Gdańsk: piątek, 31 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 98/114

13 grudnia 2011, 13:03 / wtorek
Dobrze gada ;D Teksty dobre tez ma.
27 grudnia 2011, 20:45 / wtorek
napisze tu: ile uzbieraliśmy kasy na flagi na kij .I ile jeszcze potrzeba i na ile zbieramy.Miało byc info ile uzbieralismy ale nigdzie ani widu ani słychu.Wrzuciłem do puchy zeby nie było.
28 grudnia 2011, 06:31 / środa
Jak nie bylo LP pisali na swojej stronie ze zebrali za pierwszym razem 2600 a za drugim 800zl!!!
28 grudnia 2011, 08:59 / środa
pokaz link wtedy bo szukam i szukam i nie moge znalesc na stronie LP , tylko pisali o zbiórce na paczki swiateczne
28 grudnia 2011, 09:49 / środa
z Polonią - 2676,37 zł
z Jagiellonią - 804,53 zł

Koszt materiału to 5tyś zł

Napisz na info@lwypolnocy.pl to dostaniesz dokładną informacje odnośnie tych zbiórek.
28 grudnia 2011, 10:30 / środa
Z lekkim opóźnieniem podajemy wyniki zbiórek na stronie za co przepraszamy. Wszelkie informacje znajdziecie pod linkiem:

odnośnik

Wszystkim, którzy wsparli akcję bardzo dziękujemy i jak widać do całej kwoty pozostało na prawdę niewiele !!! Na Lechistów można zawsze liczyć !!!
28 grudnia 2011, 16:34 / środa
Na meczu z Jaga nie widziałem niestety osoby zbierajacej, ale ma byc info, wiec bez problemu.
5 stycznia 2012, 19:34 / czwartek
Co myślicie o wykorzystaniu refrenu z tej piosenki ?
odnośnik

Biało-Zieloni, krzyże w koronie !
Biało-Zieloni, zieleń i biel !
Wy dzisiaj gracie i zwyciężycie !
W kartach historii zapiszcie się !

Nie wiem czy taka propozycja już była także jeśli tak, to wybaczcie :)
13 stycznia 2012, 16:35 / piątek
Nie wiem gdzie to wkleić więc wrzucam tu...
odnośnik i odnośnik
Ktoś może wie o co chodzi w tej oprawie i czemu pojawiła się LECHIA?
13 stycznia 2012, 16:49 / piątek
Chyba po prostu się jebnęli i zamiast Legii wpisali Nas. Zobacz po kolei jakie masz wypisane nazwy drużyn na oprawie i jaki jest terminarz Sportingu (liga, Puchar Portugalii, Liga Europy). Niezły babol zważywszy, że mają jakąś flagę łączoną Sporting&Lechia :)
13 stycznia 2012, 17:19 / piątek
Faktycznie.. Dzięki za wyjaśnienie;)
13 stycznia 2012, 21:42 / piątek
Widać kto ma markę za granicą. :) Nie pierwszy raz się spotykam z rozpoznawaniem nazwy Lechia.
14 stycznia 2012, 19:43 / sobota
Fajnie by było kiedyś przy pełnych trybunach i przy naszym Hymnie zrobić taką oprawę :)

Coś pięknego :)

odnośnik
1 lutego 2012, 23:55 / środa
odnośnik
Byl ktos z Was na tym meczu? :)
21 lutego 2012, 20:12 / wtorek
Proponuję pożyczyć od Wisełki najnowszy hit odnośnik myślę, że na naszym stadionie by się przyjęło, proste i huczne.
21 lutego 2012, 21:22 / wtorek
Pewnie, że by się przyjęło.. ale tak wszystko zrzynać.. ;)
22 lutego 2012, 11:59 / środa
oj tam to od Wisly :) piosenka zajebista
24 lutego 2012, 14:36 / piątek
Zbliża się mecz z Wisła u nas. Dlatego wpadłem dzisiaj na pomysł jak genialnie można zaśpiewać ostatni hit Wisły. :
Tak się bawią ludzie, kiedy Wisła z Lechią gra
Tak się bawią ludzie na trybunach.
Może na początku nie wszyscy się przekonają że da się to rytmicznie zaśpiewać, ale uwierzcie że się da. Więc myślę że to dobry pomysł jest.
24 lutego 2012, 21:52 / piątek
Jesli juz to na koncu powinno byc "na tych trubunach" albo cos podobnego
26 lutego 2012, 23:36 / niedziela
A ja mam taką prośbę. Jeśli ktoś z was czytających te forum zna lub co lepsza jest młynarzem, to chciałbym, żeby powróciło znana Nam wszystkim przyśpiewka na dwa głosy:

"Zieeeelooonooo Biaaałooo Zieeeloooniiiiiii !
Teeeen Meecz Muusiiimyy Wyyygraaać !
..."

