Gdańsk: niedziela, 20 października 2019
FORUM
Podstrony:

Karnety

strona 2/7

26 czerwca 2008, 20:06 / czwartek
Grucha, podałeś cenę ulgowego karnetu, ale nie zaznaczyłeś komu on przysługuje ani na jaki sektor obowiązuje, podejrzewam że właśnie o ulgowy karnet zapytał BKS, a nie o bilet jednorazowy...
26 czerwca 2008, 20:27 / czwartek
Ceny biletów jednorazowego wstępu, informacje komu przysługuje prawo do nabycia biletów ulgowych i inne informacje nt. wejściówek na mecze Lechii w Ekstraklasie już w najbliższym tygodniku lechia.gda.pl, który ukaże się we wtorek, 1. lipca.

czytać i rozumieć, oto jest zadanie...
30 czerwca 2008, 10:19 / poniedziałek
Zastanawia mnie tylko czy ulgowa cena dotyczyć będzie posiadaczy karnetów na rundę wiosenną poprzedniego sezonu czy na obie rundy, nie wiedzieć czemu myślę, że może być ta druga opcja. Bo cena jest niespodziewanie niska...
30 czerwca 2008, 15:02 / poniedziałek
Ulgowy raczej będzie dotyczył osób, które obecnie wchodziły na biuletyn.
1 lipca 2008, 08:39 / wtorek
Mięli dzisiaj podać dla kogo będę te karnety ulgowe. Ja na razie nic nie znalazłem, wie ktoś może coś na ten temat?
1 lipca 2008, 12:58 / wtorek
Jak nic nie znalazłeś to znaczy ze jeszcze nie ma informacji na ten temat, prosta sprawa.
1 lipca 2008, 22:41 / wtorek
Wiadomo juz co z tymi karnetami ulgowymi?
1 lipca 2008, 23:39 / wtorek
Wiadomo, że będą do kupienia w sklepiku w tunelu. I tu nasuwa się pytanie: w jakich godzinach jest on otwarty??
2 lipca 2008, 10:35 / środa
Przewidywany termin rozpoczęcia sprzedaży karnetów (który może ulec zmianie) to 10 lipiec.

szczegoly: odnośnik
2 lipca 2008, 10:45 / środa
20zł na zegar i bardzo dobrze...
2 lipca 2008, 10:52 / środa
Jak widać, ceny karnetów są wyższe niż podał serwis lechia.gda.pl. I nie ma żadnych zniżek dla posiadaczy karnetów z ubiegłej rundy. Nie dziwi mnie to w ogóle...
2 lipca 2008, 10:54 / środa
No to zarzad dojebal do pieca...
Ciekawi mnie jakie ceny pojda na Puchar Polski i Puchar Ekstrklasy o Mlodej Ekstraklasie nie wspomne...
Mowi sie, ze z klubem sie jest na dobre i na zle, ale zobaczymy ilu ludzi sie odwroci jak Lechii w lidze nie bedzie szlo...
2 lipca 2008, 11:08 / środa
a ilu sobie przypomniało o Naszym Klubie jak Lechia weszła tdo II ligi po wędrówce między VI a II ligą....
2 lipca 2008, 11:35 / środa
Jest! Szkoda tylko, że tak naprawdę chuja zrobili dla posiadaczy karnetów w poprzednim sezonie. To, że pięć dni mogę sobie szybciej od pozostałych kupić jakoś mnie nie urządza.

No i ciekawią ceny na puchary...
2 lipca 2008, 11:44 / środa
Co do Zniżek dla Karnetowców będą one znane za 2-4 dni jak zarząd podejmie decyzje. Jest Decyzja że są rabaty ale muszą pomyśleć nad Wartościa rabatu
2 lipca 2008, 12:39 / środa
Hahaha, mówiłem, że kibice są najlepszym "sponsorem" Lechii, którym najłatwiej drenować portfele, bo ze sponsorami krucho.
Szkoda tylko, że odbywa się to kosztem młodzieży uczącej się.
Dla niej nie ma żadnej oferty. I proszę, nie mówcie mi tylko, że wypiją parę piwek mniej, bo nie o to tutaj chodzi. Obniżenie ceny karnetu np. o 20zł podziałałoby marketingowo, a młodzież czułaby się dowartościowana.
Szkoda, że Zarząd o tym nie pomyślał.

