Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Karnety

strona 6/7

5 sierpnia 2008, 16:29 / wtorek
ILE KOSZTUIE JEDEN KARNET NA AMIFI-TEATR ? TLG.! Xd
5 sierpnia 2008, 16:55 / wtorek
jestes zbyt uposledzony zeby chodzic na Lechie... wiec co za roznica?
5 sierpnia 2008, 17:08 / wtorek
a ty wież co sie liczy ? xD kopany arkowicz na ulicy.! xD
5 sierpnia 2008, 17:48 / wtorek
paweł lat 16 jesteś debilem
5 sierpnia 2008, 17:55 / wtorek
Nie ja tylko podpuszczam debili a oni się dają podpuszczać jak małe dzieci.
5 sierpnia 2008, 18:19 / wtorek
Pawel spokojnie ja Ci wierze. Trzymaj sie!!! Pozdrawiam!!!!
6 sierpnia 2008, 22:51 / środa
Ktoś wie może ile zostało jeszcze karnetów na prostą??
7 sierpnia 2008, 09:21 / czwartek
43, 5 szt.
7 sierpnia 2008, 12:10 / czwartek
jak ktoś jest chudy to może sobie kupić te 0,5 szt.
7 sierpnia 2008, 19:38 / czwartek
czyli ktoś może podać dokładniej ile zostało, bo chciałem sobie kupić i nie wiem czy opłaca sie jechać
7 sierpnia 2008, 19:42 / czwartek
dzizus fakin krajst, a skad mamy wiedziec?!? jak ci tak ciezko jechac do wrzeszcza to zadzwon, kto jak kto ale ludzie w klubie beda wiedziec. kurwa, wiem, ze moze niektorych myslenie boli ale zycie to pasmo ciaglych wyrzeczen
7 sierpnia 2008, 22:56 / czwartek
jak sie nie opłaca jechać to popłyń
8 sierpnia 2008, 00:36 / piątek
grucha604 napisał: " . . . wiem, ze moze niektorych myslenie boli ale zycie to pasmo ciaglych wyrzeczen . . . "

gdzie jak nie tu mozna znaleźć podobne ? ? : )))))

LGNANMS : ))))))))
9 sierpnia 2008, 16:00 / sobota
moze ktos sie orientuje jak sprawa wyglada z karnetami ulgowymi?
9 sierpnia 2008, 16:01 / sobota
mają się nieźle, zadzwoń do klubu to się dowiesz więcej.
21 sierpnia 2008, 11:00 / czwartek
Witajcie, jak dla mnie wprowadzenie zapisu, iż karnety mogą nie obowiązywać na meczach PE, które dostaną status podwyższonego ryzka to jawne złamanie warunków umowy zawartej pomiędzy nami a klubem podczas kupowania karnetów. Wystarczy kliknąć na link odnośnik i zapoznać się jakie były zasady sprzedaży karnetów. Zmiana zasad już po sprzedaży to jednym słowem SKANDAL. Wiadomo, że 2 mecze z 3 jakie będą taki status otrzymają na 100%. Tłumaczenie B.Jenka w Dzienniku jest po prostu śmieszne. Niech się nie zasłania policją i wymogami identyfikacji. Kupując karnety każdy z nas podawał swoje dane a więc ten argument odpada. Skoro nagle zrobił się problem z waznością karnetów na mecze PE to może i taki sam problem dotyczy spotkań o podwyższonym ryzyku w ekstraklasie? Przecież też jest problem identyfikacji posiadaczy karnetów... Po prostu prawda jest taka, że chcieli wystawić w PE zespół poszerzony o rezerwy, liczyli że będą to mecze z klubami typu Polonia Bytom, Odra Wodzisław, Piast Gliwice itp. na których będzie max 2-3 tyś. widzów, a ti nagle taka niespodzianka. Okazało się, że będą mecze prestiżowe, na których będzie komplet i poczuli chęć zysku. Mama nadzieję, że obudzą się i zmienią zdanie lub skonsultują sie z prawnikami klubu, którzy im wytłumaczą że nie można tak robić i traktować kibica inaczej niż poważnego sponsora, klienta.
21 sierpnia 2008, 12:34 / czwartek
Ja pierdziele- dziś ostatni dzień kupowania karnetów, a ja obecnie nie mogę go kupić. Cholerny zarząd- dlaczego?
21 sierpnia 2008, 12:41 / czwartek
gdyby jenek byl bardziej kumaty w sprawach pilkarskich wiedzialby, ze losowanie PE odbywa sie na podstawie podzialu geograficznego...
21 sierpnia 2008, 15:21 / czwartek
a ja dziś kupiłam dla znajomego i jakoś nie było problemu,nawet bez dokumentów:)pozdrawiam tych,co narzekają
21 sierpnia 2008, 15:33 / czwartek
Potwierdza sie to co wiedziałem od zawsze-Laski maja łatwiej w życiu:)))
21 sierpnia 2008, 15:50 / czwartek
adam.morena - dlatego że czas na kupowanie był od 2 miesięcy...
21 sierpnia 2008, 22:17 / czwartek
mam pewne pytanie dotyczące bardziej biletów niż karnetów ale nei chcę zakładać niepotrzebnie nowego tematu... więc wiem, że aby kupic karnet trzeba posiadać dokument z PESELem czy aby kupić zwykły bilet również jest wymagany taki dokument?
proszę tylko o normalne odpowiedzi...
21 sierpnia 2008, 22:19 / czwartek
nie nie Laurent Wolf nie trzeba peselu na bilet;P
21 sierpnia 2008, 22:24 / czwartek
aha to dzięki wielkie (z tą ekstraklasą nigdy nie wiadomo ^^)
21 sierpnia 2008, 23:22 / czwartek
Bartek_GD

