Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Oflagowanie

strona 1/3

11 marca 2007, 21:29 / niedziela
Idąc na mecz wyobrażałem sobie tysiące ludzi wspaniale dopingującym piłkarzy przy całkowitym oflagowaniu stadionu.Niestety ostatni wątek to od jakiegoś czasu straszna porażka!Mamy tyle pięknych flag,a na stadionie wisi ich kilka i to niekoniecznie najlepszych.Gdzie są wszystkie nowe flagi,czy to Gdańskie(Lechia Śląsk) czy też naszych FC(choćby Pelplin,która zadebiutowała w Bydgoszczy,a w Gdańsku jeszcze nie wisiała)?Chyba nie po to ludzie wydawali swoje pieniądze i czas,aby Flagi leży gdzieś w magazynach bądź piwnicach?..
11 marca 2007, 21:33 / niedziela
Podobno oprawa ma być na Jagiellonię porządna...
11 marca 2007, 21:36 / niedziela
A co z flagami na kijach można by było zebrać pieniądze na nowe flagi...takie flagowisko wygląda naprawde ładnie jeżeli nie chcemy odstawac od największych grup ultra w Polsce powninnismy coś naprawde zrobić w tym kierunku zeby oprawy na Tragutta zaczęły wyglądac naprawde niezle(nie mówie że poprzednie były złe) dzisiaj na meczu z Janikowem przyszło naprawde duzo ludzi jeżeli tak dalej ma byc(a raczej napewno będzie bo wkońcu walczymy o OE) to oprawy mogły by wyglądac niezwykle spektakularne :)
11 marca 2007, 21:38 / niedziela
sądzisz że np. chcesz taka flage i ona zaraz jest? jeśli tak życze powodzenia w życiu
11 marca 2007, 21:43 / niedziela
a PrZYPILnujesz Flagi. Nie ma w życiu tak dobrze aby było wszystko na pstryknięcie palców.
11 marca 2007, 22:13 / niedziela
Ja mam też prośbę, żeby nie zasłaniać jednych flag drugimi, a raczej starać się rozciągnąć je na prostą. :) Dzisiaj tego problemu nie było, ale wcześniej się zdarzało...
11 marca 2007, 22:15 / niedziela
w wiesz że są "pewne" flagi :)
11 marca 2007, 22:22 / niedziela
poprostu Pzpn ma zasade czepiania sie do flag "niewygodnych" a wiadomo ze u nas na stadionie jest ich wiele :). Mam tylko jedno pytanie: Co to byla za flaga w mlynie obok Bastionu prawicy bo nie widzialem dokladnie.
11 marca 2007, 22:28 / niedziela
nowa flaga LG Fans Tczew
11 marca 2007, 22:31 / niedziela
Dzieki Lewy, a wiesz co jest na niej napisane ?
tu jest czesc jej: odnośnik
11 marca 2007, 22:40 / niedziela
obecnie nie pamiętam % :)
11 marca 2007, 22:42 / niedziela
Wierność jest istotą honoru
LECHIA GDAŃSK
Fans Tczew
11 marca 2007, 22:45 / niedziela
"Wierność jest istotą honoru"
odnośnik

sorry za jakość zdjęcia, pózniej pewnie beda lepsze fotki.
11 marca 2007, 23:31 / niedziela
Nowe fany które zawisły na Traugutta:
Tczew:
odnośnik

