Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Nazwa ligi

strona 1/1

17 marca 2007, 17:33 / sobota
OE - orencz ekstraklasa - co za syf!!! Ludzie, co to za nazwa? Bo sponsor?
Chcielibyście: Orange Lechii?
Piszecie bez zastanowienia chyba?
Oczywiście, nawet w Anglii 2 liga ma sponsora (coca-cole bodaj), ale nikomu nie wpadnie do głowy, by nazywać te rozgrywki: kokalowymi!
W Polsce jest: pierwsza liga, albo ekstraklasa! Do niej wkrótce - być może - awansujemy.
Naprawdę, bez konkretnego nakładu na Lesię, nie widzę powodu, by promować taką, czy inną sieć!
A za taką promocję uważam pisanie o lidze przez: OE, czy naprzykład: PE itede.
17 marca 2007, 17:38 / sobota
a co sie stalo sie??..
17 marca 2007, 17:40 / sobota
Szczerze- nie widzę problemu. Jak by napisali apple ekstraklasa czy tez lemon ekstraklasa też bym nie widziała.
Chhyba ważne, która liga, a nie jaka nazwa, prawda?

Zresztą, nie przesadzajmy, orange sponsorem, nazwa nie jest wcale taka strasznie zła.

Przecież to, że jest używana powszechnie i w mediach nie oznacza, że używać musisz jej Ty...
17 marca 2007, 17:46 / sobota
weź idź spać człowieku.
17 marca 2007, 18:10 / sobota
Głębokie przemyślenia :) Sprzedaj mi lepiej dwa bilety na jutro,a Ty se to na spokojnie w domu rozkminisz ;)
17 marca 2007, 18:36 / sobota
to wszystko przez pis !
17 marca 2007, 18:49 / sobota
Człowieku ty sie zastanów jak cos tu napiszesz!!!

Dla twoich wiadomości wiele lig ma w nazwie sponsora. Np. Ekstraklasa Fransuska również ma Orange, Austria terz ma sponsora w nazwie i wiele innych.

A! I w nazwie Coca-coli niema 2 liga angielska tylko 1. ;P
17 marca 2007, 19:37 / sobota
Najlepiej nazywajmy się "związkiem klubów pierwszoligowych"
Mnie nie obchodzi jak się nazywa pierwsza liga. Jeśli dzięki temu kluby mają więcej pieniędzy to może to nawet nazywać się "Orange, era, puls gsm, orlen, lotos Ekstraklasa"
Pomyśl o pieniądzach, które są niezbęde na rowój.
Poza tym nei znam takiego klubu jak Lesia.
17 marca 2007, 20:04 / sobota
"Poza tym nei znam takiego klubu jak Lesia." ;)
17 marca 2007, 20:20 / sobota
Może nasza poetka z Tczewa wykmini jakąś elegancką nazwę zamiast OE :)
A tak na serio to ktoś zaczął wcześnie dziś imrezować...:)
17 marca 2007, 20:20 / sobota
eljot- teraz widzisz różnicę między kibicami, a kibicami sukcesu ;-)))

Jutro przyjdą, opierdolą za to że stoimy i krzyczymy (bo będą chcieli siedzieć), ściągną flagi bo im będą przeszkadzały, a podczas meczu będą wpierdalać kiełbaski popijając coca- colą.
;-)

Nie płacą, nie reklamuj !!!!!!
17 marca 2007, 20:52 / sobota
co wy macie za problem przeciez i tak 80% ludzi omija slowo orange i mowi poprostu ekstraklasa...... pozatym moglo byc gorzej
17 marca 2007, 21:13 / sobota
Kontratak....nie nazywaj Eljota kibicem sukcesu, on na tym forum kwitnie juz od 2001, tylko sie za czesto nie udziela, bo zonaty jest....a zaslugi dla Lechii ma wieksze odemnie....popil sobie w koncu i napisal co myslal - to tyle.

Pozdrawiam Eljot, pozdrow odemnie Czarnego, Zolwia i Mlodego - predzej czy pozniej zdobedziemy razem jelitkowski szlak.
17 marca 2007, 21:58 / sobota
Ac o to za róźnica czy liga nazywa sie taka czy owaka ?? Nie ważne liczy się 1 liga i tyle !!!!!!!!
17 marca 2007, 22:26 / sobota
Panowie ale przeciez to jest tylko liga w ktorej graja kluby co do zmiany nazwy Lechii nigdy sienie zgodze LECHIE TO LECHIA a ekstraklaa to sa tylko rozgrywki i niech sie nawet nazywaja CHUJA (WARTA) - firma bateryjek EKSTRAKLASA to tylko zreszenie klubow w ktorym wystepujemy. Co do Manchesteru czy Realu to zamieszczenie w nazwie sponsora przynioslo by tylkostraty BENQ-SIEMENS REAL - nazwa real madryt jest tak wazna i popularna ze tu nic nie trzeba dodawac bo to dochodu nie przyniesie takiej poteznej marce
17 marca 2007, 23:33 / sobota
a ja popieram kube111 !!! :):):):)
17 marca 2007, 23:41 / sobota
eljot tak sie składa ze II liga angielska nazywa sie Coca-Cola Championship, więc jednak sa to rozgrywki jak to nazwałes kokakolowe...
18 marca 2007, 00:22 / niedziela
Niemiecka liga rowniez sie nazywa po sponsorze:)premiership tez ma w nazwie Bank Barclays:)
18 marca 2007, 00:51 / niedziela
StarszyLechista a gdzie ja nazwałem eliota "kibicem sukcesu" ??? Napisałem tylko, że my kibice, tym się różnimy od kibiców sukcesu, że nie używamy za darmo jakiś chorych nazewnictw. Ekstraklasa to ekstraklasa nie jakieś oe, czy chuj wie co.

