Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Arka zawieszona!

strona 3/5

29 marca 2007, 23:05 / czwartek
skisla- za to twój poziom, jak na rybaka jest zaskakująco wysoki. O jakich szanujących się kibicach piszesz ????

Tych z Poznania, co zamiast Amica krzyczą Lech ??? Czy tych z Ostrowca, co ogladają Ceramikę ??? A może tych, co tak entuzjastycznie powitali jacka m. ??? A może o bandzie szczecińskich paprykarzy, którzy zamiast na Pogoń, chodzą na brazylijską Piotrcovię ???? A może masz na myśli kolegów z Krakowa, którzy bardziej szanują noże i siekiery, niż samych siebie ??? A może tych włocławsko- bydgoskich fanatyków hydrochujozy ??? Daj proszę definicję szanującego się kibica, bo ja już się pogubiłem.

My pomimo iż zaczęliśmy od 0, dalej słyszymy o olimpii. A wy przez 3 kolejne lata zamiast piłkarzom, płaciliscie sędziom- i teraz chcecie poklasku ????? Żygać się chce, jak się widzi takie klubiki w I-szej lidze !!!!!!
29 marca 2007, 23:59 / czwartek
My pomimo iż zaczęliśmy od 0, dalej słyszymy o olimpii. A wy przez 3 kolejne lata zamiast piłkarzom, płaciliscie sędziom- i teraz chcecie poklasku ????? Żygać się chce, jak się widzi takie klubiki w I-szej lidze !!!!!!

slyszycie o "Olimpii" ale pewnie dlatego ze zanim zaczeliscie od 'zera' spora czesc z Was zamiast na 3 lige chodzila wlasnie na 1 lige i "Olimpie". wydaje mi sie ze nie powinniscie nasmiewac sie tu z Lecha czy Pogoni bo robiliscie tak samo a to ze po kolejnych dziwnych wynalazkach typu "Polonia Gdansk" wyladowaliscie w a-klasie to juz inna historia i chyba wygladacie troszeczke inaczej na tym polu niz Zaglebie Sosnowiec czy Katowicka Gieksa.
30 marca 2007, 00:49 / piątek
Przestancie w koncu usprawiedliwac siebie i swoj pozal sie Boze bezdomny klub, jezeli wypieprza was do 2 ligi to bedzie to (delikatnie mowiac) niesprawiedliwe bo zaslugujecie po tym wszystkim co najwyzej na IV lige(jak i reszta klubow z OE waszego pokroju), ogolnie rozmowa stacza sie, Wy nigdy nie bedziecie kochac nas ani my tym bardziej Was ,dlatego nawet jezeli niektorzy po obu stronach barykady mysla podobnie w tej calej sprawie to i tak nie przyznaja sie do tego.
W sporcie zawsze byly i nadal beda przekrety bo chodzi o kase i o nic wiecej, wiec przestancie dopisywac kolejne usprawiedliwienia dla swojego klubu kretaczy i przekretaczy, niewazne czy zawiesili Arke czy inny pseudo klub z OE, syf bedzie syfem, gowno pozostanie gownem a oszust oszustem. Nachapali sie jedem z drugim kasiorki, wydymali klub a przede wszystkim kibicow przekretary,pojada do innego miasta i tam beda robic to samo (o ile ich w wyniku tego calego przekretu nie posadza),wyczuwam w waszych postach lekka nutke zazdrosci bo nasza Lechijka smiga w gore i juz jedna noga stoi w OE, a jak poleca jeszcze te wszystkie kluby z 2 ligi co podobnie do was umoczyly to awans wydaje sie oczywisty.

pozdrawiam:)

Tylko Lechia Gdansk ! ! !
30 marca 2007, 00:54 / piątek
Przestańcie się w końcu zajmować kurwami: CO TO KURWA JEST??? KRYPTOREKLAMA!!!
TEMAT DO KASACJI!!!
Pozdrawiam
30 marca 2007, 09:33 / piątek
kaszebe- katowicka gieksa, to raczej ten sam model co wy. To oni przez lata dostawali niejasne walkowery, gasły im jupiery kiedy przegrywali itp. Klub ze względu na swoją przestępczą historię powinien być ZLIKWIDOWANY całkowicie. Wyrzucony dożywotnio ze struktur pzpn. Tak więc wybacz, ale takie porównania są nie na miejscu. Podobnie sosnowieckie Zagłębie, którego lata świetności to okres gierkowski. Potem to już tylko potęgowanie długów. Fakt, że rozpoczynając od początku, podobnie jak Piast Gliwice zasługują na szacunek. Szkoda, że ich ostatnie sezony troszkę przypominają waszą "strategię".
30 marca 2007, 10:27 / piątek
dajcie spokój chłopaki, przecież to się nawet do kabaretu Olgi Lipińskiej nie nadaje żeby śledź nauczał o moralności.

