Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Lechia i Radomiak

strona 1/1

9 marca 2007, 16:31 / piątek
Usłyszałem dzisiaj że ponoć jesteśmy w układzie kibicowskim z Radomiakiem ?! "Do przybicia graby doszło na meczu Śląsk - Lechia" Czy to prawda ??

Jeżeli uraziłem kogoś zakładając ten wątek z całego serca przepraszam :)

Lechia Gdańsk
Terror Kamionka
9 marca 2007, 19:04 / piątek
farmazon
9 marca 2007, 20:58 / piątek
To Bardzo fajnie, pozdrowienia dla zielonego Radomiaka!
9 marca 2007, 21:55 / piątek
Jak wszyscy widzieliśmy na ostatnim meczu u nas , Radomiak to spoko ekipa :)

Pozdrawiam.
10 marca 2007, 09:12 / sobota
ole ole Radomiak ole ole Radomiak....
Chyba juz temat stsunków z Radomiakiem był poruszany jakis czas temu i z tego co wtedy "kumaci" twierdzili zapamietałem ze stosunki sa neutralene.

Ja osobiscie mam jakas symaptie do tej druzyny... nie tylko za fajne barwy

Pozdr
10 marca 2007, 10:20 / sobota
Ja tam nic do Radomiaka nie mam, wręcz przeciwnie-wydaje mi się, że to spoko ekipa:)Pozdro
10 marca 2007, 17:05 / sobota
Jestem za!! Ta ekipa bardzo mi lezy.
11 marca 2007, 01:37 / niedziela
Jasne że Radomiak jest w porzo!
Za komuny i później zresztą też Gdańsk i Radom były jebane za strajki i "Solidarność"!!!
11 marca 2007, 11:22 / niedziela
do Radomia mozna miec sympatie za historie, do Radomiaka za barwy, za "wpuscie Lechie". Ale nie ma z nimi zadnego ukladu ani tym bardziej zgody. Normalna druzyna przeciwna na kibicowskiej sciezce bez jakiegos cisnienie i tyle, albo az tyle. CHWM
12 marca 2007, 21:07 / poniedziałek
Ja do Radomiaka absolutnie nic niemam wręcz darze ich sympatią. :-)

Muwiąc szczerze to nawed fajnie by było mieć z nimi zgode( to oczywiście tylko moje zdanie ale myśle, niema żadnych szczegulnych znaków przeciw jest za to pare za )
12 marca 2007, 21:21 / poniedziałek
na forum Radomiaka jest podobny watek tj;dotyczacy klubow ktore lubicie.jest duzo wpisow ze Lechia ....ale bardzo duzo ludzi ma szacunek i lubi np...arke,cracovie itp tak wiec nie wiem jakby miala wygladac taka zgoda.
12 marca 2007, 22:31 / poniedziałek
na meczu z Radomiakiem było ich malo a nie słyszalem naszych kibiców....

Ole Ole Radomiak ;s
12 marca 2007, 22:48 / poniedziałek
trzeba kąpać uszy
12 marca 2007, 23:31 / poniedziałek
To może ustalmy na forum, z kim mamy zgody. Oprócz Radomiaka (z mojej strony wielki szacunek za mecz w Radomiu), proponuję ŁKS Łomża- bo to naturalny rywal jadźki. KKS Kokuszki- ważny węzeł kolejowy, łatwo będzie urządzać zasadzki. Szombierki Bytom i rządzimy na Śląsku. I na koniec Izolator Boguchwała, bo ta drużyna jest wspaniała. Z zagranicznych proponuje Galatasaray
13 marca 2007, 09:03 / wtorek
kontratak.....urafiłeś w samo sedno ;)
13 marca 2007, 12:24 / wtorek
Ja tam do Radomiaka też nic niemam!można być miec z nimi neutralnie stosunki!pozdro radom.Ale o zgodzie to raczej niema mowy... Choć jest to ciekawa ekipa.
13 marca 2007, 16:55 / wtorek
Ma ktoś może link do "Ole Ole Radomiak" ??
Będe wdzięczny
13 marca 2007, 17:42 / wtorek
coś z tymi uszami jednak chyba jest...
ORE, ORE a nie ole, ole

