Gdańsk: piątek, 21 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Sponsor?Może Orlen?

strona 4/4

6 września 2007, 18:58 / czwartek
taaa i to jak stawiał!!!!!!!
6 września 2007, 20:29 / czwartek
Zeto chociaż raz byś podał jakiś racjonalny argument, a nie zwalał wszędzie i wszystko na Wojciecha. Musiał Cie kiedys Wojciech nieźle skrzywdzić, bo nawet jak go juz w Lechii nie ma to nie możesz o nim zapomnieć.

A co do Dąbrowskiego to mówcie od razu żeby spadał bo tak nigdy w tym klubie kasy nie będzie. Niech najpierw przedstawi ofertę, a może chce dac kupę kasy tylko jakos sponsor i umiescić tylko jakiś napis na koszulkach naszych kopaczy. Tez jestem przeciwnikiem żeby takie osoby wtrącały sie w zarządzanie klubem, ale do cholerny dajmy potencjalnym inwestorom sie wypowiedzieć najpier co chcą zrobić i na jakich warunkach, a nie wypierdalajmy kaźde potencjalne źródło gotówki na zbity pysk...

Tyle w temacie i oczywiście pozdrowienia dla Zeto
6 września 2007, 20:34 / czwartek
Ale wy macie najebane w glowie ;d
6 września 2007, 21:08 / czwartek
Jak to dziś przeczytałem na temat tego gostka co ma zostać nowym sponsorem, to myślałem że śnię.Takie osoby jak pan Dąbrowski, to od Lechii, żeby sie trzymały jak najdalej.Jednym słowem gościu.Wypierdalaj.......................... Są to osoby mające tylko i swój własny interes.Ich żaden klub, piłkarze,czy kibice nie interesują.
Mam propozycję jak się gość by pojawił na trybunach, to powitajmy go jeszcze raz tym słowem: Wypierdalaj..........
I szkoda pisać coś na temat tego kutasa więcej ,bo od razu mi podnosi sie ciśnienie.
6 września 2007, 22:38 / czwartek
Łukaszu pan madziara ma niesamowity dar zwiększania stanu swojego konta kosztem innych. Myślę że gdyby niektórzy zawodnicy chcieli się w tym temacie wypowiedzieć, na samo hasło madziara chwytałbyś za siekierę. Niestety ten typ znów szuka jeleni. Nie nabrał ŁKS-u, to wrócił i znów mąci w Gdańsku.
7 września 2007, 03:07 / piątek
przeciez wiadomo czemu wszystkie firmy spoza trojm iasta sie wzbraniaja od sponsorowania Lechii,bo kojarza ta nazwe tylko z chuliganami a nie wiedza ze nazwa Lechia w GDANSKU to jest jak religia
7 września 2007, 03:22 / piątek
NIE BO WSZYSTKIE TE FIRMY NIE CHCA SIE UTOSSZAMIC z precz z komuna bo tam sami komunisci siedza
7 września 2007, 08:38 / piątek
WooCash15:

odnośnik
Popularny "Ted" to były właściciel i sponsor RKS Radomsko, kiedy ten klub grał w I lidze. W jego zespole grał wtedy między innymi były piłkarz Biało-Zielonych, Sławomir Wojciechowski.

Ostatnio Dąbrowski został właścicielem Victorię Koeln, który gra w V lidze niemieckiej. W klubie z Kolonii gra wspomniany wcześniej Sławomir Wojciechowski.

odnośnik
Wczoraj doszło do kolejnych rozmów Daniela Goszczyńskiego z Tadeuszem Dąbrowskim, który reprezentuje grupę biznesmenów zainteresowanych zakupem akcji ŁKS SSA. Dąbrowski dzisiaj poleciał do Niemiec, aby na żywo zobaczyć sparing BV Borussia 1909 z SC Viktoria 04 Köln. Wiele wskazuje na to, że do ŁKS może trafić jeden z zawodników Viktorii. Prawdopodobnie będzie nim Sławomir Wojciechowski, który przed laty występował w FC Bayern München i RKS Radomsko, a ostatnio w Lechii Gdańsk.

odnośnik
Gdańszczan w rozmowach reprezentował Sławomir Wojciechowski, piłkarz i członek zarządu Lechii, zaś przedstawicielem szwajcarskiej firmy był Adam Mandziara - de facto prywatny menedżer "Wojciecha".

odnośnik
- Jeszcze nic nie jest przesądzone - mówi zawodnik Lechii, Sławomir Wojciechowski, który od samego początku zaangażował się w tę sprawę i reprezentował w Gdańsku interesy Mandziary. - Możliwe są różne warianty.