`wyglądacie na tym polu trochę inaczej niż Gieksa czy Zagłebie Sosnowiec` no teraz to ryba dała popis. zainteresuj się chłopie od której ligi startował GKS i dlaczego, potem sprawdź nazwiska Dziurowicz, Gierek i losy Zagłebia Sosnowiec.

reszta tak jak napisał Zeto.
30 marca 2007, 11:08 / piątek
wszyscy chyba zapominamy o jednym - Arka, Górnik i inni nie są karani za to że kupowali mecze (cokolwiek rozumiemy pod tym pojęciem) ale za to że DALI SIĘ ZŁAPAĆ. To, jak jest polskiej piłce wiemy nie od wczoraj. Ryba (bez obrazy..) psuje się od głowy i tam oraz w mentalności ludzkiej należy szukać remedium na to żeby było normalnie. Normalne prawo popytu i podaży - jeżeli znajdzie się ktoś kto będzie chciał wziąć to znajdzie się taki co zapłaci, jeżeli znajdzie się taki kto kupi kradzione radio, to i będzie ten który je ukradnie...itd. Pozdrowienia.

BTW: mam nadzieję ze za 2 dni 3 punkty nasze ;))
30 marca 2007, 11:47 / piątek
Siema, jak ktoś słucha teraz radia to niech przełączy na Radio Gdańsk, jest audycja o Arce, a śledzie dzwonia i jadą równo z Lechią.
30 marca 2007, 13:38 / piątek
rodeque, masz rację. Otwóżmy więzienia, zlikwidujmy kontrole antydopingowe. Tego chcesz?
Wkur.. mnie tego typu myślenie- wszyscy kupowali a jedni mieli pecha że wpadli (boniek, kupcewicz, woźniak).
Równie dobrze można powiedziec że wszyscy kradną dlatego należy uwolnić więźniów. Wszyscy sportowcy koksują więc po co kontrole antydopingowe.
Do tego prowadzi filozofia w/w panów.
30 marca 2007, 14:02 / piątek
Rodeque ma rację, chodzi o to, że każdy klub ma za sobą kupowanie lub sprzedawanie meczów /jeśli chodzi o I i II ligę/ tylko teraz wybrane są te "najpewniejsze". Ci którzy nie mają przedstawionych dowodów nie są karani i tyle. I oszukuje się sam ten kto myśli, że jest inaczej...
30 marca 2007, 14:16 / piątek
zzz - źle mnie zrozumiałeś. chodzi mi tylko o to że jeżeli nie będzie społecznego poparcia dla pewnych działań to tych działałań nie będzie i tyle. Żadna groźba kary nie sprawi że ktoś zaprzestanie przestępczego procederu jeżeli wszyscy naokoło wiedzą i akceptują taki stan rzeczy. Pomyśl dlaczego nikt nie ściąga na egzaminach (jakichkolwiek!) - bo tam to jest przez wszystkich uznawane za oszustwo i przestepstwo a nie dlatego że są za to wysokie kary. Tam po prostu społeczność ustaliła i co ważniejsze trzyma się tego że takie zachowanie jest nie fair i nie robimy tego. Podobna sytuacja jest tutaj - akceptują to po cichu wszyscy od kibiców po sponsorów (bo jakoś mi się nie chce wierzyć że Krauze o niczym tu nie wiedział...; ))
30 marca 2007, 14:20 / piątek
jesli źle zinmterpretowałem wpis Rodeque to przeprazam. Myślałem że to jeden z wyznawców głópiej teorii "skoro wszyscy są umoczeni to zacznijmy wszystko od nowa".
30 marca 2007, 14:20 / piątek
w poprzednim poscie chodzilo mi oczywiście o egzaminy w Stanach, bo u nas to każdy wie jak jest, do szkoły chodził.. ;))
30 marca 2007, 15:02 / piątek
Matti szkoda słów. Jak ty jako kibic Lechii, możesz pisać że w I i II lidze wszystkie kluby są umoczone? Po co ty jeszcze na T29 przychodzisz? Tylko DEBIL może do jednego kotła wrzucać przekrętarkę i naszą Lechijkę.
30 marca 2007, 20:24 / piątek
przed chwilą koźminski w wiadomościach powiedzial, że arki nie dotyczy przepis o degradacji za walkowery gdyż nie wynikają one (walkowery) z braku woli arki do rozegrania spotkań.
Jak przypomną sobie historię fuzji (Lechii- Olimpia) groźbę spadku za 3 walkowery to mnie h... strzela.
Widzę że WD to jedno a zarząd pzpn drugie.
30 marca 2007, 20:48 / piątek
`wyglądacie na tym polu trochę inaczej niż Gieksa czy Zagłebie Sosnowiec` no teraz to ryba dała popis. zainteresuj się chłopie od której ligi startował GKS i dlaczego, potem sprawdź nazwiska Dziurowicz, Gierek i losy Zagłebia Sosnowiec.