Kościerzyna:
odnośnik

Lechiści ( Stowarzyszenie ):
odnośnik

Nowy Port:
odnośnik

Cała galeria ze spotkania oraz filmiki dostępne już na lechia.net
11 marca 2007, 23:45 / niedziela
DRWALU-"WIERNOŚĆ JEST ISTOTĄ HONORU" TO JAK BYS NE WIEDZIAŁ TO JEDNO Z WOJENNYCH NIEMIECKICH A ZARAZEM GDAŃSKICH HASEŁ NASZEGO WODZA HESSA KTÓRE WSPANIALE WKOMPONOWUJE SIE W NASZĄ TRADYCJĘ NASZEJ UKOCHANEJ LECHII.
12 marca 2007, 00:55 / poniedziałek
idz z tym na policje albo do wyborczej
12 marca 2007, 02:13 / poniedziałek
tradycja Lechii nie jest powiazana z nazistowskimi niemcami albo ja cos przegapilem...
12 marca 2007, 08:51 / poniedziałek
Flagi sa zaejbiste tylko mnie nurtuje jedna sprawa!
Czy mozna je poiwesic troche nizej ?? Bo na Jadze sie wogole nie pomiescimy !
12 marca 2007, 10:31 / poniedziałek
Może być z tym problem bo wtedy flagi będą źle przywiązane w efekcie czego będa "latać".
12 marca 2007, 11:38 / poniedziałek
no to obciążcie je czymś z dołu i po sprawie
12 marca 2007, 12:45 / poniedziałek
to jest materiał, który moze sie podrzeć. myślenie nie boli
12 marca 2007, 13:57 / poniedziałek
Flagi to flagi i muszą wisieć porządnie. Jak ktoś stoi jak kibic, a nie siedzi niczym widz w cyrku to wszystko zobaczy i nie ma potrzeby narażać flag. Z flagami nie ma żartów, przyjeżdza jagienka i trzeba oflagować stadion jak za dawnych lat.
12 marca 2007, 14:15 / poniedziałek
pasi007 napisał: PrZYPILnujesz Flagi. Nie ma w życiu tak dobrze aby było wszystko na pstryknięcie palców.

a co to kurwa był za megaproblem wywiesić flagi tak by cały płot był zajęty na tym meczu ? ?

nie spuchłeś kurwa od pilnowania tych flag na wirażu ? ? ?

