Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Mam dla Was nowy wierszyk o Lechijce...

strona 1/1

13 marca 2007, 21:31 / wtorek
mam znowu dla Was nowy wierszyk....

Kidey nad Gdańskiem
słońce zaświeci
to kibic Lechii na stadion leci.
Na krześle swoim głęboko siada
i sam do siebie cichutko gada.
Lechio ma droga,Lechio kochana
połóż dziś proszę gości na kolana.
Trybuny widzę już zapełnione
moje marzenie prawie spełnione.
Dziś tylko Lechia brameczki strzela
i cały stadion się rozwesela.
Och co ja widze,Och co ja widze
moja Lechijka znów w I lidze

By A$ka ;*
13 marca 2007, 21:40 / wtorek
Wierszych Fajny
Nie chce Byc nie miły ale nie zasmiecaj forum 2 takimi samymi tematami,pisz dalej w tamtym poscie.
Pozdrawiam
13 marca 2007, 21:41 / wtorek
Creative12 ale jak ja napisze w tym samym to nikt nie bedzie wiedzial ze napisalam nowy
13 marca 2007, 21:43 / wtorek
To może wprowadź relacje live na komórke, każdy dostanie sms-a z powiadomieniem o nowym wierszyku.
13 marca 2007, 21:45 / wtorek
Vodek a jak to sie robi??
za to się płaci??
13 marca 2007, 21:52 / wtorek
Aśka tak jak pisał Creative12, pisz dalej w tamtym wątku, po Twoim każdym wpisie wątek wskakuje na pierwsze miejsce na liście wątków (kolejność wątków jest względem dodanych wiadomości, tak więc nie obawiaj się, że nie wskoczy poprzedni wątek na czołówkę). Dodawanie kolejnych wątków z takim samym tematem jest zbędne, jest zaśmiecaniem i prowadzi do takich wpisów jak ten z sms-em, mam nadzieję, że nie wzięłaś tego poważnie.
13 marca 2007, 21:53 / wtorek
Nic nie płacisz, tylko zarabiasz. Od każdego sms-a masz 1zł. Tyle tylko, że musiusz dogadać się z redakcją strony i operatorami sieci komórkowych. Ze względu na twój wiek, obawiam się, że wszystkie te sprawy będą musieli załatwić twoi rodzice.

Ja mam dla ciebie inny pomysł. Skoro strzelałaś w przerwie karnego, znaczy też że poznałas spikera. Moim zdaniem uderz do niego, niech ci da w przerwie mikrofon i wtedy będziesz mogła zademonstrować nam swoje wiersze.

;-)
13 marca 2007, 22:11 / wtorek
Zeto! Wspaniały pomysł. Już zamieniam się w słuch jak to asia czyta wiersz np. w przerwie meczu jak to pszczółka maja dostaje baty od LECHIJKI.
Zeto jesteś wspaniały-imponujesz mi dzisiaj-hehe
13 marca 2007, 22:58 / wtorek
hmm....

ładny ten wierszyk ale uwierz mi ze jezeli wątek jest na 1 stronach to ludzie do niego zajrzą powiedzmy ze to twoje dwa wątki i nie rób dużo żeby nie zasmiecać bo trzeba będzie robic specjalne podforum: Wierszyki Asi na temat Lechii
14 marca 2007, 00:13 / środa
heheh, Asiu. Ten wierszyk jest jeszcze fajniejszy od poprzedniego.
Sęk nie w zaśmiecaniu forum, tylko w tym, że jak bedziesz produkować w tym tempie to cała gazetka bedzie musiała składac się wyłącznie z Twoich poezji.
Myslę, że redakcja, która przecież studiuje uważnie to forum już się zainteresowała, a nawet jesli nie, to my już zrobimy odpowiednie naciski. Nawet jesli trzeba będzie wydać konkurencyjne wydawnictwo. Myslę jednak że nie bedzie takiej potrzeby i redakcja zamieści Twój wiersz nie tylko w gazetce, ale nawet utworzy podstronę poświęconą Twojej twórczości.
14 marca 2007, 14:38 / środa
Wszytskich przepraszam ze napisalam ten wiersz w nowym watku...