To na potwierdzenie moich słów, że mandziara, dąbrowski i Sławek to jedna banda. Popytaj kolegów w Krakowie, jak wspominają mandziarę. Spójrz w kierunku Łodzi, Radomska, Szczecina, gdzie swoje interesy razem z ptakiem robił dąbrowski.
Dalej chcesz takich ludzi w Lechii ?? Aż tak "potencjalna" kasa padła tobie na mózg ??
7 września 2007, 08:57 / piątek
Pierwsze zdanie artykulu na stronie glownej mowi wszystko:

Być może w Lechii pojawi się nowy inwestor.

Nie wiem o co chcesz go WooCash25 pytac?
Inwestor nie sponsor. Czujesz roznice? Nie mam nic przeciwko inwestorom, ale won z ludzmi pokroju ptaka, mandziary i tego typu zarazy.
7 września 2007, 09:35 / piątek
Dabrowski rece precz od LECHII!!!!!!!!!!
7 września 2007, 10:08 / piątek
gits, promil- czy to jakaś sugestia? Jeśli tak to niby co? Mamy sie stac potulni i politycznie obojetni? Aby sponsor był zadowolony. Czyli tacy jak śmierdziele z północy?
Kasa, wyniki dziś jest a jutro może jej nie byc. Tożamośc pozostaje na zawsze.
Ale mam nadzieje, że was źle zrozumiałem :))

Co do w/w panów sprawa jest chyba oczywista.
7 września 2007, 19:56 / piątek
Tak zwani "Inwestorzy" w futbolu nie maja racji bytu .Na klubach piłkarskich sie niezarabia ,w kluby sie tylko kase ładuje
7 września 2007, 23:16 / piątek
Mi chodzi tylko to żeby postawic swoje warunki dla Dąbrowskiego. Jak ich nie zaakcpetuje to nikt po nim płakał nie będzie, a nóż się zgodzi na nasze warunki. Ale po co próbować lepiej od razu jebnąć mu drzwiami przed nosem...
7 września 2007, 23:22 / piątek
Znajac rzeczywistosc,to On stawial by warunki Lechii,a nie ONA jemu !!!
Z takim typem czlowieka,ja wogole bym nie zaczynal,bo pozniej moze byc tylko smrod !!!
8 września 2007, 00:14 / sobota
Jeśli tak by było to wystarczy powiedzieć mu do widzenia. To on sie do nas zgłosił, nam nie potrzeba na gwałt jego pieniędzy. Ale jesli miałby dawac kase na naszych warunkach to czemu nie...
11 września 2007, 16:21 / wtorek
a ja uważam że Lechia powinna rozmawiać z grupą żywiec aby za odpowiednia kasę umieściła logo gdańskiego lub w ostateczności specjal.
11 września 2007, 16:36 / wtorek
A ja uważam, że powinni uderzyć do LG ;) trudno wyobrazić sobie sponsora z tak wybornie pasującą nazwą do naszego klubu.

Z biało-zielonymi pozdrowieniami.
24 września 2007, 10:04 / poniedziałek
24 września 2007, 14:49 / poniedziałek
witam.
wiadomo już coś o0 rozmowach Turnowieckiego z Orlenem? Ostateczne spotkanie miało się odbyć w drugiej połowie września!
24 września 2007, 17:49 / poniedziałek
Tak wiadomo, że przynajmniej na razie to wielki chuj.Patrz odnośnik wyżej.Przez te pojebane wybory , to sprawa się teraz przeciągnie i może po Nowym Roku coś się wyjaśni.Dlatego może rozmawiać lepiej z jakąś dużą firmą prywatną, niż z tymi pacanami co są zależni od polityków????
27 września 2007, 11:36 / czwartek
info od osoby związanej z Orlenem...

