Gdańsk: niedziela, 9 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

Nie wstydźmy się SZALIKÓW!

strona 1/1

1

18 marca 2007, 18:15 / niedziela
Wracając dzisiaj T2, korzystając z tego, że siedziałem przy oknie (pozdro, jak ktoś mnie widział :P), wywiesiłem przez lufcik swój szalik. Trochę się rozczarowałem, bo myślałem, że ktoś jeszcze pójdzie moim śladem, a tu wszyscy patrzyli na mnie jak na wariata. ;)

No ale zmierzając do meritum - apeluję do wszystkich, aby nie wstydzili się szalików i nie byli Lechistami tylko przez 90 minut + przerwa, lecz co najmniej jeszcze przez cały dojazd z oraz do domu. Niejednokrotnie widziałem, gdy tramwaj w stronę Gdańska był mocno "oszalikowany" i wszyscy widzieli, że jadący tam kibice są dumni z Lechii. Dlaczego my - Brzeźnianie, Zaspianie i Przymorzanie - mamy być gorsi? :P

Promujmy Lechię, przyciągajmy ludzi, pokażmy, do kogo należy Trójmiasto... Nie mówię, że mamy przez całą drogę krzyczeć "Kto wygrał mecz - Lechia - Kto - Lechia" itd., ale taki gest byłby przydatny właśnie z powyższych powodów. To jak - dołączy się ktoś po Polkowicach? :P
18 marca 2007, 18:25 / niedziela
Promujmy LEchie?? Chyba śmieszny jestes. Jak te skurwysyńskie dizeciaki napierdalaja w tramwaje i rozpierdalaja lampy, jak np. tram. nr. 13 o godzinie 17:20 na roku mockiwicza i hallera??

Pierdolone małolaty. Ledwo sie powstrzymałem zeby im nie zmasakrowac mord.
18 marca 2007, 18:27 / niedziela
na rogu* oczywiscie mialo byc a nie na roku
18 marca 2007, 18:41 / niedziela
Hm, ja jechałem trzynastką kilka minut wcześniej i było bardzo spokojnie... Kiedyś byłem świadkiem jak zatrzymali hamulcem awaryjnym tramwaj na 3 maja i wyszli przez szybę, ale co ma piernik do wiatraka?
18 marca 2007, 19:47 / niedziela
Wlasnie najgorsi sa gowniarze ktorzy mysla ze im w grupie wszystko mozna i rozpierdalaja komunikacje miejska. ktos powinien in wyjebac po lisciu zeby ich przywolac do porzadku.
18 marca 2007, 20:08 / niedziela
ZKM daje kasę na Lechię a te szczyle napierdalają w te tramwaje i to za każdym razem jak wracam z meczu, aż czasami wstyd mi jest za kibiców Lechii, co sobie myślą ludzie jadący w tych tramwajach o nas?...:/
18 marca 2007, 20:10 / niedziela
Jakby nie patrzec psuja sprzet jednego ze sponsowów Lechii, wstyd, tak jak mowisz, po klapsie na gowniarza i bedzie spokoj, pozdrawiam
18 marca 2007, 23:59 / niedziela
popieram klapsy dla wandali. tylko niech nikt nie pisze o patologii że "kibic Lechii bije kibica Lechii". patologią jest rozpierdalanie co pod rękę podejdzie. Precz z pijaną gówniarzerią demolującą własne miasto.
19 marca 2007, 09:53 / poniedziałek
Tez popieram, osobiscie nie lubie zkm-u od kad renoma jezdzi bo te pedaly wymuszaja mandaty ale jezeli lozom na nas kase to.... wielki szacunek. Powinnismy tym bardziej dbac o tramwaje bo przeciez dobro Lechii lezy w naszym interesie. A ci malolaci jeszcze nie dorosli do kibicow wiec klaps im sie nalezy.
22 marca 2007, 19:37 / czwartek
Problem w tym, jak już o tym mówimy, że nie tylko gówniarze rozwalają skrzynki w tramwajach... Są to nierzadko pijane łebki po 20-25 lat, często tzw. ABS-y. A podnieś na takiego rękę. ;]

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.067