Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Oflagowanie

strona 2/3

13 marca 2007, 16:33 / wtorek
michalgdansk smieszy mnie twoje zdanie, i jedyna rzecza ktora mozesz zrobic to tylko troche popierd...c na necie na temat wieszania flag bo wiesz co?? Ci co je wieszaja beda mieli w dupie twoje zdanie na ten temat i ludzi twojego pokroju czyli kibiców sukcesu, niech tylko ktoś spróbuje ściągac wcześniej zawieszone flagi... życze mu powodzenia:)
na szczęście widze że jednak większość jest takiego zdania jak ja, bo już myslałem ze coś tu jest nie tak:). pozdro dla biało-zielonych
13 marca 2007, 16:50 / wtorek
Michalgdansk jestes nie mozliwy, jak przeszkadzaja Ci flagi to kup sobie karnet na kryta,albo przyjdz wczesniej i usiadz wyzej, a mozesz tez zostac w domu, he niektorym w glowie sie zaczyna przewracac :)
TYLKO LECHIA
13 marca 2007, 17:02 / wtorek
Dla mnie w każdym meczu płot powinien byc tak biało-zielony żeby każdy kto kocha te barwy był zadwolony.
Na meczach z takimi ekipami bez gosci jak Janikowo można przebolec ich brak(chociaz wolalbym zeby flagi byly zawsze) ale na takich meczach gdzie stadion bedzie pękac w szwach,gdzie klatka gosci wypelniona bedzie po brzegi.NIe wyobrażam sobie aby caly plot nie byl pokryty flagami a mamy przepiękne flagi...wiec FLAGI MUSZA BYC !
chyba ze mamy w dupie wszystko i niechcemy sie zaprezentowac jak na nas przystoji:)
13 marca 2007, 17:31 / wtorek
CO to kurwa z a durny pomysł z tym nie wieszaniem flag ??? FLAGI SĄ ŚWIĘTE I KONIEC !! A michalgdansk piszesz flagi nie są ważniejsze od kibiców ?? Sa wazniejsze niektóe flagi są naszą historią i wisza dłużej na płocie niż niektórzy maja staż na Lechii !!! Takie mecze o najwyższą stawke musza być flage zawieszone i bez dyskusji !!! A hehe jak kto ktoś napisał niech ktoś spóbuje ściagać flagi to na pewno ktoś się Nim zajmie:) A trzeba pokazać tym pszczółkom i wszystkim kto ma najlepsze flagi w Polsce !!! Poza tym komuś zasłaniają flagi a jak był mecz ze ŚLąskiem keidy nie było gdzie przejsć na stadionie wtedy nikomu nie przeszkadzały ?? chodź fakt otworzyli sektory buforowe ale chodźby w tamtym seoznie z Jaga też był prawie komplet tez nie było biadolenia wieć skończ waść wstydu oszczędź !!!
13 marca 2007, 18:55 / wtorek
kontraatak: jeśli wyzywasz mnie od śledzi to jesteś zwykłym cwelem!!! srałeś pewnie w gacie jeszcze kiedy zaczynałem podróże na Lechie. A to, że od dziecka mieszkam w Gdyni wcale mi tego nie ułatwiało. ale co ty możesz o tym wiedzieć mięka fajo!

co do tematu: jeszcze raz powtórze - flagi jak najbardziej tak, jednak na meczach, gdzie będziemy mieli problem ze zmieszczeniem wszystkich trzeba znaleźć jakieś sensowne rozwiązanie. przez klatkę i sektor buforowy mamy spore ograniczenie. a co do zaprezentowania się przed przyjezdnymi, to niech nie flagi o nas świadczą a doskonały doping przez cały mecz.
pozdrawiam biało-zielono
13 marca 2007, 21:06 / wtorek
Ale się probiło!Zakwestionowałem,że flagjest za mało,a tu się okazuje,że mnie powaliło i powinniśmy ich ilość okroić.Powiem krótko-co niektórych pojebało!Tak jak niektórzy napisali-chcesz wpaść na stadion punkt 15 i boisz się siedzieć w dolnych rzędach?Idź na krytą.FLAGI MUSZĄ BYĆ
14 marca 2007, 01:55 / środa
po co wy wogole z nimi rozmawiacie
wiadomo ze flagi beda wisiec nawet jakby jakby polowa stadionu przez 90 minut miala ogladac material