Tanges dziekuje ci za to ze tak bardzo darzysz do tego aby spelnic moje marzenie..
ja zawsze chodze na prosta a do spikera mnie nie puscza bym musiala miec jakies chody.
A ja pisalam do biura lechii a oni mi nie odpisali
14 marca 2007, 14:58 / środa
tak to jest niestety, niektórzy autorzy (artyści) dość późno zostają zauważeni, poza tym miałaś Asiu swoje 5 minut podczas meczu, a raczej w trakcie przerwy, trzeba było po niestrzelonym karnym rwać spikerowi mikrofon i recytować, a tak? następna okazja nie wiadomo kiedy, musisz być czujna ...

pozdrawiam i powodzenia życzę :)
14 marca 2007, 15:03 / środa
madar ale ja wiersz moj pierwszy wymyslilaj jak wlasnie z tego meczu wracalam
14 marca 2007, 15:34 / środa
Aśka, to może pojedz teraz do Malborka to napiszesz książkę...
Jezu, przecież to jest żanujące... wiem, że macie niezły ubaw ale nie wkręcajcie jej już :)
Wszyscy z laski łacha ciągną a ona czuje sie Szymborską ...
14 marca 2007, 15:41 / środa
Rombins czy jak ci tam ja pisze wiersze o Lechii dla tego ze mi sie to podoba a nie dlatego ze wszyscy mnie tak chwala.Jak bys nie wiedzial nie czuje sie Szymborska,nadal czuje sie jak Asia i tak pozostanie.Jak jestes taki madry to wymysl wiersz ja mam dopiero 13 lat a ty??
14 marca 2007, 16:04 / środa
Robins każdy na swój sposób chce coś dać od siebie dla Lechii. Aśka pisze wiersze i wychodzi jej to super. Tym bardziej że nie pamiętam tego rodzaju twórczosci o Lechiijce. Więc daj jej szanse i sie nie czepiaj
14 marca 2007, 16:09 / środa
ojj Rombis daj spokój przynajmniej Asia nie udaje, że ma 40 lat i od 35 jeździ na wyjazdy :) nie napina się, nie struga chuligana, nie mówi "pozdro dla kumatych" czy "kto ma wiedzieć ten wie", nie wlewa nam w głowy propagandy proPiSowskiej czy proPOwskiej, rasistowskiej czy antyrasistowskiej, po prostu zachowuje się naturalnie i chce się z nami podzielić swoim talentem, który nie każdemu może przypaść do gustu, ale to jest już sprawa drugorzędna... widać że darzy Lechie dużą sympatią i okazuje to na swój sposób - każdy ma do tego prawo :)

Asiu nie przejmuj się krytyką! :)

(natomiast żarty typu "wklej swój wierszyk, bo nie widzę gdzie jest" może i są śmieszne :D, ale za to okrutne i nie na miejscu :P)
14 marca 2007, 16:19 / środa
Asia nie przejmuj się. Rombis jak sama nazwa wskazuje jest potomkiem cyganów i poprostu zazdrości tobie talentu. Pisz dalej swoje wiersze i wklejaj na forum. Postaraj się też dotrzeć na meczu do spikera (np rozpłacz się na bramie i powiedz że zgubiłaś tatę i chcesz aby spiker dał ogłoszenie). Pokombinuj, napewno się uda :-)
14 marca 2007, 16:26 / środa
a tam... wiersz fajny

a wy wszyscy jestescie pedofile :D
14 marca 2007, 18:20 / środa
Ok, bawcie się dobrze... Zapewne nie znam się na sztuce...:), Dody też nie lubię...
Kontratak po czym wnosisz, że mam cygańskie korzenie ? Czyżby z tego że masz przodków z Mongolii? Poznaję to po Twoim stylu pisania
14 marca 2007, 18:27 / środa
Rom bis, i wszystko jasne. Dedukcja godna Sherlocka Holmesa :-) no chyba że romowie to nie cyganie?
14 marca 2007, 19:14 / środa
Rombis odczep się od niej. Napisała przecież, że nie jest Szymborska tylko Asia.
Jakbyś chciał wiedzieć więcej, to ona strzelała karnego w przerwie ostatniego meczu. Tylko jej nie wyszło. Chciała podbić piłę, odwrócić się i przewrotką pociągnąć w same widły. A zamiast tego podała do bramkarza. Taka historia.
14 marca 2007, 23:31 / środa
Ja się nie nabijam.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019