Jeszcze tylko dwadzieścia parę dzionków i spotykamy się na T29.
2 lipca 2008, 12:48 / środa
Jak to mawiają kumaci, kto ma kupić ten kupi
KMKTK !!!!!
2 lipca 2008, 13:07 / środa
Po raz kolejny widać nacisk w klubie na karnety - i bardzo dobrze. Marek - no niestety coś kosztem czegoś, ale jeśli ktoś ma łeb na karku to sobie poradzi, nawet jeśli mowa o młodzieży szkolnej. Chociaż nie powiem, ze troszke nie zdziwiła mnie cena biletów - 40 zł na prostą na mecz z Legią czy Wisłą... aczkolwiek zarząd wie że i tak będzie komplet, jak ktoś jest na każdym meczu a nie chodzi dla przeciwnika kupuje karnet, jak ktoś chodzi tylko na przeciwnika - niestety jego strata ;-)
2 lipca 2008, 13:37 / środa
Niestety władze klubu podnosząc ceny biletów/karnetów (który to już raz od awansu do II ligi, że wcześniejszych czasów nie wspomnę?) przyznają się do nieudolności w kwestii pozyskania innych źródeł finansowania, wedle zasady "nie umiemy przyciągnąć sponsorów to najwyżej podniesiemy ceny biletów i wyjdzie na to samo". Tak najłatwiej, ale po co w takim wypadku gadanie o marketingu, dalekosiężnych planach, strategiach budowania marki itp. skoro taki prosty patent wymyśli i gimnazjalista?
Na szczęście doszliśmy chyba do granicy jeśli chodzi o ceny biletów - zobaczymy jak klub będzie promował sprzedaż karnetów w rundzie wiosennej, kiedy będziemy na miejscu spadkowym i ludzi będzie przychodziło max. 4-5 tysięcy.
2 lipca 2008, 13:49 / środa
Ceny jak na ekstraklase mogą być.Cieszy postawienie na karnety przez klub
i wyższe ceny na kilka meczy ze znanymi firmami(choć tu mały bład nie Lech tylko Amica Poznań).Na takie mecze powinni brac po stówie żeby wydrenować kieszenie pikników i festyniarzy którzy przychodzą tylko na Wisłę,Legie itp
2 lipca 2008, 14:49 / środa
Cena karnetów jak najbardziej do przełknięcia !!! Niewidzialny, do tej grupy dodałbym jeszcze "patolgie i żurlandie" !!! Co do reszty pełna zgoda !!!
2 lipca 2008, 14:54 / środa
Patologia i żurlandia nie kupi biletu na taki mecz , wola miekkie wino i sektor leśny:))
2 lipca 2008, 15:04 / środa
Ceny karnetów spoko. Ja bym płacił 300 nawet gdydby było trzeba.
Mała uwaga do Zarządu - czy dostaniemy coś w zamian? czy wraz z ceną pójdzie jakość do góry ? (czyt. organizacja).
Czy będzie nagłośnienie takie, że będę coś słyszał na prostej? czy w przerwie oprócz śmiesznych karnych będzie coś jeszcze? może losowanie przysłowiowej pizzy? lub koszulki? Nie są to jakieś wielkie koszty a uciecha duża.
Nie wspominając naszych ostatnich czasów pierwszoligowych (Lechia-Olimpia) i czasy występów słynnego Bodzia Ł.

Druga sprawa zastanowił bym się nad karnetem rodzinnym - nie mylić z sektorem rodzinnym (wiem że ze względu na infrastrukturę jest to praktycznie niemożliwe).

Załużmy taką sytuację, że jest rodzina ojciec 2 synów po załóżmy naście lat. Jeśli ojciec chce wychować swoje pociechy na przyszłych Lechistów i zabierać ich na każdy mecz, to robi się z tego już niezła kaska !!! a jeszcze jak żona jest odpowiednio ułożona i też chodzi......

Taki karnet zdecydowanie powinien być tańszy, gdyź to jest inwestycja w przyszłość i nowe pokolenia. A tak ze względów finansowych dla rodziny choćby największych Lechistów wydać tysiaka na karnety może być zdziebko za dużo.

