Gdańsk: środa, 8 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Karnety

strona 3/7

5 lipca 2008, 00:53 / sobota
No niestety coraz więcej takich aparatów przybywa z momentem powrotu Lechii do ekstraklasy. Wiadomo, że karnet obowiązuję na JESIEŃ bądź WIOSNĘ danego roku a nie na rundę.
6 lipca 2008, 13:00 / niedziela
MIESZKAM ZA GRANICA A KARNET MUSZE KUPIC ZE WZGLEDU ZE NIE MA MNIE W GDANSKU JEST MOZLIWOSC KUPIENIA KARNETU W INNY SPOSOB NIZ OSOBISTY. NP PRZELEWEM
NAJLEPIEJ JAK BY MI KTOS PODAL JAKIES NAMIARY MAIL DO KOGOS ZE STOWARZYSZENIA BYL BYM WDZIECZNY
6 lipca 2008, 14:03 / niedziela
BastionPrawicy - raczej od jakichś 2 sezonów bym powiedział

a pozatym to jak będziemy grać ostatnie mecze jesieni lub pierwsze wiosny (to zwłaszcza) toto jeszcze może być zima, i co wtedy? karnet zimowy trzeba wyrabiać?
8 lipca 2008, 17:12 / wtorek
Ceny karnetów też uważam za wysokie w porównaniu np do cen karnetów Mistrza Polski Wisły Kraków.
SEKTOR A/B D E
Wznowienia 310 zł 220 zł 220 zł
Wolna sprzedaż 330 zł 240 zł 240 zł
Cena dla SKWK 230 zł 170 zł 170 zł
Dodam tylko że cena obejmuje mecze ligowe i Pucharu Ekstraklasy - czyli 12 meczy.
Pozatym jaki komfort oglądania meczy mają Wiślacy a jaki my.
Wisła jasno określiła ceny i zniżki dla osób które już posiadały karnety, a u nas jak zwykle na obietnicach się kończy bo klub jeszcze nie zdecydował jakie zniżki będą.
Więc jasno wynika że nasz klub liczy tylko i wyłącznie na nas kibiców.
Do tego ceny wejściówek nijak się mają do klasy zespołu
np cena na Puchar Ekstraklasy na Wiśle wynosi 10 zł na wszystkie trybuny, a my pewnie zapłacimy min 20 zł. I gdzie tu logika i zachęcenie ludzi do przychodzenia na stadion. Dodam że i tak kupie karnet jak co runde od 3 lat ale taka polityka klubu wcale mi się nie podoba.
Z Biało - Zielonymi pozdrowieniami
9 lipca 2008, 17:26 / środa
Najświeższe informacje o karnetach:
odnośnik

- zakup karnetu umożliwi udział w programie membership, kupno abonamentu w trybie ciągłym przyniesie rabat w wysokości 1% za każdą rundę (bonus za jesień 2008 obowiązywać będzie przy zakupie karnetu na rundę wiosenną, maksymalny rabat w wysokości 20% kibic będzie mógł uzyskać po 10 latach kontynuacji nabywania abonamentu),
- brak zakupu abonamentu przed kolejną z rund anuluje w całości rabat oraz inne przywileje przysługujące posiadaczom (m.in. rabaty w punktach partnerskich),
- docelowo wyższa pozycja w bazie membership będzie uprawniała do pierwszeństwa w wyborze numerowanego miejsca na stadionie, zakupu biletu na mecze wyjazdowe,
- karnety uprawniają do wstępu na mecze Pucharu Ekstraklasy i Młodej Ekstraklasy,
- karnety nie obowiązują na spotkania Pucharu Polski,
- rabat na stałe karty wstępu dla oficjalnych zarejestrowanych fan-klubów wynosi 30%,
- wśród nabywców abonamentów wylosowany zostanie wyjazd na jeden z grudniowych meczów angielskiej Premiership
9 lipca 2008, 17:43 / środa
SKANDAL !! Gdzie obiecane zniżki dla osób które posiadały karnet na minioną rundę ?!
9 lipca 2008, 17:54 / środa
Dobrze, ze chociaz tylko my kupujemy w pierwszych 5 dniach...