Dzisiaj mieliśmy CZAT z prezesem…

Na moje pytanie : "jakie są efekty rozmow w sprawie sponsorowania Lechii Gdańsk?"
Odpowiedz: "Nie było takich rozmów"

z drugiej strony mogą to być jakieś nie do końca jawne negocjacje, poza tym niedługo wybory więc też prezes nie chce się wychylać
2 października 2007, 19:38 / wtorek
Sprawa Orlenu coraz bliżej wyjaśnienia
2 października 2007
W środę ma dojść do kolejnego spotkania działaczy Lechii z włodarzami firmy Orlen.
Negocjacje z koncernem paliwowym trwają od sierpnia, a kolejne spotkanie ma się odbyć w najbliższą środę.

- Potwierdzam, że jestem umówiony na spotkanie z prezesem Kownackim. Czy będą ostateczne decyzje? Chciałbym, ale trudno mi stwierdzić jednoznacznie, że tak właśnie się stanie. Spotkaliśmy się wcześniej w sierpniu i nie wiem co wydarzyło od tamtego czasu się do dnia dzisiejszego - zdradził Maciej Turnowiecki.

- Trzeba cierpliwie poczekać do środy i przekonamy się jakie będą efekty naszych rozmów - powiedział na łamach Dziennika Bałtyckiego prezes Lechii, popularny "Turnoś".
(mat / DB) 2 października 2007, 19:19
3 października 2007, 21:06 / środa
Wiec jak z tymi rozmowami wkoncu dzisiaj mialy sie odbyc podobno
3 października 2007, 21:11 / środa
Cos tu znalazlem, brzmi optymistycznie ale.....

"- Dostaliśmy zapewnienie, że już w październiku płocki potentat przeleje na nasze konto pierwsze środki - twierdzi prezes drugoligowej Lechii Gdańsk Maciej Turnowiecki. Do spotkania władz Lechii i Orlenu doszło w środę. - Jak przekazał nam prezes Kownacki, na rozszerzenie współpracy z Orlenem duży wpływ mogłaby mieć ewentualna fuzja tej firmy z Grupą Lotos - dodał Turnowiecki.........."

odnośnik
3 października 2007, 22:54 / środa
No cóż. Z tego co przeczytałem, to wydaje mi się , że to z dużej chmury, mały deszcz.Szczerze mówiąc nie wiele sie spodziewałem, ale dobre i to.Parę złociszy na szkolenie młodzieży zawsze sie przyda.Ale jak już pisałem wcześniej to trzeba szukać sponsora zupełnie z innej branży. A w PP niech Lechia pokaże prezesowi Orlenu, która drużyna jest lepsza.Tylko BKS Lechia!!!!!
4 października 2007, 08:13 / czwartek
kurwa, o co chodzi?

z dziennika (stankiewicz)

Wczoraj skontaktowaliśmy się także z Grupą Lotos, która najpierw nie chciała finansować Lechii, a potem przedstawiciele gdańskiego koncernu usiedli do rozmów z działaczami biało-zielonych.
- Naprawdę? Orlen wesprze Lechię? - pytał wyraźnie zaskoczony Marcin Zachowicz, rzecznik prasowy Grupy Lotos. - To super. To takie moje pierwsze emocje. Postaram się później przekazać nasze stanowisko w tej sprawie.
W godzinach wieczornych otrzymaliśmy stanowisko Grupy Lotos: "Grupa Lotos jest pionierem nowoczesnego sponsoringu sportowego w Polsce. Posiłkując się najlepszymi wzorami zagranicznymi oraz wymogami własnej misji korporacyjnej, Grupa doprowadziła do ustanowienia ścisłych reguł takiego sponsoringu, określiła cele, jakie ma przynosić oraz korzyści dla organizacji objętej sponsoringiem i społeczeństwa. Cały proces sponsoringu musi być całkowicie przejrzysty, łatwy do kontroli i publicznej oceny. Jako ważny element społecznej misji Grupy Lotos musi być wzorem rzetelności i uczciwości, ale też jako jedno z narzędzi marketingowych powinien korzystnie wpływać na wizerunek sponsora. Oznacza to budowanie znajomości marki i powodowanie pozytywnych skojarzeń. W ramach realizacji tych celów Grupa Lotos jest zainteresowana możliwością objęcia sponsoringiem programu młodzieżowego dla młodych adeptów piłki nożnej zorganizowanego wzorem realizowanych z ogromnym sukcesem od kilku lat programów "Szukamy następców Mistrza"