Co do finansowania Lechii przez nas mam podobne zdanie jak harvester. Nieudolność Zarządu w pozyskiwaniu jakichkolwiek środków powala. Nie mówię nawet o jakiś sprawach strategicznych na grubą kasę, ale choćby o przysłowiowe przedsiębiorstwo taksówkowe, które wykładałoby np. 5 000 zł na miesiąc.

Ale to już temat do innego wątku.......

Pozdrawiam
2 lipca 2008, 15:23 / środa
Jak ktoś wyżej napisał. Kto ma kupić ten kupi! I nie chce nawet slyszeć ze bieda itp 140 zł za cała runde to chyba nie przesada. Czasu dużo nawet młodzież uczaca przecież w wakacje sie nie uczy a roboty dorywczej jest w ch... !
Co do sponsorów to melodia z dłuższej piosenki...

pozdro
2 lipca 2008, 15:42 / środa
Cytat:
"Co do Zniżek dla Karnetowców będą one znane za 2-4 dni jak zarząd podejmie decyzje. Jest Decyzja że są rabaty ale muszą pomyśleć nad Wartościa rabatu"

Nie ma tej informacji na oficjalnej stronie, więc nie biorę tego na poważnie. Przy czterech meczach za 40zł to i tak karnet nie wychodzi drogo.
2 lipca 2008, 15:45 / środa
Cienio, ja mogę zapłacić nawet 500 PLN, tylko żeby klub zagwarantował mi losowanie kiełbasy i rozdawał każdemu przed meczem flagi oraz kartki z wydrkowanym MYYY ....
2 lipca 2008, 16:31 / środa
2 lipca 2008, 16:39 / środa
Ceny nie są takie złe, zastanawiam się po co tyle mówiono o zniżkach dla posiadających karnety w zeszłym sezonie - taki 'rabat' to Turnowiecki może sobie wsadzić w wiadome miejsce.

Czuję, że sprzedane zostanie z 7-8 tysięcy karnetów, bo nie opłaca się kupowac biletów na poszczególne mecze.

PS. A o studentach faktycznie mogliby pomyśleć :P.
2 lipca 2008, 17:06 / środa
co to znaczy karnet na 'skrajną'bądz 'centralną'?????oto jest pytanie..
2 lipca 2008, 17:14 / środa
skrajna-to boki,a centralna to środek....oczywiście nie mylić z VIP,bo p.Jenek się obrazi,albo jeszcze ktoś.Taka polityka w klubie.
2 lipca 2008, 17:24 / środa
masz na mysli trybune czy prostą sylwiu??
2 lipca 2008, 18:34 / środa
Kto ma kupic karnet ten kupi. Niepokoi mnie tylko polityka klubu.
1. wzrost ceny biletu, karnetuo 50% to chyba przesada. No chyba, że nie planuje się znacznych skoków cenowych w okresie najbliższych 2,3 lat.
2. jako stały karnetowicz nie widze dla siebie żadnej ulgi związanej z posiadaniem karnetu w poprzednich latach.
3. posiadanie karnetu wcale nie jest aż taką ulgą. Biorąc pod uwagę "zegar" posiadanie karnetu to zysk jednego meczu. W ub. sezonie w 2 rundzie opóściłem np. 2 mecze. Pomijam mecze "extra" bo nie wiedomo ile ich się odbedzie przy T29 na jesień.
4. najważniejsze!! Brak tańszych biletów dla młodzieży. Klub zamyka w ten sposób pozyskanie nowych kibiców.

Obawiam się, że powoli zaczyna się robic u nas Anglia (selekcja)
2 lipca 2008, 18:48 / środa
no cóż... j/w.

szkoda poprostu, że klub nie zachęca, a conajwyżej wymusza kupowanie karnetów

a można inaczej, bo w tym momencie z polityką biletową niestety zaczynamy zbiliżać się do Wa(L)terLegii
2 lipca 2008, 18:51 / środa
Karnet to nie tylko możliwość zarobienia na 1 meczu jeśli się pójdzie na wszystkie, nie musisz się też pieprzyć z kupowaniem biletów w kasach czy przedsprzedażach.
2 lipca 2008, 19:55 / środa
Wygląda na to, że kibice chyba rzeczywiście będą głównym sponsorem Lechii - żeby tylko Turnowiecki o tym pamiętał zanim zacznie przedstawiać podobne pomysły jak po meczu z Wartą.
2 lipca 2008, 20:07 / środa
Karnet ulgowy na jaki sektor jest, bo nie mogę się doczytać...
2 lipca 2008, 20:08 / środa
"ulgowy (tylko amfiteatr)".
2 lipca 2008, 21:01 / środa
Matti
2 lipca 2008, 15:42 / środa
Cytat:
Przy czterech meczach za 40zł to i tak karnet nie wychodzi drogo.