nie da się ?
12 marca 2007, 14:59 / poniedziałek
ja nie wiem czy wy juz sie nie macie czego czepiac? mowie to do tych ktorzy wszedzie na Lechii widza nazistow faszystow hessow i tym podobne.
owszem zdarza sie i nader czesto ale nie wpadajcie w paranoje!
wiernosc jest istota honoru ma duzo wieksza tradycje niz tylko i wylacznie ubiegly wiek
tzn najlepiej niech sie wypowiedza osoby ktore byly autorami tego hasla co ich zainspirowalo
(btw. flaga wyglada bardzo fajnie)
12 marca 2007, 15:15 / poniedziałek
Lewy ty masz do wszystkich jakieś problemy jak chcesz wylewać żale to u siebie w domu a nie sie burzysz na wszystkich i na wszystko... a co do falg na kijach to nie mowie za onae maja byc od zaraz tylko poprostu można by było o tym pomyślec... to teraz ty pomysl zanim cos napiszesz
12 marca 2007, 15:54 / poniedziałek
Cieszy fakt ,ze flaga sie podoba.
Jeśli chodzi o inspiracje do hasła, to nie ma ona zadnego historycznego znaczenia. Poprostu dla nas stało się to hasłem przewodnim.
Twórcą był Friedrich Schegel (1772 - 1829).
12 marca 2007, 17:02 / poniedziałek
słuszna uwaga Kuraka. Na jadze będzie ścisk jak skur....syn. Moze przemyśleć sensowność wieszania flag?
12 marca 2007, 17:17 / poniedziałek
do napinaczy: nie zabierajcie agresji na forum , agresje zostawcie w domach.
12 marca 2007, 17:35 / poniedziałek
Można też nieco oszczędzić miejsca na zegarze poprzez wieszanie flag pod prostą, gdzie i tak nikt nie siedzi z powodu krat... ale z kolei wtedy wokół młynu będzie łyso wyglądać.
12 marca 2007, 17:48 / poniedziałek
Ty my mamy tak mało tych flag że cały stadion nie będzie oflagowany ? Mamy dużo flag i napewno da się cały stadion oflagować i nie będzie "łyso" w niektórych sektorach. Trzeba przyznać że troszke ludzi może przyjść... i nie będzie jak oglądać meczuz powodu flag.
12 marca 2007, 19:52 / poniedziałek
Co sądzicie o fladze Kościerzyny? Z tego co wiem to 99% jest tam za Arką...
12 marca 2007, 20:00 / poniedziałek
Flagi są święte i powinny wisieć na płocie. Żadne wieszanie niżej, czy na zegarze !!!! A oglądacze, i inni kibice sukcesu, jak chcą w komforcie oglądać mecze Lechii, to niech sobie poczekają na Baltic Arena !!!!!!
12 marca 2007, 20:28 / poniedziałek
Zeto - rozumiem i szanuję Twoje racje, no ale nie ma co się oszukiwać, że miejsca mamy mało i należy go szukać. Dorośli nie mają takiego problemu, no ale np. wczoraj obok mnie stał taki chłopak ok. 9 lat, już za duży, żeby być na barana u taty, więc podejrzewam, że nic nie widział... To tylko taki przykład, zresztą podobnie z emerytami, którym po prostu należy się "usiądnięcie". ;)
12 marca 2007, 20:31 / poniedziałek
A co do flag na zegarze, to przecież w zeszłym sezonie parę razy tak było i prezentowało się to nawet dobrze - nie dość, że wysoko i widoczne, to jeszcze zasłaniały te szpetne poobdzierane tablice.
13 marca 2007, 10:15 / wtorek
Zeto, zastanowiles sie nad tym co piszesz? flagi swiete? czyli ze one maja wisiec bez wzgledu na to czy 2 000 ludzi bedzie cokolwiek przez nie widzialo, czy nie? gratuluje ci logiki. dla mnie swiete jest prawo kibica Lechii do obejrzenia meczu, zwlaszcza jesli zaplacil za bilet.
13 marca 2007, 11:22 / wtorek
czytam i nie wierze... flagi byly i beda, nie takie mecze byly rozgrywane na Traugutta i flagi jakos nikomu nie przesdzkadzaly ( np. Śląsk )
13 marca 2007, 11:47 / wtorek
Przyznam się wam szczerze że mi nigdy nie imponowało to ile jaki klub ma flag i jakiej wielkości.Dla mnie doping przez całe 90 min i pełny stadion jest ważniejszy niż największa sektorówka na prymitywnym stadionie przy 3 tys ludzi-patrz niektóre ekipy OE.
Porównajmy sobie byle jaki mecz Ligi Angielskiej do meczu Zagłębia Lubin u siebie.
13 marca 2007, 11:49 / wtorek
Jakie flagi na zegarze ?! Czytam i po prostu nie wiem co odpisać...zły komfort oglądania przez flagi ? To zostań w domu ! A flagi na reklamach nigdy nie było jak już były tam zawieszone transparenty które były elementami oprawy.
13 marca 2007, 12:26 / wtorek
jatzi czy ty się uważasz za kibica? Falgi były, sa i beda święte dla każdego PRAWDZIWEGO kibica. Jeżeli chcesz oglądać mecz trybuna kryta tam nie ma flag, wiec problem masz juz z głowy. Jak ci się nie podoba że są flagi to na nie patrz. Napisałeś tak:
"dla mnie swiete jest prawo kibica Lechii do obejrzenia meczu, zwlaszcza jesli zaplacil za bilet"
to dla Ciebie kibic przychodzi na mecz by do obejrzeć, zjesc kiełbase i dmuchnąć w drąbke? Na mecz przychodzi się pokibicować by rywal miał dyskomfort że 8 tysięczna publiczność fanatycznie jest oddana druzynie.
13 marca 2007, 13:19 / wtorek
Ja czytam i nie wierzę. Po to przychodzę na mecz żeby go obejrzeć a nie tylko drzeć ryja. Nie siadam pod zegarem a na prostej. Jak mi się chce to w stanę i kibicuje, jak nie to siedzę , jem kiełbaskę i spokojnie oglądam. Jeżeli będzie taka sytuacja, że nie będzie już miejsc w górnych rzędach to trzeba ściągnąć flagi żeby można było obejrzeć mecz z dolnych ławek. Musicie się przyzwyczaić , że na mecze zaczną przychodzić kibice "sukcesu" (chociaż za takiego się nie uważam). Prawda jest taka, że dla zarządu, sponsora będą oni na równi w hierarchii z kibicami, którzy chodzili na klasę A czy B. Próbujecie robić z siebie jakąś elitę, myślicie, że macie prawo do selekcjonowania kibiców lepszych i gorszych. Gówno prawda, jesteście małą garstką , która uważa, że ma prawo rzucania bananów w murzynów a zabrania wyzywania jakiegoś żałosnego komucha z PiSu.
13 marca 2007, 13:25 / wtorek
Falgi były, sa i beda święte dla każdego PRAWDZIWEGO kibica.