Zresztą ostatnie zdanie jest bardzo dobitne: Nie płacą, nie reklamuj !!!!
18 marca 2007, 09:52 / niedziela
Sorry, zle Cie zrozumialem.

Wracajac do tematu....dla mnie wszystko jedno jak nazywa sie ta I liga, wazne zeby Lechia w niej grala i to z powodzeniem.
18 marca 2007, 11:06 / niedziela
eljot daj na luz akurat dajesz złe argumenty ...bo Angielska Championship oficjalnie sie nazywa Coca-Cola Championship.... mnie Orange Ekstraklasa w ogole nie przeszkadza... dla mnie liczy sie poziom ligi jak Ciebie interesuja tylko administracyjne sprawy to zal mi Cie.... oczywiscie w nazwe klubu nie mozna ingerowac bo to swietosc ... pozdro
18 marca 2007, 11:10 / niedziela
Ja proponuje nie jezdzic taxowkami bo sie nazywaja NEPTUN badz HALLO TAXI - taxi to po prostu kurwa taxi hehe
18 marca 2007, 11:26 / niedziela
Wielu z was kłania się czytanie ze zrozumieniem. Oficjalna nazwa nazwą, ale po co my kibice mamy jej używać? Czy w czasach fuzji, ktokolwiek w nas używał dwuczłonowej nazwy? Ekstraklasa, to ekstraklasa. A orancz jak chce reklamę, to niech za nią płaci. I tylko o to chodziło eljotowi.
18 marca 2007, 12:21 / niedziela
A ja uważam, że reklama jest dobra na bilboardach, płaskich szczytach budynków (zwłaszcza, jeśli reklamodawca robi od razu porządek z domorosłymi graficiarzami), na tramwajach jeśli reklamodawca dba aby reklamujący go wagon był zawsze czysty, w telewizji pomiędzy programami (przerywająca programy jest irytująca choć często wygodna). Jeszcze lepsza jest reklama poprzez działanie, np. zorganizowanie atrakcyjnej masowej imprezy charytatywnej, a jeszcze lepsza poprzez jakość produktu i np. wieloletnią gwarancję na rdzę. Reklama to nie tylko pieniądze i obrazek. Reklama bez kultury sukcesu nie przyniesie, choćby nie wiem ile pieniędzy się w nią włożyło. Natomiast włażenie z butami wszędzie, gdzie się tylko da jest co najmniej niesmaczne. Jak czytam nazwy klubów ekstraklasy w innych dyscyplinach to się otwiera w kieszeni nóż. Uważam, że o wiele lepszy od nazwy Orange Ekstraklasa byłby baner: sponsorem I ligi jest Orange. Ja kupię telefon w Orange'u jeśli będzie miał ofertę lepszą od Ery, Plusa i Heyahu, a nie dlatego że tak się nazywa I liga piłkarska. Kiedyś w sklepie AGD życzliwszym okiem patrzyłem na wyroby Amiki, bo kojarzyły mi się z futbolem, ale po jednym z meczów z udziałem tej drużyny zmieniłem zdanie i dziś w domu mam kuchenkę Wrozametu. Mnie nie chodzi o samą nazwę, tylko o natręctwo. Rozumiem więc Eljota i pozdrawiam.

tg
18 marca 2007, 16:45 / niedziela
We francji też mają Orange Ligue 1 i nie narzekają. Taki jest świat piłki nożnej coś za coś. Chcesz aby nasza liga była biedna? Lepiej żeby się nazywała Orange Ektraklasa i byłaby kasa niż Pierwsza liga ale nie było by kasy na organizowanie meczów. Pomyśl troche.
18 marca 2007, 19:08 / niedziela
Fakt, że może nieprecyzyjnie sie wyraziłem. Nie mam nic do sponsora ligi jako takiego, ale do nazywania w potocznym języku - także na tym forum - elstraklasy przez: Orange ekstraklasa, OE itd.
Oczywiście to nie jest sprawa życia i smierci, ale moja luźna refleksja. Mi sie to nie podoba i pewnie jest to kwestia gustu.
Pewnie by mnie to irytowało, gdybym dziś na meczu slyszał: "Orange ekstraklasa jest już nasza", a skoro tak nie było to oki ;)
Pozdrawiam wszystkich!
ps1. Starszy Lechista: Pozdrawiam serdecznie i pozdrowię przy najbliższej okazji wymienionych. Jak zdrowie? Napisz na: eljot3@tlen.pl
ps2. Jest taki klub jak Lesia, dziś ograł Jage... :)
18 marca 2007, 19:19 / niedziela
Szczerze mówiąc, to mogłaby być WHITE-GREEN POLAND EKSTRAKLASA:))
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.512