Gdańsk: środa, 3 czerwca 2020
FORUM
Podstrony:


Arka zawieszona!

strona 1/5

22 marca 2007, 14:44 / czwartek
No i się zaczęło. Bravo
22 marca 2007, 15:01 / czwartek
Środki zapobiegawcze

§ 16
1. Wobec podmiotów wymienionych w § 1 ust. 1 niniejszego regulaminu może być stosowany środek zapobiegawczy w postaci zawieszenia w prawach:
1) zawodnika - do uczestniczenia w rozgrywkach mistrzowskich i pucharowych,
2) klubu - do uczestniczenia w rozgrywkach mistrzowskich i pucharowych,
3) trenera - do prowadzenia drużyny w czasie meczów piłkarskich,
4) działacza - do oficjalnego reprezentowania klubu,
5) sędziego - do prowadzenia zawodów piłkarskich.

2. Ponadto wobec klubów może być stosowany środek zapobiegawczy w postaci zakazu dokonywania transferów zagranicznych i krajowych (definitywnych i czasowych) do klubu, lub zakazu rozgrywania zawodów z udziałem publiczności na części lub na całym obiekcie sportowym.

3. Środki zapobiegawcze, o których mowa w ust. 1 i 2 stosuje się w przypadkach nie cierpiących zwłoki, gdy wymaga tego dobro sportu, a zwłaszcza porządek i dyscyplina związkowa, a tok postępowania dyscyplinarnego dłuższego czasu.

4. Okres zastosowania środków zapobiegawczych nie może być dłuższy od okresu przewidzianego na wymierzenie kary.
§ 17
1. Środki, o których mowa w § 16 ust. 1 i 2 stosują:
1) wobec zawodników, trenerów, działaczy, sędziów, obserwatorów i delegatów - właściwe organy dyscyplinarne,
2) wobec klubów - Wydział Dyscypliny PZPN oraz Najwyższa Komisja Odwoławcza.
2. Środek zapobiegawczy w postaci zakazu transferów krajowych (definitywnych lub czasowych) do klubu mogą stosować:
1) Wydziały dyscypliny związków piłki nożnej,
2) Komisje odwoławcze związków piłki nożnej.
§ 18
Środki zapobiegawcze niezwłocznie uchyla się, gdy ustaną przyczyny ich stosowania.
22 marca 2007, 15:36 / czwartek
czyli w ciagu miecha bedzie znana kara, a przynajmniej tak z tego wynika... najs :)
22 marca 2007, 15:50 / czwartek
No to śmieciarka chyba spada.
Jestem ciekaw jakie będą wyniki meczy w okresie zawieszenia. Czy vo czy też po okresie zawieszenia mecze te zostaną rozegrane. Weryfikacja meczu jako VO następuje tylko w przypadku kary dyscyplinarnej zawieszenia licencji. Natomiast statut milczy w przypadku zawieszenia.
Jeśli mają zweryfikować jako VO to śmieciarka gra w tym czasie u siebie z widzewem, łęczną i kimś tam jeszcze a na wyjeździe z Zagłąbiem i Ległą.
22 marca 2007, 16:25 / czwartek
1. Orange Ekstraklasa nie jest prowadzona przez PZPN, tylko Ekstraklasa SA. Zawieszenie dotyczy rozgrywek organizowanych przez PZPN.