bezsensu gadac z takimi lamami

mozna zamknac temat
14 marca 2007, 07:46 / środa
Niedziela: Zmienne zachmurzenie i możliwy opad topniejącego śniegu.
temp. max: 8°C temp. min: 0°C
wiatr:poł-zach. 21.6 km/h
To troche odbiegająca pogoda od tej z meczu z Unią co "delikatnych" pewnie odstraszy, więc osobiście problemu z zasłanianiem komuś widoku nie przewiduje.
Czy się mylę to się okaże, ale taki mecz z pustym dziurami na płocie ?!?!?! nie do pomyślenia ... :)
14 marca 2007, 18:32 / środa
Flagi są ważne ale czy najważniejsze?
Dla mnie ważniejsi są kibice.
Kto chce w konforcie oglądac mecz może iść na krytą. Zgoda, tylko problem pojawia się gdy go na to nie stać. Są dzieci, starsi ludzie, chorzy, kobiety w ciąży (tak, tak też chodzą na Lechię).
I wsyscy muszą stać bo trza się pokazać. Komu? Co my mamy im do udowodnienia?
Rozumiem A klasę, V ligę. Wtedy mieliśmy jeden z najlepiej oflagowanych stadionów w kraju. Ludzi było mało trza było czymś zaimponować. Teraz siłą Lechii są masy.
Może dla urozmaicenia widowiska machajmy przez połowe meczu sektorówką :))
Sam stoję bo lubię ale jestem przeciwny by innych zmuszać do tago, a taki będzie efekt oflagowania stadionu na meczu z jagą.
14 marca 2007, 22:06 / środa
zzz problem w tym, że na A- klasie były flagi i kibice. Teraz są flagi, kibice i oglądacze, którym te flagi przeszkadzają. Sorry ale od nich te flagi są ważniejsze. Jak im się nie podoba, niech sobie znajdą inny sukces do oglądania!!! W rugby jesteśmy potęgą, a widzów im brakuje. W hokeja Stocznia gra o brąz. Puzzle w kosza walczą o mistrza.
14 marca 2007, 22:22 / środa
Dobrze, że tacy ludzie nie mają nic do powiedzenia w klubie. Bo z takim podejściem i zaściankowym myśleniem Lechia byłaby skazana na sportową porażkę, gre w klasie A albo trochę wyżej. Sponsor nie daje pieniędzy bo wiszą ładne flagi czy część kibiców jest z klubem na dobre i na złe ale dlatego, że przychodzą także między innymi oglądacze, "kibice sukcesu" itd itp Ja to wszytsko doceniam, zangażowanie i doping ale zrozumcie, że to już są ogromne pieniądze i to jest biznes. Sponsor konkretnie kalkuluje kto będzie odbiorcą jego reklamy, nie będzie się zastanawiał jaki kibic jaki ma staż :) Trzeba znaleźć jakiś kompromis. Ja raczej nie przewiduje, żeby był problem z flagami bo chyba na następnym meczu nie będzie lepszej frekwencji niż z Unią. Jestem ciekawy co się będzie działo jak awansujemy do OE :) Wtedy przyjdą dopiero "kibice" :) Swoją drogą musimy coś zrobić ze stadionem, bo jeżeli mamy grać w OE to bardzo odstajemy infrastrukturą od niektórych miast.
14 marca 2007, 22:55 / środa
michalgdansk: wypierdalaj z naszego forum: pisze to ja; kibic z prawie 30-letnim stażem !!! Siejesz nam tu tylko ferment - nikt Ciebie tak naprawdę nie lubi, a Ty dalej "swoje": więc powtarzam: wypierdalaj i nie wracaj za swoimi chorymi przekonaniami!!!!
14 marca 2007, 22:58 / środa
michalgdansk: wypierdalaj z naszego forum: pisze to ja; kibic z prawie 30-letnim stażem !!! Siejesz nam tu tylko ferment - nikt Ciebie tak naprawdę nie lubi, a Ty dalej "swoje": więc powtarzam: wypierdalaj i nie wracaj za swoimi chorymi przekonaniami!!!! Czy mi odpiszesz, czy nie, czy mi ubliżysz , czy nie: wbijam w to - ale dla mnie jesteś ZEREM !!!
14 marca 2007, 23:04 / środa
Jak można przedkładać POTENCJALNYCH sponsorów nad dobro NASZYCH flag ? Zawsze myślałem że flagi to rzecz święta ale widze że nie którym naprawde ładnie odjebało i wypisują głupoty !! KURWA MAĆ !
14 marca 2007, 23:13 / środa
Kontratak bardo dobrze rozumiem o Ci biega.
Flagi zawsze były wizytówkami klubu. Ale...My nikomu nic nie musimy udawadniać. Respekt przed Lechią ma inne podłoże :))
Do granic absurdu dochodza pojedynki kibicowskie na trybunach (ultraski). Tysiace kartoników, wstąrzeczek i innych pierdół. Sektorówka taka, owaka. Tam robia pajacyki a gdzie indziej odwracaja sie tylem do boiska. Paranoja. Jeśli kogos to bawi to niech w tym uczestniczy, ale jeśli nie to co? Niestety częścią składową tego show są również flagi.
Pamiętam ostatni mecż sezonu 83/84 po którym Lechia wchodziła do 1 ligi. Przyszła na 2 godziny przed meczem do młyna ekipa (3 typa) Zagłębia Wałbrzych (Nasza ówczesna zgoda) i powiesiła flagę na całą wysokość płotu. Na pół godziny przed meczem flaga została zdjęta. Stadion wtedy co mecz pękał w szwach i jeśli juz jakieś flagi wisiały to bardzo nisko.

