Gdańsk: niedziela, 9 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

Podbeskidzie - Lechia /24.03.07, g.14:30

strona 1/5

21 lutego 2007, 22:07 / środa
Znany jest już dokładny termin pierwszego wyjazdowego spotkania biało-zielonych. Sobota 24 marca o godzinie 14.30 (za serwisem ts.podbeskidzie.pl)
21 lutego 2007, 22:34 / środa
pierwszy wyjazd w rundzie, nie mozna przeoczyć!!! :)
jak dla mnie to dobrze sie sklada ze w sobote, bo w razie czego pownienem zdązyc na niedziele na 6 do roboty :)
pozdroooo
22 lutego 2007, 10:13 / czwartek
to chyba nie iwesz gdzie jest Bielsko Biała...
nie sadze bys zdazyl na 6 do roboty :)
22 lutego 2007, 14:22 / czwartek
KLG
22 lutego 2007, 10:13
to chyba nie iwesz gdzie jest Bielsko Biała...
nie sadze bys zdazyl na 6 do roboty :)

Koles wie co mowi

bedzie mial pociag o 17:53 a w Gdansku melduje sie 4:39 :D

Pozrawiam
Tylko Lechia!!!
22 lutego 2007, 23:55 / czwartek
jak bedzie wyjazd pociagowy to sie napisze
po necie nie piszcie
napewno pociag oglaszany bedzie na polonie w-wa
15 marca 2007, 22:59 / czwartek
skoro juz za 3 dni bedziemy mieli 3 pkt. wiecej to co dalej. czy PBB jest w stanie stawic opor? sadze ze to jak spacer po parku 3:1 u nas o czyms swiadczy. pewnie wyjazd zaliczy jakies 30-40 osob. tym bardziej ze Jagna przegra(ła) 2:0(oby). i zeby nie bylo idzie idzie idzie ... wesz po zydzie.
15 marca 2007, 23:02 / czwartek
Mam nadzieje ze mi nasi pilkarze piekny prezent urodzinowy tego dnia sprawi w postaci 3 punktow.

Do kolegi powyzej: Nie dziel skory na niedzwiedziu ( w tym wypadku lepiej powiedziec na zubrze badz tez jakiejs innej pszczolce)
15 marca 2007, 23:06 / czwartek
cze1984 nie ma się co unosić. Lechia troszkę postraszyła rywali, jednocześnie wyzwalając w kibicach optymizm. Nie mam nic przeciwko kolejnym zwycięstom, szczególnie że poprzedni sezon Tarasiewicza to super jesień i słaba wiosna.
15 marca 2007, 23:10 / czwartek
Ja sie nie unosze tylko zauwazylem w naszych szeregach odrobine za duzo huraopytmizmu, wszyscy jaz sobie dopisuja 3 pkt za mecz z Jaga (po ich przegranej u siebie z KSZO i po naszej wysokiej wygranej z Janikowem) ale ten mecz najpierw trzeba wygrac. Spacerek po murawie to to napewno nie bedzie.
Wierze ze trzy punkty sa nasze i ze Twierdza Gdansk nie zostanie zdobyta.
16 marca 2007, 00:25 / piątek
Pierwszy wyjazd w tej rundzie i od razu kolej nas nie rozpieszcza jak do B-B jest jakas mozliwosc tak z powrotem jest juz problem
18 marca 2007, 18:01 / niedziela
Tylko zwycięstwo, Lechijko tylko zwycięstwo...:)))
19 marca 2007, 15:05 / poniedziałek
Witam ! Kiedy bedzie jakies info na temat wyjazdu do Wawy na Polonie ??? Interesuje mnie cena, czy bedzie jakis pociag organizowany itp. Z gory dzieki.

PS. Pisze w tym temacie, gdyz nie chce zakladac nowego.

Pozdro.
19 marca 2007, 15:26 / poniedziałek
Kwestia meczu z Polonia w Wawie sie skomplikowala - maja przygody ze swoimi psiakami,musza wykonac prace na stadionie, azeby wogole otrzymali zgode na wpuszczenie kibicow gosci. Poza tym na wiecej niz 300 biletow nie mamy co liczyc, co praktycznie wykluczylo opcje pociagu specjalnego.Jak bedzie cos konkretnego wiadomo, to bedzie informacja podana.

Stowarzyszenie "Lechiści"
19 marca 2007, 17:32 / poniedziałek
jeszcze 4 dni i AWAY!!! Ja zawsze bede tam...
19 marca 2007, 17:54 / poniedziałek
Pyton: jak zwykle przypomina się najprostrze rozwiązanie klatka nie jest przygotowana to vo
19 marca 2007, 19:26 / poniedziałek
Dokładnie kongo zgadzam się ,rok temu nas k***y z pzpn straszyły że jak nie będzie zrobiona klatka na pierwszy mecz z jagą to będzie vo.
I co teraz są równi i równiejsi?
J***ć pzpn
20 marca 2007, 19:52 / wtorek
gdansk.naszemiasto.pl

