Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Nowy prezes w Lechii

strona 1/1

6 marca 2007, 22:27 / wtorek
Turnowiecki zastąpił Czarnieckiego, jutro ma być konferencja prasowa w tej sprawie.
6 marca 2007, 22:30 / wtorek
jak nie wiesz to nie pisz !!!!!!!!!!!!!

LG !!
6 marca 2007, 22:40 / wtorek
Gość ma rację.

Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego Lechia Gdańsk ma nowego prezesa. Jarosława Czarnieckiego zastąpił dotychczasowy wiceprezes, Maciej Turnowiecki, rzecznik prasowy prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

- Teraz nastąpi zamiana. Ja zostaję w klubie, ale jako wiceprezes. Przy sytuacji jaka się wytworzyła i celach Lechii prezes musi się bardziej zaangażować w działalność klubu. Ja na to nie mam czasu i zrezygnowałem ze stanowiska prezesa - wyjaśnił Czarniecki.

- Czy Lechia ze mną jako prezesem awansuje do ekstraklasy? Chciałbym, aby tak się właśnie stało. Taki jest cel. Pracujemy nad pełnym przygotowaniem klubu do tego. Awansu się nie boimy i chcemy to zrealizować jak najszybciej, najlepiej już w tym sezonie. Więcej o planach powiem podczas środowej konferencji prasowej - usłyszeliśmy od nowego prezesa, Macieja Turnowieckiego.
6 marca 2007, 22:42 / wtorek
Info potwierdzone odnośnik
6 marca 2007, 22:44 / wtorek
sorki Oliviak miałes racje !!
6 marca 2007, 23:40 / wtorek
PANIE PREZESIE GDZIE JEST OBIECANY TELEBIM?!?!?!?!
7 marca 2007, 08:46 / środa
O ktorej ta konferecja w srode Jedno moge zrozumiec
wspolpraca miasto -klub oczywiscie ale nie Turnowiecki
k... brak slow moze Babcię Władzię albo Witek z Atlantydy
7 marca 2007, 09:20 / środa
Adwokat, co ty chcesz od pana Macka Turnowieckiego, chlop dobrze sie spisywał jakowiceprezes, i jestem pewien ,że będzie dobrym prezesem. Dajmy mu szanse, adwokat on jeszcze dobrze nie zaczął a ty juz narzekasz?
7 marca 2007, 09:53 / środa
ty ADWOKAT co ty taki mądry jesteś!!! Dla twojej wiadomości to MACIEK jest kibicem od dziecka-na mecze już chodził jak ty pewnie jeszce szczałeś w gacie a wyjazdów też ma pewnie więcej od ciebie na których zapewne pił z Witkiem z Atlantydy i ruchał tą zjebaną babcię jak jeszcze była w sile wieku-hehe
7 marca 2007, 10:00 / środa
Powodzenia Panie Prezesie.
7 marca 2007, 10:12 / środa
ZURAW 23 dla twojej wiadomosci od 82 jezdze za Lechia i nie mow kto komu szczal ok a ten usmieszek hehe to sobie schowaj To forum i temat jest zeby powiedziec swoje zdanie czy sie podoba czy nie Do uslyszenia
7 marca 2007, 10:21 / środa
Adwokat- jaki wpis taka riposta.
Możesz mieć własne zdanie, ale czego się spodziewałeś po takim wpisie- "k... brak slow moze Babcię Władzię albo Witek z Atlantydy"? Myslałeś, że ktoś podejmie merytoryczmną polemikę?
Masz cos przeciwko nowemu Prezesowi to pisz konkrety a nie wrzuty.
7 marca 2007, 10:46 / środa
Powodzenia Maciek!
7 marca 2007, 12:05 / środa
Moim zdaniem to dobra decyzja. Maciek to oddany Lechista z głową na karku i z bardzo dobrymi układami.
7 marca 2007, 17:23 / środa
Macku-zycze powodzenia.
Teraz ty "TWORZYSZ HISTORIE"
7 marca 2007, 18:01 / środa
MACIEK JESTEŚMY Z TOBĄ-TADEUSZ TEŻ BY SIĘ UCIESZYŁ...,BO MY TEŻ MAMY
SERCA BIAŁO-ZIELONE,POZDRAWIAM
8 marca 2007, 00:02 / czwartek
No Maciek gratuluje i powodzenia mam nadzieje ze sie wkrotce spotkamy... Bartek ps. pozdrowienia z bialo-zielonej Irlandii
8 marca 2007, 11:12 / czwartek
O ja przepraszam, ale numer! :)

Maciek – moje najserdeczniejsze gratulacje!

Poproszę o zapewnienie na przyszły sezon meczu Lechia – Legia – najlepiej na inaugurację :)

Dasz radę...

;)
8 marca 2007, 11:53 / czwartek
He, he. Pawełek taki meczyk na inaugurację to byłoby coś. Ja do tego dołożyłbym Lechia- Legia w finale Pucharu Polski. Wtedy moglibyśmy wziąść rewanż za 0-5 :-)
8 marca 2007, 17:02 / czwartek
Maciek dla Ciebie tylko jedno: POWODZENIA!
24 lipca 2011, 15:25 / niedziela
Ja również życzę powodzenia. ;)
24 lipca 2011, 16:05 / niedziela
długo czekałeś z zyczeniami.

TYLKO LECHIA!
24 lipca 2011, 22:10 / niedziela
Nie ma co sie spieszyc, co nagle to po diable.
24 lipca 2011, 22:20 / niedziela
t-t mysle ze twój tok myslenia przyjeli zarządcy klubu ( przynajmniej w temacie transferów) :). Moze nam gwiazdka z nieba spadnie....

Biało-zielono Pzdr

TYLKO LECHIA!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.404