I do ktorej sa sprzedawane? Wiadomo tylko ,że od 12 kiedy wszyscy sa w robocie...
9 lipca 2008, 18:05 / środa
To jest jakaś kpina, kupuje te karnety od dwóch lat, a wzamian dostaje możliwośc kupna abonamentu na 5 dni wcześniej niż pozostali.
200 PLN na prostą? możliwośc oglądania PE i ME jakoś mnie nie przekonuje...
9 lipca 2008, 18:08 / środa
Zarząd się nie popisał, ale wcale mnie to nie dziwi, teraz liczy się tylko kasa a nie kibice...
9 lipca 2008, 18:34 / środa
- przez pierwsze 5 dni abonamenty nabywać będą mogli tylko posiadacze karnetów z poprzedniej rudny (wymagane okazanie blankietu z wiosny 2008)

Jakiego kurwa blankietu? Chodzi o karnet z poprzedniej rundy?

- zakup karnetu umożliwi udział w programie membership, kupno abonamentu w trybie ciągłym przyniesie rabat w wysokości 1% za każdą rundę (bonus za jesień 2008 obowiązywać będzie przy zakupie karnetu na rundę wiosenną, maksymalny rabat w wysokości 20% kibic będzie mógł uzyskać po 10 latach kontynuacji nabywania abonamentu),

To rzeczywiście będzie znicha za 20 lat... Dyskryminacja z powodu wieku, bo wielu kupujących od lat tego nie dożyje...

- brak zakupu abonamentu przed kolejną z rund anuluje w całości rabat oraz inne przywileje przysługujące posiadaczom (m.in. rabaty w punktach partnerskich),

Ostro...

- docelowo wyższa pozycja w bazie membership będzie uprawniała do pierwszeństwa w wyborze numerowanego miejsca na stadionie, zakupu biletu na mecze wyjazdowe,

Numerowane miejsca ? membership? Wyjazdy uzleżnione od karnetów? Co na to Lwy Północy...

- karnety uprawniają do wstępu na mecze Pucharu Ekstraklasy i Młodej Ekstraklasy,

Młoda Ekstraklasa grająca w Starogardzie będzie biletowana? Pełne jaja a widzów 10 os. Dzieki za przywilej...

- wśród nabywców abonamentów wylosowany zostanie wyjazd na jeden z grudniowych meczów angielskiej Premiership

Nie no jako Lechista to marzę żeby obejrzeć Bolton czy inny syf... Nie lepiej opłacić komuś koszt specjala np. do Łodzi?
9 lipca 2008, 18:43 / środa
Mecz z Legią na pewno będzie brany pod uwagę bo nie robili by rabatu 1,50 zł/na mecz dla tych którzy zakupują karnety... Bez meczu z Legią karnet na prostą zapewne kosztował by 180 zł.
9 lipca 2008, 19:40 / środa
Przestańcie, płakać i narzekać tylko kupujcie karnety !!! Skoro jako kibice jesteśmy tak naprawdę jedynymi poważnymi sponsorami tego klubu to sprawa musi tak wyglądać !!! Wbrew zapowiedziom pana Turnowieckiego nikt poważny ( Polsat nalezy włozyc miedzy bajki) nie jest zainteresowany wejściem w nasz klub, a kazdy by chciał ogladać na T29 Mysonów, Gajtków i innych Ronaldiniów. Dotychczasowi piłkarze też już maja dość zaległosci przy pensjach ledwie 5000 tyś brutto. Skoro stać nas na płacenie kar za U-U-U, to musi być nas również stać na drogie bilety.

Ave Lechia !
9 lipca 2008, 20:03 / środa
Komercja komercja i jeszcze raz komercja.Teraz na Lechii bedzie klimat niczym w multikinie.ciekawe czy posiadacz karnetu na wejsciu dostanie popcorn czy litrowy kubek coca-coli.
9 lipca 2008, 20:11 / środa
a może frytki do tego ?
9 lipca 2008, 21:11 / środa
Nie wiem o co ten płacz?Wszystko przecież podrożalo i to niemalo.
O paliwie juz nie wspomnę.Nikt nie protestuje, nie narzeka?
Koszty utrzymania zespolu w ekstraklasie sa duzo wieksze niz w 2 lidze.
Sponsora strategicznego póki co nie ma więc i ceny są takie jakie są.
Panowie Lechiści zobaczyć na żywo Lechijkę w akcji - BEZCENNE!:-)
więc po karnety maaarsz!
9 lipca 2008, 21:48 / środa
Ale jak wam sie nie podoba to nikt nie kaze wam kupowac Karnetu Proste...
9 lipca 2008, 23:24 / środa
kasa misiu,kasa...po karnety marsz!Ja już mam ;-)
10 lipca 2008, 07:44 / czwartek
wie ktoś może czy miejsca są już w tym sezonie ponumerowane (karnet przypisany do danego krzesełka), czy jak było dawniej karnet jest na sektor, a siadasz gdzie chcesz?
z góry wielkie dzieki za kompetentną odpowiedź