reszta tak jak napisał Zeto.

Tych z Poznania, co zamiast Amica krzyczą Lech ??? Czy tych z Ostrowca, co ogladają Ceramikę ??? A może tych, co tak entuzjastycznie powitali jacka m. ??? A może o bandzie szczecińskich paprykarzy, którzy zamiast na Pogoń, chodzą na brazylijską Piotrcovię ???? A może masz na myśli kolegów z Krakowa, którzy bardziej szanują noże i siekiery, niż samych siebie ??? A może tych włocławsko- bydgoskich fanatyków hydrochujozy ??? Daj proszę definicję szanującego się kibica, bo ja już się pogubiłem.

Giekse i Sosnowiec umiescilem tutaj z innego powodu niz korupcja, chodzili oni na swoje mecze w najnizszych klasach rozgrywkowych, Wy jednak majac do wyboru Lechie-Olimpie i Lechie w 3 lidze wybraliscie ... i dletgo nikt z Was nie powinien tu mowic o moralnosci w tym kontekscie.

jesli chodzi o korupcje to jak chyba kazdy wie jak bylo <bo chyba nadeszly nowe czasy> korupcja byla na calego a z akurat dopadlo Arke coz taki los. dziwi nie tylko jedno, dlaczego takjedziecie na Arke? czyzby wasz klub nigdy nic nie kupil-sprzedal?? nie mowicie mi tylko o zadnej skali tego procedreru bo jak kazdy wie "kondon peka tylko raz"
z kibicowskim pozdrowieniem JEBAC PZPN!
30 marca 2007, 21:06 / piątek
kaszebe
"Giekse i Sosnowiec umiescilem tutaj z innego powodu niz korupcja, chodzili oni na swoje mecze w najnizszych klasach rozgrywkowych, Wy jednak majac do wyboru Lechie-Olimpie i Lechie w 3 lidze wybraliscie ... i dletgo nikt z Was nie powinien tu mowic o moralnosci w tym kontekscie."

Nie pierdol głupot, jeśli nie masz pojęcia o temacie.

Ani Sosnowiec, ani Gieksa, ani Piast Gliwice nie grały w niższych ligach jako rezerwy (a tak o III-cio ligowej wtedy Lechii pisały gazety), tylko jako pierwsze drużyny. Więc argument z twojej strony niestety nie trafiony.
Z innej beczki- podobno na Pogoń Nową ktoś chodzi, ale nie słyszałem aby tłumy waliły na III-cio ligowego Lecha II, czy nie wiem gdzie grające KSZO II. Za to przynajmniej niektórzy z nas (w tym ja) w czasach Lechii- olimpii chodzili na mecze III-cio ligowej Lechii II. Może pamiętasz, a może wtedy nie byłeś jeszcze kibicem, ale na aidsmonda było nas 400. Byliśmy też w Kwidzyniu, Bydgoszczy (Chemik), Świeciu czy Grudziądzu. Spora grupa chodziła regularnie na mecze w Gdańsku, które były rozgrywane na ul. Witta Stwosza. Za czasów Lechii- polonii na mecze chodziliśmy tylko w charakterze widzów, a piłkarze narzekali na kibiców, że są przeciwko "swojej" drużynie. Sami siebie nazywaliśmy "Lożą szyderców".
30 marca 2007, 22:28 / piątek
Zeto: szkoda Twoich nerwów.

