Gdańsk: środa, 20 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Mateusz Bąk

strona 4/4

28 kwietnia 2009, 00:30 / wtorek
Pawła ale Kapse.. Poza tym bełkoczesz grubo więc z ,,matołem'' się nie zgadzam, a odpowiem tak: TWÓJ STARY LUB TWOJA STARA(wybierz se sam)!:)
28 kwietnia 2009, 01:46 / wtorek
Franek, ja nie jestem ani Bąkofilem ani AntyKapsą, jestem poprostu kibicem Lechii, niestety Kapsik znów popełnił błąd po dośrodkowaniu i straciliśmy gola, i nie jest ważne że to 95 minuta i gol na 2:1, tylko o to że to kolejny raz powtarzający się błąd bramkarza, nie wiem ale ja zaczynam podejrzewać że Paweł Kapsa ma problemy ze wzrokiem, jakby nie miał poczucia głębi, a przez to nie potrafi dobrze obliczyć lotu piłki a przez to w konsekwencji czasami rezygnuje z wyjścia z bramki. no a ostatni mecz i cofnięcie się od piłki która uderza potem w kozioł 2 metry od miejsca gdzie on stał... sorry zamiast cofać siew bramkę zrobił by krok do przodu i piłka wpadła by mu w ręce, takie moje zdanie. A co do porównanie z Bączkiem (powrotu do zdrowia życzę) to mimo podobnych umiejętności mały plusik dla Bąka, uważam że bramkarz czasami musi mieć "pierdolnięcie" na bramce, żeby obrońcy go słyszeli, albo zobaczyli lecącego po piłkę którą można złapać spokojnie, pobudza to graczy na pewno, a Pawła tylko raz krzyczącego na obrońców ostatnio widziałem i tego mi u Niego brakuje. Ale życzę sobie żebyśmy mieli jak najdłużej taki problem kogo wstawić na bramkę, bo to mimo wszystko chyba najlepsza formacja w zespole,