Piłkarze i trenerzy drugoligowej Lechii Gdańsk są w dobrych nastrojach po zwycięstwie nad Jagiellonią Białystok i awansie na trzecie miejsce w tabeli. Stan euforii jednak już minął i teraz wszyscy myślą o pierwszym tej wiosny meczu wyjazdowym. W sobotę gdańszczanie zagrają bowiem w Bielsko-Białej z Podbeskidziem.
W tym spotkaniu na pewno na boisku zabraknie Mariusza Pawlaka, który tak dobrze grał przeciwko Jagiellonii. Popularny "Cygan" dostał jednak czwartą żółtą kartkę w tym sezonie i musi pauzować w najbliższym meczu. Kto go zastąpi? Może Marcin Szulik?
- Mariusz w takiej formie na pewno bardzo by nam się przydał. Gwarantował solidność w środku pola. Jeszcze nie wiem, kto za niego zagra. Nie wykluczone, że Szulik, chociaż mogą to być także Marcin Pietrowski lub Marcin Szałęga - powiedział nam Tomasz Borkowski, trener Lechii.
Gdańskich trenerów martwią sercowe problemy Piotra Cetnarowicza. Najlepszy - wspólnie z Piotrem Wiśniewskim - strzelec Lechii w tym sezonie, w środę ma przejść szczegółowe badania i wówczas wszystko będzie jasne. - Nie dopuszczam do siebie myśli, żeby to było coś poważnego. Wierzę, że wyniki będą prawidłowe i Piotrek będzie mógł zagrać w Bielsko-Białej - mówi Borkowski.
Szans na występ nie ma natomiast Karol Piątek. Już lekko truchta, ale do gry nie wróci tak prędko. - Niestety, to jeszcze trochę potrwa. Z Karolem musimy postępować ostrożnie, a do tego on przecież stracił niemal cały zimowy okres przygotowawczy - mówi trener Lechii.
Do zespołu wracają inni zawodnicy po kontuzjach. Mowa tutaj o Rafale Koszniku czy bramkarzu Mateuszu Bąku, który już w meczu z Jagiellonią siedział na ławce rezerwowych.
Bardzo dobrze do zespołu wprowadził się w ostatnim meczu Sławomir Wojciechowski. Jedno dokładne dośrodkowanie dało biało-zielonym trzy punkty. Czy wskoczy do podstawowej jedenastki tym bardziej że bardzo przeciętnie spisuje się Maciej Rogalski.
- Maciek faktycznie mógłby grać lepiej. Jak się nie poprawi, to usiądzie na ławce rezerwowych. A Sławek? Na pewno jest nam potrzebny. I być może zagra w sobotę - zakończył Borkowski.
20 marca 2007, 21:45 / wtorek
Mam tylko nadzieje ze nie zlekcewaza przeciwnika
20 marca 2007, 22:08 / wtorek
Przegrana Ruchu z Polonia przybliza nas do 1 miejsca w tabeli jezeli oczywiscie bedziemy zbierac dalej po 3pkt :)

TYLKO LECHIA!!!
21 marca 2007, 08:36 / środa
Witam
i zapraszam do Bielska-Białej na mecz w sobotę,
liczymy na Wasze liczne przybycie
i na to że obie grupy kibiców stworzą niezłe widowisko,
a co do wyniku meczu to niech wygra lepszy
i nie dzielcie już przed meczem skóry na niedzwiedziu :)
pozdrawiam ze stolicy Podbeskidzia
21 marca 2007, 11:52 / środa
Coś czuję, że wpadnie remisik tylko. Za słabo gramy na wyjazdach. Obym się mylił
21 marca 2007, 12:13 / środa
Lol jeszcze nic nie wiadomo jak bedzie nam szlo teraz na wyjazdach.... Ja jestem dobrej mysli... Na jesieni nam zle szlo bo gralismy z konkret klubami... teraz mam nadzieje ze Lechijka pocisnie te wszystkie wsie, a na Zaglebie i Polonie trzeba bedzie sie zmobilozowac :)
21 marca 2007, 12:15 / środa
Napewno podbeskidzia nie mozna lekcewazyc,ale pocichu licze na 3 pkt mamy dobra obrone,badzmy dobrej mysli.TYLKO LECHIA !!!!!!!!!!!
21 marca 2007, 12:16 / środa
PS: os12 wyjazd chyba się marny szykuje... ale się jeszcze zobaczy... pewnie bedzie na wlasna reke i bedzie nieciekawie...
21 marca 2007, 12:27 / środa
Ja jestem dobrejmyśli.Mogąwygraćnawet 1:0.Najwarzniejsze są 3pkt.
21 marca 2007, 15:13 / środa
Witam życzę kolejnych 3 punktów w meczu z Podbeskidziem i oczywiście awansu do OE. Pozdrawiam.
22 marca 2007, 15:58 / czwartek
:) jakos przed tym dalekim wyjazdem nie slychac glosów , ze jedziemy itp itd, tych co czesto i gęsto krzyczą tu, ze trzeba byc tam gdzie Lechia gra (np mecz z hydro)
TYLKO LECHIA
22 marca 2007, 18:06 / czwartek
własnie co z tym wyjazdem do Bielskobialej ??
22 marca 2007, 18:13 / czwartek
@tomuś

