Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Paweł Pęczak - opinie, komentarze etc.

strona 1/1

19 marca 2007, 19:15 / poniedziałek
Od dawna, a nawet od bardzo dawna nie widziałem w Lechii takiego walczaka jakim jest Paweł!
Otwieram więc fan club Pęczaka!!
Chętni niech się zapisują!!
I mam nadzieję Pawełku, że nie mówiłeś poważnie że jeszcze kiedyś chcesz zagrać w GKS-ie Katowice.
No chyba, że w old boyach.
Lechia Cię potrzebuje.
19 marca 2007, 20:21 / poniedziałek
Popieram.
19 marca 2007, 20:26 / poniedziałek
Pęczak Paweł przyjacielem Lechii jest. Nie ma mowy, że stąd wyjechał !!!!!!!!!!
19 marca 2007, 20:30 / poniedziałek
Zeto.
Chciałeś powiedzieć "żeby"???
19 marca 2007, 20:30 / poniedziałek
Paweł Pęki -jego twarz w czasie meczu zawsze pokryta błotem wojny i kurzem bitwy Wojownik,Wojownik,Wojownik. Kórwa co ten facet zapierdala. Ostatnio Cyganek tez zapierdala niezgorzej;)
19 marca 2007, 20:37 / poniedziałek
He, He: twarz pokryta błotem i kurzem walki. I za to właśnie Paweł pełen szacunek dla Ciebie!!
19 marca 2007, 20:50 / poniedziałek
ten chlopak oddaje cale serducho na boisku,tacy pilkarze sa uwielbiani
19 marca 2007, 21:53 / poniedziałek
ja bardzo chętnie wstąpię :) początek może mało ciekawy z łokciem w twarzy Hanysa i czerwoną karteczką w 12 minucie meczu z Ruchem, ale od tamtego czasu jest moim bohaterem nr 1 - zdecydowanie najbardziej wartościowy gracz Lechii - i mimo, że nie wychowanek to oddaje temu klubowi najwiecej serca - pod tym wzgledem tylko Kalka mu dorównuje :) kiedys zresztą pisałem, że w plebiscycie na najlepszego gracza Lechii daję Pękiemu trzy pierwsze miejsca :)
20 marca 2007, 09:11 / wtorek
to kiedy organizacyjne zebranie fan-clubu? wybór prezesa, zarządu, skarbnika i komisji rewizyjnej jest bardzo istotny.

w porządku obrad jako pierwsza zostanie podjęta uchwała o stworzeniu sektorowki z wizerunkiem Pękiego.
20 marca 2007, 09:18 / wtorek
Ja również wstępuję !!! kiedy będą wydawane legitymacje? po ile składki? taki fanklub takiego piłkarza to nie może być byle co !!!! ;)
20 marca 2007, 10:31 / wtorek
maćko 20 marca 2007, 09:11 napisał: " . . . to kiedy organizacyjne zebranie fan-clubu? .. . . "

może w pociągu podczas wyjazdu do Bielska ? ?
20 marca 2007, 11:29 / wtorek
to forum schodzi na psy...
20 marca 2007, 17:37 / wtorek
Najnowsze wydanie tygodnika Piłka Nożna.

Czy na dłużej zamierza się pan związać z Gdańskiem?
Chyba tak, bo warto grać dla takiej sympatycznej i spontanicznej publiczności. Na Jagę przyszło dziesięć tysięcy ludzi, a tydzień wcześniej na relatywnie słabszą Unię niewiele mniej. Miło mieć świadomość, że wszystkie bilety zostały wyprzedane.
20 marca 2007, 18:06 / wtorek
Ja do Pekiego mam prośbe! Zeby tak jak potraktował Hanysa pociagnął z łokcia tudzież z dyńki Sz. P. kurskiemu. Wtedy sam sektorówkę zafunduje:)
25 marca 2007, 19:15 / niedziela
odnośnik
he he bez komentarza.
25 marca 2007, 19:51 / niedziela
nie no Pęki nie z takich :D nie wierze, że mógł zrobić to specjalnie :D
1 kwietnia 2007, 20:02 / niedziela
To co zrobił dziś Pęczak można nazwać jednym słowem debilizm. Atakować obrońcę przeciwnika w taki sposób mając już żółtą kartkę to poprostu czysty sabotaż. Niestety Paweł po raz kolejny pokazuje że nie panuje nas emocjami...
1 kwietnia 2007, 20:47 / niedziela
Smieszne... Po dobrych meczach dziesiątki komentarzy wielbiących Pęczaka a po dzisiejszym faulu od razu texty obrażające... Sami najpierw zapanujcie nad swoimi emocjami ! Pęczak zawsze był bardzo walecznym zawodnikiem grającym twardo -czasami agresywnie, ale za to miedzy innymi jest tak ceniony i niezastąpiony... Przy takiej woli walki u zawodnika i chęci wygrania , w meczu gdzie wszystko rozstrzyga sie w ułamkach sekundy , poprostu takie rzeczy raz na jakis czas sie mogą zdarzyc...
1 kwietnia 2007, 21:09 / niedziela
Przynajmniej walczyl do ostatniej minuty swojej gry a nie chodzil po boisku jak niektorzy w poszukiwaniu cudu, panowie wiecej gry bez pilki !