Masz rację, połowa publiki na najblizszym meczu to będą ludzie z przypadku. Ale niech przynajmniej 20% z tego zostanie wiernymi kibicami.

Nie dajmy się zwariowac. Mamy w Polsce taki szacunek, że inni zamiast Nas skrytykować za brak oprawy zaczną doszukiwac się "głebszych" treści. Możemy sobie na to pozwolić :))
14 marca 2007, 23:34 / środa
zzz prawie łapiesz, choć nie do końca. Flagi to nie kartoniki, czy inne papierki. Flagi to świętość. A oglądacze to tylko oglądacze. Dziś są bo jest sukces, w poniedziałek może ich już nie być. A flagi dalej z nami będą. Michał ty i marian jesteście największymi kretynami na tym forum. Przychodzicie znikąd, i próbujecie wdrażać jakieś pogańskie obyczaje. Zastosujcie się do propozycji Japana
15 marca 2007, 08:17 / czwartek
Dla mnie możesz mieć 100 letni staż na Lechii, jeżeli widzę, że ktoś pisze bzdury to odpowiem i tyle. Moje zdanie niczego nie zmieni na stadionie ale pisać na forum chyba mogę :) Nigdy nie dojdziemy do porozumienia chociażby ze względu na różne poglądy polityczne, postrzeganie priorytetów. Co mnie bardzo WKURWIA to to , że interpretujesz moje wpisy i dopisujesz sobie ideologie. Ściągnięcie flag to dla mnie ostateczność. Tak jeżeli kilka set kibiców ma nie obejrzeć meczu Lechii to jestem za ściągnięciem flag. Niektórzy chodzą na mecze całymi rodzinami i nie stać ich na wejście na trybunę krytą. Uważasz , że ja mam dziwne poglądy ? Spójrz sobie jaki jest stereotyp przeciętnego kibica piłkarskiego i co sądzi o tym społeczeństwo ? Uważasz moje poglądy anty pisowskie za dziwne ? Chyba nie byłeś na meczu i nie widziałeś jak kibice potraktowali Kurskiego. Chyba rzeczywiście nie mamy co pisać bo tylko będziemy podnosić sobie ciśnienie :) Bez odbioru
15 marca 2007, 08:58 / czwartek
...tak czytam i czytam,i dziwie sie,ze takie wielkie hallo jest na temat.
Falagi musza wisiec,bo poto byly szyte!Wiadomo,ze czym lepsze mecze,tym wiecej ludzi siadajacych coraz nizej,ale zdiecie flag,to ostatecznosc,kazdy kto przychodzi na ostatnia chwile musi sie liczyc z tym,ze moze byc cieko z miejscem