Dzieki dzieki, obys mial racje.
22 marca 2007, 18:26 / czwartek
Panowie co z wyjazdem do B-B wie ktoś?
22 marca 2007, 18:29 / czwartek
popytajcie kolegow..nic na forum
w skrocie...KMWTW : )
22 marca 2007, 21:48 / czwartek
odnośnik

No no Kicker o nas pisze :D
22 marca 2007, 22:16 / czwartek
Na 2 dni przed meczem mamy remis na boisku - 0:0 - bo inaczej na razie być nie może... i remis - 2:2 - w stratach personalnych:
Podbeskidzie: Mouzie (kartki), Sacha (wyjazd z kadrą juniorów) - 2 obrońcy;
Lechia: Pawlak (kartki), Cetnarowicz (sercowy).
Mam nadzieję, że "Wiśnia" i spółka zabiegają osłabiona obrone rywala.
Sedzia: Piotr Wasielewski (Kalisz) - sedziował nam mecz z Polonią Bytom (1:1).
Będzie cięzko, ale... 1:0 do przodu!
23 marca 2007, 01:20 / piątek
A ja nie przewiduję ciężkiego meczu. Co prawda bez Cetnara i Cygana, ale mam nadzieję z Szulem. Rogalski pójdzie do przodu i będzie dobrze. Mój typ 2-0 dla Lechii. Może nawet lepiej.
23 marca 2007, 09:07 / piątek
jestem jakos spokojny o mecz z goralami stawiam 2-0 do przodu
23 marca 2007, 09:58 / piątek
Witam oglądałem Podbeskidzie w meczu z Unią totalne dno pewne 3 punkty tylko dla Lechii . Pozdrawiam i czekam na OE w Gdańsku.
23 marca 2007, 16:07 / piątek
Oj chyba jednak ciężki mecz przed Nami ale 3 pkt. muszą byc bo gdzie nie jak tam ??:) Mam nadzieję że chcoiaż jakaś reprezentacja Lechistów się wybierze w daleką podróż z Wisłą :)
23 marca 2007, 20:36 / piątek
Limak o Lechistów się nie martw. Nie wszyscy śledzą wyniki przed kompem ;-)))

Co do meczu, to mecz może być ciężkio, ale z drugiej strony drużyna która walczy o awans takie mecze musi wygrywać !!!!!!!
Realnie patrząc, to Podbeskidzie to nasz najłatwiejszy wyjazd. Przecież w Łomży, Warszawie, Gliwicach, Bytomiu czy Sosnowcu będzie jeszcze ciężej !!!!!
23 marca 2007, 20:40 / piątek
Zeto: Limak o Lechistów się nie martw. Nie wszyscy śledzą wyniki przed kompem ;-)))

Heh :) jadziem panowie szlachta :)
Pozdrawiam
23 marca 2007, 20:46 / piątek
hehe- ja już w grodzie kraka-mam już rzut beretem

ps. ZETO-odbieraj telefon-ważne
23 marca 2007, 20:52 / piątek
zuraw23 w weekend ważna jest tylko jedna rzecz. Zwycięstwo :-)))))
23 marca 2007, 21:03 / piątek
Masz 100% rację jak nie większą-hehe

Od jutra ponoć podbeskidzie coś nie idzie

ZADZWON DZIś-WAżNE
23 marca 2007, 21:59 / piątek
zuraw23 jutro. Dziś zapomaniełm pinu ;-))
23 marca 2007, 22:17 / piątek
A jutro sobie perzypomnisz?

Następny jest PUK-HEHE

DRYNDNE Z BIELSKA JUTRO- 3:0 DLA NAS
24 marca 2007, 11:05 / sobota
Duchem i sercem z Lechia w Bielsku . kolonia z Nottingham . A propo w tym nie za duzym miescie jest nas Polakow jak wyczytalem w ich gazecie ok. 30.000 . To ile jest emigracji w calej Anglii ? Ale to nie to forum . Lechio kocham Cie .
24 marca 2007, 11:32 / sobota
Zeto 1945% poparcia :):) A Japan to na bank pewnie jedzie znając jego :P:P Tylko zwycięstwo Lechijko Tylko zwycięstwo ciekawe czy na drugim końcu Polski tez jest taka ładna pogoda jak w Gdańsku :)
24 marca 2007, 11:47 / sobota
Jest około 8 stopni i chmury-dobrze że nie pada.

Jeszcze parę godzin i 3 punkty jadą do Gdańska!!!
24 marca 2007, 13:36 / sobota
odnośnik Relacja z ts.podbezkidzie.pl
odnośnik Relacja z sportowefakty.pl
24 marca 2007, 13:48 / sobota
Link nie działa do strony sportowefakty.pl, więc proponuje wejść:

odnośnik - i w prawej stronie monitora są relacje, raczej znajdziecie...

P.S

Mówie to jakby ktoś nie wiedział o tej stronie i chciałby znaleść relacje więc bez napinki ... ;]
24 marca 2007, 14:10 / sobota
Będzie transmisja w radiu Gdańsk?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.236