Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

"BKS Lechia"

strona 1/1

2 marca 2007, 19:34 / piątek
Siema siema.
Nie wiem czy temat juz byl, w sumie zaden wazny nie jest ale nie mam go gdzie dopisac z racji istoty jego.
Jak byl to sory za zasmiecanie forum.
Rozchodzi sie o kawalek Donia i Libera "Dzien Dobry Polsko" a raczej do klipu.
Zwrocil ktorys z was uwage na napis pojawiajacy sie w trakcie, a mianowicie "BKS Lechia" na murze jednej z kamiennic ??
Moze ktos wie co z tym jest ?:) O ile wiem lebki sa z pyrlandii ...
Moze krecili w Gdansku ?
A moze na jakiejs zaprzyjaznionej dzielnicy ? Hehe..
Pozdro dla wszystkich Bialo-Zielonych ...
Panowie :)
Juz niedlugo ruszaaaaa liga !!!!!!
Az serce roscie ....
O nasz !! O nasz !!
2 marca 2007, 19:43 / piątek
A na czym leci ten kawałek, bo interesujące?
2 marca 2007, 19:51 / piątek
Ogólnie mozna zobaczyc w tv ale znalazlem na youtube ...
Macie link: odnośnik
Pozdro
Tylko Lechia !
2 marca 2007, 21:35 / piątek
Hmm racja rzeczywiscie jest na zielono napis..... kojarze ze to jest przy Lidlu jak sie jedzie do Galerii Centrum jest szkola i tam wlasnie jest taki napis ale glowy nie dam
2 marca 2007, 21:49 / piątek
według mnie napis nieprzypadkowy. Wiele jest w klipie innych napisów ciężkich do rozszyfrowania. Ten ewidentnie się wyróżnia. Myślę że ujęty celowo. Co autor miał na myśli :)) skoro kapela jest z pyrlandii.
2 marca 2007, 22:33 / piątek
przede wszystkim tacy "raperzy" jak donio i liber to bardziej robia hipho-polo, niz prawdziwa muzyke wiec fakt ze na teledyslku jest napis BKS LECHIA to zaden powod do dumy, niech spierdalaja do pyrlandii i siary nam nie robia...
2 marca 2007, 22:39 / piątek
W ktorej to jest minucie? Nie jestem fanem tego stylu i nie chce mi sie tego drugi raz ogladac :)
2 marca 2007, 22:51 / piątek
2;11 za tym dzieckiem , na drugim planie
2 marca 2007, 23:51 / piątek
Lysy82 ma racje! Po pierwsze to nie jest Rap tylko komercyjne guwno ale ciekwy jestem co te huje chcieli przekazac przez ten napis(o ile wogóle cos chcieli) jak juz to napewno cos zlego w nasza strone!
3 marca 2007, 00:38 / sobota
przestancie liber i doniu nieznaja sie na pilce...
3 marca 2007, 11:43 / sobota
Chyba lepiej jest zobaczyc napis BKS LECHIA w teledysku hopowym,niz np. u Shazzy,albo u tych ,co tam majteczki w groszeczki spiewaja....a ze sa z WLKP,to dziwi ze nie pokazali napisu KKS,albo MZKS...pozdro z DO
3 marca 2007, 12:50 / sobota
Mniejsza z tym jaka robia muzyke i czy interesuja sie pilka czy bierkami.
Zaistnial fakt ze jest taki napis :)
Ciekawe czy przypadkowo...
Bo chyba robia montaz klipu to wiedzieli ze napis jest widoczny... a i tak cenzurke przeszlo ?
Pozdro
Tylko Lechia !
3 marca 2007, 14:23 / sobota
Taaaak polski rap... Czy nadal rapują o tym, że kapusta jest przekiszona, a ogórce nie doważone?
3 marca 2007, 15:41 / sobota
lepszy taki napis w miarę normalnej piosence niż discopolowa piosenka jaka była nagrana dobre parę lat temu na aidsmonda hehe
3 marca 2007, 17:08 / sobota
czy to hiphop, rap czy disco polo dla mnie to jedno gówno. Żaden to powód do dumy tylko zwykła ciekawość.
3 marca 2007, 20:28 / sobota
KURWA!!!!!
Wiecie, że rzadko przeklinam publicznie, ale jak już to wiadomo, że musiałem się mocno zdenerwować.
To ma jakiekolwiek KURWA znaczenie do jakiej muzyki został włączony? Jest napis i GÓWNO mnie obchodzi jakie intencje mieli autorzy. Zrobili reklamę Lechii i żadnemu innemu klubowi. Jeśli w centrum Gdyni zobaczę napis Lechia i nic więcej to zawsze będzie to dla mnie reklama a nie szyderstwo.
A wy co? Ten sam napis na budynku banku Millenium to reklama, a na PKO BP - to szyderstwo?
3 marca 2007, 20:39 / sobota
Drogi Tangensie spokojnie ... :)
Najistotniejsza kwestia i moim zamyslem dopisujac temat bylo odgadnac intencje umieszczajacego napis ....
Gdyz jak wiadomo na szerokiem spectrum forum napis BKS Lechia" na murach w Poznaniu a dodatkowo w kawalku i klipie jest dosc nie spotykany.
Pozdroo
Tylko Lechia ...
3 marca 2007, 21:58 / sobota
No i zajebiscie, niech jest :)

Bo Lechia jest wszędzie !

Pozdrawiam
3 marca 2007, 22:39 / sobota
OK. Poniosło mnie. Przepraszam. Ale czy ten mur na pewno jest w Poznaniu? A jeśli nawet to czy jest dowodem złośliwości?
A mną zatelepało, jak ocenę intencji zaczęto uzależniać od tzw. stylu muzycznego. Dlatego zacząłem brzydko pisać. Przepraszam jeszcze raz.

tg
3 marca 2007, 22:52 / sobota
cholera wie, na moje to po prostu sie tym nie przejeli a nie chcieli powtarzac ujecia czy cos :] chociaz to moze jak "kod leonarda da vinci" albo cos
5 marca 2007, 17:32 / poniedziałek
Dobra, ten temat można już skasować bo nie bedziemy na forum strony www.lechia.gda.pl obradować nad tym z kąd sie wziął taki napis ;]
5 marca 2007, 17:38 / poniedziałek
Dokladnie

Lepiej uczmy sie ortografii...

Skąd
11 marca 2007, 21:07 / niedziela
Też zwróciłem na to uwagę... Nie kojarzę miejsc z tego klipu, więc to może u naszych braci we Wrocławiu? :P
11 marca 2007, 21:36 / niedziela
Ponoć to w Poznaniu kręcone było :P
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.530