pozdrawiam

Tylko Lechia Gdansk ! ! !
1 kwietnia 2007, 21:14 / niedziela
Rombis debilzm, to twoje wypociny. Pomyśl gdzie dzisiaj w tabeli byłaby Lechia, jakby każdy miał taką "miękką faję" jak Misiu czy Rogalski !!!!!
Pęki był jednym z nielicznych w dzisiejszym meczu, który walczył. Miał gorszy dzień, ale nie odstawiał nogi. więc idź już spać, bo jutro szkoła czeka.
1 kwietnia 2007, 22:10 / niedziela
Zeto:
niestety do szkoły juz nie chodzę (zniżyłem sie do Twojego poziomu) ale nadal uważam, że obrońca atakujący wyciągniętą nogą mająć już kartkę jest debilem.Wie w co gra jakie są przepisy i czym to grozi dla całej drużyny. A jeśli chodzi o Twój inny post, to fakt,że bywam na speedwayu (to chyba nie dyskryminuje) to nie powoduje ze nie moge sie tu wypowiadac... Chyba że mi zakarzeasz.... Masz taką władzę i moc ...
1 kwietnia 2007, 23:18 / niedziela
Zeto ma racje gdyby nie Peczak to inni nasi pilkarze by zasneli.
Gra caly czas na 100%, agresywnie nie odpuszcza i za to powinnismy go chwalic a ze w ferworze walki podlapal 2 kartke to sie zdarza.
Lepiej niech dostaje kartki i gra tak jak teraz niz mialby byc niewidoczny i grac jak panienka i nie dostawac kartek.
1 kwietnia 2007, 23:41 / niedziela
Brawo bodix mądrze napisałeś...!!!
1 kwietnia 2007, 23:59 / niedziela
Ja powiem tak Pekiego zajebiscie lubie bo jest naprawde dobry ale dzis co zrobil to szczyt glupoty rozumiem zeby atakowal tak ale na swojej polowie kiedy jest zagrozenie podbramka ale nie spokojna pilka na polowie rywala, wejscie do przodu z nogami wyprostowanymi to jak najbardziej zolta kartka i moze miec on pretensje tylko do siebie , gdyz zupelnie bezsensowne to wejscie
2 kwietnia 2007, 00:10 / poniedziałek
Każdy ma prawo do błędu. Paweł popełnił go właśnie dziś. Ot i wszystko na ten temat.
2 kwietnia 2007, 06:12 / poniedziałek
u mnie Pęki ma kredyt 3 czerwone/sezon :-) dajcie spokój... z takim stylem gry i zaangażowaniem jakie on nam oferuje, kary dyscyplinarne to po prostu ryzyko zawodowe - coś za coś... on po prostu jest stworzony do agresywnej gry i dostawania kartek - klub płaci mu za to, żeby gryzł trawę, a Pęki wywiązuje sie z tego zadania bez zarzutu... że ma w głowie agresor i czasem zachowuje się jak barbarzyńca to i dobrze nawet, bo bez tego nie byłby w połowie taki dobry jak jest
2 kwietnia 2007, 08:56 / poniedziałek
Widzę , że nawet konstruktywna krytyka jest nie mile widziana. To niepierwsza tak głupia kartka zdobyta tak przez tego zawodnika. Podoba mi się waleczność Pęczaka ale musi zacząć panować nad emocjami.
2 kwietnia 2007, 15:13 / poniedziałek
Pęki, jeśli czytasz wypociny niektórych pożal się Boże oglądaczy, nie przejmuj się. Oni za dwa tygodnie i tak pójdą na żużel. Walcz dalej, tak jak do tej pory. Za to jesteś kochany. Kartki niestety są wliczone w ryzyko.

;-)

michalgdansk ty "wykształciuchu", popracuj nad ortografią. Innym mniej piśmiennym "rasistom" czy "mocherom" można wybaczyć, ale tobie wykształciuchowi NIE !!!!!! Nie z przymiotnikami piszemy zawsze razem !!!!!
2 kwietnia 2007, 15:25 / poniedziałek
Zeto ty masz jakąś obsesje :) Dla ciebie świat jest czarno biały. Ktoś nie popiera Kurskiego, PiSu to jest komuchem, wykształciuchem itd Widzę, że nie możesz zdzierżyć, że ktoś ma inną opinię, zdanie, lubi też inny sport. Chciałbyś narzucić z góry jakieś jedynie słuszne poglądy. Walka na boisku jak najbardziej tak ale nie dla złośliwych fauli. Błędy ort zdarzają się każdemu , mój chyba nie był aż tak rażący.
2 kwietnia 2007, 21:06 / poniedziałek
Panowie moze jakies male Solo??? Na poczatek walka na glowki (ortografia), pozniej moze na raczki i nozki (awanti). Miejsce- np. lasek za zegarem. Arbitrem spotkania zrobimy P. Peczaka.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.430