Nie wprowadzaj w błąd... Na wszystkie mecze podwyższonego ryzyka w tym MECZ Z CRACOVIĄ W TĄ NIEDZIELĘ przy kupnie potrzebny jest dokument z nr PESEL bo psy się osrają jak nie będą mieli listy która i tak gówno im daje :PP
22 sierpnia 2008, 00:06 / piątek
oh my god ! czyli rozumiem, ze trzeba miec pesel i placimy dyszke wiecej? ale na www.lechia.pl pisalo ze tylko arka, lech wisla i legia beda podwyzszonego ryzyka (10 zl wiecej) ...
22 sierpnia 2008, 11:47 / piątek
bilety normalnie ale dokumenty mieć trzeba :) nie wiem, czy bilety jeszcze będą tym co jeszcze nie mają radzę sie spieszyć na traugutta ! ale uważajcie na Policje bo jak stałem w kolejce to podszedł do nas piesek w całym rynsztunku(kamizelka itp) i zaczął coś pieprzyć, że kto chce może pojechać z nim na okazanie i że można sobie zarobić itp... stał tak chyba 5 minut i nikt mu nie odpowiadał, w końcu jakiś dziadek sapnął mu "panie spierdalaj pan" i se poszedł ^^
22 sierpnia 2008, 15:01 / piątek
Otrzymałem odpowiedź z klubu od Błażeja Słowikowskiego a więc wklejam jego treść, bo daje ona odpowiedź na pytanie dot. wstępu na mecze PE

"Witam naszą intencją faktycznie było umożliwienie posiadaczom karnetu wstępu na wszystkie mecze MESA i PE bez uiszczania dodatkowych opłat. Nie przewidzieliśmy jednak, że w grupie znajdziemy się jednocześnie z takimi przeciwnikami jak Lech Poznań czy Arka Gdynia, które to drużyny spowodują z pewnością przybycie na stadion kompletu publiczności. Co za tym idzie diametralnie wzrosną koszty obsługi meczu. Przykładowo koszt wynajęcia ochrony na tego typu spotkania sięga blisko 50 tys. zł. Jest nam przykro, ale klubu nie stać na tego typu wydatek, bez minimalnego nawet wpływu z biletów.

W tym miejscu pragnę zapewnić, że sprzedaż biletów na powyższe mecze będzie miała za zadanie jedynie zarobienie na koszty organizacyjne. Proszę także przyjąć deklarację, że posiadacze karnetów będą przy zakupie biletów na PE traktowani priorytetowo. Jeżeli tak się stanie, co oczywiście jest wątpliwe, że mecze te nie otrzymają statusu podwyższonego ryzyka, wstęp dla posiadaczy karnetów będzie oczywiście bezpłatny."
22 sierpnia 2008, 15:03 / piątek
Hurrrrraaaaaaa!!!!

Aejaejao!!!
22 sierpnia 2008, 15:19 / piątek
Odnosząc się do obiecanych przywilejów dla osób, które zakupiły karnety na rundę wiosenną to pragnę przypomnieć o "dosyć dużych" karach, które klub musiał zapłacić za postawę kibiców w czasie meczów w których występowali ciemnoskórzy zawodnicy. Zdaję sobie sprawę, że nie odpowiadają za to wszyscy kibice, ale ich część. Proszę jednak zrozumieć, że pieniądze przeznaczone na bonusy zostały "przejedzone" właśnie przez wspomnianą karę.

