Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Liga BetOnów

strona 1/6

1 marca 2007, 08:13 / czwartek
W ten weekend zaczynaja sie rozgrywki ligowe w OE, czy z tej okazji rusza tez nowa runda Ligi Betonów bo na stronie głównej takowej informacji nie znalazlem???
1 marca 2007, 18:06 / czwartek
Przydalaby sie juz mala dawka emocji
3 marca 2007, 14:36 / sobota
I co z tą ligą betonów rusza za tydzień czy nie , wie ktoś coś?
1 kwietnia 2007, 17:11 / niedziela
KURWA straciłem 5 pkt, obstawilem Lechie pewniaka!!:(:(
1 kwietnia 2007, 21:11 / niedziela
Thomas nie tylko ty mysle ze wiecej takich osob jak my bylo do tego jeszcze wtopiona Wisla i Slask
1 kwietnia 2007, 22:35 / niedziela
Przecierz jest runda wiosenna 2007 ;> a może być jeszcze coś nowszego ??
2 kwietnia 2007, 12:48 / poniedziałek
są jakieś nagrody pocieszenia ? ? ?

kurwa, na czterech dotychczasowych pewniakach (po cztrech kolejkach)zarobiłem - 15 (słownie: minus piętnaście)

są ? ?
2 kwietnia 2007, 19:51 / poniedziałek
Ja jestem jeszcze lepszy herbatnik...moja chora wyobraznia ubzdurala sobie, ze my z naszymi zgodami jestesmy potega futbolu. Dwa razy postawilem pewniaka na Wiselke, raz na Slask i teraz poszedlem na calosc i po miesiacach czujnosci, analiz wynikow, tabel, skladow skusilem sie postawic na Lechie - i co ? I wielki chuj prosze Panstwa, nagrabilem sobie minusowych punktow jak ongis Izolator Boguchwala w III lidze...

Wprowadzic nagrody pocieszenia od trzysetnego miejsca w dol ! Klucze do firan albo co...
2 kwietnia 2007, 20:04 / poniedziałek
Nie ma się co przejmować minusami. Ja po pierwszej kolejce też miałem -5 za Wisłę. A dziś mam fotel lidera :-)
3 kwietnia 2007, 09:04 / wtorek
hyyyy

a myślałem że trzy umoczone pewniaki na cztery możliwe, są dowodem na moją taką wyjątkowość na której akurat nie zależy mi wcale, wręcz przeciwne

Starszy Lechista - 4 umoczone na 4 możliwe, robi wrażenie "nawet" na mnie ( "nawet" przy moim osiągu 3/4)
szacun ;-)

Łk 13.30
A oto są ostatni, którzy będą pierwszymi, a są pierwsi, którzy będą ostatnimi.

pozdrawiam
9 kwietnia 2007, 08:21 / poniedziałek
Jak mysliscie, wedlug was Lechia moze byc zdecydowanym pewniakiem przed meczem z Odrą? Bo tak postawilem (3:1 + pewniak)
15 kwietnia 2007, 11:32 / niedziela
Wiem że ostatnia kolejka jeszcze nie zakończona, ale może jakieś komentarze? Hyhy!
15 kwietnia 2007, 11:45 / niedziela
Jestem pierwszy :D Musiałem się pochwalić :)
15 kwietnia 2007, 12:13 / niedziela
znowu zalatwili mnie swoi.ale coz takie zycie.ogolnie to byla ciezka kolejka do typowania.
15 kwietnia 2007, 14:49 / niedziela
Szparag nie tylko Ciebie mysle ze wszyscy postawili na pewne zwyciestwo naszych kopaczy w dodatku z pewniakiem, Dobrze ze mi chociaz 2 pkt za Slask wpadly no i licze jeszcze na to ze BOT zmiecie Cracovie z powierzchni ziemii
15 kwietnia 2007, 18:04 / niedziela
Lewy- nie chwal dnia przed zachodem słońca.
18 kwietnia 2007, 07:55 / środa
"Jedynym zaskoczeniem może być postawa wybitnego znawcy footballu o znamiennym nicku Laik, który po wielu tygodniach prób w końcu osiągnął szczyt."