2. Dajcie spokój z ilością tematów o bezdomnych zza miedzy. Wystarczy jeden i gra.

3. Legia, nie Legła.

4. 76mar - zobaczę kiedyś Twój wpis w temacie o jakimś wyjeździe ???
22 marca 2007, 16:27 / czwartek
Emeryt, z pewnością zobaczysz. Ale dopiero w przyszłym sezonie. Bo teraz niestety jestem pozbawiony mozliwości.
22 marca 2007, 16:33 / czwartek
Jeżeli w okresie zawiesza zgodnie z info będą przydzielane vo, to nie wiedzę innego wyjścia będzie degradacja. Tylko gdzie :))
22 marca 2007, 16:40 / czwartek
A ja wolałbym, żeby w końcu doszło do spotkania derbowego Lechia - Arka. Najważniejsze jednak , żeby Lechia awansowała do Orange Exxtraklasy
22 marca 2007, 16:43 / czwartek
Poza tym zgadza się jedno, że rozgrywki ORGANIZUJE Ekstraklasa SA. Ale o tym kto ma w nich występować decyduje tylko PZPN. Gdyby było tak jak piszesz nie byłoby tej całej afery z zawieszaniem i odwieszaniem zarząd PZPN. Poza tym regulamin rozgrywek Ekstraklasy SA nie reguluje kwestii postępowań dyscyplinarnych wobec klubów - w tym zakresie zatem pierwszeństwo ma statut.
22 marca 2007, 16:50 / czwartek
NO!! W KOŃCU.OLIWA.......
22 marca 2007, 16:52 / czwartek
Zaspa [*]