- jasna sprawa, jednak nie mogą być ważniejsze niż możliwość oglądania meczu dla kilku lub kilkunastu setek kibiców

Jeżeli chcesz oglądać mecz trybuna kryta tam nie ma flag, wiec problem masz juz z głowy.

- nie chodzi przecież tu o mnie, tylko kilka lub kilkanaście setek kibiców. wszyscy na krytą nie wejdą

Jak ci się nie podoba że są flagi to na nie patrz.

- nie podoba mi się jedynie, że coraz częściej będzie problem: flagi, albo możliwość oglądania meczu przez pokaźną liczbę kibiców

Napisałeś tak:
"dla mnie swiete jest prawo kibica Lechii do obejrzenia meczu, zwlaszcza jesli zaplacil za bilet"
to dla Ciebie kibic przychodzi na mecz by do obejrzeć, zjesc kiełbase i dmuchnąć w drąbke?

- tak, dla mnie kibic przychodzi na mecz, by go obejrzeć. dla ciebie nie? o kiełbasach i trabach nie wspomniałem. chyba że dla ciebie to nieodłączny element meczu. jeśli tak to współczuję ;)

Na mecz przychodzi się pokibicować by rywal miał dyskomfort że 8 tysięczna publiczność fanatycznie jest oddana druzynie.

- no i o tym właśnie piszę. że trzeba zrobić wszystko, żeby weszło tam maksymalnie dużo ludzi i żeby byli zadowoleni. Bo jeśli będą to przyjdą znów. to takie trudne do zrozumienia?
Nigdzie napisałem, że mam flagi w dupie, żeby je wyrzucić, czy cokolwiek w tym stylu. Trzeba jednak rozważyć jak to rozwiązać, żeby był wilk syty i owca cała. To już na szczęście nie "serie A" i ludzi będzie coraz więcej.

pozdrawiam biało-zielono
13 marca 2007, 13:59 / wtorek
Nie, którzy z was biadolą ze trzeba zdjąć, itp. Ale, po co? Na Lechu, Legii, Widzewie, Wiśle a nawet na Arce nikt by tak nie pomyślał a nawet by nie napisałby tak zrobić. Flaga, szalik ogólnie barwy to dla kibica świętość. Przecież nie bedzie cały płot zakryty, więc miejsca na końcu prostej oraz na ławkach przy alei gwiazd będzie więcej. Jest to jeden z najważniejszych meczy w sezonie pod względem sportowym jak i kibicowskim, więc chyba musimy wypaść dobrze!

michalgdansk - przestań z tymi bananami, bo byś oko w oko nie stanął przed tymi Ludźmi.
13 marca 2007, 14:13 / wtorek
bezsensowna dyskusja i tyle
flagi to nieodłączna część meczu piłkarskiego i tyle, zapewnia klimat i oprawę widowiska:)
jak ktoś tego nie rozumie to niech idzie na krytą - tam nie ma tego strasznego problemu i w dodatku będzie można w spokoju konsumować kiełbaskę:)

powoływanie się na ligę angielską nie ma sensu bo tam po prostu nie ma gdzie wieszać flag - ale wystarczy tylko obejrzeć angielskich maniaków na wyjazdach - mnóstwo flag jeśli tylko jest kawałek ogrodzenia:)

Duża liczba chętnych a jednocześnie trzy sektory są wyłączone dla przyjezdnych i strefę buforową - to powoduje że kiepsko jest z miejscami.
Można by przesunąć sektor gości w stronę krytej i wtedy by się znalazły dodatkowe miejsca. Ale chyba to nierealne.