Lepiej późno niż wcale... - ciekawe czy żona pomogła...? A może kolega jechał na ręcznym wspomaganiu :-)
24 maja 2007, 20:01 / czwartek
Trafiłem remis Śląska z Jagą i zwycięstwo Polonii nad Piastem a nie dostałem punktów nie wiem dlaczego?
24 maja 2007, 21:31 / czwartek
Bo byla wkurwa,ze Piast nie wygral !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24 maja 2007, 22:01 / czwartek
Bodo, Liga BetOnow kreci sie wokol polskiej pilki, a polska pilka i cala jej otoczka wiesz jaka jest. Ciesz sie, ze Ci za dwa dobre typy nie odjeli punktow.
Ilosc punktow, ktore dostaniesz albo i nie bedzie rozpatrywana na zebraniu w piatek. Od decyzji mozesz sie odwolac.
26 maja 2007, 22:06 / sobota
Lige betonów w tej rundzie wygra pewnikiem aram!
Brawka dla niego!!!!
Nawiasem mówiąc to mój braciszek a jako że ja w zeszłej rundzie zająłem 3 miejsce to mozna powiedziedzieć że aram kontynuuje rodzinna tradycję!!!
2 czerwca 2007, 21:15 / sobota
pięknie.. wszyscy trafili.. ja też .. +10 pkt. / oczywiście Azerbejdzan,- POLSKA /.
2 czerwca 2007, 22:21 / sobota
Ja też trafiłem 10 pkt.! A może ktoś wie co jest nagrodą główna za wygranie ligi betonów?????
4 czerwca 2007, 19:23 / poniedziałek
gratki za trafne typy! gratki dla zwycięzcy LB!
a tak przy okazji pytanie-prośba do najlepszych w LB:
poproszę kilka pewniaków na środę (eliminacje ME),
z góry THX! :)
11 czerwca 2007, 15:41 / poniedziałek
za jakie miejsca sa nagrody??? prosze o odp
12 czerwca 2007, 13:21 / wtorek
No wlasnie skonczylem na 3 MIEJSCU i nie wiem czy sa przewidziane nagrody dla 1-wszej trójki...?
14 czerwca 2007, 23:22 / czwartek
Ech..., gdyby to była Liga Batonów... Ciekawe jaka by dali główna nagrodę?
15 czerwca 2007, 23:14 / piątek
A ja znalazlem zloty srodek...Panowie tu trzeba troche smykalki i miec dryg do hazardu...po pewnym czasie przestalem typowac i szlo mi dobrze a nawet bardzo dobrze, bo nie dawali mi lobuzy ujemnych punktow. Pozniej lekko zaspalem ale i tak wyladowalem zaraz za czolowka na dobrym 378 miejscu.

