Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Jako również ze śledziami

strona 1/2

15 lutego 2007, 23:32 / czwartek
Jako związało się również z sąsiadami zza miedzy, dziwne to bardzo - widać taka polityka firmy Jako - najdziwniejsze, że NASZE koszulki kosztują 169 zł, a śledziowe tylko 129 zł. O co chodzi?
15 lutego 2007, 23:38 / czwartek
o to ze ich to podróbki he he
15 lutego 2007, 23:49 / czwartek
chyba jednak nie
odnośnik
16 lutego 2007, 11:38 / piątek
W takim razie moja noga już w Jako nie postanie! nie dam in zarobić ani grosika!!!
Niech se robią interesy z klubikiem któregi nie ma!
16 lutego 2007, 12:18 / piątek
Zawsze znajdziesz klub, którego nie lubisz a ma koszulki tej samej firmy co np Lechia. Może mam przestać kibicować Małyszowi albo reprezentacji piłki ręcznej bo śledzie im kibicują. Może przestane jeść chleb z piekarni bo śledzie też go też jedzą :) Jako to nie fabryka guzików w Pcimiu Dolnym żeby patrzeć na animozje jakiś klubów.
16 lutego 2007, 12:30 / piątek
a jaką chciałbyś politykę firmy Jako? żeby robili sprzęt wyłącznie dla Śląska, Wisełki i Lechii i najlepiej za pół darmo? ja też bym chciał, ale wtedy co kika miesięcy musielibyśmy szukać nowego producenta, bo starego nie byłoby już na rynku...

zeusik1 jakbyś np. sprowadzał samochody i dostałbyś duże zamówienie od arkisty to byś nie przyjął? puściłbyś np. 30tys. na czysto koło nosa, bo z arkistami interesów nie robisz? jeśli tak, to moja rada - nie bierz sie nigdy za biznesy... pecunia non olet - już to wiedzieli dwa tysiące lat temu...

wejdż sobie na tą stronkę odnośnik popatrz na flagi, część z nich na pewno widziałeś na naszym stadionie, co ja mówię chyba 90% naszych flag jest tam zrobionych, są tam też flagi Jagi, Lecha, Craxy i inszych naszych przyjaciół i jakoś nikt się nie obraża tylko fanatyczni kibice z całej Polski walą zamówienia (z tego co wiem kiedyś dość długo czekało sie w kolejce, nie wiem jak teraz), biznes się kręci, a koleś ma renomę i nikt rozsądny mu nie płacze, że już mu nie da zamówień Lechii, bo zrobił flage kolejorzowi

zamiast cieszyć się, że mamy nareszcie sprzęt z prawdziwego zdarzenia i sklep z takowym pod samym stadionem, to jeszcze jakieś problemy stwarzacie, zejdzcie na ziemię i nie zachowujcie sie jak dzieci

pozdrawiam rozsądnych i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem
16 lutego 2007, 12:31 / piątek
"Nie szata zdobi człowieka..." :)
16 lutego 2007, 13:03 / piątek
Mały85 - Arkowców a nie arkistów ;)))
16 lutego 2007, 13:05 / piątek
chujowo troche...ale Ambera na przykład nie rusze, chociaż żywe jest zajebiste
przecierpie a śledziowni nie zrobie reklamy
16 lutego 2007, 14:24 / piątek
ja osobiscie nie jem sledzi :) a nasze koszulki sa po 169 bo wiadomo, ze sa zdecydowanie fajniejsze i lepsze, to chyba normalne :D
16 lutego 2007, 16:51 / piątek
Jako ma to w dupie to jest interes i jak da się zarobić to się zarabia, a na tej stronie Jako już nie widze koszulek szparki...
16 lutego 2007, 16:54 / piątek
Do Malego85-Pomimo ze to tylko interes,Arka moze tylko pomazyc ze w Bytowie flage zrobia.Arka jest jedynym klubem w Polsce ktory flagi musi szyc poza Bytowem.
16 lutego 2007, 19:58 / piątek
Kamil_LG dla mnie bez różnicy ;-)

CIORUS nie znam szczegółów i nie wnikam (być może to osobny temat na wątek - aczkolwiek nie wiem czy akurat na tym forum :) ) chodziło mi raczej o przykład a ten był moim zdaniem bardzo wyrazisty - ani Lech ani Craxa nie są chyba bliżsi naszym sercom niż szparka :)
16 lutego 2007, 20:13 / piątek
ciekawe co zdobi arkowcow? sznurek sledzi na szyi?? moze? hmm...
16 lutego 2007, 22:08 / piątek
zeusik1 pełne poparcie.