z wyborczej

Co na to PKN Orlen? Entuzjazm Kurskiego i Turnowieckiego zdaje się studzić Dawid Piekarz. - Owszem, mogę potwierdzić, że było takie spotkanie - przyznaje rzecznik prasowy PKN Orlen. - I rzeczywiście padła z naszej strony deklaracja. Ale tylko taka, że rozważymy wsparcie szkolenia młodzieży w Lechii. Tylko w tej sprawie będziemy procedować i szczegółowo zbadamy, jak miałoby i mogłoby to wyglądać. Tak jak mówiliśmy już dawno temu w Płocku, nie interesuje nas sponsorowanie profesjonalnej, wyczynowej piłki nożnej. Co innego jeśli chodzi o młodzież. Tu w naszym podejściu nic się nie zmieniło. Mimo to nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy będzie przelew na konto Lechii i czy w ogóle jakiś przelew będzie.

porownajcie 2 artykyly

odnośnik
odnośnik
4 października 2007, 09:24 / czwartek
may im ciszej w tym temacie, tym lepiej. stankiewicz pewnie znów coś podsłuchał
6 października 2007, 16:47 / sobota
wybory- wybiórcza- Kurski każdy niech sobie dopowie co chce.
29 października 2007, 15:55 / poniedziałek
Podbijam temat. Może ktoś coś wie czy coś ruszyło w tej sprawie ?
8 stycznia 2008, 17:46 / wtorek
odnośnik

Może zmiana na Lechię!!!
8 stycznia 2008, 22:02 / wtorek
a przeczytałeś coś więcej niż tytuł?
18 stycznia 2008, 16:48 / piątek
coś ucichło ostatnio ...
19 stycznia 2008, 02:39 / sobota
JEBAC SPONSORA LECHIA TO NIE COCA COLA
nasza nazwa nie na sprzedaz
19 stycznia 2008, 13:04 / sobota
a kto mówi o zmianie nazwy ? :\ A może Ty będziesz sponsorem ... ?Sponsor to równie ważna sprawa co transfery, stadion itp. !
23 stycznia 2008, 00:59 / środa
podobno sledzie zmieniaja nazwe , bo sponsor sie zmienia , rysiu na wakacjach i teraz strategicznym ma byc producent zarowek OSRAM , nowa nazwa sledzi miala byc osram gdynia , ale Miodek sie zburzyl zeby bylo po polskiemu i zatwierdzono nowa nazwe osram gdynie
23 stycznia 2008, 09:44 / środa
Też słyszałem o tym Osram gdynie:)))
Ma zamiast kasy dawać gratisowo do biletu żaróweczkę 12V i małą latarkę aby śledzie mogły rozjaśniać sobie puste łby w poszukiwanie mózgu...
5 lutego 2008, 09:41 / wtorek
odnośnik

Z samych praw telewizyjnych po awansie wpadnie nam ponad 5 mln złotych, a do przecież cały nasz budżet na 2 lige. Przy dobrym sponsorze możemy miec w 1 lidze niezłą sumkę. Bo to że awansujemy nie podlega dyskusji...
18 lutego 2008, 20:07 / poniedziałek
millenium sponsoruje zespół z ligi greckiej
odnośnik
18 lutego 2008, 22:07 / poniedziałek
takie zycie , maja w dupie nasz sport
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.252