W przyszlej edycji wytypuje tylko pierwsza kolejke i na koniec napewno bede wyzej niz teraz. Tylko zebym sie nie zapomnial i nie stawial pewniaka na Lechie obojetnie z kim i gdzie by nie grali (Buzala bedzie pewnie sam w ataku - nowy system na skuteczna gre u siebie, na wyjezdzie bedziemy grali prawdopodobnie bez zadnego napastnika bo i po co, systemem 2-6-3-0), bo kurna wtedy miejsce ponizej 400 MUROWANE, jak tradycja w Budowlanym Klubie nakazuje.
16 czerwca 2007, 01:06 / sobota
A ja Ciebie StarszyLechisto przed mecem z ruchem i po nie widzialem w maxie.
Zapewne pyłki z topoli mi przeszkodziły bo tak bym Ciebie ujrzał w pełnej okrasie!
16 czerwca 2007, 11:21 / sobota
A bylem, bylem.....jak matka przykazala dwie godziny przed meczem, zalapalismy sie jeszcze na polskie zimne piwo, ktore sie szybko skonczylo i zmuszeni zostalismy pic zimny Heinecken, ktory tez sie dosyc szybko jako zimny skonczyl i przerzucilismy sie znowu na gdanskie i specjal, tym razem w temperaturze pokojowej....mocno pokojowej. Po meczu tez bylem w Maxie, bylo mi dane przylozyc piatke wielu kibicowskim osobistosciom...m.in. Parasolowi, ktory nie wiem czemu pytal o Castorpa... :)
19 czerwca 2007, 13:11 / wtorek
Ale co.. nie będzie zadnych nagrod dla 3 pierwszych miejsc??
28 lipca 2007, 22:00 / sobota
no własnie ! Gdzie są nagrody dla 3 pierwszych w lidze betonów???
I kiedy rusza nowa edycja? / bo już czas chyba najwyższy/
28 lipca 2007, 22:04 / sobota
Ligą Betonów chyba rządzą "listkiewicze", i jeszcze niewiadomo kto dostanie licencję. Stąd chyba ten poślizg :-)
28 lipca 2007, 23:38 / sobota
Rzeczywiście, Liga BetONów zaliczyła niechlubny PZPN-owski poślizg, ale już od przyszłego tygodnia - na mur beton! - nadrabiamy zaległości i rozpoczynamy jesienną edycję rozgrywki.
29 lipca 2007, 00:00 / niedziela
A nagrody,jak i degradacja Zaglebia Sosnowiec za rok. WSTYD !!!
29 lipca 2007, 00:04 / niedziela
Czarny bez nerw :-) nagrody rozdane, może nie zwycięzcom, ale rozdane :-) W tej rundzie, za pierwsze miejsce będą skarpetki :-)
29 lipca 2007, 00:11 / niedziela
A po co mi skarpetki ? !
Niech lepiej podadza prawdziwy kod do fify,bo juz kucze rok czasu sie morduje z tymi podawanymi !!! :-)
29 lipca 2007, 00:35 / niedziela
Siemka. OK - Funduje nagrode dla 3 pierwszych w zeszłych Betonach .
Nagroda to jakieś dowolnie nagrane mecze na DVD (1 na osobe i nie wybrzydzac bo nie mam czasu na kaprysy) + 1 kolejka piwka w pubie Stacja DELux we Wrzeszczu . Weżcie tylko sprzet bo hulsi Gedani podobno grasują :) .
Pasuje np sroda najbliższa ok 19.00 ?
29 lipca 2007, 00:40 / niedziela
Po co sprzet ?!
Zaproscie Castropa i po bolu !
On jak kibolom Gedanii sprzeda LACZKA,to ho,ho !!!
29 lipca 2007, 01:04 / niedziela
Bez niepotrzebnych emocji. Wszystkie dotychczasowe nagrody zostały wręczone, natomiast przekazanie nagród za rundę wiosenną jest w trakcie realizacji. Problemy są dwustronne, nie ze wszystkimi zwycięzcami udało nam się skontaktować. Prosimy więc triumfatorów o wiadomość na adres lechia@lechia.gda.pl - nam również zależy na tym, by cała sprawa już się nie przeciągała.
6 sierpnia 2007, 21:25 / poniedziałek
Nie chce byc uszczypliwy, tudziez nachalny, gdyz jestem dobrze wychowany, mam dobre maniery i potrafie (czesto) zachowac sie przy stole...ale Szanowny Panie Kolego Kontratak...opowiedz nam wszystkim prosze co zwiodlo w I kolejce Twoj prawie niezawodny wech typera ? Przeciez jeszcze nie tak dawno wiodles prym, mogles pokazywac sie w Gdansku w zoltej koszulce lidera. Czyzby Lechijka.....pewniaczek.....przeciwko II ligowemu tuzowi Tur....turkowi....tur.....Turek ? Jak mogles tak zaryzykowac ? A mowilem pod koniec zeszlego sezonu zeby tak pochopnie na naszych nie stawiac, nikt sie mnie nie slucha kurna......jak w domu...

Pozdrawiam
6 sierpnia 2007, 22:41 / poniedziałek
Wlasnie zauwazylem,ze StarszyLechista zacisnal zeby i chce wygrac lige betonow.