Albo jako się szanuje i ubiera tylko dobre firmy, takie jak Lechia, albo jest tak słaba, że łapie się wszystkiego i ubiera nawet byle jakie dziadostwo.

Jak długo jako będzie ubierac bezdomnych, tak długo ja nie ubiorę żadnej rzeczy wyprodukowanej w tej firmie.
16 lutego 2007, 22:39 / piątek
Mi się ta firma już wcześniej nie podobałe- polityka wobec sklepu Krzyśka
16 lutego 2007, 22:44 / piątek
TY ZETO JA I MOI KOLEDZY Z DOLNEGO MIASTA NIE JESTESMY BEZDOMNYMI CHOCIAZ NOSIMY DRESY FIRMY JAKO ROZUMIEM ZE NASI PILKARZE KTORZY NOSZA DRESY FIRMY JAKO TEZ SA BEZDOMNI JAK JECHALES NA MECZ I TRZEBA BYLO PRZEJECHAC PRZEZ gDyNie TO TY PEWNIE PRZEZ SZTOKHOLM KOPENHAGE jechales
Inteligencik w du.. kop...
16 lutego 2007, 23:04 / piątek
nastąpiła rzecz prawie niemożliwa bo chyba prawie pierwszy raz Zeto sie ze mną zgadza!!! Musimy to Zeto opić!
A poza tym wynika z tego również to że PIS /Zeto/ i PO /zeusik/ moga sie dogadac. Świadczy to o tym że piła zbliża ludzi niezależnie od poglądów!
To gdzie i kiedy Zeto kuluralnie sie napierdo....y????
Bo kultura musi być! Nawet na czterech łapach i pod ławką ale kultura i godność osobista przede wszystkim!
16 lutego 2007, 23:26 / piątek
Adwokat- bezdomni to określenie pewnego klubu z północy. Przydomek ten dostali, kiedy sprzedali swoją 'prowizorkę budowlaną' na korty penisowe prokomowi. Teraz grają na stadionie Bałtyku. A Jako się sku..... i tyle.
17 lutego 2007, 00:00 / sobota
do małego 85: "piniondze to nie fszystko". Pracuje w finansach i z byle kim umów nie podpisuje! To ja mam wpływ na to z kim gadam a nie odwrotnie. Zrozum, że marka firmy jest ważniejsza niż tymczasowe zyski / a w wypadku tego klubiku to bardzo tymczasowe/!
To jest tak samo jak z kobietą. Może być piękna, inteligentna, seksowna, miła, zajebiście fajna itd. itd.. Ale jak sie raz skurwi to już tą kurwą zostanie do końca. I nic tu nie pomoga tłumaczenia typu że np byłam pijana czy cuś!
Białe jest białe a czarne jest czarne a reszta to tylko rozmydlanie sedna sprawy i próby tłumaczenia sie!
Jako sie skurwiło i tyle moim zdaniem w tym temacie!
17 lutego 2007, 00:16 / sobota
Niby Adwokat a nie w temacie :)))
17 lutego 2007, 00:30 / sobota
mały 85: piniondz nie smierdzi ale nie każdy pieniądz przynosi chwałę!
17 lutego 2007, 01:00 / sobota
ja już napisałem wszystko co uważam w tym temacie polemizować nie zamierzam jeśli chcecie się trzymać z dala od Jako Wasza sprawa ale na tej samej zasadzie nie powinniśmy wieszać flag Trzej Królowie czy Bastion Prawicy
dla mnie to co piszecie jest dziecinadą i takie pozostanie moje zdanie, polemizować jak już napisałem nie zamierzam, bo i sensu nie ma - nie pamiętam żeby na tym forum ktokolwiek kogokolwiek przekonał do swoich poglądów :) tyle w tym temacie pozdrawiam :)
17 lutego 2007, 01:12 / sobota
pozdrawiam malutki! A sądząc po nicku to bardzo malutki!
17 lutego 2007, 08:25 / sobota
adwokat- albo chciałeś się dojebać dla zasady, albo za dużo alku wczoraj ;-))