Pozdrawiam :)
27 lutego 2012, 18:40 / poniedziałek
lepsze jest "Biało Zieloni, Biało Zieloni hejjjjjjaa hej zieloni" ;)

odnośnik

tak jak na powyższym, tylko zrobić na dwie trybuny: (ok.11:50)
"Aejao, hej Leeeechia gol"
"Heeej Lechia gol, heeej Lechia gol"
mi to wystarczy ;))
27 lutego 2012, 19:12 / poniedziałek
Wszystkie są dobre ;D Ale akurat te mają konkretne pierdolnięcie ;D
27 lutego 2012, 19:22 / poniedziałek
Czemu nie spiewamy literki ?
27 lutego 2012, 19:30 / poniedziałek
Też mnie to zastanawia, przecież na ostatnich meczach na T29 wychodziło to rewelacyjnie.
27 lutego 2012, 19:34 / poniedziałek
Zwłaszcza na meczu z chyba Legia. 15 minut konkretnego dopingu przy 1 przyspiewce.
27 lutego 2012, 19:43 / poniedziałek
Dokładnie :)
27 lutego 2012, 19:52 / poniedziałek
Tak sie bawią ludzie, kiedy Lechią z Wisłą gra
Tak się bawią ludzie, na tych trybunach!

Wydaje mi się, że ta propozycja może okazać się hitem w sobotę.
27 lutego 2012, 20:08 / poniedziałek
Czy Wam naprawdę słoń na ucho nadepnął ? Pierwszy wers za chuja nie wyjdzie na stadionie. Z prostego powodu - nie składa się jak oryginał.
27 lutego 2012, 20:18 / poniedziałek
Tak się bawi Lechia,gdy z Wisełką gra Tak się bawi Lechia,na tych trybunach Ale to tylko na ten mecz.Na inne oryginalna kopia he he
29 lutego 2012, 15:22 / środa
Tak się bawią ludzie , kiedy Lechia gra .Tak się bawią ludzie , kiedy z Wisłą gra !!
Myślę że ta wersja jest najlepsza .
29 lutego 2012, 23:19 / środa
Wczesniejsze lepsze bo u Ciebie za malo sylab powinno byc "wtedy kiedy Lechia gra" - podobnie ma Wisla.
29 lutego 2012, 23:26 / środa
Jak ma ? Podobnie ?
Tak się bawią ludzie - kiedy Wisła gra
Tak się bawią ludzie - kiedy wygrywa
Tak brzmi oryginał ! I nie siej tu zamętu tylko sobie te swoje sylaby zaśpiewaj to zobaczysz co pasuje a co nie.
1 marca 2012, 00:50 / czwartek
Mylisz się.

"Wtedy kiedy Wisła gra" jest prawidłowo.
1 marca 2012, 00:59 / czwartek
Tez myslalem ze "kiedy Wisla gra" bo tak brzmialo lepiej moim zdaniem ale dopiero w Liege mnie uswiadomiono ze prawidlowo jest "wtedy kiedy Wisla gra". Fajnie sie to spiewa szczegolnie po duzej ilosci Jupilerkow :)
4 marca 2012, 16:17 / niedziela
Jak na mój gust doping coraz lepszy.
Brawo za oprawę!!
Skoda, że część "kibiców" nie potrafi uszanować czyjeś pracy włożonej w oprawę..