;-)
22 marca 2007, 17:05 / czwartek
Po pierwsze Ekstraklasa SA jest spółką drużyn, które mają licencję pzpn, a tą dzisiaj przekrętarce zawieszono. Po drugie 3 vo to automatyczna degradacja o 2 ligi. Po 3 pzpn chce na przekrętarce wywrzeć nacisk, aby ta się przyznała. Ułatwi to ukaranie winnych i zabezpieczy warszawkę przed procesami. Po 4 na mojego nosa niedługo będzie głośno o krakowi i jadźce
22 marca 2007, 17:51 / czwartek
Widzę że niektórych bardzo intersuje co się dzieje szparce.
Drugi temat i tyle wpisów , może zmienicie barwy.
K..wa czy Wy macie kompleksy!
22 marca 2007, 18:31 / czwartek
[']
22 marca 2007, 18:38 / czwartek
Ja tam kompleksów nie mam. Bo niby dlaczego. Moja drużyna nie kupowała (albo przynajmniej ja o tym nie wiem), uczciwie (przynajmniej mam taką nadzieję) awansowaliśmy do II ligi. Mamy niezłych piłkarzy, na mecze przychodzi spora publika. Jest niezła atmosfera.
A wpisy w sprawie śmieciarki to nie efekt kompleksów tylko radości, że coś się dzieje. Choć nie należy chwalić dnia przed zachodem słońca i za parę tygodni może się okazać, że to będzie tak jak ze Szczakowianką - z dużej chmury mały deszcz.
A ten sceptycyzm w poście to nie wynik naiwności ale raczej wiary w klub. Żal mi też tych kiboli śmieciarki, którzy kibicują swojemu klubowi tak jak ja Lechii i nie identyfikują się z Jackiem M. i spółką. Żal mi ich i tylko tyle.... nie oznacza to, że ich popieram.
22 marca 2007, 18:42 / czwartek
czesc
mam nadzieje ze nie bede musiał ogladac meczu derbowego LECHIKI I arki bo wejdziemy do EKSTRAKLASY !!!!!
22 marca 2007, 19:04 / czwartek
O masz Ci los! hhahahahah ;] Jaka Szkoda! Ara Ara... :] Kasy zabrakło żeby zapłacić prokuraturze<hahaha>
22 marca 2007, 19:21 / czwartek
jednak jakoś się tak dziwnie czuję i wydaje mi się że zawieszenie drukarki akurat przed przerwą na mecze eprezentacji nie jest przypadkowe. to jest chyba danie czasu drukarce na przemyslenie swojej sytuacji i pójście na współpracę. oby nie zakończyło się odwieszeniem i karą -10 pkt
22 marca 2007, 19:43 / czwartek
Boże, to zbyt piękne, żeby prawdziwe... Teraz nie ma ABSOLUTNIE ŻADNYCH wątpliwości - "Trójmiasto jest nasze... Trójmiasto do nas należy!" :)
22 marca 2007, 20:04 / czwartek
no wreszcie to sie stało,już myslałem że nie dożyje tego momentu....TYLKO LECHIA!!!
22 marca 2007, 20:10 / czwartek
Narka Arka??
22 marca 2007, 20:48 / czwartek
arka IV liga!! nie ma przebacz
22 marca 2007, 20:50 / czwartek
Piterek:na ten temat gadaja we wszystkich wiadomosciach sportowych i zapewne na wielu forach innych klubow - oni tez maja zmienic klub? logiczne ze kazdy w Gdansku sie smieje z tego co dzieje sie w sledziowie ...
22 marca 2007, 21:12 / czwartek
Jagiellonia B. - ty tu sie tak nie zadomawiaj bo i tak jestes nikim. Zapomniales jak Arka Wam flage Craxy odbila ?? Wypad do Kononowicza- nie ma Was i waszego bekaesu.Bks jest tylko jeden i to ten Gdanski.
22 marca 2007, 22:34 / czwartek
Drwalu, a może tak trochę więcej kultury? Jogiellonia B. napisał swoje zdanie i ma do tego prawo. Ale czy zasłużył na Twoją ciętą ripostę? Nie sądzę...
22 marca 2007, 22:38 / czwartek
Ty Drwalu ta flaga spłoneła hahaha ;]] I sie nie napnaj małolacie;] i nikim to może jesteś Ty';]
22 marca 2007, 22:57 / czwartek
Podobno ostatnio kibice naszych sąsiadów z północy przyrzekli sobie, że nie stracą już żadnej flagi po meczu I ligi. Kurcze oni to potrafią postawić na swoim. Tylko ciekaw jestem ile dali PZPNowi za taką dla nich szczęśliwą decyzje?
22 marca 2007, 23:02 / czwartek
tradycja zobowiązuje, do tej pory nie było I ligowych derby z drukarką; poprzednio również drukarka grała w I lidze przed awansem Lechii
22 marca 2007, 23:12 / czwartek
zawieszarka pewnie sie odwola i nie bedzie zawieszenia na jakis czas
22 marca 2007, 23:17 / czwartek
Tak. Ostatni nie zamkniety członek zarzadu szparki juz zapowiedział odwołanie. Ciekawe jakie ma argumenty (Wysoki PZPN-ie, kupilismy mecz i go przegraliśmy 1:5 - dlatego prosimy o łagodny wymiar kary!?). Mało kto zauwazył że ukarano dziś też Krzysztofa "panie sędzio to kiedy ten karny" Sobieraja. Ogólnie niezaleznie jak dalej potoczy się sprawa sledzi to kolejne tłumaczenia Jakuba Sampławskiego sa coraz bardziej debilne! Aha - wyczytałem też gdzieś że "Megafon" zawiesił swoje wywiady dla dziennikarzy. Straszny odwet!!!
22 marca 2007, 23:40 / czwartek
Bzdet roku:
Pytany o przyczynę zawieszenia Arki Sampławski zastrzega, że wypowiada swoje prywatne zdanie, a nie stanowisko klubu:

- Arka Gdynia pokazała że liczy się w lidze, że potrafi dobrze zagrać. A szef wydziału dyscypliny nigdy nie ukrywał, że jest kibicem Legii Warszawa. Jeśli decyzja wydziału dyscypliny będzie realizowana, to Legia może być jednym z zespołów, które mogłyby liczyć na ewentualnego walkowera.