"ALBO JAKO SIĘ SZANUJE I UBIERA TYLKO DOBRE FIRMY, TAKIE JAK LECHIA, albo jest tak słaba, że łapie się wszystkiego i ubiera nawet byle jakie dziadostwo."
17 lutego 2007, 23:11 / sobota
jako, że JAKO nie ma punktu sprzedaży w śledziowie, od jutra karnety, bilety na mecze wyjazdowe i koszulki szparki będą sprzedawane w Gdańsku - w sklepie przy ul. Traugutta
18 lutego 2007, 22:38 / niedziela
;-) właśnie o to chciałem zapytać...to ogólnie Jako ma fajną politykę, a co najmniej dziwną...
co prawda koszulki na wieszaku nie pogryzą się, a nawet nie pokopią..ale chyba tych Arki za dużo nie sprzedadzą w Gdańsku
z drugiej strony przyznam, że mnie osobiście koszulki tej firmy podobają się...no i dawno nie było tak udanej koszulki, jak ten pasiak Lechii...
19 lutego 2007, 00:05 / poniedziałek
Dla mnie nie ma znaczenia czy szparke ubiera ta sama firma, ale to ze beda sprzedawane karnety i koszulki tego klubu na Traugutta to dla mnie skandal. Pozdro
19 lutego 2007, 00:41 / poniedziałek
wlasnie, ze pomysl idealny
hyhyhyhy
19 lutego 2007, 00:48 / poniedziałek
ZETO, ZEUSIK1.
Dajcie na luz. To nie jest temat do dyskusjii!!
19 lutego 2007, 12:31 / poniedziałek
O czym Wy mówicie? gdzie jest napisane, że w RedBoxie na Traugutta będą koszulki czy karnety szparki? czy to, że Nike ubiera i Manchester i Arsenal oznacza, że na Old Trafford kupisz karnety na kanonierów? albo ich koszulki? nie wiem nie przyglądałem się tak uważnie ale w naszym RedBoxie raczej nie widziałem koszulek Zagłębia Lubin czy GKS Katowice.
To, że zarabiają pieniądze jak każda firma nie znaczy jeszcze, że są głupi - oczywiste jest, że śledzie nie będą przyjeżdżali na Traugutta po koszulki tak jak i to, że my także tych koszulek nie ruszymy - chyba, że tylu u nas krezusów co wydadzą 150 zeta na rozpałke do kominka.
19 lutego 2007, 12:37 / poniedziałek
sorki nie zauważyłem jednego słowa we wpisie jeremiego, tak czy siak nie wierzę w tą informację ani trochę, jak sobie wyobrażacie pielgrzymki śledzi na Traugutta po karnety i bilety wyjazdowe przecież to nie ma żadnego sensu - nawet śledzie nie są aż tak głupi żeby zaakceptować ten pomysł - bo to przede wszystkim dla nich problem i upokorzenie a nie dla nas
19 lutego 2007, 13:02 / poniedziałek
Mały85 jesteś ślepy, albo palisz głupa!!! Ja widziałem tam koszulki Warty Poznań i Katowic. Tak więc wcale się nie zdziwie, jak teraz sklep zamieni się w lumpeks.
19 lutego 2007, 13:16 / poniedziałek
widać jestem ślepy
19 lutego 2007, 13:46 / poniedziałek
CHyba jedyny sklep w Trójmieście z tego co wiem ??:) Wiec chyba ze wybudują nowy dla śledzi :)
19 lutego 2007, 14:11 / poniedziałek
nie martwcie sie,nasze koszuleczki kupujemy w sklepie w poznaniu,wystarczy zamówic i przysyłaja je do domu,wiec nie bedziemy jezdzic do gdanska,tyle w temacie!!!
19 lutego 2007, 14:37 / poniedziałek
szkoda: (
19 lutego 2007, 14:53 / poniedziałek
to śledzie już nawet nie maja siedziby klubu? dla mnie ta wizja to czyste science-fiction i jak już napisałem dużo gorsze dla nich niż dla nas... chyba byście nie chcieli kupować karnetów i biletów wyjazdowych koło Ciapkowa w Gdyni?
w koszulki szparki u nas też nie wierze, nie dość że nikt ich nie kupi to jeszcze byłyby narażone na akty wandalizmu...
19 lutego 2007, 15:09 / poniedziałek
Ja pierdole co za patologia to forum to jedna wielka AntyArka, cieszymy sie ze ciagle o nas myslicie :)))))
19 lutego 2007, 15:37 / poniedziałek
myslimy myslimy, pilnujcie flag bo niedlugo zostanie wam tylko na plot przescierdalo "Jacek jestesmy z Toba", a jak jezdzisz na wyjazdy to chyba orientujesz sie w temacie ze gdyby nie policyjna obstawa to co drugi wyjazd konczylibyscie max w Tczewie: )
19 lutego 2007, 15:39 / poniedziałek
dobrze ze tez czasem i Ty o nas pomyslisz, tak bys nie odwiedzal tego forum: )
19 lutego 2007, 15:45 / poniedziałek
Taa mozecie zatakowac jak jedzie 30 osob z inicjatywy :)) Albo z partyzanta wyjebac w 5 flage jednegu ultrasowi. Aha 03.03.2007 jedziemy do kielc przez Gdansk oczywiscie bedziecie jak zawsze :) Ostatnie nasze spotkanie w normalnych liczbach to Oliwa.
19 lutego 2007, 15:47 / poniedziałek
No i zalozcie jeszcze ze 4 tematy o Arce bo opuszczacie sie.
19 lutego 2007, 16:15 / poniedziałek
30 z inicjatywy juz zaatakowalismy (czy inicjatywy, to jest poprostu wasza ekipa wyjazdowa heh, innej poprostu nie ma lub jezdzi kanalami przez slupsk np, albo wysyla kogos obciac czy nie czekamy, zaciagacie hamulec i polami wracacie do domow piszac potem "bylismy spryniejsi" hehe) i byly same problemy (psiarnia..).