pozdrowienia Dla Mateusza Bąka i Pawła Kapsy a i niech młody też Ich ciśnie Casillas też miał 19 lat jak staną między słupkami Realu więc Łukasz walcz o miejsce!! :)
28 kwietnia 2009, 03:08 / wtorek
Z taką ripostą isLG się w pełni zgadzam, wiem i widzę braki Kapsla ale jak słyszę zewsząd tą jazdę po Nim, często-gęsto za byleco to mi ręce opadają i nawet czasem trochę wbrew sobie, bronię Go i bronić będę, o ile oczywiście będzie bronił przyzwoicie. Jest bramkarzem takim jakim jest, mało efekciarstwa, na przedpolu różnie, czasem strasznie, ryknąć jak nie potrafił tak raczej potrafić już nie będzie ale to On jest aktualnie numerem 1, więc Go szanujmy, ze wszystkimi swoimi wadami nie jest aż takim problemem dla zespołu jak np. Rogal, przydałby się może taki prof. Chmura żeby krok po kroku przeanalizował co ten ,,piłkarz'' w czasie meczu wyrabia, ile i GDZIE biega-w jakich sektorach, w jakiej odległości od kolegów itp itd. A Łukasz niech ciśnie Kapsla i to coraz mocniej!:)
28 kwietnia 2009, 09:37 / wtorek
Franek jednak jestes prowokator . Lepiej siedz cicho bo robisz krzywde Kapslowi , ktory nic nie broni od poczatku , popelnia bledy ktore kosztowaly nas utrate wielu punktow i doprowadzilo nas na miejsce ze musimy walczyc o utrzymanie do konca . I nie mieszaj w to Baczka . Kapsa jest w tej chwili najslabszym zawodnikiem Lechi i pierwszym do wymiany . Franek probujesz niby inteligentnie dowartosciowac Kapse ktory co najmniej od roku czasu zatrzymal sie w miejscu wskutek poczucia wlasnej nieomylnosci . Musisz bardzo nienawidziec osobiscie Baczka pomimo wkretow o jego wyzszosci . Dla mnie jestes gnojek ktory zamiast cieszyc sie ze zwyciestwa ze szmaciarka medezisz na forum . H.. ci w d... . A ode Baczka odpierdol sie i skup sie na swojej starej bo chodzi ci na boki . Tym razem bez pozdowien przyglupie .
28 kwietnia 2009, 12:40 / wtorek
Spór odwieczny, japierdolę... zluzujcie, zwłaszcza po ostatniej wielkiej sobocie. Mamy dwóch równorzędnych bramkarzy i nie ukrywajmy... obaj puszczają nieraz takie babole, że głowa mała. Ważne, żeby Mati wrócił i Kapsa czuł jego oddech na karku, a wtedy niech broni lepszy w danym momencie, z pożytkiem dla naszej Lechii. A dla tych co z Bąka robią top 3 ligi - smutny fakt: Mateusz jest nr.1, ale w średnio wpuszczanych bramkach (1.58) na mecz naszej Ekstraklasy, zostawiając w tyle Peskovicia (1.50) i Bodzia (1.44). Więc pokory trochę zamiast ślepego uwielbienia. Obaj zasłużyli się dla naszego klubu i obaj zostawią serca na murawie. I tyle.
28 kwietnia 2009, 19:54 / wtorek
No brawo Kro-błysnąłeś! Szkoda, że tepotą i buractwem.. Ja mędzę powiadasz.. A kto od jakichś 2 tgodni jęczył niemal w każdym temacie ,,kiedy Mati wróci?'' bo be zNiego ,,będzie lipa'' itp. Więc zapytałem po Derbach jak oceniasz Kapsla, proste pytanie nieprawdaż, isLG odpowiedział logicznie i z klasą a Ty co tu wiochą zajechałeś i kompleksami; ,,najsłabszy zawodnik w rundzie''; ,,przez Niego jesteśmy gdzie jesteśmy'', widzisz patafanie, prostą konstrukcją kilku złożonych zdań wydusiłem z Ciebie jakim ciemniakiem i niedojebanym ignorantem jesteś, zeszłotygodniowe pozdrowienia od Ciebie były fałszywe i nic nie znaczyły wobec tego co napisałeś wyżej. Jak bym z jakimś tvn-owym platformersem albo wyborczowcem gadał, ja do Ciebie argumentem, a Ty mi jakimś ,,faktem'' medialnym albo inwektywą, nic to nie wnosi, obnaża tylko Twoją głupotę i ograniczenie chłopie.
Matiego zawsze lubiłem i ceniłem, obserwuję Go od małolata, widziałem Jego rozwój, postępy i bramkarskie dojrzewanie, głównie pod okiem Gładysia(przedpole! To co dla Darka zawsze było podstawą tego fachu) i dlatego życze mu powrotu do zdrowia bo jest NUMERO UNO. Tyle, że teraz Go nie ma, broni Paweł i jeżeli robi to nieźle nie widzę żadnych powodów żeby sie na Nim wyzywać. A Ty mi próbujesz przybić nienawiść do Bączka, DRAMAT.. O moją starą się nie martw ,,czarnuchu'', zajmij się swoim ogródkiem głupolku, znasz takie porzekadło, że ,,jak się nie ogarnia swojego życia to przejmuje się zbytnio życiem innych lecząc swoje kompleksy''? Wbij to sobie do więc do łba, bylebyś nie przeprowadzał znowu takiej ,,psychoanalizy'' jak wyżej bo nic z tego nie będzie.
29 kwietnia 2009, 12:40 / środa
Powiem ci tak Franek . Juz ladnych kilka lat pisze na forum a jeszcze duzo wiecej jestem kibicem Lechii . Baczek jest tylko jednym z symboli ktore wiaza mnie z nowa Lechia i tak zostanie na zawsze . Reszta swojego wywodu - dales sie podejsc pseudointeligencie , zanies do swojego lekarza przyglupie . O sobie moge dyskutowac z kims kogo sam wybiore a ty bedziesz ostatnim . Z twoja stara nie zartowalem - masz problem . Jezeli chcesz cos wniesc do dyskusji zacznij udzielac sie na inne tematy niz Kapsel . Dla mnie nigdy nie bedzie Lechista - to za pewne gesty i stwierdzenia .Nigdy nie bedzie bramkarzem na miare polskiej ekstraklasy gdyz zatrzymal sie na poziomie juniora . Bez odpowiedzi bo mysle ze to nie nasze forum i wiekszosc Kibicow ten spor nudzi . Moze jestem prosty ale mysle ze uczciwy w swoich pogladach i trzymam sie pewnych zasad , ktorych jak Kibic ukochanego Klubu nie musze sie wstydzic . Lechia po nad wszystko .
29 kwietnia 2009, 15:43 / środa
Dałem się podejść? Kto kogo zaczął wyzywać nie mając argumentów? Mówisz, że Paweł nie jest Lechistą. A kapitan Piątek-nasz wychowanek jest dziwką bo grał w żydowii, JAK ON MÓGŁ?!? Kowalczyk kopał w żydzewie, Buzi to pyra, Mysona jest wychowankiem pogonii, SKANDAL! Te ,,zasady'' o których mówisz to romantyczny bełkot i tyle, mitomania i urojenia, to czy ktoś jest Lechistą(mówiąc o piłkarzach) weryfikuje boisko, na Nim Kapsa zapracował na szacunek, poza Nim zresztą też, idąc Twoim tokiem myślenia, ratując flagę i wieszając szalik w klatce.. Niestety większość ,,piłkarzy'' w Naszym kraju zatrzymuję się w rozwoju w wieku juniorskim, Rogalski nawet w podwórkowym. Próbowałeś wylansować się na silnego i twardego fanatyka z zasadami, niestety nie trzymają się one za chuj logiki, z każdym kolejnym postem dawałeś coraz głupsze argumenty swojej nienawiści do Kapsy, chociaż to Ty mi zarzuciłeś ,,nienawiść'' do Bączka! Zacząłeś w miarę sensownie, od niepewności Pawła-potem zaczęły się bluzgi i gubione przez Niego punkty i walka przez to o utrzymanie, a wreszcie podsumowujesz, że ,,nie jest Lechistą''. Więc faktycznie, nie ma sensu ta pisanina, skoro Twoje poglądy w ten sposób ewoluują.. Tylko trochę ciota z Ciebie, skoro tak nienawidząc Kapsla i będąc takim gościem z zasadami nie wpadniesz np na trening i mu nie najebiesz, przekłuj słowo w czyn, będzie punktów więcej.. Pierdolenie o szopenie i tyle.
30 kwietnia 2009, 01:01 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 kwietnia 2009, 01:20 / czwartek
Kro, przestan juz sie blaznic na tym forum...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.288