Dla nich totalną degeneracją jest całkowicie legalna fuzja z Olimpią, którą my sami negujemy ze wględów honorowych, podobnie jak z Polonia. Natomiast u Arki kupienie połowy meczy w rundzie, baraży jest niczym istotnym. Tym się różni Lechia od drukarki.
30 marca 2007, 22:36 / piątek
Kaszebe: to co napisałeś jest totalnym nieporozumieniem. My nie mamy prawa moralnego ponieważ w niewystarczającej ilości chodziliśmy na mecze Lechii II za czasów fuzji. Dodaję fuzji całkowicie legalnej. Natomiast nie potrafisz dojrzeć zupełnej degeneracji moralnej wśród nie tylko działaczy ale i też kibiców drukArki Gdynia, którzy idą w zaparte, przeczą oczywistym faktom i próbują obrzucić błotem wszystkich innych w koło. W cudzym oku znajdziesz igłę w swoim nie widzisz wideł.
30 marca 2007, 23:55 / piątek
4 kluby z listy 6 maja byc niby zdegradowane...
odnośnik

pozyjemy, zobaczymy... a ze sledziuchami nie ma co dyskutowac bo oni sa paranoikami, wszyscy sie uwzieli na ich bidny klub, oszukali, zgwalcili i jeszcze chca zdegradowac ;(
31 marca 2007, 00:20 / sobota
kongo ja jestem jak najbardziej za ukaraniem Arki, krecila lody to musi za to beknac, nie mowie ze oni sa swieci bo kazdy wie ze tak nie jest a ten kto temu przeczy to musi miec niezle najebane w glowie, degradacja sie nalerzy "z urzedu" i jesli poleca o dwie ligi to nikt nie bedzie mogl powiedziec ze nie zaslurzenie, padlo na nas i tyle ale rowniedobrze moglo by pasc na polowe ligi
31 marca 2007, 00:36 / sobota
śmieciarkę powoli wszyscy mają w dupie-dzisiaj sie dowiedziałem że kibice srakowii są lekko wkurzeni za przekręcenie sędziego przeciwko nim, pzpn ma szparkę głęboko w dupie, sponsorzy po cichu się chcą wycofywać-co nie którzy już to zrobili np.multimedia czy górski, unia europejska pozwoliła na zwiększenie połowów śledzi na bałtyku,psy nagrywają na video jak kibice złotej wary opowiadają jak marszczą freda codzień rano i oczywiście 3/4 trójmiasta nienawidzi bezdomnych-dziwna to trochę sympatia krauzego który na stadionie zrobił sobie korty a teraz sponsoruje-Ja uważam że on na tym zrobił zajebisty interes budUjąc tenisowy kompleks w centrum gdyni a jednocześnie pozbawiając śledzi najcenniejszego co mieli-----JEBAĆ ARKĘ -LECHIA GDAŃSK
31 marca 2007, 08:27 / sobota
kaszebe/ daj spokój,to nie ma najmniejszego sensu-Zeto doprawia sobie ideologie do własnych potrzeb i strasznie rajcuje go jak napisze ,,ryba" albo ,,aidsmonda"-tasuje sie zapewne przy tym mocno.....a orangutan zuraw23 dalej siedzi na drzewie i udaje wielkiego chuligana a zapewne jest pierwszym który drze zelówki i pucuje psiarni............

ta rozmowa niczego nie zmieni bo róznica zdan jest tak wielka jak wielki ich kopleks na naszym punkcie.........

