Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Serce Cetnara

strona 1/1

18 marca 2007, 20:41 / niedziela
no to sie zmartwilem jak przyczytalem o zaslabnieciu Cetnara wczoraj... Oby to byla tylko chwilowa niedyspozycja a nie cos wiecej. Trzym sie Cetnar! (az sie boje co by bylo jakby to cos powaznego wyszlo,to bylaby tragedia)
18 marca 2007, 23:09 / niedziela
Cetnar, jaj nie rób!
wracaj do ZDROWIA!!!
19 marca 2007, 11:36 / poniedziałek
CETNAR WRACAJ DO ZDROWIA SZYBKO,BO KAZUBINIO TO SIĘ NADAJE...NA 5 LIGĘ!!!
19 marca 2007, 20:54 / poniedziałek
Cetnar jak trzeba to wyrwe swoje serce i oddam Ci je -wracaj!!!!!!!!!!!
19 marca 2007, 22:53 / poniedziałek
- EKG nic nie wykazało, teraz czuję się dobrze, ale wrócę do treningu, jeśli badanie echa serca potwierdzi, że jestem zupełnie zdrowy - mówi Cetnarowicz

odnośnik

Dopóki nie będzie w 100% pewne, że wszystko z sercem jest w porządku to niech lepiej nie gra. Zdrowie w tym przypadku najważniejsze
21 marca 2007, 16:39 / środa
No i jak tam ? Ktoś coś wie ?
21 marca 2007, 19:35 / środa
Z sercem Cetnara napewno wszystko OK. Jego wybranka juz mu wybaczyła :D
22 marca 2007, 09:06 / czwartek
Piotr Cetnarowicz na inaugurację wiosny strzelił dwa gole, ale nie wiadomo, kiedy po raz kolejny otrzyma szansę na drugoligowych boiskach. Napastnik Lechii Gdańsk ma kłopoty kardiologiczne i na razie musi powstrzymać od wyczynowego uprawiania sportu.

W miniony piątek piłkarz poczuł się słabo. Stwierdzono bóle serca. – Ciężko było zasnąć – przyznaje Cetnarowicz. Jednak badanie EKG nie wykazało żadnych niepokojących zmian. Dlatego 33-latek został wpisany do składu na mecz z Jegiellonią i nawet wyszedł na rozgrzewkę. – Wszystko wydawało się być w porządku. Miałem 60 uderzeń serca na minutę oraz ciśnienie 140/80. Na rozgrzewce czułem się dobrze. Niestety, gdy byłem już w tunelu prowadzącym na boisko, zeszło ze mnie powietrze, a kłopoty wróciły – przypomina popularny „Cetnar”. Piłkarz nie zagrał z Jagiellonią i zawiesił treningi. Wczoraj poddany został badaniu echa serca, które miało ostatecznie zdiagnozować stan jego zdrowia. – Ogólnie wynik jest dobry, bo nie stwierdzono zmian w zastawkach i komorze serca. Jednak lekarz zalecił mi, abym wstrzymał się z wyczynowym uprawianiem sportu oraz zalecił badania holtenowskie – zdradził nam Piotr.

PRZEGLĄD SPORTOWY
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022