Mam nadzieję ze gość będzie się częściej wypowiadał, na pewno poprawi humor niejednej osobie :-)
23 marca 2007, 00:04 / piątek
I jeszcze coś z "klasyka"
Krzysztof Sampławski, członek rady nadzorczej klubu z Gdyni: - PZPN chciał zrobić coś spektakularnego, ale to jest działanie na skróty. Jeśli ta decyzja spowoduje negatywne konsekwencje dla naszego klubu, a pewnie tak będzie, to pociągniemy do odpowiedzialności organy i poszczególne osoby, które się do tego przyczyniły. Jeśli będzie trzeba, odwołamy się do Strasburga czy Brukseli!

Na takie groźby wszyscy juz struchleli... Mała podpowiedź: Proponuję odwołajcie się do Krzysztofa KONONOWICZA -on zlikwiduje wszystko co zagraża uczciwej arce :-)
23 marca 2007, 00:14 / piątek
To jest już szczyt skurwysyństwa. Ustawili pół ligi, okradli kibiców innych klubów z awansu do II ligi i OE, nie wspomne o tych co wtapiali w bukmacherce. I jeszcze sie chcą odwoływać bo to jest wg. nich nie fer że chcą ich w końcu ujebać. NO JA PIERDOLE PARANOJA !
23 marca 2007, 00:20 / piątek
z jedenj strony beka z nich ale z drugiej to tak z bomby ich zawiesli bo sie nie przyznali chyba... dzialan pzpnu nigdy nie cechowalo inteligentne i przemyslane podejscie wiec sie nie zdziwie, jak to wyjdzie sledziom na dobre :/ bo cos ich prawnicy przekreca i bedzie, ze klub taki biedny i ich niszcza bo cos tam cos tam... jebac pzpn ;]
23 marca 2007, 01:12 / piątek
Animag niezła beka :-) pierwszym organem napewno będzie wątroba, która musiała sporo ucierpieć. Wiadomo przecież, że każde "zwycięstwo" musiało być opite. Drugim organem zapewne będą dupska działaczy, kiedy zostaną skazani.
23 marca 2007, 08:36 / piątek
Kiedyś był taki klub jak Arka, lecz dziś pozostało po nim tylko wspomnienie. Dziśiaj jest Prokom, a jego kibice to pełną gębą "prokomiaki", którzy za długopis dodawany do biletu OE sprzedali by wszystko i wszystkich w okół siebie. Jest dla mnie rzeczą wrecz niesłychaną, że przy tak wielkiej i tak oczywistej skali złodziejstwa w ich wykonaniu , te mendy próbują jeszcze robić z siebie ofiary !!! Oczywiście Prokom, nie jest odpowiedzialny za całe zło w polskim futbolu, ale w żaden sposób to ich nie usprawiedliwia. Dlatego nie mogę zrozumieć jednej rzeczy. Jak gdańskie media, a w szczególności pan red. Janusz Woźniak, mają czelniość z uśmiechem na ustach usprawiedliwiać to zlodziejstwo ?!!!!
23 marca 2007, 09:15 / piątek
i bardzo dobrze ale nie ma co sie podniecac liczy sie tylko LECHIA i nic wiecej w trojmiescie nie piszmy o nich na naszym piknym forum
23 marca 2007, 09:23 / piątek
Kiko7 sam sobie odpowiedziałeś. janusz w. mierna podróbka dzinnikarza, za długopis zrobiłby laskę jackowi m. A plotka głosi, że dostał 3 długopisy i zestaw wkładów
23 marca 2007, 16:26 / piątek
Kiko7 masz rację kiedyś była Arka teraz jest tam same skurwysyństwo !! Kiedyś to pełny szacunek dla Nich jak dla mnie a teraz ?? I dziwi mnie tylko to że kibice na takie coś przystają i pozwalają. I te durne protesty i koszulki Jacek M. jestesmy z Tobą hahaha przynoście Mu śniadania do więzenia !!
23 marca 2007, 16:35 / piątek
W sprawie szparki wszystko jasne tylko po kiego diaska ktos założył drugi temat. To samo ze Smolarkiem, lepiej założyć ogólny (np. "repra").
Albo jest temat o kibicowaniu i nagle pojawia się nowy ("tylko ty")
23 marca 2007, 20:48 / piątek
Aż tak sie boicie tych derbów?Wy myslicie że jak wejdziecie do 1 ligi(jeśli wejdziecie)i zaczniecie przeszkadzać Warszawce to wam odpuszczą?
Kto jak kto ale wy akurat powinniście wiedzieć że takie coś jak degradacja to jest najbardziej ch..owa rzecz jaka może spotkać klub,ludzi z nim związanych itp.Tylko ze pewnie 80% ludzi wypisujących tutaj i szczerzących zęby ze szczęścia jeszcze 5 lat temu nie wiedziała co to Lechia.Po co chodzic na mecze jak grają tak nisko i takie tłumaczenia były?Osoby które od swoich klubów sie nie odwracają w żadnych sytuacjach wiedzą co pisze
Akra kupiła pół ligi?1)ktoś te mecze musiał sprzedać?
2)Gdzie dowody?Oprócz słów sędziów którzy ratują swoje dupska nie ma nic
Nie ma co gdybać.Mam nadzieje ze do zobaczenia w przyszłym sezonie na derbach w OE
23 marca 2007, 20:50 / piątek
Moim zdaniem kibice całej "wielkiej triady" są żenującymi hipokrytami. Zaczynając od poznańskiej lokomotyway, której w awansie "pomógł" swoimi układami baniak- cwaniak, na krakowii o której coraz głośniej kończąc. W każdym z tych klubów, dobrze wiedzieli na jakiej zasadzie odbywa się awans, nazywając to "poznańskim patentem". Niby drużyna do walki o utrzymanie, a przy wydatnej pomocy sędziów krocząca od niespodzianki, do niespodzianki. Wbrew pozorom o kasę na ten proceder było łatwo, bo dopóki firmy bukmacherskie nie wycofały zakładów z daną drużyną, stawki były dość spore. Wystarczyło dogadać się z "piłkarzykami" i "zrzutka" na sędziego zwracała się we wtorkowych wypłatach.
Teraz wielce obrażeni na cały świat, krzyczą jak to są uciskani przez pzpn, który karając przekrętarkę toruje Legii drogę na mistrzowski tron. Zwykli debile, i tyle.