pozdro z DO
15 marca 2007, 08:58 / czwartek
Michał co ma PIS do flag? Bo niebardzo rozumiem. Społeczeństwo może mieć 'swoje' zdanie, wyrobione na podstawie tekstów woźniaka czy pałuchy. Ja mam to w dupie. Lechia przetrwała i odrodziła się dzięki naszej wierze i naszym zasadom. Dlatego takie wynalazki jak ty i marian nigdy tego nie zmienicie!!!
15 marca 2007, 12:57 / czwartek
Dzięki Kontratak, że choć trochę łapię :)) Masz rację flagi to dużo dużo więcej niż piro bądz kartony. Moja intencją wcale nie było porównanie, ale mogłeś tak to odebrać.
Przedstawiłem tylko inny punkt widzenia. Jestem na takim etapie kibicowania, że nie potrzebuję tego typu "dopalaczy" jak oflagowanie płotu by sie lepiej poczuć na meczu. Cóż, chyba się starzeję. Przewaznie oglądam mecz na stojąco także dla mnie to żadna nowość. Na szczęście jestem tylko jednym z tysięcy ludzi którzy pojawią się w niedzielę na Traugutta. Nic wiecej nie mam do dodania.
Jeszcze jedno- z moich informacji szacuję że na jadze może być spokojnie powyżej 15 tys..:))
15 marca 2007, 17:56 / czwartek
Nie rozumiem tylko dalej dyskusji ?? Zdjecie flag to ostateczność niektórzy piszą itp. Co ?? Flagi będą wisieć i koniec !!! Ja o tym nie decyduje ale uwierzcie ze tak będzie i tyle bo TO JEST ŚWIETOŚĆ !! Walić sponsorów i wszystkich któym się nie podoba ale takie flagi jak Bastion........ itp. będą wisieć czy sie to komuś podoba czy nie !!!! A wogóle czemu tematu nie było w tamtym sezonie po emczach z Jagą, Ruchem i ŚLąskiem np. ??
15 marca 2007, 18:14 / czwartek
michalgdansk - jesteś najgorszym przykładem "wszystkowiedzących" dupków, którzy uważają, że są lepsi i ważniejsi od całej reszty. Jesteś z dupy wyjęty, a pouczasz nas, co jest cacy, co jest be, jakie przekonania i zachowania są słuszne. Być może na żużlu jesteś guru intelektualnym i tam właśnie sie spełniasz, tutaj jesteś traktowany jak E.T., tyle tylko, że nie wzbudzasz sympatii.

Kup bilet, weź tonic w łapę i wąchaj spaliny na GKS-ie... Nie męcz nas więcej swoimi "mądrościami".
15 marca 2007, 19:06 / czwartek
Parlamentarzyści przyjęli w czwartek jedną poprawkę. Określa ona wysokość grzywny - w wysokości minimum 1000 złotych, nałożonej na osoby, które wnoszą lub posiadają na imprezie masowej wyroby pirotechniczne lub materiały pożarowo niebezpieczne oraz napoje alkoholowe,

chuje
15 marca 2007, 19:11 / czwartek
michalgdansk - odwołuje moje ostanie słowa ... nie ustąpie Tobie miejsca na Lechii. Nawet jak nic nie będziesz widział ... sorry.
POZDRO
USLG !!!
17 maja 2008, 23:58 / sobota
Podbiję! Pikniki nowy/stary temat dla was, jak to będzie w pierwszej lidze.
18 maja 2008, 00:09 / niedziela
Absolutnie zdjąć wszystkie flagi z płotów tak, aby można było na dole usiąść, jeść popcorn i oglądać 1 ligę !!!!!!

;-)
18 maja 2008, 08:53 / niedziela
rzondam płotuw o max. wysokości 10 cm lub wogle ich brak, bo ma być jak w Anglji i nie bendzie rzadnych rasistosko-faszystoskich trasparentuw pszy okazii

niech chamy wiom i siem kultury naumiejo!

podpisano: sympatyk piłki nożnej
18 maja 2008, 10:23 / niedziela
flagusie muszom wisieć, a marianom chuj do dupy!!!!!
18 maja 2008, 13:21 / niedziela
Login: 11groszy
Imię: 11
Nazwisko: groszy
Ksywa: 11 groszy
Miasto: Wolne Miasto Gdańsk
Kraj: Lechistan
Klub: LECHIA GDAŃSK
Aktywacja konta: 18 maja 2008

W drugim Swoim wpisie oznajmiłeś:
11groszy
18 maja 2008, 10:37 / niedziela
A mnie dziś tata bierze na mecz pierwszy raz. Jezu jak się cieszę <jupi>

Troszkę wcześniej:
11groszy
18 maja 2008, 10:23 / niedziela
flagusie muszom wisieć, a marianom chuj do dupy!!!!!

Dzieciaku, ciesz się z faktu, że stajesz się jednym z Lechistów. Na razie jesteś tylko dzieciakiem, więc nie zaczynaj kariery od wyzywania od chu... innych ludzi.
Trochę kultury i pokory...
Pamiętaj również o niekaleczeniu języka ojczystego.