Dlaczego tak wielu boi się ewentualnej zgody z Radomiakiem? Trzeba być otwartym. W innym przypadku nigdy nie było zgody ze Śląskiem, po mordach lalibyśmy się z Wisłą, a wódkę pili dalej z ŁKS. Ktoś jednak wiele lat temu zaryzykował i dziś młodzi kibice mogą się szczycić długowiecznymi zgodami. Nie bójmy się nowej zgody
13 marca 2007, 18:37 / wtorek
Niech bedzie ore ore ale ja nie chce zgody z Radomiakiem (chociaz fajna ekipa) tylko linka do "ore ore Radomiak" Pozdrawiam
13 marca 2007, 19:34 / wtorek
Sebastasse-najlepiej zróbmy sobie zgody z wszystkimi prawie co jeszcze nie mają zgody z przekrętarą-może będziemy mieli ich wtedy więcej-czyli co?Radomiak, ŁKS,wiele osób z Legii lubi LECHIĘ(tylko trzeba będzie ujebać kilkudziesięciu tetków)a w niedzielę usłyszałem nawet że Motor NAS lubi. Ja bym proponował jeszcze Brzeszczot Piła i Wiosło Łódź.
13 marca 2007, 19:54 / wtorek
żuraw zapomniałeś o Czuwaju Przemyśl, Pogoni Leżajsk, Orle Ząbkowice, Zawiszy Sulechów, Mamrach Giżycko, Wybrzeżu Objazda, Pogoni Ruda Śląska, Grunwaldzie Halemba i Unii Tarnów.

Jak sobie jeszcze przypomnę kolejne ekipy, które nas lubią to napewno dopiszę.
13 marca 2007, 19:58 / wtorek
zuraw a ja mam nieoficjalne info ze ponoć kilkunastu z Arki nas lubi więc możemy zrobić z nimi zgode i razem ujebac całą chuligańską ekipe Arki co ty na to ??
13 marca 2007, 20:13 / wtorek
ARKA NOWA SÓL?
13 marca 2007, 20:24 / wtorek
Jakiś tydzień temu tego szukałem więc prosze: odnośnik .
Chyba jednak jest ole a nie ore ale oceńcie sami.
13 marca 2007, 22:00 / wtorek
Dziekuje bardzo za linka :)
Pozdrawiam Tylko Biało-Zielona Lechia !!!
13 marca 2007, 22:00 / wtorek
spiewamy oczywiscie OLE OLE
co do zgody, takowa z oczywistych wzgledow jest niemozliwa i jak tu jakis kolega napisal wyzej sa neutralne stosunki 'az i tylko' i niech tak pozostanie, jest wiele wspolnych cech jak wlaka z komuna czy podobne barwy(przypominam Radomiak Zielono-Biale) ale ani Wam ani nam taka zgoda jest niepotrzebna na chwile obecna, chociaz pewnie wzrosla by wam frekwencja w Ostrowcu:), jest neutralnie i niech tak pozostanie, pozdrawiam znajomych chlopakow z Lechii!!!!
8 czerwca 2007, 02:56 / piątek
nie wiem gdzie sie pojawiły głosy że w Radomiu ktos sympatyzuje z arka czy cracovią, totalne brednie. z tymi klubami nigdy nie było nam po drodze. Nie wiem jak z waszej strony ale w Radomiu Lechia cieszy się dużym szacunkiem. pozdrowienia z Radomia
8 czerwca 2007, 07:15 / piątek
mathias_77: Szacunek za odszukanie tematu.
Pozdrowienia z Gdańska!
8 czerwca 2007, 08:26 / piątek
no ja obecnie pracuje w Radomiu i jeszcze nikogo nie spotkalem w barwach na miescie,u nas w Gdańsku widuje czesto ludzi w koszulkach,polarach a w autach mini koszulki
8 czerwca 2007, 09:30 / piątek
Pamiętam mecz Lechii z Radomiakiem w I lidze. Nie chce mi się szukać, ale wydaje mi się, że oba kluby były wtedy beniaminkami ligi. Na murawę zaczęli wchodzić piłkarze w biało-zielonych strojach (rozgrzewka). Stadion zaczął fetę na przywitanie, swoich pupili. Po chwili konsternacja na trybunach, bo to piłkarze Radomiaka. Stojący na trójkącie nieliczni kibice Radomiaka, byli bardzo zaskoczeni takim przyjęciem ich piłkarzy. Nikt, nikogo nie obmacywał przed wejściem, więc wypiliśmy razem po parę piwek. Może, więc nie jakaś zażyłość i zgoda, ale szacunek dla pięknych barw.
8 czerwca 2007, 09:36 / piątek
mathias_77, taki teksty pojawiają się przez Broń, której już chyba w Radomiu nie ma wogóle, a która miała różne dziwne zgody- jak Polonia Wa-wa
8 czerwca 2007, 11:57 / piątek
Powiem Wam że szacunek za odszukanie tematu :) Radomiak to anprawde dobra ekipa i może zgody nie będzie ale jakieś cieplejsze stosunki powinny byc. Walka z komuna i podobne rzeczy Warchoły :) Po prostu wporządku ekipa Szacunek wielki !!!
8 czerwca 2007, 22:02 / piątek
Nie ja ani wiekszosc z nas forumowiczow nie decyduje o takich sprawach ale jak dla mnie Radomiak spoko ekipa.No i lubie nie wiem dlaczego.Moze historia,moze te barwy.No i szacunek za to jak sie zaprezentowali oststnio u nas.Jak dla mnie Zgoda to nie sadze ale prywatnie chcialbym przynajmniej uklad jakis z Radomiakiem,ŁKSem i Legią.Pozdrawiam
9 czerwca 2007, 08:46 / sobota
A ja jestem ciekawy na jakiej podstawie piszecie że Radomiak to spoko ekipa he ? Jak zawierać z kimś zgodę to z ekipą która coś znaczy na chuligańskiej scenie - bo przecież to nie ultrasi , nie pikniki i nie net-kibice zawierają zgody tylko chuligani . A Radomiak w chuligance nic nie znaczy . Same piorażki albo odmowy walki z kieskimi ekipami . Także nie ma szans na zgodę z Radomiakiem a wy nadal sobie możecie lubić Radomiaka tu w necie :-).
9 czerwca 2007, 09:57 / sobota
A ja juz zawarlem zgode z teletubisiem. On wcale nie jets gejem tylko mial ta torbke dlatego ze chcial przemycic race na stadion i chcial slawy bo wiadomo ze slawn ludzie zlaatwiaja spnsorow i on wlasnie prowadzi rozmowy z Lotosem
10 czerwca 2007, 11:22 / niedziela
TRZEJ KROLOWIE WIELKI MIAST SLASK WISELKA LECHIA GDANSK,i wszystko w tym temacie(jak dla mnie)POZDRO KDV:)
10 czerwca 2007, 19:57 / niedziela
a ja jak kiedys w d2 na bn gralem to mialem kolege z radomiaka. nawet jak byl u nas na meczu to mi pomachal. ;) respect!
20 marca 2008, 13:25 / czwartek
Oczywistym jest, że nie mamy z Radomiakiem żadnego nawet układu, nie mówiąc już o zgodzie, niemniej uważam za stosowne zajęcie stanowiska w tej sprawie (np. podczas meczu z Polonią): odnośnik oraz odnośnik
Wielu zadłużonym klubom pozwalano dograć chociaż sezon do końca, aby dać czas na rozwiązanie trudnej sytuacji, a tutaj, z tego co widzę, mamy do czynienia ze zwyczajną wrednością MZPN-u...
20 marca 2008, 17:54 / czwartek
27 marca 2008, 21:19 / czwartek
Trampi, też z jednego powodu szczególnie pamiętam ten mecz. Jak Radomiak strzelił gola, to mój kolega siedząc w młynie /oczywiście jeszcze na prostej/ wyskoczył do góry jak z procy a wszyscy naokoło zdziwieni. Niestety, przedmeczowe browary mu zaszkodziły ...
8 września 2013, 14:01 / niedziela
osobiscie nie mam nic przeciwko dobrym relacja obu ekip ale to chyba tylko pobozne zyczenie
8 września 2013, 15:46 / niedziela
nom wasze napewno.