Pozdro z W-wy
13 marca 2007, 14:33 / wtorek
Zeto! Po tylu latach na forum jeszcze potrafisz mnie zadziwić! Nie dość, że wyszczekany, to jeszcze walczak! A z mojej strony taka sugestia, że może żeby wszystkich zaskoczyć stoczycie bitwę morską na kanale Motławy? Podobno są jakieś kajaki do wynajęcia ;) Pozdro! Jakby Ci brakło ludzi możesz na mnie liczyć.
13 marca 2007, 14:59 / wtorek
Ja uważam że z flagami może być trochę lipa na jagiellonii.Łuk przy buforze zostanie zamknięty teraz a był prawie pełny a teraz przyjdzie na pewno jeszcze więcej ludzi i będą siadać na dole.Sądzę że można flagi powiesić od połowy w dół-tylko żeby nie było wiatru bo od dołu będzie lipa z przymocowaniem ich.
13 marca 2007, 15:48 / wtorek
"Wiatry z dołu" ?

Proponuje nie jeść fasolek przed meczem ;)
13 marca 2007, 15:56 / wtorek
Rewolta pikników wisi w powietrzu! Niedługo miachauuy będą stały na bramce i sprawdzały, czy aby każdy ma trąbke na wyposażeniu i talon na popcorn z colą w zestawie.
Flagi bedą mogły być wywieszane tylko przed i po meczu - ewentualnie w przerwie, ale tylko tak by nie zasłaniały pokazu czyliderek i konkursu na najwiekszą trąbke. Do wywieszenia flagi ponadto potrzebna bedzie zgoda miejskiego pełnomocnika ds. kultury.
Doping też winien być stonowany, bez żadnych śpiewów i krzyków, tak aby każdy miłośnik gier zespołowych mógł usłyszeć trzepot piłki w siatce oraz to co trener ma do powiedzenia wirtuozowi futbolu z plakatu z Bravo Sport. W najlepszym wypadku mozna się zdobyć na westchnienie zachwytu nad zagraniem naszego milusińskiego np "brawo" "prima!" "pycha- pyszne uderzenie!" "suupeer!".
13 marca 2007, 16:09 / wtorek
Hejnał nic dodać nic ująć :-) proponuje aby michalgdansk został mianowany na Głównego Inspektora ds Wieszania Flag, Dopingu oraz Konfiskacji Bananów. Chłopie jesteś zwykłym oglądaczem, który przyszedł na sukces, Flagi które wiszą mają na Lechii dużo większy staż niż ty. Dlatego one są święte, a ty... Na Baltic Arenie będziesz miał komfort oglądania. jatzi ty jako śledź nie masz nic gadania.
13 marca 2007, 16:22 / wtorek
jatzi i michalgdansk - nie sądziłem że kiedykolwiek coś napiszę na innego Lechistę, ale ... niestety jest mi Was żal. Flagi ( jak i inne barwy) to najświetsza rzecz fanatyka. I wiecie co? Jak na jakimś meczu przez flagi nie będziecie widzieć co się dzieje na boisku walcie do mnie. Odstąpię Wam miejsce. Obiecuję !! Nie muszę widzieć. Dla mnie najważniejsze jest to co myślą o nas, czyli o całej Lechijce inne kluby, inni kibice. To że czują do nas respekt, nie tylko na boisku, ale i też kibicowsko - i pod względem "wysportowania" ale i pod względem ultras. A flagi są częscią ultras. I uwierzcie, że nasze oflagowanie będzie jedną z rzeczy na którą zwrócą uwagę kibice przyjezdni. A że mamy fany jedne z najpiękniejszych w Polsce - powinny wisieć na płocie. Ba !! Będą wisieć ... czy Wam się to podoba czy nie ...
Pozdro
USLG !!
13 marca 2007, 16:29 / wtorek
Ok ok wybaczcie elito :) Wyrazilem tylko swoje zdanie i nie jego nie zmienie. NIe mowie żeby sciagac flagi bo tworzą one klimat. Natomiast flagi nie sa wazniejsze od kibiców i tyle w temacie. Kiedys juz pisałem, ze bardziej interesuje sie żużlem i z GKSem byłem na dobre i na złe. Nie opuściłem od kilku lat żadnego meczu, ktory był w Gdańsku wiec nie uwazam sie za kibica sukcesu. Piłka nożna to sport dla mnie nr 2. Dziękuje za uznanie i z checia przyjme powierzone stanowisko
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.427