to pare osob powinno przeczytac ;] tez z listu od blazeja
22 sierpnia 2008, 15:24 / piątek
tak czy siak to zarzad sie mocno nie postaral a takie tlumaczenie jest dosc dziecinne
22 sierpnia 2008, 15:38 / piątek
Na 15 możliwych przeciwników w PE tylko 5 klubów to te, z którymi mecze nie powinny miec miana "podwyższonego ryzyka". Wniosek nasuwa się prosty- czyzby zarząd liczył, że wylosujemy Wisłę, Śląsk i np. Odrę? Gołym okiem widac, że prawdopodobienstwo wylosowania jednego z pięciu "bezpiecznych" przeciwników jest małe (33%) A słowo się rzekło.
22 sierpnia 2008, 15:50 / piątek
Co tu dużo gadać.
Pomysł ze zmianą oferty po jej sprzedaży to nie jest dobry pomysł, obojętnie czego by nie dotyczył. Uzasadnienie jest dla mnie logiczne - trzeba uzbierać na wcale niemałe w tych warunkach koszty organizacji meczu. Dociera to do mnie i ja za ten bilet zapłacę.
Na przyszłość jednak rada: trzeba takie rzeczy przewidywać, bo tego typu manewry nie wyglądają poważnie. Zwłaszcza, że nie trzeba było za długo mózgować, żeby policzyć, że przy 6000 sprzedanych karnetów za bilety na PE nie będzie miał kto zapłacić. A może stała za tym kalkulacja, tylko nikt nie przyjął za realną wersji, że tyle karnetów uda się sprzedać?
Zresztą, nieważne. Wyszło jak wyszło...
22 sierpnia 2008, 16:20 / piątek
jeżeli bilety mają "tylko" pokryć koszty, które tu są wyliczone na 50 tys to łatwo policzyć że bilet nie będą raczej po symboliczne 5 zł bo by wtedy musial być komplet...
22 sierpnia 2008, 16:32 / piątek
symbolicznie doja sponosora strategicznego zwanego kibicami. a psy zdecydowanie nie pomagaja.
22 sierpnia 2008, 16:37 / piątek
Brawo zarząd !!! Jak dla mnie to ceny biletów na takie mecze mogłbyby wzrosnąć nawet o 100 % !!! Co, żal niektórym grosza, na ukochaną drużynę sypnąć , kiedy ta w potrzebie bo kasa pusta ?!!!! Czy tradycyjnie przed meczem ważniejsze się najebać ?!!
Zniżkę na takie mecze powinna mieć młodzież ucząca się, członkowie stowarzyszenia i osoby chodzące na młyn !
22 sierpnia 2008, 16:38 / piątek
wystarczy, że na mecz PE przyjdzie 5000 karnetowców i zapłaci po 10 zł (a karnet będzie decydował o tym, w której części trybun się siedzi) i to brakujące 50 tys. się uzbiera, resztę kosztów organizacyjnych uzupełnią wpływy od kibiców, którzy karnetów nie posiadają.
22 sierpnia 2008, 16:40 / piątek
marys, nie chodzi o to, że żal kasy, bo jak będę chciał pójść na mecz PE to ok, dopłacę, chodzi o 1) zasady, 2) zatrudnianie Michalskich, Sibików, itp.,, których skuteczność będziemy oceniać za kilka miesięcy zastanawiając się, czy klub słusznie wydaje na nich grubą kasę.
22 sierpnia 2008, 16:44 / piątek
Dajcie se spokój, przecież ta kasa nie idzie na jakieś gówno tylko na naszą kochaną Lechię. Na taki cel mogę kupić bilet o każdej cenie.
22 sierpnia 2008, 17:44 / piątek
kupilismy tyle karnetow co wislacy prawie :) odnośnik
21 września 2008, 15:11 / niedziela
odnośnik
Cieszy ta informacja ;-) z czystej ciekawości - ma ktoś zestawienie jak wyglądamy na tle innych zespołów z ekstraklasy??
21 września 2008, 15:15 / niedziela
zobaczymy ile karnetow pojdzie na wiosne :))
21 września 2008, 15:29 / niedziela
Na wiosne zapewne beda chcieli pobic rekord co do ceny karnetu
21 września 2008, 17:01 / niedziela
a tam cena ale za to jakie bonusy......śmiech na sali
żeby mając karnet płacić za PE i PP ale cóż ME to też super rozgrywki......
21 września 2008, 17:40 / niedziela
na PP nigdzie cię nie wpuszczą na karnet. a na PE ja sobie wszedłem na karnet, nie wiem jak ty, natomiast na mecz w pe z polnordem chętnie dopłacę, każda złotówka na koncie mojego ukochanego klubu się liczy.
11 listopada 2008, 18:19 / wtorek
czy te karnety co teraz mamy bedą wazne na mecz z Legią????
13 stycznia 2009, 16:42 / wtorek
"Ustalone zostały ceny karnetów na rundę wiosenną sezonu 2008/09. Kibiców ucieszy z pewnością fakt, że nie zaszły tutaj większe zmiany w porównaniu z jesienią."

Karnet raczej kupię, szkoda tylko takich nieprawdziwych informacji na stronie, akurat większe zmiany nie zaszły, oprócz tego, że jest 7 meczów zamiast 8 i nie ma PE, tak poza tym 1% zniżki, więc prawie na piwo jest...
Pozdrawiam
13 stycznia 2009, 16:45 / wtorek
chyba 0,5% na runde ;]
13 stycznia 2009, 16:50 / wtorek
I tak trza kupić, coby w idiotycznych przepychankokolejkach nie stać, a na to nie mam czasu, bo dość daleko mam i za długo na mecz jadę :)
13 stycznia 2009, 17:31 / wtorek
Jeżeli ma się pewność być na wszystkich meczach to karnet tak, ale jeśli nie, to się nie opłaca. Ale najważniejszy ten 1% zniżki ;-)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.245