ale odkopał dinozaura
8 września 2013, 17:12 / niedziela
Stary temat :) Ale fakt że fajnie się zachowali jak byliśmy tam ostatnio :)
8 września 2013, 23:23 / niedziela
to to nic zdarzają się kwiatki co odpowiadają na pytania sprzed 8 lat :)
15 września 2013, 07:24 / niedziela
no to podobnie jak z Piastem - Gliwice mogłyby być fajną "oazą" spokoju na śląsku.
15 września 2013, 09:45 / niedziela
Kiedyś była i nawet mieliśmy ulubiony bar na spotkania:) Kupowałeś dwa piwa i trzeba było kupić do tego zakąskę (śledzie) urok komuny :)
22 września 2013, 19:18 / niedziela
ja mowie tu tylko i wyłacznie o sobie nie o wszystkich zielonych z Radomia ,osobiscie blizej mi do Lechii i Ślaska niz jakiejs Pogoni Widzewowi Legi Lecha nie wspominajac o scyzorach z prostego powodu Kraków w metryce i na R22 w miare mozliwosci jestem .A Jak widac i u was sa zwolenicy takiej opcji .
22 września 2013, 19:25 / niedziela
na najblizszy zgodowy tez sie wybieralem ale coz we wtorek a to dla mnie niemozliwe ale za to na leglej bede , oby po lider był na R22 :)
22 września 2013, 22:58 / niedziela
a ja wolę lidera na PLG1! ;-)

TYLKO LECHIA!
23 września 2013, 19:01 / poniedziałek
no juz lepiej niz legia czy gornik ,zycze jak najlepiej ale chyba jeszcze nie :)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.436