ps.co do tematu: Tomczak wczoraj powiedział ze z ligi zostana zdegradowane DWA kluby (Arka i Łeczna)- i słusznie a reszta podejzanych klubów zostanie ukarana odjeciem punktów!...to jest ta wasza sprawiedliwosc i oczyszanie polskiej pilki......no ale pewnie o to wam chodzi bo przeciez nie Arka nie moze byc wyzej niz Wasza Lechia.........hehe......koniec dyskusji.
31 marca 2007, 08:42 / sobota
yb za każdym razem kończysz słowami koniec dyskusji, a potem wracasz i piszesz bzdury. Napisz proszę, gdzie Zeto dorobił ideologię. Co do kompleksów, to ja nawet nie znam adresu waszej strony, za to kilku z was regularnie do nas zagląda- więc kto ma kompleksy. I na koniec o karach- Tomczak powiedział że 4 z 6 klubów,będą ukarane degradacja.Dopiero po ukaraniu tych klubów,pzpn zajmie się kolejnymi
31 marca 2007, 09:25 / sobota
y/b myślałem, że masz więcej oleju w głowie, lecz po ostatnim wpisie wreszcie wyszła ci "sloma z butów", którą tak skrzetnie starałeś się ukryć ! O co ty chłopie walczysz ???! Zamiast walczyć o dobre imie swojego klubu i martwić się jego przyszłością, to ciebie bardziej interesuje kiedy umoczy Legia, Wisła, Korona etc. Oburzasz się stenie gdy ktoś z łatwością 5 latka obala twoje gimnazjalne tezy, a już chuj cie strzela jeśli to robi w sposób tak prześmiewczy (Zeto), że twój umysł choćby nie wiem jak się starał, nie jest w stanie wypracować choćby w ułamku procenta równie ciętej riposty, sprowadzając cie jedynie do poziomu "wioskowego głupka'' !!!!!
Odnosnie kompleksów, prosze podaj choćby jeden powód dla którego mielibysmy je posiadać ? Jak narazie, to jeszcze musicie się trochę nakupować, aby dorownać nam w czymkolwiek !!!
31 marca 2007, 10:07 / sobota
amen
31 marca 2007, 11:18 / sobota
kiko7 hmm wydaje mi sie ze jest macie jeden kompleks dotyczacy nas. cieszycie sie tak bardzo z naszej degradacji dlatego ze wkoncu bedziecie w wyzszej lidze niz my. no ale jeszcze musicie chwile poczekac , przynajmniej tydzien :D:D:D bojcie sie hamy do trzeciej ligi wracamy!!!
31 marca 2007, 12:23 / sobota
kaszebe- spójrz na osiągnięcia obu klubów (seniorów i juniorów) oraz na tabele wszechczasów zarówno w I jak i II lidze. Wtedy walnij z rozpaczy łbem o rybacki kuter i pomyśl kto ma względem kogo kompleksy.
To, że teraz jesteście wyżej od Lechii, jest zasługą oszustwa, jakiego dokonaliście. Ale czy to jest powód do dumy ??? Dla was może tak.

PS- jestem ciekaw, czy zawartość puchy która krążyła po waszej trybunie (na sędziego) w całości do niego trafiała, czy jacek m. z niej conieco podbierał ;-)))
31 marca 2007, 12:34 / sobota
Gdyby wszyscy tu piszący nie mieli kompleksów na punkcie Arki nie pisali by tyle o tym klubie, wydaje mi się, że to forum jest jednak klubu z Gdańska, który nazywa się Lechia...
31 marca 2007, 13:02 / sobota
hehe to już nie można się wypowiadać na jakikolwiek temat negatywnie bo zaraz usłyszysz, że masz kompleksy :))
Miejsce w rozgrywkach? A cóż to jest? Czyli na punkcie Groclinu albo Odry Wodzisław też mamy kompleksy? Pomyśl Kaszub zanim coś spłodzisz.
31 marca 2007, 13:12 / sobota
zeto : w samo sedno :D taa, mamy kompleksy, ze nie okradamy innych druzyn z punktow przekupujac sedziow, nie awansujemy na lewo i ze nasi dzialacze nie maja darmowego utrzymania od panstwa. jestesmy tacy ciency
31 marca 2007, 13:13 / sobota
sranie w banie... niechce mi się pisac co myśle o tych całych machlojkach bo wiadomo jak jest prawda. Ara nie kręciła lodów sama ale miała pecha że na nią trafiło i tyle. Równie dobrze tak samo mogło by być z legią czy widzewem ale nie jest. Co niezmienia faktu ze nikt z ary niema prawa mieć do kogokolwiek pretęsji bo kara im sie nalezy jak psu buda. To że inni tez powinni być ukarani i to w takim samym mniej więcej stopniu to już inna bajka. Najbardziej jednak rozjebał mnie wpis kaszubski "maciekompleksy" chłopie weź sie ogarnij. Jakie kompleksy? Ja osobiście (jak i większość w sumie moich znajomych) sram na ten wasz klub i mam go gdzieś. Dlaczego? Po prostu go nielubie i tyle. Jak trafi wam się niepowodzenie to wiesz co ? Ciesze się. Wiesz dlaczego? Własnie dlatego że sram na ten klub, mam go gdzieś i go nielubie a nie dlatego że mam kompleksy. Nigdy nieuwierze w to że w chwili w której powiedzmy teraz byś usłyszał że np Lechia tez będzie za cokolwiek ukarana przez WD lub pzpn to byś sie niecieszył. Tylko ze u ciebie/was to wtedy niebyłoby kompleksy prawda? Parodia... szkoda słów...
31 marca 2007, 13:42 / sobota
Kaszebe: uważam że KAŻDY klub który kupował mecze powinien być ukarany. Oczywiście inaczej ten który kupił 4 mecze inaczej ten który kupował taśmowo.