Z Lechią już 16 lat!!!
10 lipca 2008, 09:24 / czwartek
a kto bedzie szukal swojego krzesełka?:) na stadionie sie stoi i dopinguje a nie siedzi :)
10 lipca 2008, 10:01 / czwartek
1. Na potrzeby monitoringu po zainstalowaniu krzeselek na calym stadionie, obiekt zmniejszy pewnie swoja pojemnosc do ok. 7/8 tysiecy. Jezeli nie przeniosa w koncu sektora gosci pod kryta, bedziemy sie czuli jak w Teatrze ,,Miniatura,,.
2. Karnety i bilety na sezon 2009/2010 beda powiazane z konkretnym krzeselkiem na stadionie.
3. Wszyscy i tak beda siedzieli/stali (na poczatku) na swoim sektorze gdzie popadnie, tylko pikniki i nowosci beda sie burzyc, ze ,,Pan zajmuje moje miejsce,, szukajac sluzacego pomoca, milego stjuardessa w mundurze.

Czarna wizja przyszlosci.
Za nastepne 2 lata zdemontuja plot i nie bedzie gdzie wieszac flag.
Za 5 lat beda chcieli zebysmy chodzili pod stadionem pomieszani z kibicami gosci, obojetnie z kim by Lechia nie grala.
Za 8 lat na Lechii bedzie jak w niemczech na VFB Stuttgart bodajze w 1992 roku, siedzimy w bawarskich kapeluszach, jak pada bramka decydujaca prawie o mistrzostwie nawet nie wstajemy z miejsc siedzacych, podnoszac tylko rece do gory.
Za 9 lat mlyn bedzie przynosil sobie poduszki (na jesien podgrzewane z ciepla woda) na krzeselka.
Za 10 lat wymieniamy sie szalikami ze sledziami
Za 25 Listkiewicz bedzie ciagle prezesem

Ladny chuj....niech zaluje ten, kto nie przezyl Lechii w latach 80-tych.
10 lipca 2008, 10:46 / czwartek
Kocur zapomniałeś dodać, że ze względu na wyskość reklam okalających murawę, dolne rzędy krzesełek zostaną usunięte. To dodakowo zmniejszy pojemność stadionu do 4-5 tys miejsc.

Co do listkiewicza, mam nadzieję że za 25 lat to będzie już trawę od dołu wąchał ;-) Co by nie mówić stary dziad z niego, a jak widać jego stara dupa przykleiła się do stołka.
10 lipca 2008, 10:56 / czwartek
Za 3 lata Lechia będzie grała na nowoczesnym Baltic Arena w obecności 40 tys. kibiców, w kulturalnych warunkach, gdzie mozna bedzie kupic piwo i gdzie bedzie mozna zaparkowac samochód pod stadionem. A T29 stanie sie boiskiem treningowym, na którym mecze beda rozgrywali juniorzy. Seniorzy tylko sparingi. Więc te wizje długoplanowe co do T29 są na pewno chybione.
10 lipca 2008, 11:04 / czwartek
castrop, najpierw niech prezydent od obiecanek ten stadion wybuduje. To raz.

Dwa, pod Areną Bałtycką (nie mylić z Galerią) miejsc parkingowych nie będzie. Sam pan prezydent mówił, że dojechać będzie można tylko skm-ką (Gdańsk- Brzeźno, albo Zaspa Towarowa). Nie wiadomo tylko, czy za 2-3 lata, zdąrzą uruchomić tą linię ;-). ewentualnie, jak mawia prezydent, na stadion będzie można przejść spacerkiem.
10 lipca 2008, 11:12 / czwartek
akurat demontaż płotu przyjmę z radością, nie jesteśmy zwierzętami.
10 lipca 2008, 11:35 / czwartek
A ja sobie nie wyobrażam stadionu bez płotu.

