napisał
3 grudnia 2011, 19:26 / sobota
3 grudnia 2011, 19:31 / sobota
czechu -KOCHANY KLUBIE NASZ ! Twoje to nawet rymu nie łapie. Tak było odkąd pamiętam a jest to już długi czas.
4 grudnia 2011, 19:15 / niedziela
Jak wyzej prowadzenie dopingu konkretne, a przy przyspiewce Lechioo kochany klubie nasz ** pokonasz ... to w miejsce tych 2"*" dac 2 bebny, bedzie wtedy czas na zlapanie oddechu i odlozenie szali choc dobrze by bylo wolniej spiewac cala przyspiewke oprocz kawalku "pokonasz ... k..wy" .Niech jeszcze tylko ludzie zrozumieja, ze BĘBNY WYBIJAJA RYTM, a nie oni sobie w mózgu, a no i troche zaglosno byly glosniki moim zdaniem.
I mam nadzieje, ze wkoncu zaczniecie egzekwowac ubior na sektorze i inne zasady panujace na nim i jestem ciekaw wzoru nowych flag, dobre by byly jednakowe(to chyba wiadome) i moze we wzór szachownicy ? I niektore przyspiewki lepiej by bylo zaczynac od 3, czte, ry.
I taka moja propozycja odnośnik od 6:16 słowa łatwo dobrac np. Gdańska Lechia BKS, czy hej Lechia gol/a ole ole choc lepiej 1-szy przyklad. Ogolnie skoczna przyspiewka i ma potencial rownajacy do "lalalala gdańska Lechia" tylko wprowadzic i sie bawic ;D i nie musimy skakac tak jak oni, tylko np tak jak My, przy lalalala gdańska Lechia.
i literke przydalo by sie wprowadzic na pge znowu.
4 grudnia 2011, 19:31 / niedziela
w latach 80 kiedy LECHIA grała w 2 lidze była taka przyspiewka
bój to był nasz ostatni
krwawy skonczył się trud
gdy BIAŁO-ZIELONI
do 1 ligi wróć

teraz proponuje tak

LECHIA to jest potega
LECHIA to jest nasz klub
ZA BIAŁO-ZIELONYCH
Pójdziemy aż po grób
4 grudnia 2011, 19:37 / niedziela
Nie wiem w jakiej intonacji to sobie "wymyśliłeś", ale mi to zupełnie nie podchodzi pod żaden rytm...
4 grudnia 2011, 19:52 / niedziela
blizniak wyobrażasz sobie, że na Lechii przyjmie się przyśpiewka na melodię hymnu wszystkich komunistów?
odnośnik - zwróć uwagę na refren...
10 grudnia 2011, 20:03 / sobota
W zwiazku z jutrzejszym meczem

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Leszka Millera p*** Leszka Millera
10 grudnia 2011, 23:34 / sobota
I zeby mlyniarz powiedzial wszystkim, zeby sie zeszli maksymanie do srodka sektora i LITERKE znowu wprowadzic.
10 grudnia 2011, 23:57 / sobota
I pamiętajcie, przestańcie się zachowywać jak poznańskie słowiki czy inne pedały. Dopingujemy, nie gwiżdżemy, nie pajacujemy. Niech się żółto-czerwone kurwy bawią, niech śpiewają. Zagłuszamy ich, z całych sił, ale przede wszystkim śpiewamy dla naszej Lechii. Słuchamy poleceń gniazdowego. Nikt się nie opierdala. Niech każdy po meczu wychodząc ze stadionu powie sobie, że dał z siebie wszystko.

I szykujcie już siły na przyśpiewkę:

Lechio, kochany klubie nasz, pokonasz kurwy, kurwy, kurwy.. POKONASZ!!! Na tym ma być pierdolnięcie!!!! Mega!
11 grudnia 2011, 00:23 / niedziela
Kiedyś też się śpiewało:

"Cztery do zera
i Lechia żegna frajera!"

Ja wiem, że to brzmi jak baśń z krainy tysiąca i jednej nocy, ale sądzę , że taka konkretna przyśpiewka z jasnym przekazem mogłaby pozytywnie wpłynąć na naszych.

I jeszcze to:

"Hej la la hej lalala
Be ka es trzy punkty ma
Be ka es wygra mecz
a my śpiewa my tak:

Hej la la hej lalala
Be ka es trzy punkty ma
Be ka es wygra mecz
a my śpiewamy tak:"
(tak w kółko)
11 grudnia 2011, 09:39 / niedziela
Przy Lechio kochany klubie nasz trzeba to troche wolniej spiewac i wieksze przerwy to bd jebniecie. I nie spinac sie jak beda cos krzyczec, odspiewamy hymn, pojedziemy z dopingiem i oni sobie wtedy usiada !
11 grudnia 2011, 14:40 / niedziela
To dzisiaj na dwie strony z rodzinnym :-)
12 grudnia 2011, 20:47 / poniedziałek
F. -"Jak klaszczemy, to wszyscy
jak skaczemy, to wszyscy
Wtedy jest efekt"
; ))
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.065