jesli chodzi o ostatnia flage, nie nasza wina ze byl sam, tak samo jak nie obwinamy was ze drapneliscie nam dwie po prezentacji pojedynczym osoba. Taki typ akcji. Tylko ze my odbijamy co nasze, a Wy musicie prosic innych o pomoc (patrz zawiniecie naszych po Lechia-SSW z "Wladcami Polnocy")

do kielc wiadomo ze pojedziecie z obstawa, ogloscie sie jeszcze w na stronce komendy wojewodzkiej gdzie sie zbieracie i o ktorej wyjazd

hehe w Oliwie to wygladacie przez okna obgryzajac paznokcie czy nas nie ma
ale przytaczaj sobie dalej akcje sprzed 10 lat, kontra moge Ci na Wasza jedno, 10 naszych wymienic ale po co? Sam wiesz jak jest
ps. moze byc i 5 temat, u nas nie ma cenzury jak u Was..chociaz temat z jako tez widzialem, i sie plujecie ze to ubiera Lechie hehe
19 lutego 2007, 17:35 / poniedziałek
Jestescie smieszni zawsze czaicie sie na pojedyncze osoby i taka jest prawda.Albo gdy wiecie ze wygracie.Jak wracalismy z zabrza to wiecie co bylo ugadane ale stawic sie na dworzec w Gdansku nie bylo czasu.
19 lutego 2007, 17:40 / poniedziałek
???
ktore zabrze masz na mysli?
pierwsze slysze
i z kim sie ugadywaliscie?
z Chudym88?; D
19 lutego 2007, 17:46 / poniedziałek
Ciekawe rzeczy sąsiedzi z trójmiasta tu piszą...Czy jak jechaliście do Lubina,to też jechała was 1(słownie: jedna) osoba???Autokar dla JEDNEJ osoby???
19 lutego 2007, 17:51 / poniedziałek
Dodam jeszcze,że jakoś nie odczuwam nawału waszych akcji na nas...Ostatnio waszą nową "kosą" są chyba niepełnosprawni(z Legii,Czarnych...) i na nich koncentrujecie siły :)
20 lutego 2007, 13:16 / wtorek
a wracając do cen koszulek.... cena za śledzie taka niska bo nikt ich kupowac nie chce, jak jest popyt na towar to i jego cena wysoka... a ze areczka sciereczka...
;)
20 lutego 2007, 14:09 / wtorek
gdyby Jako się szanowało to by poszło śladem Boruca:

"Niech piszą. Najważniejsze, że piszą i nazwiska nie przekręcają. A skoro jestem łączony z klubem formatu Arsenalu, a nie Arki Gdynia, to nie mam nic przeciw."
odnośnik
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.432