Zdecydowanie mniej ludzkie od płotu jest dla mnie traktowanie kibiców przez ochroniarzy (raczej nie na Lechii) i monitoringi, czipy i inne wynalazki współczesnego marketingu.

Zgodze się, że czasami płoty w klatkach dla gości mogą jednak budzić skojarzenia z zoo- najlepszy przykład to stadion Bałtyku w wiosce za Sopotem.
10 lipca 2008, 13:45 / czwartek
jeszcze żeby ten płot był bliżej cywilizacji niż Oświęcimia (jakieś zasieki, smar i chuj wie co jeszcze)...
no ale nie o płotach mowa

catrop -
raz: jak piwo, to tylko bezalkoholowe - więc z czego tu sie cieszyć?
dwa: a jak przyjdzie na ten 40tys. stadion 30tys. grubasów?

ogólnie to...ech
10 lipca 2008, 13:53 / czwartek
A ja nie mogę sobie wyobrazić opuszczenia magicznego miejsca, jakim jest stadion przy Traugutta.
10 lipca 2008, 14:40 / czwartek
Ja pierdole same lamenty ! Najwiekszym zyskiem ze kupisz karnet to jest to ze bedziesz miał wstep na kazdy mecz!
Kurwa 200 zł na pół roku to dużo ?? to kup na łuk . Co nie ktrórzy by chcieli zeby karnety dorzucali do gazety metro albo fakt.
No ja pierdziele opamietajcie sie ! Osobiscie mnie znizki i te pierdoły to akurat mało obchodzi Ja chce byc na stadionie na kazdym meczu i tyle !

Pozdro
10 lipca 2008, 14:55 / czwartek
był ktoś już dzisiaj? jakaś kolejka po karneciki?
10 lipca 2008, 14:59 / czwartek
Dzisiaj było po karnety po 12 jakieś 60 - 70 osób.
10 lipca 2008, 15:11 / czwartek
O godzinie 12.00 rozpoczęto sprzedaż karnetów na jesień sezonu 2008/2009. Wejściówki można nabywać w sklepie kibica Jako na terenie stadionu Lechii. W pierwszych pięciu dniach dystrybucja skierowana jest do osób, które miały wykupioną kartę w rundzie wiosennej sezonu 2007/2008. Abonament ważny jest na 8 meczy Ekstraklasy, które gdańska Lechia rozegra do końca bieżącego roku. Właściciele karty mają także prawo do bezpłatnego wejścia na mecze biało-zielonych w Młodej Ekstraklasie oraz w Pucharze Ekstraklasy. Przypominamy, że przed zakupem należy wypełnić formularz, który jest do pobrania w punkcie sprzedaży.

Kolejka przed sklepem zaczęla ustawiać się już o godzinie 11.00, w pierwszych dwóch godzinach wydano ponad 300 karnetów.

lechia.pl

godzinkę trzeba było odstać.
10 lipca 2008, 16:44 / czwartek
Ja byłem przed 16 i zostałem od razu obsłużony, jednak potem zaczęła się robić kolejka.