Inna bardzo żenująca rzecz, to ich wielkie tradycje. Lech w poprzedniej kolejce świętował 85-cio lecie, zapominając że solenizant został przed rokiem zamordowany przez pseudodziałaczy i złodzieji. Zaślepieni kasą amici, skłonni są jednak wierzyć w każdą iluzję.

Nasi sąsiedzi zza miedzy, też nie chcą wbić do swojego łba, że ich historia nie jest taka długa, jak dowodzą tego niektórzy "powieściopisarze" i że najstarszym klubem w Trójmieście jest Gedania, a zaraz po niej Bałtyk. Zapomnieli też, że ich "prowizorka budowlana" dzisiaj służy tenisistom, a oni są bezdomni.
No ale kasiorka prokomu (podobnie jak w poznaniu amici) robi swoje ;-)))
23 marca 2007, 20:57 / piątek
ZETO-OFICJALNI CHULIGANI GEDANI-hehe

zapomniałeś jeszcze napisać jak to wkrętarka-przekrętarka przekręciła sędziego przeciwko swoim braciom-brudnym gaciom srakowii

PS. pozatym włącz ten jebany telefon w końcu
23 marca 2007, 21:23 / piątek
michal michal: wyobraź sobie że masz rację, tak cieszę się ze sprawy drukarki, ale jeszcze bardziej będę się cieszył jak poznamy właściwą karę, obecnie mamy jedynie środek zapobiegawczy. Jestem po prostu zwolennikiem sprawiedliwości.