NIGDY WIĘCEJ II LIGI !!!
18 maja 2008, 17:55 / niedziela
OJ TAM NIE CZEPIAJ SIE DZIECIAKA... NIECH SIE CIESZY
18 maja 2008, 18:10 / niedziela
czepia sie czy nie czepia, ale chuj z niego nie poeta :D
18 maja 2008, 18:20 / niedziela
A ja dla odmiany namipsze poważnie, że dziś na meczu ze Zniczem bardzo mi się podobało oflagowanie stadionu. ;-) Już na początku, gdy wszystkie płótna zawisły na płocie stwierdziłem, że dziś naprawdę fajnie to wyszło: flagi Lechii, zgód, fanclubów, dzielnic, pamiątkowa JPII (tutaj wielkie brawa za pamięć i pomysł!) czy reprezentacyjna. Na fotkach obejrzę jeszcze jak to wyglądało na prostej, bo tam siedziałem, ale myślę, że tylko potwierdzi się moje zdanie. :-)
18 maja 2008, 19:20 / niedziela
DLA MNIE WSZYSTKO DZIS BYLO PIEKNE !!!!!!!!!!!!!!!!
18 maja 2008, 20:52 / niedziela
czy mi sie tylko wydawalo czy wisialy wszystkie flagi jakie posiadamy?? :))
18 maja 2008, 20:56 / niedziela
jebać drugą lige
18 maja 2008, 21:07 / niedziela
1 Liga !!! 1 Liga !!! 1 Liga !!! Lechia Gdańsk !!!
Lech Poznań, Legia Warszawa, Wisła Kraków !!! Co to będą za mecze w 1 lidze ...
Nie moge się doczekać ! A po meczu ze Stalą wszyscy świętujemy na Ul.Długiej !

Brava Dla Naszej Lechii !!!
18 maja 2008, 21:27 / niedziela
pseudochmielu - raz, nie ten temat, dwa - w ekstraklasie jak już
18 maja 2008, 21:31 / niedziela
Panie Mareczku, serdecznie przepraszam. Na meczu były cudnie ;-) Ciareczki mnie przeszły po plecach, kiedy Lechijka strzeliła brameczkę.
6 lutego 2009, 13:18 / piątek
Witam wszystkich, wraz z kilkoma osobami z dzielni chcielibyśmy trochę urozmaicić i tak piękny T29. Dlatego też na nowy sezon tworzymy flagę (na kiju) ale do tego celu brakuje nam herbu Lechii w formacie corelowym. Dokładnie mówiąc z rozszerzeniem .CDR wersja wektorowa. Jeśli ktoś dysponowałby tym, że plikiem to prosiłbym o podesłanie na meila jurex81@o2.pl

pozdrowienia dla biało-zielonych.
11 lutego 2009, 13:56 / środa
koledzy ten michałgdansk to kompletny idiota nierozmawiajcie z nim bo to jakis oszołom siejacy zamęt na forum przesledzcie jego wpisy na innych tematach -ŻENADA proponuje bana dla takich kibiców na forum i stadion
11 lutego 2009, 23:53 / środa
jurex - wyślij meila do klubu. nikt tego przecież w sejfie nie trzyma.
12 lutego 2009, 08:37 / czwartek
www.lechia.net/grafika/herb
26 lutego 2009, 15:29 / czwartek
Mam nadzieje,ze choc jedna z tych dwoch flag (STARA GWARDIA,BIALO-ZIELONA EMIGRACJA) bedzie wisiala na plocie.
Dawno nie bylo ich widac,wiec pora choc jedna z nich wywiesic.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
27 kwietnia 2009, 17:01 / poniedziałek
Mam pytanie, co sie dzieje z flaga GreenGang ?
27 kwietnia 2009, 20:32 / poniedziałek
czy flaga Sopotu w końcu powstanie? pół roku temu ktoś kumaty pisał żeby się nie martwić, że to tylko kwerstia czasu...
Jak do tej pory nie widziałem jej na naszym stadionie. A wywieszona po raz drugi szmata przez śledzi w ich kurewskich barwach powinna jeszcze bardziej zmobilizować osoby z Sopotu do wykonania flagi. No chyba Sopot jest biało zielony!!!???
27 kwietnia 2009, 20:44 / poniedziałek
Flaga Sopotu wisi od jakiś trzech meczy u nas.
27 kwietnia 2009, 20:46 / poniedziałek
skoro tak to przepraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!
widocznie źle siedzę!! :)
27 kwietnia 2009, 20:52 / poniedziałek
Wczoraj wisiała flaga pod samym młynem
27 kwietnia 2009, 20:53 / poniedziałek
a wie ktoś jaki była napis na transparencie był w sobotę na Prostej kiedy [Pan] Gałek powiedział żeby ją zdjąć, a któa potem przeszła po Zegarze ? stałem na Zegarze i nie widziałem za dobrze
27 kwietnia 2009, 21:13 / poniedziałek
"Stadionu nie macie - sprzedany! Herb rugby - zgapiony!, Nigdy nie zostaniesz sam - zgapione!, Hymn - przerobiony -zgapiony!, Rok założenia - fałszywy - przejęty! Kurwy macie coś swojego?".
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.469