Wg prokuratury tylko nielicznymi klubami w I i II lidze się nie interesują. Co oznacza że powinna się dokonać wielka czystka. Nie musi grać Łęczna może grać Radzionków, jak Lubin spadnie może grać Lublin itd itp

Natomiast kibice i działacze pewnego klubu uważają ...
31 marca 2007, 14:00 / sobota
kaszebe czy jak na widok kurwy, powiem o "o kurwa" to są kompleksy? Właśnie dlatego zawsze kiedy jestem na północ od Sopotu, to mówię "o kurwa"
31 marca 2007, 14:49 / sobota
czytajac Wasze wpisy czuje sie jak na jakims bankiecie albo przyjeciu dyplomatycznym...strasznie wysoki poziom wypowiedzi ;)
31 marca 2007, 15:31 / sobota
Natomiast kibice i działacze pewnego klubu uważają ...

mysle ze tu bardziej chodzi o jaknajlepsze wyjscie z tej sytulacji niz o obrazanie sie ze ktos chce Arke zaszcuc. normalna sprawa ze oskarzony sie broni a Arka obrala wlasnie taka obrone, chca by do odpowiedzialnosci pociagnac pojedyncze osoby a nie klub. Leczna chce by odpowiadala poprzednia spolka <przypomina mi sie tu przekret Widzewa , zreszta takich klubow ktore unikaly placenia dlugow bylo sporo> w gre wchodza duze pieniadze, sa kontrakty , sa umowy i jest o co walczyc, temu ze mecze byly ku[owane malo kto zaprzecza , tu chodzi o to by pzpn okreslil sie kto kupowal te mecze czy robily to kluby pilkarskie czy pojedyncze osoby w postacji pana prezesa <lub prezesa i pilkarzy jak to bylo w Gorniku>

"a jak zlapie cie ktos za reke, mow ze to nie twoja reka" proste
31 marca 2007, 15:35 / sobota
Miejsce w rozgrywkach? A cóż to jest? Czyli na punkcie Groclinu albo Odry Wodzisław też mamy kompleksy? Pomyśl Kaszub zanim coś spłodzisz.

nie wiem jak Ciebie ale mnie zawsze wkurwialo ze kluby typu Amica czy Groclin graly w pierwszej a Arka grala w trzeciej, nie wiem czy to typowy kompleks ale wkurwienie jest napewno
pozdrawiam slonecznie heh
31 marca 2007, 15:51 / sobota
jedno proste pytanie. Nawet jeżeli było tak że sam prezes ustawiał mecze to powiedz mi kto na tym skorzystał? Czy niejest korzyścią dla klubu awans lub utrzymanie w lidze? Proste jak jebanie ze jest to korzyść dla klubu więc klub tez powienien ponieść konsekwencje. Co do tego że mało kto zaprzecza że mecze były kupowane to dlaczego nikt niechce się przyznać... co do wpisu o amice to mnie tez zawsze wqrwaiło jak jakies pipidówy grały gdzie na meczy przychodziły 3 okoliczne wiochy czyli ok 3000 - 4000 tys a nie klub / miasta które na to zasłigiwały ale nienazwałbym tego kompleksem tak jak niemożesz nazwać kompleksem tego że ktoś nielubi arki i jak ma ochotę to sobie "nawyzywa"
31 marca 2007, 18:30 / sobota
sory z e w tym temacie ale czegos nie kumam na www.livescore.com trwa mecz zawisza-sosnowiec 28 min stan meczu 0-0 heh o co chodzi.....???
31 marca 2007, 18:32 / sobota
oj sorki juz sie poprawily sosnowiec wygral 0-3 heh ale przez 28min dobry wynik
31 marca 2007, 19:37 / sobota
"nie wiem jak Ciebie ale mnie zawsze wkurwialo ze kluby typu Amica czy Groclin graly w pierwszej a Arka grala w trzeciej, nie wiem czy to typowy kompleks ale wkurwienie jest napewno"