I nie mów jakobym wiedział co to Lechia dopiero od lat 5. Mój pierwszy mecz to derby Bałtyk - Lechia w I lidze 84/85. Poszedłem na niego za "namową" radia i za bardzo nie kibicowałem żadnej z drużyn. Ale następny i każdy z kolejnych meczy już był na Traugutta.

Zeto: nt drukarki jesteś rewelacyjny :))
23 marca 2007, 21:31 / piątek
kongo-chodziło mi o ludzi którzy zaczęli chodzić na wasze mecze od momentu 2 ligi?W każdym klubie tak jest że im zespół wyżej tym wiecej osób na trybunach.Najzabawniejsze jest to że ci ludzie najwięcej mają do powiedzenia w takich sytuacjach.Jak coś spotyka ich klub to odcinają sie od niego i już.
23 marca 2007, 21:37 / piątek
A poza tym z korupcją w Polsce walczy sie mniej wiecej tak
Prokurator-kibicem Śląska....Szef Wydziału Dyscypliny-zagorzałym fanem Legii.....Dziennikarze prowadzący niespotykaną w polskiej piłce nagonkę w ogólnopolskich mediach na Arkę z red.Stanowskim,Wilkowiczem na czele to fani{fanatycy} Legii.....Zawieszenie odbyło się tuż przed meczem z coraz słabszą Legią....Otrzyma ona w prezencie od tych chorych,małych,nikczemnych ludzi walkower....
23 marca 2007, 21:57 / piątek
michal_michal czy ty slepy jesteś ?????? Czy absurdy pseudodziennikarza woźniaka zrobiły tobie sieczkę z mózgu ?????

Jaka nagonka ????
Że jak prokurator z Wrocławia, to od razu za Śląskiem ???

Głupoty walisz i tyle.

Gdyby pzpn chciał torować drogę Legii, to dziś ukarane byłoby Zagłębie Lubin, a przed dwoma tygodniami GKS Bełchatów. A tu zobacz, pozwolili Legii polec w Bełchatowie, a przed wami ich ratują ;-))
A może jest odwrotnie, i wykluczyli was dlatego, abyście nie polegli 0-8 (jak kiedyś z Piastem), tylko honorowo 0-3 v.o. ???

60 osób we Wrocławiu, to też żadne dowody. Do tego zeznania "koronnych" o których gazeciarze nic nie piszą, bo nie wiedzą.
Dalej żyj w swoim wyimaginowanym świecie, w którym obłuda i zakłamanie, mają akceptację.
23 marca 2007, 22:07 / piątek
Michal_michal:
Tonacy brzytwy sie chwyta? Twoje tlumaczenie brzmi co najmniej, jak jakas teoria spiskowa. Ten fanatyk Legii, ten fanatyk Slaska, tamten nienawidzi Arki, a kolejny ma jeszcze inne nikczemne powody, a wszystkim chodzi o to, zeby zniszczyc niewinny klub z Gdyni. Bez obrazy, ale wasza linia obrony przedstawia sie mniej wiecej w ten sposob i kazdy kto jest przy zdrowych zmyslach moze to skwitowac jedynie smiechem.
23 marca 2007, 22:30 / piątek
Nie mierz Nas, Michał, według gdyńskich schematów. Gdybyś choc troche orientował się w temacie wiedziałbyś, że 3, 4 lata temu na Lechii kibiców również liczyło sie w tysiącach. Oczywiście dochodzą nowi "kibice sukcesu" ale nie jest ich aż tak dużo i przede wszystkim mają g.. do powiedzenia (również na forum). Sytuacja zupełnie odwrotna niż u was :))
tyle ode mnie.
O aspektach sportowych napisali poprzednicy.
23 marca 2007, 22:53 / piątek
Komus sie w glowce poprzewracalo. Michas umyj oczy, zabki, uszy i idz spac! Pierdoly pisz w innym miejscu! Zapraszam do lecznicy na Srebrzysku, miejsce juz dla ciebie zarezerwowalem!

Bez odbioru...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.237