Pamietam jego ''pogruszki'',ze jeszcze nam pokarze.
A swoja droga,to jestem pewny,ze typowales wbrew swemu sumieniu,ale tak
trzymaj.:-)))
6 sierpnia 2007, 22:55 / poniedziałek
Starszy Lechisto-z tego co wiem to kolega kontratak w ubiegłym sezonie był nie mal najlepszy,walczył i miał żółtą koszulkę lidera, a w tym sezonie chce być najgorszym z najgorszych i zdobyć niebieską koszulkę (nagroda prezydenta szczurka) żeby na inaugurację nastepnego sezonu spalic te barwne puchary.
7 sierpnia 2007, 00:08 / wtorek
Mnie sie wydaje,ze kolega kontratak stosuje zaslone dymna !
Z nienacka w polowie rozgrywek zastosuje slynny mikrocykl treningowy
i zdobedzie upragnione trofeum.
Slyszalem tez,ze w przypadku wygranej,zazyczyl sobie odbioru nagrod
przy fasadach Dworu Artusa,a my bedziemy z zazdrosci cienko piali,niczym
organy oliwne :-))))))))))
7 sierpnia 2007, 07:01 / wtorek
Drogi Starszy Lechisto, Lechia spokojnie wygrałaby w Turku, gdyby nie Spichler, który za karnego wziął chyba cały wór twarogu. Spiker wyraźnie ogłosił, że karny jest dla kibiców z Gdańska. Nie czekając na wybór tego najlepszego, od razu forsowałem płot. Niestety ta łamaga wzięła piłkę i .... i już wszyscy wiedzą co. Ja napewno bym strzelił, odwracając losy meczu!!! Spichler, ty już wiesz co! :-)
7 sierpnia 2007, 08:20 / wtorek
Podejrzewam,ze to wszystko jest wina ''Sevkovica'' !!!
Cymbal okalal furtke dwu metrowym lancuchem i dlatego nie zdazyles podejsc
do ''wapna''. A wtedy,kto wie ? :-)
7 sierpnia 2007, 09:13 / wtorek
Jasne, ze typowalem wbrew swojemu sumieniu, do dzisiaj jeszcze po I kolejce Ligi Betonow mam problemy z zasnieciem, bo męczą mnie mary. Musze spac przy zapalonym swietle. Jak leże, okolo 50 cm nad glowa, zawiesilem sobie taka jebitna jażeniowke, zajumana z warsztatow szkolnych...
Poniewaz nie zwyklem rzucac slow na wiatr, do konca rundy nie bede juz wiecej typowac, bo mi zaraz zaczna dawac ujemne punkty. Tyle punktow co zgromadzilem pozwoli mi na koniec sezonu zajac lepsze miejsce niz te po jesieni.
Jak to sie na Lechii nazywa ? Stala progresja ?

Podobnie jak nasze wschodzace gwiazdy, ktore w tym sezonie zajma pewnie 4 miejsce a 3 druzyny beda wchodzic. Co tam awans, wazne, ze jest progresja...
7 sierpnia 2007, 11:40 / wtorek
Gwiazdy w ochronie, to już tradycja ;-)

W poprzednim roku "Pasibrzuch", w tym "Sefković" ;-) Nieźle miał w gaciach, kiedy prowadziliśmy z nim polemikę ;-))) A najważniejsze, że "umiał" postawić na swoim, i jak powiedział że nie wpuści, to wpuścił ;-)))
7 sierpnia 2007, 23:09 / wtorek
Co,panowie ?!
Raczka zadrzala przy typowaniu ??????
Ja tam PEWNIAK !!! :-)))

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
7 sierpnia 2007, 23:27 / wtorek
Starszy Lechisto!!!! Ty chyba nie lubisz naszych piłkarzyków!!!
Prognozujesz dla nich zajęcie 4 miejsca a to dla nich by byla prawdziwa tragedia i rozpacz! Przecież 4 lub 5 miejsce da najprowdopodobniej awans do OE / przy założeniu że spuszczą jescze jedną lub dwie drużyny za korupcję a to bardzo prawdopodobne/!!! Dlaczego chcesz więc unieszczęśkiwiać naszych piłkarzyków i ukochany zarząd awansem do OE??? Przecież dla nich to byłaby trgedia!
Przecie tera jest piknie. Frajerzy kupują karneciki i pamiatki, sponsorzy co nieco płacą więc kasiora leci.
A Ty chcesz im zburzyć ten pikny sen jakimś gupim, wstrętnym i niechcianym awansem????
Chłopie miej litość nad nimi i wywróż im np. bezpieczne 8 miejsce!!!
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022