CZY CZĘŚĆ LUDZI NA MŁYNIE NIE POTRAFI SIĘ GODNIE ZACHOWAĆ PODCZAS ŚPIEWANIA HYMNU POLSKIEGO!! ŚPIEWANIE Z CZAPKĄ NA GŁOWIE NIE JEST GODNE LECHISTY I POLAKA!!
5 marca 2012, 18:00 / poniedziałek
Na nastepny meczu musimy sie zejsc wszyscy do srodka, widzi ktos, ze jest puste miejsce obok niech sie przesunie(oczywiscie w strone srodka). No i najwazniejsze zeby poszla taka komenda od mlyniarza po hymnie, bo juz wiecej osob bedzie. Trzeba tez jakos zaczac wymagac wiekrzego zaangazowania kazdej osoby na mlynie w doping i obowiazkowy szal i zewnetrzny ubior na bialo albo zielono, zreszta doping tez powinien byc obowiazkowy.
Trzeba by bylo tez odswiezyc przyspiewki i moze jakies nowe wprowadzic. Z tych co nie spiewalismy ostatnio to literka, bialo zielono sie mieni i gdziekolwiek Lechia bedzie grac.
5 marca 2012, 18:07 / poniedziałek
No i moze cos do oprawy z meczu, to zeby wytlumaczyc tym ludziom, zeby nie ruszali tych karteczek z miejsca na jakim lezy i pokazac jak maja ja trzymac.
5 marca 2012, 19:38 / poniedziałek
Może dopóki ludzie się nie nauczą jak trzymać oprawę w tym wypadku karteczeki/ sreberka. To przykrywać młyn sektorówką. Wiem wiem dużo pracy, duży koszt..
Za to jestem dobrej myśli, że młyn się ustabilizuję i w końcu będzie dobry poziom;)
5 marca 2012, 20:35 / poniedziałek
Czy jest coś prostszego do zrobienia dla kibica za bramką niż nie podnosić, nie wymieniać, nie gnieść kartonika który jest przeznaczony na jego miejsce?
Kurwa NIE MA
Na następny mecz - JAK SPADNIEMY - POŁAMIEMY
5 marca 2012, 21:23 / poniedziałek
Na meczu otwarcia pamietam, ze widzialem jakies akcje z tymi kartonikami i na sobotnim tez, wiec trzeba by bylo jakies info jednak dac po niektorzy nie rozumieja, a jak nie dojdzie, to inaczej wytlumaczyc.
6 marca 2012, 08:36 / wtorek
Zgadza się :) Sam pomagałem układać te kartki do oprawy, ledwo mecz się zaczął i już latały samolociki.
15 marca 2012, 14:35 / czwartek
Panie i panowie, szykować gardła na poniedziałek. Korona na wyjazdach prezentuje się na prawdę solidnie pod względem wokalnym.

Jeszcze jedna sprawa.. jak zobaczysz jeden z drugim, że ktoś nie dopinguje to z łaski swojej upomnij go raz.. drugi.. za trzecim pierdolnij w łeb.

A teraz słówko do tych, którzy przychodzą na V i W i szukają miejsca zgodnego z biletem, a potem siadają i nie śpiewają. Kurwa mać, jak nie macie zamiaru śpiewać do wypierdalać na żużel albo na siatkówkę z trąbką w ręku i kiełbasą w mordzie.

Chociaż nie wiem po co ja to pisze, jak co mecz jest to samo, a pewnie żaden piknik tego nie przeczyta..

Mam jeszcze prośbę do prowadzących doping. Moglibyście tak z 5 minut przed meczem poinformować wszystkich na trybunie po co tak na prawdę tam przyszli, i jak ktoś nie ma zamiaru brać czynnego udziału w dopingu niech wypierdala.

Zakładam, że większość wie po co tam przychodzi, ale przypomnieć nie zaszkodzi.
15 marca 2012, 14:43 / czwartek
to jest masakra jak o krzesełko by oko wydłubali a potem siedzi jeden z drugim i nawet ryja nie otworzy
15 marca 2012, 15:53 / czwartek
1945 wszystko ok tylko o jakim ty dopingu mowisz??????! Ja na ostatnim meczu slyszalem dokladnie przez 22 minuty la lalalalalala la - żenada
15 marca 2012, 16:12 / czwartek
A ja tak od siebie.

Może warto by było zapodać na rozgrzewce lub po hymnie "Jestesmy z WAMI", a nie od razu im jebnąć Lechia grać, kurwa mać.

To na pewno ich zmobilizuje bardziej.
15 marca 2012, 16:27 / czwartek
1945 z całym szacunkiem dla Ciebie ale nikomu nie powiem aby wypierdalał bo nie drze ryja. Sam dopinguje i śpiewam, ale jak ktoś nie chce to niech nie śpiewa jego sprawa a kazać mu ''spierdalać'' z tego powodu to jakaś pomyłka. Mamy zapełniać stadion a nie wywalać 'wyrzutki'.
15 marca 2012, 16:52 / czwartek
to niech zapełniają stadion na innych trybunach niż ta na której się śpiewa
15 marca 2012, 17:01 / czwartek
100% poparcia dla Krychaa, Krzyknijmy "Jesteśmy z wami..." albo "Tylko zwycięstwo..." przed meczem, może spróbujmy inaczej tym razem.
A swoją drogą czuje że będzie zwycięstwo.
15 marca 2012, 18:09 / czwartek
Nie mamy ich od razu jebać. Przychodzą na V i W i tam się śpiewa, a nie opierdala. Jak chcą posiedzieć to albo na górę albo na boczne sektory..
15 marca 2012, 18:29 / czwartek
Zauwarzylem ze na PGE wielu przychodzi na V bo tam jest ,,dobry klimat" a nic do tego klimatu nie wnosza typowi obserwatorzy,na T29 nie bylo miejsca pod zegarem dla takich i wszyscy darli ryja az milo.
Moze z czasem czesc takich co nie spiewaja zrozumie ze to nie sektor dla nich
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.285