amica akurat nie powinna cię wk... z uwagi na przyjaciół (patrz Zeto :))
Co do mnie to nigdy miejsce w tabeli czy klasie rozgrywek jakiejkolwiek obcej drużyny nie było przyczyną wkurwa tym bardziej kompleksów. Pewne kluby darzę sympatią pewne nie. Rzecz preferencji i nic ponad to.
Jeśli ma mnie coś wkurwić to jedynie rozmywanie prawdy, uprawiane przez Tobie podobnych.
31 marca 2007, 23:01 / sobota
Propzycje nazwy dla szparki od nowego sezonu 07/08
seko gdynia
super fish gdynia
koral gdynia
graal gdynia
ostroróg gdynia
dos gdynia
śledź gdynia
31 marca 2007, 23:08 / sobota
Propzycje nazwy dla szparki od nowego sezonu 07/08
seko gdynia
super fish gdynia
koral gdynia
graal gdynia
ostroróg gdynia
dos gdynia
śledź gdynia
1 kwietnia 2007, 00:04 / niedziela
Jestem kibcem LECHII od prawie 20 lat i z tego co tu czytam i rozumumiem co piszą śledzie jak i moi koledzy, ja mam, jak i pozostali odwiedzający ten temat mamy kompleksy -hehe -w stosunku do klubu między SOPOTEM A RUMIĄ.
Ja bardzo, było nie było inteesuję się szparką.Zawsze obstawiam,czytam neta ogólopolskiego i śledzę telegazetę i nic mnie tak nie podnieca jak porażki, czerwone kartki, stracone flagi, niska frekfencja na stadionie bałtyku kibiców i ostatnie decyzje znienawidzonego pzpn-u.
Prawie WSZYSCY Z NAS jebane śledzie m.in.y-b i kaszebe do was to- intersesujemy sie wami i cieszymi się jak przegrywacie i dostajecie wjeby.
MY SIĘ INTERESUJEMY WAMI TYLKO Z NIENAWIŚCI,
4 kwietnia 2007, 17:22 / środa
panowie a czy wy moze pamietac szturm Lechii na pierwsza lige za czasow Nikosia
i jaka wtedy byla korupcja. jak nie to zapytajcie starszych kolegow.
4 kwietnia 2007, 17:39 / środa
cycuś a Ty pamiętasz jak Arka wchodziła do 1 ligi w `74 roku? jak samochód rybich `działaczy` dla niepoznaki orzebranych w rybie łuski mijał autokar Lechii jadący na mecz z Arkonią Szczecin? a moze chcesz jeszcze dalej jechać? nie ma sprawy, jestem gotów

jaka wtedy byla korupcja. jak nie wiesz to zapytaj starszych kolegow.
5 kwietnia 2007, 20:25 / czwartek
odnośnik
odnośnik

No i jazda się zaczęła. jeszcze tylko dwa walkowery w lidze ;-))

cyki07- a wiesz, że pierwszym MP przy "zielonym stoliku" była Warta Poznań jeszcze przed wojną ???? A wiesz może, jak wasi kopacze zdobywali PP ??? A przypomnieć tobie sezon w III lidze, kiedy razem z kaszubią nas przekręciliście ???
Myślę, że pzpn powinien zawiesić wszystkie kluby w prawach członka. Potem odznaczyć wszystkich działaczy medalem za rozwój piłki nożnej. A potem "nowe" kluby, z wymazaną historią powinny przystąpić do rozgrywek. Lista powinna być w pożądku alfabetycznym i według klucz pierwszych 16 I-sza liga, następna 20 II, potem 4x16 do III itd.
Trzeba być śledziem, żeby używać takich argumentów jak twoje ;-))
5 kwietnia 2007, 23:45 / czwartek
Święci się kurwa znaleźli co nigdy meczów nie kupowali. No aż takiej biedy u Was nie było !!!
5 kwietnia 2007, 23:50 / czwartek
Propozycję nazwy dla Lechii:
Leszcz ja Gdańsk albo Leszczy Gdańsk choć najlepiej byłoby "Swięta Lechia Gdańsk" - bo przecież BKS nigdy nie kupił meczu :)
6 kwietnia 2007, 00:23 / piątek
Kolejny debil z rybackiej wsi. Uważaj bo ci foki śledzie wpierdalają
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.573