PS. Wkurwiające jest to wypisywanie tej 'ankiety', pół biedy jak tylko dla siebie wypełniasz.
10 lipca 2008, 17:31 / czwartek
Nie płakać, tylko kupować, w innym wątku płacz, że nowych zawodników nie ma, a w tym że bilety za drogie- paranoja, skąd klub ma brać kasę, jak potencjalni sponsorzy się na nas wypięli? Co Wy panowie jeszcze w komunie żyjecie? Tu jest kapitalizm czy to się komuś podoba czy nie i za wszystko trzeba zapłacić - i również nasz ukochany klub za wszystko niestety musi płacić. A w Ekstraklasie koszty niemałe.
A taki jeden z drugim zaraz pójdzie i wypierdoli 140 albo 200 złotych w jeden dzień na jakieś ciuchy, obiad, imprezę albo inne gówno, a na Lechię na całą rundę wam szkoda? żałosne.
10 lipca 2008, 17:37 / czwartek
POPIERAM NIX.JUTROIDĘ TEŻ PO KARNECIK.WSZYSTKIEKARNETY MAJA BYC SPRZEDANE DO PRZYSZŁEGO PIĄTKU.KIBICE DO JAKO RAZ DWA TRZY.
10 lipca 2008, 19:30 / czwartek
Sprzedali moze komus karnet kto nie mial w poprzednim sezonie?
10 lipca 2008, 19:39 / czwartek
Tak, jeden dziadek przyszedł kupić karnet dla syna ale synalek nie dał mu karnetu i dziadek tak długo się kłucił i mówił że jeszcze dziś dowiezie karnet że w końcu żeby nie blokowac kolejki dali mu ten karnet :p Ogólnie bez szans dostać "dodatkowy" karnet bo wszystkie dziurkują w umówionym miejscu
10 lipca 2008, 19:53 / czwartek
A mówili od kiedy sprzedaż dla tych co nie mieli karnetu?
10 lipca 2008, 20:23 / czwartek
Od 17 lipca czyli w czwartek
10 lipca 2008, 20:55 / czwartek
Ja nie posiadałem dzisiaj karnetu na zeszłą rundę przy sobie z racji że go zgubiłem,ale znam numer na pamiec to bedąc przy okienku "Bardzo" przemiłe panie powiedizały że mam przyjsc w czartek 17-tego... po powiedzeniu kilku "delikatnych" słów pan Zbyszek poprosił mnie do biura i tam zobaczył że jestem posiadaczem karnetu na zeszłą rundę i moge zakupić karnet i odesłał mnie do Jako i normalnie zakupiłem..

fotka karnetu -> odnośnik
10 lipca 2008, 21:08 / czwartek
DarkLg Twoj karnet jest podejrzany o coś ?? Fachow zasłoniłes numer ;)
10 lipca 2008, 21:43 / czwartek
dzieX Trax :)
10 lipca 2008, 23:37 / czwartek
jesli te dwie przemiłe panie w okienku mają sprzedać 9 tysia karnetów, to zakończą to w grudniu.
Dziś obsługa jednej osoby trwała ok. 5 minut, bynajmniej mnie i tych przede mną.
Dla 9 tysia kibiców, 5 minut dla każdego- to 750 godzin = 94 dni robocze.
11 lipca 2008, 10:21 / piątek
750 h to jest jawnie tylko 31 dni :|
11 lipca 2008, 10:32 / piątek
jakbys mial wszystko przygotowane jak nalezy to bys czekal 30 sekund na wydanie karnetu. a zapewno byles jednym z tych co to przy okienku wypelniali ankiety, potem marudzili 5 minut, szukali dowodu tozsamosci itp itd
11 lipca 2008, 11:25 / piątek
Jak natomiast wygląda sprawa z karnetami ulgowymi?? Uprawnieni do ich nabycia nie mogą mieć karnetu za poprzednią rundę, bo zwyczajnie wtedy takich karnetów nie było.
Czy mogą kupować karnety już teraz czy od 17 lipca?
11 lipca 2008, 14:06 / piątek
ten kto nie miał w ogóle karnetu to raczej kupi go dopiero 17-ego, nawet jakby miał to być karnet ulgowy, chodzi o to, że nie musisz kupować karnetu na ten sam sektor, na który obowiązywał on rundę wstecz, np. miałeś karnet VIP na wiosnę'2008 a teraz kupujesz ulgowy na jesień'2008...
11 lipca 2008, 14:14 / piątek
byłem dziś po karnet około 11, bez kolejki, szybka i miła obsługa ;)
11 lipca 2008, 14:37 / piątek
SZYBKO PO KARNETY LUDZIE SZYBKO.5000X200=1MLN .JEST JUŻ NA 2-GRAJKÓW.
JAK KLUB JEST W POTRZEBIE TO TRZEBA MU POMÓC.JA DZIS KUPIŁEM OK 11 GODZINY BYLY 2 OS PRZEDEMNĄ.

1.MYSONA
2.KACZMAREK
3.GAJTKOWSKI
4.BEDNAREK

JA BYM JESZCZE SPROBOWAL Z KUBĄ BISKUPEM.
I WTEDY MAMY NIEZLĄ PAKĘ .
11 lipca 2008, 14:40 / piątek
ale kto byl przed toba-konkretnie?
mysona i gajtkowski?
11 lipca 2008, 14:48 / piątek
DWÓCH WIERNYCH KIBICÓW.UCZ SIĘ OD NAS.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.457