A jaką masz gwarancje, że na jesień wszystkie te ekipy zawitają na Traugutta? Równie dobrze wszsytkie 4 mogą do nas przyjechać na wiosne.
2 lipca 2008, 21:55 / środa
Fakt nie mam żadnej gwarancji :-) Hmm liczę jednak, że dwie ekipy będą.
2 lipca 2008, 23:50 / środa
jednak lepiej juz zeby karnety byly drozsze i sponsorem klubu byli jego kibice niz mialoby byc na Bialo - Zielonych strojach jakies sloneczko zalatujace komuchami
3 lipca 2008, 00:12 / czwartek
Ja myślę, że nie jest tak źle. W końcu to ekstraklasa, a chętnych na oglądanie meczów jest naprawdę wielu.

Wyższa cena z kolei może odciągnie od Traugutta osoby, które na karnet rzucą się z nudów, przypadkowych kibiców. Jeśli chodzi o tych którzy naprawdę kibicują Lechijce, to... "kto ma kupić ten kupi". Amen :)

Zgadzam się z przedmówcą - nie chcemy czerwonych słoneczek na koszulce, choć wygląda na to, że one będą tak czy tak.
3 lipca 2008, 16:46 / czwartek
Orientuje się ktoś czy jest możliwość jakoś zapisanie się przed 10 na karnet (zostawienie ksera dowodu i kasy itd.), przerabiał może ktoś coś takiego wcześniej (w poprzedniej rundzie). Niestety 8 wyjeżdżam z Gdańska i będę z powrotem dopiero po 20 lipca.

Tylko proszę nie piszcie jak jakiś mod na innym forum, że trzeba było kupić karnet na poprzednią rundę, bo taki karnet miałem, ale to nic nie zmienia w mojej sytuacji :)
3 lipca 2008, 17:03 / czwartek
Poproś jakiegoś znajomego żeby kupił tobie karnet.

Ceny są według mnie w miarę dobre.
4 lipca 2008, 09:46 / piątek
Czyli zawita tylko jedna ekipa za 40zł. Więc karnet opłaca się mniej, ale ciągle będzie do przodu. K.M.K.T.K. :-)
4 lipca 2008, 10:53 / piątek
No właśnie niestety znajomi to pikniki, wiec chodzą na wybrane mecze i nie planują kupowania karnetów :)
4 lipca 2008, 11:41 / piątek
Piknik też może się wybrać na stadion i zrobić coś dla przyjaciela!
Jeśli nie, wyślij matkę, siostrę, ciotkę, babcię, żonę, kochankę, ojca, dziadka, wujka, brata itd. ...
4 lipca 2008, 13:58 / piątek
Na jesień ma być rozegrane 17 kolejek . Będzie mecz z Legią jeszcze jesienią czyli droższych meczów będą 2.
6X30ZŁ-180ZŁ 2X40ZŁ-80ZŁ razem 260zł karnet 200zł czyli jak najbardziej się opłaca.Ceny dotyczą prostej oczywiście.
4 lipca 2008, 21:50 / piątek
Jak znam życie, karnet będzie obowiązywał na runde jesienną, a nie na mecze rozgrywane jesienią. Mecz z Legią na T29, to mecz rundy wiosennej - więc nowy karnet.
4 lipca 2008, 22:25 / piątek
źle znasz życie. tak samo było w ubiegłym sezonie. listopadowy mecz z Turem był już zaliczany do rundy wiosennej a obowiązywał karnet z rundy jesiennej.
4 lipca 2008, 22:37 / piątek
kto zna życie lepiej?, zobaczymy.
a Tur, było kiedyś w II lidze.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.221